Polska 2030 - Prasa

Świat użytkownika @Poland1020
Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
  Linux Chrome

Polska 2030 - Prasa

Post autor: Poland1020 »

Oto najważniejsze gazety w kraju:
Dzienniki:

Agora S.A (Gazeta Wyborcza, Nowy Dzień)
Gremi Media (Rzeczpospolita)
PolskaPress Sp. z.o.o (Polska The Times)
PolskaPress Sp. z.o.o (dzienniki inne niż Polska The Times)
Fundacja Lux Veritatis (Nasz Dziennik)
Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z.o.o (Gazeta Polska Codziennie)
ZPR Media S.A (Fakt, Super Express)
Infor PL S.A (Dziennik Gazeta Prawna)
Ad Novum (Trybuna)
Wydawnictwo „Epoka” (Kurier Polski)
4Media sp.z.o.o (Życie)
Komercyjne dzienniki lokalne

Tygodniki:
Polityka Sp. z.o.o (Polityka)
PMPG Polskie Media (Wprost)
Ringer Axel Springer Polska (Newsweek Polska)
Orle Pióro (Do Rzeczy)
Fratria S.A (W Sieci)
Orle Pióro (Uważam Rze)
Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z.o.o (Gazeta Polska)
3S Media sp. z.o.o (Najwyższy CZAS!)
Fundacja Oratio Recta (Przegląd)
Urma sp. z.o.o (NIE)
Błaja News Sp. z.o.o. (Fakty i Mity)
Porozumienie Radiowo-Prasowe eM (dawniej Instytut Gość Media) (Gość Niedzielny)
Radio Wnet S.A (Kurier Wnet)
Komercyjne pisma lokalne

Tak wyglądają tv guidy w mojej wizji:
Bauer :
Nazwa gazety - Segment - Rodzaj - Cena - Opis
Tania TV - Zwykły - Tygodnik - 0,50 zł - Jest to licząca 32 strony gazeta z programem 32 stacji telewizyjnych zarówno naziemnych (przede wszystkim ogólnych) jak i FTA wraz z omówieniami. Grafika własna.

Tele Mini - Mini - Tygodnik - 0,80 zł - Jeden z najmniejszych bo liczący 38 stron przewodnik telewizyjny a w nim oprócz programu telewizyjnego 32 stacji nowinki z życia gwiazd i oraz nowinki telewizyjne. Poza tym publikuje dużą ilość krzyżówek i horoskop. W gazecie również można znaleźć dział kulinarny i wywiad z gwiazdą. Grafika własna.

Super TV - Mini - Tygodnik - 0,90 zł - Oprócz najnowszych informacji ze świata show biznesu, pismo zawiera wywiady z gwiazdami rozrywki, seriali i filmu a także streszczenia odcinków seriali na nadchodzący tydzień. Obszerna kolumna poświęcona filmom kinowym i dvd prezentuje najciekawsze propozycje nadchodzącego tygodnia. Część poradnikowa pisma to tematyka poświęcona zarówno zdrowiu, urodzie, kulinariom, jak i prowadzeniu domu czy sytuacjom z codziennego życia. Super TV zawiera przejrzysty i wygodny program telewizyjny aż 37 stacji. A to wszystko na 54 stronach. Grafika na bazie niemieckiego Super TV, obecna albo nowa własna - w zależności od potrzeb.

Tele Max - Mini - Tygodnik - 0,95 zł - Tygodnik prezentuje nowinki ze świata gwiazd i telewizji, kulisy powstawania, opisy nowych wątków oraz streszczenia najbliższych odcinków ulubionych seriali oraz wywiady z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami. Dużo uwagi poświęca programom poradnikowym, podróżniczym, dokumentalnym i sportowym. W każdym numerze znaleźć można również przepisy kulinarne a także nowinki na temat zdrowia i urody oraz porady psychologa dotyczące wychowania dzieci. Tele Max zawiera przejrzysty program telewizyjny aż 39 stacji. To wszystko można znaleźć na 56 stronach. Grafika własna - zmiany w zależności.
TV plus - Mini - Tygodnik - 0,99 zł - Tygodnik prezentuje bogaty układ 40 stacji telewizyjnych na siedem dni tygodnia a także informacje o najciekawszych propozycjach z kilku kategorii takich jak Film,Sport,Rozrywka,Dla Dzieci,Dokument/Podróże,Seriale.
Posiada też działy poświęcone tym kategoriom a także nowinki z życia gwiazd,krzyżówki i nowości multimedialne oraz reportaże. Posiada 70 stron a kosztuje tylko prawie złotówkę. Grafika na bazie niemieckiego TV Klar.

Kurier TV - Zwykły - Tygodnik - 1 zł - Zawiera program 45 stacji. Prócz tego oprócz treści typowej dla tv guidów możemy znaleźć 10 tematów przedstawianych tydzień wcześniej na antenie telewizyjnego magazynu tworzonego dla Polsatu przez redakcje kanału Kurier TV.

Tele Extra - Zwykły - Tygodnik - 1,10 zł - Oprócz programu 47 stacji (z szczególnym podkreśleniem filmów i rozrywki) jest to mieszanka różnych tematów a zatem i również doskonałe środowisko reklamowe. Poza częścią telewizyjną w gazecie znaleźć można przeczytać co radzą do obejrzenia eksperci z dziedziny mediów i ocena z ich punktu widzenia tego co się w telewizji dzieje. Dzięki reporterom można również przeczytać raporty z różnych stron świata a także dowiedzieć się różnych informacji na temat zdrowia,fitness i welliness ,podróży,oraz poznać sposoby zwiększenie dobrobytu i jakości życia dzięki radom ekspertów. To wszystko na 76 stronach. Grafika na bazie niemieckiego tv Hören und Sehen lub własna.

Imperium TV - Zwykły - Tygodnik - 1.30 zł - W każdym numerze tego tygodnika znaleźć można najnowsze plotki o gwiazdach show-biznesu bogato ilustrowane zdjęciami oraz konsultowane przez specjalistów rubryki zdrowotne, darmowe porady prawne oraz znakomite, sprawdzone przepisy kulinarne. Elementem wyróżniającym pismo spośród tygodników telewizyjnych jest prezentowanie aktualnych tematów społecznych - "Gorący temat" to jedna z najchętniej czytanych rubryk. Nowością w gazecie są artykuły na tematy mody oraz budżetu domowego oraz porad partnerskich a także historie z życia wzięte. Pismo pełni funkcję informacyjną, relaksacyjną i poradnikową. Imperium TV zawiera przejrzysty i wygodny program telewizyjny aż 60 stacji telewizyjnych ale też wszystkich stacji regionalnych TVP Info oraz program radiowy. A to wszystko na 100 stronach ! Pismo jest nakierowane na lokalność stąd w nimi pełny program kilku prywatnych lokalnych stacji telewizyjnych. Grafika na bazie niemieckiego Auf einen Blick lub własna.

