Nasze sny

#inne, czyli kontynuacja działu Inne, czyt. wielki śmietnik
Awatar użytkownika
K03a
Student
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

Nasze sny

Post autor: K03a »

Wątpię żeby to nie był sen, to musiało mnie się tylko śnić...

W każdym razie śniło mnie się, że miałem w swoim pokoju jeszcze ten dawny stylizowany na stary radioodbiornik budzik. W sumie to był radiowy odbiornik. Siedziałem, pewnie trochę późna noc. Na 93,7 (chyba) złapałem jakąś lokalną rozgłośnię, kompletnie nie pamiętam jej nazwy, może Radio Disney, czy coś? Nie wiem. Ale najlepsze dopiero przed wami - bo ja na 106,5 łapię coś dziwnego. Nie jest to w sumie w najlepszej jakości, ale dobrze było słychać. Zapamiętałem to jak chyba Norbert, Konrad i Pawelec pewnie się żegnają, a potem leci dżingiel "Najlepszy Koncert Świata VOX FM - 2022". I to w całości, niezmiksowany, bez przejścia. Myślałem że nastąpi cisza, ale później... leciały se różne piosenki. W ogóle sam wybór częstotliwości był dosłownie absurdalny, bo na niej nadaje przecież kielecki RMF MAXXX. I mam wrażenie że nawet sam Maxxx się trochę przebijał. Albo nie. W każdym razie pamiętam jak sam chciałem wyjąć swój telefon, z podpiętym kablem. Ustawiłem na tę samą częstotliwość, chciałem pewnie coś nagrać na dowód. Piosenki były przeplatane... po prostu, dżinglami - zapamiętałem jedną "szpilę" z lektorem oraz długi dżingiel z 2013. Po jakiejś chwili trafiam na piosenkę, a potem... ktoś się odzywa. Norbert Bieńkowski. Zaraz... to jest jakaś... jakaś... FAŁSZYWKA! PODRUBKA! On się tak przedstawił, ale miał tak zupełnie inny głos, że sam byłem tym zdziwiony. A ja dobrze wiem, jak brzmi głos prawdziwego Norberta z Pierwszej zmiany. I pewnie po wejściu (raczej dżingla brak) od razu kolejny utwór, dokładnie nie pamiętam. Ale za to kilka chwil potem, pewnie o poranku, przyszłem do redakcji jakiegoś radia (chyba Radio Rekord, TAK albo inne, na pewno któreś lokalne), siedziało tam sporo kobiet, a ja im powiedziałem o tych dziwactwach na 106,5. Nawet sami pierwszy raz o nich słyszą, odbiornik ustawiony był chyba na 93 któreś, i pewnie nawet kurde im ustawiłem na 106,5 żeby pokazać co to k...a było xD I w sumie... to by było na tyle z tego, co ja pamiętam.
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
Onmp314
Połowa mocy ;-)
    Windows 10 Chrome

Re: Nasze sny

Post autor: Onmp314 »

Czas tu po paru miesiącach opisać swój ostatni sen, więc...

Śniło mi się, że jak restartowałem swój własny komputer, to zacząłem naciskać klawisz Escape. Po kilkukrotnym wciśnięciu pojawiło się menu z jakimiś opcjami na górze i na dole oraz po lewej stronie. Było to zielone. Okazało się, że cofa mi do Windowsa 7. Była to jakaś konfiguracja. Zapamiętałem szczególny moment. Można było w pewnym momencie wybrać tapetę. Jedna z nich nazywała się Windows 7 RTM. To była ta tapeta, która była domyślnie w systemie Windows 7. Wybrałem inną tapetę. Później pokazał mi się pulpit z zieloną tapetą oraz z 7-ką.
Witam, tu Onmp314. ;)
Discord: Onmp314#7316

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
    Linux Chrome
Kontakt:

Post autor: 134woot »

a co ma mi się śnić?
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
    Linux Chrome
Kontakt:

Post autor: 134woot »

no ostatnio mi się śniło że mieliśmy jechać pociągiem chyba do domu, a pojechaliśmy do jakiegoś zadupia na północy Małopolski i nie było nigdzie info jak się wrócić na Częstochowę to trzeba było na autobus czekać ale był taki, najpierw na zawiercie potem na czestochowe.

a zresztą czemu mi się niedawno śniło radio zawiercie?
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
K03a
Student
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Nasze sny

Post autor: K03a »

Szczerze jak zwykle mało co pamiętam z tego snu, ale przyśniło mnie się, że chyba przeglądałem jakiś portal medialny, prawdopodobnie WirtualneMedia. I natknąłem się na newsa o tym, że jakiś serial ma w weekendy trafić do Dwójki. Chyba "Zmiksowana Kally". Nie pamiętam o której miała lecieć, możliwe że po Pytaniu na śniadanie. Czytałem też artykuł o innej telenoweli, "Pięć gwiazdek", która podobno... miała mieć dubbing, gdyż w opisie postaci przy ich imionach wypisane były w nawiasach imienia i nazwiska polskich kobiet, głównie gwiazd TVP bo zapamiętałem że była Małgorzata Tomaszewska. Ten serial, który trafił do TVP Kobieta, tak naprawdę nie będzie tego czegoś w ogóle miał. Później byłem w jakimś pokoju, na łóżku leżałem, pod kołdrą, przede mną stał kineskopowy telewizor, który być może odbierał analog, choć jego pomarańczowy interfejs przypominał trochę DVB-T. Skakałem po różnych kanałach, nie pamiętam jakich, ale chyba widziałem Dwójkę i PnŚ, a na jakimś innym kanale chyba był blok reklamowy. Nagle natknąłem się na... dwa kanały tematyczne Barrandov. Nie pamiętam jak się dokładnie nazywały (Barrandov Plus, Barrandov Max? może Barrandov Life?), ale to były właśnie te czeskie, miały to logo z gwiazdą w lewym górnym rogu. I natknąłem się na ten kanał, bo... zauważyłem że powrócił teleturniej "Daję słowo". Właśnie do tego kanału z nazwą "Barrandov", który był... po polsku. Sam program też był w języku polskim, prowadził go nie Paweł Orleański... a jakaś nieznana kobieta. Soundtrack identyczny, studio w sumie też, grafika mimo że podobna to trochę zmodyfikowana. Drugi kanał Barrandova, który był na liście wcześniej, też emitował "Daję słowo", ale czeskie, i prowadził je mężczyzna, chyba prawie że łysy. Natknąłem się na to tylko na chwilę (kilka sekund). Postanowiłem obejrzeć tę "nową" polską wersję... aż do finału. Dostała się chyba jakaś uczestniczka... no i oczywiście przewaliła sporo pieniądzy bo odgadła złe hasło. A potem prezenterka się żegnała z widzami. I... pewnie na tym mój sen się zakończył, bo nie pamiętam już niczego więcej.
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „#inne”