[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Tutaj znajdują są tematy związane z radiem i telewizją
Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych na 21.07.2022, cz.1 (wizja Aster City):
Polskie Radio Program I:
0:05 Kartka z kalendarza
0:07 Nocne spotkania
2:03 Muzyka nocą
4:03-5:57 Obudź się
4:31 Poranne rozmaitości rolnicze
5:05 Myśli na dobry dzień
5:32 Poranne rozmaitości rolnicze
5:45 Gimnastyka poranna
5:57 Omówienie programu
5:58-9:00 Sygnały dnia
6:32 Poranne rozmaitości rolnicze
6:46 Sygnały z kraju
7:20 Gość Sygnałów Dnia
7:53 Przegląd prasy światowej
8:13 Znaki czasu - dźwiękowy kalendarz Jedynki
8:17 Gość Sygnałów Dnia
8:33 Niepodległa - dzień po dniu
8:45 Nasze sprawy
9:05-11:56 Lato z Radiem
10:35 Lektury Lata z Radiem
11:56 Komunikat IMiGW o stanie wód głównych rzek w Polsce
12:00 Sygnał czasu z Głównego Urzędu Miar i Hejnał z Wieży Mariackiej
12:02-13:00 Z kraju i ze świata - magazyn
12:25 Przegląd prasy europejskiej
12:40 Zielony Rynek
12:50 Gość w samo południe
13:05-15:56 Muzyczna Jedynka
13:05 Piosenki na życzenie
13:45 Gwiazdozbiór
14:50 Muzyczne kalendarium
15:57-18:00 Z pierwszej ręki
16:15 Dziennik Radia Watykańskiego
18:00-18:58 Z kraju i ze świata - magazyn
18:28 Radio Aura
18:58 Omówienie programu
19:05 Eureka
19:30 Radio dzieciom
20:07 Reportaż w Jedynce
20:22-22:00 Kulturalny Wieczór z Jedynką
21:50 Lektury Jedynki
22:00 Świat w Jedynce
22:40 Kronika sportowa
23:03 Tu jest muzyka - piosenka autorska

Aktualności: 0:02, 1:00-11:00 co godzinę, 12:02, 13:00-23:00 co godzinę
Aktualności w skrócie: 5:30-11:30, 13:30-18:30 co godzinę
Sport: 6:06, 7:08, 8:07, 12:16, 16:10, 18:12, 21:05
Aktualności ekonomiczne: 7:38, 8:35, 12:32, 18:39
Radio Kierowców: 4:30, 5:31, 6:31, 7:31, 8:31, 9:31, 10:31, 11:31, 12:30, 16:31, 17:31, 18:31, 20:30, 21:30
Prognoza pogody: przed Aktualnościami
Prognoza pogody dla rybaków: 0:57, 20:06

Polskie Radio Program II:
01:00 Fantazja polska
02:00 Muzyczna noc Euroradia
05:55 Słowo na dzień
06:00-09:00 Poranek Dwójki
09:05 To się czyta latem
09:15 Muzyka na życzenie
10:15 Podróżnik muzyczny
12:05 Płyta na lato
12:45 Głosy z przeszłości
13:05 Koncerty w porze lunchu
15:05 Literacka sjesta
15:20 Źródła. Magazyn kultury ludowej
16:05-19:00 Wybieram Dwójkę
17:30 Rezonans – magazyn publicystyki kulturalnej
18:00 Sezon na Dwójkę
19:00 Letnia promenada
19:15 Książka do słuchania
20:30 Rozmowy na lato
23:30 Nokturn

Wiadomości: 1:00, 6:15, 7:15, 8:15, 9:00, 13:00, 15:00, 17:00, 20:00, 22:00
Wiadomości kulturalne: 6:45, 8:45, 11:00, 16:00

Polskie Radio Program III:
0.00 - 2.00 Muzyka po północy
2.00 - 4.00 Trójka pod księżycem
4.00 - 6.00 Trójka budzi ludzi - zaprasza Piotr Łodej
6.00 - 9.00 Zapraszamy do Trójki - zaprasza Marcin Łukawski
9.00 - 12.00 Trzecie Śniadanie - zaprasza Jan Niebudek
12.00 - 13.00 Za, a nawet przeciw - zaprasza Kuba Strzyczkowski
13.00 - 16.00 Orzech i reszta - zaprasza Artur Orzech
16.00 - 18.00 Zapraszamy do Trójki - zaprasza Justyna Mączka
18.00 - 19.00 Puls Trójki
19.00 - 21.00 Trójkowy Ekspress - zaprasza Mateusz Fusiarz
21.00 - 23.00 Klub Trójki
23.00 - 23.20 To był dzień
23.20 - 0.00 Powtórka z rozrywki

SERWIS TRÓJKI: co godzinę od 5.00 do 1.00, dodatkowo: 5.30, 6.15, 6.30, 6.45, 7.15, 7.30, 7.45, 8.30, 16.30, 17.30, 18.30
SPORT: 7.05, 8.05, 9.05, 17.05, 18.05, 19.05, 21.05, 23.17
POGODA: zawsze po Serwisie Trójki
WIADOMOŚCI EKONOMICZNE: 8.45, 17.50
RADIONAWIGATOR TRÓJKI: 06:29, 07:29, 08:29, 15:29, 16:29, 17:29, 18:29

Polskie Radio BIS:
02:00 Nocna zmiana
06:00 BIS Poranek
10:00 BIS Up
14:00 Popołudnik
18:00 Dobry wieczór
22:00 BIS Friendly
23:00 Zostaw wiadomość

Wiadomości: 6.00 - 9.00 co 15 minut, 9.00 - 24.00 co godzinę
Wiadomości ekonomiczne: 9.30
Wiadomości sportowe: 7.04, 8.04, 9.04, 19.04, 20.04, 21.04
Prognoza pogody: po Wiadomościach

