Gazeta Gonciarska

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4280
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

Gazeta Gonciarska

Post autor: K03a »

Obrazek
Gazeta Gonciarska - gazeta codzienna wydawana przez MediaDorsz sp z.o.o. Gazeta po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1957 roku.

Jest największą i najpopularniejszą w województwie gonciarzowym gazetą bulwarową. Przez siedem dni w tygodniu Czytelnicy otrzymują kompletną wiedzę o tym, co dzieje się w ich regionie, a także w Wootlandii i na świecie.
Dla reporterów gazety nie ma tematu tabu. U nas każde bulwersujące wydarzenie ujrzy światło dzienne. Oprócz informacji, gwarantujemy Czytelnikowi także dobrą zabawę. Konkursy to u nas chleb powszedni, niemalże co dzień do wygrania atrakcyjne nagrody.
"Reporter Regionalny" to, jak sama nazwa wskazuje, miejsce gdzie opisywane są problemy zgłaszane przez Was samych. Jeśli jest coś, co nie daje Ci spokoju, skontaktuj się z naszymi reporterami. Mówiąc krótko: Twój problem - nasza głowa.


W Gazecie Gonciarskiej możemy znależć wiadomości z regionu, Wootlandii i ze świata, informacje sportowe, kulturę, showbiznes, prognozę pogody, repertuar kin i teatrów, program stacji telewizyjnych i notowania giełdowe.

Dodatki tematyczne:
Poniedziałek: Sport Gonciarzowy, Praca
Wtorek: Dom i Styl
Środa: Autokurs
Czwartek: Pieniądze i rynek
Piątek: Kulturalny region, Teleprogram
Sobota: Magazyn rodzinny
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”