Aster City

Alternatywny wymiar w którym są dwie telewizje publiczne i lepszy wybór programów.
Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 634
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Aster City

Post autor: PatrZDZ »

Pomysł na tą wizję powstał pod koniec grudnia zeszłego roku. Powstała ona z pomysłu jak przekonwertować starą telewizję w nową. W międzyczasie pojawiły się również wizje mediów zagranicznych.

https://paste.ee/p/VRBbj - wykaz kanałów telewizji naziemnej w Warszawie
https://paste.ee/p/5Age4 - częstotliwości FM w miastach Polski
https://paste.ee/p/1qopE - częstotliwości Polskiego Radia Kierowców
https://paste.ee/p/qpurV - wykaz DAB w Warszawie
https://paste.ee/p/IXN2P - opisy dzienników w Polsce
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2022, 0:22 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 16 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 634
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: Aster City

Post autor: PatrZDZ »

Telewizja w Polsce:
Telewizja Polska S.A.
- TVP1 (ogólnotematyczny)
- TVP2 (ogólnotematyczny)
- TVP3 (ogólnotematyczny; pasmo wspólne oddziałów terenowych TVP)
- TVP Rozrywka (rozrywkowy)
- TVP Muzyka (muzyczny)
- TVP Kultura (kulturalny)
- TVP Sport (sportowy)
- TVP Info (informacyjny)
- TVP Parlament (kanał parlamentarny)
- TVP Seriale (serialowy)
- TVP Historia (historyczny)
- TVP ABC (dla dzieci)
- TVP Dokument (dokumentalny)
- TVP Kobieta (dla kobiet)
- TVP HD (ogólnotematyczny)
- TVP 4K (ogólnotematyczny w rozdzielczości 4K)
- TVP Polonia (przeznaczony dla Polaków mieszkających za granicą)
- TVP Wilno (kanał skierowany do Polaków mieszkających na Litwie)
- Biełsat (kanał w języku białoruskim)
- TVP World (kanał międzynarodowy dla cudzoziemców i Polaków mieszkających za granicą, dostępny w języku angielskim)

Ośrodki regionalne TVP:
OTV Białystok
OTV Bydgoszcz
OTV Gdańsk
OTV Gorzów Wielkopolski
OTV Katowice
OTV Kielce
OTV Kraków
OTV Lublin
OTV Łódź
OTV Olsztyn
OTV Opole
OTV Poznań
OTV Rzeszów
OTV Szczecin
OTV Warszawa
OTV Wrocław

Polsat (Grupa Polsat Plus):
- Polsat (ogólnotematyczny)
- Polsat 2 (ogólnotematyczny)
- Super Polsat (ogólnotematyczny)
- TV4 (ogólnotematyczny)
- TV6 (ogólnotematyczny)
- Polsat Rodzina (ogólnotematyczny, dla rodziny)
- Polsat X (filmy oraz programy dokumentalne i rozgrywkowe)
- Polsat Sport (sportowy)
- Polsat Sport Extra (sportowy)
- Polsat Sport News (sportowy)
- Polsat Sport Fight (sportowy)
- Polsat Sport Premium (sportowy premium)
- Polsat Games (o grach i nowych technologiach)
- Polsat Film (filmowy)
- Polsat Film 2 (filmowo-serialowy)
- Polsat Seriale (serialowy)
- Polsat Doku (dokumentalny)
- Polsat Reality (programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i fabularne)
- Polsat Play (dokumentalno-rozrywkowy, skierowany do mężczyzn)
- Polsat News (informacyjny)
- Polsat News 2 (informacyjno-publicystyczny)
- Wydarzenia 24 (informacyjny)
- Polsat Cafe (lajfstajlowy, skierowany głównie do kobiet)
- Polsat Music (muzyczny)
- Disco Polo Music (muzyczny)
- Polsat 1 (dla zagranicy)

TVO (75,96% Grupa Polsat Plus):
- TV Okazje (telezakupowy)

Grupa TVN (Warner Bros. Discovery):
- TVN (ogólnotematyczny)
- TVN7 (rozrywkowo-filmowo-serialowy)
- TTV (ogólnotematyczny)
- Metro (ogólnotematyczny)
- TVN Style (lajfstajlowy)
- TVN Turbo (dla mężczyzn)
- TVN Fabuła (filmowy)
- TVN 24 (informacyjny)
- TVN CNBC (ekonomiczny)
- TVN Meteo (pogodowy)
- TVN Warszawa (regionalny dla Aglomeracji Warszawskiej)
- Travel Channel (podróżniczy)
- HGTV (o urządzaniu domów i ogrodów)
- Food Network (kulinarny)
- ITVN (dla zagranicy)
- ITVN Extra (dla zagranicy)

Warner Bros. Discovery:
- Discovery Channel
- DTX
- Discovery Science
- Discovery Historia
- Discovery Life
- ID
- Animal Planet
- TLC
- Cartoon Network
- Boomerang
- Warner TV
- HBO
- HBO2
- HBO3
- Cinemax
- Cinemax 2
- Eurosport 1
- Eurosport 2
- Eurosport News

Canal+ Polska (51% Groupe Canal+, 32% Warner Bros. Discovery, 17% Liberty Global):
- Canal+ (ogólny)
- Canal+ 1 (ogólny)
- Canal+ Film (filmowy)
- Canal+ Seriale (serialowy)
- Canal+ Family (familijny)
- Canal+ Sport (sportowy)
- Canal+ Sport 2 (sportowy)
- Canal+ Sport 3 (sportowy)
- Canal+ Sport 4 (sportowy)
- Canal+ Now (nadaje okazyjnie wydarzenia sportowe)
- Canal+ Dokument (dokumentalny)
- Canal+ 4K Ultra HD (nadaje transmisje w rozdzielczości 4K)
- Ale Kino+ (filmowy)
- Ale Klasyka+ (filmowy)
- Novelas+ (poświęcony telenowelom)
- MiniMini+ (dla dzieci)
- TeleToon+ (dla dzieci)
- Canal+ Domo (poświęcony tematyce wnętrz i ogrodów)
- Canal+ Kuchnia (kulinarny)
- Planete+ (dokumentalny)
- Sport+ (sportowy)
- Infosport+ (sportowo-informacyjny)
- Seasons (poświęcony wędkarstwu i łowiectwu)
- Owsiak TV (edukacyjno-rozrywkowy)

Telewizja Puls Sp. z.o.o.:
- TV Puls (ogólnotematyczny)
- Puls 2 (rozrywkowy)

ZPR Media:
- Nowa TV (ogólnotematyczny)
- Fokus TV (edukacyjno-poznawczy)
- Eska TV (muzyczno-rozrywkowy)
- Eska TV Extra (muzyczny)
- Polo TV (muzyczny)
- Vox Music TV (muzyczny)
- Eska Rock TV (muzyczny)

Wirtualna Polska Media (Wirtualna Polska Holding):
- Telewizja WP (ogólnotematyczny)

ATM Grupa:
- ATM Rozrywka (rozrywkowy)
- Echo24 (regionalny dla Wrocławia)

Kino Polska TV (SPI International):
- Zoom TV (ogólnotematyczny)
- Stopklatka (41,14% - Agora; filmowy)
- Kino Polska
- Kino Polska Muzyka
- Kino Polska International (dla zagranicy)
- Kino Polska Muzyka International (dla zagranicy)

SPI International (70% Groupe Canal+):
- Kino TV
- Filmbox Premium
- Filmbox Extra
- Filmbox Family
- Filmbox Action
- Filmbox Arthouse
- Fightbox
- Docubox
- Dizi
- Fashionbox
- Fast & Funbox
- Gametoon
- 360 Tunebox
- Funbox 4K Ultra HD
- Erox
- Eroxxx

Polcast Television:
- Tele 5 (ogólnotematyczny)
- Polonia 1 (ogólnotematyczny)
- Novela TV (telenowelowy)
- Water Planet (popularnonaukowy)
- CSB TV (49%; regionalny dla Kaszub)

MWE Networks:
- Pilot TV (poświęcony telewizji)
- Adventure (edukacyjno-przygodowy)
- Filmax (filmowo-rozrywkowy)
- Gold TV (muzyczno-rozrywkowy)
- Home TV (o urządzaniu domów i ogrodów)
- Junior Music (muzyczny dla dzieci)
- Nuta.TV (muzyczny)
- Power TV (muzyczno-rozrywkowy)
- Super TV (telezakupowy)
- Top Kids (dla dzieci)
- TVR (poświęcona szeroko rozuminemu rolnictwu)
- Ultra TV 4K (ogólnotematyczny w 4K)
- TVR Bryza (regionalny dla Szczecina i Koszalina)
- PTV Aval (regionalny Jeleniej Góry)
- TV Vigor (regionalny dla Gorzowa Wielkopolskiego)
- TV-51 (regionalny dla Zielonej Góry)
- TVC (regionalny dla Radomska)

Edusat sp. z o.o.:
- Edusat (edukacyjny)
- Red Carpet TV (rozrywkowo-poradnikowy)
- RedTop TV (filmowo-serialowy)

Astro:
- 13 (ogólnotematyczny)
- E-Sport (poświęcony sportom elektronicznym)
- News24 (informacyjno-publicystyczny)

Niezależne Wydawnictwo Polskie:
- TV Republika (informacyjno-publicystyczny)

Lux Veritatis:
- TV Trwam (religijny)

Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II:
- EWTN Polska (religijny)

TBN:
- TBN Polska (ewangelicki)

Fratria:
- wPolsce.pl (informacyjno-publicystyczny)

Berenikafilm:
- Jazz

Golf Channel Polska (Marek Sowa i Katarzyna Terej):
- Golf Channel

Idea4Broadcasting Sp. z o.o.:
- Studiomed TV (medyczny)