Polskie Radio 24:
00:05 Najlepsze z najlepszych
06:00 Poranek Polskiego Radia 24, w tym:
06:19 - 24 tytuły - przegląd prasy
07:08 - 24 tytuły - przegląd prasy
07:17 - Kalendarium historyczne
07:36 - 24 Pytania - Rozmowa Poranka
07:47 - 24 tytuły - przegląd prasy zagranicznej
07:55 - Zapowiedź wydarzeń dnia
08:17 - Euroserwis
08:22 - Felieton w PR24
08:35 - 24 Pytania - Rozmowa Poranka
08:47 - Wydarzenia dnia za granicą
09:15 Debata Poranka
10:15 Rządy pieniądza
11:15 Punkt Widzenia
11:45 Rozmowa Kulturalna
12:15 Magazyn samorządowy
12:35 Świat w południe
13:15 Temat dnia/Gość PR24
13:35 Gospodarczy temat dnia
14:15 Temat dnia/Gość PR24
14:35 Temat dnia/Gość PR24
15:15 Temat dnia/Gość PR24
15:35 Temat dnia/Gość PR24
16:15 Rozmowa PR24
16:37 Temat dnia/Gość PR24
17:15 Debata dnia
18:15 Rozmowa PR24
18:35 Dzień w gospodarce
19:15 Szukając dziury w całym
20:15 Świat w Powiększeniu
21:15 Magazyn Sportowy
21:35 Temat dnia/Gość PR24
22:00 Polska do 23 - magazyn informacyjny
23:12 Weekend Kulturalny

Informacje dnia: co 30 minut oraz od 06:00 do 09:00 co kwadrans
Informacje gospodarcze: 08:11, 17:33, 18:35
Sport: 06:33, 07:33, 08:33, 12:33, 15:11, 16:35, 18:33, 20:33, 23:08
Prognoza pogody: po Informacjach dnia
Radio Kierowców: od 04:58 do 22:58 co godzinę (2 minuty przed pełną)

Radio dla Ciebie:
Wiadomości: od 6.00 do 0.00 co godzinę
Wiadomości lokalne: od 6.30 do 18.30 co godzinę
Pogoda: po wiadomościach
Wiadomości ekonomiczne: 9.05, 13.05, 18.05
Wiadomości sportowe: 6.05, 7.05, 8.05, 10.33, 19.05, 20.05, 21.05
Wiadomości kulturalne: 10.05, 14.33, 16.03
Drogowy pilot: 6.58, 7.28, 7.58, 8.58, 14.58, 15.28, 16.28, 16.58, 17.28, 18.28, 18.58

00:00-06:00 Noc z muzyką
06:00-09:00 Dzień dobry Mazowsze
09:00-12:00 Piotr Majewski
12:00-15:00 Piotr Łoś
15:00-18:00 Kinga Michalska
18:00-19:00 „Kwarantanna w Hi-Fi”. Koncert Izy Połońskiej i Bogdana Hołowni
19:00-20:00 Elo tu Maleo
20:00-21:00 Wieczór literacki
21:00-22:00 Między Wschodem a Zachodem
22:00-00:00 Wibracje
Ostatnio zmieniony 30 lip 2022, 11:48 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych na 21.07.2022, cz.2 (wizja Aster City):
RMF FM:
06:00 Wstawaj, szkoda lata - Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski
10:00 Poszukiwany, poszukiwana - Aleksandra Filipek
14:00 Poszukiwany, poszukiwana - Paweł Jawor
18:00 Poplista - Darek Maciborek
22:00 Czas letni - Jacek Tomkowicz
02:00 Paulina Sawicka

Fakty: co godzinę oraz o 6:30, 7:30, 8:30
Fakty regionalne: 9:05, 11:05, 14:05
Obraz Dnia: 17:00
Fakty sportowe: 6:33, 8:33, 20:05, 21:05, 22:05
Fakty kulturalne: 11:05
Traffic: 6:15, 6:45, 7:15, 7:45, 8:15, 8:15, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 17:45
Prognoza pogody: w Faktach co godzinę

RMF Maxxx Warszawa:
06:00 Wstawaj, nie udawaj - Irek Jakubek i Michał Siwek
10:00 Lato na MAXXXa - Ania Wojtkowiak
14:00 Lato na MAXXXa - Dawid Miązek
17:00 Hop-Bęc - Przemek Grabowski
20:00 Lato na MAXXXa - Karolina Kowalska
00:00 Lato na MAXXXa

Fakty: co godzinę od 06:50 do 16:50 oraz o 07:20 i 08:20
Maxxxymalne Fakty Sportowe: 07:50, 09:50, 16:50
Pogoda: po Faktach
Tour de Club: 20:50

RMF Classic:
07:00 Śniadanie Mistrzów - zaprasza Urszula Urzędowska
11:00 Odlotowe Lato - zaprasza Jadwiga Polus
16:00 Mapa Lata - zaprasza Marta Kubala
21:00 Muzyka w RMF Classic

Fakty: co godzinę od 07:00 do 14:00
Fakty Kulturalne: 09:30, 13:30
Prognoza pogody: co godzinę od 07:00 do 14:00

RMF24:
06:00-07:00 Zobacz na własne uszy - magazyn informacji lokalnych
07:00-12:00 Poranek w RMF24: Rafał Witkowski
12:00-17:00 Dzień w RMF24: Michał Zieliński
17:00-21:00 Fakty i nie tylko: Krzysztof Urbaniak
21:00-01:00 Wszystko w Temacie: Marcin Jędrych
01:00-06:00 Noc z RMF24

Fakty: co godzinę oraz o 06:30, 07:30, 08:30, 09:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30
Fakty regionalne: 9:05, 11:05, 14:05
Obraz Dnia: 17:00
Fakty sportowe: 6:33, 8:33, 20:05, 21:05, 22:05
Fakty kulturalne: 11:05
Traffic: 6:15, 6:45, 7:15, 7:45, 8:15, 8:15, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 17:45
Prognoza pogody: w Faktach co godzinę

Radio ZET:
05:30-10:00 Upalne Dzień Dobry Bardzo - Marek Starybrat i Robert Motyka
08:15 Gość Radia Zet - rozmawia Beata Lubecka
10:00-15:00 Siła muzyki na lato - Mateusz Ptaszyński
15:00-18:00 Siła muzyki na lato - Michał Korościel
18:00-20:00 Bitwa Przebojów - Michał Korościel
20:00-00:00 Zet na punkcie muzyki - Adrian Nowak
00:00-06:00 Siła muzyki na lato nocą

