[TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Tutaj znajdują są tematy związane z radiem i telewizją
Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki hiszpańskich stacji telewizyjnych na 15.06.2022 (wizja Aster City)
La 1:
06:00 Telediario Matinal
09:00 Los desayunos de TVE
10:00 La hora de La 1
13:00 Menudos Torres
14:00 Informativo territorial
14:30 Corazón
15:00 Telediario 1
15:55 El tiempo
16:05 Un San Valetin Para Siempre
17:25 Servir y proteger
18:25 El cazador
19:20 España directo
20:30 Aquí la Tierra
21:00 Telediario 2
21:55 El tiempo
22:00 Enredados
22:30 Sherlock Holmes: Juego De Sombras
00:25 En portada
01:10 Telediario 3
01:40 Lena Lorenz - Felicidad Prestada
03:10 Noticias 24h

La 2:
05:30 La aventura del saber
06:30 That's English
07:00 Jardines con historia
07:30 Inglés Online
07:55 La 2 express
08:10 Estaciones en la naturaleza
09:00 Pasión por Italia
09:30 Aquí hay trabajo
09:55 La aventura del saber
10:55 El bosque protector
11:20 Masái Mara
12:15 Ciudades bajo amenaza
13:00 Belle Starr
14:25 Pasión por Italia
14:50 La odisea griega con Bettany Hughes
15:45 Saber y ganar
16:30 Islas tropicales
18:05 Mundos prehistóricos
18:55 Viajar en tren
19:50 Informativo territorial
20:20 El Caribe oculto de Joanna Lumly - De la Habana a Haití
21:10 Espacios increíbles
22:00 La 2 Noticias
22:30 El Tiempo
22:35 Cuenta atrás para la rendición. Los últimos 100 días
01:10 Conciertos de Radio-3: Día de los museos
02:15 La historia secreta de nuestra evolución
03:10 Euronews

Antena 3:
06:00 Las noticias de la mañana
09:00 Espejo Público
13:20 Cocina abierta de Karlos Arguiñano
13:45 La ruleta de la suerte
15:00 Antena 3 Noticias 1
15:45 Deportes 1
16:00 Cocina abierta de Karlos Arguiñano
16:25 Tu tiempo con Roberto Brasero
16:35 Amar es para siempre
17:45 Tierra amarga
19:00 ¡Boom!
20:00 Pasapalabra
21:00 Antena 3 Noticias 2
21:45 Deportes 2
21:50 La previsión de las 9
21:55 El hormiguero
22:50 ACI: Alta Capacidad Intelectual
01:50 Antena 3 Noticias 3
02:20 Tierra amarga
03:10 Minutos musicales

Cuatro:
07:00 El zapping de Surferos: Lo mejor
07:15 Mejor llama a Kiko
07:45 ¡Toma Salami!
08:30 Alta tensión
09:20 Alerta Cobra
13:15 En boca de todos
14:50 Noticias Cuatro
15:35 Alta tensión
16:25 Todo es mentira
17:35 Todo es mentira bis
18:45 Hawai 5.0
19:50 First dates
20:55 Noticias Cuatro
21:55 Volando voy: Sierra de Gata
23:45 Volando voy: Arribes del Duero (Zamora)
01:40 En el punto de mira: La burbuja del alquiler / Robo de jamón
02:55 En el punto de mira: Las mafias del altar
03:30 Puro Cuatro

Telecinco:
05:45 Gen360
06:00 ¡Toma salami!
06:30 Informativos Telecinco
09:00 El programa de Ana Rosa
13:00 Ya es mediodía
14:30 Informativos Telecinco
15:10 Deportes
15:20 El tiempo
15:30 Sálvame
19:30 Ya es noche
20:30 Informativos Telecinco
21:15 Deportes
21:25 El tiempo
21:30 Supervivientes: Última hora
22:35 Dolores: la verdad sobre el caso Wanninkhof
00:50 Informativos Telecinco
01:20 Pasión de gavilanes
02:05 Supervivientes: Diario
02:30 El horóscopo de Esperanza Gracia
02:35 Mejor llama a Kiko
03:05 Mejor llama a Kiko
03:35 Miramimúsica

La Sexta:
06:00 Minutos musicales
07:30 Previo Aruseras
09:00 Aruseras
11:00 Al rojo vivo
14:00 La Sexta Noticias
14:50 Jugones
15:10 La Sexta meteo
15:25 Zapeando
16:55 Más vale tarde
20:00 La Sexta noticias 2ª edición
20:55 La Sexta deportes
21:15 La Sexta meteo
21:25 El intermedio
22:30 Street Fighter: La leyenda
00:40 La tierra olvidada por el tiempo
02:10 Crímenes imperfectos
02:30 Pokerstars
03:00 Live Casino
03:45 Minutos musicales

Trece:
08:00 La tienda en casa
09:00 La tienda de Galería del Coleccionista
10:45 Audiencia general
11:00 Santa misa. Palabra de vida
11:40 Adoración eucarística
12:00 Ángelus
12:05 Iglesia al día
12:30 La Lupa
14:00 Al Día: Primera edición
14:50 El tiempo en Trece
15:00 Don Matteo
16:00 Druidas
18:15 Abierto redacción
18:30 Tres jóvenes de Texas
20:30 Al Día: Segunda edición
21:55 El tiempo en Trece
22:00 El cascabel
00:30 La azotea de media noche
01:30 Teletienda

Telemadrid:
07:00 Buenos días, Madrid
11:35 120 minutos
14:00 Telenoticias
15:00 Deportes
15:25 El tiempo
15:35 Un trabajo en Italia
17:20 San Antonio
19:15 Madrid Directo
20:30 Telenoticias
21:15 Deportes
21:25 El tiempo
21:35 Juntos
22:30 Un traidor como los nuestros
00:25 Telenoticias
00:55 Mi cámara y yo
01:50 Toc toc... ¿Se puede?
02:45 Hazlo por mil
03:55 Las calles de mi vida
04:55 Madrid en moto
05:25 Zapsports
05:45 Madrid directo
Ostatnio zmieniony 06 lip 2022, 18:05 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki hiszpańskich stacji telewizyjnych na 15.06.2022, cz. 2 (wizja Aster City)
24 Horas:
06:00 Telediario Matinal
09:00 Los desayunos de TVE
10:00 Diario 24
11:00 Diario 24
12:00 Diario 24
13:00 Diario 24
14:00 Noticias 24H
15:00 Telediario 1
16:00 Noticias 24H
17:00 La tarde en 24 Horas
18:00 La tarde en 24 Horas
19:00 La tarde en 24 Horas
20:00 Noticias 24H
20:30 El mundo en 24 Horas
21:00 Telediario 2
22:00 Noticias 24H
23:00 Noticias 24H
00:00 Noticias 24H
01:00 Noticias 24H
01:30 Polideportivo
02:00 Telediario Edición América
02:30 Noticias 24H
03:00 Noticias 24H
04:00 Noticias 24H
05:00 Noticias 24H

CNN España:
06:00 Edición matinal
09:30 Cara a cara
10:00 Edición matinal
11:30 El debate de CNN
12:00 Edición mediodía
12:50 Estrenos
13:00 Edición mediodía
14:50 La red
15:00 Edición tarde
15:30 Cara a cara
16:00 Edición tarde
17:45 Cierre de Mercados
18:00 Edición tarde
18:30 El debate de CNN
19:00 Edición tarde
20:50 Economía CNN
21:00 Edición tarde
21:30 Cara a cara
22:00 Edición noche
22:25 Economía CNN
22:30 El debate de CNN
23:00 Edición noche
23:30 Economía 23
00:00 Edición noche
01:30 Cara a Cara
02:00 Edición noche
03:30 Economía 23
04:00 Edición noche
04:30 Cara a Cara
05:00 Edición noche
05:30 El debate de CNN
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Katalonii (wizja Aster City), 20.06.2022:
TV3:
06:00 Notícies 3/24
08:00 Els Matins
11:00 Planta baixa
13:55 Avanç Informatiu
14:00 Telenotícies Catalunya
14:30 Telenotícies migdia
15:43 Cuines
16:00 Com si fos ahir
16:40 Tot es mou
19:42 Avanç informatiu
19:45 Està passant
20:30 Telenotícies vespre
21:30 Crims
22:30 Crims
23:30 Telenotícies Nit
23:35 La nit al dia
00:40 Quan arribin els marcians
01:25 Rumba a l'estudi
02:25 Folc a l'estudi
03:25 Fi d'emissió

El 33:
06:00 Super3
21:40 El gran dictat
22:00 Informatiu 33
22:30 60 minuts
23:25 Grans àpats
23:50 Grans àpats
00:15 Més enllà de Crims
01:05 Programa sindical UGT
01:20 Art i rebel·lia. Carles Fontserè a contracorrent
02:15 Bugarach
03:10 Fi d'emissió

8tv:
06:00 El món a RAC1
09:00 El hombre del presidente
10:50 Televendes
13:00 Bonanza
14:30 8notícies
15:10 El temps
15:15 Stingers
16:45 Welcome Home
18:30 Opina Cat
20:00 8esports
20:30 8notícies
20:55 El temps
21:00 Rondeando
22:00 El Circ
00:30 Rondeando
01:30 El Circ
03:30 Sexual Revolution

BTV:
07:00 Magazine
13:35 BTV Notícies 73
14:00 BTV Notícies
14:30 Magazine
21:05 l'Entrevista
21:30 BTV Notícies
22:00 Estrenes Magazine
22:30 LA NIT DE LES MÚSIQUES
00:15 Qualsevol mit...
00:20 Credits
00:30 MOÈBIUS

Cada hora en punt: Notícies
Cada mitja hora en punt: Agenda

3/24:
06:00 Notícies 3/24
07:00 Notícies 3/24
08:00 Notícies 3/24
09:00 Notícies 3/24
10:00 Notícies 3/24
11:00 Notícies 3/24
12:00 Notícies 3/24
13:00 Notícies 3/24
14:00 Telenotícies Catalunya
14:30 Telenotícies migdia
15:30 3/24 en aranés
16:00 Notícies 3/24
17:00 Notícies 3/24
18:00 Notícies 3/24
19:00 Notícies 3/24
20:00 Notícies 3/24
20:30 Telenotícies vespre
21:30 Notícies 3/24
22:00 Notícies 3/24
23:00 Notícies 3/24
00:00 Notícies 3/24
00:05 Els esports
00:30 Notícies 3/24
01:00 Notícies 3/24
02:00 Notícies 3/24
03:00 Notícies 3/24
04:00 Notícies 3/24
05:00 Notícies 3/24
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki hiszpańskich stacji radiowych na 20.06.2022 (wizja Aster City):
RNE Radio 1:
00:00 Memoria de delfín
02:00 Futuro abierto
03:00 Radiogramas
04:00 Sin atajos
04:57 Alborada
05:00 El gallo que no cesa
06:00 España a las​ 6 con Íñigo Alfonso
07:00 España a las​ 7 con Íñigo Alfonso
08:00 España a las​ 8 con Íñigo Alfonso
09:00 Las mañanas de RNE con Pepa Fernández
13:00 Diario de las 2
15:00 Tarde lo que tarde
18:00 El ojo crítico
19:00 Por tres razones
20:00 Diario de la Tarde
21:00 Radiogaceta de los deportes
22:00 24 Horas
23:30 Gente despierta

Boletines informativos: cada hora
Informativo local: 07:25
Informativo Territorial: 07:45, 10:04, 11:04, 12:04, 13:10, 16:04, 17:04, 18:04, 19:04, 19:50

Cadena Ser:
00:00 CARRUSEL DEPORTIVO
01:30 EL FARO
04:00 SI AMANECE NOS VAMOS
06:00 HOY POR HOY
12:30 HOY POR HOY MADRID
14:00 HORA 14
14:05 HORA 14 MADRID
14:30 HORA 14
15:05 SER DEPORTIVOS
16:00 LA VENTANA
19:00 LA VENTANA DE MADRID
20:00 HORA 25
20:25 HORA 25 MADRID
20:30 SER DEPORTIVOS
21:00 HORA 25
21:30 HORA 25 DE NEGOCIOS
22:00 HORA 25

Las noticias de la SER: Cada hora en punto
Boletines regionales: 06:50, 07:20, 07:50, 08:20, 10:03, 11:03, 13:05, 16:03, 17:03, 18:03

COPE:
00:00 El partido de las 12
02:00 La Noche de Adolfo Arjona
06:00 Herrera en COPE
13:00 Mediodía COPE
15:00 Deportes COPE Mediodía
15:30 Mediodía COPE
16:00 La Tarde
19:00 La Linterna
20:30 Deportes COPE
21:00 La Linterna

Las noticias: Cada media hora
Boletines regionales: 07:20, 07:50, 08:20, 14:10, 19:45 y en boletines nacionales a las 9:00, 10:00, 11:00, 16:00, 17:00, 18:00 y 19:00

Onda Cero
01:00-04:00 La Rosa de los vientos
04:00-06:00 En buenas manos
06:00-12:30 Más de uno
12:30-14:00 Más de Uno Madrid
14:00-15:00 Noticias Mediodía
15:00-19:00 Julia en la onda
19:00-20:00 La Brújula de Madrid
20:00-23:30 La brújula
23:30-01:30 El transistor

Noticias: Cada hora
Informativos regionales: 07:20, 08:20, 14:20, 19:50
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki rumuńskich stacji telewizyjnych na 21.06.2022 (wizja Aster City):
TVR 1:
06:55 Imnul României
07:00 Telejurnal matinal
08:00 2 ceasuri bune
09:45 Teleshopping
10:00 Agrostrategia
10:30 Fermierii Romaniei
11:00 Exclusiv în România
11:50 Nepieritorii
12:00 Teleshopping
12:30 Tribuna partidelor parlamentare
13:00 Atelier de sănătate
14:00 Telejurnal
14:55 Vorbeşte corect!
15:00 Maghiara de pe unu
16:50 Eu pot!
17:50 Yanxi, palatul suspinelor - serial
18:50 Vorbeşte corect!
18:55 Zi de zi
19:00 Telejurnal
20:05 Prim plan
20:50 Live stadion
21:00 Fotbal masculin, Campionatul European U19: România - Franţa
23:00 Telejurnal
23:30 Maratonul caritabil #SalvatiUcraina
01:35 Dosar România (R)
02:25 Ora regelui (R)
03:15 Prim plan (R)
03:50 Pro patria (R)
04:15 Yanxi, palatul suspinelor - serial (R)
05:05 Agrostrategia (R)
05:30 Fermierii Romaniei (R)
05:55 Atelier de sănătate (R)

TVR 2:
06:55 Imnul României
07:00 Generaţia Fit
07:30 România…în bucate (R)
08:00 Memorialul Durerii (R)
08:50 Teleshopping
09:00 Comisarul Rex - serial
10:00 Documentar 360° Geo (R) - Bolurile tibetane-terapia prin sunete
11:00 Câştigă România! (R)
12:00 Mândrie şi pasiune - serial
12:50 Teleshopping
13:00 Cultura minorităţilor
13:30 Cap compas (R)
14:00 Documentar 360° Geo - Kurt-un om printre lupi
15:00 Magazin Deutsche Welle - Euromaxx
15:30 România…în bucate
16:00 Mândrie şi pasiune - serial
16:50 Filler
17:00 In direct cu viaţa
18:00 E vremea ta!
18:20 Fotbal masculin, Campionatul European U19: Slovacia - Italia
20:40 D'ale lu' Mitică (R)
21:30 Ora de ştiri
22:20 Câştigă România!
23:20 Mândrie şi pasiune - serial (R)
00:20 In direct cu viaţa (R)
01:20 Cântec de amurg (R)
03:45 Ora de ştiri (R)
04:35 România…în bucate (R)
05:00 Cap compas (R)
05:25 Documentar 360° Geo (R) - Kurt-un om printre lupi
06:15 Teleshopping

TVR 3:
06:55 Imnul României
07:00 Telematinal
07:55 Maşina timpului
08:00 Telematinal
08:55 Teleshopping
09:00 Telematinal
10:00 Cântec şi poveste (R)
10:55 Carte de citire
11:00 Toţi împreună
12:55 Teleshopping
13:10 Cult@art (R)
14:00 Tableta de sănătate (R)
15:00 Telejurnal regional
15:30 E bine să ştii!
15:45 Teleshopping
15:55 Poesis
16:00 Cu cărţile pe faţă
16:55 Teleshopping
17:00 Impact
17:55 Maşina timpului
18:00 Reporter TVR 3
18:30 Izvoare de sănătate
18:55 Teleshopping
19:00 Alo, România! (R)
19:55 Maşina timpului
20:00 Cântec şi poveste
21:00 Telejurnal Regional
22:00 Ediţia de provincie
22:30 Cult@art
23:20 Pastila de artă
23:30 Festivalul Internaţional George Enescu 2021
01:00 Descriptio Moldaviae (R)
01:30 Reporter TVR 3​ (R)
02:00 Cântec şi poveste (R)
02:55 Maşina timpului
03:00 Telejurnal Moldova (R)
03:55 Carte de citire
04:00 Cu cărţile pe faţă (R)
04:55 Poesis
05:00 Toţi împreună (R)

Pro TV:
06:00 Ştirile Pro Tv
10:00 Vorbeşte lumea
13:00 Ştirile Pro Tv
14:00 Lecţii de viaţă
15:00 La Maruţă
17:00 Ştirile Pro Tv
18:00 Ce spun românii
19:00 Ştirile Pro Tv
20:00 Las fierbinți
21:00 Hitman
23:00 Ştirile Pro Tv
23:45 Greu de ucis 4
01:45 I Like IT
02:15 Vorbeşte lumea (R)
05:00 Ce spun românii (R)

Antena 1:
06:00 Observator
08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
12:00 Observator
14:00 Povești de familie
15:00 Mireasa
17:00 Observator
18:00 Prețul cel bun
19:00 Observator
20:00 Temptation Island - Insula iubirii
22:00 Observator
22:45 Temptation Island - Insula iubirii
00:15 Prizoniere de vacanță
02:15 Observator (R)
03:15 Povești de familie (R)
04:00 Surorile
05:00 Prețul cel bun (R)

Prima TV:
07:00 Starea naţiei (R)
08:00 Focus la prima oră
10:00 Hai cu fetele! (R)
11:00 Insider politic (R)
12:00 Teleshopping
14:00 Focus
15:00 Exclusiv VIP
18:00 Focus 18
19:30 Flash monden
20:00 Cu orice preţ
22:00 Starea naţiei
23:00 Focus Plus
00:00 Exclusiv VIP
03:00 Cu orice preţ (R)
05:00 Hai cu fetele! (R)
06:00 Focus Plus (R)

Kanal D:
07:00 Știrile Kanal D
08:00 Dimineata cu noi
10:00 Casa iubirii
12:00 Știrile Kanal D
13:00 În căutarea adevărului
15:00 Casa iubirii
17:30 Jocul cuvintelor cu Dan Negru
19:00 Știrile Kanal D
20:00 Mă numesc Zuleyha
22:30 Se strigă darul (R)
01:15 Știrile Kanal D (R)
02:00 Casa iubirii (R)
04:15 Pastila de râs (R)
04:45 Știrile Kanal D (R)
05:30 În căutarea adevărului (R)

