Dziennik Galieowski

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4280
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

Dziennik Galieowski

Post autor: K03a »

Obrazek
Dziennik Galieowski - gazeta codzienna wydawana na terenie województwa Galieowskiego. Wydawcą gazety jest Publilandia. Pierwszy numer pojawił się 19 maja 1945 roku.

Dziennik Galieowski to kompendium wiedzy o tym, co dzieje się w Galieo i w Regionie. Tworzymy gazetę dla Czytelnika, chcemy być Mu przyjaźni. Opisujemy codzienne sprawy mieszkańców Galieo i staramy się pomóc tam, gdzie nasza pomoc jest potrzebna. Jesteśmy zawsze pierwsi tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.
Dążymy do tego, by nasze informacje były rzetelne, ciekawe i redagowane w sposób profesjonalny. Naszym flagowym okrętem jest piątkowy magazyn "Galieo Extra". Gwarantujemy, że jest to znakomita lektura - mądra i pouczająca. Oprócz tego w piątki jest wydawany Pilot z programem telewizyjnym na nadchodzący tydzień.
W sobotę wydajemy lekki magazyn "Weekend" - tu każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Nasze dodatki branżowe - poniedziałkowa "Praca", wtorkowe "Wokół domu", środowa "Automoto Region" i czwartkowy "Świat zakupów" to poradniki nie tylko dla tych, którzy interesują się sprawami gospodarczymi. W niedzielę publikowany jest Biznes Galieowski - dodatek o wydarzeniach ekonomicznych ostatnich 7 dni.
Mieszkańcy Galieo otrzymują od nas lawinę informacji lokalnych. Tu naszym atutem są powiatowe tygodniki lokalne, których wydajemy aż 10.
Łączny tygodniowy nakład "Dziennika Galieowskiego" to pół miliona egzemplarzy. Czyta nas jeszcze więcej osób.
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”