Dziennik Lombardowy

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
    unknown unknown
Kontakt:

Dziennik Lombardowy

Post autor: K03a »

Obrazek
Dziennik Lombardowy - lokalny dziennik obejmujący swym zasięgiem województwo lombardowe oraz część województwa memowego, suzjowego i długonogowego. Wydawcą gazety jest Publilandia. Dziennik Lombardowy to stosunkowo młoda gazeta. Pierwszy numer ukazał się w 1993 roku z przekształconego Dziennika Kazimierskiego. Zajmuje się głównie sprawami politycznymi i społecznymi, w mniejszym stopniu interwencyjnymi.

Profesjonalny zespół przygotowuje sześć wydań w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Każdego dnia oferuje czytelnikom najbogatszy serwis informacyjny z całego województwa. Dodatkowo dla największych miast w regionie – Kazimierza, Nowego Miasta Kazimierskiego, Koryntowa, Maradnanu Wielkiego, Andżnerziu – przygotowuje specjalne strony zawierające wyłącznie lokalne informacje. A w piątki w Marionowie i w Nowodębach do „Dziennika Lombardowego” dołączane są bezpłatne tygodniki lokalne.

„Dziennik Lombardowy” to najlepiej poinformowana gazeta w województwie, zawsze stająca w obronie Czytelników, uważnie patrząca władzy na ręce. Naszej uwadze nic nie umknie.

Dodatki tematyczne:
Poniedziałek: Sport
Wtorek: Oferta
Środa: Dom
Czwartek: Moto
Piątek: Magazyn, Pilot
Sobota: Czas relaksu
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
Ciachoowsky
Zasłużeni dla społeczeństwa
Lokalizacja: Ciachoogród (CL) / Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)
    unknown unknown

Re: Dziennik Lombardowy

Post autor: Ciachoowsky »

Widziałem egzemplarze tej gazety w Pyrach Górnych i Śremsku.
CIACH!
Слава Україні та Польщі, всім героям слава!

Awatar użytkownika
Titus
gdzie piniondze
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Dziennik Lombardowy

Post autor: Titus »

No, kiedys to kupiłem jak tam byłem, treściwe nawet.
myślę ze nie powinno okradać się Grzegorza Ciechowskiego :)

GOŚNIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”