Naţional TV:
07:00 Ştiri N24
07:30 Revista presei
08:00 Ştiri N24
09:00 Tradiţii de la bunica
10:30 Dragostea gaseste o cale (R)
11:30 Vouă
12:00 Baronii
13:00 Ştiri Naţional TV
13:15 Vouă
13:30 Baronii
14:00 Teleshopping
14:15 Vouă
14:30 Don Matteo (R)
15:45 Vouă
16:00 Teleshopping
16:15 Destine rătăcite (R)
​17:15 Don Matteo
18:30 Ştiri Naţional TV
19:30 Destine rătăcite
20:30 Dragostea gaseste o cale
21:30 Trecătoarea Diavolului
22:00 Ştiri Naţional TV
22:30 Trecătoarea Diavolului
00:00 Piscina groazei
01:45 Trecătoarea Diavolului
03:45 Fosta mea iubire (R)
05:30 Baronii
06:00 Vouă
Ostatnio zmieniony 21 cze 2022, 17:20 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki rumuńskich stacji telewizyjnych na 21.06.2022 (wizja Aster City), cz.2:
TVR Info:
06:55 Imnul României
07:00 Telejurnal
08:00 Ştiri/Sport/Meteo
08:30 Dezbateri/No comment
09:00 Ştiri/Sport/Meteo
09:30 Dezbateri/No comment
10:00 Ştiri/Sport/Meteo
10:30 Dezbateri/No comment
11:00 Ştiri/Sport/Meteo
11:30 Dezbateri/No comment
12:00 Ştiri/Sport/Meteo
12:30 Dezbateri/No comment
13:00 Ştiri/Sport/Meteo
13:30 Dezbateri/No comment
14:00 Telejurnal
15:00 Ştiri/Sport/Meteo
15:30 Dezbateri/No comment
16:00 Ştiri/Sport/Meteo
16:30 Dezbateri/No comment
17:00 Ştiri/Sport/Meteo
17:30 Dezbateri/No comment
18:00 Ştiri/Sport/Meteo
18:20 Info Sport
19:00 Telejurnal
20:00 Ştiri/Sport/Meteo
20:10 + Politica
21:00 Ştiri/Sport/Meteo
21:10 Foc încrucişat
22:00 Ştiri/Sport/Meteo
22:10 Foc încrucişat
23:00 Telejurnal
23:30 Revista presei
00:00 Ştiri/Sport/Meteo
00:10 Foc încrucişat
01:00 Ştiri/Sport/Meteo
01:10 Foc încrucişat
02:00 Ştiri/Sport/Meteo
02:10 Info Sport/No comment
03:00 Ştiri/Sport/Meteo
03:10 Ora de ştiri
04:00 Ştiri/Sport/Meteo
04:10 Info Sport/No comment
05:00 Ştiri/Sport/Meteo
05:10 Foc încrucişat
06:00 Ştiri/Sport/Meteo
06:10 Foc încrucişat

Antena 3:
06:00 Știrile dimineții
09:00 Ştiri
10:00 Ştiri
11:00 Ştiri
12:00 Ştiri
13:00 Ştiri
14:00 Ştiri
15:00 Stiri
16:00 Ştiri
16:05 Decisiv cu Catalina Porumbel
17:00 Ştiri
17:10 Decisiv cu Catalina Porumbel
18:00 Ştiri
19:00 Ştiri
19:10 În faţa naţiunii
20:00 Ştiri
20:10 Subiectiv
21:00 Ştiri
21:05 Sinteza zilei
22:00 Ştiri
22:05 Sinteza zilei
23:00 Ştiri
23:10 În gura presei
00:00 Ştiri
01:00 Ştiri
02:00 Ştiri
03:00 Ştiri
03:05 Sinteza zilei
04:00 Ştiri
04:05 Sinteza zilei
05:00 Ştiri
05:10 În gura presei (R)

Digi 24:
05:50 Digimatinal
09:00 Știrile dimineții
12:00 Știrile amiezii
15:00 Studio politic
16:00 Știrile zilei
19:00 Business Club
19:50 Știri sport
20:00 Jurnalul de seară
23:00 Știrile serii
01:00 Jurnalul de seară (R)
04:00 Studio politic (R)
05:00 Business Club (R)

N24:
06:00 Ştiri
06:30 Ştiri
07:00 Ştiri
07:30 Revista presei
07:45 Sport + meteo
08:00 Ştiri
08:30 Ştiri
09:00 Revista presei
09:15 Sport + meteo
09:30 Ştiri
10:00 Ştiri
10:30 Ştiri
11:00 Ştiri
11:30 Sport
12:00 Ştiri
13:00 Ştiri
13:30 Ştiri
14:00 Ştiri
14:30 Sport
15:00 Ştiri
16:00 Ştiri
16:30 Ştiri
17:00 Ştiri
17:30 Sport
18:00 Ştiri
19:00 Ştiri
20:00 Ştiri
21:00 Ştiri
21:30 Ştiri
22:00 Ştiri
23:00 Ştiri
23:30 Ştiri
00:00 Ştiri
00:30 Vector Est
01:00 Ştiri
02:00 Ştiri
03:00 Ştiri
03:30 Ştiri
04:00 Ştiri
05:00 Ştiri

Realitatea TV:
06:00 Realitatea de la 06:00
07:00 Realitatea de la 07:00
08:00 Realitatea de la 08:00
09:00 Realitatea de la 09:00
10:00 Realitatea de la 10:00
11:00 Realitatea de la 11:00
12:00 Realitatea de la 12:00
13:00 Realitatea de la 13:00
14:00 Realitatea de la 14:00
15:00 Realitatea de la 15:00
16:00 Realitatea de la 16:00
17:00 Realitatea de la 17:00
18:00 Realitatea de la 18:00
19:00 Realitatea Zilei cu Dorin Iacob
20:00 Realitatea de la 20:00
20:15 100% cu Laurențiu Botin
21:00 Realitatea de la 21:00
22:00 Realitatea de la 22:00
22:15 Jocuri de putere
23:00 Realitatea de la 23:00
23:15 Jocuri de putere
00:00 Realitatea de la 00:00
01:00 Realitatea de la 01:00
01:15 Realitatea Zilei cu Dorin Iacob
02:00 Realitatea de la 02:00
02:15 100% cu Laurențiu Botin
03:00 Realitatea de la 03:00
03:15 Reporterii Realităţii
04:00 Realitatea de la 04:00
04:15 Jocuri de putere
05:00 Realitatea de la 05:00
05:15 Jocuri de putere

B1:
07:00 Știrile B1
08:00 Știrile B1
09:00 Știrile B1
10:00 Știrile B1
11:00 Știrile B1
12:00 Știrile B1
13:00 Știrile B1
14:00 Știrile B1
15:00 Știrile B1
16:00 News Pass
18:00 Știrile B1
19:00 Bună seara, România!
20:00 Știrile B1
21:00 Dosar de politician
23:00 Știrile B1
00:00 Știrile B1
01:00 News Pass​ (R)
03:00 Dosar de politician (R)
05:00 Știrile B1 (R)
06:00 Bună, România! (R)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2022, 17:19 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki rumuńskich stacji radiowych na 22.06.2022 (wizja Aster City), cz.1:
Radio România Actualități:
00:08-03:00 SERVICIUL DE NOAPTE
03:00-04:53 100% MUZICĂ
04:53-05:00 Tatal nostru, Imnul national
05:00-09:00 ZIUA BUNA, ROMANIA
06:00-09:00 MATINAL
09:10-12:00 ÎNTRE PRIETENI
12:00-13:00 Probleme la zi
13:20-15:00 REPORTERII ACTUALITATII
15:00-16:00 M3 - MUZICA DE LA 3
16:20-19:00 Obiectiv, România
19:05-20:00 CONTRACRONOMETRU
20:05-20:30 ANTENA PARTIDELOR PARLAMENTARE
20:30-20:50 LA DISPOZIŢIA DVS.
20:50-21:00 NOAPTE BUNĂ COPII!
21:05-21:30 DE LA
21:30-22:00 INTRE SACRU SI PROFAN
22:15-23:00 24 DE ORE
23:05-00:00 TEATRU NAŢIONAL RADIOFONIC – PREMIERĂ - Biserica dintr-un lemn”. Partea I.

ŞTIRI: din oră în oră și la 05:30, 06:30, 08:30, 09:30​, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30
RADIOJURNAL: 07:00, 09:00, 13:00, 16:00, 18:00, 22:00

Radio România Cultural:
00:00 - 02:00 Teatru – Mari Spectacole
02:00 - 02:30 Discuri de cinci stele (R)
02:30 - 03:00 Vocea umană (R)
03:00 - 03:15 Poezie Universală
03:15 - 03:30 Poezie Românească
03:30 - 04:00 Veneticii (R)
04:00 - 04:30 București, oraș posibil (R)
04:30 - 05:00 Cine – fascinație (R)
05:00 - 06:00 Teatru Național Radiofonic – Biografii, memorii
06:00 - 07:00 Album de colecție
07:15 - 09:55 Vacanță pe vinil
10:00 - 12:00 Orasul vorbește
12:00 - 12:30 Vorba de cultură
12:30 - 13:00 Discuri de cinci stele
13:20 - 14:30 RRC Blues
14:30 - 15:00 Vacanță în FM
15:00 - 15:30 Cine – fascinație
15:30 - 16:00 RRC Lounge
16:20 - 16:50 Veneticii
16:50 - 17:20 Vocea umană
17:20 - 17:50 București, oraș posibil
17:50 - 19:00 Crossover de vacanță
19:00 - 21:00 Stagiunea Muzicală Radio
21:00 - 21:10 Povestea de seară
21:10 - 22:00 Idei in nocturnă – Acolade
22:15 - 22:45 Ambient
22:45 - 23:00 Poezie universala
23:00 - 00:00 Album de colecție (R)

RADIOJURNAL: 07:00, 13:00, 16:00, 18:00, 22:00
Buletin cultural: 08:00, 10:00, 12:00, 14:00, 00:00

Radio România Antena Satelor:
00:00 - 05:00 PROGRAM MUZICAL NOCTURN
05:00 - 09:00 BUNA DIMINEATA, GOSPODARI!
09:05 - 10:00 DEDICATII MUZICALE
10:05 - 11:00 VREM SA STII
11:05 - 12:00 CARUTA 4x4
12:10 - 12:20 BULETIN HIDROLOGIC
12:20 - 14:00 VIATA LA TARA
14:00 - 14:30 PUTEREA CREDINTEI
14:30 - 15:00 TEATRU SCURT
15:00 - 17:00 LADA DE ZESTRE
17:05 - 19:00 FERMIER IN ROMANIA
19:05 - 20:00 DEDICATII MUZICALE
20:00 - 20:10 JURNALUL SATELOR
20:10 - 22:00 CU INIMA DESCHISA
22:00 - 23:00 FOAIE VERDE, RADIO
23:00 - 23:30 PUTEREA CREDINTEI (reluare)
23:30 - 23:59 TEATRU SCURT (reluare)

JURNALUL SATELOR: 06:00, 08:00, 12:00, 16:00, 20:00
RADIOJURNAL: 13:00, 16:00
ŞTIRI: 05:00, 07:00, 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
AGROSTIRILE ANTENEI SATELOR: 10:00, 18:00

Radio Romania București FM:
00:00 - 06:00 Bucurestii in noapte
06:00 - 10:00 Buna dimineata, Bucuresti!
10:00 - 11:00 De 10 ori Romania
11:00 - 14:00 Ore Deschise
14:00 - 15:00 In Comunitate
15:00 - 19:00 Sens unic
19:00 - 22:00 Play the Day
22:00 - 00:00 Acele Dimineti

Jurnal de Bucuresti: 6.00; 9.00; 12.00; 15.00; 21.00; 24.00
Radiojurnal: 7.00; 13.00; 18.00
Stiri locale: 8.00; 10.00; 11.00; 14.00; 16.00; 17.00; 19.00; 20.00; 22.00; 23.00
Stiri economice: 7.30; 16.30
Stiri financiare: 8.30; 17.30

Radio România Tineret:
00:00 - 07:00 Nightline
07:00 - 10:00 Line 1 cu Georgiana
10:00 - 13:00 Line 2 cu Ramona si Lalla
13:00 - 17:00 Line 3 cu Razvan
17:00 - 20:00 Line 4 cu Stefan
20:00 - 21:00 La Judecata Zilei
21:00 - 00:00 Line 5 cu Adrian Saguna

ŞTIRI: în fiecare oră de la 07:00 la 23:00

Radio România Muzical:
0.00 Adagietto
0.55 Imnul de stat
1.00 Ştiri
1.05 Notturno
7.20 Musica viva
10.00 Arpeggio
12.00 Planeta jazz
13.25 Polifonii
15.30 Concerte de 5 stele
17.00 Arpeggio
19.00 Stagiunea muzicală Radio
21.00 Scena europeană
23.30 Bucureştiul muzical de altădată

Radiojurnal: 07:00, 13:00, 16:00, 18:00
Ştiri muzicale: 02:00, 08:00, 09:00, 11:00, 13:20
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Europa FM:
06:00-10:00 Deşteptarea
10:00-13:00 Europa Express
13:15-14:00 România în direct
14:00-18:00 Drum cu prioritate
18:15-19:00 Piața Victoriei
19:00-22:00 Clubul de Seară
22:15-23:00 Infomania
23:00-06:00 Europa linga tine

Știrile Europa FM: din oră în oră, titluri de știri între orele 06:30 și 17:30 la jumătatea de oră
Jurnalul Europa FM: 07:00, 13:00, 18:00, 22:00

Virgin Radio:
00:00-06:30 VIRGIN RADIO MUSIC
06:30-10:00 VIRGIN RADIO BREAKFAST
10:00-13:00 VIRGIN RADIO MUSIC
13:00-16:00 VIRGIN RADIO MUSIC
16:00-19:00 VIRGIN RADIO DRIVE TIME
19:00-00:00 VIRGIN RADIO MUSIC

Știrile Virgin Radio: 07:00, 08:00, 09:00, 13:00, 16:00, 18:00

Kiss FM:
05:30-10:00 Nico, OLiX & DJ Yaang
10:00-13:00 Kiss Music
13:00-16:00 Kiss@ Work
16:00-19:00 Ana de la 4
19:00-00:00 SummerKiss Kiss in the Mix

Kiss FM ştiri: 05:30-23:30 (din oră în oră)

Magic FM:
06:00-10:00 Magic Morning
10:00-14:00 Dan Gabor
14:00-18:00 Dominique Iancu
18:00-22:00 Ciprian Dinu

Știrile Magic FM: 06:00-18:00 (din oră în oră)

Rock FM:
07:00-10:00 Morning Glory
10:00-13:00 Rockaholic
13:00-16:00 Rock This Way
16:00-19:00 Rock Driver

Știrile Rock FM: 07:00-18:00 (din oră în oră) și la 07:30, 08:30, 09:30

Pro FM:
06:00 DIMINEATA BLANA cu Veve si Cotofana
10:00 PROFM de la 10 cu Miruna
13:00 PROFM pana la 4 cu GreeG
16:00 OPEN ROAD cu Ralu si Bogdan
19:00 SEARA dupa 7 cu Fere
22:00 PROFM by NIGHT cu Venger

Info Pro: din oră în oră, ediții extinse la 7:00 și 18:00
Știri regionale: 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 21.30

Pro FM Dance:
00:00 - 01:00 MUSIC FROM SPACE
01:00 - 02:00 HOT ROBOT RADIO
02:00 - 03:00 GRUUV’S GOING ON
03:00 - 04:00 UNDERGROUND MOVEMENT
04:00 - 00:00 PRO FM DANCE HITS

Digi FM:
06:00 - 10:00 Matinalii Digi FM
10:00 - 13:00 Ramon Cotizo
13:00 - 14:00 Omul Potrivit cu Adrian Cojocaru
14:00 - 17:00 Vlad Craioveanu
17:00 - 19:00 Lucian Mindruta
19:00 - 22:00 Ana-Maria Tatu
22:00 - 00:00 Marius Dobre

Știrile Digi FM: din jumatate in jumatate de ora, ediții extinse la 7:00, 10:00, 13:00, 18:00 și 22:00

Radio Guerrilla:
06:00 - 07:00 ORA DE ROMÂNĂ
07:00 - 10:00 GUERRILLA DE DIMINEAȚĂ
10:00 - 13:00 BINILI ÎNVINGE!
13:00 - 16:00 UPDATE
16:00 - 19:00 AVANPOST RADIO GUERRILLA
19:00 - 20:00 LIFE DESIGN
20:00 - 21:00 UMAN REAL
21:00 - 22:00 ENTER_

Știrile: 07:00-20:00 (din oră în oră)

Realitatea FM:
06:00-10:00 Real Matinal cu Aurelian Săndulescu și Ingrid Tîrziu
10:00-13:00 Reporterii Realităţii cu Jan Lontiș
13:00-14:00 România vorbeşte cu Elena Oprea Anastasiu
14:00-17:00 Realitatea Postmeridian cu Elena Oprea Anastasiu
17:00-18:00 Casa presei cu Tibi Ursan
18:00-21:00 Realitatea de seară cu Tibi Ursan
21:00-22:00 Realitatea Sportivă
22:00-00:00 Realitatea de noapte​ cu Cornel Nistorescu
00:00-01:00 Casa presei cu Tibi Ursan (R)
01:00-04:00 Realitatea de seară cu Tibi Ursan (R)
04:00-06:00 Realitatea de noapte​ cu Cornel Nistorescu (R)

Știrile: din sfert în sfert de oră

Național FM:
00:00 Muzica
07:00 Matinal Efervescent
11:00 România Vorbește la Național FM
14:00 Vara la Național FM
17:00 Alege Național FM
22:00 Muzica

Radio ZU:
06:00-10:00 MORNING ZU
10:00-13:00 Adi Mihaila
13:00-16:00 Cristian Paun
16:00-19:00 Popescu și Cuza
19:00-22:00 Raluca Benavides
22:00-01:00 Adrian Lup

Știrile: 06:00-00:00 (din oră în oră)

News FM:
06:00-07:00 Music Nonstop
07:00-10:00 News Morning cu Andreea Dumitrache
10:00-13:00 News & Fun cu Vlad Drăgulin
13:00-16:30 Music Nonstop
16:30-17:30 Blog FM cu Răzvan Dumitrescu
17:30-18:00 Music Nonstop
18:00-19:00 TRAFICANTII cu Mircea Badea
19:00-23:00 Music Nonstop
23:00-01:00 Soft Music
01:00-06:00 Music Nonstop