Wiadomości: co godzinę przez całą dobę, co pół godziny od 4.30 do 18.00, dodatkowo o 5:45, 6:15, 6:45, 7:15, 7:45, 8:15 i 8:45
Wiadomości sportowe: 07:00, 08:00, 09:00, 16:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00
Wiadomości gospodarcze: 06:30, 10:00, 15:00
Wiadomości kulturalne: 12:00, 18:00
Pogoda: po wiadomościach
Auto Zet: po wiadomościach od 05:30 do 09:00 i od 14:00 do 18:00

Antyradio:
06:00-07:00 Przepis Dnia - Paweł Loroch
07:00-10:00 Najgorsze państwo świata - Karolina Korwin Piotrowska i Michał Figurski
10:00-13:00 Ostry dyżur - Aleksander Ostrowski
13:00-16:00 Rockomotywa - Bartosz Synowiec
16:00-18:00 Antymotolista - Bartosz Synowiec i Włodzimierz Zientarski
18:00-20:00 Kasprologia - Tomasz Kasprzyk
20:00-22:00 Turbo Top - Piotr Frank Marciniak
22:00-00:00 Makakofonia - Piotr Makak Szarłacki
00:00-06:00 Non Stop Rock

Prawda Antyradia: co godzinę od 06:00 do 18:00 oraz o 06:30, 07:30, 08:30, 09:30
Pełna kultura: 10:25, 13:25, 20:25, 21:25
Pogoda: po Prawdzie Antyradia
Szczytowanie: od 06:45 do 09:45 i od 14:15 do 17:45 co pół godziny
Sport w Antyradiu: 08:30

Chillizet:
06:00-10:00 Śniadanie do łóżka - Rafał Turowski
10:00-14:00 Dobre Wibracje - Dominika Biegańska
14:00-18:00 Na chilloucie - Tomasz Śliwiński
18:00-21:00 Same przyjemności - Iwona Kutyna
21:00-23:00 Stacja Chillout
23:00-01:00 Midnight Jazz
01:00-06:00 Stacja Chillout

Wiadomości: od 06:00 do 10:00 co pół godziny, od 11:00 do 18:00 co godzinę
Pogoda: po wiadomościach
Wiadomości ekonomiczne: po wiadomościach o 07:30, 09:00, 13:00, 14:00 i 18:00
W pogoni za kulturą: po wiadomościach o 11:00, 12:00, 15:00, 16:00 i 17:00

Planeta FM:
06:00-06:30 EXTRANJUSY
06:30-10:00 RANNE PTASZKI - Jan Bajorek i Vanessa Aleksander
10:00-14:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - Michał Żołądkowski
14:00-17:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - Tycjana
17:00-19:00 MASTERMIX - Łukasz Ciechan Ciechański
19:00-20:00 HIT MACHINE - 19 kawałków jeden po drugim
20:00-22:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - Zuza OK
22:00-23:00 GADU GADU - Ania Mucha
23:00-06:00 100% IMPREZOWYCH HITÓW - bez gadania

Njusy: co godzinę od 06:55 do 21:55 oraz o 06:25, 07:25, 08:25, 09:25, 15:25, 16:25, 17:25
Informacja Imprezowa: 10:58, 11:58, 12:58, 13:58, 17:58, 18:58, 19:58, 20:58, 21:58
Pogoda: po Njusach
Traffic: od 06:29 do 09:29 i od 15:47 do 17:47 co godzinę

Radio Plus Jóżef:
6:00 - 10:00 Poranny program Radia PLUS - prowadzi Jarosław Budnik
10:00 - 15:00 Łagodne przeboje - prowadzi Alicja Myśliwiec
15:00 - 18:00 Ulubione popołudnie - prowadzi Piotr Sworakowski
18:00 - 20:00 Prosto z Serca - prowadzi Piotr Sworakowski
20:00 - 0:00 Wakacyjne popołudnie z łagodnymi przebojami Radia PLUS
0:00 - 6:00 Noc łagodnie nastrojona

Informacje: co godzinę od 05:55 do 21:55 oraz o 6:25, 7:25, 8:25
Informacje lokalne: co godzinę od 06:57 do 15:57
Pogoda: po Informacjach

Radio Złote Przeboje Pogoda:
06:00-10:00 ZŁOTE PRZEBOJE NA DZIEŃ DOBRY - Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski
10:00-15:00 GRAMY NA TO, JAK NA LATO - Jerzy Telesiński
15:00-20:00 GRAMY NA TO, JAK NA LATO - Kamil Baleja, Kasia Wilk
20:00-00:00 CAŁA MUZYKA - Tomek Brhel

Wiadomości: od 6:00 do 9:30 co pół godziny, od 9:30 do 18:30 co godzinę
Prognoza pogody: od 6:00 do 9:30 co piętnaście minut, od 9:30 do 23:30 co godzinę
Informacje dla kierowców: od 6:45 do 9:15 co pół godziny
Co jest grane - informator kulturalny: 6:02, 7:02, 8:02, 12:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00
Twoje pieniądze - serwis ekonomiczny: 7:45
Wiadomości sportowe: 6:33, 7:33, 8:33, 17:33

Tok FM:
6:00-9:00 Piotr Maślak i jego goście
9:00-12:00 Przemysław Iwanczyk i jego goście
12:00-15:00 Jakub Janiszewski i jego goście
15:00-18:00 Agnieszka Lichnerowicz i jej goście
18:00-21:00 Mikołaj Lizut i jego goscie
21:00-0:00 Paweł Sulik i jego goście
0:00-6:00 powtórki programów

informacje i prognoza pogody: co kwadrans
informacje sportowe: 6:33, 7:33, 8:33, 16:33, 17:33, 18:33, 20:33, 22:33
informacje gospodarcze: 6:47, 9:17, 12:47, 14:47, 15:47, 18:47, 19:47
informacje kulturalne: 9:47, 10:17, 16:17
Ostatnio zmieniony 20 lip 2022, 20:27 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych na 21.07.2022, cz.3 (wizja Aster City):
Radio Eska Warszawa:
06:00-10:00 Obudź się na Jankesa (Krzysztof Jankowski, Kamila Ryciak)
10:00-14:00 Hity na czasie (Katarzyna Węsierska)
14:00-18:00 Wrzuć na luz (Jan Pirowski i Paweł Karpiński)
18:00-20:00 Gorąca 20 (Michał Sobkowski)
20:00-00:00 ImprESKA (Michał Hanczak)
00:00-06:00 Hity na czasie nocą

wiadomości z kraju i świata: co godzinę oraz o 6:30, 7:30, 8:30
wiadomości lokalne: co pół godziny od 6:30 do 9:00
wiadomości sportowe: 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00
wiadomości dla kierowców: 6:45, 7:15, 7:45, 8:15, 8:45, 15:30, 15:55, 16:30, 16:55, 17:30, 17:55
prognoza pogody: po wiadomościach
Eska Summer City: co godzinę od 9:59 do 21:59

