Piast

WWW i papier.
Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4292
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    unknown unknown
Kontakt:

Piast

Post autor: K03a »

Obrazek
Piast - codzienna gazeta ogólnowootlandzka wydawana w Poke City od marca 1844 roku. W 2018 roku sprzedawało się dziennie ponad 523 tys. egzemplarzy.
Piast jest łatwym w użyciu, wszechstronnym źródłem aktualnych wiadomości i informacji, zredagowanym w celu informowania dla doświadczonych i wpływowych czytelników. W stylu dziennikarskim "Co to dla mnie znaczy", Piast skupia się na czytelniku i przygląda się trendom pojawiającym się na rynku. Gazeta zapewnia czytelnikom niezbędne informacje do zarządzania ich intensywnym życiem.
Piast przedstawia zrównoważony, obiektywny i ściśle zredagowany pakiet światowych wiadomości, komentarzy i funkcji sześć dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty. Mimo że jest uważany za gazetę o ogólnym zainteresowaniu, poświęca 40% swojej gazety wiadomościom biznesowym i finansowym. Oprócz informacji biznesowych i politycznych sekcja Biznesowa zawiera kluczowe statystyki finansowe, w tym notowania dla akcji notowanych na 35 światowych giełdach i kursy walut dla 47 walut.
W soboty publikowany jest dodatek z programem TV - Piast TVTydzień.
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”