Știri: din oră în oră, titluri de știri la fiecare jumătate de oră
Jurnal NewsFM: 08:30, 12:30, 17:30, 21:30
Ostatnio zmieniony 22 cze 2022, 17:48 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki rosyjskich stacji telewizyjnych na 09.02.2022 (wizja Aster City):
5 канал:
06:00, 06:30, 07:00, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00, 09:30 Известия
06:05, 06:31, 07:05, 07:31, 08:05, 08:31, 09:05, 09:31 Утро на Пятом
06:50, 07:50, 08:50, 09:50 Известия. Спорт
10:00 Известия
10:30 т/с Черная лестница
12:00 Известия
12:30 т/с Черная лестница
15:00 Известия. Происшествия
15:30 Известия
16:00 Открытая студия
18:00 Известия. Происшествия
18:30 Известия
19:00 т/с След
21:35 Известия. Происшествия
22:00 Известия
22:30 Известия. Спорт
22:40 Культурный стол
23:10 т/с Великолепная пятерка
00:00 т/с Детективы
01:45 Окончание вещания

Рен ТВ:
06.00-03.10 Новости 24. On-line (в межпрограммном пространстве)
06:00 Музыкальный канал
07:00 м/с Леди Баг и Супер-кот
07:30 м/с Амфибия
08:00 м/с Человек-паук
08:30 т/с Колоколы ночью
09:30 Новости 24
10:00 «Территория заблуждений» с Игорем Прокопенко
11:00 «Как устроен мир» с Тимофеем Баженовым
12:00 Экстренный вызов 112
12:30 Новости 24
13:00 Час суда
14:00 т/с 911 служба спасения
15:00 т/с Колоколы ночью
16:00 Экстренный вызов 112
16:30 Новости 24
17:00 Час суда. Дела семейные
18:00 Час суда
19:00 Экстренный вызов 112
19:30 Новости 24
20:00 х/ф Час расплаты
22:30 Экстренный вызов 112
23:00 Новости 24
23:30 «Загадки человечества» с Олегом Шишкиным
00:30 х/ф Город воров
02:40 Музыкальный канал

Звезда:
05:20 т/с Псевдоним «Албанец». 7 с.
06:10 т/с Псевдоним «Албанец». 8 с.
07:00 Звезда онлайн
09:00 Новости дня
09:15 х/ф Добровольцы
11:20 Карим Хакимов. Миссия выполнима
12:10 Улика из прошлого
13:00 Новости дня
13:15 Бомбардировщики и штурмовики Второй мировой войны. Стратегическая дубинка
14:10 т/с Псевдоним «Албанец». 1 с.
15:05 т/с Псевдоним «Албанец». 2 с.
16:00 Новости дня
16:15 т/с Псевдоним «Албанец». 3 с.
17:05 т/с Псевдоним «Албанец». 4 с.
18:00 Новости дня
18:30 Специальный репортаж
18:50 Кремль-9. Георгий Жуков. Охота на маршала
19:40 Главный день. Первый искусственный спутник Земли
20:25 Секретные материалы
21:15 Военная приёмка
22:00 Новости дня
22:40 «Между тем» с Наталией Метлиной
23:15 х/ф Посол Советского Союза
01:05 х/ф По данным уголовного розыска
02:15 Вымысел исключен. Век разведчика
02:55 Выбор Филби
03:20 Оружие Победы
03:35 т/с Псевдоним «Албанец». 1 с.
04:30 т/с Псевдоним «Албанец». 2 с.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2022, 0:15 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki serbskich stacji telewizyjnych na 23.06.2022 (wizja Aster City):
RTS 1:
06:10 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
11:00 Selo gori, a baba se češlja
12:00 Dnevnik
13:00 Na putu za Montevideo
13:55 Silom otac
15:30 Ovo je Srbija
16:15 Moj rođak sa sela
17:10 Beogradska hronika
17:50 Vaterpolo - SP: Srbija - Australija, prenos
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Moj rođak sa sela
21:05 Na putu za Montevideo
22:00 Svi naši strahovi
00:05 Dnevnik
00:30 Kulturni dnevnik
00:45 Plava krv
01:30 Silom otac
02:55 Vaterpolo - SP: Srbija - Australija, r.
04:05 Sevdah u Beogradu
04:50 Selo gori, a baba se češlja
05:50 Verski kalendar

Vesti: 06:00, 07:00, 09:00, 10:00, 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 21:00, 22:00, 23:00, 01:00, 02:00, 03:00, 04:00, 05:00

RTS 2:
06:23 Najava programa
06:25 Koncert za dobro jutro
07:20 Slagalica
07:45 Datum
07:50 Verski kalendar
08:00 TV prozor
09:00 Igrom do vrha
09:15 Kuvate li mrnjao
09:30 Dositej putnik prosvećenosti
09:55 RTS Lab: Ja, ukratko
10:28 Edu global
10:50 Trag
11:18 TV lica
12:05 Beogradska filharmonija: Vagner - Tristan i Izolda; Pesme Matilde
12:54 Dositej, putnik prosvećenosti
13:20 Nauka je u modi 2: Svetlana Stanišić
13:50 Institut / Tajne internata za plemićke kćeri
14:39 Plava krv
15:22 Ženski raj
16:08 Sevdah u Beogradu
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:23 Trag
17:52 Lajmet
17:59 Plivanje - SP, prenos
20:10 Institut / Tajne internata za plemićke kćeri
21:00 Ženski raj
21:50 Generacija pobunjenih anđela
22:17 Još jedna tura, film
00:20 EXIT
01:37 TV lica
02:12 Odjava programa

Pink:
05:45 Novo jutro
11:00 Premijera
11:15 Ekskluziv
11:47 Zadruga
13:00 Prvi Nacionalni dnevnik
13:40 Zadruga
16:00 Nacionalni dnevnik
16:35 Zadruga
18:45 Zakletva
19:29 Nacionalni dnevnik
20:15 Fatalna ljubav
21:00 Zejnep
22:00 Zadruga
00:00 Nacionalni dnevnik Plus
00:25 Zadruga

Prva:
06:00 JUTRO
10:15 BIOSTILE - VAŠE ZDRAVLJE, NAŠA BRIGA
10:30 Kolo sreće
11:25 Ljubav na pomolu / Razmetljiva ljubav
13:00 Vesti
13:30 120 minuta
15:30 Igra sudbine
16:30 Praktična žena
17:30 Exkluziv
17:55 Exploziv
18:25 Andrija i Anđelka
19:00 Vesti
20:05 Igra sudbine
21:05 Kolo sreće
22:00 Iza rešetaka
23:00 Vesti
23:30 Besa
00:29 Andrija i Anđelka
01:06 Teška meta
02:45 Exkluziv
03:03 Exploziv
03:26 Ljubav na pomolu / Razmetljiva ljubav
04:14 Kolo sreće
04:56 Nećete verovati
05:17 Exkluziv
05:35 Exploziv

B92:
06:00 Dizanje
09:30 Prelistavanje
10:00 Vesti B92
10:30 Čista ljubav
11:30 Kviz: Štoperica
12:00 Vesti B92
12:30 TV Čorba
13:00 Na granici
14:00 Na granici
15:00 Dva i po muškarca
15:30 Dva i po muškarca
16:00 Vesti B92
16:30 TV Čorba
17:00 Kviz: Štoperica
17:30 Zbornica
18:30 Vesti B92
19:03 Poligraf
19:30 Dva i po muškarca
20:00 Lažov, lažov
22:00 Vesti B92
22:45 Sport B92
23:00 Insajder
00:00 Zbornica
01:00 Čista ljubav
02:00 Info kanal B92: uključenje

Happy:
04:30 Rano jutro
05:45 Vesti
05:55 Dobro jutro Srbijo
06:55 Vesti
07:00 Dobro jutro Srbijo
07:55 Vesti
08:00 Dobro jutro Srbijo
08:55 Vesti
09:00 Dobro jutro Srbijo
09:55 Vesti
10:00 Dobro jutro Srbijo
11:40 BIOSTILE - VAŠE ZDRAVLJE, NAŠA BRIGA
11:55 Vesti
12:00 Aktuelnosti
14:30 Telemaster
14:55 Posle ručka
17:25 Naslovna strana
17:55 Provodadžija
18:55 Telemaster
19:55 Aktuelnosti
22:00 Muzički specijal
00:00 Telemaster
00:15 Glamur
00:45 STALJIN
01:25 Posle ručka
03:25 Provodadžija

Kurir TV:
06:00 Montevideo, vidimo se, Porodične serije
07:00 Redakcija
10:00 Bolji život, Serije koje smo voleli
10:45 Rašina kuhinja
11:00 Puls Srbije
14:00 Majke i snajke
15:00 Komšije, Serija
16:00 Montevideo, vidimo se, Porodične serije
16:55 Popodnevni dnevnik
17:10 Kviz Mozaik
17:40 Rašina kuhinja
18:00 Majke i snajke
18:55 Centralni dnevnik
19:20 Usijanje
20:00 Montevideo, vidimo se, Porodične serije
20:50 Montevideo, vidimo se, Porodične serije
21:40 Večernji dnevnik
22:00 Tajkun, Krimi serija
22:50 Crveni karton
00:10 Komšije, Serija
01:00 Tajkun, Krimi serija
01:50 Ruski vidovnjaci istražuju
03:00 Motiv
03:40 Crveni karton
05:00 Bolji život, Serije koje smo voleli

Brze vesti se emituju svakog sata, osim 16:55, 18:55 i 21:55

Nova S:
06:00 PROBUDI SE, jutarnji program
09:00 Mentalno razgibavanje
10:40 Glas, dirka, bas 1, ep. 288
10:45 Domaćinske priče 3, ep. 244
11:15 KVIZ TOTALNI OBRT 5, ep. 183
12:00 N1 kratke vesti
12:05 AMBASADOROVA KĆI 1, ep. 105, serija
13:00 Glas, dirka, bas 1, ep. 289
13:05 KUD PUKLO DA PUKLO 2, ep. 76, serija
14:00 KUD PUKLO DA PUKLO 2, ep. 77, serija
15:00 KUMOVI 1, ep. 12, serija
16:15 Domaćinske priče 3, ep. 245
16:50 KVIZ TOTALNI OBRT 5, ep. 184
17:30 MEDJU NAMA
19:00 DNEVNIK N1
19:30 IZA VESTI
20:00 KUMOVI 1, ep. 13, serija
21:00 DVA SMO SVIJETA RAZLIČITA 1, ep. 8, serija
21:45 KUD PUKLO DA PUKLO 2, ep. 78, serija
22:45 DNEVNIK N1
23:15 KUD PUKLO DA PUKLO 2, ep. 79, serija
00:10 FIRMA (THE FIRM) 1, ep. 13, serija
01:00 DVA SMO SVIJETA RAZLIČITA 1, ep. 5, serija
02:00 DVA SMO SVIJETA RAZLIČITA 1, ep. 6, serija
03:00 KVIZ TOTALNI OBRT 5, ep. 184
03:30 Domaćinske priče 3, ep. 245
03:55 Glas, dirka, bas 1, ep. 289
04:00 MEDJU NAMA
05:30 IZA VESTI

RTV Politika:
06:00 Vesti
06:05 Ljubav na note (Vesti u 07:00)
08:00 Vesti
08:05 Jedan, dva, tri
09:00 Dan
09:20 Vreli dani u Alabami (Vesti u 10:00 i 11:00)
11:15 Godine slatkog greha
12:00 Dan
12:30 Pogledaj u sutra
13:00 Vesti
13:10 Pogledaj u sutra
13:45 Nocna straza (Vesti u 14:00 i 15:00)
16:00 Dan
16:15 Ljubav na note
17:00 Vesti
17:05 Pogledaj u sutra
18:00 Vesti
18:05 Jedan, dva, tri
19:00 Dan
20:00 Vesti
20:05 Osveta
21:00 Vesti
21:05 Godine slatkog greha
22:00 Dan
22:30 Zli porucnik (Vesti u 23:00)
00:00 Vesti
00:05 Provala oblaka (Vesti u 01:00 i tako svaki sat)
01:30 Jedan, dva, tri
02:30 Pogledaj u sutra
03:30 Osveta
04:20 Godine slatkog greha
05:15 Ljubav na note

Studio B:
07:00 Beograde, dobro jutro
09:00 Vesti
09:05 Beograde, dobro jutro Plus
11:20 Zdravo jutro
11:30 Teleshop
12:00 Vesti u 12
12:30 Ekologija i JA
13:00 Vesti
13:10 Život punim plućima
14:00 Vesti
14:15 Teleshop
14:30 Moja polisa
15:00 Vesti
15:05 Beograde, dobar dan
17:00 Vesti u 5
17:40 Vaše zdravlje naša briga
18:00 Srbi širom sveta
19:00 Vesti u 7
19:35 Prelistavanje
20:00 Biljana za Vas
21:00 U centru
22:00 Vesti u 10
22:35 BG INFO
23:00 Dokumentarni program
00:30 Vesti
00:35 Zdravo jutro
00:45 Noćni program
Ostatnio zmieniony 23 cze 2022, 13:44 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki serbskich stacji telewizyjnych na 24.06.2022 (wizja Aster City):
RTS 3:
08:30 Matine
10:00 Lov i ribolov
10:30 Stigni me ako znaš
11:20 Da li znaš
11:25 Sasvim prirodno
12:00 Zadnja kuća, Srbija
12:30 Šarenica
14:10 Mozaik
15:10 Rukumijski posni kuvar
15:25 Profesionalci
15:55 Da li znaš
16:00 Klan
16:50 Zoom
17:00 Mama, Tata i Ja
17:30 Time code
17:45 PR - Specijal
18:00 3 Kop
18:55 Lice i potpetice
19:25 Grozd
19:50 Time Code
20:00 Na večeri kod
20:50 Zoom
21:00 Vojna Akademija
22:00 Sta sam tebi & Ko sam sebi
23:00 Sportski dnevnik
23:15 Luda noć
00:50 Zoom
01:20 Muzik - Muzicki program

RTS 4:
07:30 Evropa kroz koncerte
08:16 Muzzik Video Awards 2021
08:50 Bunt
09:25 Povratna karta: Intervju Petar Gojković
10:00 Filozofija i… Filozofija i Žan Pol Sartr
10:30 Piano city Novi Sad 2019: Kosta Jevtić
11:14 Autoportret: Ljubivoje Ršumović
12:00 Dame pevaju Bonda
12:45 Velika iluzija: Velika iluzija u Kanu
13:30 Tv teatar: Mnogo buke ni oko čega
15:15 Evropa kroz koncerte
16:01 Muzzik magazin: Specijal
16:35 Fotodokumenti portfolio; Srđan Veljović
17:05 SO RTS- a: Veče Šostakoviča - Simfonija br. 1
17:50 Plava krv, 10-22
18:35 44. Bemus: Svečano otvaranje - No borders orchestra, 1. deo
19:30 Dnevnik 2 na znakovnom jeziku
20:05 Žak Lusije: Bah na klaviru
20:50 Vlasik 10-14
21:45 Mira Adanja Polak - Ekskluzivno: Moji susreti - Ivo Pogorelić
22:15 Paleta kulturnog nasleđa: Ivica Stevanović
22:30 Još jedna tura
00:10 Žak Lusije: Bah na klaviru
00:55 Muzzik magazin: Specijal
01:30 Fotodokumenti portfolio; Srđan Veljović , Fotodokumenti portfolio: Srđan Veljović, 3-5
02:00 SO RTS: Veče Šostaoviča: Simfoiija br. 1
02:40 Mira Adanja Polak – Ekskluzivno: Moji susreti - Ivo Pogorelić
03:15 44. Bemus: No borders orchestra, 1. deo - Svečano otvaranje
04:15 Autoportret: Bojan Suđić
05:05 Beogradski džez festival: Terens Blanšar

RTV 1:
06:01 Art-erija
06:13 Agrodnevnik
06:30 Dobro jutro, Vojvodino
09:50 Dečiji TV dnevnik
09:58 Pokreni se
10:05 Paleta (rum.)
10:52 Pripreme za malu maturu
11:00 Vesti
11:05 Pres i ja
12:00 Vesti
12:05 Vremenska prognoza
12:07 Prirodnina
12:22 Profesija
12:50 Keto kuhinja
13:09 Komšijske priče
13:15 Inspirisani Francuskom
13:20 Art-erija
13:32 Emisija iz kulture
14:00 Dodati život godinama
14:30 Putevi nade
15:00 Vesti
15:05 Agrodnevnik
15:22 Komšijske priče
15:26 Daj krug
15:46 Biraj zdravlje
15:55 Pripreme za malu maturu
16:00 Vaš RTV
16:13 Vojvođanski jugošampioni
16:30 Sportska Vojvodina
16:55 Vremenska prognoza
17:00 Dnevnik
17:20 Politbiro - stranačka hronika
17:45 Vrlo zanimljiva emisija o svemu
18:00 Razglednice!
18:51 Državni posao
18:58 Pripreme za malu maturu
19:01 Dečiji TV dnevnik
19:17 Biblijske priče
19:30 TV dnevnik RTS1
20:05 Grad i mi
21:00 5kazanje
21:55 Zelena prognoza
22:00 Vojvođanski dnevnik
22:20 Sportska hronika
22:35 Art-erija
22:48 Degrasi, igrana serija
23:32 Starogradski biseri II
23:52 Sportska Vojvodina
00:17 Prirodnina
00:32 Vaš RTV
00:45 Putevi nade
01:10 Grad i mi
02:00 Globalno
02:25 Vrlo zanimljiva emisija o svemu
02:37 Neka pesma kaže
03:34 5kazanje
04:26 Emisija iz kulture
04:53 Bon...TON
05:20 Komšijske priče
05:24 Državni posao
05:31 Degrasi, igrana serija

RTV 2:
06:00 Kulturako aresipe
06:30 Paleta (rom.), sa srpskim titlom
06:55 Veštica Dosada
07:10 Konyhácska
07:30 Jó estét, Vajdaság
08:30 Zöldgömb
09:00 Добри вечар Войводино (Dobro veče, Vojvodino)
10:31 Emisija na ukrajinskom jeziku
11:00 Ukrajinska panorama
11:30 Dúhovka
11:58 F-esztelen
12:27 Fókuszban
13:00 Hírek
13:10 Konyhácska
13:31 A nagyi meg a libuskája
13:40 Svato
14:10 Obično, a vrhunski
14:25 Makedonsko sunce
14:54 Globalno
15:20 Deutsche Minuten
15:46 Izravno
16:15 Paleta (rum.)
17:03 Drag mi-e cântecul și jocul
17:34 Veštica Dosada (rum.), animirana serija
17:45 TV Dnevnik
18:00 Denník
18:15 Дньовнїк
18:30 Telejurnal
18:45 Nevimata
19:00 Híradó
19:29 Fókuszban
20:00 Glóbusz
20:30 Dobry večer Vojvodina
22:00 Luča
22:20 Fojlov rat, igrana serija
23:10 Hírek
23:20 Nemačke fabrike
23:50 Čari ribolova
00:30 Klikni pravu stvar
01:00 Bună seara Voivodină
02:30 Glóbusz
03:00 Fókuszban
03:30 Dobry večer Vojvodina
05:00 1. Zlata brana 2018
05:40 Nemačke fabrike

