Polska 2030 - Ramówki

Świat użytkownika @Poland1020
Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
    Linux Chrome

Polska 2030 - Ramówki

Post autor: Poland1020 »

Ramówka TVP Regionalnej:
Jest do 31 lipca:
Poniedziałek - Piątek
5:00 Poranek
5:30 Express Regionów
5:45 Pogoda
5:50 Poranek
6:30 OTV - Serwisy
6:50 Poranek
7:30 Express Regionów
7:40 Pogoda
7:45 Poranek
8:00 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
8:30 Express Regionów
8:45 Pogoda
8:50 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
9:30 OTV - Serwisy
9:45 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
10:30 Express Regionów
10:40 Pogoda
10:45 OTV - Pasmo Programowe
12:30 OTV - Serwisy
12:50 OTV - Pasmo Programowe
13:30 Express Regionów
13:45 Pogoda
13:50 OTV - Pasmo Programowe
15:30 OTV - Serwisy
15:45 OTV - Pasmo Programowe
16:00 Raport z Polski
16:30 Dziennik Regionów
16:55 Pogoda
17:00 Głos Regionów - Interwencje
17:30 Express Regionów
17:40 Pogoda
17:45 OTV - Magazyn infomacyjny/popołudniówki
18:30 OTV - Serwisy i Publicystyka
19:30 OTV - Pasmo Programowe
20:30 Dziennik Regionów
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:15 Echa Dnia - Komentarze
21:30 OTV - Serwisy
22:00 Telekurier
22:30 Express Regionów
22:40 Pogoda
22:45 OTV - Pasmo Programowe
23:30 OTV - Serwisy
23:50 OTV - Pasmo Programowe
01:00 - 05:00 Noc Ośrodków: Programy tworzone na kraj przez ośrodki

Sobota - Niedziela
5:00 Poranek
5:30 Express Regionów
5:45 Poranek
6:30 OTV - Serwisy
6:45 Pogoda
6:50 Poranek
7:30 Express Regionów
7:40 Pogoda
7:45 Poranek
8:00 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
8:30 Express Regionów
8:45 Pogoda
8:50 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
9:30 OTV - Serwisy
9:45 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
10:30 Express Regionów
10:40 Pogoda
10:45 OTV - Pasmo Programowe
11:45 Głos Regionów (sobota) / Telewizja Regionów (niedziela)
12:30 OTV - Serwisy
12:45 OTV - Pasmo Programowe (sob) / Telewizja Regionów (niedziela)
13:30 Express Regionów
13:45 Pogoda
13:50 OTV - Pasmo Programowe (sob) / Telewizja Regionów (niedziela)
15:30 OTV - Serwisy
15:45 OTV - Pasmo Programowe (sob) / Telewizja Regionów (niedziela)
16:00 Raport z Polski
16:30 Dziennik Regionów
16:55 Pogoda
17:00 Głos Regionów - Interwencje (sob. ) / OTV - Pasmo Programowe (niedz.)
17:30 Express Regionów
17:40 Pogoda
17:45 OTV - Magazyn infomacyjny/popołudniówki
18:30 OTV - Serwisy i Publicystyka
19:30 OTV - Pasmo Programowe
20:30 Dziennik Regionów
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:15 Echa Tygodnia
21:30 OTV - Serwisy
22:00 Telekurier (sob. ) / OTV - Pasma Programowe (niedz. )
22:30 Express Regionów
22:40 Pogoda
22:45 OTV - Pasmo Programowe
23:30 OTV - Serwisy
23:50 OTV - Pasmo Programowe
01:00 - 05:00 Noc Ośrodków: Programy tworzone na kraj przez ośrodki


Będzie od 1 sierpnia:
Poniedziałek - Piątek
5:00 Poranek
5:30 Express Regionów
5:45 Pogoda
5:50 Poranek
6:30 OTV - Serwisy
6:50 Poranek
7:30 Express Regionów
7:40 Pogoda
7:45 Poranek
8:00 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
8:30 OTV - Serwisy
8:50 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
9:30 Express Regionów
9:40 Pogoda
9:45 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
10:00 - 15:00 Info Regionalna
(w tym o 10:30, 12:30 i 14:30 15 minutowe wejścia na serwisy lokalne oraz o 11:30,13:30 Express Regionów)
15:00 OTV - Pasmo Programowe
15:30 Dziennik Regionów
15:55 Pogoda
16:00 Raport z Polski
16:30 OTV -Serwis Lokalny
16:45 OTV - Pasmo Programowe
17:00 Głos Regionów - Interwencje
17:30 Express Regionów
17:40 Pogoda
17:45 OTV - Magazyn infomacyjny/popołudniówki
18:30 OTV - Serwisy i Publicystyka
19:30 OTV - Pasmo Programowe
20:30 Dziennik Regionów
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:15 Echa Dnia - Komentarze
21:30 OTV - Serwisy
22:00 Telekurier
22:30 Express Regionów
22:40 Pogoda
22:45 OTV - Pasmo Programowe
23:30 OTV - Serwisy
23:50 OTV - Pasmo Programowe
01:00 - 05:00 Noc Ośrodków: Programy tworzone na kraj przez ośrodki

Sobota - Niedziela
5:00 Poranek
5:30 Express Regionów
5:45 Pogoda
5:50 Poranek
6:30 OTV - Serwisy lokalne
6:45 Poranek
7:30 Express Regionów
7:40 Pogoda
7:45 Poranek
8:00 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
8:30 OTV - Serwisy lokalne
8:50 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
9:30 Express Regionów
9:40 Pogoda
9:45 OTV - Pasmo Programowe (Poranek)
10:00 OTV - Pasmo Programowe
10:30 OTV - Serwisy
10:45 OTV - Pasmo Programowe
11:30 Express Regionów
11:40 Pogoda
11:45 Głos Regionów (sobota) / Telewizja Regionów (niedziela)
12:30 OTV - Serwisy
12:45 OTV - Pasmo Programowe (sob) / Telewizja Regionów (niedziela)
13:30 Express Regionów
13:45 Pogoda
13:50 OTV - Pasmo Programowe (sob) / Telewizja Regionów (niedziela)
14:30 OTV - Serwisy
14:45 OTV - Pasmo Programowe (sob) / Telewizja Regionów (niedziela)
15:30 Dziennik Regionów
15:55 Pogoda
16:00 Raport z Polski
16:30 OTV - Serwisy
16:45 OTV - Pasmo Programowe
17:00 Głos Regionów - Interwencje (sob.) / OTV - Pasmo Programowe (niedz.)
17:30 Express Regionów
17:40 Pogoda
17:45 OTV - Magazyn infomacyjny/popołudniówki
18:30 OTV - Serwisy i Publicystyka
19:30 OTV - Pasmo Programowe
20:30 Dziennik Regionów
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:15 Echa Tygodnia
21:30 OTV - Serwisy
22:00 OTV - Pasma Programowe
22:30 Express Regionów
22:40 Pogoda
22:45 OTV - Pasma Programowe
23:30 OTV - Serwisy
23:50 OTV - Pasmo Programowe
01:00 - 05:00 Noc Ośrodków: Programy tworzone na kraj przez ośrodki

Wersja czysta
Przed zmianami:
Poniedziałek - Sobota
06:30 - 06:45, 08:00 - 08:15, 08:50 - 10:30 Dalszy ciąg Poranka
08:15 - 08:30 Echa Dnia (pon-pią) / w soboty Dalszy ciąg Poranka
10:45 - 12:30, 13:00 - 13:30, 13:50 - 16:00, 17:30 - 18:30, 19:00 - 20:30, 23:35 - 01:00 Programy tworzone przez ośrodki regionalne na ogólnopolską antenę
12:30-13:00, 18:30 - 19:00 i 21:30-22:00 Raport z Polski
22:45 - 23:05 Info Wilno (powtórka)
23:05 - 23:35 Polonia 24 (powtórka)


Niedziela
06:30 - 06:45, 08:00 - 08:30, 08:50-10:00 Dalszy ciąg Poranka
10:00 - 10:30, 10:45 - 11:45, 12:30 - 12:45, 15:30 - 16:00 Telewizja Regionów
17:00 - 18:30, 18:30 - 19:000=22:00 - 22:30, 23:35- 01:00 Programy tworzone przez ośrodki regionalne na ogólnopolską antenę
18:30 - 19:00, 21:30 - 22:00 Raport z Polski
22:45 - 23:05 Info Wilno (powtórka)
23:05 - 23:35 Polonia 24 (powtórka)

Po zmianach:
Poniedziałek - Piątek
06:30 - 06:45, 08:00 - 08:15, 08:50 - 09:30, 09:45 - 10:00 Dalszy ciąg Poranka
08:15 - 08:30 Echa Dnia
10:30 - 10:45, 12:30 - 12:45, 14:30 - 14:45, 15:00 - 15:30, 16:30 -17:00 Dalszy ciąg Info Regionalnej
17:45 - 18:30, 19:00 -20:30,, 00:05 - 01:00 (do 5 września 23:35 - 01:00) Programy tworzone przez ośrodki regionalne na ogólnopolską antenę
18:30 - 19:00, 21:30 - 22:00 Raport z Polski
22:45 - 23:05 Info Wilno (powtórka)
23:05 - 23:35 Polonia 24 (powtórka)
23:35 - 00:05 Polska 24 (powtórka) (od 6 września)

Sobota:
06:30 - 06:45, 08:00 - 09:30, 09:45 - 10:00 Dalszy ciąg Poranka
10:00 - 11:30, 12:30 - 13:30, 13:50 -15:30, 16:30 - 17:00, 17:45 - 18:30, 19:00 - 20:30, 00:05 - 01:00 (do 5 września 23:35- 01:00) Programy tworzone przez ośrodki regionalne na ogólnopolską antenę
18:30 - 19:00, 21:30-22:00 Raport z Polski
22:45 - 23:05 Info Wilno (powtórka)
23:05 - 23:35 Polonia 24 (powtórka)
23:35 - 00:05 Polska 24 (powtórka) (od 6 września)

