Kawolandia - Niusy

Najlepszy kraj ever
kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Kawolandia - Niusy

Post autor: kuhenka »

Najświeższe niusy z Kawolandii
Tutaj możecie pisać wieści z Kawolandii.
pieprzyc homofobie i transfobie!!!
mam najszybszy wuz najszybszy w miesice d=-=b

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Kawolandia - Niusy

Post autor: Titus »

Pociąg miał wyjebane i wjechał w warzywniak
Dzisiaj o godzinie 13:00, w Szaftertown (woj. kawowe) na ul. Targową wjechał rozpędzony pociąg ze stacji w Szaftertown. Pociąg spowodował ogromne szkody w warzywniak. Sprzedawca żyje, lecz niestety zgineły 2 kalafiory, 4 ogórki, 6 pomidorów, 2 pory, 3 cebule i 6 skrzynek. Pociąg nie posiadał konduktora, więc zginął tylko pociąg. Parę ludków się potłukło, ale to nic. Zginęło też 16 cegieł i 2 okna. Z tego powodu rolnicy ogłosili żałobę narodową. Będzie ona trwać do piątku o 5:00 rano.

źródło: Ka (lokalna telewizja Kawowa i województwa)
relacjonował: Mariusz Friedek
myślę ze nie powinno okradać się Grzegorza Ciechowskiego :)

GOŚNIE

risema16
radio fajne
    unknown unknown
Kontakt:

Post autor: risema16 »

Prezydent Bulkowic zmarł

Prezydent Bułkowic szedł sobie 24 czerwca 2019 ulicą, niestety wpadł do kanalizacji, upadł i sobie głupi ryj rozwalił. Zamieniał się nagle w zwłoki, dziś jakieś debile znaleźli jego ciało które zostanie pokazane całemu światu.

Relacjonował: Palityniusz Masełko
elo

Rozwijam radiową wizję Polski, narazie brak informacji bo jest w fazie rozwoju.

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Czemu zwłoki musieli pokazać publicznie?

GOŚNIE

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Zamknięto największą nielegalną farmę konopną w Kawolandii. Właścicielowi grozi 200 lat więzienia.

Kałkany (woj. Szitowe). Tu właśnie mieściła się największa farma konopna. Wszystko byłoby okej gdyby nie to że... Nie była zarejestrowana. I 10% konopii nie szła do rządu. W końcu właściciela znaleziono, było to bardzo trudne gdyż ukrywał się w piwnicy. Funkcjonariusze w końcu go znaleźli po 3 latach. Po krótkim przesłuchaniu przyznał się do bycia właścicielem farmy konopnej. Mariuszowi K. grozi prawdopodobnie 200 lat więzienia nie tylko za farmę ale też za nielegalne sprzedawanie czajników firmy Boshe. Według firmy Boshe straciła ona przez niego 60 milionów złotych.

Mariusz K stanie przed sądem 5 lipca 2019.

źródło: btv24.kwl
Zredagował: Lucjan Kocioł

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Pies zamordował mordercę. Pies spierdolił statkiem do Ablityni, a morderca zamienił się w swoją ofiarę, a ofiara zmieniła się w psa
Wczoraj ok. godz. 22:00, we wsi Mokre Spodnie (woj. bułkowe) morderca Sebastian P. ps. "Debil", zamordował 30-letnią Agnieszkę O. podczas awantury o masło. Morderca próbująć uciec, natknął się na psa ofiary, który najpierw go pogryzł a następnie zjadł go. Pies wiedząc co się właśnie odpierdoliło, uciekł do Ablityni [płn. zach. Idealia], właśnie teraz policja kawolandzka i ablityńska szuka go, prawdopodobnie ukrywa się on w jednym z opuszczonych budynków. Tymczasem ofiara zmieniła się w swojego psa i nadal żyje. "Tak dawno, popierdolonej sprawy dawno nie widziałem" - mówi Prokurator Głowny Krzysztof Walec. Nie wiadomo jak ta sprawa się potoczy. To zbyt popierdolone nawet jak na tej fajny kraj.

dla Triangle Njusy
Łukasz Miśkiewy, Bułkowice

GOŚNIE

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Gang Masła nadal żyje. Ze sklepów w jednej dzielnicy Kwas City znikło masło

Gang Masła dalej działa i sieje postrach wśród mieszkańców. Jest to grupa przestępcza która zasłynęła w 2010 roku z wielkiej kradzieży masła. Po 9 latach znów się uaktywnili i z półek sklepów dzielnicy Zalasowej w Kwas City zniknęło masło. Złapano narazie jedynie jednego członka tego gangu - Damiana S., i to na gorącym uczynku gdy kradł masło w spożywczaku. Trwa poszukiwanie innych członków tej niebezpiecznej grupy przestępczej.

