Express Poranny

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4301
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

Express Poranny

Post autor: K03a »

Obrazek
Express Poranny - codzienna gazeta (wychodzi we wszystkie dni tygodnia oprócz niedziel) dla województwa Gonciarzowego, z redakcją główną i drukiem w Śledziu. Gazeta powstała w 1990 roku i należy do Publilandii. Od 2009 roku szefem gazety jest Arkadiusz Górnik.
Express Poranny jest najmłodszym i najdynamiczniej rozwijającym się dziennikiem w województwie Gonciarzowym. Jesteśmy pismem niezależnym, niezwiązanym z żadnym ugrupowaniem politycznym o ogólnoinformacyjnym i publicystycznym charakterze. Express Poranny to zdecydowanie najpopularniejsza gazeta w województwie Gonciarzowym.
Express Poranny to gazeta prestiżowa, opiniotwórcza, niezależna politycznie, cechująca się wysokim poziomem i rzetelnością prezentowanych materiałów. Express Poranny ma charakter ogólnoinformacyjny. Czytelnicy codziennie znajdują tu najważniejsze informacje z kraju, ze świata oraz szeroki serwis informacyjny z regionu. Gazeta ma swoje oddziały w Dorszu, Gorszowicach, Brunogocławie, Środnicy i Nypinie.
Od 26-j do 30-j strony codziennie zamieszczane są stałe reklamowe bloki tematyczne ( Giełda Pracy, Auto-Moto, Budownictwo i Wyposażenie Mieszkań, Wypoczynek, Komputer Biuro, Giełda Lokali i Nieruchomości) oraz ponad 1500 ogłoszeń drobnych.
Pilot dołączany do piątkowego wydania, bezpłatny, 24-stronicowy, kolorowy dodatek telewizyjny. To całotygodniowy program TV, wywiady, ciekawostki, reportaże i fotografie gwiazd sceny filmu i muzyki.

Dodatki dla dzienników:
Poniedziałek - Motoregion, Sportowy Tydzień
Wtorek - Praca i Edukacja
Środa - Mój dom
Czwartek - Kultura w Regionie, Zdrowie
Piątek - Magazyn, Pilot, tygodniki lokalne:
Dorsz - Nasz Dorsz
Śledż - Nasz Śledż
Gorszowice - Nasze Gorszowice
Brunogocław - Nasz Brunogocław
Środnica - Nasza Środnica
Nypin - Nasz Nypin
Sobota - Magazyn Rodzinny
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”