Niedziela
06:30 - 06:45, 08:00 - 09:30, 09:45 - 10:00 Dalszy ciąg Poranka
10:00 - 11:30, 12:30 - 12:45, 14:30 - 14:45 Telewizja Regionów
16:30 - 17:00, 17:45 - 20:30, 22:00 - 22:30, 00:05 - 01:00 (do 5 września 23:35- 01:00) Programy tworzone przez ośrodki regionalne na ogólnopolską antenę
21:30 - 22:00 Raport z Polski
22:45 - 23:05 Info Wilno (powtórka)
23:05 - 23:35 Polonia 24 (powtórka)
23:35 - 00:05 Polska 24 (powtórka) (od 6 września)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2022, 21:29 przez Poland1020, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
    Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Ramówki

Post autor: Poland1020 »

RMF FM w mojej wizji

Forma wstępna do 24 czerwca 2030:
Ramówka Jesień - Wiosna:
Poniedziałek - Czwartek
Fakty co godzinę oraz o: 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-9:00 co godzinę, 12:00, 15:00-17:00 oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 6:30, 8:30, 20:00, 21:00, 22:00
Fakty kulturalne: 11:00, 16:30
Fakty gospodarcze: 7:30, 17:30
Fakty drogowe (Traffić) od 6:30 do 21:30 - zaraz po Faktach co godzinę
Rozmowa Mazurka - rozmowa poranna: 8:02
Gość w samo południe: 12:02
Gość RMF FM (wywiad Marcina Zaborskiego) - rozmowa wieczorna: 18:02

05:00 - 06:00 Obraz Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
06:00 - 09:00 Wstawaj szkoda dnia - Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Mariusz Kałamaga
09:00 - 12:00 Byle do piątku - Aleksandra Filipek
12:00 - 15:00 Do obiadu - Daniel Dyk (w tym finał Szczęśliwych Sejfów)
15:00 - 18:00 Lepsza Połowa Dnia - Jacek Tomkowicz
i Mateusz Oprychał i(w tym "Twoje 5 minut - prezentacje" i Gorąca Sekretarka)
18:00 - 19:00 Fakty Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
19:00 - 23:00 To właśnie muzyka - Darek Maciborek (w tym Poplista Extra i Kawałki do śpiewania - Darek Maciborek
23:00 - 02:00 Wszystko w temacie - Krzysztof Urbaniak (tutaj można by postawić także na interakcje ze słuchaczami w postaci nocnego talk show)
02:00 - 05:00 Dobranocka - Paweł Jawor

Piątek
Fakty co godzinę oraz o: 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-9:00 co godzinę, 12:00, 15:00-17:00 oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 6:30, 8:30, 20:00, 21:00, 22:00
Fakty kulturalne: 11:00, 16:30
Fakty gospodarcze: 7:30, 17:30
Fakty drogowe (Traffić) od 6:30 do 21:30 - zaraz po Faktach co godzinę
Rozmowa Mazurka - rozmowa poranna: 8:02
Gość w samo południe: 12:02
Gość RMF FM (wywiad Marcina Zaborskiego) - rozmowa wieczorna: 18:02

05:00 - 06:00 Obraz Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
06:00 - 09:00 Wstawaj szkoda dnia - Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Mariusz Kałamaga
09:00 - 12:00 Byle do piątku - Aleksandra Filipek
12:00 - 15:00 Do obiadu - Daniel Dyk (w tym finał Szczęśliwych Sejfów)
15:00 - 18:00 Lepsza Połowa Dnia - Jacek Tomkowicz. Joanna Meus i Mateusz Oprychał (w tym "Twoje 5 minut - prezentacje", Gorąca Sekretarka, Trump i Orkiestra)
18:00 - 20:00 Fakty Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
20:00 - 00:00 Disco 90 (w tym Poplista Extra, w trakcie programu Twoje 5 minut - prezentacja wyników) - Marcin Jędrych.i Paulina Sawicka
00:00 - 03:00 O zmRocku - Darek Maciborek
03:00 - 06:00 Nocna straż - Maciej Rybak

Sobota
Fakty co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-12:00 co godzinę oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 08:00, 9:00, 20:00-22:00 co godzinę
Fakty Drogowe (Traffić) 14:30 do 21:30 co godzinę
Gość Krzysztofa Ziemca: 8:02

06:00 - 09:00 Wolno wstać - Paweł Jawor
09:00 - 12:00 Lepiej być nie może - magazyn showbiznesowy - Magda Karwat-Marek (w tym Janusz i Grażynka)
12:00 - 15:00 Kawałek Weekendu - Natalia Kawałek
15:00 - 17:00 Śmieszna Historia Świata - Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski i Przemysław Skowron lub docelowo audycja autorska
17:00 - 20:00 Poplista - Marcin Jędrych
20:00 - 00:00 Dyskoteka RMF - Paulina Sawicka (w tym Przebój w akcji)
00:00 - 03:00 Z archiwum RMF
03:00 - 06:00 Nocna straż - Maciej Rybak (w tym także Dorwać Bestie)

Niedziela
Fakty co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-12:00 co godzinę oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 08:00, 9:00, 20:00-22:00 co godzinę
Fakty Drogowe (Traffić) od 14:30 do 21:30 co godzinę
Gość Krzysztofa Ziemca: 8:02

06:00 - 09:00 Wolno wstać - Joanna Meus
09:00 - 10:00 Fakty Tygodnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
10:00 - 12:00 Gwiazda w eterze - program prowadzony co tydzień przez inną gwiazdę i Magdę Karwat-Marek
12:00 - 15:00 Kawałek Weekendu -.Natalia Kawałek i Paweł Jawor
15:00 - 16:00 To się wytnie (tym razem jako program podobny do "Nie mam pytań" w Radiu Zet czyli wywiady z gwiazdami) - nowy prowadzący (ewentualnie do czasu powstania programu dalszy ciąg Kawałka Weekendu) - Paulina Sawicka
16:00 - 18:00 Sport FM - prowadzący Faktów Sportowych
18:00 - 20:00 Rock'n rollowa historia świata - Marcin Jędrych i Marek Piekarczyk
20:00 - 22:00 Szkółka Prezenterska - nowi prezenterzy
22:00 - 00:00 Sceny Zbrodni - Daniel Dyk i Kamil Barnowski
00:00 - 03:00 Z archiwum RMF
03:00 - 06:00 Nocna straż - Maciej Rybak (w tym Misja Specjalna)

Forma docelowa:
Ramówka Jesień - Wiosna od 2 września 2030:
Poniedziałek - Czwartek
Fakty co godzinę oraz o: 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30 - wtedy są emitowane Fakty Regionalne
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-9:00 co godzinę, 12:00, 15:00-17:00 oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 6:30, 8:30, 20:00, 21:00, 22:00
Fakty kulturalne: 11:00, 16:30
Fakty gospodarcze: 7:30, 17:30
Fakty drogowe (Traffić) od 6:30 do 21:30 - zaraz po Faktach lub osobno co godzinę
Rozmowa Mazurka - rozmowa poranna: 8:02
Gość w samo południe: 12:02
Gość RMF FM (wywiad Marcina Zaborskiego) - rozmowa wieczorna: 18:02

05:00 - 06:00 Obraz Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
06:00 - 09:00 Wstawaj szkoda dnia - Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Mariusz Kałamaga i Aleksandra Filipek
09:00 - 12:00 Byle do piątku - Karolina Kowalska i Ania Wojtkowiak
12:00 - 15:00 Do obiadu - Daniel Dyk i Joanna Meus (w tym finał Szczęśliwych Sejfów)
15:00 - 18:00 Lepsza Połowa Dnia - Jacek Tomkowicz , Mateusz Oprychał i Natalia Kawałek (w tym "Twoje 5 minut - prezentacje" i Gorąca Sekretarka)
Wrzesień - Październik
18:00 - 20:00 Fakty Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
20:00 - 23:00 To właśnie muzyka - Darek Maciborek (w tym Poplista Extra i Kawałki do śpiewania - Darek Maciborek
23:00 - 02:00 Wszystko w temacie - Krzysztof Urbaniak
02:00 - 05:00 Dobranocka - Paweł Jawor

Docelowo od października:
18:00 - 19:00 Fakty Dnia - prezenterzy Faktów
19:00 - 22:00 To właśnie muzyka - Darek Maciborek (w tym Poplista Extra, Kawałki do śpiewania i Twoje 5 minut) - Darek Maciborek
22:00 - 00:00 Audycje autorskie (codziennie inne) :
(pon. ) Małżeńskie Potyczki - Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
(wt. ) Pasuje jak ULAł - Ula Urzędowska
(śr. ) Strefa Nowości - Ewelina Sieńko
(czw. ) Radio od Kulis - Robert Bojanowski
00:00 - 03:00 Wszystko w temacie - Krzysztof Urbaniak
03:00 - 05:00 Dobranocka - Paweł Jawor

Piątek
Fakty co godzinę oraz o: 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30 - wtedy są emitowane Fakty Regionalne
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-9:00 co godzinę, 12:00, 15:00-17:00 oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 6:30, 8:30, 20:00, 21:00, 22:00
Fakty kulturalne: 11:00, 16:30
Fakty gospodarcze: 7:30, 17:30
Fakty drogowe (Traffić) 6:30 do 21:30 - zaraz po Faktach co godzinę
Rozmowa Mazurka - rozmowa poranna: 8:02
Gość w samo południe: 12:02
Gość RMF FM (wywiad Marcina Zaborskiego) - rozmowa wieczorna: 18:02

05:00 - 06:00 Obraz Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
06:00 - 09:00 Wstawaj szkoda dnia - Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Mariusz Kałamaga i Magda Karwat-Marek
09:00 - 12:00 Byle do piątku - Karolina Kowalska i Ania Wojtkowiak
12:00 - 15:00 idzie Weekend - Justyna Borycka.i Ewelinac Sieńko (w tym finał Szczęśliwych Sejfów)
15:00 - 18:00 Kobiecym okiem - Aleksandra Filipek, Ula Urzędowska i Ewelina Sieńko (w tym "Twoje 5 minut - prezentacje", Gorąca Sekretarka, Trump i Orkiestra)
18:00 - 20:00 Fakty Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
20:00 - 00:00 Disco 90 (w tym Poplista Extra w trakcie programi Twoje 5 minut - prezentacja wyników) - Marcin Jędrych i Paulina Sawicka (od października już od 19:00)
00:00 - 03:00 O zmRocku - Darek Maciborek i Maciej Rock
03:00 - 06:00 Nocna straż - Maciej Rybak

