Strona 1 z 1

Błysk

: 26 cze 2019, 13:05
autor: K03a
Obrazek
Błysk - ogólnowootlandzki dziennik bulwarowy ukazujący się od 1992 roku. Wydawana jest codziennie przez niemcraftowy koncern medialny Joachim Wrineger AG. Szefem redakcji jest Grzegorz Nadolczak.
Jest piątą co do wielkości gazetą codzienną, która w prosty sposób opisuje wydarzenia i zjawiska społeczne. Przekazuje czytelnikom informacje z szerokiego spektrum zagadnień od polityki po wydarzenia kulturalne i sport. Błysk przedstawia fakty, oświetla tła i analizuje zdarzenia. Jednocześnie widok jest zrozumiały i pozwala mieć głos, jest bogaty w obrazy i kolorowy. A wygląd jest bardzo przydatny - bo ma 40 stron, i co ciekawe jest podzielona na 2 części.
W pierwszej części która ma 22 strony Błysk opisuje bieżące wydarzenia w polityce, biznesie, społeczeństwie i kulturze. Tu także jest miejsce na tematy ze świata Showbizesu. Jest także dział Life & Style z tematami z dziedziny mody, urody, stylizacji, zdrowia, odnowy biologicznej, konsumpcji oraz miłości i płci. Dwie kolejne strony poświęcone są światu komputerów, telefonów komórkowych i gier, a także muzyki. Ostatnie cztery strony to notowania z giełd w Memowie i na świecie i pogoda, a także rozrywka.
W drugiej części która ma 18 stron dominuje sport we wszystkich jego aspektach. Błysk nie tylko przekazuje wyniki, wiadomości i analizę. Skupiamy się na sportowcach i sportowcach. Druga część wzbogacona jest o program telewizyjny i strony z krzyżówkami.
Gazeta ma 16 mutacji regionalnych - w Memowie, w województwie golcowym, galieowym, kellowym, suzjowym, pokemonowym, hlebowym, kawowym, pokemonowym, blissowym, cadburowskim, gonciarzowym, nianiowym, darwinowskim, lombardowym i perłowym.

Do gazety są wydawane następujące dodatki tematyczne:
Poniedziałek: Błysk Sport, Błysk Praca
Wtorek: Błysk Mieszkanie
Środa: Błysk Auto
Czwartek: Błysk TV
Piątek: Błysk Magazyn
Sobota: Błysk Pieniądze
Niedziela: Błysk Turystyka

Re: Błysk

: 26 cze 2019, 13:05
autor: Ciachoowsky
Kiedyś w czwartki kupowałem...

Re: Błysk

: 26 cze 2019, 13:05
autor: Titus
Moja mama go bardzo lubi czytać.

Re: Błysk

: 26 cze 2019, 13:09
autor: Ciachoowsky
Mój tata czyta „Błysk” i zawsze, jak go zobaczy, to mowi „o jeny, błyszczyk jest tutaj, chodź do tatusia”