Eska Rock:
06:00-10:00 @ktywacja (AGNIESZKA SZKUTA, WIKTOR BRZOZOWSKI)
10:00-13:00 Kultowe kawałki, kultowe historie (JARO SOBIERAJEWICZ)
13:00-16:00 Gramy co chcemy (ALEKSANDRA JAKUBOWSKA)
16:00-19:00 Kolumna Zygmunta (DAWID ZYGMUNT)
19:00-23:00 Radar (MICHAŁ PROKOPOWICZ)
23:00-06:00 Gramy co chcemy nocą

Raport: od 06:00 do 19:00 co godzinę oraz o 06:30, 07:30, 08:30, 09:30, 16:30, 17:30, 18:30
Sport: 06:30, 07:30, 08:30, 16:30, 17:30, 18:30
Pogoda: po każdym Raporcie
Koncertowy Rozkład Jazdy: od 20:00 do 23:00 co godzinę

Radio Supernova:
06:00-10:00 SuperNovy Dzień - Kasia Żochowska
10:00-15:00 Morze muzyki na lato - Mateusz Kwiatkowski
15:00-18:00 Morze muzyki na lato - Piotr Jachim i​ Kamil Kowalski
18:30-00:00 Morze muzyki na lato - Iga Dudziuk
00:00-06:00 Morze muzyki na lato nocą

Informacje: co godzinę oraz od 06:00 do 10:00 i od 15:00 do 18:00 co pół godziny
Wawamecum, czyli z życia Stolicy: 06:30, 07:30, 08:30
Biznes: 10:03, 12:03, 16:03, 18:03
Sport: 07:03, 09:03, 11:03, 15:03, 19:03, 21:03, 23:03
Co jest grane - informacje kulturalne: 09:30, 15:30
Muzyczne ucho - serwis muzyczny: 21:30
Wykop - najszybszy serwis drogowy stolicy: od 06:00 do 10:00 co pół godziny oraz od 10:00 do 18:00 co godzinę
Studio Meteo: co godzinę zawsze po Informacjach oraz od 06:00 do 10:00 co kwadrans

Vox FM:
06:00-10:00 Kto rano wstaje... - Katarzyna Kozimor, Tomasz Waloszczyk
10:00-14:00 Sposób na lato - Agnieszka Morawska
14:00-16:00 Kulturalnie i Na Temat - Mariusz Abramowicz
16:00-18:00 Raport dnia - Łukasz Kubicki
18:00-22:00 Markowy Mix Przebojów - Marek Sierocki
22:00-06:00 Muzyczne nadgodziny

Wiadomości: 06:00-10:00 co kwadrans, 10:00-14:00 co godzinę, 14:00-16:00 co 30 minut, 16:00-22:00 co godzinę
Wiadomości lokalne: 7:16, 7:46, 8:16, 8:46, 9:03, 9:31, 10:03, 10:30, 11:03, 11:30, 12:03, 12:30, 13:03, 13:30, 14:03, 14:31, 15:03, 15:31, 16:03, 17:03
Sport: 07:03, 08:03, 15:05, 17:05, 20:03
Pogoda: co godzinę od 06:00 do 22:00

Muzo FM:
06:00-08:00 Strażnicy świtu – Marta Trybura i Radosław Nałęcz
08:00-10:00 Bisior i Anna – Anna Nowaczyk i Marcin Bisiorek
10:00-12:00 The Greatest Muzo – Robert Zawieja
12:00-14:00 Lunch Box – Jarosław Wendrowski i Przemysław Jaworski
14:00-16:00 Koncert Krzyczeń – Kamil Olszewski i Kamil Szabłowski
16:00-18:00 Halo Muzo – Idalia Tomczak i Konrad Olszewski
18:00-20:00 RFN – Republika Fajnych Numerów – Michał Cieślik
20:00-22:00 Muzo Trip – Anna Nowaczyk
22:00-22:30 Magazyn Muzo FM - Kamil Szabłowski
22:30-00:00 Muzo by Night
00:00-06:00 Muzo non stop

Muzo FM News: co godzinę od 06:00 do 18:00 oraz o 06:30, 07:30, 08:30, 09:30, 16:30 i 17:30
Pogoda: zawsze po Muzo FM News
Biznes: po 10:00, 14:00 i 18:00
Sport: po 07:00, 08:00, 09:00, 16:00 i 17:00

Radio PiN:
06:00-10:00 Poranek Radia PiN - Bartek Wejman i Cezary Szymanek
10:00-13:00 Przedpołudnie Radia PIN - Marcin Dobrowolski
13:00-15:00 Popołudnie Radia PiN - Agnieszka Gozdyra
15:00-17:00 Rezerwat - Tomasz Kin
17:00-20:00 Dobry Program Gospodarczy - Przemysław Białkowski
20:00-21:00 Dobry Wieczór Polsko - Grzegorz Jankowski
21:00-22:00 Zbliżenie - Klaudiusz Slezak
22:00-00:00 Kurkiewy - Roman Kurkiewicz

Wiadomości: co pół godziny
Wiadomości ekonomiczne: co godzinę od 06:30 do 18:30
Sport Flash: po wiadomościach o 07:00, 08:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00
Pogoda: po wiadomościach
Traffic: 06:45, 07:45, 08:45, 09:45
PiN-Cooltura - kalkulator kulturalny: po wiadomościach o 10:00, 14:00, 18:00