Motowizja sp. z o.o.:
- Motowizja (motoryzacyjny)

R.D.F. Broadcasting:
- Active Family

Romwer:
- 2x2 (rozrywkowy)

SandBox Media sp. z o.o.:
- Mixtape

Aster City:
- Aster City (regionalny dla widzów w Warszawie)
- Tele-Top (ogólnotematyczny z pasmami lokalnymi)

Itaka:
- Podróże TV (turystyczny)

ISG Media:
- Bollywood HD

Mainstream Media AG:
- Romance TV

TV Entertainment Reality Network B.V.:
- Insight TV UHD

Antenna Group:
- AXN
- AXN Black
- AXN White
- AXN Spin

Viasat World:
- Polsat Viasat Explore (we współpracy z Grupą Polsat Plus)
- Polsat Viasat Nature (we współpracy z Grupą Polsat Plus)
- Polsat Viasat History (we współpracy z Grupą Polsat Plus)
- Epic Drama

4fun Media:
- 4fun TV
- 4fun Dance
- 4fun Gold
- 4fun RBL
- 4Fun Kids

1 Plus 1 Equals 10 Ltd:
- Love

‎IKO Media Group:
- Sportklub
- Fightklub
- The Fishing & Hunting Channel

ViacomCBS Networks EMEAA:
- Nickelodeon
- Nick Jr.
- Nicktoons
- TeenNick
- Paramount Channel
- Comedy Central
- Polsat Comedy Central Extra (we współpracy z Grupą Polsat Plus)
- MTV
- MTV Live HD
- MTV Hits
- Club MTV
- MTV 80s
- MTV 90s
- VH1
- NickMusic
- CMT
- BET

Walt Disney Direct-to-Consumer & International:
- Disney Channel
- Disney XD
- Disney Junior
- Fox
- Fox Life
- Fox Comedy
- National Geographic
- Nat Geo People
- National Geographic Wild
- Baby TV

NBCUniversal Networks International (Comcast):
- Sci Fi (science fiction)
- 13 Ulica (filmowy)
- E! Entertainment (rozrywkowy)

A&E Networks:
- Crime + Investigation Polsat (kryminalny; we współpracy z Grupą Polsat Plus)
- History (historyczny)
- History 2 (historyczny)

BBC Studios (BBC):
- BBC First
- BBC Brit
- BBC Earth
- BBC Lifestyle
- BBC CBeebies

AMC Networks International:
- Reality
- Action
- Europa Europa
- AMC
- Sundance TV
- Extreme Sports Channel
- Polsat JimJam (dla dzieci; we współpracy z Grupą Polsat Plus)

Da Vinci Media GmbH (Azoomee):
- Da Vinci (dziecięcy)

English Club TV:
- English Club TV (językowy)

GINX eSports:
- GINX eSports (gamingowy)

Trace Group:
- Trace Urban (muzyczny)
- Trace Sport Stars (rozrywkowy o tematyce sportowej)

Media Globe Networks:
- Euronews (informacyjny)

Mega Max Media:
- Duck TV (dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia oraz ich rodziców)

Music Box Group:
- Music Box Polska (muzyczny)

TVS:
- TVS (regionalny dla województwa śląskiego)

TVL (50% Delas Holdings Ltd., 50% Gmina Miejska Lubin):
- TVL (regionalny dla Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego)

Stowarzyszenie Telewizyjne Lubań:
- Telewizja Łużyce (regionalny dla powiatów lubańskiego, bolesławieckiego, lwóweckiego i zgorzeleckiego)

Telewizja TVT:
- TVT (regionalny dla okręgu rybnickiego)
Ostatnio zmieniony 19 lip 2022, 10:44 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 634
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: Aster City

Post autor: PatrZDZ »

Radio w Polsce:
Polskie Radio:
- Program 1 (uniwersalny)
- Program 2 (muzyczno-kulturalny)
- Program 3 (uniwersalny, adult alternative)
- Polskie Radio BIS (młodzieżowy; muzyka alternatywna)
- Polskie Radio 24 (informacyjny)
- Radio Parlament (parlamentarny; stacja nadająca tylko cyfrowo)
- Polskie Radio Kierowców (muzyczno-informacyjne dla kierowców)
- Polskie Radio Dzieciom (dla dzieci; stacja nadająca tylko cyfrowo)
- Polskie Radio Chopin (muzyka klasyczna i literatura poważna; stacja nadająca tylko cyfrowo)
- Polskie Radio Literatura (literacki; stacja nadająca tylko cyfrowo)
- Polskie Radio Retro (dla seniorów; stacja nadająca tylko cyfrowo)
- Polskie Radio dla Zagranicy (dla zagranicy, w 6 językach)

Publiczne Radia Regionalne (Audytorium 17):
- Radio Białystok
- Radio dla Ciebie
- Radio Gdańsk
- Polskie Radio Katowice
- Radio Kielce
- Radio Koszalin
- Radio Kraków
- Radio Lublin
- Radio Łódź
- Merkury Polskie Radio
- Radio Olsztyn
- Radio Opole
- Polskie Radio PiK
- Polskie Radio Rzeszów
- Radio Szczecin
- Radio Wrocław
- Radio Zachód
- Radio Freee (stacja nadająca w Lublinie)
- Radio OK Katowice (stacja nadająca w Katowicach)
- MC Radio (stacja nadająca w Poznaniu)
- Radio Szczecin Extra (stacja nadająca w Szczecinie)
- Radio RAM (stacja nadająca we Wrocławiu)
- Radio Zielona Góra (stacja nadająca w Zielonej Górze)
- RMG - Radio Miejskie Gorzowa (stacja nadająca w Gorzowie Wielkopolskim)
- Radio Gdańsk+ (emituje audycje w językach kaszubskim i angielskim; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie pomorskim)
- Folk Radio (muzyka ludowa i etniczna; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie świętokrzyskim)
- Radio Kraków OFF (muzyczno-kulturalny; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie małopolskim)
- Radio Kraków Kultura (kulturalny; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie małopolskim)
- Radio Łódź Extra (kulturalny; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie łódzkim)
- Radio Warmii i Mazur (kulturalno-edukacyjny; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie warmińsko-mazurskim)
- Radio Opole 2 (kulturalny; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie opolskim)
- Radio Wrocław Kultura (kulturalny; stacja nadająca tylko cyfrowo w województwie dolnośląskim)

Grupa RMF (Bauer Media Invest):
- RMF FM (adult CHR, z rozszczepieniami)
- RMF Maxxx (CHR/Dance)
- RMF Classic (muzyczno-literacki)
- Radio RMF24 (informacyjno-muzyczne; classic rock)
- RMF City (akademicka; CHR; stacja nadająca w Krakowie)
- Radio Gra (CHR; stacja nadająca w Toruniu)
- Radio Gra Wrocław (CHR; stacja nadająca we Wrocławiu)
- Radio Jura (CHR; stacja nadająca w Częstochowie)
- Radio 90 (CHR; stacja nadająca w Rybniku i Cieszynie)
- Radio Mega FM (CHR; stacja nadająca w aglomeracji śląskiej)
- Radio Alex (Folk; stacja nadająca w Zakopanem; posiada 33% udziałów)

Grupa Radiowa Agory (Agora):
- Radio Zet (uniwersalny; AC)
- Chilli Zet (muzyczno-kulturalny; easy listening)
- Antyradio (alternative rock)
- Planeta FM (młodzieżowy; CHR)
- Radio Plus (społeczno-religijny​; soft AC)
- Radio Złote Przeboje (adult hits)
- Tok FM (informacyjno-dyskusyjny)

Grupa Radiowa Time (ZPR Media):
- Radio Eska (CHR/Dance)
- Eska Rock (muzyka rock)
- Radio Supernova (adult contemporary)
- Vox FM (społeczno-religijny, classic hits)

Grupa Polsat Plus:
- Muzo FM (muzyczny; active rock/hot AC)
- Radio PiN (informacyjno-publicystyczno-biznesowy)

Wirtualna Polska Media (Wirtualna Polska Holding):
- WP Radio (muzyczno-informacyjny; Hot AC)

Online Venture Sp. z o.o.
- TokSport (sportowy)

Radio Wnet sp. z o.o.
- Radio Wnet (uniwersalny, wspólnototwórczy)

Lux Veritatis:
- Radio Maryja (społeczno-katolickie)

Fundacja Emanio Arcus:
- Radio Bezpieczna Podróż (dla osób niepełnosprawnych; stacja nadająca tylko cyfrowo)

Rekord Grupa Medialna:
- Radio Rekord Radom
- Radio Rekord Mazowieckie (Ciechanów)
- Radio Rekord Kielce
- Radio Rekord Tomaszów
- Radio Rekord Wołomin
- Radio Rekord Żyrardów
- Radio Rekord Słupsk
Ostatnio zmieniony 25 lip 2022, 15:50 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 634
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: Aster City

Post autor: PatrZDZ »

Prasa w Polsce:
4Media (PKN Orlen)
Dzienniki:
- Życie (od poniedziałku do soboty)
- Prawo i Gospodarka (od poniedziałku do piątku)
- Metropol (od poniedziałku do piątku)

Czasopisma:
Fakty – tygodnik
Przyjaciółka – tygodnik
Antena – tygodnik
Viva! – dwutygodnik
Party. Życie gwiazd – dwutygodnik
Flesz Gwiazdy & Styl – dwutygodnik
Uroda - miesięcznik
Dom & Wnętrze – miesięcznik
Mamo, to ja – miesięcznik
Twoje Dziecko – miesięcznik
Twój Maluszek – miesięcznik
Vita – miesięcznik
Uczucia i Tęsknoty – miesięcznik
Okruchy Życia – miesięcznik
Prawdziwe życie – miesięcznik
Tylko Rock – miesięcznik
Przedszkolak – dwumiesięcznik
Viva! Moda – kwartalnik
Będę mamą – kwartalnik
Tylko Rock Kolekcja – kwartalnik