Cafe TV - Premium - Tygodnik - 1,50zł - Jest to pismo liczące 126 stron łączące w sobie cechy pisma telewizyjnego z programem 70 stacji telewizyjnych w tym 10 regionalnych TVP i wszystkimi kanałami przeznaczonymi dla pań z pismem kobiecym. W gazecie oprócz programu można znaleźć Niezwykłe i pełne emocji historie zwykłych ludzi, artykuły poświęcone ważnym problemom społecznym, i pomoc w rozwiązywaniu ich poprzez interwencje Redakcji; obszerny dział korespondencji z czytelnikami. Ponadto szeroki dział porad medycznych i urodowych, krzyżówki i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, dział kulinarny - prezentujący także przepisy Czytelniczek. Grafiika na bazie niemieckiego Fernseh Woche lub własna.

Tele Tydzień - Premium - Tygodnik - 1,60 zł - Jest to jeden z kilku tygodników z grupy Premium TV Wydawnictwa Bauer, magazynów telewizyjnych w eleganckiej, twardej okładce.
Tele Tydzień to najbardziej poczytne pismo w Polsce. Rekordowe na polskim rynku wydawniczym 20,0% czytelnictwo oznacza, że każde wydanie dociera do około 5,8 miliona osób!
Oferuje wyjątkowo przejrzysty i czytelny tygodniowy program telewizyjny 100 stacji. Łączy w sobie elementy pisma filmowo-telewizyjnego, rodzinnego i rozrywkowo - poradniczego. Atrakcją są liczne wywiady z gwiazdami kina i telewizji. A to wszystko na 100 stronach. Grafika własna ale zmieniona w porównaniu z realną.

To & Owo TV - Premium - Tygodnik - 1,70 zł - Jest to jeden z trzech tygodników z grupy Premium TV Wydawnictwa Bauer, magazynów telewizyjnych w eleganckiej, twardej okładce.
Wyjątkowo obszerny przewodnik po 136 programach telewizyjnych naziemnych, satelitarnych i kablowych. Chętnie kupowany przez właścicieli indywidualnych zestawów TV-Sat, abonentów telewizji cyfrowych i sieci kablowych. Oprócz programów telewizyjnych, tygodnik zawiera rubryki poświęcone gwiazdom filmowym, muzyce, serialom, hitom kinowym i telewizyjnym, podróżom, poradom TV-Sat oraz nowościom video i dvd. Posiada 130 stron. Grafika własna.

TV.TOP - Premium - Miesięcznik - 1,80 zł - Jest to miesięczny program telewizyjny jest skierowany przede wszystkim do aktywnych i otwartych czytelników od 20 do 40 lat, którzy preferują szybki przegląd programu telewizyjnego, ale kładą nacisk na jakość i dodatkowo rozrywkę. Na 132 stronach można znaleźć m.in kompleksowy i zwięzły program telewizyjny 45 stacji na cały miesiąc ale także informacje o gwiazdach i trendach w telewizji oraz informacje o ciekawych programach w ciągu miesiąca i raporty ze świata telewizji. Gazeta jest robiona w małym poręcznym formacie. Grafika na bazie niemieckiego TV. TOP.

Tele Miesiąc - Premium - Miesięcznik - 1,90 zł - Posiada 150 stron w tym większość bo 112 jest przeznaczone na program gdyż jest miesięcznikiem. Prezentuje program 46 stacji na 4 tygodnie w których listingi są jasne i optyczne oraz czytelne dla czytelnika. Pismo jest kierowane dla tych którzy chcą mieć przez długi czas informacje o stacjach TV.
W drugiej części gazety można znaleźć najświeższe informacje ze świata show biznesu oraz kulisy seriali i programów rozrywkowych. Ogromnym zainteresowaniem czytelników cieszy się rubryka "Czy pamiętasz" przypominająca ulubione gwiazdy sprzed lat. Tematyka podróżnicza łączy w sobie turystykę i porady kulinarne, prezentujące charakterystyczne dania opisywanych regionów. Rubryka poradnicza przedstawia ciekawostki zdrowotne i urodowe. Grafika na bazie niemieckiego TV Pur.

TV14 - Premium - Dwutygodnik - 2,00 zł - W każdym wydaniu: program na dwa tygodnie (publikujemy listing 54 stacji telewizyjnych), portret gwiazdy i obszerna część poświęcona osobowościom ze świata telewizji i kina, przewodnik po najlepszych filmach i serialach, dokument i sport, najciekawsze programy dla całej rodziny: rozrywka i programy dla dzieci.
Bogata część magazynowa zawiera liczne rubryki tematyczne związane z rodzinnym charakterem tytułu (porady z zakresu zdrowia i urody, kuchnia, podróże, krzyżówki). Grafika własna lub na bazie niemieckiego TV14.

Tele Świat - Premium - Dwutygodnik - 2,30 zł - Jeden z dwu tygodników z grupy Premium TV Wydawnictwa Bauer, magazynów telewizyjnych w eleganckiej, twardej okładce. Wyróżnia się nowoczesną szatą graficzną i tematyką rubryk koncentrującą się wokół wydarzeń telewizyjnych, filmowych, także wielkich produkcji filmowych.
Atutem pisma jest wyjątkowo przejrzysty, czytelnie podany program 107 stacji telewizyjnych, w tym również kanałów tematycznych i niszowych. Tele Świat adresowany do wymagających telewidzów, którzy oglądają telewizję wybiórczo a szybko i sprawnie chcą znaleźć swój ulubiony program i film wart obejrzenia. Wyróżnia się opisami ponad 20 opisów filmów na każdy dzień tygodnia i zwięzłymi streszczeniami seriali, również zachodniej produkcji.
Zamieszcza informacje o programach przyrodniczych, muzycznych, popularno-naukowych i sportowych oraz barwne recenzje filmów z aktualnego repertuaru kin, ciekawostki ze świata filmowego, krzyżówki i sudoku. Gazeta jest jedną z największych ponieważ posiada aż 198 strony a w święta ma ich aż 224. Grafika własna (obecna) lub na bazie niemieckiego TV World.