B92 Info:
06:00 Dizanje
09:30 Prelistavanje
10:00 Vesti B92
10:30 Planeta (R)
11:00 Vesti B92
11:03 Uvećanje (R)
12:00 Vesti B92: vesti za osobe sa oštećenim sluhom
12:30 Raskršće+No comment
13:00 Vesti B92
13:30 Poligraf (R)
14:00 Vesti B92
14:03 Specijalne operacije
15:00 Vesti B92
15:30 Planeta
16:00 Vesti B92
16:30 Raskršće+No comment
17:00 Vesti B92
17:30 Planeta
17:50 Berza
18:00 Vesti B92
18:03 San urgentne noći
18:30 Vesti B92
19:03 Poligraf
19:30 Planeta (R)
19:50 Berza (R)
20:00 Vesti B92
20:03 Uvećanje
21:00 Vesti B92
21:03 Potraga
21:30 Evromaxx
22:00 Vesti B92
22:45 Sport B92
23:00 Vesti B92
23:30 Poligraf (R)
00:00 Ponoćne Vesti B92
00:30 V.O.A
00:45 Berza (R)
01:00 Vesti B92
01:03 Poligraf (R)
01:33 Potraga (R)
02:00 Vesti B92
02:03 Uvećanje (R)
03:00 Vesti B92
03:03 Legende protiv modernih ikona
04:00 Vesti B92
04:03 Prelistavanje (R)
04:33 Planeta (R)
05:00 Vesti B92
05:03 Evromaxx
05:30 V.O.A
05:45 Berza (R)
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki serbskich stacji radiowych na 24.06.2022 (wizja Aster City), cz. 1:
Radio Beograd 1:
05:05 Jutarnji program
06:00 Jutarnji dnevnik
06:20 Jutarnji program
10:05 Magazin na Prvom
11:55 Srpski na srpskom
12:15 Magazin na Prvom, nastavak
13:05 Familiologija: Rokumentarac
14:05 Karavan: Humoristička emisija
14:55 Da vas podsetimo
15:00 Novosti dana
15:30 Sportski žurnal
16:00 Pop karusel
17:05 U središtu pažnje
18:57 Da vas podsetimo
19:00 Dnevnik
19:30 Romano Them: Subvencijama do radnog mesta
20:00 Kod dva bela goluba
21:00 Večeras zajedno
22:00 Hronika dana
22:20 Lajmet - vesti na albanskom jeziku
22:30 Srpski na srpskom
22:40 Džez momenti
23:00 Moja knjiga
00:05 Noćni program - Pod krovovima grada
04:05 Kod dva bela goluba, repriza

Vesti: 05:00, 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 17:00, 18:00, 00:00, 01:00, 02:00, 03:00, 04:00

Radio Beograd 2:
05:00 Najava programa
05:05 Dobro jutro - jutarnji program
08:00 Klasiku molim : Top-lista klasične muzike
09:00 Put u reči
10:00 Sporovi u kulturi: Postoji li srpski nacionalistički diskurs o Ivi Andriću
11:00 Od zlata jabuka: O pevanim pesmama Jovana Jovanovića Zmaja
12:00 S pesnikom u podne
12:05 Radar
13:00 Klub 2: Goblini
13:45 Zapisi s predumišljajem: Manastir Đurđevi Stupovi
14:00 Vreme muzike: Filharmonija iz Bergena
15:00 Kulturni krugovi: Dnevni magazin kulture
16:00 Gutenbergov odgovor
17:00 Govori da bih te video: Svetozara Markovića 42a
17:30 Autogram: Aleksandra Vrebalov
18:32 Dramski program: Miodrag Ilić: Žanka
19:23 Visine: Piter Gregson: Terminal

Vesti: 05:05, 06:55, 07:55, 09:55, 11:55, 12:55, 13:55, 14:55, 15:55, 16:55, 18:30, 19:55

Radio Beograd 3:
20:00 Najava programa
20:02 Ivan Nišavić: Temelji epikurejske etike
20:20 Svetske muzičke pozornice
21:50 Nova diskografija
22:55 Pol Presijado: Učiti od virusa
23:25 Improvizorijum
23:56 Najava programa do jutra
23:58 Džon Banvil: Fragmenti vremena. Dablinske uspomene (5)
00:25 Vokalni sat
01:05 Noćne promenade
04:53 Odjava programa, objavljivanje večerašnjeg programa

Beograd 202:
06:00 Letnji muzički maraton 202: Ukusi leta
10:00 Letnji muzički maraton 202: Kad bih (opet) bio maturant
13:00 Letnji muzički maraton 202: Domaćice, komšinice...
14:00 Letnji muzički maraton 202: Jun, jul, avgust…
17:00 Letnji muzički maraton 202: Leto na asfaltu
19:00 Di-džej klub 202
20:00 Letnji muzički maraton 202: Letnji muzički dragstor 202
00:00 Letnji muzički maraton 202
04:00 Ritam letnjeg jutra

Teleks 202: od 06:00 do 19:00 svaki sat, 21:00 i 23:00, proširene emisije u 09:00, 12:00, 16:00 i 19:00
Servis 202: na polovini svakog sata

Radio Novi Sad 1:
05:50 Sveti dani
05:59 Jutarnji program
06:00 Vesti
06:12 Dogodilo se na današnji dan
06:20 Listanje štampe
06:30 Fleš vesti
06:37 Sinoć u gradu
06:45 AMSS
06:50 Rokovnik
07:00 Jutarnje novosti
07:12 Devojčice i dečaci
07:20 Tema jutra
07:40 Večeras u gradu
08:00 Vesti, iz našeg programa
08:10 Radio sport
08:20 RHMZ u Novom Sadu
08:30 AMSS
08:40 Uključenje reportera ili sagovornika
08:50 Uključenje u TV, zajednička najava Prepodnevnog programa
09:00 Vesti
09:10 Pregled štampe
09:30 Kuda za vikend
09:40 Pesma dana
10:00 Vesti
10:10 Povodom
10:45 O jeziku je reč
11:00 Vesti
11:15 Biznis, ekonomija, zapošljavanje
11:30 Sport
11:45 Poljoprivreda
12:00 Vesti
12:15 Vojvođansko leto
12:30 Lek za nesanicu
12:40 RHMZ u Novom Sadu
13:00 Vesti
13:05 Vojvodina via regia
13:10 Novosadski
13:30 Vojvodinom
13:55 Iz našeg programa
14:00 Vesti
14:05 Pop ekspres
15:00 Novosti dana
15:30 Radio sport
16:00 Vesti, berzanski izveštaj
16:05 Peta strana sveta (Vesti u 17:00)
18:00 Vesti
18:05 Randevu s muzikom
19:00 Vesti u 19
19:10 Zabavna muzika
20:00 Vesti
20:05 Pesmo, srce mi ogrej
21:00 Vesti
21:05 U dobrom društvu
22:00 Vesti dana
22:30 Spektar, emisija o kulturi (Vesti u 23:00)
23:30 Sentimentalni intermeco
00:00 Ponoćne vesti
00:03 Noćni program: Bulevar sumraka (Vesti u 01:00)
02:00 Vesti
02:03 U dobrom društvu
03:00 Vesti
03:03 Narodna muzika (Vesti u 04:00)
05:00 Vesti
05:03 Narodna muzička lepeza

Radio Novi Sad 2:
05:00 Népzene (benne 05:30-kor Hírek)
06:00 Reggel (benne 06:00-kor, 06:30-kor és 08:00-kor Hírek, 07:00-kor Reggeli híradó)
09:00 Hírek
09:03 Metszetek - művelődési műsor (benne 09:05-kor Kurbli, 10:00-kor és 11:00-kor Hírek)
11:55 Műsorismertető
12:00 Déli híradó
12:10 Népzene
13:00 Hírek
13:03 Vajdaságon át (benne 14:00-kor Hírek)
15:00 Délutáni híradó
15:30 Műsorismertető
15:35 Szivárvány
16:30 Hírek
16:35 A szezon fazonja - könnyűzenei magazin (benne 17:30-kor Hírek)
18:30 Esti híradó
18:55 Zenei intermezzo
19:00 Éjszakai mulató (benne 20:00-kor Hírek)
21:30 Késő esti híradó
21:40 Zenei intermezzo
22:00 Slágerparádé
23:00 Hírek
23:05 Kis éji zene
00:00 Hírek
00:05 Szivárvány (ism.)
01:00 Hírek
01:05 Szórakoztató zene (benne 03:00-kor Hírek)

Radio Novi Sad 3:
06:00 Ранша програма
07:30 Ранши дньовнїк
08:00 Správy
08:07 Historický kalendár
08:20 Rubrika - poľnohosp., hospodárstvo
08:30 Servisne informácie
08:40 Vojvodinské aktuality
08:50 Čačky, hračy, mudrovačky
09:00 Správy
09:10 Zahlásenie obsahu
09:15 Autorské príspevky
09:40 Zaujímavosti
10:00 Buletin de ştiri şi recomandări
10:10 Împreună cu d-voastră
10:15 Prin Voivodina
10:25 Meteo şi starea şoselelor
10:30 Revista presei
10:40 Corespondenţii anunţă
10:50 Agricultură
11:00 Ştiri
11:05 Împreună cu d-voastră
11:10 În focarul atenţiei
11:20 Cultură
11:30 Sport
11:40 Sfinţii zilei
11:50 Recomandări
12:00 Висти
12:10 Фестивалски памятки
12:30 Войводянски тидзень
13:00 Музика у шерцу
13:30 Живот з другого угла
14:00 Радио новини
14:15 Radio spektar - emisija na bunjevačkom
14:45 Новини дня
15:00 Správy
15:05 Z každého rožka troška
17:00 Rozhlasové noviny
17:15 Z vašich listov
18:00 Radiojurnal
18:15 Muzică pe gustul Tău
19:00 Actualitatea săptămânii
20:00 Ştiri
20:05 Pop itinerar
20:30 Amen ađes
21:30 Шляхами iсторiї
22:00 Eстрадна пiсня
22:30 Teatru la microfon
23:30 Portativ
00:30 Muzică uşoară
02:00 Muzică cultă
04:00 Muzică populară
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki serbskich stacji radiowych na 24.06.2022 (wizja Aster City), cz. 2:
Radio S:
06:00-10:00 Dobro jutro Srbijo sa Irenom i Ivanom
10:00-13:00 Novi zvuk i najbolje pesme sa Leni
13:00-16:00 Novi zvuk i najbolje pesme sa Biljom
16:00-18:00 Odašiljač - Šilja i Steva
18:00-19:00 Vojevanje - Voja Nedeljković
19:00-23:00 Veče na Radiju S sa Jocom
23:00-06:00 Veče, novi zvuk i najbolje pesme

S-Press: Svakog sata od 07:00 do 18:00 i u 22:00
Dnevnik Radija S: 06:00, 19:00
Sport Time: 08:03, 15:03
Espresso plus: 13:03, 18:03

Radio Index:
06:00-10:00 Buđenje sa Goricom i Draganom
10:00-15:00 @work
15:00-19:00 Index drivetime sa Vladom
19:00-00:00 Veče sa Bilijem

VESTI: na pun sat, proširene emisije u 16:00 i 21:00
NASLOVI: na pola sata (06:30-23:30)

Radio Pingvin:
07:00-12:00 AM show sa Kaćom
12:00-17:00 Pingvin dan sa Anom
17:00-22:00 Vožnja sa Ivonom

B92:
06:00 - 09:00 DIZJANIE
09:00 - 09:30 JUTARNJI DNEVNIK
09:30 - 10:00 PRELISTAVANJE
10:00 - 14:00 NATAŠA GUBERINIĆ
14:00 - 15:00 SVET U 2
15:00 - 17:00 LUKA MATIĆ
17:00 - 17:30 DNEVNIK
17:30 - 19:00 LUKA MATIĆ
19:00 - 21:00 MILICA LAZIĆ
21:00 - 21:30 NOĆNIK
21:30 - 00:00 MILICA LAZIĆ
00:00 - 06:00 MUZIKA B92

Vesti se emituju na pun sat u duzoj i na pola sata u kracoj formi. Vesti na engleskom jeziku emituju se u 13.05, 17.35 i 22.05

Naxi Radio
06:00-10:00 Jutro uz Svetu Stefanovića
10:00-14:00 Dan sa Danijelom Milošević
14:00-18:00 Popodne sa Milošem Lazićem
18:00-19:00 Mojih 50
19:00-22:00 Muzički mix
22:00-01:00 Dodir noći
01:00-06:00 Noć uz Naxi

Vesti emituju se na pun sat od 06:00 do 18:00

AS FM:
00:00 - 06:00 Hitovi non-stop
06:00 - 10:00 Jutro uz AS FM
10:00 - 14:00 Dan uz AS FM
14:00 - 18:00 Popodne uz AS FM
18:00 - 22:00 Veče uz AS FM
22:00 - 23:00 Hitovi non-stop
23:00 - 00:00 DJ TIME – Miss Kay Dee
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych i radiowych z Czarnogóry na 27.06.2022 (wizja Aster City)
TV CG 1:
06:25 Najava programa
06:30 Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
09:30 Link, emisija uživo
10:00 Vijesti TVCG
10:05 Okvir
11:20 Blago nama 2, Serija
12:00 Vijesti TVCG
12:15 Meteo
12:18 Naučno - obrazovni program: - Škrinja: Umjetnost vitraža u Crnoj Gori
13:10 Biro 3, Serija
14:00 Vijesti TVCG
14:05 Raj za dame 5
15:00 Zemlja priča
15:25 Marketing
15:30 Dnevnik 1
15:50 Meteo
15:55 Mreža.me, hronika
16:45 Dnevna soba
17:15 Lajmet
17:30 Link
18:00 Blago nama 2, Serija
18:31 Kalimero, Crtani film
18:45 Ukusi dana
19:00 Meridijani
19:25 Marketing, zatim meteo
19:30 Dnevnik 2
20:00 Naglas, emisija uživo
21:15 Biro 3, Serija
22:00 Dokumentarna emisija
22:25 Meteo
22:30 Dnevnik 3
22:50 Sportski dnevnik RTCG
23:05 Ništa neće biti kao prije, Serija
00:00 Raj za dame 5
00:45 Meridijani
01:05 Najava programa za utorak

TV CG 2:
08:35 Najava programa
08:40 Fudbal: Italija - Portugal, Mediteranske igre snimak
10:25 Dnevna soba
10:55 UŽIVO Vaterpolo: Crna Gora - Srbija, Mediteranske igre
12:15 Karate: Mediteranske igre, prenos
13:55 UŽIVO Vaterpolo: osmina finala svjetsko prvenstvo, direktno
15:25 UŽIVO Vaterpolo: osmina finala svjetsko prvenstvo
16:55 UŽIVO Vaterpolo: osmina finala svjetsko prvenstvo
18:15 Vijesti
18:20 Fleš sport
18:25 UŽIVO Vaterpolo: osmina finala svjetsko prvenstvo
20:00 Tajne internata za plemićke kćeri
21:00 Skale 2022, "Naše skale, naše more" I veče prenos
23:00 VOA – Glas Amerike
23:15 Vraćam se
01:15 Najava programa za utorak

Nova M:
06:30 Domaćinske priče 2, ep. 246
06:55 Centralni dnevnik
07:35 Meteo
07:40 Sportisimo
07:45 Agencija za SIS, ep. 90
08:05 Agencija za SIS, ep. 91, Serijski
08:30 Kuzgun(Kuzgun), ep. 1
10:40 KVIZ TOTALNI OBRT 5, ep. 184
11:00 Vijesti
11:10 Top Shop, teleprodaja
11:50 Među nama 3, ep. 208
13:00 Vijesti
13:15 Među nama, ep. 208
14:15 Zdravo misli, ep. 11
14:45 Meteo
14:50 Melek 2, ep. 12
15:00 Vijesti
15:20 Top Shop, teleprodaja
15:40 Melek 2, ep. 12
16:30 Meteo
16:35 Sportisimo
16:45 Domaćinske priče 2, ep. 248
17:15 Totalni obrt 5, ep. 186
18:00 Centralni dnevnik
18:40 Među nama 3, ep. 209
20:10 Melek 2, ep. 13
21:40 Çukur 2, ep. 51
22:40 Večernje vijesti
23:00 Totalni obrt 5, ep. 186
23:45 24 minuta sa Zoranom Kesićem 3, ep. 34
00:50 Loganov rat: U ime časti
02:25 Çukur 2, ep. 51
03:15 M(j)ešoviti brak, ep. 23
03:35 Domaćinske priče 2, ep. 248
04:00 Centralni dnevnik
04:40 Meteo
04:45 Sportisimo
04:50 Među nama 3, ep. 209

Prva:
06:30 Jutro sa Iris
09:00 Dva i po muškarca
10:30 Karma
11:25 Karma
12:20 Ljubav na pomolu / Razmetljiva ljubav
13:15 Igra sudbine
14:10 Kolo sreće
15:10 TV Shop
15:30 Vijesti Prve
15:50 Skrivena kamera
16:00 Praktična žena
17:00 60 minuta
18:00 Exkluziv
18:30 Andrija i Anđelka
19:00 Vijesti Prve
19:30 Ljubav na pomolu / Razmetljiva ljubav
20:20 Igra sudbine
21:15 Kolo sreće
22:10 Urgentni centar
23:00 Vijesti Prve
23:30 Potomci
01:15 60 minuta
02:00 Exkluziv
02:25 Karma
04:15 Ljubav na pomolu / Razmetljiva ljubav
05:00 Tate

TV Vijesti:
06:30 Boje jutra
09:30 Studio moderna, telešop
09:57 Oči Podgorice, emisija
10:00 Vijesti u 10, informativa
10:05 Meteo centar u 10, vremenska prognoza
10:06 Gorka zemlja
10:50 TV Shop, telešop
11:40 Studio moderna, telešop
11:57 Oči Podgorice, emisija
12:00 Vijesti u 12, informativa
12:05 Meteo centar u 12, vremenska prognoza
12:06 Ljeto za sjećanje, film
13:40 TV Shop, telešop
13:57 Oči Podgorice, emisija
14:00 Vijesti u 2, informativa
14:05 Meteo centar u 2, vremenska prognoza
14:06 Dokumentarni film
14:50 Zabranjeno voće
15:30 Boje dana, emisija
16:25 Oči Podgorice, emisija
16:26 Meteo put, vremenska prognoza
16:30 Vijesti u pola 5, informativa
16:50 Meteo centar, vremenska prognoza
16:55 U okovima ljubavi, serija
17:40 Zabranjeno voće
18:24 Oči Podgorice, emisija
18:25 Meteo put, vremenska prognoza
18:30 Vijesti u pola 7, informativa
19:07 Meteo centar, vremenska prognoza
19:10 Gorka zemlja
20:00 Zlato, film
21:55 Oči Podgorice, emisija
21:56 Meteo put, vremenska prognoza
22:00 Vijesti u 10, informativa
22:13 Meteo centar, vremenska prognoza
22:15 Sport, emisija
22:30 Put, film
00:20 Lista perverzija, film
02:00 Boje dana, emisija
02:50 Biljana za vas
03:30 Dokumentarni program, Film
05:30 Život sa morem, magazin