Ad Novum
Dzienniki:
- Trybuna (+ 3 mutacje lokalne; od poniedziałku do soboty)

Agora S.A.
Dzienniki:
- Gazeta Wyborcza (+ 20 mutacji lokalnych; od poniedziałku do soboty)
- Nowy Dzień (od poniedziałku do soboty)
- Metrocafe (od poniedziałku do piątku)

Czasopisma:
Auto+ – miesięcznik
Avanti – miesięcznik
Cztery Kąty – miesięcznik
Dziecko – miesięcznik
Kuchnia – miesięcznik
Kwietnik – miesięcznik
Logo – miesięcznik
Lubię Gotować – miesięcznik
Ładny Dom – miesięcznik
Ogrody – miesięcznik
Poradnik Domowy – miesięcznik
Świat Motocykli – miesięcznik
Wysokie Obcasy Extra - miesięcznik
Wysokie Obcasy Praca - dwumiesięcznik
Książki. Magazyn do czytania - dwumiesięcznik
Bukiety – kwartalnik
Motocykle Świata – rocznik

Wydawnictwo Bauer (Bauer Media Invest)
Czasopisma:
Tina - tygodnik
Naj - tygodnik
100 Rad – tygodnik
Chwila dla Ciebie – tygodnik
Rewia – tygodnik
Świat i Ludzie – tygodnik
Twoje Imperium - tygodnik
Życie na Gorąco - tygodnik
Dobry Tydzień - tygodnik
Imperium TV - tygodnik
Kurier TV – tygodnik
Tele Max - tygodnik
Tele Świat - tygodnik
Tele Tydzień – tygodnik
To & Owo - tygodnik
Motor - tygodnik
Show – dwutygodnik
Bravo – dwutygodnik
Super TV - dwutygodnik
TV14 – dwutygodnik
Świat Seriali – dwutygodnik
Z Źycia Wzięte – dwutygodnik
Sukcesy i Porażki – dwutygodnik
Pani – miesięcznik
Twój Styl – miesięcznik
Świat kobiety – miesięcznik
Kobieta i Życie – miesięcznik
Cała Ty - miesięcznik
Poradnik 50+ – miesięcznik
Takie jest życie – miesięcznik
Retro – miesięcznik
Relaks – miesięcznik
Cuda i Objawienia – miesięcznik
Ludzie i Wiara – miesięcznik
Nostalgia – dwumiesięcznik
Bravo Girl – miesięcznik
Bravo Sport – miesięcznik
Fun Club – miesięcznik
Twist – miesięcznik
CD-Action – miesięcznik
PC Format – miesięcznik
Auto Moto – miesięcznik
Bliżej Ciebie – miesięcznik
Świat Wiedzy – miesięcznik (+ mutacje Świat Wiedzy Extra, Świat Wiedzy Historia, Świat Wiedzy QUIZY i Świat Wiedzy Ludzie)
Przepisy Czytelników – miesięcznik
Przepis na Zdrowie – miesięcznik
Mam Ogród – miesięcznik
Siedlisko – dwumiesięcznik
Motor Poradnik Kupującego - kwartalnik

Bonnier Business Polska (Bonnier)
Dzienniki
- Puls Biznesu (od poniedziałku do piątku)

Fratria
Czasopisma:
W Sieci – tygodnik
ABC - tygodnik
Gazeta Bankowa – tygodnik
Fronda – miesięcznik
W Sieci Historii – miesięcznik

Spes sp. z o.o. (Fundacja Lux Veritatis)
Dzienniki:
- Nasz Dziennik (od poniedziałku do soboty)

Grupa Wydawnicza Infor
Dzienniki:
- Gazeta Prawna (od poniedziałku do piątku)
- Forsal (wydawany wraz z Gazetą Prawną od poniedziałku do piątku)

Czasopisma:
Monitor księgowego
Biuletyn VAT
Biuletyn Głównego Księgowego
Poradnik Gazety Prawnej
Rachunkowość Budżetowa
Poradnik Rachunkowości Budżetowej
Gazeta Samorządu i Administracji
Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń
Serwis Prawno-Pracowniczy
Personel i Zarządzanie

Niezależne Wydawnictwo Polskie
Dzienniki:
- Gazeta Polska Codziennie (+ 5 mutacji lokalnych; od poniedziałku do soboty)

Czasopisma:
Gazeta Polska - tygodnik
Nowe Państwo - miesięcznik

Polska Press (Penta Investments)
Dzienniki:
- Polska Metropolia Warszawska (województwo mazowieckie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Dziennik Bałtycki (województwo pomorskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Dziennik Łódzki (województwo łódzkie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Dziennik Zachodni (województwo śląskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Kurier Lubelski (województwo lubelskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Gazeta Krakowska (województwo małopolskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Głos Wielkopolski (województwo wielkopolskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Gazeta Wrocławska (województwo dolnośląskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Nowa Trybuna Opolska (województwo opolskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Echo Dnia (województwo świętokrzyskie, część południowa województwa mazowieckiego oraz teren byłego województwa tarnobrzeskiego; od poniedziałku do soboty)
- Polska Nowiny (województwo podkarpackie oraz część wschodnia województwa świętokrzyskiego; od poniedziałku do soboty)
- Polska Gazeta Lubuska (województwo lubuskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Gazeta Pomorska (województwo kujawsko-pomorskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Gazeta Współczesna (województwo podlaskie; od poniedziałku do soboty)
- Polska Głos Szczeciński (teren byłego województwa szczecińskiego; od poniedziałku do soboty)
- Polska Głos Koszaliński (teren byłego województwa koszalińskiego; od poniedziałku do soboty)
- Polska Głos Pomorza (teren byłego województwa słupskiego; od poniedziałku do soboty)
- Polska Olsztyn (województwo warmińsko-mazurskie; od poniedziałku do soboty)
- Express Ilustrowany (aglomeracja łódzka; od poniedziałku do soboty)
- Kurier Poranny (aglomeracja białostocka; od poniedziałku do piątku)
- Express Bydgoski (Bydgoszcz i okolice; od poniedziałku do soboty)
- Nowości. Dziennik Toruński (Toruń i okolice; od poniedziałku do soboty)
- Dziennik Polski (województwa małopolskie i podkarpackie; od poniedziałku do soboty)
- Nasze Miasto (wydawana w 7 miastach w poniedziałki i czwartki, w 12 miastach w czwartki)

PMPG Polskie Media
Czasopisma:
Wprost - tygodnik
WiK Wprost i Kultura – tygodnik (dodatek do tygodnika Wprost)
Machina – miesięcznik
Film - miesięcznik
Dlaczego - miesięcznik
Warsaw Point – miesięcznik dla aglomeracji Warszawskiej

Presspublica (Gremi 60%; Mediahuis 40%)
Dzienniki:
- Rzeczpospolita (+ dodatki codzienne Ekonomia i Rynek oraz Prawo co dnia; od poniedziałku do soboty)
- Gazeta Giełdy Parkiet (od poniedziałku do soboty)
- Życie Warszawy (województwo mazowieckie; od poniedziałku do soboty)
- Sport (województwa śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie)

Czasopisma:
Przekrój - tygodnik
Uważam Rze – tygodnik
Sukces - miesięcznik
Uważam Rze Historia – miesięcznik
Bloomberg Businessweek Polska − tygodnik

Ringier Axel Springer Polska (Ringier 50%, Axel Springer 50%)
Dzienniki:
- Dziennik (+ mutacja warszawska; od poniedziałku do soboty)
- Fakt (+ 12 mutacji lokalnych; od poniedziałku do soboty)
- Przegląd Sportowy (+ 5 mutacji lokalnych; od poniedziałku do soboty)

Czasopisma:
Newsweek Polska - tygodnik
Auto Świat - tygodnik
Pani Domu - tygodnik
TV Okey! – tygodnik
TV8 – tygodnik
Komputer Świat – dwutygodnik
Na żywo – dwutygodnik
Forbes – miesięcznik
Komputer Świat Gry - miesięcznik
Play - miesięcznik
Cienie i Blaski – miesięcznik
Olivia – miesięcznik
Sekrety serca – miesięcznik
Dziewczyna - miesięcznik
Popcorn – miesięcznik
Komputer Świat Twój Niezbędnik – dwumiesięcznik

ZPR Media
Dzienniki:
- Super Express (+ 7 mutacji lokalnych; od poniedziałku do soboty)

Czasopisma:
Murator – miesięcznik
Architektura-Murator – miesięcznik
Moje Mieszkanie – miesięcznik
M jak mieszkanie – miesięcznik
Dobre Wnętrze – miesięcznik
M jak mama – miesięcznik
Zdrowie – miesięcznik
Podróże – miesięcznik
Żagle – miesięcznik

Fundacja Oratio Recta
Czasopisma:
Przegląd - tygodnik

Wydawnictwo Westa-Druk
Czasopisma:
Angora - tygodnik

Polityka Sp. z o.o. S.K.A
Czasopisma:
Polityka - tygodnik
Forum - tygodnik
Wiedza i Życie – miesięcznik
Świat Nauki – miesięcznik
Niezbędnik Inteligenta
Poradnik Psychologiczny „Ja My Oni”
Pomocnik Historyczny