TV Movie - Premium - Dwutygodnik - 2,50 zł (3,99 zł z filmem) - Jest to liczący 200 stron dwutygodnik telewizyjny mający program 70 stacji telewizyjnych - mieszczący program i omówienia na 1 dzień na 10 stronach i posiadający Prime - Timer czyli pogrupowanie godzinne głównych stacji telewizyjnych. Poza tym w gazecie to co w TV-Guide'u być powinno czyli plotki i informacje z życia gwiazd i wywiady z nimi i informacje z różnych dziedzin audycji telewizyjnych w tym 250 opisów filmów telewizyjnych i opisów wydarzeń sportowym wraz z planerem piłkarskim i kalendarzykiem kibica. Zawiera również informacje na temat filmów kinowych i DVD ,internetu czy mediów a także rozbudowany dział elektroniki konsumenckiej,multimediów,łączności ruchomej i DVD. Zawiera również krzyżówki i horoskop i dużo innych atrakcji. Grafika na bazie niemieckiego TV Movie

Panorama TV - Mini - Dwutygodnik 2,50 zł (3,99 zł z filmem) - Jest to liczący 206 stron dwutygodnik telewizyjny mający program 51 stacji telewizyjnych. Pismo podzielone jest na dwie części czyli telewizyjną i krzyżówkową. Każda z nich liczy po 100 stron.

TV Movie Digital - Premium - Dwutygodnik - 3,00 zł. - Największy na rynku bo liczący 274 strony dwutygodnik z programem telewizyjnym. Zawiera program telewizyjny 120 stacji telewizyjnych pogrupowanych w systemie "TwinView" który oddziela i oznacza kanały cyfrowe od podstawowych kanałów na polskim rynku. W gazecie tej odnaleźć można programy własne wszystkich platform telewizyjnych które są specjalnie oznaczone i pogrupowane. Dodatkowo zawiera informacje na temat filmu i sportu (na uwagę tu zasługuje 14 dniowy planer dla wielbicieli piłki nożnej) ale też i seriali i rozrywki i programów dla dzieci i dokumentów. na najbliższe dwa tygodnie. Dodatkowo przed każdym dniem umieszczane są propozycje filmowe oceniane znaczkiem gazety - gwiazdką a także propozycje dla dzieci,Seriale,Rozrywki,Dokumentu i Podróży i Sportu. A poza tym w gazecie nowinki filmowe z zakresu filmów kinowych i na DVD/Video,informacje z życia gwiazd,wywiady z gwiazdami,nowinki multimedialne,kącik techniczny i sprzętowy. Grafika na bazie niemieckiego TV Movie Digital

Tele Plus - Premium - Tygodnik - 3,20 zł - Tygodnik ten charakteryzuje się dwoma wersjami: papierową dla tradycjonalistów i elektroniczną (za 2,50 zł) dla tych, którzy chcą profesjonalny program redagowany przez profesjonalny zespół redakcyjny.
Roczny dostęp wersji elektronicznej będzie dostępna dla wybranych modeli kart telewizyjnych (DVB - T i DVB - S/S2) za darmo. Będzie on dostępny tylko za pomocą dedykowanego programu TELE PROGRAM.
Rabaty w Prenumeracie obu wersji będą takie same, czyli 3% dla kwartalnej 10% dla półrocznej i 15% dla rocznej.
Gazeta ma wszystkie posegregowane tematycznie dostępne stacje w ofercie platform satelitarnych i telewizji kablowej i 200 stron, a stacje będą posegregowane tematycznie.

TV Movie Digital - Premium - Dwutygodnik - 3,00 zł. - Największy na rynku bo liczący 274 strony dwutygodnik z programem telewizyjnym. Zawiera program telewizyjny 120 stacji telewizyjnych pogrupowanych w systemie "TwinView" który oddziela i oznacza kanały cyfrowe od podstawowych kanałów na polskim rynku. W gazecie tej odnaleźć można programy własne wszystkich platform telewizyjnych które są specjalnie oznaczone i pogrupowane. Dodatkowo zawiera informacje na temat filmu i sportu (na uwagę tu zasługuje 14 dniowy planer dla wielbicieli piłki nożnej) ale też i seriali i rozrywki i programów dla dzieci i dokumentów. na najbliższe dwa tygodnie. Dodatkowo przed każdym dniem umieszczane są propozycje filmowe oceniane znaczkiem gazety - gwiazdką a także propozycje dla dzieci,Seriale,Rozrywki,Dokumentu i Podróży i Sportu. A poza tym w gazecie nowinki filmowe z zakresu filmów kinowych i na DVD/Video,informacje z życia gwiazd,wywiady z gwiazdami,nowinki multimedialne,kącik techniczny i sprzętowy. Grafika na bazie niemieckiego TV Movie Digital

Tele Plus - Premium - Tygodnik - 3,20 zł - Tygodnik ten charakteryzuje się dwoma wersjami: papierową dla tradycjonalistów i elektroniczną (za 2,50 zł) dla tych, którzy chcą profesjonalny program redagowany przez profesjonalny zespół redakcyjny.
Roczny dostęp wersji elektronicznej będzie dostępna dla wybranych modeli kart telewizyjnych (DVB - T i DVB - S/S2) za darmo. Będzie on dostępny tylko za pomocą dedykowanego programu TELE PROGRAM.
Rabaty w Prenumeracie obu wersji będą takie same, czyli 3% dla kwartalnej 10% dla półrocznej i 15% dla rocznej.
Gazeta ma wszystkie posegregowane tematycznie dostępne stacje w ofercie platform satelitarnych i telewizji kablowej i 200 stron, a stacje będą posegregowane tematycznie.


Press Media
Ekran TV - Tygodnik - 1 zł - To mogłaby odpowiedź na to co mogłyby mieć gazety Bauera. W gazecie mógłby być program 43 stacji okraszonych zapowiedziami filmów w rubryce "Polecamy" a także dwoma mini-planerami z sportu i rozrywki. Dodatkowo w gazecie mogły by być to co jest obecnie czyli Kalendarzyk Kibica,recenzje seriale,porady zdrowotne ,urodowe i tym podobne oraz oczywiście krzyżówki i plotki o gwiazdach. Gazeta ma przejrzysty listing aż 50 stacji na 64 stronach.