Radio Crne Gore:
05:00 Radio budilnik, jutarnji program
05:02 Vijesti
06:00 Jutarnji dnevnik
06:30 AMSCG,servisne informacije
06:45 Dječiji budilnik
07:00 Vijesti
07:10 Servisne informacije
07:30 AMSCG, OKC, MUP - uključenje
07:40 Rubrike, izjave, najave događaja,dopisnici
07:50 Vijesti na albanskom jeziku
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 HMZCG - uključenje
08:45 Bajka
09:00 Vijesti
09:30 Emisija Link
10:00 Vijesti
10:05 Emisija Čas više
11:00 Vijesti
11:05 Emisija Koloseum - Kulturno nasljedje Crne Gore
12:00 Vijesti
12:03 Muzički spektar
13:00 Vijesti
13:03 Emisija +382
14:00 Vijesti
14:03 Muzički spektar
15:30 Novosti dana
15:50 Intermeco
16:00 Emisija KUP-a
16:30 Felićita - zabavno-instrumentalna muzika
17:00 Vijesti
17:03 Muzika
17:30 Dnevnik na albanskom jeziku
18:05 Emisija na romskomjeziku
18:30 Za ljubitelje narodne muzike
19:00 Večernji dnevnik
19:20 Intermeco
19:30 Radio bajke
19:40 Intermeco
20:00 Vijesti
20:05 Večernji program - izbor muzičkih urednika
22:00 Hronika dana
22:30 Radio drama
23:00 Vijesti
23:05 Putevi muzike
00:00 Vijesti
00:05 Noćni muzički program

Radio 98:
08:00 Jutarnji Dnevnik Rtcg
08:11 Muzika
08:20 Generalna najava
08:23 Muzika
08:30 Meteo
08:35 Muzika
08:50 Kalendar
09:00 Muzika
09:20 Krhko je znanje - Rubrika
09:25 Muzika
09:35 Marketing
09:38 Muzika
10:00 Vijesti RTCG
10:05 Muzika
10:10 Naš sagovornik
10:30 Muzika
10:35 Marketing
10:38 Muzika
11:00 Ritam kulture (pregled kulturnih dešavanja)
11:10 Muzika
11:25 Rubrika Green culture
11:35 Muzika
11:40 Marketing
11:43 Muzika
12:00 Vijesti RTCG
12:05 Muzika
12:25 Muzičke aktuelnosti
12:35 Muzika
12:40 Marketing
12:43 Muzika
13:00 Emisija “Od jedan do tri”
15:05 Stari hitovi
15:30 Novosti dana
16:00 Muzika
16:10 Marketing
16:13 Muzika
16:30 Emisija aktuelno
17:15 Muzika
17:30 Marketing
17:33 Muzika
18:00 Vijesti RTCG
18:05 Muzika
18:10 Ritam kulture (pregled kulturnih dešavanja)
18:20 Muzika
18:30 Marketing
18:33 Muzika
18:40 Neobične priče
19:00 Muzika
19:10 Marketing
19:13 Muzika po vašem izboru
20:01 Žurka Radija 98
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Bośni i Hercegowin​y na 27.06.2022 (wizja Aster City):
BHT 1:
07:00 Vijesti
07:10 Novi mediji: NO COMMENT
07:15 Trend, showbiz
07:20 Fundus
07:30 Jutro za sve (Vijesti u 08:00 i 09:00)
10:00 Vijesti
10:10 Čudnovate priče, animirana serija, 5/12
10:20 Bada i drugari, animirana serija, 4/26
10:35 Perspektiva, dijaloška emisija
11:00 Sjednica Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH, prijenos
12:00 Dnevnik 1
12:25 Vremenska prognoza i stanje na putevima
12:30 U ime naroda, dokumentarni program
13:00 In Medias Res, dijaloška emisija
14:00 Vijesti
14:10 Agro-Ekologika
15:05 Slatka osveta, igrana serija, 72/82
16:00 BHT 1 uživo (Vijesti u 17:00)
18:00 Kad lišće pada, igrana serija, 175/345
18:45 Tri mace, animirana serija, 84/104
19:00 Dnevnik 2
19:35 BHT sport
19:40 Vremenska prognoza i stanje na putevima
19:45 Trend, showbiz
19:50 Novi mediji: NO COMMENT
20:00 Sport Fokus, magazin
21:00 Herceg Novi: Festival Skale, Uživo
23:05 Dnevnik 3
23:30 Vremenska prognoza i stanje na putevima
23:35 Inbox, magazin
23:50 Mediteranske igre: Oran 2022., pregled
00:05 BHT 1 uživo
02:05 Kraj programa

FTV:
07:00 Euromaxx, magazin
07:30 Ženske priče sa Amrom Džeko: Za sve majke 1, ep. 7, lifestyle emisija
08:00 Vijesti
08:05 Svijet na dlanu, ep. 15, strani dokumentarni serijal
08:30 Nađi pronađi, ep. 19, tv igra
09:00 Hranoljupci: Mrkva, program za djecu
09:15 Vidi ovo: Selfie, program za djecu
09:25 Kreni, Astro, kreni! 1, ep. 19, animirana serija
09:35 Tiko i prijatelji 1, ep. 20
10:00 Vijesti
10:10 Ženski raj, ep. 156
10:55 TV Liberty, magazin
11:30 Eki, dokumentarni program
12:00 Dnevnik 1
12:15 Hologram za kralja
13:55 Izgubljen u moru: Drevni egipatski izgubljeni grad, strani dokumentarni film
15:00 Vijesti
15:10 Nebo iznad krajolika, ep. 1, igrana serija
15:40 Nebo iznad krajolika, ep. 2, igrana serija
16:10 Ženski raj, ep. 157
17:00 Federacija danas
17:45 Kriza, ep. 6
18:20 Sport, magazin
19:20 Neprovjereno, ep. 7
19:30 Dnevnik 2
19:55 Sport
20:05 Vremenska prognoza
20:10 Plenum, dijaloška emisija
21:15 Blago nama, ep. 8, igrana serija
22:00 Naši momci, ep. 3, DVIJE KUTIJE RED NEXTA
23:00 Dnevnik 3
23:15 CSI Hrvatska: Promet 1, ep. 7, dokumentarna serija
00:05 1992. 1, ep. 9
00:55 Plenum, dijaloška emisija
01:55 Kraj programa

RTRS:
05:55 Pregled programa
06:00 Jutarnji program
09:00 Jutarnji dnevnik
09:25 Iz naše kuhinje 2, kulinarski šou
09:59 Ognjišta, Donja Sonomnica i Potkozara
10:15 Zaboravljeni korijeni, manastir sase
10:26 Bonton za djecu, Ponašanje u gradskom prevozu
10:34 Sveznalica, 174.
11:07 Ženski raj 3
12:00 Dnevnik 1
12:26 TV kalendar
12:34 DW: Tomorrow Today
13:03 Istok-zapad
14:00 Vijesti
14:16 Bez komentara
14:19 Pobuna letećih majmuna
16:00 Slučaj porodice Bošković, domaća serija
17:00 Srpska danas
17:38 TV kalendar
17:47 Semberci, Sofka Nikolić
18:23 Mozaik, Ritmičarke
18:31 Ženski raj 3
19:30 Dnevnik 2
20:15 Dugo putovanje u rat
21:26 Istok-zapad
22:25 Dnevnik 3
22:55 Speleonaut: Pod kamenim nebom, dokumentarni film
00:00 Bebe životinje i prijatelji kroz godišnja doba, dokumentarni program
00:50 Vijesti
00:55 Pregled programa

OBN:
06:16 Čuvari planete 1, ep. 6
07:52 Vremenska prognoza 22, ep. 355
07:54 Wolverine and X-Man 1, ep. 1
08:20 Gerald, ep. 49
08:45 Top Shop 21, ep. 1
09:00 Iz bakine kuhinje 22, ep. 5
09:58 Vremenska prognoza 22, ep. 355
10:00 Hrabro srce 1, ep. 65
10:45 Melek 2, ep. 133
11:45 OBN Info
11:58 Vremenska prognoza 22, ep. 355
12:00 Ranjene ptice 1, ep. 91, turska serija
12:50 Siročad 1, ep. 108
13:50 Zakletva 4, ep. 98
14:45 Iz bakine kuhinje 22, ep. 5
15:45 Iz Bakine Kuhinje 8, ep. 13
16:45 OBN Info
17:00 Amanet 2, ep. 129
17:50 Stol za 4 22, ep. 77
18:43 Vremenska prognoza 22, ep. 356
18:45 OBN Info
19:20 Šampion, ep. 92, turska serija
20:00 Siročad 1, ep. 109
20:55 Zakletva 4, ep. 99
21:50 Amanet 2, ep. 130
22:45 Supermodeli 3, ep. 11
23:40 Vremenska prognoza 22, ep. 356
23:45 OBN Info
00:05 Čuvari planete 1, ep. 8
00:56 Čuvari planete 1, ep. 9
02:00 Čuvari planete 1, ep. 1
02:52 Čuvari planete 1, ep. 2
03:44 Čuvari planete 1, ep. 3
04:34 Čuvari planete 1, ep. 23
05:24 Čuvari planete 1, ep. 5

Nova BH:
06:05 Dnevnik Nove BH
06:43 Vremenska prognoza
06:45 Totalni obrt 4, ep. 185
07:30 Praktična žena 5, ep. 204
08:15 Nova IN
09:05 Domaćinske priče 2, ep. 242
09:30 TV izlog
09:45 Ljubav, navika, panika 2, ep. 10
10:15 Zauvijek susjedi 2, ep. 16
10:45 Prevara 1, ep. 13
11:10 Prevara 1, ep. 14
11:35 TV izlog
11:50 Prevara 1, ep. 14
12:15 TV izlog
12:30 Prevara 1, ep. 15
13:15 Djevojka sa sela, ep. 103
13:30 Vijesti Nove BH
13:38 Vremenska prognoza
13:40 Djevojka sa sela, ep. 103
14:30 Praktična žena 5, ep. 205
15:25 Igra laži 1, ep. 3
15:40 Vijesti Nove BH
15:58 Vremenska prognoza
16:00 Igra laži 1, ep. 3
16:40 Totalni obrt 5, ep. 186
17:20 Nova IN
18:30 Dnevnik Nove BH
19:18 Vremenska prognoza
19:20 Igra laži 1, ep. 4
20:15 Prevara 1, ep. 16
21:15 Zvezde Granda Specijal 4, ep. 41
00:15 Večernje vijesti
00:23 Vremenska prognoza
00:25 Veče sa Ivanom Ivanovićem 4, ep. 37
01:55 24 minuta sa Zoranom Kesićem 3, ep. 34
02:55 Domaćinske priče 2, ep. 242
03:25 Totalni obrt 5, ep. 186
03:55 Kraj programa

Hayat:
07:00 Jutro s vama
09:20 Labeffective 2022, telemarketing
09:26 Top destinacije BiH 1, ep. 20, revijalni program
10:14 Pitanje časti 1, ep. 34
10:59 Odredište, prilog
11:06 Gorka zemlja 4, ep. 108, Serijski program
11:58 TV Izlog, telemarketing
12:18 Stakleni kavez 2, ep. 60, Serijski program
13:05 Zdrave minute, telemarketing
13:10 TV Izlog, telemarketing
13:25 Zabranjeno voće 5, ep. 72, Serijski program
14:14 TV Izlog, telemarketing
14:29 Top destinacije BiH 1, ep. 8, revijalni program
15:18 TV Izlog, telemarketing
15:33 Osman 3, ep. 90, Serijski program
16:25 Karta za odmor, prilog
16:30 Otvoreni studio, kolažni program
16:35 Vijesti - 5 min, informativni program
16:42 Otvoreni studio, kolažni program
16:49 Dobar dan BiH, kolažni program
17:40 Otvoreni studio, kolažni program
18:10 Ljetna kuhinja 2, ep. 17, revijalni program
19:00 Vijesti u 7, informativni program
19:45 Sport, sportski program
20:00 Zabranjeno voće 5, ep. 73, Serijski program
20:50 Karta za odmor, prilog
20:55 Osman 3, ep. 91, Serijski program
21:50 Odredište, prilog
21:55 Gorka zemlja 4, ep. 109, Serijski program
22:55 Vijesti
23:10 Stakleni kavez 2, ep. 61, Serijski program
00:00 Ljetna kuhinja 2, ep. 17, revijalni program
00:50 Glas Amerike

BN Televizija:
06:30 Dobro jutro, Srpska, Jutarnji program
09:00 Zapisi iz Semberije
09:55 TV poster
11:00 Poreznik Gavro
12:00 Novosti, Info
12:20 Selo gori, a baba se češlja
13:10 Gorka zemlja
14:00 Novosti, Infoi
14:05 Gorka zemlja
16:00 Dnevnik 1, Info
16:20 Stakleni kavez
17:00 Zavjet
18:00 Danas u Srpskoj, Info
18:20 Ljubav u okovima
19:15 Marketing
19:30 Dnevnik 2, Info
20:03 Gorka zemlja
21:00 Selo gori, a baba se češlja
22:30 Dnevnik 3, Info
23:00 Besa
00:00 Astročet
02:00 Satelitski program

ATV:
07:00 Dokumentarni program: Deset stvari o budućnosti (R)
08:00 Serija: Veličanstveni vijek (R)
08:50 Centar dana (R)
10:15 Teletrgovina
10:30 Vojvođanska kuhinjica
10:55 Teletrgovina
11:10 Serija: Ljubavni zalogaji (R)
11:40 Teletrgovina
11:55 Vijesti
12:00 Teletrgovina
12:15 Serija: Friends (R)
12:35 Teletrgovina
12:50 Dokumentarni program: Deset stvari o budućnosti (R)
13:55 Vijesti
14:00 Film: Dr, 12+ (R)
15:40 Serija: Veličanstveni vijek
16:30 Vijesti u 16:30
16:50 Centar dana
18:20 Naša Srpska
18:55 Marketing
19:00 ATV Vijesti
19:37 Sport
19:45 Vremenska prognoza
19:55 Lutrija RS, Bingo
20:30 Po svijetu sa Robertom Dacešinom
21:00 Emisija: Ćirilica
22:00 Večernje vijesti
22:30 Emisija: Ćirilica
01:30 Noćni program

O Kanal:
07:00 O Vijesti - Flash (7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 21 i 23 sati)
07:05 Anđeo osvete 1, ep. 134, igrana serija
08:00 Sunčano jutro, jutarnji program
09:30 Top shop, teleprodaja
10:00 1001 noć 1, ep. 140
11:00 Ezel 2, ep. 37, dramska serija
12:00 O Vijesti
12:20 Zatočenik ljubavi 1, ep. 20, igrana serija
13:15 Top 10 tajni i misterija, ep. 2, dokumentarni program
13:45 Top shop, teleprodaja
14:00 Prijepoljčanke, kulinarski show
14:45 Top shop, teleprodaja
15:00 1001 noć 1, ep. 141
16:00 Anđeo osvete 1, ep. 135, igrana serija
17:00 O Vijesti, informativni program
17:20 Ezel 2, ep. 38, dramska serija
18:20 Top 10 tajni i misterija, ep. 3, dokumentarni program
18:50 Panorama, intermeco
19:00 O Dnevnik (Sport/Vrijeme), informativni program
20:00 Zatočenik ljubavi 1, ep. 21, igrana serija
21:00 Ljubav i kazna, ep. 65, igrana serija
22:00 O Dnevnik (Sport/Vrijeme), informativni program
22:30 Kodeks ubice/Assassins code, igrani film
00:10 O Vijesti
00:30 Zatočenik ljubavi 1, ep. 21, igrana serija
01:20 Reprizni program
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych z Bośni i Hercegowin​y na 27.06.2022 (wizja Aster City):
BHRT Radio 1:
00:00 Ponoćne vijesti
00:10 Album sedmice
01:00 Vijesti
01:03 Sedmica
02:00 Vijesti
02:0​3 Razglednica/To sam ja
03:00 Vijesti
03:0​3​ Ritam noći
04:00 Vijesti
04:0​3​ Dobro selo
05:00 Vijesti
05:0​3 Muzika raspoloženja
06:00 Vijesti
06:03 Jutro za sve! (Jutarnji dnevnik u 7h, Vijesti u 8 h)
08:55 Muzika dana
09:00 Vijesti
09:03 Otvoreni studio (Vijesti u 10h i 11h)
11:55 Zlatni džuboks
12:00 Podnevne vijesti
12:10 Radio amandman
13:00 Vijesti
13:03 Pop rokovnik
14:00 Vijesti
14:03 Epicentar
15:00 Dnevnik
15:30 Muzika dana
15:35 Epicentar (Vijesti u 16h)
17:00 Vijesti
17:03 Najveći folk hitovi
18:00 Vijesti
18:03 Predah uz sevdah
19:00 Večernji dnevnik
19:20 Najsvjetlije stranice umjetničke muzike
20:00 Vijesti
20:03 Muzika (Vijesti u 21:00h)
22:00 Hronika dana
22:20 Radio roman/novela/radio dramski serijal
22:40 Muzika
23:00 Vijesti
23:03 Omladinski program - Čuj BiH!
23:57 Himna Bosne i Hercegovine

Federalni Radio:
06:00 Dobro jutro (Vidici u 07:00, Sport na FR u 07:10, Vijesti u 08:00)
09:00 Vijesti
09:03 Bh muzika
10:00 Vijesti
10:03 Ljudska prava
11:00 Vijesti
11:03 Hit mix
12:00 Žurnal
12:15 Bh muzika
13:00 U fokusu ( Vijesti u 14:00 )
15:00 Vijesti
15:05 Jukebox
15:30 BH muzika
16:00 Obrazovni program: Rusag bosanski
16:30 Fokus
17:00 Hit mix - balade
17:30 Sport na FR
18:00 Vijesti
18:03 Ljudska prava - repriza
19:00 Federalni vijesnik
19:15 Muzički intermeco
19:30 Muzika meridjanaika
20:00 Vijesti
20:03 Moj život je muzika - repriza
21:00 Vijesti
21:03 Zvukopis
21:30 Muzika meridijana
22:00 Akcenti dana, Vijesti na engleskom jeziku
22:15 Bh muzika
22:30 Region pop
23:00 Radio drama: Dobro, divno sunce služavka nam vjerna
00:00 Vijesti u ponoć
00:15 Sport
00:25 Pop mix
01:00 Vijesti
01:03 Ljudska prava - repriza
02:00 Vijesti
02:03 Hit mix
03:00 Vijesti
03:03 Muzika svijeta
04:00 Vijesti
04:03 Bh muzika
05:00 Vijesti
05:03 Narodna muzika