Press-Media
Czasopisma:
Tele Programy - tygodnik
Program TV - tygodnik

Wojskowy Instytut Wydawniczy
Czasopisma:
Polska Zbrojna - tygodnik

Wydawnictwo Kurii Metropolitalnej w Katowicach
Czasopisma:
Gość Niedzielny - tygodnik

Tygodnik Powszechny sp. z o.o.
Czasopisma:
Tygodnik Powszechny - tygodnik

Kuria Metropolitarna w Częstochowie
Czasopisma:
Niedziela - tygodnik

Wydawnictwo Diecezji Warszawsko-Praskiej
Czasopisma:
Idziemy - tygodnik

Wydawnictwo Zwierciadło sp. z o.o.
Czasopisma:
Zwierciadło - tygodnik

FreeDomMedia
Czasopisma:
Warszawska Gazeta - tygodnik

NSZZ Solidarność
Czasopisma:
Tygodnik Solidarność - tygodnik
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2022, 1:42 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 634
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: Aster City

Post autor: PatrZDZ »

Aster City (Warszawa), wykaz TV analogowej - stan na lipiec 2022:
1. Aster City
2. TVN
3. TV Puls
4. Canal+
5. Multipip
6. TVP Info
7. Aster Info
8. TV4
9. TVP3 Warszawa
10. Polsat
11. TVN Warszawa
12. TVP2
13. TVP1
14. HBO
15. Ale Kino+
16. Eurosport 1
17. Polsat 2
18. TVN7
19. MTV
20. Cartoon Network
21. Discovery
22. Sport1 (niemiecki)
23. Nickelodeon
24. Planete+
25. ProSieben (niemiecki)
26. Animal Planet
27. CNBC (angielski)
28. TVE (Hiszpański)
29. NickMusic
30. BBC World News (angielski)
31. NTV Mir (rosyjski)
32. MTV 00s
33. AMC
34. BBC Brit
35. Rai 2 (włoski)
36. Polonia 1
37. Eurosport 2
38. TV5Monde (francuski)
39. TeleToon+
40. Comedy Central
41. Sat.1 (niemiecki)
42. TLC
43. RTL (niemiecki)
44. ARD (niemiecki)
45. Fashion TV (niemiecki)
46. Channel 5 (angielski)
47. 3sat (niemiecki)
48. Arte (niemiecki)
49. VOX (niemiecki)
50. CNN (angielski)
51. Travel Channel
52. Sky News (angielski)
53. France 2 (francuski)
54. M6 (francuski)
55. Discovery Historia
56. Euronews (angielski)
57. Super RTL (niemiecki)
58. RTL Zwei (niemiecki)
59. Reality
60. Dubai TV (arabski)
61. TV4 (szwedzki)
62. Discovery Science
63. Bloomberg
64. Eska TV
65. Canal+ Film
66. TTV
67. Polo TV
68. TV Trwam
69. Stopklatka
70. Fokus TV
71. TVP ABC
72. Puls 2
73. TV6
74. Super Polsat
75. TVP Historia
76. TVP Sport
77. TVP Kultura
78. TVP Kobieta
79. Metro
80. Nowa TV
81. WP
82. Zoom TV
83. Disney Channel
84. TVN 24
85. TVN Style
86. TVN Turbo
87. MiniMini+
88. Canal+ Sport
89. Polsat News
90. Wydarzenia 24
91. Warner TV
92. Europa Europa
93. Kino Polska
94. Mezzo
95. Sportklub
96. Canal+ Kuchnia
97. Polsat Sport
98. BBC CBeebies
99. TVN CNBC

Radio:
87,7 SRF Radio 1 (niemiecki)
88,0 Planeta FM
88,5 Radio Classique (francuski)
89,1 Radio Kampus
89,5 Polskie Radio Program 1
90,1 RTL Radio (niemiecki)
90,6 N-Joy (niemiecki)
91,3 BBC Radio 1 (angielski)
91,7 BBC Radio 3 (angielski)
92,3 Radio Plus Jóżef
92,7 Voice of America (angielski)
93,2 Deutschlandfunk (niemiecki)
93,8 Sky Radio (holenderski)
94,5 Absolute Radio (angielski)
95,4 Radio Kolor
96,1 Deutschlandfunk Kultur (niemiecki)
96,9 RMF Maxxx Mazowsze
97,3 Polskie Radio dla Zagranicy
97,9 Polskie Radio Program 3
98,4 Radio dla Ciebie
99,1 Radio Zet
99,6 Radio Wnet
100,0 Antyradio
100,6 Radio Eska
101,2 Radio Maryja
101,7 Radio Złote Przeboje Pogoda
102,3 Radio PiN
102,8 Muzo FM
103,5 Vox FM
104,0 Polskie Radio BIS
104,4 RMF24
104,9 Chilli Zet
105,5 Radio Supernova
106,0 Tok FM
106,5 Radio Warszawa Praga
107,1 RMF FM
107,5 Polskie Radio Program 2
107,9 Eska Rock
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2022, 1:47 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Ofca
Już nie taki nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2020, 17:23
Lokalizacja: Południe RP
    Windows 10 Firefox

Re: Aster City

Post autor: Ofca »

Telewizja za Granicą

AUSTRALIA
ABC: ABC One, ABC Two, ABC Kids, ABC Me, ABC News, ABC Australia
SBS: SBS, SBS Viceland, SBS World Movies, SBS Food, NITV, SBS WorldWatch
Seven West Media: Seven, 7two, 7mate, 7flix, Racing.com, ishopTV
Nine Entertainment: Nine, 9Gem, 9Go!, 9Life, 9Rush, Extra
Paramount Global: Network Ten, Ten Peach, Ten Bold, Ten Shake, Ten News, MTV, MTV Classic, Club MTV, MTV Hits, Nickelodeon, Nick Jr., NickMusic, Comedy Central, CMT
Australian News Channel (50% News Corp Australia, 50% Nine Entertainment): Sky News, Sky News Business, Sky News Weather, A-PAC
Foxtel (News Corp Australia): Fox One, Fox Arena, Lifestyle, Fox8, Fox Comedy, Fox Crime, Fox Classics, Fox Docos, Fox Funny, Fox Sci-Fi, Fox Showcase, Fox Sleuth, BoxSets, A&E Australia, Lifestyle Food, Lifestyle Home, Foxtel Movies (11 kanałów), Foxtel Box Office (14 kanałów), History, Crime + Investigation, Fox Sports (5 kanałów), Fox Cricket, Fox Footy, Fox League, Fox Sports News, Fox Smooth, Channel V, Max
Inne: Bloomberg Television, TVSN

AUSTRIA
ORF: ORF 1, ORF 2, ORF III, ORF Sport +, ORF 2 Europe
ProSiebenSat.1 Media: Puls 4, ATV, ATV II, Puls 24
Red Bull: ServusTV
Mediengruppe Österreich: oe24.tv
Sky: Sky Sport Austria
Kurier Medienhaus: SchauTV, Krone.tv
Inne: gotv, Melodie Express

BELGIA (FLANDRIA)
VRT: Eén, Canvas, Ketnet, Eén+, Canvas+
DPG Media: VTM, VTM 2, VTM 3, VTM 4, VTM Kids, VTM GOLD, Qmusic TV
SBS Belgium: Play4, Play5, Play6, Play7
Telenet: Play More (6 kanałów), Play Sports (6 kanałów), Play Sports Open
Studio 100: Studio 100 TV, Njam!
Proximus: Pickx+, Pickx Live (3 kanały), Pickx+ Sports (10 kanałów)
Inne: Kanaal Z, MENT TV, Plattelands TV, TV Plus, Vlaams Parlement TV, XITE, Eclips TV, Sport 10

BELGIA (WALONIA)
RTBF: La Une, Tipik, La Trois, TipikVision, Arte Belgique, RTBF Sat
RTL Belgium: RTL-TVI, Club RTL, Plug RTL
Mediawan: AB3, ABXplore
Voo: Be 1, Be Ciné, Be Séries, Voosport World 1, Voosport World 2, Voosport World 3, Voosport
Proximus: Pickx+, Pickx Live (3 kanały), Pickx+ Sports (10 kanałów)
Inne: Canal Z, LN24, Sport 10

BIAŁORUŚ
BTRK: Belarus 1, Belarus 2, Belarus 3, Belarus 4, Belarus 5, Belarus 24, Belarus TV
Wtoroj nacjonalnyj kanał: ONT
Stolichnoe Televidenie: STV, RTR Belarus
TVP: Biełsat
Trio Media: NTV Belarus, TNT International, BelMuzTV, Pyatnitsa International, TV-3
Dobrovidenie: VTV, Pervyj Muzykalnyj, TV-6 Minsk
Inne: 8 Kanal, RU TV Belarus, TRO, Minsk 24 Dok, Yasnaye TV

BRAZYLIA
Grupo Globo: Globo, Futura, Bis, Canal Brasil, GloboNews, Gloob, Gloobinho, GNT, Megapix, Modo Viagem, Multishow, Off, SporTV (Skanały), Viva, Big Brother Brasil, Combate, Premiere, Telecine (6 kanałów), Globo International
Grupo Record: Rede Record, Rede Familia, Record News, Record Internacional
Grupo Silvio Santos: SBT
Grupo Bandeirantes: Band, Rede 21, Band News, Terraviva, Art1, Sabor & Arte, AgroMais, BandSports, Conmebol TV, Sex Prive,Smithsonian Channel, Band Internacional
TeleTV: RedeTV!
Fundacao Padre Achieta: TV Cultura, TV Educacao, TV Ra-Tim-Bum
Empresa Brasil de Comunicacao: TV Brasil, TV NBR
Organizacoes Martinez: CNT
Fundacao Casper Libero: Gazeta
Grupo Jovem Pan: TV Jovem Pan News
Warner Bros. Discovery: CNN Brasil, TNT, TBS, Warner TV, TruTV, ID, TLC, Discovery Home & Health, Cartoon Network, Boomerang, Cartoonito, Discovery Kids, TCM, Space, I.Sat, TNT Series, TNT Sports (3 kanały), Discovery, Discovery Theater, Discovery Turbo, Discovery World, Discovery Science, Animal Planet, HBO (8 kanałów), Food Network, HGTV, Film&Arts
Disney: Star Channel, Star Life, Disney Channel, Disney Junior, Baby TTV, National Geographic, National Geographic Wild, ESPN (5 kanałów), Star Moves
Inne: NGT, Rede Vida, TV Novo Tempo, Rede Brasil, TV Cncao Nova, TV Boas Novas, TV Aparecida, Bloomberg, TV Climatempo