Sobota
Fakty co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30 i 16:30 - wtedy są Fakty Regionalne
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-12:00 co godzinę oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 08:00, 9:00, 20:00-22:00 co godzinę
Fakty Drogowe (Traffić) od 14:30 do 21:30 co godzinę
Gość Krzysztofa Ziemca: 8:02

06:00 - 09:00 Wolno wstać - Justyna Borycka, Ewelina Sieńko i Michał Siwek
09:00 - 12:00 Lepiej być nie może - Mateusz Marek i Magda Karwat-Marek (w tym Janusz i Grażynka)
12:00 - 15:00 Kawałek Weekendu - Natalia Kawałek i Konrad Bogusz
15:00 - 18:00 Poplista - Przemek Grabowski
18:00 - 21:00 Strefa XD - Maciej Rybak, Paulina Sykut-Jeżyna i Paweł Jawor
21:00 - 01:00 Dyskoteka RMF - Marcin Jędrych i Paulina Sawicka
01:00 - 03:00 Z archiwum RMF - albo materiały archiwalne albo audycja z nowym prowadzącym od czasu do czasu zamiast tej audycji Afterparty - Artur „Fiołas" Fiałkowski
03:00 - 06:00 Nocna straż - Robert Bojanowski (w tym Dorwać Bestie)

Niedziela
Fakty co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30 i 16:30 - wtedy są Fakty Regionalne
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-12:00 co godzinę oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 08:00, 9:00, 20:00-22:00 co godzinę
Fakty Drogowe (Traffić) od 14:30 do 21:30 co godzinę
Gość Krzysztofa Ziemca: 8:02

06:00 - 09:00 Wolno wstać - Justyna Borycka, Ewelina Sieńko i Michał Siwek
09:00 - 10:00 Fakty Tygodnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
10:00 - 12:00 Gwiazda w eterze - program prowadzony co tydzień przez inną gwiazdę i Magdę Karwat-Marek
12:00 - 15:00 Kawałek Weekendu - Natalia Kawałek i Konrad Bogusz
15:00 - 16:00 To się wytnie (tym razem jako program podobny do "Nie mam pytań" w Radiu Zet czyli wywiady z gwiazdami) - Paulina Sawicka
16:00 - 18:00 Sport FM - prowadzący Faktów Sportowych
18:00 - 20:00 Rock'n rollowa historia świata - Marcin Jędrych i Marek Piekarczyk
20:00 - 00:00 Domówka u Dowborów - Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
00:00 - 03:00 Sceny Zbrodni - Daniel Dyk i Kamil Barnowski (w tym także Misja Specjalna)
03:00 - 06:00 Nocna straż - Maciej Rybak

Ramówka na Lato:
Poniedziałek - Czwartek
Fakty co godzinę oraz o: 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-9:00 co godzinę, 12:00, 15:00-17:00 oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 6:30, 8:30, 20:00, 21:00, 22:00
Fakty kulturalne: 11:00
Fakty drogowe (Traffić) od 6:30 do 21:30 - zaraz po Faktach co godzinę
Gość w samo południe: 12:02

05:00 - 06:00 Obraz Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
06:00 - 09:00 Wstawaj szkoda lata - Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Mariusz Kałamaga i Aleksandra Filipek
09:00 - 12:00 Słoneczny Patrol - Karolina Kowalska i Paulina Sawicka (pon-śr.) / Joanna Meus (czw. )
12:00 - 15:00 Lato wszędzie - Daniel Dyk (w tym finał Szczęśliwych Sejfów)
15:00 - 18:00 Czas letni - Jacek Tomkowicz , Mateusz Oprychał i Natalia Kawałek (w tym "Twoje 5 minut - prezentacje")
18:00 - 20:00 Fakty Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
20:00 - 23:00 Muzyczne Orzeźwienie - Darek Maciborek (w tym Poplista Extra w trakcie programi i Twoje 5 minut - prezentacje wyników)
23:00 - 02:00 A noce są gorące - Krzysztof Urbaniak
02:00 - 05:00 RMF pod gwiazdami - Paweł Jawor

Piątek
Fakty co godzinę oraz o: 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-9:00 co godzinę, 12:00, 15:00-17:00 oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 6:30, 8:30, 20:00, 21:00, 22:00
Fakty kulturalne: 11:00
Fakty drogowe (Traffić) od 6:30 do 21:30 - zaraz po Faktach co godzinę
Gość w samo południe: 12:02

05:00 - 06:00 Obraz Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
06:00 - 09:00 Wstawaj szkoda lata - Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Mariusz Kałamaga, Jacek Tomkowicz
09:00 - 12:00 Słoneczny Patrol -Joanna Meus
12:00 - 15:00 Lato wszędzie - Daniel Dyk (w tym finał Szczęśliwych Sejfów)
15:00 - 18:00 Żeński Pierwiastek Wakacji - Aleksandra Filipek i Natalia Kawałek (w tym "Twoje 5 minut - prezentacje", Gorąca Sekretarka, Trump i Orkiestra)
18:00 - 19:00 Fakty Dnia - magazyn informacyjno-publicystyczny
20:00 - 00:00 Disco 90- Marcin Jędrych i Paulina Sawicka
00:00 - 03:00 Afterparty - Maciej Rybak
03:00 - 06:00 Nocna Straż - Maciej Rybak

Sobota
Fakty co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-12:00 co godzinę oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 08:00, 9:00, 20:00-22:00 co godzinę
Fakty Drogowe (Traffić) od 14:30 do 21:30 co godzinę

06:00 - 09:00 Wolno wstać - Paweł Jawor
09:00 - 12:00 Best of RMFon ,.Joanna Meus i Magda Karwat-Marek
12:00 - 15:00 Weekend z... - Natalia Kawałek
15:00 - 17:00 Gwiazdy na leżaku - co tydzień program prowadzi inna gwiazda i Krzysztof Urbaniak
17:00 - 20:00 Poplista - Datek Maciborek
20:00 - 00:00 Dyskoteka RMF -Marcin Jędrych i Paulina Sawicka (w tym Przebój w akcji)
00:00 - 03:00 Z archiwum RMF (w tym Misja Specjalna
03:00 - 06:00 Nocna straż - Maciej Rybak

Niedziela
Fakty co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-12:00 co godzinę oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 08:00, 9:00, 20:00-22:00 co godzinę
Fakty Drogowe (Traffić)od 14:30 do 21:30 co godzinę

06:00 - 09:00 Wolno wstać - Paweł Jawor
09:00 - 12:00 Best of RMFon - Joanna Meus i Magda Karwat Marek
12:00 - 15:00 Weekend z... - Natalia Kawałek
15:00 - 18:00 Tego jeszcze nie grali - Jacek Tomkowicz i Krzysztof Urbaniak
18:00 - 20:00 Sport FM - prowadzący Faktów Sportowych
20:00 - 00:00 Domówia u Dowborów - Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
00:00 - 03:00 Opowieści mafijne - Daniel Dyk i Kamil Barnowski)
03:00 - 05:00 Nocna straż - Maciej Rybak
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2022, 17:41 przez Poland1020, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
    Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Ramówki

Post autor: Poland1020 »

Ramówka VOX FM
PON - PT
5.00 - 9.00 Pierwsza Zmiana Magda Gawlik, Konrad Piwowrski, Norbert Bieńkowski
9.00 - 12.00 W Rytmie Hitów Kamil Rutkowski
12.00 - 15.00 W Samą Porę Przemek Sasowski
15.00 - 19.00 To Jest Dzień Anna Chmiel, Iga Dudziuk i Paweł Pawelec
19.00 - 23.00 Wielkie Halo Michał Zarzycki (PON-CZW)
19.00 - 23.00 Non Stop Polo Krzysiek Skrzypkowski (PT)
23.00 - 3:00 Ostatnia Zmiana - Krzysiek Skrzypkowski i Paweł Doncbach (PON-CZW)
The Best Of Ostatnia Zmiana (PT)
3.00 - 5.00 2 godziny po polsku
SOB
5.00 - 9.00 The Best Of Pierwsza Zmiana
9.00 - 13.00 Jest Weekend w Rytmie Hitów Michał Zarzycki
13.00 - 17.00 Jest Weekend w Rytmie Hitów Przemek Sasowski
17.00 - 19.00 Best Lista Iga Dudziuk
19.00 - 23.00 Non Stop Polo Krzysiek Skrzypkowski
23.00 - 3.00 The Best Of Ostatnia Zmiana
3.00 - 5.00 2 godziny po polsku
ND
5.00 - 9.00 The Best Of Pierwsza Zmiana
9.00 - 13.00 Iga vs. Magda - Iga Dudziuk i Magda Gawlik
13.00 - 17.00 Jest Weekend w Rytmie Hitów Norbert Bieńkowski
17.00 - 20.00 Tydzień na czerwonym dywaniku Paweł Doncbach
20:00 - 23.00 Wieczór z Anią - Anną Chmiel
23.00 - 3.00 The Best Of Ostatnia Zmiana
3.00 - 5.00 2 gorziny po polsku

Ramówka Radia ZET
Wiadomości: co godzinę przez całą dobę, co pół godziny od 4.30 do 18.00, dodatkowo o 5:45, 6:15, 6:45, 7:15, 7:45, 8:15 i 8:45
Wiadomości sportowe: 07:00, 08:00, 09:00, 16:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00
Wiadomości gospodarcze: 06:30, 10:00, 15:00
Wiadomości kulturalne: 12:00, 18:00
Pogoda: po wiadomościach
Auto Zet: po wiadomościach od 05:30 do 09:00 i od 14:00 do 18:00

