Strona 1 z 1

Dziennik Lombardowy

: 26 cze 2019, 13:07
autor: K03a
Obrazek
Dziennik Lombardowy - lokalny dziennik obejmujący swym zasięgiem województwo lombardowe oraz część województwa memowego, suzjowego i długonogowego. Wydawcą gazety jest Publilandia. Dziennik Lombardowy to stosunkowo młoda gazeta. Pierwszy numer ukazał się w 1993 roku z przekształconego Dziennika Kazimierskiego. Zajmuje się głównie sprawami politycznymi i społecznymi, w mniejszym stopniu interwencyjnymi.

Profesjonalny zespół przygotowuje sześć wydań w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Każdego dnia oferuje czytelnikom najbogatszy serwis informacyjny z całego województwa. Dodatkowo dla największych miast w regionie – Kazimierza, Nowego Miasta Kazimierskiego, Koryntowa, Maradnanu Wielkiego, Andżnerziu – przygotowuje specjalne strony zawierające wyłącznie lokalne informacje. A w piątki w Marionowie i w Nowodębach do „Dziennika Lombardowego” dołączane są bezpłatne tygodniki lokalne.

„Dziennik Lombardowy” to najlepiej poinformowana gazeta w województwie, zawsze stająca w obronie Czytelników, uważnie patrząca władzy na ręce. Naszej uwadze nic nie umknie.

Dodatki tematyczne:
Poniedziałek: Sport
Wtorek: Oferta
Środa: Dom
Czwartek: Moto
Piątek: Magazyn, Pilot
Sobota: Czas relaksu

Re: Dziennik Lombardowy

: 26 cze 2019, 13:07
autor: Ciachoowsky
Widziałem egzemplarze tej gazety w Pyrach Górnych i Śremsku.

Re: Dziennik Lombardowy

: 26 cze 2019, 13:09
autor: Titus
No, kiedys to kupiłem jak tam byłem, treściwe nawet.