źródło: Kawolandia Tudej
Zredagowała: Marta Debil

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Ukradziony został pomnik Huberta Chorosińskiego w Heniotown
W Heniotown (woj. Kawowe) doszło do dziwnego czynu. Dwóch 18-latków - Marcel K. i Jakub S. oraz jeden 19-latek - Jacek P. w nocy weszli na rynek i wyciągneli z fundamentów pomnik bohatera narodowego Kawolandii - Huberta Chorosińskiego. Sprawę ułatwił fakt, że pomnik przechodził renowację, a fundamenty były naruszone. Mężczyżni ukrywali pomnik w piwnicy dziadka Marcela, pana Eustachego K., jednak gdy dziadek zanosił tam ziemniaki, musieli zmienić mu miejsce. Ziemniaki i dziadek zostały przesłuchane w tej sprawie. Wiadomo tylko że ukrywają pomnik w miejscu im znanym, tj. studnia, telewizor, półka na ksiązki, schowek na biżuterie, szafa pancerna itp. Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzn w celu przeszukania. Przesłuchali kuchnię, telewizor, laptop Acer E., panele podłogowe, balkon i łazienkę. Łazienka tylko przyznała że od dawna Marcel szykował plan na kradzież pomnika. Policjanci muszą odnależć ten pomnik, inaczej wszystko padnie w pizdu.

Hubert Chorosiński urodził się 23 września 1876 w Pierdolnicach Górnych (dziś Chorotown) w woj. kwasowym. Był żołnierzem, zarządzał II Plutonem Wojsk Eryka Kwasa. Brał udział w wojnie warzywnej i bronił owoców przed inwazją. W 1945 został oficjalnie okrzyknięty bohaterem Kawolandii.

Agnieszka Narucka dla 9news.kw

GOŚNIE

risema16
radio fajne
    unknown unknown
Kontakt:

Strzelił siejąc zagładę

Wczoraj w piątek, 28 czerwca 2019 roku podczas Dorocznego Dnia Bułki Śniadaniowej w Piaskach 56-letni Marcin S. próbował strzelić z procy w bułkę śniadaniowa w trakcie zagłady. Niestety udało mu się to. Nie spodziewał się, że przez to Dzień Bułki Śniadaniowej się nie uda. Wszyscy natychmiast spierdolili z miejsca obchodu. Zapytaliśmy tapczana, co Marcin S. Odjebał. Tapczan odpowiedział, że Marcin S. nie lubił tego dnia dlatego to zrobił. Policja skazała go na 50 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 51 lat.

Relacjonował: Remigiusz Sałata dla 9news.kw
elo

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Czajnik chciał mnie zabić. Dramat 47-letniego Damiana K. z Boczenic

Boczenice (woj. kawowe). Tu rozegrała się ta tragiczna sytuacja. 47-letni Damian K. postanowił zrobić sobię herbatę. Wlał wodę do czajnika i postawił go na jednym z zapalników. Po pewnym czasie czajnik zaczął piszczeć, przerażony Damian postanowił sprawdzić co się dzieje biednemu Czajnikowi i... Gwizdek strzelił w jego stronę.

- Trafił mnie kurwa w oko, teraz nie widzę na jedno oko - mówi Damian K.

Czajnik trafił na policję, najpierw go przesłuchano jednakże nie dało się go zmusić do gadania. Czajnikowi firmy Elektros grozi 200 lat więzienia a firma pozwana została na 200 tyś. złotych.

Mariusz Skuwiel, BTV 24

Awatar użytkownika
Ciachoowsky
Zasłużeni dla społeczeństwa
Lokalizacja: Ciachoogród (CL) / Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)
    unknown unknown

Post autor: Ciachoowsky »

O jeny! Kiedyś prawie mnie czajnik zamordował....
CIACH!
Слава Україні та Польщі, всім героям слава!