Radio Republike Srpske:
06:00 Вијести
06:05 Разбудилник
07:00 Јутарње новости
07:15 Разбудилник
08:00 Вијести
08:05 Разбудилник
09:00 Вијести
09:05 Музика расположења
09:40 Вријеме је за спорт
10:00 Вијести
10:05 Заједнички талас
11:00 Вијести
11:05 Заједнички талас
12:00 Подневне новости
12:15 Запјевајмо пјесме старе
13:00 Вијести
13:05 У ритму дана
14:00 Вијести
14:05 Свилен конац
15:00 Вијести
15:05 Свилен конац
16:00 Дневник
16:30 Музички интермецо
17:00 Мозаик
18:00 Вијести
18:05 Мозаик
19:00 Вечерње новости
19:15 Заиграјмо, запјевајмо
20:00 Вијести
20:05 Код два бела голуба
21:00 Вијести
21:05 Староградска музика
22:00 Хроника дана
22:15 Најсвјетлије странице умјетничке музике
23:00 Вијести
23:05 Музички програм
00:00 Поноћне вијести
00:05 Ноћни програм - сваки сат емитујемо вијести
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki chorwackich stacji telewizyjnych na 28.06.2022 (wizja Aster City):
HRT 1:
06:30 TV raspored
06:35 TV kalendar
06:45 Dobro jutro, Hrvatska
07:00 Vijesti
07:11 Dobro jutro, Hrvatska
08:00 Vijesti
08:11 Dobro jutro, Hrvatska
09:00 Vijesti
09:11 Dobro jutro, Hrvatska
09:50 I to je Hrvatska: Rastoke
10:00 Gorski liječnik 12, ep. 14, serija
10:50 Otkrivamo svijet 1, ep. 7, Peru
11:45 TV kalendar
11:55 TV raspored
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:20 Ako me ostaviš, ep. 6
13:10 Elisa od Rivombrose 1, ep. 7
14:00 Vijesti s prijevodom za gluhe
14:10 Nenadana ljubav
15:40 Odmori se, zaslužio si 1, ep. 7
16:15 'Ko te šiša 1, ep. 7, Audicija
16:45 TV kalendar
16:55 TV raspored
17:00 Vijesti u 17
17:15 Vrijeme
17:18 HAK - promet info
17:20 Crno-bijeli svijet 1, ep. 2
18:10 Potjera
18:57 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:49 Sport
20:00 Vrijeme
20:05 Večeras...
20:10 Raj na Zemlji: Karibi za istraživače - Dominikanska Republika, ep. 4, dokumentarna serija
21:05 Sanditon 1, ep. 2
22:00 Otvoreno
22:50 Dnevnik 3
23:20 Sport danas
23:30 Vrijeme
23:35 Yellowstone 1, ep. 6
00:22 Sanditon 1, ep. 2
01:08 Nenadana ljubav
02:31 Vrtlarica: Ljeto u vrtu
02:59 Skica za portret
03:15 Otkrivamo svijet 1, ep. 7, Peru
04:07 Život vrijedan življenja 1, ep. 46
04:50 Dajem ti život 1, ep. 6
05:35 Elisa od Rivombrose 1, ep. 7

HRT 2:
06:35 TV raspored
06:40 Juhuhu - PROGRAM ZA DJECU I MLADE
12:20 Laboratorij na kraju svemira
12:30 Najgora vještica 1, ep. 8, igrana serija
13:05 Divlji Karibi - U ritmu života 1, ep. 3, Koralji i kecal
13:57 I to je Hrvatska: Dubrovačke zidine
14:14 Gorski spašavatelji 2, ep. 3
15:04 Zagonetni planet 1, ep. 3, dokumentarna serija
16:00 Hrvatska danas
16:42 Hrvatska moj izbor: Jo i Chloé
17:11 Dva: jedan u gostima - Tonči Stipanović, ep. 7
17:41 Samo lagano
18:09 Sveučilište Mississippi: Sjene prošlosti
19:03 Rekonstrukcija - Boa
19:29 Glazba, glazba... - Boa
20:00 Večeras...
20:05 Grantchester 5, ep. 5
21:00 Vijesti na Drugom
21:10 Hartov rat
23:20 High Ground, australski film (2020.)
01:06 Graham Norton i gosti 26, ep. 9
01:56 Gorski spašavatelji 2, ep. 3
02:39 Pregled programa za srijedu

Nova TV:
07:15 Mornar Popaj 2, ep. 32
07:35 Mornar Popaj 2, ep. 33
08:00 Zauvijek susjedi 2, ep. 1
08:30 Samo ti pričaj 1, ep. 11
09:15 TV izlog
09:30 IN magazin
10:25 TV izlog
10:40 Snaga obitelji 1, ep. 31
11:30 Prevara 1, ep. 10
12:40 Kuzgun, ep. 10
13:40 Zauvijek susjedi 2, ep. 7
14:00 Vijesti Nove TV
14:10 Zauvijek susjedi 2, ep. 8
14:35 Samo ti pričaj 1, ep. 12
15:25 Lud, zbunjen, normalan 5, ep. 6
16:10 Lud, zbunjen, normalan
17:00 Vijesti Nove TV
17:30 IN magazin
18:20 Snaga obitelji 1, ep. 32
19:15 Dnevnik Nove TV
20:20 Lud, zbunjen, normalan 5, ep. 7
21:05 Lud, zbunjen, normalan
21:40 Kuzgun, ep. 11
22:30 Prevara 1, ep. 11
23:40 Večernje vijesti
00:05 Total Recall: Potpuno sjećanje
02:10 Opasno plavetnilo
03:55 Good Doctor 3, ep. 9
04:35 Kraj programa

RTL:
06:40 Yu-Gi-Oh! ARC-V 1, ep. 24, animirana serija
07:15 Grand Designs: Australija 8, ep. 4
08:05 Ne selite, obnovite 1, ep. 9
09:00 Cobra 11 23, ep. 16
09:55 TV prodaja
10:15 Smrt u raju 1, ep. 6, kriminalistička serija
11:10 TV prodaja
11:25 Život u prikolici 7, ep. 1, lifestyle emisija
11:50 Život u prikolici 7, ep. 2, lifestyle emisija
12:20 RTL Vijesti
12:25 Grand Designs: Australija 8, ep. 5
13:25 Ne selite, obnovite 1, ep. 10
14:15 Cobra 11 23, ep. 17
15:15 Smrt u raju 1, ep. 7, kriminalistička serija
16:15 Večera za 5 na selu 5, ep. 26
16:30 RTL Vijesti
16:45 Večera za 5 na selu 5, ep. 26
17:35 Dođi, pogodi, osvoji 1, ep. 2
18:20 Blago nama 1, ep. 2
19:00 RTL Danas 13, ep. 3177
20:00 Exkluziv
20:15 Večera za 5 na selu 5, ep. 27
21:15 Miriše na ljubav 1, ep. 2
22:15 RTL Direkt 1, ep. 1504
22:50 Južni vetar 2, ep. 8
23:45 Andrija i Anđelka 1, ep. 3, humoristična serija
00:20 Andrija i Anđelka 1, ep. 4, humoristična serija
01:02 Vratit će se rode 1, ep. 25
01:50 Traljav posao 3, ep. 12

HRT 3:
06:35 TV raspored
06:39 Garaža: The Orange Strips 1
07:10 Glazbeni specijal: Duh Joe Zawinula nad Kvarnerom
07:40 Vrijeme je za jazz: Darko Rundek i Jazz orkestar HRT-a
09:00 Kulturna baština: Vukovar
09:16 Leteći fratar, ep. 1, emisija pučke i predajne kulture
09:45 Lijepa naša: Serenada u Crikvenici, dokumentarna serija
10:15 Srdačno vaši: Pia i Pino Mlakar, ep. 8
11:00 Čuda UNESCO-ove baštine 1, ep. 2, Grčka: između mita i stvarnosti
11:55 Šahovski komentar: Šarić - Suleymanli
12:15 Skica za portret: Petar Barišić
12:25 Na kavici s Yamanakom: Tange Sazen i ćup vrijedan milijun ryoa
14:00 Sirova koža, ep. 1
14:50 Fotografija u Hrvatskoj: Antun Motika - Eksperimenti i fotokolaži
15:04 Kratko o kratkom: "Poklon predsjednika Nixona" i "Zvir", emisija o filmu
16:02 Bilješke o jeziku: Iz jezika u jezik
16:22 Treći element: Globalno zdravlje
16:54 Na rubu znanosti: Bruce Lipton - Biologija vjerovanja
17:55 Svjetski biseri: Apulija, korijeni Italije 7, ep. 18, dokumentarna serija
18:49 Vrijeme je za jazz: Jazz.hr jesen 2020., Lucy Woodward
20:05 Klapska pjesma - od konobe do svjetske kulturne baštine, ep. 2, dokumentarna serija
21:00 Preljub 5, ep. 7
21:59 Vikinzi 6, ep. 7
22:44 Skica za portret: Vlasta Žanić
23:00 Vijesti iz kulture
23:10 Božja zemlja
00:50 Pregled programa za srijedu

HRT 4:
06:00 Vijesti na španjolskom jeziku
06:08 Bez komentara
06:10 Otvoreno
06:55 #REPORTAŽE: Tripanofobija, dokumentarna reportaža
07:00 Vijesti
07:10 Poslovne vijesti
07:15 Vijesti iz kulture
07:27 Vrijeme
07:30 U mreži Prvog
07:59 Bez komentara
08:00 Vijesti
08:25 Vrijeme
08:30 Studio 4
09:00 Vijesti
09:30 Vrijeme
09:35 Studio 4
10:00 Vijesti
10:30 Vrijeme
10:35 Studio 4
11:00 Vijesti
11:30 Vrijeme
11:35 Studio 4
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:20 Studio 4
13:00 Vijesti
13:30 Vrijeme
13:35 Studio 4
14:00 Vijesti
14:30 Vrijeme
14:35 Studio 4
15:00 Vijesti
15:30 Izdvojeno iz Dobro jutro Hrvatska
16:00 Hrvatska danas
16:40 Vrijeme
16:45 Poslovne vijesti
16:50 Nagrada za europskog izumitelja: Robert Grass / Wendelin Stark - Research 4, ep. 7, dokumentarna serija
17:00 Vijesti u 17
17:15 Vrijeme
17:18 HAK - promet info
17:20 Županijska kronika Split
18:00 Županijska kronika Zagreb
18:20 Županijska kronika Osijek
18:53 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:49 Vrijeme
19:54 Bez komentara
19:59 HAK - promet info
20:00 #REPORTAŽE: Depresija, dokumentarna reportaža
20:05 Idemo na put: Bosna i Hercegovina, ep. 3
20:55 Bez komentara
21:00 Vijesti na Drugom
21:10 Studio 4 - pregled dana
22:00 Labirint
22:25 Bez komentara
22:30 Pozitivno
23:00 Vijesti na engleskom jeziku
23:10 Vijesti na njemačkom jeziku
23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
23:30 Dnevnik 3
00:00 Sport danas
00:10 Osnivači crkvenih redova: sv. Benedikt, ep. 1, dokumentarna serija
00:39 Puls: Hvarski El Dorado, dokumentarna reportaža
00:49 #REPORTAŽE: Depresija, dokumentarna reportaža
00:53 Nagrada za europskog izumitelja: Robert Grass / Wendelin Stark - Research 4, ep. 7, dokumentarna serija
01:00 Vijesti flash
01:10 Bez komentara
01:15 Županijska kronika Split
01:55 Županijska kronika Zagreb
02:15 Županijska kronika Osijek
02:45 Poslovne vijesti
02:50 Sport danas
03:00 Vijesti flash
03:10 Kulturna baština: Vukovar
03:25 Leteći fratar, ep. 2, emisija pučke i predajne kulture
03:51 Puls: Hvarski El Dorado, dokumentarna reportaža
04:01 Vijesti flash
04:11 Labirint
04:36 Glas domovine
05:00 Vijesti flash
05:10 Hrvatska danas
05:50 Vijesti iz kulture
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki chorwackich stacji radiowych na 28.06.2022 (wizja Aster City):
Hrvatski radio - 1. program:
00:00 Ponoćne vijesti
00:15 Noćni glazbeni program (u sklopu: Vijesti u 01:00, 02:00, 03:00, 04:00 i 05:00)
06:00 Vijesti
06:05 Duhovna misao
06:10 Govorimo hrvatski
06:13 Dogodilo se na današnji dan
06:23 Uvijek Prvi
06:55 HR mreža
07:00 Jutarnja kronika
07:15 Sportski pregled
07:20 HR mreža
07:21 Vrijeme
07:25 Glazba
07:30 U mreži Prvog
08:00 Vijesti
08:05 Uvijek Prvi - Ljeto na Prvom
08:55 HR mreža
09:00 Vijesti
09:05 Treća dob
09:55 Najava programa
10:00 Vijesti
10:05 Uvijek Prvi - uključenje centara HR-a (u sklopu: Vijesti u 11:00)
12:00 Podnevne vijesti
12:10 Najava obrazovno-znanstvenog i dječjeg programa
12:13 Dogodilo se na današnji dan
12:23 Kronike MDF Šibenik
12:30 Divni novi svijet
12:55 Najavni spotovi, glazba
13:00 Vijesti u 13
13:10 Oko znanosti
13:45 Zavrti zvrk
13:55 Najavni spotovi, glazba
14:00 Vijesti
14:05 Glazba s potpisom
14:45 Najava programa
14:50 Glazba
14:54 HR mreža
15:00 Dnevne novosti
15:30 Glazba
16:00 Vijesti
16:05 Po vašem izboru
16:40 Glazba
16:55 HR mreža
17:00 Aktualno u 17
17:30 Melodije s patinom
18:00 Vijesti
18:05 Male forme
18:15 Sjećanje na jazz
18:55 Najavni spotovi, glazba
19:00 Dnevnik
19:20 Duhovna misao
19:25 Narodna glazba
19:45 Govorimo hrvatski
19:48 Priča za velike i male
20:00 Vijesti
20:05 Vijesti na engleskom jeziku
20:15 Uvijek Prvi - obrazovanje i znanost (u sklopu: Vijesti u 21:00 i 23:00, Kronika dana u 22:00)
23:58 Himna

Hrvatski radio - 2. program:
00:00 Male forme
00:10 Klasikom po Drugom
02:00 Noćni glazbeni program
05:30 Dobro jutro (u sklopu: Novosti u 05:30, 06:30, 08:30, 09:30, Jutarnja kronika u 07:00
10:00 Ljeto na Drugom (u sklopu: Novosti u 10:30, 11:30, 12:30)
13:30 Novosti
13:35 A sada...samo glazba na Drugom
14:00 Drugi dio dana (u sklopu: Novosti u 14:30, 15:30, 16:30 i 17:30)
18:00 Glazbena oaza
18:30 Novosti
18:35 A sada...samo glazba na Drugom (u sklopu: Novosti u 19:30)
20:00 Koncerti i festivali na Drugom (u sklopu: Novosti u 20:30 i 21:30)
22:00 A sada...samo glazba na Drugom (u sklopu: Novosti u 22:30 i 23:30)

Hrvatski radio - 3. program:
00:00 Euroclassic Notturno
06:00 Šest minuta poezije u šest
06:06 Barokni divertimento
07:00 GLAZBENA NAJAVNICA I OPĆA NAJAVA PROGRAMA
07:05 Jutarnji koncert
08:45 U vizualnom kodu
09:30 Radio roman
09:55 NAJAVNICA I NAJAVA PROGRAMA
10:00 Kratki susret
10:30 Dnevnici, pisma, govor iz prvog lica
11:00 Svijet glazbe
13:00 Znanost i društvo
13:30 Paviljon glazbala
14:00 Francuski val
15:00 Priče iz romantizma
16:00 ZNAK TOČNOG VREMENA I NAJAVA PROGRAMA
16:03 Stvarnost prostora
16:35 Život glazbe
18:00 Theatralia
18:45 Jazzolovka
19:00 Tumači glazbe
20:00 Izlog sadašnjice
22:00 ZNAK TOČNOG VREMENA I NAJAVA PROGRAMA
22:03 Mikrokozmi
22:30 Zvukopis
23:00 Ogledi i rasprave
23:30 Protupomak

Otvoreni radio:
06:00 - 10:00 Ivana Mišerić i Filip Han
10:00 - 14:00 Dario Maradin
14:00 - 18:00 Vedran Car i Kasandra Fučijaš
18:00 - 22:00 Ermin Preljević

Vijesti Otvorenog radia: svaki puni sat od 08:00 do 16:00
Otvoreno: 07:00, 17:00

Narodni:
00:00 Najbolja domaća glazba
06:00 JUTARNJI KLUB
09:00 PRAVI DAN
13:00 385 SHOW (u sklopu: Dnevnik Narodnog radija u 17:00)
18:00 TREĆA SMJENA
22:00 Najbolja domaća glazba

Vijesti: 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 i 16:00
Gospodarstvo plus: 16:30
Sport plus: 13:30
Radio Radar: 07:15, 09:15, 11:15 i 18:15
Stanje na cestama: 06:45, 08:45, 14:45 i 18:45
Vremenska prognoza: 07:30, 10:00, 14:00 i 17:15
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki portugalskich stacji telewizyjnych na 29.06.2022:
RTP1:
06:30 Bom Dia Portugal
10:00 Praça da Alegria
13:00 Jornal da Tarde
14:25 Os Nossos Dias T2 - Ep. 51
15:10 A Nossa Tarde
18:00 Portugal em Direto
19:05 O Preço Certo
20:00 Telejornal
21:00 Remate
21:10 Sombra - Uma Mãe Sabe T1 - Ep. 1
22:00 Joker
23:10 Cá Por Casa com Herman José - Best Of - Ep. 1
00:45 24 Horas
01:05 Janela Indiscreta T14 - Ep. 26
01:55 Tudo É Economia T7 - Ep. 24
02:55 Faz Faísca T5 - Ep. 25
03:35 Encerramento

RTP2:
06:28 Abertura
06:30 Repórter África
07:00 Euronews
11:00 Lisboa Vista Do Rio - Ep. 2
12:00 Segredos De Um Casamento T3 - Ep. 4
12:30 Atelier d´Arquitetura - Ep. 1
13:00 Nada Será como Dante T4 - Ep. 21
13:30 A Madeira E A Viagem Do Açucar - Ep. 3
14:00 Sociedade Civil T18 - Ep. 128
15:00 A Fé Dos Homens
15:30 Joga Quem Quizzer - Ep. 87
16:00 As Misteriosas Cidades Maias - Ep. 2
17:00 Espaço Zig Zag
20:30 Inesquecíveis Viagens De Comboio T10 - Ep. 7
21:30 Argel Confidencial - Ep. 2
22:00 Jornal 2
23:00 Lá Vamos, Cantando E Rindo
00:05 Mesmo Antes De Cristo - Ep. 9
00:40 Sociedade Civil T18 - Ep. 128
01:40 Encerramento

SIC:
05:33 Abertura
05:35 Camilo, O Presidente T2 - Ep. 11
06:00 Edição da Manhã
08:25 Alô Portugal T14 - Ep. 128
10:10 Agora na TV
13:00 Primeiro Jornal
14:10 Linha Aberta T8 - Ep. 119
15:40 Malhação
16:20 Júlia T5 - Ep. 124
18:20 Fina Estampa - Ep. 183
19:20 Amor Eterno Amor - Ep. 102
20:00 Jornal Da Noite
21:00 Lua De Mel - Ep. 18
21:55 Por Ti - Ep. 80
23:05 Pantanal - Ep. 43
00:00 Casados À Primeira Vista - Diários (Noite) T3 - Ep. 53
00:25 Passadeira Vermelha T9 - Ep. 128
02:20 Linha Aberta T8 - Ep. 119
03:50 Televendas