Program TV - Tygodnik - 1,50 zł - Jest to 100 stronicowa gazeta (lub mająca tyle samo stron co wspomniana Tele Gwiazda lub nawet trochę więcej) . Gazeta powinna informować o tym co mówi jej tytuł czyli Programie TV (58 stacji) oraz informacje o filmach i serialach oraz dokumentach ,programach dla dzieci i rozrywce (z dołączonymi do tego planerami gdzie każdy widz zaznaczał by sobie propozycje które obejrzy) ale także mieć w sobie też to miała Tele Gwiazda w realu czyli zbiór informacji z innych gazet oraz to co dotychczas było w Programie TV (m.in kącik muzyczny) wszystko byłoby w całkiem nowej grafice a stacje dodatkowo w nowym lepszym listingu.
Antena - Tygodnik - 1,60 zł - Jest to wydawana wspólnie z Telewizją Polską i Polskim Radiem od 2022 roku gazeta zawierająca 72 strony na których to znajduje się program 56 stacji i 10 stacji radiowych wraz z ich częstotliwościami. Łączy cechy z tv guide'ów z omówieniami propozycji publicznych nadawców.

Tele 14 - Dwutygodnik - 2 zł - Gazeta ta zawiera program 60 stacji. W treści zawierała by tzw. plannery by widz mógł sobie zaznaczyć co będzie oglądał a także dużą ilość artykułów i plotek jak teraz.A to wszystko w zmienionej grafice i listingach oraz ilości stron powiększonej do 104 stron

Tele Gwiazda - Dwutygodnik - 2,20 zł - Najdroższy tygodnik z portfolio wydawcy, Zawiera 136 stron i program aż 130 stacji. Zawiera też omówienia, planery i wszystko to co kiedyś miała (w realu) włącznie ze zbiorem informacji z innych gazet.

Polskapresse
Super Tele - Tygodnik - 0,80 zł. - Płatny odpowiednik dodatku telewizyjnego do dzienników o tej samej nazwie. Posiada rozbudowany kolportaż Ma na 32 stronach 32 stacje z szczególnym uwzględnieniem tych głównych.

Tele Programy - Tygodnik - 1,20 zł. - Jak u Super Tele tyle że jest 48 stacji na 48 stronach.

Tele Magazyn - Tygodnik - 1,60 zł. - Jak u Super Tele tyle że jest program 64 stacji na 64 stronach. Ma też najwięcej omówień i wywiadów w porównaniu do innych gazet

Amer.com
Tele Rama - Tygodnik - 1 zł - Najtańszy tygodnik wydawcy łączący program 30 stacji z omówieniami i krzyżówkami. Gazeta zawiera 48 stron.

TV Okey - Tygodnik - 2 zł (bez płyty),4/4,50 zł (z płytą) - Pismo wróciło w 2022 roku na rynek z niezmienioną grafiką ale jest aż 112 stron i aż 105 stacji.

Taki większy rynek zmusza obecne gazety do większego wysiłku a jednocześnie wybór jest czytelnika bardziej atrakcyjniejszy jeżeli wydawcy poszerzają swoje portfolio o nowe czasopisma tak jak to Bauer zrobił w przypadku TV14 lub je ulepszają. Polska poszła tutaj śladem Niemiec który nie boi się wprowadzać nowości w tym segmencie a na rynku tam występuje masa pism telewizyjnych - owszem tam nie ma ich dużo ale u nas jest inna sytuacja i stacji przybywa więc to jest bodziec dla Bauera i innych wydawców tych gazet dla rozwoju tego typu pism. Ceny gazet dla pań i o gwiazdach już spadły wiele lat temu (w wizji jak i realu) to czemu nie segment temu bliski czyli ten dzięki któremu dowiadujemy się co jest w telewizji gdy internet i EPG nawala a stacja nie ma teletekstu ? Jak tam jest dużo za nie dużo to u mnie w wizji jest tak samo.

Oprócz pism telewizyjnych dobrze mają się też pisma kobiece. Za to osłabł rynek pism krzyżówkowych.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2022, 19:20 przez Poland1020, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
  Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Prasa

Post autor: Poland1020 »

23 lipca ruszyły nowe dzienniki Metrocafe, Metropol,  PiG, Gazeta Prawna, Forsal (ponowniw osobno od Dziennika i w miejscu Gazety Prawnej)
Wróciły też tygodniki 7dni, ABC. Zadebiutował też nowy tv guide TV8 z programem na 8 dni. Ma on 100 stron i program dla 80 stacji.
Kropka TV w bieżącym numerze zaliczyła wpadkę pokazując homofobiczną reklamę. W przeciwieństwie do realu nie będzie jednak likwidowana. Od początku września nowe układy stacji telewizyjnych w gazetach już z nowymi stacjami.
Obecnie ta gazeta ma 115 stacji i tak jak w realu wydawana jest przez Edipress jako tygodnik dla Biedry ale od września 2025 też dla kiosków. Liczba stron to 126.
Daty startów nowych tv guidów i powrotów reszty:
Nowości:
Bauer:
Tania TV - wrzesień 2022
Tele Mini - wrzesień 2022
TV.Top - Czerwiec 2023
Imperium TV - czerwiec 2023
Tele Extra - listopad 2024
Cafe TV - listopad 2024
TV Movie - wrzesień 2025
Panorama TV - wrzesień 2025
Tele Plus - listopad 2027

Press Media:
Ekran TV - listopad 2022
Tele Gwiazda - listopad 2022
Antena - listopad 2022

Polskapresse:
Wszystkie tytuły - listopad 2023

Amer.com
TV Okey i Tele Rama - wrzesień 2025

Daty ostatnich wydań z obecnym w realu listingiem - są to ostatnie tygodnie podanych miesięcy:
Kurier TV - czerwiec 2023
Super TV i Tele Max - czerwiec 2025
TV14, Tele Świat, To i Owo TV, Tele Tydzień - wrzesień 2025

Program TV i Tele 14 - Sierpień 2024
Gazety Polskapresse - lipiec 2027
Kropka TV - lipiec 2028

W tym tygodniu wrócił po prxerwie TV2Tygodnik - zawiera on program 95 stacji. Jest on dostarczany abonentom Polsat Box za darmo a w kiosku kosztuje 2 zł. Ma 128 stron i jest wydawany przez Ringer Axel Springer.

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
  Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Prasa

Post autor: Poland1020 »

Liczba stacji w dodatkach tv:
SETV - 100
Gazeta TV - 95
Fakt TV - 85
Nowy Dzień TV - 80
Cafe TV - 70 (Metrocafe)
Tele Metropol - 66
Tele Magazyn - 64
Kultura i TV - 60
Trybuna TV - 50
Tele Programy - 48
Kurier TV - 45
Tele Rzeczpospolita - 42
Życie Telewizji - 40
Gazeta Polska TV - 32
Super Tele - 32
Nasz Tygodnik - 28

Dodatkowo Lewiatan, Carrefour, Tesco, Delikatesy Centrum l Inter Marche dystrubują w cenie 1,86 zł wspólny tygodnik Tele Market zawierający na 86 stronach program 86 stacji.