PON - PT
5.30 - 9.00 Dzień Dobry Bardzo Ewelina Pacyna, Marek Starybrat i Robert Motyka
9.00 - 12.00 Carpiu Diem Robert Karpowicz
12.00 - 15.00 Dzień jak nie co dzień Agnieszka Kołodziejska
15.00 - 17:00 ZET News - magazyn informacyjno-publicystyczny Małgorzata Kościelniak
17.00 - 20.00 Uważam ZET Michał Korościel i Marcin Sońta
20.00 - 0.00 Plus/minus lista Radia ZET Marcin Wojciechowski
0.00 - 3.00 Jasna strona nocy Hubert Radzikowski
3.00 - 5:30 ZET pod księżycem Adrian Nowak
SOB
5.30 - 10.00 Dzień Dobry Weekend Jakub Olszewski
10.00 - 15.00 ZET Weekend Mateusz Ptaszyński
15.00 - 20.00 ZET Weekend Michał Adamski
20.00 - 1.00 ZET Dance Tomasz Miara
1.00 - 5.30 ZET pod Księżycem - Marzena Chełminiak

ND
5.30 - 9.00 Dzień Dobry Weekend Małgorzata Kościelniak
9.00 - 10.00 Siódmy Dzień Tygodnia Andrzej Stankiewicz
10.00 - 14.00 Co na pierwsze, co na drugie Michał Adamski i Jakub Olszewski
14.00 - 18.00 ZET Weekend Mateusz Ptaszyński
18.00 - 20.00 Nie Mam Pytań Szymon Majewski
20.00 - 22.00 Sportowy Finał Tygodnia Krzysztof Wilanowski i Marcin Powideł
22.00 - 1.00 ZET Jasna strona nocy - Tomasz Miara
1.00 - 5.30 ZET pod Księżycem - Marzena Chełminiak

RMF Maxxx:
Fakty: co godzinę od 06:50 do 16:50 oraz o 07:20 i 08:20
Maxxxymalne Fakty Sportowe: 07:50, 09:50, 16:50
Pogoda: po Faktach
Tour de Club: 20:50
Poniedziałek - Piątek
06:00 Wstawaj, nie udawaj - Michał Szymański, Ewelina Sieńko, i Irek Jakubek
09:00 Byle do Obiadu - Justyna Borycka i Michał Siwek
12:00 Świat według Rybaka - Maciej Rybak
15:00 I wszystko gra - Marcin Wiśniewski, Dawid Miązek i Joanna Meus
Poniedziałek - Czwartek
18:00 Hop-Bęc - Przemek Grabowski
21:00 Wieczór Panieński - Daria Wąsiewska, Paulina Sykut,-Jeżyna i Milena Ristkowska-Galant
00:00 Sułtani Nocy - Maciek Rock i Przemek Kubera
03:00 Noc na MAXXXa - Mateusz Marek
Piątek
18:00 Be4Party - Krzysztof Urbaniak
20:00 Maxxx Party - NeeVald (pią. )
02:00 To jest ta noc - Robert Bojanowski

Sobota - Niedziela
06:00 Kopnij Budzik - Konrad Bogusz i Paulina Sykut-Jeżyma
10:00 Weekend na Maxxxa - Artur „Fiołas" Fiałkowski i Rafał Witkowski
14:00 eMieM - Marta Leleniewska i Mariusz Pucyło
17:00 ShowMAXXX - Paulina Sawicka i Marek Rusinek
20:00 Maxxx Party - NeeVald
02:00 To jest ta noc - Robert Bojanowski


RMF Classic
Poniedziałek - Piątek
06:00 Śniadanie Mistrzów - Dariusz Stańczuk
w tym:
Datownik historyczny poniedziałek - piątek (07:10)
Technika dla laika wtorek, czwartek (08:50)
09:00 Codzienne Atrakcje - Jadwiga Polus
12:00 Spie treści - Magdalena Bugaj
14:00 Siesta Fiesta - Natalia Grzeszczyk
17:00 Mapa Świata - Urszula Urzędowska
20:00 RMF Classic+ -- audycje autorskie / Wieczór z RMF Classic - różni prowadzący
22:00 Odlotowa Noc - Marta Kubala (pon -czw.)
Czas Przyszły - Magdalena Juszczyk (pią.)
01:00 Wspomnienie lata - różni prowadzący
03:00 Miłe Granie

Sobota
06:00 - 10:00 Czas Wolny - Marta Kubala
10:00 - 11:00 Piątka z Literatury - Szymon Kloska i Tomasz Pindel
11:00 - 14:00 Życie z Klasą - Ula Urzędowska / Pałac Kultury (tylko w Warszawie) - różne prowadzące
14:00 - 17:00 Wydział Kultury - Małgorzata Bugaj
w tym:
Płyty Jowity o 15:15
Odeon Stanisława Janickiego o 16:30
17:00 - 20:00 Wieczór nowości muzycznych - Jadwiga Polus
20:00 - 22:00! Lista Muzyko Filmowej - różni prowadzący
22:00 - 00:00 Czas wolny - Magdalena Juszczyk
00:00 - 02:00 Przebój na drogę - różni prowadzący
02:00 Miłe Granie

Niedziela
06:00 - 10:00 RMF Classic Naturalnie - Marta Kubala
10:00 - 13:00 NieDoMówienia - Artur Andrus
13:00 - 16:00 Kino w roli głównej - Magdalena Juszczyk
16:00 - 18:00 Jasna Strona Światła - Marek Tomalik
18:00 - 21:00 Bliskie Spotkania - Urszula Urzedowska
21:00 - 23:00 Muzyka spod igły - Wojciech Pajdak
23:00 - 01:00 Operowa Niedziela/Głosy bez granic - Jowita Dziedzic - Golec
01:00 Miłe Granie


RMF24
Fakty co godzinę oraz o: 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30 - wtedy są emitowane Fakty Regionalne
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-9:00 co godzinę, 12:00, 15:00-17:00 oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 6:30, 8:30, 20:00, 21:00, 22:00
Fakty kulturalne: 11:00, 16:30
Fakty gospodarcze: 7:30, 17:30
Fakty drogowe (Traffić) od 6:30 do 21:30 - zaraz po Faktach lub osobno co godzinę
7 po 7: 7:07
Gość w samo południe: 12:02

06:00-09:00 Poranek w RMF24: Rafał Witkowski
09:00-12:00 Dzień w RMF24: Michał Zieliński
12:00-14:00 Obraz Dnia - Tomasz Terlikowski
14:00-16:00 Zobacz na własne uszy - magazyn informacji lokalnych
16:00-18:00 Radio Muzyka Fakty - Bogdan Zalewski i Katarzyna Staszko
18:00-22:00 Fakty i nie tylko: Tomasz Weryński
22:00-00:00 Fakty Dnia: Różni prowadzący z redakcji Faktów
00:00-03:00 Hyde Park: Marcin Jędrych (poniedziałek - czwartek) Krzysztof Urbaniak (piątek)
03:00-06:00 Noc z RMF24

Weekend
Fakty co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30, 14:30, 15:30 i 16:30 - wtedy są Fakty Regionalne
Prognoza pogody w Faktach o: 6:00-12:00 co godzinę oraz 20:00-0:00 co godzinę
Fakty sportowe: 08:00, 9:00, 20:00-22:00 co godzinę
Fakty Drogowe (Traffić) od 14:30 do 21:30 co godzinę
Gość Krzysztofa Ziemca: 8:02
Od 06:00 do 14:00 Weekend w RMF24 prowadzony tylko przez dziennikarzy Faktów
w tym o 09:00 w soboty Debata Polityczna a o 10:00 Press Club a w niedziele o 09:00 W dobrym gronie - coś jak Śniadanie Mistrzów w TVN24
14:00-16:00 Sportowy Dynamit - program redakcji Faktów Sportowych (sobota)
Przegląd Zagraniczny - Andrzej Kohut
16:00-18:00 Radio Muzyka Fakty - magazyn Faktów
18:00-20:00/22:00 Przewodnik Kulturalny - program redakcji Faktów Kulturalnych (sobota) (do 20:00)
Fakty Tygodnia: Różni prowadzący z redakcji Faktów (do 22:00)
20:00-22:00 Strefa Naukowa - Tomasz Jasiński (sobots)
22:00-00:00 Fakty Dnia: Różni prowadzący z redakcji Faktów
00:00-03:00 Hyde Park: Krzysztof Urbaniak
03:00-06:00 Noc z RMF24

Planeta FM:
06:00-06:30 EXTRANJUSY
06:30-10:00 RANNE PTASZKI - Jan Bajorek i Vanessa Aleksander
10:00-14:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - Michał Żołądkowski
14:00-17:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - Tycjana
17:00-19:00 MASTERMIX - Łukasz Ciechan Ciechański
19:00-20:00 HIT MACHINE - 19 kawałków jeden po drugim
20:00-22:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - Zuza OK
22:00-23:00 GADU GADU - Ania Mucha
23:00-06:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - bez gadania

Njusy: co godzinę od 06:55 do 21:55 oraz o 06:25, 07:25, 08:25, 09:25, 15:25, 16:25, 17:25
Informacja Imprezowa: 10:58, 11:58, 12:58, 13:58, 17:58, 18:58, 19:58, 20:58, 21:58
Pogoda: po Njusach
Traffic: od 06:29 do 09:29 i od 15:47 do 17:47 co godzinę


Radio PiN:
06:00-09:00 Poranek Radia PiN - Bartek Wejman i Cezary Szymanek
09:00-12:00 Przedpołudnie Radia PIN - Marcin Dobrowolski
12:00-15:00 Popołudnie Radia PiN - Agnieszka Gozdyra
15:00-17:00 Rezerwat - Tomasz Kin
17:00-20:00 Dobry Program Gospodarczy - Przemysław Białkowski
20:00-22:00 Dobry Wieczór Polsko - Grzegorz Jankowski
22:00-00:00 Kurkiewy - Roman Kurkiewicz

Wiadomości: co pół godziny
Wiadomości ekonomiczne: co godzinę od 06:30 do 18:30
Sport Flash: po wiadomościach o 07:00, 08:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00
Pogoda: po wiadomościach
Traffic: 06:45, 07:45, 08:45, 09:45
PiN-Cooltura - kalkulator kulturalny: po wiadomościach o 10:00, 14:00, 18:00