BOŚNIA I HERCEGOWINA
BHRT: BHT 1, BHT 1 Sat
RTVFBiH: FTV
RTRS: RTRS, RTRS Plus
Ivan Ćaleta: OBN
United Group: Nova BH, N1, Nova Sport, Sportklub (10 kanałów), Sportklub golf, Sportklub Fight, Sportklub e-sports, Vavoom, Pikaboo, IDJKids, Lov i ribolov, IDJTV
Hayat TV: Hayat TV, Hayat Plus, Hayat Folk, Hayat Music, Hayatovci
Alternativna TV: ATV
RTV BN: BN Televizija, BN Music
Fabrika duhana Sarajevo i Sarajevska Pivara: O kanal, O kanal Plus, O kanal Music
Pink Media Group: Pink BH
Avaz-roto Press: TV Alfa
Al Jazeera Media Network: NTV 99, Al Jazeera Balkans

CHILE
TVN: TVN, NTV, Canal 24 Horas, TV Chile
Grupo Luksic: Canal 13, 13C, Rec TV, Tele13 Online, 13i
Paramount Global: Chilevisión
Mega Media: Mega, Mega Plus, ETC, Mega Ficción
Albavisión: La Red, Telecanal
Media 23: UCV, UCV Cable
Warner Bros. Discovery: CNN Chile, TNT Sports (4 kanały), TNT, TNT Series, Warner Channel, Space, I.Sat, TCM, TBS, Cinemax, HBO (8 kanałów), Cartoon Network, Cartoonito, Boomerang, HTV, Much, Glitz, TruTV, CNN en Español
Inne: ARTV, Zona Latina, El Mostrador TV, Via X, CDtv

CHORWACJA
HRT: HRT 1, HRT 2, HRT 3, HRT 4, HRT International
United Group: Nova TV, Doma TV, Mini TV, Nova Cinema, Nova Family, N1, Nova Sport, Sportklub (10 kanałów), Sportklub golf, Sportklub Fight, Sportklub e-sports, Vavoom, Pikaboo, Lov i ribolov, IDJTV, Nova World
Central European Media Enterprises: RTL, RTL Dva, RTL Kockica, RTL Living, RTL Crime, RTL Passion, RTL Adria, RTL Croatia World
HOO TV: Sportska TV
Autor: CMC, Jugoton TV
Styria Media Group: 24 Sata TV
Inne: Mreža TV, Otvorena televizija, Z1 Televizija, Poljoprivredna TV, Narodna TV, Extra TV, Samobor TV

CZARNOGÓRA
RTCG: TV CG 1, TV CG 2, TV CG Sat i Parlamentarni kanal TV CG
Abris Capital Partners: Prva
Daily Press d.o.o.: TV Vijesti
RTV Atlas: Adria TV
United Media: Nova S
RTV Pink: Pink M

CZECHY
Česká televize: ČT1, ČT2, ČT3, ČT24, ČT Sport, ČT art, ČT Déčko
CETV: Nova, Nova Action, Nova Cinema, Nova Fun, Nova Gold, Nova Lady, Nova Sport (+ 4 kanały), Nova News, Nova International
FTV Prima: Prima, Prima Cool, Prima Krimi, Prima Love, Prima Max, Prima Show, Prima Star, Prima Comedy Central, CNN Prima News, Prima Zoom, Prima Plus
Barrandov Televizní Studio: TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Krimi, Barrandov News
Seznam.cz: TV Seznam
MAFRA: Z1, Óčko, Óčko Star, Óčko Expres, Óčko Black
JOJ Group: JOJ Family, CS Mystery, CS Film, CS History, CS Horror
Digital Broadcasting: Relax, Rebel, Info TV Brno a Jižní Morava
Inne: Retro Music Television, TV Noe, Sport 5, Šlágr TV, Šlágr 2

DANIA
DR: DR1, DR2, DR3, DR K, DR Ramasjang, DR Ultra, DR Update
TV 2: TV 2, TV 2 Zulu, TV 2 Charlie, TV 2 News, TV 2 Fri, TV 2 Film, TV 2 Sport, TV 2 Sport X, TV 2 Business
Viaplay Group: TV3, TV3+, TV3 Puls, TV3 MAX, TV3 Sport, See, V Sport Golf, V Sport Ultra HD, V Sport Live, V Film Premiere, V Film Action, V Film Family, V Film Hits, V Series, Viasat Explore, Viasat Nature, Viasat History
Warner Bros. Discovery: Kanal 4, Kanal 5, 6'eren, Investigation Discovery, Canal 9, Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery Science, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News, Travel Channel, Cartoon Network, Boomerang
Inne: Folketing TV, dk4

ESTONIA
ETV: ETV, ETV2, ETV+
TV3 Group: TV3, TV6, TV3 Life, TV3 Plyus, TV3 Sport, TV3 Sport 2, TV3 Sport 3, TV3 Sport 4, TV3 Sport Open, TV3 Film
Duo Media Networks: Kanal 2, Duo 3, Duo 4, Duo 5, Duo 6, Kanal 7, Kanal 7+, Kino 7, Eesti Kanal, Smartzone, Kidzone, Kidzone Mini, Filmzone, Filmzone+, OSN Kidzone, MyHits TV, Semejka
Baltic Media Alliance: Ren TV Estonia, Pierwyj Baltijskij Kanał, Pierwyj Baltijskij Muzykalnyj Kanał, NTV International Estonia
Inne: Tallinna TV, Alo TV

FINLANDIA
Yleisradio: Yle TV1, Yle TV2, Yle Teema, Yle Fem, Yle 24, TV Finland
Telia: MTV3, MTV3 Ava, MTV3 Fakta, Sub, MTV3 Max, MTV3 Max+, MTV3 Komedia, MTV3 Sci-fi, MTV3 Sarja, Sub Leffa, Sub Juniori, C More First, C More Hits, C More Series, C More Stars, SF-kanalen, C More Sport 1, C More Sport 2
Sanoma: Nelonen, Jim, Liv, Hero
Warner Bros. Discovery: TV5, Kutonen, Frii, Discovery Channel, Investigation Discovery, Animal Planet, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News, TLC, Discovery Science, Food Network, Travel Channel, Cartoon Network, Boomerang
Viaplay Group: V Sport, V Sport Hockey, V Sport Golf, V Sport Football, V Sport Premium, V Sport Ultra HD, V Sport Urheilu, V Sport Jalkapallo, V Sport Jääkiekko, V Sport Live, V Sport 24, EsportsTV, V Film Premiere, V Film Action, V Film Family, V Film Hits, V Series
Inne: AlfaTV, Estradi, INEZ, IskelmäTV Harju & Pöntinen, Livechat.fi, Taivas TV7

FRANCJA
Groupe TF1: TF1, TFD, TFX, TMC, LCI, TF1 Séries Films, TV Breizh, Stylia, Histoire, Ushuaïa TV, Série Club (50 %)
France Télévisions: France 2, France 3, France 4, France 5, France Ô, Culturebox, France Info
Canal+ Group: Canal+, C8, CStar, CNews, Canal+ Cinéma, Canal+ Sport, Canal+ Séries, Canal+ Kids, Canal+ Docs, Canal+ Décalé, Ciné+ (7 kanałów), Olympia TV, Clique TV, Comédie+, Polar+, CStar Hits France, Infosport+, Mezzo (50 %), Mezzo Live HD (50 %), Multisports (3 kanały), Piwi+, Planète+ (+ 4 kanały), Télétoon+
Groupe M6: M6, W9, 6ter, Gulli, Paris Première, Téva, MCM, M6 Music, RFM TV, MCM Top, Canal J, TiJi
Altice: BFM TV, BFM Business, RMC Story, RMC Découverte, 01TV, i24News, Altice Studio, MCS TV UHD, RMC Sport (+ 12 kanałów), RMC Sport News, + 9 kanałów regionalnych
Groupe Amaury: La chaîne L'Équipe
NRJ Group: NRJ 12, NRJ Hits, Chérie 25
Mediawan: RTL9, AB1, Automoto la chaîne, Action, Animaux, Chasse & Pêche, Clubbing TV, Mangas. Science & Vie TV, Toute l'Histoire, Trek
Warner Bros. Discovery: Discovery Channel, Discovery Science, Investigation Discovery, Discovery Family, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News
Orange: OCS (+ 4 kanały)
Inne: Bloomberg, LCP Assemblée nationale, Public Sénat