Gazety w tygodnikach:
ABC TV - 90
Telewidz - 64
Gość Telewizyjny - 52
Naj TV - 45
7dni TV - 37
Pani Domu TV - 27

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
  Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Prasa

Post autor: Poland1020 »

Pierwsze listingi:
TANIA TV:
1 strona: opisy (na 2/3 strony), TVP 1, TVP 2
2 strona: Polsat, TVN, TV 4, TVN 7, TV Puls, TVP 3
3 strona 1 rząd: TVP Kultura, TV15, Delta, Mega, TV 6, Puls 2
2 rząd: NNT, Antena 1, Polsat 2, TTV, TV Trwam, Puls 3
4 strona 1 rząd: SNTV, Nasza TV, TVP Historia, TVP Dokument, TVP Kobieta, TVP Sport
2 rząd: TVP Regionalna, FOX Polska, Stopklatka, Polsat Doku, TVP Nauka, TVP Info


TELE MINI:
1 strona: opisy (na 2/3 strony), TVP 1, TVP 2
2 strona: Polsat, TVN, TV 4, TVN 7, TV Puls, TVP 3
3 strona 1 rząd: TVP Kultura, TV15, Delta, Mega, TV 6, Puls 2
2 rząd: NNT, Antena 1, Polsat 2, TTV, TV Trwam, Puls 3
4 strona 1 rząd: Nasza TV, TVP Historia, TVP Dokument, TVP Kobieta, TVP Sport, TVP Info
2 rząd: Stopklatka, Polsat Doku, TVP Nauka, SNTV, FOX Polska, FOX News

SUPER TV:
1 strona: opisy 
2 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV 4, TVN 7
3 strona 1 rząd: TVP Regionalna, TV Puls, Puls 2, FOX Polska, TV15, TVP Kultura
2 rząd: Delta, Mega, SNTV, Nasza TV, Alpha, Polonia 1
4 strona 1 rząd: Stopklatka, TVP Historia, TVP Dokument, TVP Sport, TVP Kobieta, TVP ABC 
2 rząd: TVP Film, Polsat Doku, TVP Nauka, Eurosport, TVP Info, Antena Mini
3 rząd: Antena Film, TVP 3, Discovery, Antena Sport, FOX News, Polsat Polo/ TVP Muzyka

TELE MAX:
1 strona: opisy (na 2/3 strony), TVP 1, TVP 2
2 strona: Polsat, TVN, TV 4, TVN 7, FOX Polska, Antena 1
3 strona 1 rząd: TVP Regionalna, TV Puls, Puls 2, Alpha, TV15, TVP Kultura
2 rząd: Delta, Mega, SNTV, Nasza TV, 24G, Polonia 1
4 strona 1 rząd: Stopklatka, TVP Historia, TVP Dokument, TVP Sport, TVP Kobieta, TVP ABC 
2 rząd: TVP Film, Polsat Doku, TVP Nauka, Eurosport, TVP Info, Antena Mini
3 rząd: Antena Film, TVP 3, Discovery, Antena Sport, FOX News, Polsat Polo/ TVP Muzyka


TV PLUS:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, Nasza TV
2 strona 1 rząd: TV 4, TVN 7, TV Puls, TV15, TVP Regionalna
2 rząd: TV 6, TTV, Puls 2, TVP Kultura, TVP 3
3 strona 1 rząd: NNT, Antena 1, Delta, Stopklatka, Canal +
2 rząd: Mega, SNTV, Polonia 1, Antena Film, HBO
4 strona 1 rząd: TVP Historia, TVP Dokument, Eurosport, TVP ABC, Mega
2 rząd: Polsat Doku, Fokus TV, TVP Sport, Fox Kids, Alpha
3 rząd: TVN Style, TVN Turbo, Antena Sport, TVP Info, TVP Muzyka

KURIER TV:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, Nasza TV
2 strona 1 rząd: TV 4, TVN 7, TV Puls, TVP Polonia, TVP Regionalna
2 rząd: TV 6, TTV, Puls 2, TVP Kultura, TVP 3
3 strona 1 rząd: NNT, Antena 1, Delta, Stopklatka, Canal +, HBO
2 rząd: Mega, SNTV, Polonia 1, Antena Film, TVP Film, CBS MAX
4 strona 1 rząd: TVP Historia, TVP Dokument, Eurosport, TVP ABC, TV15, Kabel
2 rząd: Polsat Doku, Fokus TV, TVP Sport, Fox Kids, Alpha, Tele 5
3 rząd: TVN Style, TVN Turbo, Antena Sport, TVP Muzyka, TVP Info, TVN 24


TELE EXTRA:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, Nasza TV
2 strona 1 rząd: TV 4, TVN 7, TV Puls, TVP Polonia, Antena 1, TVP Regionalna
2 rząd: TV 6, TTV, Puls 2, Mega, SNTV, TVP 3
3 strona 1 rząd: NNT, Delta, Tele 5, Canal +, Stopklatka, HBO
2 rząd: FOX Polska, Kabel, Polonia 1, Antena Film, TVP Film, CBS MAX
4 strona 1 rząd: TVP Historia, TVP Dokument, Eurosport, TVP Sport, TVN Style, TVP ABC
2 rząd: Polsat Doku, Discovery, Antena Sport, Viasat Sport, TVN Turbo, Fox Kids
3 rząd: Discovery, TVP Kultura, Polsat Polo, TVP Muzyka, TVP Info, TVN 24

