Głos Harmidomski

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4280
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

Głos Harmidomski

Post autor: K03a »

Obrazek
Głos Harmidomski - codzienna gazeta (wychodzi we wszystkie dni tygodnia oprócz niedziel) dla województwa Harmidomskiego, z redakcją główną i drukiem w Hanii. Gazeta powstała 16 lutego 1945 roku i należy do Publilandii. Od 2009 roku szefem gazety jest Tomasz Kawiół.

Głos ma trzy stałe, kolorowe tygodniki dodawane do wydań oraz kilka kolorowych dodatków ukazujących się periodycznie wraz z gazetą. Nakład "Głosu Harmidomskiego" wynosi od 73 tysięcy egzemplarzy w wydaniu codziennym do 150 tysięcy w wydaniu piątkowym; ma jeden z największych nakładów sobotnich w Wootlandii wśród dzienników – ok. 120 tysięcy.

Głos to 70 dziennikarzy w Hanii i oddziałach w województwie Harmidomskim. Dzięki ich specjalistycznemu przygotowaniu i operatywności codziennie na naszych łamach znajdujecie Państwo najświeższe informacje ze swojego miasta, regionu i kraju. Jako jeden z nielicznych dzienników regionalnych mamy rozbudowaną sieć korespondentów zagranicznych. W piątki do dziennika dołączany jest "Pilot" - magazyn z programem telewizyjnym. W soboty zaś dziennik poszerzony jest o dodatki reklamowe Weekend i Rynek Pracy zawierające kilka tysięcy ogłoszeń. Ogłoszenia to właśnie największy atut "Głosu". Pod względem siły ogłoszeniowej "Głos Harmidomski" wyprzedza większość dzienników regionalnych w Wootlandii.
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”