TVI:
05:45 Os Batanetes
06:05 O Rei Juliano
06:30 Diário da Manhã
10:10 Dois às 10
13:00 Jornal Da Uma
14:55 A Única Mulher - Ep. 357
16:00 Goucha
18:00 Ouro Verde - Ep. 18
19:15 Rua das Flores - Ep. 53
20:00 Jornal Nacional
21:15 Festa É Festa - Ep. 351
21:50 Quero É Viver - Ep. 131
22:45 Para Sempre - Ep. 161
23:20 Na Corda Bamba - Ep. 17
00:40 Última Edição
01:40 Saber é Ganhar
03:10 Betty, a Feia em NY - Ep. 2
03:50 O Princípio da Incerteza
04:35 Televendas

CMTV:
06:00 Notícias CM
09:10 Manhã CM
11:00 Jornal De Portugal
13:00 CM Jornal Hora Do Almoço
14:50 Notícias CM - Ep. 128
15:10 Rua Segura - Ep. 128
15:50 Notícias CM - Ep. 128
16:15 Tarde CM - Ep. 128
16:50 Direto CM
17:18 Mercado - Ep. 154
18:57 Jornal Às 7
19:45 CM Jornal 20H
21:30 Investigação CM
22:00 Liga d'Ouro
00:30 CM Jornal Meia-Noite
01:30 Notícias CM
02:20 Hora Record - Ep. 154
02:30 Investigação CM
02:50 Investigação CM
03:15 Investigação CM
03:25 Falar Global T11 - Ep. 15
03:45 Sábado Viajante T2 - Ep. 11
03:56 Liga d'Ouro

RTP3:
06:00 3 às 6
06:15 Surf Total - Ep. 23
06:30 Bom Dia Portugal
10:00 3 às 10
11:00 3 às 11
12:00 Jornal das 12
13:00 À Caça dos Vírus - Ep. 3
14:00 3 às 14
15:00 3 às 15
15:30 Notícias do Atlântico
16:00 3 às 16
17:00 3 às 17
17:45 As Horas Extraordinárias T8 - Ep. 105
18:00 18/20
20:00 Jornal do País
20:30 Repórter África
21:00 À Noite, as Notícias
23:00 Grande Entrevista: Ana Vasconcelos
00:00 Jornal das 24
01:00 Primeira Pessoa: José Rentes de Carvalho
02:00 3 às 2
02:05 Grande Entrevista: Ana Vasconcelos
03:00 3 às 3
03:10 A Vida Privada dos Livros T3 - Ep. 7
03:30 Notícias do Atlântico
04:00 3 às 4
04:05 À Caça dos Vírus - Ep. 3
05:00 3 às 5
05:05 Jornal do País
05:30 Repórter África

SIC Notícias:
06:00 Edição da Manhã
10:00 Jornal Das 10
11:00 Edição Do Meio-Dia
12:00 Jornal Das 12
13:00 Edição Do Meio-Dia
14:00 Jornal Das 2
15:00 Edição Da Tarde
17:00 Mercado Aberto
18:00 Edição Da Tarde
19:00 Jornal Das 7
20:00 Noticiário Das 20
20:05 Negócios Da Semana T14 - Ep. 20
21:00 Jornal Das 9
22:00 Edição Da Noite
00:00 Jornal Da Meia-Noite
01:30 Primeira Página - Ep. 101
02:00 Noticiário Das 2
02:05 Linhas Vermelhas T2 - Ep. 37
02:30 Primeira Página - Ep. 101
03:00 Noticiário Das 3
03:05 Negócios Da Semana T14 - Ep. 20
04:00 Noticiário Das 4
04:05 Primeira Página - Ep. 101
04:30 Correspondentes De Guerra T1 - Ep. 12
05:00 Noticiário Das 5
05:05 Grande Reportagem - Ep. 4

CNN Portugal:
06:00 Novo Dia
10:00 CNN Hoje
12:00 CNN Meio Dia
15:00 Agora CNN
18:00 CNN Fim De Tarde
20:00 CNN Em Jogo
21:00 Jornal Da CNN
22:00 CNN Prime Time
00:00 CNN Meia Noite
02:00 Notícias CNN
02:30 CNN Meia Noite
04:30 Notícias CNN
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki portugalskich stacji radiowych na 30.06.2022:
RDP Antena 1:
00:12 A Fé dos Homens
01:12 Fala com Ela
02:09 Rádio Aurora
02:12 Linha do Horizonte
05:12 Miguel Freitas
07:10 Programa da Manhã
10:12 Manhã - Antena 1 (2ª Parte)
11:07 Antena Aberta
12:10 Manhã - Antena 1 (2ª Parte)
13:10 Portugal em Direto
14:10 Tarde - Antena 1
19:12 Nas voltas do mundo
20:12 A Escala do Clima
21:12 Festival MED 2022

Noticiários a todas as Horas - Jornais às 00.00 e 13.00
Desporto: 06.30, 07.20, 08.20, 09.20, 11.05, 12.30, 16.05, 19.30, 20.30, 23.30

RDP Antena 2:
00:00 Raízes
01:00 Música Contemporânea
02:00 Jazz a 2
03:04 Argonauta
04:00 A Ronda da Noite
05:00 A Propósito da Música
06:00 Notas Finais
07:00 Império dos Sentidos
10:00 Boulevard
13:00 Geografia dos Sons
14:00 Vibrato
17:00 Quinta Essência
18:10 Baile de Máscaras
19:00 Concertos Antena 2
20:00 Jazz a 2
21:00 Grande Auditório Todo o Público
23:00 A Ronda da Noite

Noticiários: 01h00 - 08h00 - 09h00 - 13h00 - 18h00

RDP Antena 3:
00:00 BONS RAPAZES
02:00 PINGUE PONGUE
03:00 PORTUGÁLIA
04:00 MADRUGADA A3
06:00 PROVA ORAL
07:00 MANHÃS DA 3
10:00 RICARDO SÉRGIO
13:00 ISILDA SANCHES
16:00 ANDREIA PINTO
19:00 PROVA ORAL
20:00 ESPECIAL A3
21:00 FLAWLESS RADIO
22:00 PORTUGÁLIA
23:00 INDIEGENTE

INFO 3: 00h00 - 07h00 - 08h00 - 09h00 - 10h00 - 12h00 - 15h00 - 17h00 - 19h00 - 21h00

Rádio Comercial:
05:00 - 07:00 Ana do Carmo
07:00 - 11:00 MANHÃS DA COMERCIAL
11:00 - 14:00 Rita Rugeroni
14:00 - 17:00 Wilson Honrado
17:00 - 20:00 JÁ SE FAZ TARDE
20:00 - 21:00 ERA O QUE FALTAVA
21:00 - 01:00 COMERCIAL BY NIGHT
01:00 - 05:00 Ana Delgado Martins

Noticiários: de hora em hora

Rádio Renascença:
00h00 Carlos Bastos
02h00 Óscar Daniel
06h00 As Três da Manhã
10h00 Paulino Coelho
12h00 Grande Jornal/Bola Branca
13h00 Sónia Santos
16h00 Turno da Tarde
18h00 Jornal das 18/Bola Branca
18h30 Rosário
19h00 Turno da Tarde
20h00 Júlio Heitor
22h30 Bola Branca
23h00 Edição da Noite

Noticiários: de hora em hora

RFM:
05:00 - 07:00 BITS DO CAFÉ
07:00 - 10:00 CAFÉ DA MANHÃ
10:00 - 14:00 JOSÉ COIMBRA
14:00 - 18:00 PAULO FRAGOSO
18:00 - 20:00 WI-FI
20:00 - 23:00 'BORA RFM
23:00 - 02:00 ANA COLAÇO
02:00 - 05:00 MÚSICA NA MADRUGADA

Noticiários: de hora em hora

TSF Rádio Notícias:
06h32 Jornal de Desporto
06h35 Notas de Autor
06h45 Primeiras Páginas
07h00 Manhã TSF - até às 10h00
07h15 Negócios e Empresas
07h20 Que mundo, meu Deus!
07h25 Fila J
07h32 Jornal de Desporto
07h35 Magazine Serralves
07h45 TSF Vida Saudável
07h50 Mundo Digital
08h20 Café Duplo, com Isabel Galriça Neto e André Silva
08h35 Tubo de Ensaio, com Bruno Nogueira
08h40 TSF Pais e Filhos
08h45 Jornal de Desporto
08h48 Sinais, com Fernando Alves
09h15 A Opinião de Rosália Amorim
09h20 Revista de Imprensa Internacional, com Ricardo Alexandre
09h35 Conselho de Guerra, com Ricardo Alexandre
10h15 Fórum TSF, com Manuel Acácio - até às 12h00
12h15 Mundo Digital
12h18 Negócios em Português
12h20 TSF à Mesa
12h32 Jornal de Desporto
13h15 Mapa Mundo, com Ricardo Alexandre
14h10 Sinais, com Fernando Alves
14h13 A Playlist de... - de 2ª a 5ª feira
16h05 Que mundo, meu Deus!
16h35 Notas de Autor
16h40 TSF Pais e Filhos
17h10 Negócios e Empresas
17h32 Jornal de Desporto
17h40 Magazine Serralves
18h15 Tubo de Ensaio, com Bruno Nogueira
18h20 Fila J
18h35 Jornal de Desporto
18h40 Não Alinhados, com Cecília Meireles
19h10 Mapa Mundo, com Ricardo Alexandre
20h15 Boa Vida, com Augusto Freitas de Sousa
20h32 Jornal de Desporto
20h35 Negócios em Português
20h40 Notas de Autor
22h30 Não Alinhados, com Cecília Meireles
22h45 Postal do Dia, com Luís Osório
23h15 Só Entre Nós, com Luís Osório

Noticiários: de meia em meia hora

Rádio Clube:
5h - 7h Ana Moreira
7h - 10h Minuto a Minuto com Paulo Fernandes
10h - 14h Sandra Ferreira
14h - 17h Miguel Simões
17h - 21h Regresso a Casa com João Vaz
21h - 0h Ao Fim do Dia com Nelson Miguel
0h - 5h Paula Fialho

Noticiários: de hora em hora
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki słoweńskich stacji telewizyjnych na 04.07.2022 (wizja Aster City)
TV Slo 1:
06:25 Utrip, ponovitev
06:40 Zrcalo tedna, ponovitev
07:00 Poročila
07:05 Poletno jutro
08:00 Poročila
08:05 Poletno jutro
09:00 Poročila
09:05 Otroški program: Op!
10:45 TV-izložba
11:00 Čarokuhinja pri atu: Valjani rezanci ter ribana kaša v goveji juhi, ponovitev
11:15 Danes dol, jutri gor: In potem svizec zavije čokolado (35/35, 2009)
11:40 TV-izložba
11:55 Intervju: dr. Aleš Štrancar, ponovitev
13:00 Prvi dnevnik
13:15 Šport
13:20 Vreme
13:25 Velike osebnosti 20. stoletja: Voditelji - britanska dokumentarna serija, ponovitev
14:20 TV-izložba
14:35 S-prehodi: Marij Čuk, pisatelj, ponovitev
15:00 Dober dan, Koroška
15:40 Otroški program: Op!
16:30 TV-izložba
16:45 Kuhar Štef: Krompirjev dan - risanka, premiera
17:00 Poročila ob petih
17:10 Slovenska kronika
17:25 Šport
17:30 Vreme
17:35 Podjetno naprej
18:05 Čarokuhinja pri atu: Bela krajina, ponovitev
18:25 Vem!, kviz, ponovitev
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:35 Magnet
19:45 Šport
19:55 Vreme
20:00 Tednik
21:10 Če bi Hitler zmagal - nemška dokumentarna oddaja
21:55 Vreme
22:00 Odmevi
22:30 Kultura
22:40 Šport
22:50 Hudičeve igre (II.) (2/8) - koprodukcijska nadaljevanka
23:50 Glasbeni večer: Tartinijev koncert
01:30 Dnevnik Slovencev v Italiji
01:55 Dnevnik, Magnet, Šport, Vreme
02:50 Infokanal

TV Slo 2:
06:00 Zabavni infokanal
11:35 Videotrak
12:45 Poletno jutro, ponovitev
15:05 Prisluhnimo tišini: Lepote in izzivi poklica tolmač znakovnega jezika - izobraže...
15:35 Sledi: Lavoslav Schwentner - dokumentarna oddaja, ponovitev
16:15 Ljudje in zemlja - izobraževalno–svetovalna oddaja, ponovitev
17:30 Ginovo potepanje po zahodni italijanski obali: Castellabate in Pestum (5/8, 2020) -...
17:55 Sobotno popoldne, poletni izbor, ponovitev
18:55 V vrtincu ljubezni (XVI.) (39/251) - nemška telenovela
19:55 Panorama
20:30 Odpotovanja: Brazilija: juha iz piraj (3/13) - potopis, ponovitev
21:30 Kraljevi vlak, film
23:05 Jašek, film
23:25 Uvajanje, film
23:50 Zabavni infokanal

Pop TV:
06.50 OTO čira čara
08.10 Vaše zdravje, naša skrb
08.25 Poišči me v Parizu
08.50 Poišči me v Parizu
09.30 Gorski zdravnik
10.35 Verjamem v naju
11.30 Verjamem v naju
12.30 24UR opoldne
13.00 Usodno vino
14.25 Ljubezen na vasi
15.35 Gorski zdravnik
16.30 Verjamem v naju
17.00 24UR popoldne
17.15 Verjamem v naju
17.55 Ljubezen ne rabi besed
18.50 24UR vreme
18.55 24UR
20.05 Poroka na prvi pogled: Hrvaška
21.25 24UR zvečer
22.00 Novinec
22.50 Po poti resnice
23.45 Policistke iz L.A.
00.40 Dobri zdravnik
01.30 24UR zvečer

Kanal A:
07.50 Vaše zdravje, naša skrb
08.05 Pod palubo: Sredozemlje
09.00 Zaznamovani na igrišču
10.00 Vaše zdravje, naša skrb
10.15 Čista desetka
11.10 Volan
11.50 Vaše zdravje, naša skrb
12.10 Pod palubo: Sredozemlje
13.05 Popolna preobrazba doma
14.00 Vsi županovi možje
14.30 Vsi županovi možje
15.00 Vaše zdravje, naša skrb
15.10 Čista desetka
16.05 Volan
16.55 Pod palubo: Sredozemlje
17.55 Svet
18.55 Vsi županovi možje
19.20 Vsi županovi možje
19.45 Svet
20.00 Vertikala smrti, film
22.20 Nevarni poker, film
00:05 Otok ljubezni
01:25 Otok ljubezni: Kaj je sledilo

Planet TV:
05:30 Planet Danes
06:00 Planet Zvezde
06:20 Planet Vreme in Šport
06:30 Matilda in ramsayjeva družina
06:45 Matilda in ramsayjeva družina
07:00 Samo ljubezen
08:00 Jutro na planetu
09:00 LEGO Masters
09:55 Moje sonce
10:50 Vaše zdravje, naša skrb
11:55 Matilda in ramsayjeva družina
12:15 Nova priložnost
13:10 Maščevanje v visokih petah
14:10 Prepovedani sadež
15:05 Zapuščena
15:35 Zapuščena
16:05 Samo ljubezen
17:00 Moje sonce
18:00 Prepovedani sadež
19:00 Planet Danes
19:30 Planet Debate
19:50 Planet Vreme in Šport
20:00 Družinski dvoboj
21:00 Poroka na prvi pogled - Avstralija
22:30 Večerni Planet Danes
22:50 Zaliv škandalov
23:20 Odtenki modre
00:15 Poroka na prvi pogled - Avstralija
01:45 Downton Abbey
02:45 Planet Danes
03:15 Planet Debate
03:35 Planet Vreme in Šport
03:45 Nočni program
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki słoweńskich stacji radiowych na 07.07.2022 (wizja Aster City)
Radio Slovenija - 1. program:
00:00 Poročila
00:15 Nočni obisk: Marjan Šrimpf
01:00 Poročila
02:00 Poročila
03:00 Poročila
04:00 Poročila
05:00 Poročila
05:10 Jutranji program
05:20 Vremenska napoved
05:30 Prva jutranja kronika
05:50 Duhovna misel
06:00 Poročila
06:08 Jutranji koledar
06:15 Vreme z meteorologom
06:45 Lokalni čas
07:00 Druga jutranja kronika
07:35 Možgani na dlani
08:00 Poročila
08:05 Svetovalni servis
08:30 Dober dan z Anjo
08:42 Obvestila
09:00 Poročila
09:30 Ultrazvok: Dr. Lejko Zupanc: Enostavni priročnik za življenje s covidom
10:00 Poročila
10:30 STORŽ: "S svojim življenjem sem zelo zadovoljen!"
11:00 Poročila
12:00 Poročila
12:05 Na današnji dan
12:50 Vandramo na Prvem
13:00 Danes do trinajstih
13:20 Po Sloveniji
13:53 Osmrtnice, obvestila
14:00 Poročila
15:30 Dogodki in odmevi
16:15 Obvestila
17:00 Poročila
17:05 Studio ob 17.00
18:15 Obvestila
18:25 Svet kulture na Prvem
19:00 Radijski dnevnik
19:45 Lahko noč, otroci!
20:00 Poročila
20:05 Četrtkov večer
21:00 Poročila
21:05 Literarni večer
22:00 Zrcalo dneva
22:30 Informativna oddaja v angleščini in nemščini
22:40 Pesem v žepu
23:00 Poročila
23:05 Literarni nokturno

Radio Slovenija - Val 202:
00:00 Novice
01:00 Novice
02:00 Novice
03:00 Novice
04:00 Novice
05:00 Novice
05:30 Prva jutranja kronika
05:45 Dobro jutro
06:00 Novice
06:30 Novice
06:38 Športna zgodba: Odbojka
07:00 Druga jutranja kronika
07:29 Vreme po Sloveniji
08:00 Globalna vas
08:30 Novice
09:15 Naval na šport: Nogomet, odbojka in kolesarstvo
09:30 Novice
09:37 Popevka tedna
09:55 Napoved radijskega sporeda
10:30 Novice
10:34 Aktualno: Tour 202
10:45 Aktualno
11:30 Novice
11:38 Obvestila
12:00 Frekvenca X
12:30 Novice
13:00 Danes do trinajstih
14:00 Kulturnice: Priporočilo
14:20 Obvestila
14:30 Novice
15:03 Radio napoveduje
15:30 Dogodki in odmevi
16:10 Obletnica albuma - napoved
16:30 Novice
16:45 Odbita do bita
17:00 Šport: Odbojka
17:30 Novice
17:35 Obvestila
17:36 Popevka tedna
17:45 Naval na šport: Nogomet, odbojka in kolesarstvo
18:00 Obletnica albuma: Audioslave - Audioslave
18:25 Večerni spored
18:45 Črna kronika
19:00 Radijski dnevnik
20:00 Šport: Nogomet