GRECJA
ERT: ET1, NET, ET3, Cine+, Info+, Sport+, Prisma+
Parlament Grecji: Vouli Tileorasi
Antenna Group: ANT1, Makedonia TV, ANT1 Gold, Blue, ANT1 Europe
Giannis Vardinogiannis: Alpha TV, Star Channel, Channel 9, Alpha Sat, Star International
Alter Ego Media: Mega Channel, One Channel, Mega Cosmos
Skai Group: Skai, Action 24, Skai International
Dimera Media Investments: Alter
Paramount Global: Nickelodeon, Nick Jr., Nickelodeon Plus, MTV, Rise, MTV Music
OTE: Cosmote Cinema, Cosmote Sport (9 kanałów), Cosmote Sport 24, Cosmote History
Nova: Novacinema (4 kanały), Novalife, Novasports (6 kanałów), Novasports Prime, Novasports Start, Novasports News
Solar Media: MAD TV, MAD Greekz, MAD Hits, MAD World
Kouris Media Group: Kontra Channel
Inne: Smile, SBC TV, 4E, Sirina TV, Village Cinema

GRENLANDIA
KNR: KNR 1, KNR 2
Inne: Nanoq Media

HISZPANIA
RTVE: La 1, La 2, Teledeporte, Clan, 24 Horas, TVE Internacional, Star TVE
Atresmedia: Antena 3, La Sexta, Neox, Nova, Mega, Atreseries, Atrescine, A3 Noticias 24, Antena 3 Internacional, Atreseries Internacional, ¡Hola! TV
Mediaset España: Telecinco, Cuatro, Factoría de Ficción, Divinity, Boing, Energy, Be Mad, CNN España
Radio Popular: Trece
Warner Bros. Discovery: DMAX, DKiss, TNT, TCM, TLC, Cartoon Network, Boomerang, Discovery, ID, Discovery Turbo, Discovery Science, Discovery Civilization, Food Network, Travel Channel, HGTV, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News
The Walt Disney Company: Disney Channel, Disney Junior, Fox, Fox Life, Fox Crime, Fox Comedy, National Geographic, National Geographic Wild, 24Kitchen
Paramount Global: Paramount Network, MTV, Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr., MTV 00s, MTV Live
Mediapro: Gol
Intereconomía Corporación: El Toro TV, Intereconomía TV
Central Broadcaster Media: La 10
Real Madrid Club de Fútbol: Real Madrid TV
Libertad Digital: Libertad Digital TV
Grupo Squirrel: BOM Cine
Movistar: Cero, M+ Series, M+ Series 2, M+ Estrenos, M+ CineDoc&Roll, M+ Comedia, M+ Acción, M+ Drama, M+ Clásicos, M+ Fest, M+ Cine Español, M+ Deportes, M+ Deportes 2, Vamos, M+ Golf, M+ Ellas #V, Toros, M+ Fórmula 1, M+ LaLiga, M+ Liga de Campeones, Fútbol Replay

HOLANDIA
NPO: NPO1, NPO2, NPO3, NPO1 Extra, NPO2 Extra, NPO Zappelin Extra, NPO Nieuws, NPO Politiek/NPO Sport, BVN
RTL Group: RTL4, RTL5, RTL7, RTL8, RTLZ, RTL Crime, RTL Lounge, RTL Telekids, Slam!TV, RTL FM TV
Talpa: SBS6, Net5, Veronica, SBS9, TV 538
VodafoneZiggo: Ziggo Sport, Ziggo Sport Totaal (+ 7 kanałów), Ziggo TV
Disney: ESPN (51%; + 6 kanałów), Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, 24Kitchen, BabyTV, Fox Nederland (51%), National Geographic Channel (73%), National Geographic Wild (73%)
MuziekKiosk: Nashville TV, SchlagerTV, TV Oranje
Inne: 192TV, DanceTelevision, Family7, Film1, Horse & Country TV, Love Nature, ONS, OUTtv, Pebble TV, XITE

HONG KONG
RTHK: RTHK TV31, RTHK TV32, RTHK TV33, RTHK TV34
Asia Television: ATV A1, ATV A2, ATV A3, ATV A4
TVB: TVB Jade, TVB Pearl, TVB J2, TVB News Channel, TVB Finance & Information, TVB Window, TVB Good Show, TVB Drama, TVB Drama Select, TVB Chinese Drama Xianguese, TVB Drama Asia, TVB Classic, Hands Up Channel, TVB Music, TVBN Plus, TVB Movies, TVB Travel & Lifestyle
PCCW Media: ViuTV, ViuTVSix, Now Drama, Now Chinese Drama, Now Jelli, Now Plus, Now News, Now Direct, Now BNC, Now BNC2, Now Baugu Movies, Now Learn, Now Sports (4 kanały), Now Golf
Forever Top: Hong Kong Open TV, HKIBC, i-Cable No.1 Channel, i-Cable Entertainment Channel, i-Cable Drama Channel, i-Cable Finance Info Channel, i-Cable News Channel, i-Cable Top News, i-Cable Live News Channel, i-Cable Weather Channel, i-Cable Sports Times, i-Cable Sports Channel, i-Cable Sports 2, i-Cable Sports Plus, i-Cable HD603, I-Cable Bet, i-Cable Odds, i-Cable Movies 1, i-Cable Movie Classics, i-Cable HMC, i-Cable Cine P., i-Cable Children's Channel
Disney: Phoenix Chinese Channel, Phoenix Hong Kong Channel, Phoenix InfoNews Channel, Phoenix Movies Channel, Star Chinese Movies, Star Chinese Movies Legend, Star, Star Life, Star Crime, Disney Channel, Disney Junior, National Geographic, National Geographic Wild, ESPN, ESPN2, ESPN3, ESPNews, Star Movies, Star Premium Movies, Star Premium Action, Star Premium Family, Star Premium Asia

IRLANDIA
RTÉ: RTÉ One, RTÉ 2, RTÉ News, RTÉjr
Virgin Media Ireland: TV3, 3e, be3, 3Today, Virgin Media More, Virgin Media Sport
Teilifís na Gaeilge: TG4, Cúla4
Sky: Sky News Ireland
Oireachtas: Oireachtas TV

KATALONIA
CCMA: TV3, Super 3, El 33, 300, Esport3, 3/24
OC 2022: 8tv, Verdi Classics
Fibracat: Fibracat TV
F. C. Barcelona: Barça TV

KAZACHSTAN
Korporacja Telewizyjno-Radiowa „Qazaqstan”: Qazaqstan, Qazsport, Balapan, Abai TV, Tamasha TV, Mädenïet
Teleradiokompleks Prezydenta Kazachstanu: Qazaq TV
Agencja Khabar: Khabar, Khabar 24, El Arna, Bilim
Jewrazija+ORT: Pierwyj kanał Jewrazija
Media-Invest: KTK
NTK: NTK
Verny Capital: 31 Kanal, TAN, MuzzOne
Nur Media: Astana TV
Inne: Rahat-TV, Atameken Business, 7 Kanal, Talim TV, Yuzhnaya Stolica

LITWA
LRT: LRT TV, LRT Plius, LRT Lituanica
MG Baltic Media: LNK, TV1, Info TV, BTV, 2TV
TV3 Group: TV3, TV6, TV8, TV3 Plyus, TV3 Sport, TV3 Sport 2, TV3 Sport 3, TV3 Sport Open, TV3 Film
Lietuvos rytas: Lietuvos rytas TV
Ekspress Grupp: Delfi TV
Balticum: Balticum TV, Balticum Auksinis, Balticum Platinum
Baltic Media Alliance: Ren TV Lietuva, Pirmasis Baltijos kanalas, Pirmasis Baltijos muzikos kanalas
Inne: TVP Wilno, Pukas TV, Žvaigždė, Sport1

LUKSEMBURG
RTL Group: RTL Télé Lëtzebuerg, RTL Zwee
Proximus: T.TV
Opuntia: Luxe TV
Inne: Chamber TV, .dok, Uelzechtkanal, Nordliicht TV

ŁOTWA
Latvijas Televīzija: LTV1, LTV7
TV3 Group: TV3, TV6, TV3 Life, TV3 Music, TV3 Mini, TV3 News, TV3 Plyus, TV3 Sport, TV3 Sport 2, TV3 Sport 3, TV3 Sport Open, TV3 Film
Tet: 360 TV, STV Pirmā!, 8TV
Baltic Media Alliance: Ren TV Latvia, Pirmais Baltijas kanāls, Pirmais Baltijas mūzikas kanāls, NTV International Latvia
Inne: ReTV, TV24, TV4, TV XXI, LoLo TV, Latvijas šlāgerkanāls, Best4Sport TV

MOŁDAWIA
Teleradio-Moldova: Moldova 1, Moldova 2, TV Moldova Internațional
General Media Group: Prime, Canal 2, Canal 3, Publika TV, Muz TV Moldova
Advac Associates: NIT
SB Grup Media: RTR Moldova
Jurnal Trust Media: Jurnal TV
STS Media: STS Mega, Familia Domashniy
Analitic Media Grup: TV7, TNT Exclusiv TV
CME: Pro TV Chișinău, Pro 2 Moldova
SRTV: TVR Moldova
Selectcanal TV: N4
Inne: TVC21, Axial TV, RU TV Moldova, Accent TV