Radio Wnet:
06:00 MiŚ
07:07 Poranek Wnet
09:10 Studio Wilno
09:30 Poranek +
10:00 Duży pokój
10:30 Ukryte skarby
11:10 Audycja Podzwrotnikowa
12:00 Kurier w samo południe
13:00 Solarium
14:00 Muzyka Wybrana
15:30 Ponad Oceanami
16:10 Popołudnie Wnet
18:00 Studio Bałkany
20:00 Sofa surfing
22:00 Pora na realizatora
23:00 Muzyka Wnet (do 06:00)

Wiadomości: o pełnej godzinie od 7:00 do 18:00 oraz o 22:00
Ostatnio zmieniony 28 lip 2022, 16:49 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4924
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

TVP Extra HD (już nie TVP HD), 26 marca 2011:
5:30 Linia specjalna
7:00 Echa Panoramy (wówczas już w HD)
7:15 Sygnały dnia
7:25 Dom nad rozlewiskiem
8:15 Sygnały dnia
8:25 Tancerze 3
9:25 Makłowicz w podróży
10:00 Tygodnik kulturalny. 20.03.2011
10:50 Hit Generator
11:35 Hit Generator
12:00 Strefa 3D
13:00 MŚ w Oslo: ostatnie występy Adama Małysza
14:35 Nowa
15:25 Apetyt na życie
15:50 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej
16:00 Benefis Adama Małysza
18:20 1920. Wojna i Miłość
19:10 Mała wielka miłość
20:00 Dr. House 3 (dwa odcinki)
21:10 Girl Guide
22:40 Instynkt
23:30 Strefa 3D
0:15 Białe kołnierzyki 2
1:00 Opole 2009 na Bis
1:45 Pitbull 1
2:40 Tajemnica twierdzy szyfrów
3:45 Zakończenie programu
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TVP3 Warszawa, 01.08.2022 (wizja Aster City):
06:00 Dzień - Miesiąc - Rok; kalendarium
06:10 Całkiem niezła historia - Wojtuś zwany Orłem Białym; cykl reportaży
06:30 Śmierć i dziewczyna. Stare Miasto'44 In Memoriam
07:20 Tele Motor Sport
07:35 Alchemia zdrowia i urody
08:00 Telewizyjny Numer Warszawski
08:02 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:13 Pogoda dla Warszawy
08:15 Przed godziną W; reportaż
08:30 To jest temat; reportaż
08:50 Godki fest ucieszne - Myszokracja; felieton
09:05 Szpital Holby City; angielski serial fabularny
10:00 Spotkania w świecie ciszy; magazyn
10:30 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
11:00 Bazary i bazarki; magazyn
11:30 Janosik - odc. 1/13 - Pierwsze nauki; serial TVP
12:30 Dziennik Regionów
12:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
12:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
13:00 Komisariat - odc. 71 Wielki odlot; serial TVP
13:30 Od niedzieli do niedzieli
14:00 Teleplotki
14:30 Dziennik Regionów
14:45 Całkiem niezła historia - Od nagłej i niespodziewanej śmierci...; cykl reportaży
15:00 Kino Familijne: Gwiezdny Pirat - odc. 7/7 - Ostatnia tajemnica; serial TVP
15:30 Mój pies i inne zwierzaki
15:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
15:55 Pogoda dla Warszawy
16:00 Kościół i świat
16:15 Warszawski Tydzień
16:30 Dziennik Regionów
16:40 Pogoda
16:45 Na Zdrowie; magazyn medyczny
16:55 Telewizyjny Kurier Warszawski - Wydanie Specjalne - Powstanie Warszawskie
17:20 Powstanie Warszawskie - Godzina W
17:45 Kurier Mazowiecki
17:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
17:58 Telewizyjny Numer Warszawski
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:21 Pogoda dla Warszawy
18:23 Wiadomości sportowe
18:30 Wywiad Kuriera
18:45 Qadrans qltury - w co się bawić
19:00 Magazyn nieruchomości - M2
19:15 Powstanie Warszawskie; reportaż
19:30 Mazowsze. Sacrum i Profanum
19:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
20:00 Eastenders - telenowela
20:30 Echa dnia
20:50 Studio Lotto
21:00 Telekurier
21:25 Pogoda
21:30 Dziennik Regionów
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
22:07 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:09 Wiadomości sportowe
22:15 To jest Temat
22:30 Różne smaki miłości; film obyczajowy
00:05 WuWuA - magazyn
00:25 Zakończenie programu
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TVP3 Kraków, 01.08.2022 (wizja Aster City):
06:00 Dzień - Miesiąc - Rok; kalendarium
06:10 Całkiem niezła historia - Wojtuś zwany Orłem Białym; cykl reportaży
06:30 Filmoteka Małopolska - Dziedzictwo sprawiedliwych
06:55 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - Sklepik staroci
07:00 Encyklopedia Tatrzańska - Tatrzański Park Narodowy
07:30 Małe ojczyzny - magazyn
08:00 Kronika
08:10 Pogoda
08:15 TV lato
08:30 To jest temat; reportaż
08:50 Godki fest ucieszne - Myszokracja; felieton
09:05 Szpital Holby City; angielski serial fabularny
10:00 Spotkania w świecie ciszy; magazyn
10:30 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
11:00 Bazary i bazarki; magazyn
11:30 Janosik - odc. 1/13 - Pierwsze nauki; serial TVP
12:30 Dziennik Regionów
12:45 Kronika
12:55 Pogoda
13:00 Komisariat - odc. 71 Wielki odlot; serial TVP
13:30 Od niedzieli do niedzieli
14:00 Teleplotki
14:30 Dziennik Regionów
14:45 Całkiem niezła historia - Od nagłej i niespodziewanej śmierci...; cykl reportaży
15:00 Kino Familijne: Gwiezdny Pirat - odc. 7/7 - Ostatnia tajemnica; serial TVP
15:30 Magazyn medyczny
15:45 Kronika
15:55 Pogoda
16:00 Krzemionki 30. Przystanek reportaż - Chłopcy z tamtych lat; cykl reportaży
16:15 Eko patent
16:25 Warto wiedzieć
16:30 Dziennik Regionów
16:40 Pogoda
16:45 Na Zdrowie; magazyn medyczny
17:00 Z plecakiem i walizką
17:20 Mistrzowie Akademii - Michał Rybiński
17:35 Niecodziennik - odc. 59
17:45 Kronika
18:05 Kronika Sportowa
18:12 Pogoda
18:15 Tematy dnia
18:30 TV lato
18:40 Śladami Eskulapa - Dwa wymiary życia
19:05 Koło się kręci - Pierwsze koło - odc.1; reportaż
19:20 Speed
19:30 Jedź bezpiecznie
19:40 TV lato
19:50 Warto wiedzieć
19:55 Pogoda
20:00 Eastenders - telenowela
20:30 Echa dnia
20:50 Studio Lotto
21:00 Telekurier
21:25 Pogoda
21:30 Dziennik Regionów
21:45 Kronika
22:05 Kronika Sportowa
22:10 Pogoda
22:15 To jest Temat
22:30 Różne smaki miłości; film obyczajowy
00:05 WuWuA - magazyn
00:25 Zakończenie programu
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TVP3 Szczecin, 01.08.2022 (wizja Aster City):
06:00 Dzień - Miesiąc - Rok; kalendarium
06:10 Całkiem niezła historia - Wojtuś zwany Orłem Białym; cykl reportaży
06:30 Piosenka na dzień dobry
06:35 Barka - odc. 812; magazyn
07:00 Kronika
07:18 Pogoda
07:20 Magazyn sportowy
07:50 Antrakt
08:00 Kronika
08:18 Pogoda
08:20 Wokół nas
08:30 To jest temat; reportaż
08:50 Godki fest ucieszne - Myszokracja; felieton
09:05 Szpital Holby City; angielski serial fabularny
10:00 Spotkania w świecie ciszy; magazyn
10:30 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
11:00 Bazary i bazarki; magazyn
11:30 Janosik - odc. 1/13 - Pierwsze nauki; serial TVP
12:30 Dziennik Regionów
12:45 Kronika
12:57 Pogoda
13:00 Komisariat - odc. 71 Wielki odlot; serial TVP
13:30 Od niedzieli do niedzieli
14:00 Teleplotki
14:30 Dziennik Regionów
14:45 Całkiem niezła historia - Od nagłej i niespodziewanej śmierci...; cykl reportaży
15:00 Kino Familijne: Gwiezdny Pirat - odc. 7/7 - Ostatnia tajemnica; serial TVP
15:30 Magazyn medyczny
15:45 Kronika
15:57 Pogoda
16:00 Arka
16:30 Dziennik Regionów
16:40 Pogoda
16:45 Na Zdrowie; magazyn medyczny
17:00 Magazyn sportowy
17:30 To było tak
17:45 Moto jazda
18:00 Kronika
18:20 Serwis sportowy
18:25 Pogoda
18:30 Wokół nas
18:40 Pełny portfel
18:55 Historia żywa s.I - Warszawa walczy!; cykl reportaży
19:20 Onkoczujni; magazyn medyczny
19:35 Zielonym do góry
19:50 Menu kulturalne
20:00 Eastenders - telenowela
20:30 Echa dnia
20:50 Studio Lotto
21:00 Telekurier
21:25 Pogoda
21:30 Dziennik Regionów
21:45 Kronika
22:05 Serwis Sportowy
22:10 Pogoda
22:15 To jest Temat
22:30 Różne smaki miłości; film obyczajowy
00:05 WuWuA - magazyn
00:25 Zakończenie programu
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