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Turkaweczka czarnogardła robi spustoszenie w mieście
W mieście Agtown (woj. bercikowe) doszło do strasznej rzeczy. Z ZOO im. Eugeniusza Kraszewskiego (znanego zoologa) uciekł gang zwany Gang Capensis. Jest to 5 ptaków, które od tego czasu tworzą spustoszenie w mieście. Zaczęły one od ataku na pobliskie gołębie zabijając 89-letnią Idę P. oraz krzesło i telewizor marki Cholera. Później był napad na kantor gdzie zginął 37-letni mężczyzna i jeden policjant. Przez gang ptaków został napadnięty znany kawolandzki celebryta - Jarosław Wątroba (m.in prowadzący teleturniej Co?, Gdzie?, Kiedy? na antenie TVC, wielu programów na BTV oraz Triangle). Jego stan jest stabilny. Ptaki wykradły chleb. Prawdopodobnie są one powiązane z Gangiem Masła, bo jak wiadomo do chleba trzeba masło. Policja organizuję obławę, wiadomo że te ptaki boją się ludzi z czerownymi włosami, więc do pomocy został przygarnięty Michał D. Miasto i okolice są czasowo zablokowane i sterowane przez policję.

relacjonował dla BC24: Artur Mleko

GOŚNIE

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Wielka awantura przedstawicieli xDemokracja skończyła się w szpitalu
Kawowo, dwaj przedstawiciele partii xDemokracja wczoraj wdali się w bójkę. O co zaszło? Piotr Muchomor rozmawiał z Nikodemem Pumperniklem na temat tego czy gdyby małpy mogłyby zagłosować na jakąś partię to na jakąby zagłosowali. Rozmowa przerodziła się w dyskusje o to jaki chleb jest najlepszy. Piotr Muchomor stwierdził wtedy że chleb tostowy to gówno. Nikodem nie zgodził się z tym i zaczęła się kłótnia.

- Rzucali w siebie jadem, darli japę i ogółem rzucali do siebie teksty typu Twoja stara - mówi Jarzyna Kiełba która była na miejscu zdarzenia - potem Piotr podniósł krzesło i rzucił nim w Nikodema który zdołał zrobić unik jak z filmów. Potem Nikodem podniósł to krzesło i rzucił w nim w Piotra który się tego kompletnie nie spodziewał i oberwał. Następnie Piotr zaczął napierdalać Nikodema kijem baseballowym który nie wiadomo skąd do kurwy nędzy wziął.

- Kij baseballowy służy do grania w baseball, sport niepopularny w naszym kraju ale uwielbiany w Krajach Złączonych Idealii - mówi Dżejson Debil, ekspert od kijów baseballowych

- Ja pierdole, co za popierdolona akcja - mówi Mariusz Pączek, który nie ma nic więcej do powiedzenia. Po prostu chciał pojawić się w tym artykule.

Tym debilom nic nie grozi bo są uprzywilejowani, mają szczęście. Piotr nie przeprosił jeszcze Nikodema, a Nikodem ma zamiar przejść do innej partii by zrobić na złość Piotrowi.

Mariusz Skuwiel, BTV 24

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Wolnośc i Chleb przeciw ustawie antykasztańskiej
Partia WiC sprzeciwiła się wraz z Akcją Polityczną Kretynów i Starymi Grzybami z Mozarellą przeciw ustawie antykasztańskiej. Ustawa ta przewidywała cła na kasztany za granicy i narodowe. Na każdy kasztan przewidywane było 50% zysków ze sprzedaży dla państwa. Każdy kasztan miał być sprawdzany przez Centralne Biuro Legalnośći Kasztanów i Opłatków. Piotr ktoś, poseł APK powiedział: "Pierdolone debile, nie pozwole aby moje kasztany zabierano do państwa, gdzie olej kwitnie mąką". Na co dość szybko odpowiedział poseł xDemokracji - Marek Chyliński "Byś zamnknął ten ryj, pierdolcu. Piniondze muszą być, muszą... aaaa..". Z powodu ustawy na ulicach większych miast w kraju był protest zbieraczy kasztanów, który trwał od wczoraj do dzisiaj po południu. Wykrzykiwali obraźliwe słowa dla xDemokracji "xDemokracja - chuje muje dzikie węze". Na to zareagowała xD, która dała najbardziej protestującym karę na stanie i bułki. Protestujący wyzwali władzę od "korneliuszy" i dzisiaj postanowili wezwać do protestów Ruch Bercianów oraz Ruch Aganistów. xDemokracja ma zamiar dać wszystkim karę na Kawę News.