IMPERIUM TV:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN
2 strona: TV 4, TVN 7, TV Puls, Nasza TV, TVP 3
3 strona 1 rząd: TVP Kultura, TV15, Tele 5, Polsat 2, NNT, Delta
2 rząd: Kabel, Mega,.SNTV, Nasza TV, Polonia 1, Puls 2
4 strona 1 rząd: Antena 1, Stopklatka, Kino Polska, AXN, Canal +, HBO
2 rząd: Antena Film, Polsat Film, TVN Fabuła, TVP Seriale, Canal + Film, HBO 2
5 strona 1 rząd: TVP Historia, TVP Dokument, Polsat Doku, Eurosport 1, Polsat Sport, TVP ABC
2 rząd: TVP Nauka, Discovery, National Geographic, TVP Sport, Canal + Sport, Disney Channel
3 rząd: BBC Earth, Planete +, TVP Historia, Viasat Sport, Antena Sport, Fox Kids
6 strona 1 rząd: TVN Style, Polsat Cafe, TVP Info, PR 1, Radio Zet, RMF FM
2 rząd: -, -, -, PR 2, NRJ, VOX FM
3 rząd: WP, TVP Kobieta, TVN 24, Radio Złote Przeboje, Radio Plus, Radio Eska
4 rząd: TVN Turbo, Polsat Polo, STARS.TV, Star FM, VOX FM, Polsat FM
7 strona:
1 kolumna – TVP Regionalna
Kolumny od 2 do 6 – 5x4 – 10 ośrodków regionalnych TVP i 10 ośrodków Polonii 1 w tych samych miastach.
Mutacje:
A
TVP: Rząd 1: Białystok, Lublin, Łódź, Mazowsze, Warszawa
Rząd 2: Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin, Olsztyn, Szczecin
Polonia 1: Rząd 3: Kanał 44, TNL [Telewizja Niezależna Lublin] , Tele 24, RTV Radom, NTW
Rząd 4: TV EX, Tele-Top, TV Coslinum, TV Copernicus, TV Morze
B
TVP: Rząd 1: Kalisz, Lubuska, Opole, Poznań, Wrocław
Rząd 2: Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Rzeszów
Polonia 1: Rząd 3: TV Calisia, Lubuska Telewizja Regionalna, Telopol, TV ES, Echo
Rząd 4: Telewizja Jura, TV Rondo, TV Święty Krzyż, Krater, TV Podkarpacie
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2022, 14:22 przez Poland1020, łącznie zmieniany 11 razy.

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
  Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Prasa

Post autor: Poland1020 »

CAFE TV:
1 strona: opisy
2 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVP 3
3 strona 1 rząd: TV 4, TVN 7, TV Puls, TVP Polonia, Tele 5
2 rząd: FOX Polska, Delta, Antena 1, Kabel, Polonia 1
4 strona 1 rząd: SNTV, NNT, Mega, Nasza TV, TV15
2 rząd: Canal+, Stopklatka, TVP Kultura, Antena Film, Canal +, HBO
5 strona 1 rząd: Eurosport, TVP Historia, Fokus TV, TVN Style, Polsat Cafe
2 rząd: Viasat Sport, TVP Dokument, TVP Nauka, Deccoria, Home TV
6 strona 1 rząd: TLC, HGTV, Canal + Kuchnia, Canal + Domo, BBC Lifestyle
2 rząd: Active Family, Red Carpet TV, Red Top TV, Outdoor TV, OUTtv
7 strona 1 rząd: TVP Kobieta, Food Network, Discovery Life, Nat Geo People, Travel
2 rząd: Travelxp, Fashionbox, StudioMedTV, Delta Gold, Mega Cafe
8 strona 1 rząd: E! Entertainment, Show, 24G, TVP Info, TVP Regionalna
2 i 3 rząd: Po 5 ośrodków regionalnych TVP i Polonii 1.
Mutacje:
A
TVP: Rząd 2: Białystok, Lublin, Łódź, Mazowsze, Warszawa
Polonia 1: Rząd 2: Kanał 44, TNL [Telewizja Niezależna Lublin] , Tele 24, RTV Radom, NTW
B:
TVP: Rząd 2: Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin, Olsztyn, Szczecin
Polonia 1: Rząd 3: TV EX, Tele-Top, TV Coslinum, TV Copernicus, TV Morze
C
TVP: Rząd 2: Kalisz, Lubuska, Opole, Poznań, Wrocław
Polonia 1: Rząd 3: TV Calisia, Lubuska Telewizja Regionalna, Telopol, TV ES, Echo
D:
TVP: Rząd 2: Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Rzeszów
Polonia 1: Rząd 3: Telewizja Jura, TV Rondo, TV Święty Krzyż, Krater, TV Podkarpacie


TELE TYDZIEŃ:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat
2 strona: TVN, Nasza TV, Antena 1
3 strona 1 rząd: TVP 3, TV 4, TVN 7, TV Puls, TV15, TVP Kultura
2 rząd: TVP Rozrywka, TV 6, TTV, Puls 2, Nowa TV, WP
4 strona 1 rząd: Mega, Delta, Tele 5, FOX Polska, Stopklatka, Kino Polska
2 rząd: SNTV, Kabel, Polonia 1, Polsat Film, Warner TV, Kino TV
5 strona 1 rząd: Canal +, HBO, AXN, TVP Seriale, TVP Historia, TVP Dokument
2 rząd: Canal + Premium, HBO 2, Ale Kimo+, 13 Ulica, TVP Nauka, National Geographic
3 rząd: Canal + Film, Antena Film, Comedy Central, TVN Fabuła, TV Trwam, Planete +
6 strona 1 rząd: Polsat Doku, Discovery Channel, Eurosport 1, Polsat Sport, Canal + Sport, TVP Sport
2 rząd: Polsat Viasat History, Canal + Dokument, Eurosport 2, Polsat Sport Extra, Canal + Sport 2, Antena Sport
3 rząd: BBC Earth, History, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Viasat Sport, TVN Turbo
7 strona 1 rząd: TVN Style, Polsat Cafe, TLC, TVP Kobieta, TVP ABC, Disney Channel
2 rząd: HGTV, Food Network, Canal + Kuchnia, Alpha, Minimini +, Fox Kids
3 rząd: Perła, TV Zone, Canal + Domo, BBC Lifestyle, Cartoon Network, Minimax
8 str. Wersja A:
Rząd 1a TVP Regionalna, TVP Info, TVP Szczecin, TVP Koszalin, TVP Gdańsk, TVP Olsztyn
Rząd 1b: TVP Regionalna, TVP Info, TVP Białystok, TVP Bydgoszcz, TV Morze, TV Coslinum
Rząd 2: TVN24, Polsat News, Tele-Top, TV Copernicus, Kanał 44 , TV EX
Rząd 3: Eska TV, Polsat Polo, Delta 24 Szczecin, Delta 24 Gdańsk, Delta 24 Olsztyn

Wersja B:
Rząd 1a: TVP Info, TVP Regionalna, TVP Lubuska, TVP Poznań, TVP Kalisz, TVP Łódź
Rząd 1b: TVP Info, TVP Regionalna, TVP Warszawa, TVP Mazowsze, TVP Lublin, Lubuska Telewizja Regionalna
Rząd 2: TVN24, Polsat News, TV ES, TV Calisia, Tele 24, NTW
Rząd 3: Eska TV, Polsat Polo, RTV Radom, TNL, Delta 24 Poznań, Delta 24 Warszawa