matkob24
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2022, 14:26
    Windows 10 Firefox

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: matkob24 »

Ramówka RMF FM
PON - PT
5.30 - 9.00 Wstawaj, Szkoda Dnia Aleksandra Filipek i Jacek Tomkowicz oraz Tomasz Olbratowski
9.00 - 12.00 Byle Do Piątku Daniel Dyk
12.00 - 15.00 Byle Do Piątku Krzysztof Urbaniak
15.00 - 19.00 Lepsza Połowa Dnia Przemysław Skowron i Mariusz Kałamaga
19.00 - 23.00 POPLista Plus Michał Figurski
23.00 - 2.00 Wszystko w Temacie Darek Maciborek lub Marcin Łukasik
2.00 - 6.00 Dobranocka Paulina Sawicka lub Maciej Rybak
SOB
6.00 - 10.00 Wolno Wstać Paweł Jawor
10.00 - 15.00 Przepis Na Weekend Marcin Łukasik
15.00 - 20.00 Dobrze Zagrane Mateusz Oprychał
20.00 - 0.00 Dobrze Zagrane Darek Maciborek
0.00 - 6.00 Dobranocka Paulina Sawicka lub Maciej Rybak
ND
6.00 - 10.00 Wolno Wstać Paweł Jawor
10.00 - 15.00 Przepis Na Weekend Marcin Łukasik
15.00 - 20.00 Dobrze Zagrane Mateusz Oprychał
20.00 - 0.00 Dobrze Zagrane Darek Maciborek
0.00 - 6.00 Dobranocka Paulina Sawicka lub Maciej Rybak
Ostatnio zmieniony 30 sie 2022, 18:30 przez matkob24, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Antena Lubuska/TVP Regionalna (16.08.1999; wizja Aster City):
06.55 Program na poniedziałek
07.00 Rudobrody - serial animowany
07.25 Paulina na wsi - serial dla dzieci
07.35 Niebezpieczna Zatoka - serial przygodowy
08.00 Informacje Lubuskie - wydanie poranne
08.10 Lubuskie dzień dobry - magazyn poranny
08.30 Serce Klarity - telenowela
09.25 Browary polskie - felieton
09.40 Wielka historia małych miast - reportaż
10.05 Telezakupy
10.25 Wakacyjne rytmy - program rozrywkowy
11.15 Pogranicza medycyny - magazyn medyczny
11.30 Pamiętne lata - serial dokumentalny
12.35 Mareczku, podaj mi pióro (Marećku, podajte mi pero) - komedia prod. czechosłowackiej
14.10 Warzywnik - serial dokumentalny
14.35 Tylko głupcy i konie - serial komediowy
15.05 Drużyna marzeń - serial dla młodzieży
15.35 Historia miłości - serial obyczajowy
16.00 Panorama - retransmisja TVP2
16.10 Lubuski magazyn sportowy (powt.)
16.30 Informacje Lubuskie - wydanie popołudniowe
16.40 Klan - serial obyczajowy
17.05 Ichtis - magazyn katolicki (powt.)
17.15 Lebus Wochenschau - magazyn dla mniejszości niemieckiej
17.30 EKOlogiczni - magazyn
17.50 Wakacyjny ​kalejdoskop - magazyn
18.00 Panorama - retransmisja TVP2
18.10 Informacje Lubuskie - wydanie główne
18.30 Rozmowa dnia
18.40 Na zdrowie - magazyn medyczny
19.00 Serce Klarity - telenowela
20.00 Kraina Indygo (8/16) - serial przygodowy prod. francuskiej
21.00 To jest temat - reportaż
21.15 Hobby - magazyn z pasją
21.30 Informacje Lubuskie - podsumowanie dnia
21.45 Rozmowa dnia (powt.)
21.55 Program na wtorek
22.00 Na kłopoty Bednarski (3/7): Złote runo - serial sensacyjny prod. polskiej
22.50 Wojny, bitwy, żołnierze - serial dokumentalny
23.50 Jazz na bis - program rozrywkowy
00.50 Program na wtorek
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4301
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