zrelacjonował dla Wydarzeń Triangle: Rafał Podpałka, Kawowo

GOŚNIE

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Znalazł opuszczone miasto po 20 latach

- Cholera, ja to mam farta – mówi Bartek S., odkrył on stare opuszczone miasto w województwie Zeniowym.

Bartek chciał pojechać do swojej rodzinnej wsi – Stolkowice, jednak skręcił w złą stronę i wylądował w dziwnie pustym mieście o nazwie „Pralowców”.

- Sprawdzałem mapę tysiąc jeden razy, patrzyłem w papierowe, elektroniczne. Choolera, tego miasta nie było w ogóle na mapie – mówi Bartosz...

Więcej na: http://kawolandiatudej.ct8.pl/2019/07/0 ... 20-latach/

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Uważaj co ogląda twoje dziecko na BonaFilms
Krótki felieton w którym debil rodzic jest zbulwersowany tym co znajduje się na BonaFilmach.
http://kawolandiatudej.ct8.pl/2019/07/0 ... bonafilms/

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Tomasz Agregator nie żyje
W wieku 85 lat zmarł Tomasz Agregator, znany kawolandzki aktor i scenarzysta. Urodził się 18 marca 1934 we wsi Englisze w woj. zeniowym. W wieku 10 lat wraz z rodziną przeprowadził się do Zeniowic gdzie skończył szkołę. Rodzice chcieli by został zawodowym obieraczem ziemniaków, lecz on bardzo kochał aktorstwo. Studiował na wydziale aktorskim w Szkole Filmowej im. Ludwika Płachty w Zeniowicach. Jego pierwsza rolą było pudełko w filmie Agnieszki Szybki pt. "Dzbanek na kwiaty". Miał przjeebane, bo miał tylko małe rolę, lecz zmienił to serial "Jezioro mrzonek" telewizji Triangle, w którym grał jedną z ważniejszych ról, prof. Jędrzeja Rodzynka, ojca jednego z głównych bohaterów. Potem serial komediowo-obyczajowy telewizyjnej Dziewiątki "Fajne życie Sałaty", w którym wcielił się w Eustachego, ojca Remigiusza, głównego bohatera granego przez Przemysława Węża. Grał również u boku Celiny Agnusiak (Anastazja), Doroty Okruch (Katarzyna/Kacper) i Janiny Kabiny (Tamara). Od 2002 do 2005 był dyrektorem Teatru Forteca w Zeniowicach. W 2005-2008 był głównym Szefem w reality-show "Fort pośród niczego". Od 2008 grał w teatrze, rzadko w filmach i serialach", jego ostatnia rola to Bartosz Frystalski, ojciec Agaty w serialu "Agata nie ma brata" emitowanego w BTV. Od roku zmagał się z chorobą brokułowa, przez którą na widok brokułów jego stan się pogarszał. Rankiem przed śmiercią widział sprzedawcę niosącego brokuły, zemdlał i już nie wstał
- Był to wspaniały człowiek. Drugi ojciec dla mnie - powiedział Przemysław Wąż

Składamy największe kondolencje dla rodziny zmarłego od nas.

dla Qlturki Square: Mojżesza Karabach

GOŚNIE

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Awantura o kotleta
Kawowo, w Restauracji "Boczek" na ul. Żelaznej 16 policja zatrzymała 26-letniego mężczyznę który pobił kelnera i próbował zestrzelić paru kucharzy...

http://kawolandiatudej.ct8.pl/2019/07/0 ... o-kotleta/

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Migracja i imigracja wyższa niż w tym samym czasie w 2017 i 2018
Według Centralnego Ośrodka Badań Publicznych Kawolandii, migracja ustosunkowała się na poziomie 21%. To aż o 8 punktów procentowych więcej niż w 2018, i o 9 - niż w 2017. Coraz częsciej słyszymy od mieszkańcóm, że od czasów xDemokracji kraj stał się tak bardzo popierdolony, że cytując tutaj "szkoda strzępić ryja, naprawdę".

