Oborno (Ciachoogród)

Awatar użytkownika
Ciachoowsky
Zasłużeni dla społeczeństwa
Posty: 785
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Ciachoogród (CL) / Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)
    unknown unknown

Oborno (Ciachoogród)

Post autor: Ciachoowsky »

Jedna z trzech najgorszych dzielnic stolicy Ciachoolandii.
Jest tam taka patologia, że policja musi często tam przyjeżdżać, niekiedy w obstawie oddziałów antyterrorystycznych wraz z wojskiem i SBC.
Najgorsza ulica to ul. Świniary (po cieklud: Świnjari) - można tam łatwo oberwać, stracić zęby/telefon/samochód (jeżeli jest on na numerach innych niż te z Oborna) i co jeszcze wlezie. Mieszkają tam groźni przestępcy (nawet mają bomby w ogródkach!), pijani emeryci, narkomani i dzieciarnia z lokalnej szkoły. Ostatnio widziałem, jak jakiś dzieciak napastował z balkonu jakiegoś dziadka, rzucając w niego kamieniem i drąc się "Pierdol się, moherze spierdolony, kutasie jebany! ALLAHU AKBAR!!!!11111".
Jest też szkoła na ul. Czerwona Góra, gdzie chodzą rozpuszczone dzieciaki i agresywni Cyganie, nie stać ich na szkołę specjalną, tylko mają klasy S, gdzie chodzą osoby upośledzone/autyści w stopniu zaawansowanym/z Tourettem/z ADHD/narkomani/alkoholicy/Cyganie (oczywiście stwarzający duże problemy społeczne i wychowawcze). Niekiedy dochodzi do chwil, kiedy klasy S są przepełnione i się daje tych problemowych do normalnych klas. W szkole tej jest podstawówka i liceum. Dochodzi do rękoczynów (jest taki jeden znany z telewizji, co się lał z Cyganem, Mariusz Zioło się nazywa, informatyki uczy, ma świetne mięśnie, ale słaby charakter jak ja, czyli łatwo się wkurza) i cyrków na lekcjach (głównie przez Cyganów i przepełnieńców). Do tego - nie stać ich na nic, nawet na radiowęzeł czy najnowszego NOXa (mają NOXa będącego odpowiednikiem Windowsa XP, ja pierdyle).
Choroby, a dokładniej: biegunka, świerzb, wszawica, zapalenie wątroby i zapalenie opon mózgowych są powszechne.
Przestępczość i bezrobocie są wysokie - jak już mówiłem, groźni przestępcy tam mieszkają, nawet mają bomby w ogródkach.
Jest też przedszkole na ul. Podlaskiej, gdzie jest patologia rodem z "Włatców móch".
Dzielnica jest słynna z najgorszego w kraju klubu sportowego FC Oborno (ja pierdyle, kto tak nazwał ten klub?), z którego śmieją się wszyscy, a także romskiego koczowiska, które zostało zamurowane przez miasto, ponieważ tamtejsi Romowie siali agresję i stwarzali niebezpieczeństwo dla otoczenia przez np. rzucanie gruzem w auta.
Na Opornie jest tylko 1 linia tramwajowa i 3 autobusy. Planowana jest mała obwodnica tej dzielnicy, jednak są tylko obiecanki Rady Dzielnicy, którą na obwodnicę nie stać. Do tego Oborno jest widoczne z autostrady A2. Dżizas cholera, czemu kierowcy muszą to oglądać? Zrobili nawet węzeł autostradowy, bo tam jest droga wojewódzka. Ja pierdyle. Jeszcze przez tą wojewódzką TIRy do dzielnic południowych jeżdżą...
Oporno ma swoje radio - pierwotnie tylko internetowe (bitrate 64 kbps :man_facepalming:), od 1 maja w FM i DAB+. Takie Kaszebe, ale gorsze. Dużo disco w polu, techno i coverów (głównie podkłady kradzione od Węgrów/Rumunów/Jugoli). RDS PS: OBORNO . Pamiętam, że "p*nis music" puszczali, a nawet Tobiego Kinga :o
Podsumowując - OBORNO/OBORA TO DNO.
CIACH!
Слава Україні та Польщі, всім героям слава!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miejscowości i województwa w Ciachoolandii”