MTV Radio:
Poniedziałek-czwartek:
Pogoda, wiadomości, sport, traffic - bez zmian: Serwisy informacyjne (MTV Niusy) co godzinę o :55 (nieliczne dodatkowe wydania :25), serwisy drogowe (Muzyczna autostrada) o :15 (rano i po południu), pogoda po serwisach, sport (MTV Sport) w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych
4:00-6:00 Przed świtem
6:00-10:00 MTV Budzi!
10:00-14:00 Przerwa w pracy
14:00-15:00 MTV Bites - niusy
15:00-18:00 Wrzuć na luz
18:00-19:00 Godzina dla Ukrainy
19:00-21:00 audycje autorskie (cz. 1)
(pn) Najlepsze europejskie
(wt-śr) M jak muzyka
(cz) Hot New Chart Plus
21:00-23:00 audycje autorskie (cz. 2)
poniedziałek - Trochę o Automobilach - o motoryzacji, transporcie i pojazdach
wtorek - Tech i Gry - o technologiach, grach i tym co się dzieje w świecie nauki
środa - Polska środa
czwartek - Kortezacja
23:00-4:00 Moc nocy

Piątek:
Serwisy informacyjne co godzinę o :55 (wyjątek: 23:55-2:55, nieliczne serwisy :25), serwisy drogowe o :15 (rano i po południu), pogoda po serwisach, sport podobnie jak w tygodniu
4:00-6:00 Przed świtem
6:00-10:00 MTV Budzi!
10:00-14:00 Przerwa w pracy
14:00-15:00 MTV Bites - niusy
15:00-18:00 Wrzuć na luz
18:00-20:00 Hot New Chart
20:00-23:00 MTV Radio Night Fever
23:00-3:00 MTV Night Mix (pasmo z różnymi programami radiowymi czy setami muzycznymi)
3:00-6:00 Nightrider

Sobota:
Bez serwisów drogowych, serwisy do godziny 19, serwisy sportowe rano i w ramach Klubu MTV Radia
6:00-10:00 MTV Budzi! Weekend
10:00-11:00 Polska generacja M - muzyka
11:00-14:00 Ty wybierasz
14:00-18:00 Wehikuł czasu MTV
18:00-19:00 Gwiazdozbiór MTV Radia - wywiady z muzykami
19:00-0:00 Klub MTV Radia
0:00-3:00 Klub MTV Radia - MTV Mix
3:00-6:00 Nightrider
Niedziela:
Do serwisów i pogody dołączają trzy serwisy sportowe w godzinach popołudniowych na życzenie słuchaczy
6:00-10:00 MTV Budzi! Weekend
10:00-11:00 MTV Bites Tydzień
11:00-13:00 Spędź weekend z Jankesem
13:00-16:00 MTV Fresh
16:00-18:00 MTV Base
18:00-20:00 MTV Radio Unplugged / MTV Live (na zmianę lub w przypadku gdy koncert nie może sie odbyć)
20:00-21:00 MTV Sport
21:00-0:00 Jak w książce
0:00-4:00 Z niedzieli na poniedziałek


NRJ Energy:
poniedziałek-czwartek
06:00 - 10:00 Obudź się z energią
10:00 - 14:00 Energiczny Dzień
14:00 - 17:00 Siłownia
17:00 - 18:00 Energy szuka słuchaczy
18:00 - 20:00 Energy TOP20
20:00 - 23:00 Energy w klubie
23:00 - 06:00 Hit Music Only
piątek:
06:00 - 10:00 Obudź się z energią
10:00 - 14:00 Energiczny Dzień
14:00 - 17:00 Siłownia
17:00 - 18:00 Energy szuka słuchaczy
18:00 - 20:00 Energy TOP20
20:00 - 22:00 Energy Party
22:00 - 01:00 NRJ Extravadance
01:00 - 07:00 Hit Music Only
sobota:
07:00 - 09:00 NRJ Weekend
09:00 - 13:00 Wasze wybrane
13:00 - 17:00 Energylandia
17:00 - 18:00 Energy Kultura
18:00 - 22:00 Energy Party
22:00 - 23:00 Energy In The Mix
23:00 - 01:00 NRJ Extravadance
01:00 - 07:00 Hit Music Only
niedziela:
07:00 - 11:00 NRJ Weekend
11:00 - 13:00 Emergy Lifestyle
13:00 - 17:00 Energylandia
17:00 - 20:00 NRJ Euro Hot 30
20:00 - 23:00 Energy Relax
23:00 - 6:00 Hit Music Only

RMF Gold:
Poniedziałek - Piątek
6:00-10:00 Ni w 6 ni w 10 - Ania Wojtkowiak i Maciej Rock
10:00-12:00 Tylko złota muzyka - Marcin Wiśniewski
12:00-13:00 10 największych przebojów - Marcin Wiśniewski
13:00-16:00 Twoja ulubiona muzyka po południu - Marek Rusnej
16:00-18:00 Legendarny Darek - Darek Maciborek
18:00-20:00 Legend 20 - Mariusz Pucyło
20:00-0:00 Disco 70-90 - Dawid Miązek
0:00-6:00 Złota Polska Muzyka / magazyny RMF24

W weekendy na razie muzyka non stop. Po 18:00 bardziej imprezowa.

Gold FM:
06:00-10:00 Zawsze rano - złote przeboje
10:00-15:00 Złote lata, złote przeboje
15:00-19:00 Izabela do siódmej
19:00-23:00 Od zachodu do zmierzchu
23:00-06:00 Złote przeboje nocą

Wiadomości: co godzinę od 06:00 do 19:00 oraz o 06:30, 07:30, 08:30 i 09:30
Co, gdzie i kiedy: 10:03, 14:03, 17:03, 19:03
Pogoda: co kwadrans od 06:00 do 10:00 co kwadrans oraz co godzinę od 10:00 do 23:00
Traffic: co pół godziny od 06:15 do 09:45 oraz o 15:30, 16:30, 17:30 i 18:30

News FM:
06:00-09:00 Tadeusz Żwirek i jego goście
09:00-12:00 Martyna Czajnik i jej goście
12:00-15:00 Paweł Chwastek i jego goście
15:00-18:00 Robert Śmietnikowski i jego goście
18:00-21:00 Kamila Miasteczko i jej goście
21:00-00:00 Dariusz Pawłowicz i jego goście
00:00-06:00 Muzyka

Tok FM:
Poniedziałek - Piątek
6:00-9:00 Piotr Maślak i jego goście
9:00-12:00 Przemysław Iwanczyk i jego goście
12:00-15:00 Jakub Janiszewski i jego goście
15:00-18:00 Agnieszka Lichnerowicz i jej goście
18:00-21:00 Mikołaj Lizut i jego goscie
21:00-0:00 Paweł Sulik i jego goście
0:00-6:00 powtórki programów

Inforadio czyli dawne Tok FM posluguje się realną ramówką


Radio FaMa (Kielce)
Poniedziałei - Piątek
00.00 - 06.00 Fama nocą
06.00 - 09.00 Poranna audycja bez budzika
06.45 Horoskop
08.15 Poranny konkurs "Przedszkolaki szukają draki"
08.40 Wiadomości kulturalne
09.00 - 10.00 Radiowy koncert życzeń
10.00 - 14.00 Niesłychanie pogodne granie
12.15 Temat Dnia (gość Radia FAMA)
14.00 - 17.00 W dobrym tonie
14.20 Giełda pracy
15.00 Piosenki na życzenie
17.00 - 18.00 Godzina reporterów - najważniejsze informacje z naszego regionu, przygotowane przez reporterów Radia FAMA
18.00 - 20.00 Radioaktywna lista przebojów
20.00 - 22.00 Fama Dance - czyli DJ-e na żywo
22.00 - 23.00 Radiorandka
23.00 - 00.00 Pozdrowienia i piosenki na życzenie

W weekndy między innymi w soboty od 18:00 Balladowa Lista Przebojów oraz dużo muzyki.

Informacje z kraju i ze świata: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Informacje Radia FaMa: 7.45, 9.45, 11.45, 13.45, 15.45
Skrót Informacji Radia FaMa: 8.45, 10.45, 12.45, 14.45, 16.45
Wiadomości z dróg: 7.05, 7.30, 8.05, 8.30, 14.05, 14.30, 15.05, 15.30, 16.05

Radio Rekord (Radom)
Wiadomości z kraju i ze świata: 6:00, 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 23:00
Wiadomości lokalne: 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Skrót wiadomości: 6:45, 7:45, 8:45, 9:45, 10:45, 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45, 16:45, 17:45
Prognoza pogody: 6:00-23:00 co godzinę
Informacje dla kierowców: 7:15, 7:45, 8:15, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45
Wiadomości sportowe: 7:00, 9:00, 11:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00
Informacje kulturalne: 14:40, 15:40, 16:40

Poniedziałek - Piątek
06.00 - 10.00 Obudź się - Dawid Furch i Norbi (co ciekawe w Świętokrzyskim program prowadzi duet Letni)
06:20 Kalendarium
06:40 Horoskop urodzinowy
07:20 Przegląd prasy
07:40 Konkurs poranny
08:05 Gość dnia
08:20 Płyta tygodnia
08:40 "Krótko i na temat"
09:00 Serwis informacyjny i Wiadomości sportowe
09:15 Kurs walut
09:30 Giełda pracy
10.00 - 14.00 I wszystko gra - Dorota Rokita
10:25 Kalendarium muzyczne
10:40 Konkurs dnia
11:30 Giełda pracy
12:15 "Świat się śmieje" - ciekawostki ze świata
12:45 Sonda uliczna
13:30 Giełda pracy
14.00 - 18.00 Co za dzień - Agnieszka Mleczko i Maciej Chorąży
14:15 "Świat się śmieje" - ciekawostki ze świata
15:15 RAA - Rekordowa Auto Audycja
17:05 60 minut po polsku - godzina dla miłośników polskich przebojów
Poniedziałek - Czwartek
18:00 - 22:00 Pora na Grilla - Maciej Roteiro lub rzadziej Ania Owczarek
22:00 - 23:00 Studio Lokalne
23:00 - 03:00 Audycje Autorskie
03:00 Informacje
03:30 - 06:00 Noc z Radiem Rekord

Piątek
18.00 - 20.00 Rekord Przebojów: Lista Przebojów Radia Rekord - Maciej Roteiro
20.00 - 01.00 Domówka - Maciej Roteiro lub Mateusz „Sosna" Sośnicki
01:00 - 03:00 Audycja autorska
03:00 Informacje
03:30 - 06:00 Noc z Radiem Rekord