Ramówki z 134-wizji na 5.09.2022:
TVP1:
05:05 Przysięga - odc. 709
05:55 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości Flesz i Pogoda
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda poranna
08:15 Kwadrans polityczny
08:30 Kawa czy herbata?
08:45 Ranczo - odc. 33
09:45 Komisarz Alex - odc. 34
10:35 Ojciec Mateusz - odc. 288
11:25 Leśniczówka
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn Rolniczy
12:50 Natura w Jedynce - Zwierzęta. Sezon 2 - odc. 1 Małpy
14:00 Wiadomości
14:10 Pogoda
14:15 Wspaniałe stulecie - odc. 96
15:15 ALARM!
15:35 Gra słów. Krzyżówka
16:00 Przysięga - odc. 710
16:55 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Klan
18:00 Jaka to melodia?
18:30 Jeden z dziesięciu
19:00 ALARM!
19:25 Do zobaczenia w TVP
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Leśniczówka - odc. 586
21:00 Teatr Telewizji - Rewolwer
22:40 Monitor Wiadomości
23:20 Sport
23:25 Pogoda
23:35 Świat bez fikcji - Nowe oblicze Patagonii
00:40 Negocjator - film akcji
03:00 Anglik, który mnie kochał - film fabularny
04:40 Zakończenie dnia

TVP2:
05:00 Na sygnale - odc. 202
05:30 M jak miłość - odc. 1607
06:25 Pasmo dziecięce
07:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
10:00 Panorama
10:05 Pytanie na śniadanie
11:15 Złotopolscy - odc. 91
11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2648
12:30 Koło fortuny - powtórka
13:15 Zranione ptaki - odc. 115
14:05 Familiada - powtórka
14:35 Va Banque - powtórka
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 40
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Pogoda
16:15 Koło fortuny
16:50 Zakazany owoc - odc. 49
17:45 Przepis dnia
18:00 Panorama
18:20 Sport Telegram
18:23 Pogoda
18:25 Va Banque
18:50 Zranione ptaki - odc. 116
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2648
20:05 Panorama Flesz
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2649
20:40 Kulisy serialu "M jak miłość"
20:55 M jak miłość
22:00 Panorama
22:30 Biznes
22:35 Sport Telegram
22:40 Pogoda
22:45 Serial fabularny
23:45 Film fabularny
01:30 O mnie się nie martw
02:30 Film fabularny
04:25 Zakończenie dnia
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4301
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

(od tobiasza)
Pełna ramówka Ósemki K1 na 6.09.2022 (po restrukturyzacji):
5:55-8:00 O ŚWICIE:
5:55 Krowa i Kurczak
6:20 Akwalans
6:35 Wujcio Dobra Rada
7:00 Pingwiny z Madagaskaru
7:25 Obóz na wyspie
7:45 Kraj się budzi - na żywo

8:00-11:00 ŚNIADANIE Z KRESKÓWKAMI:
8:00 SpongeBob Kanciastoporty
8:25 Niesamowity świat Gumballa
8:50 Harmidom
9:15 Craig znad Potoku
9:40 Greenowie w wielkim mieście
10:05 Molly i Duch
10:30 Między nami, misiaczkami

11:00-15:15 W ŚRODKU DNIA:
11:00 Fungisy!
11:25 Tig n' Seek
11:50 Sowi dom
12:15 SpongeBob Kanciastoporty
12:40 Jellystone!
13:05 Wielkodomscy
13:30 Fineasz i Ferb
13:55 Patryk Rozgwiazda Show
14:20 Victor i Valentino
14:45 Chowder

15:15-19:00 KRESKÓWKOWE POPOŁUDNIE:
15:15 SpongeBob Kanciastoporty
15:40 Niesamowity świat Gumballa
16:05 Harmidom
16:30 Craig znad Potoku
16:55 Między nami, misiami
17:20 Molly i Duch - polska premiera odcinka
17:45 Greenowie w wielkim mieście
18:10 Wróżkowie chrzestni
18:35 Sowi dom - polska premiera odcinka

19:00 info8

19:30-22:35 ŻYCIE ZACZYNA SIĘ WIECZOREM:
19:30 RETROspekcja - nowy odcinek
20:00 Bee i PuppyCat - premierowy odcinek
20:30 SpongeBob Kanciastoporty
20:55 Simpsonowie
21:20 Pora na przygodę
21:45 Star Butterfly kontra siły zła
22:10 Młodzi Tytani

22:35-5:55 DLA TYCH CO NIE ŚPIĄ:
22:35 Niesamowity świat Gumballa
23:00 Dobry Wieczór KK!: Najlepsi z najlepszych
23:25 Clarence
23:50 Wodogrzmoty Małe
0:15 Laboratorium Dextera
0:40 Steven Universe
1:05 Między nami, misiami
1:30 Turbo Dudley - psi agent
1:55 Kicia Rożek
2:20 Płazowyż
2:45 SpongeBob Kanciastoporty
3:10 Pora na przygodę
3:35 Henio Dzióbek
4:00 Pochmurna Poczta
4:25 Greenowie w wielkim mieście
4:50 Wróżkowie chrzestni
5:15 Infotekst
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4924
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Linux Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

jeszcze wczoraj w france tvn24:
20:00 ninja warrior
21:00 curva mać
22:00 hoobaczki
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4924
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówki radiowe:

