Gazeta Długa

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4280
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

Gazeta Długa

Post autor: K03a »

Obrazek
Gazeta Długa - codzienna gazeta (wychodzi we wszystkie dni tygodnia oprócz niedziel) dla województwa Długonogowego, z redakcją główną i drukiem w Długich Nogach. Gazeta powstała w 3 kwietnia 1948 roku i należy do Publilandii. Od 2009 roku szefem gazety jest Andrzej Nowalski.
Gazeta Długa jest gazetą tworzoną przez młody, dynamiczny zespół reporterów i publicystów. Łączny tygodniowy nakład "GD" to ponad 850 tys. egzemplarzy. Czyta nas jeszcze więcej osób.
"Gazeta Długa" konsekwentnie drukuje dodatki do głównego wydania gazety, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i problemom lokalnych społeczności. W 9 naszych oddziałach powstaje od poniedziałku do czwartku 9 wydań lokalnych. W piątki do wydania magazynowego, naszej "lokomotywy", dodajemy 9 tygodników lokalnych, rzetelnie i ciekawie redagowanych. Dzięki nam Czytelnicy z województwa długonogowego dostają kompletny zestaw świeżych i praktycznych informacji ze wszystkich gmin regionu.
Z kolei nasze dodatki tematyczne - w poniedziałek "Sportowy Tydzień", we wtorek "Giełda Pracy" i "Dom dla Ciebie", w środę "Motogratka", w czwartek "Na Zakupy" i dla dzieci "MOPS", w sobotę "Poradnik Turystyczny" i "Gratka" z witryną komputerową - to poradniki dla wszystkich, niezbędne w codziennym życiu.
"Gazeta Długa" jest gazetą pisaną dla konkretnego Czytelnika. Im wydarzenie bliższe miejsca jego zamieszkania, tym większe budzi zainteresowanie. Wiemy to na pewno i tej regule bliskości chcemy być wierni, dostarczając wiernemu gronu Czytelników i sympatyków informacji świeżych, praktycznych, w ciekawej szacie graficznej. Dla nas nie ma tematów tabu.

Dodatki dla dzienników:
Poniedziałek - Sportowy Tydzień
Wtorek - Giełda Pracy, Dom dla Ciebie
Środa - Motogratka
Czwartek - Na Zakupy, MOPS
Piątek - Magazyn, Pilot, tygodniki lokalne
Sobota - Poradnik Turystyczny, Gratka
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”