Sobota-Niedziela
10:00 - 16:00 Rekordowy Róg Obfitości - Ania Owczarek
16:00 (sobota) 10 w rytmie Disco - Maciej Smoliński
(niedziela) Gadu-Gadu - program publicystyczny
18:00 - 01:00 (sobota) DJ Music Tour - Darek Janik
18:00 - 20:00 (niedziela) Rekordowy Magazyn Sportowy
20:00 - 01:00 Czas to Rekord - Darek Janik (audycja z muzyką goldies)
01:00 - 03:00 Audycja autorska
03:00 Informacje
03:30 - 06:00 Noc z Radiem Rekord

Blue FM:
06:00-10:00 Powstanie - Łukasz Ciechan Ciechański
10:00-15:00 Pop non-stop - Michał Żołądkowski
15:00-19:00 Pop non-stop - Jan Bajorek
19:00-23:00 Pop non-stop - Maciej Narożny
23:00-06:00 Pop non-stop

Informacje Radia Blue FM: co godzinę od 06:00 do 23:00 oraz o 06:30, 07:30, 08:30, 09:30
Sport: po Informacjach o 07:00, 09:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 i 21:00
Pogoda: po Informacjach
Informacje dla kierowców: co pół godziny od 06:00 do 10:00 oraz co godzinę od 15:00 do 19:00

Radio Klasyka:
06:30-09:30 Klasyczny poranek - Tomasz Obertyn
09:30-15:00 Muzyka klasyczna i filmowa w najlepszych wykonaniach
Zawsze po 11:00 i 19:00 - Muzyka filmowa
Zawsze po 14:00 - Chwila relaksu
15:00-20:00 Program popołudniowy - Kamil Wróblewski
20:00-22:00 Między wartkim dniem a snem
22:00-00:00 Najpiękniejsze melodie: od początku do końca

Wiadomości: co pół godziny od 06:45 do 09:15
Wiadomości dla kierowców: od 06:30 do 09:30 co pół godziny
Pogoda: od 06:31 do 09:31 co kwadrans
Co jest grane: 15:15, 16:15, 17:15, 18:15

9radio:
Serwisy informacyjne całą dobę co godzinę (rano także 15 minut przed pełną). Pogoda po serwisach pomiędzy 4:00 a 23:00. Sport po serwisach o 8, 9, 13, 16. Lokalne serwisy głównie :30, podobnie jak z traffikiem, który jest :15 (tylko 6-18)
5:30-9:00 Poranek kojota
* 7:20 radionowela "Julki"
* 8:05 Drugie śniadanie
9:00-12:00 Dziewięciu w pracy
12:00-16:00 Jeden z dziewięciu - ciąg dalszy programu popołudniowego "Dzisiejszy obiad"
16:00-17:00 9spraw - magazyn reporterski
17:00-18:00 Życzymy miłej podróży - godzina dla kierowców
18:00-20:00 9lista - lista przebojów 9radia
20:00-23:00 SomaWieczór - audycja autorska Tomasza Somińskiego (pon-pt)
23:00-3:00 Wszyscy w nocy
3:00-5:30 9night

Radio GRA
Serwisy chyba podobnie jak wszędzie, ale między 23 a 6 też są ogólnopolskie. Zamiast drugiej Pogody Traffic

5:30-6:00 Tak wyglądał dzień...
6:00-11:00 Dzień dobry GRA
11:00-13:00 Moje miasto, moje radio
13:00-17:00 PoGRAne
17:00-19:00 Lista ABC - 20 najlepszych hitów z poprzednich lat
19:00-23:00 Po godzinach
23:00-0:15 Wieczór reporterów
0:15-5:30 Moje miasto, moje radio - playlista

Radiostacja
Poniedziałek-czwartek:
05:30-06:00 Extranjusy
06:00-09:00 Wstrząs mózgu (Filip Rundancja i Gabi Andrychowicz)
09:00-17:00 100% Wakacyjnych Hitów
17:00-18:00 Mastermix
18:00-20:00 Notowani - lista przebojów Radiostacji (Jan Bajorek)
20:00-23:00 Gadu Gadu (Katarzyna Burzyńska-Sychowicz)
23:00-00:00 Blackstacja
00:00-06:00 100% Imprezowych Hitów

Njusy: co godzinę od 06:00 do 00:00 (rozszerzone wydania o 12:00, 17:00 i 22:00)
Njusy w minutę: 06:30, 07:30, 08:30, 16:30, 17:30
Serwis sportowy: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 15:03, 17:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Informacja Imprezowa: 10:58, 11:58, 12:58, 13:58, 17:58, 18:58, 19:58, 20:58, 21:58, 22:58
Korkociąg: 06:15, 06:45, 07:15, 07:45, 08:15, 08:45, 16:29, 16:58, 17:29, 17:57
Pogoda: zawsze po Njusach

Piątek:
05:30-06:00 Extranjusy
06:00-09:00 Wstrząs mózgu (Filip Rundancja i Gabi Andrychowicz)
09:00-17:00 100% Wakacyjnych Hitów
17:00-18:00 Mastermix
18:00-20:00 Notowani - lista przebojów Radiostacji (Jan Bajorek)
20:00-00:00 Klubostacja (DJ Adamus)
00:00-02:00 Klubostacja in the Mix
02:00-06:00 100% Imprezowych Hitów

Njusy: co godzinę od 06:00 do 00:00 (rozszerzone wydania o 12:00, 17:00 i 22:00)
Njusy w minutę: 06:30, 07:30, 08:30, 16:30, 17:30
Serwis sportowy: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 15:03, 17:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Informacja Imprezowa: 10:58, 11:58, 12:58, 13:58, 17:58, 18:58, 19:58, 20:58, 21:58, 22:58
Korkociąg: 06:15, 06:45, 07:15, 07:45, 08:15, 08:45, 16:29, 16:58, 17:29, 17:57
Pogoda: zawsze po Njusach

Sobota:
06:00-10:00 Kefir (Nina Cieślińska)
10:00-14:00 100% Wakacyjnych Hitów (Rafał Adamczak)
14:00-18:00 100% Wakacyjnych Hitów (Mikołaj Kujawiński)
18:00-20:00 Muzokracja (Michał Hanczak)
20:00-00:00 Klubostacja (DJ Adamus)
00:00-02:00 Klubostacja in the Mix
02:00-06:00 100% Imprezowych Hitów

Njusy: co godzinę od 06:00 do 00:00 (rozszerzone wydania o 12:00, 17:00 i 22:00)
Njusy w minutę: 06:30, 07:30, 08:30, 09:30
Serwis sportowy: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 15:03, 17:03, 18:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Pogoda: zawsze po Njusach

Niedziela:
06:00-10:00 Kefir (Nina Cieślińska)
10:00-14:00 100% Wakacyjnych Hitów (Rafał Adamczak)
14:00-18:00 100% Wakacyjnych Hitów (Mikołaj Kujawiński)
18:00-20:00 Muzokracja (Michał Hanczak)
20:00-23:00 Gadu Gadu (Katarzyna Burzyńska-Sychowicz)
23:00-00:00 Blackstacja
00:00-06:00 100% Imprezowych Hitów

Njusy: co godzinę od 06:00 do 00:00 (rozszerzone wydania o 12:00, 17:00 i 22:00)
Njusy w minutę: 06:30, 07:30, 08:30, 09:30
Serwis sportowy: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 15:03, 17:03, 18:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Pogoda: zawsze po Njusach

Radio 24:
Poniedziałek-piątek:
04:00-06:00 Przed szóstą - Adam Bysiek
06:00-09:00 Poranek Radia 24- Olga Paszkowska i Maciej Orloś
10:00-13:00 Dzień w Radiu 24 - Mariusz Gzyl
13:00-16:00 Dzień w Radiu 24 - Mariusz Rokos
16:00-19:00 Popołudnie Radia 24 - Wojciech Krzyżaniak
19:00-22:30 Wieczór w Radiu 24 - Roman Kurkiewicz
22:30-23:00 Sportowy finał dnia - Wojciech Piela, Marcin Powideł i Michał Korościel (na zmianę)
23:00-01:00 Zero Ograniczeń - Jacek Zimnik, Kuba Wątły, Janusz Płoński i Janusz Weiss (na zmianę)
01:00-04:00 Noc 24 - Tomasz Jastrun (w nocy z piątku na sobotę do 06:00)

Serwis informacyjny: co pół godziny, od 05:00 do 20:00 co kwadrans
Serwis sportowy: co godzinę po serwisie o wpół do
Serwis ekonomiczny: co godzinę po serwisach od 07:45 do 19:45
Serwis kulturalny: po serwisach o 09:15, 12:15 i 15:15
Prognoza pogody: po każdym serwisie informacyjnym
Traffic: po każdym serwisie informacyjnym

Sobota:
06:00-10:00 Weekendowy Poranek Radia 24 - Radosław Gruca i Beata Tadla
10:00-12:00 Deluxe - Ivo Vuco
12:00-13:00 Sport w południe - Marek Jóźwik
13:00-16:00 Sobota w Radiu 24 - Roman Mańka
16:00-17:00 Taka jest historia - Jarosław Szczepański
17:00-18:00 Motopasja - Mariusz Gzyl
18:00-19:00 Medialny tydzień - Andrzej Krajewski
19:00-21:00 Czas na związki - Piotr Szumlewicz
21:00-22:00 Dochodzenie prawdy - Tomasz Piątek
22:00-23:00 Sportowy finał dnia - Wojciech Piela, Marcin Powideł i Michał Korościel (na zmianę)
23:00-01:00 Zero Ograniczeń - Jacek Zimnik, Kuba Wątły, Janusz Płoński i Janusz Weiss (na zmianę)
01:00-06:00 24 Godziny Nocą - Michalina Kobla

Serwis informacyjny: co pół godziny, od 06:00 do 20:00 co kwadrans
Serwis sportowy: co godzinę po serwisie o wpół do
Serwis kulturalny: po serwisach o 09:15, 12:15 i 15:15
Prognoza pogody: po każdym serwisie informacyjnym
Traffic: po każdym serwisie informacyjnym