Wersja C:
Rząd 1a: TVP Info, TVP Regionalna, TVP Wrocław, TVP Opole, TVP Katowice, TVP Częstochowa
Rząd 1b: TVP Info, TVP Regionalna, TVP Kielce, TVP Kraków, TVP Rzeszów, Echo
Rząd 2: TVN24, Polsat News, Telopol, Rondo, Telewizja Jura, TV Święty Krzyż
Rząd 3: Eska TV, Polo TV, TV Krater, TV Podkarpacie, Delta 24 Śląsk, Delta 24 Kraków

TO I OWO TV:
1 strona: opisy
2 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, Nasza TV, Antena 1
3 strona 1 rząd: TVP 3, TV 4, TVN 7, TV Puls, TV15, TVP Kultura
2 rząd: TVP Rozrywka, TV 6, TTV, Puls 2, Nowa TV, WP
4 strona 1 rząd: Mega, Delta, Tele 5, Kabel, TVP Polonia, Viasat 3
2 rząd: Zoom TV, Metro, Polonia 1, Super Polsat, SNTV, Viasat 6
5 strona 1 rząd: Stopklatka, Kino Polska, Alekino +, Polsat Film, nFilm 1, Canal +
2 rząd: Cinemax, AMC, TV1000, Warner TV Film, nFilm 2, Canal + Premium
3 rząd: Mega Film, CBS Europa, Star Cinema, Filmbox, Paramount Channel, Canal + Film
6 strona 1 rząd: HBO, AXN, TVP Seriale, FOX Series, 13 Ulica, TVN Fabuła
2 rząd: HBO 2, AXN White, Canal + Seriale, FOX Comedy, Sci-Fi, Comedy Central
3 rząd: HBO 3, AXN Black, Mega Seriale, Warner TV Series, Warner TV Comedy, Polsat Comedy Central Extra
7 strona 1 rząd: Eurosport 1, Polsat Sport, Canal + Sport, TVP Sport, Eleven Sports 1, Viasat Sport
2 rząd: Eurosport 2, Polsat Sport Extra, Canal + Sport 2, Orange Sport, Eleven Sports 2, Bein Sports 1
3 rząd: Sportklub, Polsat Sport News, Canal + Sport 3, Orange Sport Info, Mega Sport, Bein Sports 2
8 strona 1 rząd: Polsat Doku, TVP Historia, TVP Dokument, Discovery Channel, National Geographic, Polsat Viasat History
2 rząd: History, TVP Nauka, TVP Religia, Canal + Dokument, National Geographic Wild, Polsat Viasat Explore

3 rząd: History 2, Planete +, BBC Earth, Mega Doku, Discovery Extra, Focus
9 strona 1 rząd: TVN Style, Polsat Cafe, TLC, TVP Kobieta, Canal + Kuchnia, Perła
2 rząd: HGTV, Food Network, BBC Lifestyle, Alpha, Canal + Domo, TV Zone
3 rząd: Mega Cafe, Discovery Life, Antena Extra, Antena HD, C8, One
10 strona 1 rząd: TVP 4, TVP 5, TVP ABC, Minimini +, TVP Info, Polsat Polo
2 rząd: WAU, NNT, Nickelodeon, Disney Channel, TVN 24, Eska TV
3 rząd: TV JOJ, TV0, Cartoon Network, Puls Kids, Polsat News, TVP Muzyka
4 rząd: Markiza, Prima, FOX Kids, Delta Kids, Wydarzenia 24, Polsat Music


TV. TOP:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV Puls
2 strona 1 rząd: TV 4, TVN 7, Nasza TV, Mega, Delta
2 rząd: TVP Polonia, TVP Kultura, SNTV, Alpha, TV15
3 strona 1 rząd: Stopklatka, Kino Polska, Alekino +, Canal + Premium, HBO
2 rząd: Viasat Film, Polsat Film, Filmbox, Canal + Film, HBO 2
3 rząd: TVP Regionalna, Canal +, Antena 1, Viasat 3, Kabel
4 strona 1 rząd: TVP Historia, Polsat Doku, TVP Sport, TVN Style, TVP ABC
2 rząd: TVP Dokument, TVP Nauka, Eurosport, TVP Kobieta, TVP Info
3 rząd: TV Trwam, Polonia 1, Viasat Sport, TVN Turbo, TVP Muzyka

TELE MIESIĄC:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN
2 strona 1 rząd: TV 4, TVN 7, TV Puls, Nasza TV, Mega, Delta
2 rząd: TVP Polonia, TVP Kultura, Polonia 1, SNTV, Alpha, TV15
3 strona 1 rząd: Canal +, Stopklatka, Kino Polska, Alekino +, Canal + Premium, HBO
2 rząd: Viasat 3, Viasat Film, Polsat Film, Filmbox, Canal + Film, HBO 2
4 strona 1 rząd: TVP Regionalna, TVP Historia, Polsat Doku, TVP Sport, TVN Style, TVP ABC
2 rząd: Antena 1, TVP Dokument, TVP Nauka, Eurosport, TVP Kobieta, TVP Info
3 rząd: Kabel, AXN, TV Trwam, Viasat Sport, TVN Turbo, TVP Muzyka/ Polsat Polo


TV14:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN
2 strona 1 rząd: TV 4, TVN 7, TV Puls, Nasza TV, Mega, Delta
2 rząd: TVP Polonia, Polonia 1, Puls 2, SNTV, Alpha, TV15
3 strona 1 rząd: Canal +, Stopklatka, Kino Polska, Alekino +, Canal + Premium, HBO
2 rząd: Viasat 3, Viasat Film, Polsat Film, Filmbox, Canal + Film, HBO 2
3 rząd: Kabel, Viasat Seriale, AXN, TVP Seriale, FOX Polska, 13 Ulica
4 strona 1 rząd: TVP Regionalna, TVP Historia, Polsat Doku, TVP Sport, TVN Style, TVP ABC
2 rząd: Antena 1, TVP Dokument, TVP Nauka, Eurosport, TVP Kobieta, TVP Info/ Wydarzenia 24
3 rząd: NNT, TVP Kultura, TV Trwam, Viasat Sport, TVN Turbo, TVP Muzyka/ Polsat Polo

