ABC 24 Godziny

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4280
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

ABC 24 Godziny

Post autor: K03a »

Obrazek
ABC 24 Godziny - opiniotwórcze pismo liberalne wydawane przez Wydawnictwo Unovium z siedzibą w Galieo. Jego grupą docelową są przede wszystkim czytelnicy w dużych i większych aglomeracjach miejskich, które są najpotężniejsze ekonomicznie. ABC 24 Godziny ma największy odsetek czytelników wykształconych na uczelniach wyższych, obserwowanych w szczególności przez czytelników w wieku produkcyjnym, którzy mają wyższy status społeczno-ekonomiczny, kontrolują języki obce, pracują z komputerami i prowadzą aktywny tryb życia. ABC 24 Godziny jest najbardziej czytany w czwartek, kiedy wychodzi z magazyn z programem telewizyjnym - Telewizyjne ABC. Gazeta zadebiutowała na rynku 18 stycznia 1993 roku - początkowo jako ABC. W 2000 roku gazeta ABC połączyła się z redakcją gazety 24 Godziny, tym samym zmieniono tytuł gazety na obecny.

Jest publikowany sześć razy w tygodniu - od poniedziałku do soboty i ma od 24 do 32 stron. Tematyka gazety opiera się na koncepcji opartej na dokładnych i profesjonalnych wiadomościach z kraju i zagranicy. ABC 24 Godziny tworzy doskonałe tło dla analitycznych komentarzy politycznych renomowanych dziennikarzy.

Zapewnia miejsce na opinie, uwagi polemiczne lub komentarze na temat wydarzeń społecznych od komentatorów gazety, zewnętrznych współpracowników lub ważnych osobistości życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego. W prawie każdym wydaniu dziennika jedna strona poświęcona jest monotematycznemu problemowi społecznemu (zaczynając od przyczyn politycznych, przestępstw gospodarczych, kończąc na zdrowiu, sytuacji konsumenckiej lub środowiskowej, lub usługach wakacyjnych z każdego kraju). Imprezy kulturalne w kraju i na całym świecie są także częścią dziennika. Czytelnicy gazety doceniają również profesjonalne i zawsze aktualne wiadomości sportowe.

Dodatek ekonomiczny Kapital wydawany jest codziennie na dziesięciu stronach, w poniedziałki na ośmiu stronach. Dodatek przedstawia przegląd ważnych wydarzeń gospodarczych z całego świata, podkreślając problemy wootlandzkiej gospodarki. KAPITAL to profesjonalne analizy, informacje finansowe, mikro- i makroekonomiczne powiązania przekształceń gospodarczych, analizy lub komentarze na temat decyzji gospodarczych instytucji państwowych, a także porady inwestycyjne i notowania giełdowe.

W Niedziele ukazuje się 44-stronicowe wydanie pod nazwą ABC - 168 Godzin, które oprócz wydarzeń z soboty analizuje i komentuje najważniejsze wydarzenia tygodnia. Pierwszy numer 168 godzin pojawił się 13 lipca 1997 roku.

Dodatki tematyczne:
Codziennie: Kapital
Poniedziałek: ABC o Sporcie, ABC Ludzie
Wtorek: Kariera, Szkoła i Rodzina
Środa: ABC Forum
Czwartek: Telewizyjne ABC, ABC Nauka, Na drogach, Komputery
Piątek: ABC Zdrowia, Punkt Kobiety
Sobota: Weekend, Auto ABC
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
Posty: 451
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Jedlińsk/Tczew
    unknown unknown
Kontakt:

Re: ABC 24 Godziny

Post autor: Titus »

ABC kiedyś współpracowało z 9.
myślę ze nie powinno okradać się Grzegorza Ciechowskiego :)

GOŚNIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”