Niedziela:
06:00-10:00 Weekendowy Poranek Radia 24 Godziny - Radosław Gruca i Beata Tadla
10:00-12:00 CzyżBY? - Marek Czyż
12:00-13:00 Europa i my - Piotr Kaczyński
13:00-14:00 Maszketnik - Marta Woźniak
14:00-16:00 Niedziela w Radiu 24 - Roman Mańka
16:00-18:00 Za miastem - Joanna Warecha
18:00-20:00 Filozofia życia - Jan Hartman
20:00-21:00 Na wspak - Konrad Szołajski
21:00-22:00 Sportowy finał tygodnia: Dogrywka - Marcin Powideł i Michał Korościel
22:00-23:00 Kulturalne rozmowy - Gabi Andrychowicz
23:00-01:00 Zero Ograniczeń - Jacek Zimnik, Kuba Wątły, Janusz Płoński i Janusz Weiss (na zmianę)
01:00-04:00 Noc 24 - Michalina Kobla

Serwis informacyjny: co pół godziny, od 06:00 do 20:00 co kwadrans
Serwis sportowy: co godzinę po serwisie o wpół do
Serwis kulturalny: po serwisach o 09:15, 12:15 i 15:15
Prognoza pogody: po każdym serwisie informacyjnym
Traffic: po każdym serwisie informacyjnym

Rock Radio:
Poniedziałek - Piątek
Od Poniedziałku do Czwartku:

* 05:30-10:00 | Powstanie, czyli poranek z Rock Radiem - Jan Bajorek i Karolina Wasielewska
* 10:00-14:00 | Przystanek Klasyka Rocka - Michał Żołądkowski
* 14:00-18:00 | Rockowe Popołudnie - Tomek Obertyn
* 18:00-22:00 | Klasyczny wieczór w Rock Radiu - Mateusz Stelmaszczyk
* 22:00 | Niezły Gość Rock Radia
* 22:00-05:30 | Noc pełna klasyki rocka

Piątek:

* 05:30-10:00 | Powstanie, czyli poranek z Rock Radiem - Jan Bajorek i Karolina Wasielewska
* 10:00-14:00 | Przystanek Klasyka Rocka - Michał Żołądkowski
* 14:00-18:00 | Rockowe Popołudnie - Tomek Obertyn
* 18:00 | Klasyczna 10-tka -Tomasz Miara
* 19:00-22:00 | Piątek Wieczór - Tomasz Miara
* 22:00 | Niezły Gość Rock Radia
* 23ll00:00-06:30 | Noc pełna klasyki rocka

Sobota:

* 06:30-09:00 | Powstanie na weekend - Mateusz Stelmaszczyk
* 09:00 | The best Of... Powstanie, czyli Poranek z Rock Radiem - Jan Bajorek i Karolina Wasielewska
* 10:00-15:00 | Wyloguj się na weekend - Magdalena Rataj
* 15:00-20:00 | Rock Radio na wynos - Tomasz Miara
* 20:00-00:00 | Domówka z klasyką Rocka
* 00:00-06:30 | Noc pełna klasyki rocka

Niedziela:

* 06:30-09:00 | Powstanie na weekend - Mateusz Stelmaszczyk
* 09:00 | The best Of... Powstanie, czyli Poranek z Rock Radiem - Jan Bajorek i Karolina Wasielewska
* 10:00-15:00 | Wyloguj się na weekend - Magdalena Rataj
* 15:00-20:00 | Rock Radio na wynos - Tomasz Miara
* 20:00-00:00 | To był tydzień w regionie - magazyn reporterów (Program lokalny)
* 00:00-05:30 | Noc pełna klasyki rocka


Radio Pogoda:
Od Poniedziałku do Czwartku:

* 05:30-10:00 | Pogodny poranek z Radiem Pogoda - Asia Kruk, Zygmunt Chajzer i Michał Pierzchała
* 10:00-15:00 | Najpiękniejsze Melodie - Kuba Mędrzycki
* 15:00-19:00 | Pogodne popołudnie z Radiem Pogoda - Łukasz Szacilowski
* 19:00 | Powieść Radia Pogoda
* 20:00 | Pogoda Cafe - Anna Stachowska
* 22:00-01:00 | Wieczór najpiękniejszych melodii - nowa prowadząca bądź nowy prowadzący
* 00:00-05:30 | Noc z Radiem Pogoda

Piątek:

* 05:30-10:00 | Pogodny poranek z Radiem Pogoda - Asia Kruk, Zygmunt Chajzer i Michał Pierzchała
* 10:00-15:00 | Najpiękniejsze Melodie - Kuba Mędrzycki
* 15:00-19:00 | Pogodne popołudnie z Radiem Pogoda - Łukasz Szaciłowski
* 19:00 | Powieść Radia Pogoda
* 20:00 | Wieczór autorski
* 21:00-00:00 | Wieczór najpiękniejszych melodii - nowa prowadząca bądź nowy prowadzący
* 00:00-06:30 | Noc z Radiem Pogoda

Sobota:

* 06:30-09:00 | Weekendowy poranek z Radiem Pogoda - nowa prowadząca bądź nowy prowadzący
* 09:00 | The Best Of... Pogodny Poranek z Radiem Pogoda - Asia Kruk, Zygmunt Chajzer i Michał Pierzchała
* 10:00 | Koncert Życzeń w Radiu Pogoda - Robert Janowski
* 11:00-15:00 | Pogodny Weekend z Radiem Pogoda - Łukasz Szaciłowski
* 15:00-20:00 | Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego - Robert Janowski
* 20:00-22:00 | Lista najpiękniejszych melodii Radia Pogoda - nowa prowadząca bądź nowy prowadzący
* 22:00-06:30 | Noc z Radiem Pogoda

Niedziela:

* 06:30-09:00 | Weekendowy poranek z Radiem Pogoda - nowa prowadząca bądź nowy prowadzący
* 09:00 | The Best Of... Pogodny Poranek z Radiem Pogoda - Asia Kruk, Zygmunt Chajzer i Michał Pierzchała
* 10:00 | Koncert Życzeń w Radiu Pogoda - Robert Janowski
* 11:00-15:00 | Pogodny Weekend z Radiem Pogoda - Łukasz Szaciłowski
* 15:00-20:00 | Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego - Robert Janowski
* 20:00-00:00 | To był tydzień w regionie - magazyn reporterów (Program lokalny)
* 00:00-05:30 | Noc z Radiem Pogoda


Codziennie informacje w muzycznych stacjach Grupy Radiowej DeltaAgora (w tym realnego Eurozetu):

* Wiadomości - od Poniedziałku do Piątku o 05:30, 06:00, 06:30, 07:00, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00, 09:30, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00 i 20:00; W Weekendy o 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 i 15:00.
* Wiadomości sportowe - od Poniedziałku do Piątku o 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 14:03, 16:03 i 18:03; W Weekendy o 08:03 i 14:03.
* Prognoza pogody - od Poniedziałku do Piątku o 06:04, 07:04, 08:04, 09:04, 10:03, 11:03, 12:03, 13:03, 14:04, 15:03, 16:04, 17:03, 18:04, 19:03 i 20:03; W Weekendy o 07:03, 08:04, 09:03, 10:03, 11:03, 12:03, 13:03, 14:04 i 15:03.
* Wiadomości dla kierowców (od Poniedziałku do Piątku) - o 06:15, 06:45, 07:15, 07:45, 08:15, 08:45, 09:15, 09:45, 10:45, 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45, 16:45 i 17:45.
* Wiadomości muzyczne - od Poniedziałku do Piątku o 18:30 i 19:30; W Weekendy o 16:00, 17:00 i 18:00.
* Wiadomości Lokalne "z naszego miasta" (od poniedziałku do piątku) - o 06:31, 07:31, 08:31, 09:31, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30 i 17:30 (dodatkowo "Co jest grane w regionie" (lokalny serwis kulturalny) - o 10:32, 12:32, 14:32 i 16:32 oraz prognoza pogody o 06:33, 07:33, 08:33, 09:33, 10:33, 11:32, 12:33, 13:32, 14:33, 15:32, 16:33 i 17:32).

Antyradio, Chillizet, Muzo FM, Radio 357, Radio Nowy Świat, Radio Maryja, Radio Eska Rock, Radio Wnet, Rozgłośnie Audytorium, Polskie Radio 24, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin - Ramówka jak w realu. Podobnie realne stacje lokalne i istniejące z DAB+. W Radiu SuperNova też ramówka jak w realu z drobnymi zmianami:
Sobota - Niedziela
6:40 - 10.00 200 po mieście - Cezary i Magda Sygoccy z zespołu NonStop
Niedziela
21.00 - 0.00 SuperCity
Polskie Radio 1 - ramówka jak w realu z tym że zamiast Lata z Radiem są Cztery Pory Roku a zamiast audycji tematycznych LzR programy muzyczne.
Polskie Radio 2 i Polskie Radio Hit - tu ramówka się tworzy ale wiadomo że w pierwszym przypadku jest Lato z Radiem (z codzienną emisją od 11 - 15 i audycjami tematycznymi), Poranny Show Państwa Kilenów od 05:00 do 07:30 oraz Pytanie na Śniadanie od 07:30 do 11:00.
Polskie Radio 3 i Polskie Radio 4 - jak w realu tyle że bez Tomka Miary i Kasi Ciepielewskiej którą to w audycji On i Ona zastępuje Agnieszka Oszczyk.
Polskie Radio Kultura - realna ramówka Dwójki.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2022, 14:33 przez Poland1020, łącznie zmieniany 24 razy.

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
    Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Ramówki

Post autor: Poland1020 »

Ramówka Polsatu od poniedziałku do piątku od
05:00 do 18:50:
05:00 Wstawaj! Gramy
06:00 Nowy Dzień z Polsat News
08:00 Lato z Polsatem
11:30 Paradokumenty (ostatnie odcinki)
15:00 Ostatnie odcinki Pierwszej Miłości
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Więcej Wydarzeń
16:30 Interwencja
17:00 Gliniarze (ostatnie odcinki)
18:00 OTV
18:50 Wydarzenia
Ramówki innych stacji telewizyjnych takie jak w realu czy w innych wizjach za wyjątkien korekt wynikających z lokalizacji czasu dla ośrodków i serwisów informacyjnych.

