Prawo Ludu

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4292
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

Prawo Ludu

Post autor: K03a »

Obrazek
Prawo Ludu - gazeta codzienna wydawana od 1945 roku przez wydawnictwo Pressfert z siedzibą w Śledziu. Szefem gazety jest Norbert Szczepanik.

Prawo Ludu to niezależna gazeta w której dominuje polityka, gospodarka i sprawy społeczne. Dąży do ciągłego zaufania swoich czytelników, starając się spełnić rolę krytycznego obserwatora procesu społecznego, walki o władzę i konkurencji gospodarczej. Obraz ten uzupełniany jest przydatną informacją i dodatkami tematycznymi. W ten sposób zapewnia szeroki wachlarz poglądów. Wśród swoich stałych i okazjonalnych komentatorów, znane i wybitne osobistości wootlandzkiego i światowego życia politycznego i intelektualnego.

Prawo Ludu szanuje swoich czytelników i dlatego jego celem jest codzienne otrzymywanie najnowszych informacji. Nie uciszają informacji, które są delikatne lub kontrowersyjne i utrzymują krytyczną odległość od polityki. Próbują skutecznie kontrolować władzę publiczną. Gazeta dąży do otwarcia naszego społeczeństwa na świat.

Gazeta dostarcza wielu informacji, które są przynajmniej porównywalne z innymi dziennikami Wootlandii. W szczególności jest rozszerzona sekcja ekonomiczna, która szuka wysokiej jakości informacji na temat polityki gospodarczej, rozwoju gospodarczego w Wootlandii i na świecie, przybliżając profile kluczowych firm i ich najważniejszych osobistości. Ponadto Prawo Ludu ma dużo miejsca do dyskusji na stronach Opinie, gdzie redakcja dąży do bezstronności i otwartości. Prawo Ludu to gazeta pozytywna, która nie wyrządza nikomu krzywdy arbitralnej.

Gazeta ma 36 stron i zawiera codzienne wiadomości z kraju, i ze świata, komentarze, wiadomości gospodarcze, notowania giełdowe, informacje kulturalne i sportowe oraz program TV. Do gazety codziennie dołączane są dodatki regionalne. Obecnie jest ich 19: (Śledź, Dorsz, Memowo, Ściernisko, Kelly, Natkowo, Oenów, Łysów, Hlebice, Konon, Karmello, Błądziny, Bliss, Długie Nogi, Galieo, Perła, Cadbury, Hania, Konopków)

Dodatki tematyczne:
Poniedziałek: Sport
Wtorek: Pieniądze, Zatrudnienie
Środa: Konsument, Automoto
Czwartek: Prawo TV, Zatrudnienie
Piątek: Dom i mieszkanie
Sobota: Weekend, Nauka
Niedziela: Cywilizacje, Media
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”