NIEMCY
ARD: Das Erste, One, EinsPlus, Tagesschau24, ARD-Alpha (+ 10 regionalnych)
ZDF: ZDF, ZDFkultur, ZDFneo, ZDFinfo
wspólne kanały ARD i ZDF: Phoenix, KiKa, 3sat, Arte
RTL Group: RTL, RTLZwei, Vox, RTL Up, Nitro, Vox Up, Super RTL, Toggo Plus, ntv, RTL Crime, RTL Passion, RTL Living, Geo Television (50%)
ProSiebenSat1: ProSieben, Sat.1, Kabel Eins, Sixx, ProSieben Maxx, Sat.1 Gold, Kabel Eins Doku, ProSieben Fun, Sat.1 Emotions, Kabel Eins Classics, wetter.com TV
Warner Bros. Discovery: DMAX, Tele 5, TLC, WarnerTV Serie, WarnerTV Comedy, Cartoon Network, Boomerang, Discovery, Animal Planet, Discovery Science, WarnerTV Film, WarnerTV Classic, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News
WeltN24: Welt, N24 Doku, Bild
Paramount Networks: MTV, Paramount Network, Nickelodeon, Comedy Central, Comedy Central Extra, Nick Jr., Nicktoons, MTV Live, Club MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s
Sky: Sky Eins, Sky Replay, Sky Krimi, Sky Crime, Sky Comedy, Sky Atlantic, Sky Arts, Sky Documentaries, Sky Nature, Sky Sport (11 kanałów), Sky Sport F1, Sky Sport News, Sky Cinema (9 kanałów)
Constantin Medien: Sport 1, Sport 1+, Sport 1 Fussball, eSports1, Sport1 US
Inne: Bloomberg, Der Aktionar TV, Euronews, eoTV, Anixe, RiC, Deluxe Music, Folx, gotv, Welt der Wunder, Bibel TV

NORWEGIA
NRK: NRK1, NRK2, NRK3, NRK Super, NRK Tegnspråk
TV 2: TV 2, TV 2 Zebra, TV 2 Livsstil, TV 2 Filmkanalen, TV 2 Humor, TV 2 Nyhetskanalen, TV 2 Sport 1 & 2, TV 2 Sport Premium 1 & 2
Warner Bros. Discovery: TVNorge, FEM, Max, Vox, Discovery Channel, Discovery Science, Investigation Discovery, Animal Planet, Eurosport 1, Eurosport Norge, Eurosport News, TLC, Travel Channel, Cartoon Network, Boomerang
Viaplay Group: TV3, V4, TV6, V Sport+, V Sport 1, V Sport 2, V Sport 3, V Sport Golf, V Film Premiere, V Film Action, V Film Hits, V Film Family, V Series
Inne: Frikanalen, Kanal 10 Norge, Rikstoto Direkte, VGTV, Visjon Norge

PORTUGALIA
RTP: RTP1, RTP2, RTP3, RTP Memória, RTP Crianças, RTP Cultura, RTP Música, RTP Açores, RTP Madeira, RTP África, RTP Internacional
Grupo Impresa: SIC, SIC Notícias, SIC Radical, SIC Mulher, SIC K, SIC Caras, SIC Gold, SIC Comédia, SIC Internacional, SIC Internacional África
Media Capital: TVI, CNN Portugal, TVI Ficção, +TVI, TVI Reality, TVI Internacional
Cofina S.A.: CMTV
Megafin - Sociedade Editora: Jornal Económico TV
SPORT TV Portugal: Sport TV (6 kanałów), Sport TV+, Sport TV Liga Inglesa, Sport TV+, Sport TV Golfe, Sport TV África
NOS: TVCine Top, TVCine Edition, TVCine Emotion, TVCine Action, TVSéries
Produções Fictícias: Canal Q
Inne: RecordTV Europa, ARTV, Canal 11, Porto Canal, A Bola TV, Globo, Barça TV, Sporting TV, Benfica TV

ROSJA
Piervyj Kanal: Piervyj Kanal, Dom Kino, Dom Kino Premium, Bober, Poehali, Telekafe, Muzyka Pervogo, Pobeda, Telenyanya, Pervyj Kanal Vsemirnaya Set
VGTRK: Rossiya 1, Rossiya 2, Rossiya 24, Rossiya K, Rossiya Bibigon, RTR Planeta, Russkij roman, Russkij bestseller, Russkij detektiv, Komedia, NST, FAN, Mama, Mult, Multimuzyka, O!, Tlum, Ani, Sarafan, Moya Planeta, Istoriya, Doktor, Nauka, Zhivaya Planeta
MediaMost: NTV, TNT, paczka NTV Plyus Sport, paczka kanałów filmowych, Avto Plyus, 365 Dnej TV, HDL, NTV Stil, Kuhnya TV, NTV Pravo, NTV Serial, Detskij Mir, TNT-4, TNT Music, La-minor, NTV Info, NTV International, TNT International
NM-G: Ren TV, Pyatij Kanal, .red, .black, .sci-fi, Life, Life78, Ren TV International, Pyatij Kanal International
Gazprom Media: TV-6, Pyatnica, TV3, 2x2, Subbota, 100TV
STS Media: STS, Domashnij, Perec, STS Love, STS Kids, STS International, Domashnij International
Ministerstwo Obrony: Zvezda, Zvezda Plyus
YuTV Holding: Muz-TV, Yu, Kanal Disney, Disney Uznavajka
Patriarchat Moskiewski: Spas
EMG: Europa Plus TV
Mediamart: Zagorodnaya zhin, KtoKuda, Muzhskoj, Pervyj vegetarianskij, Uspeh, Shanson TV
ANO TV-Novosti: RT International, RT UK, RT America, Rusiya Al-Yaum, RT en Espanol, RT France, RT Deutsch, RT Documentary
Inne: 360 Podmoskovie, Vmeste-RF, Duma TV, Dożd', KP-TV, RBK, Nashe TV, Ekspert TV, Mir, Kommersant TV
Władze Moskwy: TV Centr, TV Centr Mezdunarodnyj
Moskva Media: Moskva. Doverie, Moskva 24

RUMUNIA
SRTV: TVR 1, TVR 2, TVR 3, TVR Info, TVR Cultural, TVR Internațional
CME: Pro TV, Pro 2, Pro Gold, Pro Arena, Pro Cinema, Pro TV Internațional
Antena TV Group: Antena 1, Antena Stars, Antena 3, Happy Channel, ZU TV, Antena Monden, Comedy Play, Cook & Play, Antena Internațional
Clever Group: Prima TV, Prima Sport (5 kanałów), Prima 4K, Agro TV, Profit News, Cinemaraton, Cinema Est, Medika TV
Doğan Holding: Kanal D
Centrul Național Media: Național TV, Național TV Plus, Național 24, Favorit TV
PHG Media Invest: Realitatea TV, Realitatea Money, Realitatea Star, Realitatea Sportivă
Digital Broadcast: Mooz, Mooz Dance, Mooz Hits, Mooz Ro, Mooz Urban, Mooz Love, Mooz Retro, Sport Extra
DIGI România: DIGI 24, DIGI 4K, Digi Animal World, Digi Life, Digi World, DIGI Sport (4 kanały), DIGI Film, Hora TV, H!T Music Channel, Music Channel, U TV
Inne: B1, Euronews Romania, Etno TV, Taraf TV, Credo TV, Maria TV, Speranța TV, Trinitas TV, Metropola TV

SERBIA
RTS: RTS 1, RTS 2, RTS 3, RTS 4, RTS Muzika, RTS Drama, RTS Kolo, RTS Poletarac, RTS Trezor, RTS Nauka, RTS Klasika
Pink Media Group: Pink, Red, Vesti, Pink Action, Pink Classic, Pink Comedy,Pink Family, Pink Film, Pink Horror, Pink Movies, Pink Premium HD, Pink Serije, Pink Thriller, Pink Western, Pink Crime & Mystery, Pink Romance, Pink Sci-Fi & Fantasy, Pink Soap, Pink World Cinema, Pink Kids, Pink Superkids, Pink Reality, Pink World, HA HA, Pink Kuvar, Pink Show, Pink Style, Pink Zabava, Pink Extra Pink Fashion, LOL LOL, Pink Plus, Bravo Music, Pink Folk 1, Pink Folk 2, Pink Hits, Pink Hits 2, Pink Music, Pink Music 2, Pink Koncert, Pink N Roll, City Play
Ideogram: Happy TV, Happy Reality 1, Happy Reality 2, Moje Happy Društvo, Moj Happy Život, Moja Happy Zemlja, Moja Happy Muzika
Abris Capital Partners: Prva, B92, Prva World, Prva Plus, Prva Max, Prva Files, Prva Life, Prva Kick, B92 Info
Telekom Srblja: KCN 1, KCN 2, KCN 3, Euronews Serbia, Boomberg Aria, Superstar TV, Superstar 2, Agro TV, Arena Sport (9 kanałów) Arena Fight, Arena Esport
Adria Media Group: Kurir TV
Politika a.d.: RTV Politika
United Media: Nova S, N1, Vavoom, Cinamania, Grand TV, Grand 2, IDJ TV, Lov i ribolov, Brainz TV, Shoppster, Sportklub (10 kanałów), Sportklub golf, Sportklub e-sports, Nova sport, Sport klub Fight, Pikaboo, IDJKids
Maxim Media: Studio B, TDI Radio TV, Radio Hit FM TV, Radio Karolina TV
AS Media: Radio S TV

SŁOWACJA
RTVS: Jednotka, Dvojka, Trojka, Šport, 24
CETV: TV Markíza, TV Doma, TV Dajto, TV Fooor, Markíza KRIMI, Markíza International
JOJ Group: TV JOJ, JOJ Plus, TV WAU, Ťuki TV, TV Jojko, JOJ Šport, JOJ 24
McBoxs: Music Box TV, Senzi TV, Folklorika TV, Lala TV
C.E.N.: TA3
Inne: TV RiK, Arena Sport (2 kanały), TV Lux, LifeTV, TV8, TV9

SŁOWENIA
RTV Slo: TV Slo 1, TV Slo 2, TV Slo 3, TV Koper-Capodistria, TV Maribor
CME: Pop, Kanal A, Brio, Oto, Kino, Kino 2, Fani, Spot
TV2 (Zoltán Varga): Planet TV, Planet 2, Planet Eva
RTV Pink: Pink SI
Nova hiša: Nova24TV
Inne: Čarli TV, Info TV, Golica TV, Net TV, Exodus TV