- Jeden z mieszkańców kraju, mieszka od urodzenia [bo jak kurwa inaczej]
Jak rządzili Pierdoleni Idioci, te państwo było wspaniałe. Kasztany były tanie, wszystko było fajne. Teraz nawet chcą dać podatek na agregatory. Pojebało tą xDemokrację, korneliusze pierdolone
Inni natomiast w niesamowitym na Idealię idiotyźmie naszego państwa widzą potencjał. Imigracja wzrosła aż do 30,5%, o 14 p.p. wyżej niż w 2018 i o 15 p.p., to najwyżej od 2007 roku. Wg imigrantów państwo jest tak zjebane, że aż piękne.

- Imigrant z Złączonych Państw Idealii
OMG, te państwo jest zajebistejszyn, very pojebanejszyn. President of the country is very skurwiały psychol, i love Coffeland, their television, people and national kasztans. One of the best państwo in Idealia. Fuck.
Najchętniej wybierane państwa do imigracji to: UNWI, Ablitynia, Frandojcz, Słowania, Mariakelza, Bonolandia i Debillia.

Najlepsze miasta wg imigrantów: Bonowo, Kwas City, Kawowo, Berci City, Piaske

Jedna z teorii nt. spierdolenia państwa opiera się na tym, że wszystko się zaczęło od czasu, gdy byłemu prezydentowi - Hubertowi Bercińskiemu, żona usunęła komunikator internetowy.

dla Kawolandia Tudej: Sybilla Okno

GOŚNIE

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Garhus pisze: 04 lip 2019, 11:17 Najchętniej wybierane państwa do imigracji to: UCOWI
A nie UNWI?

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

O właśnie, UNWI. Nie mogłem sobie nazwi przypomniec. Wiem że równy dzień po ale mi się nie chciało wchodzić.

GOŚNIE

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Kawolandia za Świętem Starych Ludzi w Wielkiej Dziurze
Przewodniczący Rady Ideali, z pochodzenia Kawolandczyk - Jooakekl Ieooapqnzm ogłosił że Kawolandia jest za ogólnoświatowym Świętem Starych Ludzi w Wielkiej Dziurze, pozostawionej po wypierdoleniu Hialejncji do morza, które ma się odbyć 17 grudnia.
- Starzy ludzie nie poszaleją i tak zaraz umrą bo są pomarszczeni i słabi - wypowiedział się dla TVC News,. Opadla Uialeksa, idealposeł xDemokracji
Zaprotestowała jak zwykle Wolność i Chleb, które nie lubi xDemokracji, bo w roku 2001 ówczesny prezes Andrzej Friedek zajebał kuferki od Pani Sylwii, posłanki WiS. WiS zdisowało piosenką Leroya Merlina xDemokracje, na co ta nie była dłużna.
- Gdzie w takiej dziurze, ludzie zrobią siku? Gdzie będą mogli uprawiać sport? To jest łamanie regulaminu Józefa Lelza, który powiedział "Wszystko co łamie prawa sokowirówek jest gejowe" - wypowiedział się dla Kawy News, Marcin Czechowski, idealposeł WiS.
Stare Grzyby i Mozarella nie uczestniczyły w głosowaniu, bo jeden z posłów musiał iść do babci która nie żyła od 50 lat i wszyscy dostali ataku Alzheimera i Parkinsona, bo prezes włożył wiertarkę do sejmowego kibla

zrelacjonował dla idealnews.com/kw: Jędrzej Anielski-Chuj

GOŚNIE

kuhenka
Podbijacz
    unknown unknown

Sukces Kawolandzkich strażaków. Kot utknął na drzewie i mu pomogli!

Ta niezwykła, wzruszająca do łez historia miała miejsce około godziny 8:50 w Papryce Dolnej (woj. Pakrypowe). Wtedy kot wlazł na drzewo w pogonii za wiewiórką. Niestety wiewiórka wtedy gdzieś spieprzyła a kot utknął na drzewie. Zauważył to Kamil G.

- Zauważyłem to. Kot siedział tam przerażony, bałem się że umrze z niedożywienia. Wtedy zrobiłem to, co musiałem. Zadzwoniłem po straż pożarną - mówi Kamil G.