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
    Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Ramówki

Post autor: Poland1020 »

Europa 2
Sprawy co godzinę od 6 do 20
Serwis drogowy od 6:30 do 9:30 i od 16:30 do 19:30 co godzinę

Poniedziałek - Piątek
7-10 Ranny Show Wake Up (męsko-damski duet prowadzących)
10 - 13 Afterparty (prezenterka)
13 - 17 Ala i Piotrek
17 - 19 StandUp
19 - 21 Damskim Okiem
21 - 23 Wieczór na Maxximum
23 - 1 Switch PL
1 - 7 Lato na Maxximum

Sobota
7 - 11 Rano Europy 2 (prezenterka)
11 - 15, 15 - 18 Weekend na Maxximum (2 prezenterki)
18 - 22 Time to Party (prezenter)
22 - 4 Dance Extravaganza (prezenter i DJ)
4 - 7 Lato na Maxximum

Niedziela
7 - 11 Rano Europy 2 (prezenterka)
11 - 15, 15 - 18 Weekend na Maxximum (2 prezenterki)
18 - 19 Szopka dla Midasa
19 - 22 We trzech - Wieczorny show Europy 2
22 - 7 Lato na Maxximum
W Radiu Blanik ramówka podobna jak w Czechach.

Radio Eska
Eska News od 6 do 17 co godzinę
Eska Party od 18 do 22 co godzinę

Poniedziłek - Piątek
06:00 Obudź się na Jankesa - Jankes, Kama i Rudy
09:00 Hity na Czasie - Rafał Adamczak
12:00 Wrzuć na luz - Jan Pirowski i Pawełek
15:00 Zemsta Kobiet - Kasia Węsierska i Ola Kot
18:00 Impreska - Michał Hańczak (do 22:00)

Sobota - Niedziela
11:00 Eska Weekend - Paweł Karpiński
16:00 Eska Weekend - Michu Sobkowski (do 22:00)

Radio Złote Przeboje
Serwis Radia Złote Przeboje co godzinę od 06:00 do 18:00
Serwisy lokalne i Traffici od 06:30 do 09:30 i od 15:30 do 18:30 co godzinę

Poniedziałek - Piątek
05:30 ZP na Dzień Dobry - Iwona Barańska, Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski
10:00 Złoty Środek Dnia - Jerzy Telesiński (pon-czw)
Piątek jak Marzenie - Marzena Rogalska
15:00 Dobre Popołudnie - Kamil Baleja i Kasia Wilk
20:00 Cała Muzyka - Tomek Brhel (pon-czw) / Złota 20 - Tomek Brhel (pią. ) (do 23:00)

Sobota
07:00 Co ci Powiem to ty wiesz - Kasia Ciepielewska i Igor Kwiatkowski
10:00 Najlepszy Weekend - Odeta Moro
13:00 Co dwie Marzeny - Marzena Rogalska i Marzena Słupkowska (niedz)
16:00 Łączy nas Muzyka - Wojtek Babiarczyk
19:00 Dobra Impreza - Kacper Sosnowski (sob. ) / Weekend bez końca - Kacper Sosnowski (niedz.) (do 0:00)

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
    Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Ramówki

Post autor: Poland1020 »

Radio Blanik
Codziennie:
* Sprawy Radia Blanik + Pogoda - 05:00¹, 05:30², 06:00³, 06:30², 07:00³, 07:30², 08:00, 08:30², 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00¹, 21:00¹, 22:00¹ i 23:00¹
* Sprawy i Pogoda "z naszego regionu"¹ - 05:32, 06:32, 07:32, 08:32, 09:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30 i 15:30
* Sprawy z lokalnych dróg¹ - 05:57, 06:57, 07:57, 08:57, 15:57, 16:57, 17:57 i 18:57

Od poniedziałku do czwartku:
* 05:00-09:00 - Kto Rano Wstaje? - Poranek z Radiem Blanik– Kasia Kozimor i Tomek Waloszczyk 06:40 - Tomek myśli od samego rana!, 07:25 - Pytanie przed śniadaniem, 07:50 - Pytanie przed śniadaniem - rozstrzygnięcie,
* 09:00-12:00 - Dobre przedpołudnie z Radiem Blanik – Agnieszka Morawska
* 12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego – Marek Sierocki
* 13:00-16:00 - Popołudnie na Blaniku – Janek Pasterski i nowa prowadząca
* 16:00-20:00 - Relaks z Radiem Blanik (Program lokalny)⁴
* 20:00-22:00 - Piosenka na życzenie - nowy prowadzący
* 22:00-01:00 - Program lokalny⁴
* 01:00-05:00 - Noc z Radiem Blanik

Piątek:
* 05:00-09:00 - Kto Rano Wstaje? - Poranek z Radiem Blanik – Kasia Kozimor i Tomek Waloszczyk (W tym o 06:40 - Tomek myśli od samego rana!, 07:25 - Pytanie przed śniadaniem, 07:50 - Pytanie przed śniadaniem - rozstrzygnięcie,
* 09:00-12:00 - Dobre przedpołudnie z Radiem Blanik – Agnieszka Morawska
* 12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego – Marek Sierocki
* 13:00-16:00 - Popołudnie na Blaniku – Janek Pasterski i nowa prowadząca
*
* 16:00-20:00 - Relaks z Radiem Blanik (Program lokalny)⁴
* 20:00-00:00 - Jak dobrze że Piątek – nowa prowadząca⁴
* 00:00-06:00 - Noc z Radiem Blanik

Od poniedziałku do piątku (dni Wakacyjne):
* 05:00-09:00 - Kto Rano Wstaje? - Poranek z Radiem Blanik – Kasia Kozimor i Tomek Waloszczyk (W tym o 06:40 - Tomek myśli od samego rana!, 07:25 - Pytanie przed śniadaniem, 07:50 - Pytanie przed śniadaniem - rozstrzygnięcie)
* 09:00-12:00 - Dobre przedpołudnie z Radiem Blanik – Agnieszka Morawska
* 12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego – Marek Sierocki
* 13:00-16:00 - Popołudnie na Blaniku – Janek Pasterski i nowa prowadząca
* 16:00-18:00 - Miasto żyje latem – Wakacyjny Magazyn Radia Blanik (Program lokalny)
* 18:00-20:00 - Letnia playlista Radia Blanik
* 20:00-00:00 - Jak dobrze że Lato - nowa prowadząca lub Andrzej Jaszczyszyn
* 00:00-06:00 - Noc z Radiem Blanik

Sobota:
* 06:00-09:00 - Kto wstaje w sobotę? - Sobotni Poranek z Radiem Plus – nowa para prowadzących (W tym o 07:45 - Smaki z Blaniki – Agnieszka Morawska)
* 09:00-10:00 - Program lokalny⁴
* 10:00-12:00 - Między Biegunami – Marta Kiermasz⁴⁵
* 12:00-15:00 - Aleja Gwiazd – Mariusz Syta lub nowa prowadząca⁴
* 15:00-18:00 - Weekend z Blanikiem – Andrzej Jaszczyszyn
* 18:00-20:00 - Bednarek na Weekend – Tomek Bednarek
* 20:00-02:00 - Sobotnia Prywatka z Radiem Blanik – Marek Sierocki
* 02:00-06:30 - Noc z Radiem Blanik

Sobota (dni Wakacyjne):
* 06:00-09:00 - Kto wstaje w sobotę? - Sobotni Poranek z Radiem Plus – nowa para prowadzących (W tym o 07:45 - Smaki z Plusem – Agnieszka Morawska)
* 09:00-18:00 - Lato z Blanikiem (09:00-12:00 – Agnieszka Morawska, 12:00-15:00 – Andrzej Jaszczyszyn, 15:00-18:00 – Tomek Waloszczyk lub nowa prowadząca)
* 18:00-20:00 - Bednarek na Weekend – Tomek Bednarek
* 20:00-02:00 - Sobotnia Prywatka z Radiem Blanik – Marek Sierocki
* 02:00-06:30 - Noc z Radiem Blanik

Niedziela
* 06:00-09:00 - Kto wstaje w sobotę? - Sobotni Poranek z Radiem Plus – nowa para prowadzących (W tym o 07:45 - Smaki z Blaniki – Agnieszka Morawska)
* 09:00-10:00 - Program lokalny⁴
* 10:00-12:00 - W dobrym tonie – Marta Kiermasz
* 12:00-15:00 - Weekend z Blanikiem/Lato z Blanikiem – Andrzej Jaszczyszyn lub nowa prowadząca
* 15:00-18:00 - Muzyczny alfabet Marka Sierockiego – Marek Sierocki
* 18:00-20:00 - Bednarek na Weekend – Tomek Bednarek
* 20:00-00:00 - Niedzielny wieczór z Radiem Blanik– Robert Klonowski
* 00:00-05:00 - Noc z Radiem Blanik


LEGENDA:
¹ - nadane od poniedziałku do piątku
² - skrót wiadomości od poniedziałku do piątku
³ - nadane od poniedziałku do soboty
⁴ - audycja nie nadaje w przerwie wakacyjnej
⁵ - audycja ma przejeść z VOX FM do Radia Blanik ze względu na nowe programy z tej pierwszej wspomnianej rozgłośni


Programy które zostały w Radiu Plus:
05:10 - Ewangelia Dnia w Radiu Plus, 05:50 - Wieki Wieków 05:10 – Artur Moczarski, 08:15 - Sedno Sprawy – Jacek Prusinowski⁴)
16:00-18:00 - W rytmie wydarzeń - Magazyn Reporterów Radia Plus (Program lokalny)
* 18:00- 20:00 i 22:00-23:00 Pasmo lokalne
* 20:00-22:00 - Wieczorne magazyny publicystyczne⁴:
• Poniedziałek - Ludzkim Głosem – Patrycja Michońska
• Wtorek - Sedno Sprawy Plus – Jacek Prusinowski
• Środa - Środek Tygodnia – Kamila Baranowska
• Czwartek - Człowiek z Bliska – Małgorzata Świtała
23:00-01:00 - Nocne Światła – Paweł Krzemiński⁴

Niedziela:
07:00 - Transmisja Mszy Świętej
* 08:00 - Ósma Godzina Czytań – Artur Moczarski
* 09:00-11:00 - Kościół, Wydarzenia, Komentarze – Weronika Kostrzewa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska 2030”