SZWAJCARIA (NIEMIECKOJĘZYCZNA)
SRF: SRF 1, SRF Zwei, SRF Info
CH Media: TV24, TV25, Tele M1, Tele Bärn, TeleZüri, Tele 1, TVO, S1
ProSiebenSat.1: TV3, TV3+, TV3 Max, TV3 Fun, TV3 Family, Puls 8
Ringier: Blick TV
QuantiSana: QS24
TeleClub: TeleClub Cinema, TeleClub Action, TeleClub Emotion, TeleClub City, TeleClub Retro, TeleClub Zoom, Teleclub Sport (30 kanałów)
Inne: Star TV, Alpenland TV, Sport Szene fernsehen, Star TV

SZWAJCARIA (FRANCUSKOJĘZYCZNA)
RTS: RTS 1, RTS 2, RTS Info
Fabian i Lolita Aubry: TVM3
Media One Group: Rouge TV, One TV, LFM TV
Inne: TeleSwizz

SZWAJCARIA (WŁOSKOJĘZYCZNA)
RSI: RSI La 1, RSI La 2
Gruppo Corriere del Ticino: TeleTicino

SZWECJA
SVT: SVT1, SVT2, SVT3, SVT24, SVT Barn, Kunskapskanalen, SVT World
Viaplay Group: TV3, TV6, TV8, TV10, V Film Premiere, V Film Action, V Film Hits, V Film Family, V Series, V Sport, V Sport Football, V Sport Motor, V Sport Hockey, V Sport Golf, V Sport Extra
TV4 AB: TV4, Sjuan, TV12, TV4 Film, TV4 Fakta, TV4 Guld, TV4 News
C More Entertainment: C More First, C More Hits, C More Stars, C More Series, Sport Kanalen, C More Golf, C More Fotboll, C More Hockey, C More Live, C More Live 2, C More Live 3, C More Live 4, C More Live 5, SF-kanalen
Warner Bros. Discovery: Kanal 5, Kanal 9, Kanal 11, Cartoon Network, Boomerang, CNN International, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News, Discovery, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery, Discovery Science
Inne: Axess TV, DITV, Aftonbladet TV

WIELKA BRYTANIA
BBC: BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four, BBC News, BBC Parliament, BBC Alba, CBBC, CBeebies
ITV: ITV, ITV2, ITV3, ITV4, ITV News Channel, ITVBe, CITV
Channel 4: Channel 4, E4, Film4, More4, 4seven, 4Music, The Box, Box Hits, Kiss TV, Magic TV, Kerrang! TV
Paramount Global: Channel 5, 5Star, 5USA, 5Action, 5Select, Comedy Central, Comedy Central Extra, MTV, MTV Music, MTV Hits, MTV 80s, MTV 90s, Nickelodeon, Nicktoons, Nick Jr., Nick Jr. Too
Sky: Pick, Challenge, Sky Arts, Sky News, Sky Sports News, Sky Showcase, Sky Max, Sky Replay, Sky Atlantic, Sky Witness, Sky Crime, Sky Comedy, Sky Soap, Sky Travel, Sky Nature, Sky Documentaries, Sky History, Sky History 2, Sky Sports (+ 10 kanałów), Sky Sports Racing, Sky Cinema (+ 12 kanałów)
UKTV: Alibi, Dave, Drama, Eden, Gold, W, Yesterday
BT: BT Sport 1, BT Sport 2, BT Sport 3, BT Sport Extra, BT Sport ESPN
Warner Bros. Discovery: HGTV, Really, Food Network, HGTV, GB News, Animal Planet, Boomerang, Cartoon Network, Cartoonito, CNN International, Discovery Channel, Discovery History, Discovery Science, Discovery Turbo, DMAX, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News, Investigation Discovery, Quest, Quest Red, TCM Movies, TLC
Narrative Capital: Pop, Pop Max, Great! TV, Great! Movies, Great! Movies Action, Great! Movies Classic, Tiny Pop
News UK: TalkTV
NBCUniversal: Movies24, CNBC Europe, Syfy
Inne: Bloomberg Television, RT UK, PBS America

WYSPY OWCZE
Kringvarp Føroya: Sjónvarp Føroya
Inne: Ras 1, Iktus

WĘGRY
MTVA: M1, M2, M3, M4 Sport, M4 Sport+, M5, Duna, Duna World
RTL Klub: RTL Klub, Cool TV, Film+, Muzsika TV, RTL Gold, RTL Kettő, RTL Up, Sorozat+
TV2 (Zoltán Varga): ​TV2, FEM3, Izaura TV, Jocky TV, Mozi+, Moziverzum, PRIME, Spíler1 TV, Spíler2 TV, Super TV2, TV2 Comedy, TV2 Kids, TV2 Séf, Zenebutik, Tények 24
ATV: ATV, ATV Spirit
Antenna Group: AXN, Viasat 2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film
4iG: TV4, Arena4, Film4, Galaxy4, Story4
Canal+: Direct One, FilmBox, FilmBox Family, FilmBox Premium, FilmBox Stars, Gametoon
Progress Media: LifeTV, OzoneTV
Tematic Media Group: Dikh TV, The Fishing & Hunting Channel, Sláger TV
Nemzet Lap- és Könyvkiadó (Lajos Simicska): Hír TV
Gábor Széles: Echo TV
Inne: Apostol TV, Auto Motor Sport TV, Bonum TV, d1 TV, Euronews, Fit TV, FixHD, Hatoscsatorna, Heti TV, PAX TV, Meteo TV, Parlament Televízió

UKRAINA
NSTU: UA: Pershij, UA: Kultura, UA: Pershij Ukraine (+ 26 kanałów regionalnych)
1+1 Media: 1+1, 2+2, PlyusPlyus, Bigudi, TET, Unian TV, 1+1 International
Inter Media Group: Inter, NTN, K1, Enter Film, Enter Music, Mega, Zoom, Piksel TV, Kvartal TV, Inter+
StarLightMedia: ICTV, STB, Novyj Kanal, M1, M2, Otse TV, ICTV Ukraine
Media Grupa Ukraina: Futbol 1, Futbol 2, Futbol 3
Vilne Media: 5 Kanal, Pryamij
Mediaholding Novini: NewsOne, 112 Ukraina
TRK Lyuks: 24 Kanal
Goldberry: Espreso TV
Rudolf Kirnos: 4ever Cinema, 4ever Music, EU Music, Business, Pogoda TV, Niki Junior, Niki Kids
Inne: Pershij Delovij, Pravdatut, Oboz TV, CP Info, Sonce, XSport, Rada TV, UATV, UBR
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2022, 17:24 przez Ofca, łącznie zmieniany 1 raz.
Przypominam, to nowe konto Ofki (Ofca lepiej dla mnie brzmi).

Rozwijam własną fikcyjną wizję Polski i własne państwo - Beflandie. Fajnie by było również Wootlandie.

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 634
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: Aster City

Post autor: PatrZDZ »

Sieci handlowe w Polsce:
Hipermarkety: Carrefour, E. Leclerc, Auchan, Kaufland, Tesco (Tesco Extra)
Supermarkety: Action, Tesco Express, Tesco Supermarket, Aldi, Arhelan, Auchan Supermarket, Biedronka, Carrefour, Chata Polska, Dealz, Dino, Intermarché, Lewiatan, Lidl, Netto, Polomarket, RM Hildebrandt, Spar, Społem, Stokrotka, Supeco, Top Market, Topaz + sieci regionalne zależne od województw
Franczyze: abc, Carrefour Express, Chata Polska, Chorten, Delikatesy Centrum, Eden, Groszek, Livio, Minuta 8, Odido, O! Shop, Żabka
Hurtownie cash and carry: Eurocash, Makro, Selgros
Markety budowlane i dekoracyjne: Almi Decor, Bricoman, Bricomarché, Castorama, Duka, Home&you, Ikea, Jula, Jysk, Komfort, Leroy Merlin, Obi, Platforma dla Remontu i Budowy, PSB-Mrówka, PSB-Profi, Specjalista, Tadmar
Markety elektroniczne: Domar, Eldom, Fotojoker, iSpot, Komputronik, LP Elektronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, Sferis, Sony Center, x-kom
Meblowe: Abra, Agata, Black Red White, Bodzio, Ikea, Kler, Vox, Mercus
Sportowe: Decathlon, HiMountain, Intersport, Martes Sport
Drogerie: Douglas, Drogerie Polskie, Hebe, Jasmin, Laboo, Natura, Rossmann, Sephora, Super-Pharm
Odzieżowe i obuwnicze: 4F, 5-10-15, Adidas, Badura, Bartek, Bershka, Big Star, Carry, CCC, Cropp, C&A, Deichmann, Diverse, Factory Outlet, Funk'n'Soul, HalfPrice, Hexeline House, H&M, Intersport, Kappahl, KiK, Lavard, Massimo Dutti, Mohito, Monnari, New Yorker, NKD, Okaïdi, Outhorn, Oysho, Pepco, Primark, Próchnik, Pull&Bear, Reporter, Reserved, Ryłko, Sinsay, Smyk, Stradivarius, Takko, Tallinder, Taranko, Tatuum, T.K. Maxx, Top Secret, Troll, United Colors of Benetton, Vistula, Wittchen, Wojas, Wólczanka, Zakłady Odzieżowe Bytom, Zara
Inne: Aquael Zoo, Apart, Briju, Domar, Empik, Flying Tiger, Matras, Świat Książki, Tchibo, TEDi, Vision Express, Weltbild, Wyjątkowy Prezent, Yes
Salony prasowe/kioski: Inmedio, Kolporter, Relay, Ruch
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

ODPOWIEDZ

Wróć do „PretEXt Patryka ZDZiechowskiego”