TELE ŚWIAT:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV 4
2 strona: TVN 7, TV Puls, Nasza TV, Mega, Delta
3 strona 1 rząd: TVP Regionalna, TVP Polonia, Kabel, SNTV, Stopklatka, Kino Polska
2 rząd: Canal +, FOX Polska, TV15, C8, AXN, TVP Seriale
4 strona 1 rząd: Alekino +, TV1000, Canal + Premium, Canal + Film, HBO, HBO 2
2 rząd: FOX, 13 Ulica, Comedy Central, TVN Fabuła, Epic Drama, Romance TV/ Paramount Channel
5 strona 1 rząd: TVP Historia, TVP Dokument, Polsat Doku, Discovery Channel, Eurosport 1, Polsat Sport
2 rząd: TVP Nauka, TVP Religia, National Geographic, Canal + Dokument, Eurosport 2, Polsat Sport Extra
3 rząd: Planete +, BBC Earth, Polsat Viasat History, History, Viasat Sport, Antena Sport
6 strona 1 rząd: Canal + Sport, TVP Sport, TVN Style, Polsat Cafe, TLC, TVP Kobieta
2 rząd: Canal + Sport 2, Eleven Sports 1, HGTV, Food Network, Discovery Life, BBC Lifestyle
3 rząd: Bein Sports 1, Eleven Sports 2, TTV, TVP Rozrywka, Perła, TV Zone
7 strona 1 rząd: TVP Kultura, TVP 4, Antena 1, Zoom TV, Nowa TV, TVP ABC
2 rząd: TV Trwam, TVP 5, Antena Extra, Metro, WP, Fox Kids
3 rząd: Polonia 1, Viasat 3, Puls 2, Puls 3, Antena HD, Super Polsat
8 strona 1 rząd: Minimini +, TVN Turbo, TVP Info, TVN 24, Eska TV, Polsat Polo
2 rząd: Antena Mini, Polsat Play, Polsat News, Wydarzenia 24, Polsat Music, TVP Muzyka
3 rząd: Nickelodeon, ID, Alpha, FOX News, STARS.TV, 4fun.TV

Awatar użytkownika
Poland1020
Podbijacz
Posty: 63
Rejestracja: 29 maja 2022, 13:03
  Linux Chrome

Re: Polska 2030 - Prasa

Post autor: Poland1020 »

TV MOVIE:
1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV 4
2 strona: TVN 7, TV Puls, Nasza TV, Delta, TVP 3
3 strona 1 rząd: Antena 1, Mega, Alpha, SNTV, TV15, TVP Polonia
2 rząd: Antena Extra, Polonia 1, Viasat 3, Kabel, Canal +, FOX Polska
4 strona 1 rząd: Stopklatka, Kino Polska, Alekino +, Polsat Film, TV1000, Mega Film
2 rząd: Polsat Film, Warner TV Film, Star Cinema, nFilm, Filmbox, Paramount Network
5 strona 1 rząd: Canal + Premium, HBO, Cinemax, AXN, TVP Seriale, Viasat Series
2 rząd: Canal + Film, HBO 2, AMC, 13 Ulica, Comedy Central, TVN Fabuła
6 strona 1 rząd: Eurosport 1, Polsat Sport, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, Polsat Doku
2 rząd: Canal + Sport, Eleven Sports 1, Viasat Sport, TVP Dokument, TVP Nauka, Discovery Channel
7 strona 1 rząd: TVN Style, TVP Kobieta, TVN Turbo, ABC, TVP Info, TVN 24
2 rząd: TV 6, TTV, TVP Regionalna, Antena Mini, TVP Muzyka, Eska TVPANORAMA TV:
1 strona 1 rząd: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV 4
2 rząd: Mega, Delta, Nasza TV, SNTV, TV15
2 strona 1 rząd: TVN 7, TV Puls, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP 3
2 rząd: Alpha, Antena 1, Kabel, Viasat 3, TVP Regionalna
3 strona 1 rząd: Tele 5, FOX Polska, Canal +, Stopklatka, Kino Polska
2 rząd: Polonia 1, TV 6, TTV, Alekino +, Polsat Film
4 strona 1 rząd: Canal + Premium, HBO, AXN, TVP Historia, Polsat Doku
2 rząd: Canal + Film, HBO 2, TVP Seriale, TVP Dokument, TVP Nauka
5 strona 1 rząd: Eurosport, TVN Style, TVP Kobieta, ABC, TVP Info
2 rząd: TVP Sport, Puls 2, TVN Turbo, Antena Mini, Eska TV/ Polsat Polo

TV MOVIE DIGITAL:
1 i 2 strona: opisy
3 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV 4, TVN 7
4 strona: TV Puls, TVP Polonia, TVP Kultura, Nasza TV, Mega, Delta
5 strona 1 rząd: Stopklatka, Kino Polska, Alekino +, Polsat Film, TV1000, Antena Film
2 rząd: Warner TV Film, CBS Europa, Filmbox, Filmbox Premium, nFilm 1, Viasat Film
3 rząd: Romance TV, Paramount Network, Filmbox Extra, Mega Film, nFilm 2, AMC
6 strona 1 rząd: Canal + Premium, HBO, Cinemax, AXN, TVP Seriale, 13 Ulica
2 rząd: Canal + Film, HBO 2, Cinemax 2, Comedy Central, TVN Fabuła, Canal + Seriale
3 rząd: Canal + Family, HBO 3, Star Cinema, FOX Comedy, Epic Drama, Viasat Seriale
7 strona 1 rząd: TVP Historia, TVP Dokument, Polsat Doku, Discovery Channel, Eurosport 1, Polsat Sport
2 rząd: TVP Nauka, Animal Planet HD, National Geographic, Canal + Dokument, Eurosport 2, Polsat Sport Extra
3 rząd: Planete +, BBC Earth, Polsat Viasat History, History, Viasat Sport, Antena Sport
8 strona 1 rząd: Canal + Sport, TVP Sport, TVN Style, Polsat Cafe, TLC, TVP Kobieta
2 rząd: Canal + Sport 2, Eleven Sports 1, HGTV, Food Network, Canal + Kuchnia, BBC Lifestyle
3 rząd: Bein Sports 1, Eleven Sports 2, TTV, TVP Rozrywka, Perła, TV Zone
9 strona 1 rząd: TVP 3, Alpha, SNTV, Kabel, Tele 5, Viasat 3
2 rząd: Zoom TV, Nowa TV, TV15, FOX Polska, Polonia 1, Viasat 6
3 rząd: Metro, WP, Super Polsat, Canal +, TV 6, Puls 2
10 strona 1 rząd: Antena 1, One, ABC, TVN Turbo, TVP Info, TVP Regionalna
2 rząd: Antena Extra, WAU, Antena Mini, Polsat Play, TVN 24, Polsat News
3 rząd: Antena HD, C8, FOX Kids, ID, Polsat Polo, Eska TV

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska 2030”