NRJ
(od 1.09.2022):

poniedziałek-czwartek

5-9 Obudź się z Energią r
9-15 10 Hitów jeden po drugim r (zmiana prezentera po 3h)
15-18 Popołudnie w twoim regionie r
18-20 Gorąca 20
20-23 Energy w klubie
23-0 NRJ Poland r
0-2 Nocna zmiana r (0:05-0:30 różne magazyny lokalne)
2-5 Hit Music Only

piątek
5-9 Obudź się z Energią r
9-10 NRJ New Music Weekend r
10-15 10 Hitów jeden po drugim r (po 12 zmiana prezentera)
15-18 Popołudnie w twoim regionie r
18-20 Gorąca 20 r
20-22 Dyskoteka Radia Energy
22-2 NRJ Extravadance
2-6 Hit Music Only

sobota
6-7 Magazyn regionalny r
7-9 NRJ Weekend r
9-11 New Music Weekend r
11-13 Wasze wybrane r
13-15 NRJ w studiu
15-16 Energy Stars
16-17 New Music Weekend r
17-20 Poland Hot 30
20-22 NRJ Saturday Night
22-2 NRJ Extravadance
2-6 Hit Music Only

niedziela
6-7 Magazyn lokalny r
7-9 NRJ Weekend r
9-10 New Music Weekend r
10-13 Energylandia
13-16 NRJ Vintage r
16-17 New Music Weekend r
17-20 Euro Hot 30
20-23 NRJ Relax r
23-5 Hit Music Only

MTV Radio chyba jutro bo nie mam pomysłów co by wstawić teraz
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4301
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

TVN, 3 października 2022:
5:20 Uwaga! - powtórka z wczoraj
5:35 Kto was tak urządził?
6:00 Co za tydzień
6:40 Kropka nad i

6:55 Telesklep
7:15 Gotuj z Kuroniem
7:45 MądrzeGotujemy z Katarzyną Bosacką
8:00 Dzień dobry TVN - na żywo
11:45 Doradca smaku

11:50 Nauka jazdy
12:30 Król przedmieścia
13:20 Ale plama
14:00 Maraton uśmiechu
14:30 Automaniak
15:00 Usterka
15:30 Zielone drzwi
16:00 Kryminalni
17:05 W11 Wydział Śledczy
17:45 Rozmowy w toku

19:00 Fakty - na żywo
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! - na żywo
20:10 Doradca smaku - premiera
20:15 Na Wspólnej - 3499. odcinek (premiera)
20:55 Milionerzy - wydanie specjalne (premiera)
21:55 Herkules - premiera
23:00 Godziny szczytu - komedia sensacyjna

01:05 Co za tydzień
01:50 Urzekła mnie Twoja historia
02:20 Kropka nad i
02:35 Rozmowy w toku
03:20 Kasia i Tomek
03:50 Kuroń raz!
04:25 Kropka nad i
04:45 Maraton uśmiechu
05:15 Kto was tak urządził?


zwykły program, w tym premiery
pasmo archiwalne
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 665
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TVN, 03.10.2022 (wizja Aster City):
06:00 Ukryta prawda (1308)
07:00 Kuchenne rewolucje (sez. 18, 8)
08:00 Dzień Dobry TVN
11:00 Ukryta prawda (1425)
12:00 Tajemnice miłości (16)
13:00 Ukryta prawda (1309)
14:00 Zamieszkać na plaży​ (3)
14:30 Okazja na dom (1)
15:00 Kuchenne rewolucje (sez. 18, 9)
16:00 Fakty po południu
16:25 Pogoda
16:30 Ten moment (44)
17:00 Papiery na szczęście (169)
17:30 Ukryta prawda (1426)
18:30 Fakty regionalne
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Doradca smaku
20:10 Na Wspólnej (3499)
20:50 Herkules​ (5)
21:55 Fakty wieczorne
22:25 Godziny szczytu
00:30 Co za tydzień
01:15 Na granicy światów (2)
02:15 Uwaga!
02:30 NOC Magii
04:00 Zakończenie programu
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4924
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówka TVN 25l, 3.10.2022 (ta sama wizja co ta K03a):
6:00 Co za tydzień (2001)
6:35 Pascal: Po prostu gotuj (2006)
7:10 Brzydula (2009)
7:50 Moja krew (2004)
8:55 We Dwoje (2002)
10:25 Camera Cafe (2004)
10:55 Siłacze (2009)
11:50 Dla ciebie wszystko (2003)
13:00 Tenbit.pl (2001) [fragmenty]
13:40 W11: Wydział Śledczy (2005)
14:10 Maraton uśmiechu (2004)
14:45 Misja Martyna (2005)
15:15 Misja Martyna (2005)
15:45 Nauka jazdy (2002)
16:15 Król przedmieścia (2001)
16:50 Rozmowy w toku (2005)
17:35 Kasia i Tomek (2002)
18:00 Trzy serca (2004)
18:35 Camera Cafe (2004)
19:00 Start TVN - RETRANSMISJA Z 1997 ROKU
19:20 Pogodowa Ruletka 3.10.1997 cz. 1
19:30 Fakty 3.10.1997
19:50 Sport 3.10.1997
19:55 Pogoda 3.10.1997
19:58 Pogodowa Ruletka 3.10.1997 cz. 2
20:00 Kuba Wojewódzki (2007)
21:00 Droga do gwiazd (2002)
22:00 Kropka nad i 3.10.1997
22:15 Fakty wieczorne 3.10.1997
22:30 Fakty Warszawa 3.10.1997
23:00 Julia (2012)
23:35 Miasteczko (2000)
0:10 Nie do wiary (1999)
0:40 Noktowizjer (2001)
1:05 Między kuchnią a salonem (2010)
2:05 Detektywi (2007)
2:40 Ale plama (1999)
3:15 Kuchenne rewolucje (2010)
4:05 Zakończenie programu
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio/TV [FAKE]”