- Kot siedział tam na drzewie, był mocno przerażony. Na jego twarzy był widoczny strach. Mimo iż jesteśmy od gaszenia pożarów to jednak pomogliśmy temu kotu - mówi jeden z strażaków.

Próbowaliśmy pogadać z kotem ale ten chyba nie umie wydobyć z siebie żadnego słowa i tylko miałczy.

- Jestem wdzięczny Kamilowi za znalezienie tego kota. Postawię ci kurwa browarka ziomuś jo, jestem ci wdzięczny - mówi właściciel kota Lil Dariush, znany raper w Kawolandii - Normalnie nagram z tobą traka joł!!!

Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń, czy wiewióra odpowie karnie za umyślne wprowadzenie kota w taki stan? Tego nie wie nikt.

risema16
radio fajne
    unknown unknown
Kontakt:

Wybuchła wojna warzywna w okolicach Piaske

Od 8 lipca trwa wojna warzywna w Tamburzynie, wsi znajdującej się 2 km od miasta Piaske. Otóż 36-letnia Maria Debilska pokłóciła się z Maćkiem Okupem o bakłażana. Maciek z Marią próbowali wziasc do siebie Bakłażana ale on się rozerwał. Z tego powodu rozwalili sobie domy i teraz straż nie chce aby odbudowywać ich domy bo jak uznał jeden koleś ze straży pan Sebastian Dupa "to są debile których trzeba unikać", bardzo słusznie powiedziane. Mam nadzieję że szybko wojna warzywna zostanie rozwiązana.

dla 9news.kw
Tadeusz Rozporek
elo

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Sprzedał swoje sutki, aby pomagać ludziom bez paneli podłogowych. Ściga go Gang Babć i Dziadków.

50-letni biznesmen, Tomasz O. postanowił sprzedać swoje sutki do Muzeum Sutków w Kalilili, aby pomóc dzieciom bez paneli podłogowych, jak wiemy w Górwaczenii 70% ludzi nie ma paneli podłogowych, szczególnie paneli firmy PANELEX sp z.o.o., która od lat zajmuje 1 miejsce w rankingach przemysłu drzewnego i jego produkty są sprzedawane na całą Idealie.Przez to nie można robić wspaniałych rzeczy, tj. kładzenie dywanu, picie soku, naprawa usterek itp. Sutki biznesmena są jego najdroższym towarem, ponieważ jego sutki z powodu choroby genetycznej są ze złota i platyny, ich wartość wynosiła 500 tys. zł. O całej sprawie dowiedział się Hieronim Bosch ps. "Stary Piernik", który próbował wraz z Jadwigą Ch i Tadeuszem M., próbował zatrzymać transport, lecz Górwaczeńcy policjanci zaczęli strzelać bananami, bo nie stać ich na broń. Gang Babć i Dziadków porwał wnuczka biznesmena, bo nie przepuścił Starego Piernika w autobusie. Sprawą zajmie się Wydział do Debili. Trwa obława na gang.

zrelacjonował dla Nowego Dnia Kawolandii: Bartosz Szczepański

GOŚNIE

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Puszczanie bąków publicznie zmienia klimat. Tak uważa znany lekarz.
Znany w całej Kawolandii lekarz z Emtown - Jerzy Krzesło, uważa że zmiany klimatu nie są powodowane przez węgiel, dzieci, wódkę, a przed... właśnie puszczanie bąków
Zrobiłem na ten temat wiele badań i ankiet. Jak się okazuje 84% lubi puszczać bąki, pamiętajmy że wchłania to nasza atmosfera i ona się truje naszym własnym gazem. Mam nadzieję że żona mnie w końcu wypuści, elo.
Ludzie są oburzeni pierdoleniem jego mościa
co on pierdoli to ja nie wiem. D E B I L
Naukowcy z zagranicy również
dlitosego tun ideom mowi że dupogas trujt ludi?
Co dalej... zobaczymy?
Dobra napisałem to bo nie chcę żeby NDK mnie zwolnił, ale to wszystko wszyściutko prawda

zrelacjonował dla Nowego Dnia Kawolandzkiego: Piotr Telefon

GOŚNIE

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
    unknown unknown
Kontakt:

Post autor: 134woot »

Coś się dzieje w tym kraju?
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929