Radio Slovenija - ARS:
00:00 Poročila
00:05 Evropski klasični nokturno
04:00 Svitanja
05:05 Arsove spominčice, ponov.
06:00 Glasbena jutranjica
07:00 Druga jutranja kronika
07:25 Glasbeni poudarki, današnjega dne
07:30 Glasbena jutranjica
08:00 Poročila
08:05 Lirični utrinek: Charles Baudelaire: Vabilo na potovanje
08:07 Glasbena jutranjica
09:00 Operna jutranjica: Cardillac, Hindemith - največji upornik v nemškem opernem svetu
10:00 Poročila
10:05 Skladatelj tedna: Ameriški postmodernizem, 4. del
11:00 Poročila
11:05 Glasbeni utrip, ponov.: Glasbeni utrip, ponovitev
12:00 Poročila
12:05 Arsove spominčice: Iz opusa Bohuslava Martinuja, S slovenskimi izvajalci
13:00 Poročila
13:05 Razgledi in razmisleki: Umetnostna in arhitekturna dediščina plemstva ob njegovem zatonu in potem
13:30 Naši operni umetniki
14:00 Poročila
14:05 Po belih in črnih tipkah, Veliki pianisti in mojstri klavirske igre
15:30 Dogodki in odmevi
16:05 Svet kulture
16:30 Mladi virtuozi: Skladatelj Anže Rozman, Pripoved gozdne nimfe, Revolucionarna etuda vs. Fantazija Impromtu, Barcarola za Barcarolo in Tango
17:00 Izšlo je: Alenka Kepic Mohar: Nevidna moč knjige, Berljivo in poglobljeno o knjigah in branju
17:30 Poročila
17:35 Banchetto musicale: Nicolas Hotman, virtuoz na lutnji in violi da gamba, Banchetto musicale
19:00 Odprta knjiga: Veronika Simoniti: Ivana pred morjem 25/31, Lep roman o nelepih časih in rečeh
19:15 Poigra
19:30 Za en bokal muzike: S srečanja na Primskovem 1
20:00 Komorni studio: Carpe artem 3: Nove poti, Na 3. koncertu spomladanskega dela cikla Carpe artem so zvenela dela Gabriela Piernéja, Jeana Françaixa, Matthewa Kennedyja in Luciana Beria.
22:00 Poročila
22:05 Radijska igra: Žarko Petan: Vražja stava
22:55 Divertimento
23:00 Literarni nokturno: Andrej E. Skubic: Krasni dnevi
23:15 Glasba 20. stoletja
23:59 Slovenska himna
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki węgierskich stacji telewizyjnych na 11.07.2022 (wizja Aster City)
M1:
05:20 Hajnali gondolatok
05:25 Kárpát Expressz
05:55 Ma reggel
09:00 Az érzelmek tengerén I./98.
10:00 Nyár 22
12:00 Híradó
12:35 Sporthírek
12:45 Időjárás-jelentés
12:50 Körzeti híradók
13:00 Europa A la Carte 14.
13:35 Almárium válogatás
14:25 A világ 100 csodája 3.
15:25 A világörökség kincsei
15:45 Don Matteo VII./22.
17:00 Híradó
17:10 Körzeti híradók
17:20 Gasztroangyal
18:10 Az érzelmek tengerén I./99.
18:55 Mindennapi
19:00 Híradó
19:45 Sporthírek
19:55 Időjárás-jelentés
20:00 Mindennapi
20:05 A hegyi doktor II./7.
21:05 Kékfény
22:00 Híradó
22:30 Sporthírek
22:35 Időjárás-jelentés
22:40 Kenó
22:45 Hogy volt?! - Válogató adások
23:40 Ábrahám 1
01:20 Műsorzárás

M2:
05:00-20:00 Gyerekcsatorna
20:00 Híradó
20:20 Sporthírek
20:25 Időjárás-jelentés
20:30 Friss
21:00 Stiló
21:35 Akusztik
22:40 Az A38 hajó színpadán
23:40 Elektrip
02:05 Friss
02:35 Stiló
03:00 Akusztik
04:00 Nyaralj itthon!
04:05 Az A38 hajó színpadán

TV2:
05:10 Kívánságpiac Extra IV./169.
05:35 Kívánságpiac Extra IV./170.
06:00 Tények Reggel
06:30 Mokka
09:10 Mokkacino 136.
10:45 Csapdába csalva I./26.
11:15 Aktiv
12:00 Tények délben
12:30 Rex felügyelő III./7.
13:30 Rex felügyelő III./8.
14:35 A szerelem aromája 34.
15:40 Fazilet asszony és lányai I./107.
16:45 Remények földje IV./49.
18:00 Tények
18:45 Aktiv
19:30 Pénzt vagy Éveket! IV./6.
20:55 Ninja Warrior Hungary III. (felezett) III./6.
22:15 Tények Este
22:45 A Bank 21.
00:10 A csodadoktor I./64.
01:10 Rex felügyelő III./7.
02:00 Rex felügyelő III./8.
02:50 Zsaruvér XII./11.
03:35 Műsorzárás

RTL Klub:
04:45 Nevess csak! XIV./33.
05:00 Teleshop
05:25 Fókusz
06:00 Reggeli
10:05 Teleshop
11:45 Nevess csak! XIV./33.
12:00 RTL Híradó - Déli kiadás
12:10 Fókusz
12:50 Mestercukrász - Az édesszájú Konyhafőnök II./15.
15:25 A sors könyvei 74.
16:40 Szerelem és más bajok 58.
18:00 RTL Híradó - Esti kiadás
18:55 Fókusz
19:40 Reflektor
20:00 Mestercukrász - Az édesszájú Konyhafőnök II./16.
22:35 Magnum IV./11.
23:40 RTL Híradó - Késő esti kiadás
00:20 Cobra 11 XXIII./4.
01:35 Autogram 317.
02:20 CSI: New York-i helyszínelők III./5.
03:35 Műsorzárás

TV4:
05:30 Poirot-novellák 18.
06:35 Született feleségek V./2.
07:30 Született feleségek V./3.
08:30 A Grace klinika XI./3.
09:30 A Grace klinika XI./4.
10:30 Poirot - Mrs. McGinty halott
12:35 Poirot-novellák 19.
13:40 Élete a halál I./6.
14:35 Sherlock Holmes 2.
15:40 Sherlock Holmes 3.
16:45 Hír4
16:55 Poirot - Macska a galambok között
19:00 Hír4
19:25 Oxfordi gyilkosságok V./1.
21:30 FBI - New York különleges ügynökei II./6.
22:30 FBI - New York különleges ügynökei II./7.
23:30 Oxfordi gyilkosságok V./1.
01:30 Élete a halál I./7.
02:30 A viszony V./5.
03:30 A viszony V./6.
04:30 Műsorzárás

SuperTV2:
05:05 Magánnyomozók II./13.
06:05 Csapdába csalva III./60.
06:40 Csapdába csalva III./61.
07:10 Hal a tortán VIII./20.
08:35 Aktiv
09:20 Oltári történetek 2.
10:25 Családi Titkok 81.
11:30 Családi Titkok 83.
12:40 Családi Titkok 84.
13:45 Pénzt vagy Éveket! IV./5.
15:10 Ninja Warrior Hungary III./5.
16:30 Tények
17:00 Csapdába csalva I./55.
17:35 Hal a tortán VIII./20.
19:00 Szerelem kiadó II./8.
20:00 Elárulva II./6.
21:00 Hal a tortán VIII./21.
22:15 Lánybúcsú
00:15 Tények Plusz
01:00 Családi Titkok I./200.
02:05 Családi Titkok I./201.
03:05 Magánnyomozók II./4.
03:55 Csapdába csalva II./31.
04:30 Csapdába csalva II./32.

RTL Kettő:
06:00 Tom és Jerry II./24.
06:10 Tom és Jerry II./25.
06:20 Beugró I./1.
07:30 Vészhelyzet XV./16.
08:30 Vészhelyzet XV./17.
09:30 Hagyjál főzni! II./9.
10:40 Vacsoracsata 251.
11:45 Vacsoracsata 252.
12:55 Segítség, bajban vagyok! 55.
13:55 A gyanú árnyékában 16.
14:55 Showder Klub II./5.
16:00 Éjjel-Nappal Budapest 2312.
17:15 Segítség, bajban vagyok! 55.
18:15 A gyanú árnyékában 64.
19:15 Showder Klub II./6.
20:20 Showder Klub II./7.
21:30 Éjjel-Nappal Budapest 2313.
22:50 Showder Klub II./6.
23:55 Vészhelyzet XV./17.
00:55 CSI: Miami helyszínelők X./19.
01:55 Segítség, bajban vagyok! 55.
02:55 A gyanú árnyékában 16.
04:00 Az első millióm története V./8.
05:00 Hagyjál főzni! II./9.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki węgierskich stacji telewizyjnych na 11.07.2022 (wizja Aster City), cz. 2:
Duna:
00:00 Záróhíradó
00:12 Időjárás-jelentés
00:20 Ma éjszaka
05:55 Ma reggel
06:00 Híradó
06:13 Sporthírek
06:18 Időjárás-jelentés
06:20 Ma reggel
06:30 Hírek
06:33 Ma reggel
07:00 Híradó
07:20 Időjárás-jelentés
07:22 Ma reggel
07:30 Hírek
07:33 Ma reggel
08:00 Híradó
08:15 Időjárás-jelentés
08:20 Ma reggel
08:30 Hírek
08:33 Ma reggel
09:00 Híradó
09:10 Időjárás-jelentés
09:12 Ma délelőtt
09:30 Hírek
09:33 Agenda
09:43 Ma délelőtt
10:00 Híradó
10:10 Időjárás-jelentés
10:12 Ma délelőtt
10:30 Hírek
10:33 Kék bolygó
11:00 Híradó
11:10 Időjárás-jelentés
11:12 Ma délelőtt
11:30 Hírek
11:33 Magyar gazda
12:00 Híradó
12:35 Sporthírek
12:45 Időjárás-jelentés
12:50 Ma délután
13:00 Híradó
13:10 Időjárás-jelentés
13:12 Ma délután
13:30 Hírek
13:33 Ma délután
14:00 Híradó
14:10 Időjárás-jelentés
14:12 Ma délután
14:30 Hírek
14:33 Itthon vagy!
15:00 Híradó
15:10 Időjárás-jelentés
15:12 Ma délután
15:30 Hírek
15:33 Kék bolygó
16:00 Híradó
16:10 Időjárás-jelentés
16:12 Ma délután
16:30 Hírek
16:33 Magyar gazda
17:00 Híradó
17:10 Időjárás-jelentés
17:12 Ma délután
17:30 Hírek
17:33 Ma este
17:45 Agenda
18:00 Híradó
18:20 Időjárás-jelentés
18:22 V4 Híradó
18:30 Hírek
18:33 Ma este
19:00 Híradó
19:45 Sporthírek
19:55 Időjárás-jelentés
20:00 Híradó
20:20 Sporthírek
20:25 Időjárás-jelentés
20:30 Hírek
20:33 Ma este
21:00 Híradó
21:20 Időjárás-jelentés
21:22 V4 Híradó
21:30 Hírek
21:33 Világhíradó
22:00 Híradó
22:30 Sporthírek
22:35 Időjárás-jelentés
22:40 Ma éjjel
23:00 Híradó
23:15 Időjárás-jelentés
23:20 Angol nyelvű hírek
23:30 Német nyelvű hírek
23:40 Orosz nyelvű hírek
23:50 Kínai nyelvű hírek

ATV:
00:45 Heti Napló Sváby Andrással
02:10 #Bochkor
03:30 Fő az egészség
03:55 Kőbánya Híradó
04:25 700-as klub
04:55 Műsorajánló
05:00 Hazahúzó
06:00 ATV Híradó
06:25 START
Benne Híradók: 6:55, 7:55
08:30 Fórum
08:55 ATV Híradó
09:15 Fórum
10:35 MediaShop
13:20 A nap híre
14:15 Hazahúzó
15:20 Szépség Akció
16:30 Fórum
17:25 ATV Híradó
17:55 A nap híre
18:45 ATV Híradó
19:25 Egyenes beszéd
20:45 MaiTÉMA
21:55 ATV Híradó
22:25 A Géniusz

Hír TV:
06:00 Hírek
06:05 Széles út
06:30 Hírek
06:35 Soroló
07:00 Híradó
07:20 Reggeli járat
Benne: 07:30, 08:00, 08:30 Hírek
09:00 Hírek
09:05 Kontraszt
Benne: 09:30 Hírek
10:00 Híradó
10:30 Hírek
10:35 Európai híradó
11:00 Hírek
11:05 Zöld övezet
11:30 Hírek
11:35 Bruttó
12:00 Déli híradó
13:00 Hírek
13:05 Ázsia
13:30 Hírek
13:35 Garázs
14:00 Hírek
14:05 Civil kaszinó
Benne: 14:30 Hírek
15:00 Híradó
15:30 Hírek
15:35 Keresztmetszet
16:00 Hírek
16:05 Célpont
16:30 Hírek
16:35 Paletta
17:00 Híradó
17:30 Hírek
17:35 Hírvilág
18:00 Híradó
18:20 Stopper
Benne: 18:30 Hírek
19:00 Híradó
20:00 Hírek
20:05 Rájátszás
Benne: 20:30 Hírek
21:00 Híradó 21
21:30 Hírek
21:35 Lapzárta
22:00 Híradó
22:30 Hírek
22:35 BBC Reporters
23:00 Hírek
23:05 Rájátszás
Benne: 23:30 Hírek
00:00 Műsorzárás

Echo TV:
06:45 Vidéki mozaik
07:00 120 perc
09:00 Piaci negyed
09:30 Tükör
10:00 Piaci negyed
10:30 Invitál
11:00 Piaci negyed
11:30 Tabuk nélkül
12:00 60 perc
13:00 Korrektúra
14:00 Piaci negyed
14:30 Szembesítés
15:00 Piaci negyed
15:30 Szembesítés
16:00 Piaci negyed
16:30 7 Nap
17:00 Piaci negyed
17:30 7 Nap
18:00 Légkör
18:30 Kurázsi
19:00 Tükör
19:30 Híradó
20:00 Tabuk nélkül
20:30 Ez történhet a héten
21:30 Raport
22:00 Híradó
22:30 Még nem késő
23:30 Vidéki mozaik
23:45 Műsorzárás
Ostatnio zmieniony 13 lip 2022, 22:54 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki węgierskich stacji radiowych na 11.07.2022 (wizja Aster City):
Kossuth Rádió:
00:00 Hírek. Időjárás
00:08 Himnusz
00:10 Regényes történelem
00:33 Egyszer volt...
01:00 Hírek. Időjárás
01:03 100 éve történt
01:30 XX. századi történelem
02:00 Hírek. Időjárás
02:03 Gondolat-jel
03:00 Hírek. Időjárás
03:03 30 éve szabadon
03:25 30 perc alatt a Föld körül
04:00 Hírek. Időjárás
04:03 "Hajnali" népzene korán kelőknek
04:30 Határok nélkül
05:00 Reggeli krónika
05:00 Krónika. Sport
05:30 Hírek. Időjárás
05:39 Falurádió
06:00 Krónika. Sport
06:30 Hírek. Időjárás. Gazdaság
07:00 Krónika. Sport
07:19 Körzeti időjárásjelentés
07:30 Hírek. Időjárás
08:00 Krónika. Sport
08:19 Mindennapi tudomány
08:30 Hírek. Időjárás
09:00 Hírek. Időjárás
09:05 Napközben
09:30 Hírek. Időjárás
09:32 Napközben
10:00 Délelőtti krónika
10:10 Napközben
10:30 Hírek. Időjárás
10:32 Napközben
10:58 Hangtár
11:00 Hírek. Időjárás
11:05 A Hely
11:30 Hírek. Időjárás
11:32 Vendég a háznál
12:00 Déli Krónika. Közlekedés. Időjárás. Sport
12:46 Vízállásjelentés
13:00 Hírek. Időjárás
13:05 Ütköző
13:30 Krisztus közöttünk - a Görög Katolikus Egyház félórája
14:00 Hírek. Időjárás
14:05 Freskó
14:26 Rádiószínház zene - délután
14:30 Hírek. Időjárás
14:32 Felfedező - a környezetről
15:00 Hírek. Időjárás
15:10 Trend-idők
15:25 Édes anyanyelvünk
15:30 Hírek. Időjárás
15:32 Kalendárium
16:00 Délutáni krónika
16:10 Jó napot, Magyarország!
17:00 Hírek. Időjárás
17:05 Jó napot, Magyarország!
17:30 Határok nélkül
18:00 Esti krónika
18:30 A nap kérdése
19:00 Hírek. Időjárás
19:05 Az Este
19:30 Nagyok
20:00 Hírek. Időjárás
20:10 B. Török Fruzsina: Az elvarázsolt színház II.
20:25 Vers napról napra
20:30 Édes anyanyelvünk
20:35 30 éve szabadon
21:00 Hírek. Időjárás
21:05 Rádiószínház kulissza
21:07 Jonas Jonasson: A százéves ember, aki kimászott az ablakon és el
22:00 Késő esti krónika
22:30 SPORTVILÁG
23:00 Hírek. Időjárás
23:05 Ütköző
23:35 A Hely

Petőfi Rádió:
00:00 Hírek. Időjárás
00:03 Petőfi Jazz
01:00 Hírek. Időjárás
01:03 Nagy Magyar éjszaka
Benne Hírek. Időjárás: 02:00, 03:00, 04:00
05:00 Hírek. Időjárás
05:03 Hajnal Petőfivel
Benne Hírek. Időjárás: 05:00, 05:30, 06:00
06:30 Hírpercek
06:40 Petőfivel a Reggel!
Benne Hírek. Időjárás: 07:00, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00
10:00 Hírek. Időjárás
10:03 Hétköznap Petőfivel
Benne Hírek. Időjárás: 11:00, 12:00
13:00 Hírpercek
13:15 Petőfi délután
Benne Hírek. Időjárás: 14:00, 15:00
16:00 Hírek. Időjárás
16:03 Hazafelé Petőfivel
Benne Hírek. Időjárás: 17:00
18:00 Hírek. Időjárás
18:03 Petőfi Üzenőfal
Benne Hírek. Időjárás: 19:00, Sportpercek: 19:04
20:00 Hírek. Időjárás
20:03 Mezgerélő
21:00 Hírek. Időjárás
21:03 Petőfi Elektrik
Benne Hírek. Időjárás: 22:00, Hírpercek: 23:00

Bartók Rádió:
00:00 Hírek. Időjárás. Szózat
00:05 Notturno
06:00 Hírek. Időjárás
06:05 Muzsikáló reggel
Benne​ Hírek. Időjárás: 7.00, 8.00, 9.00 Hírek. Időjárás, Játék - Kulturális hírek: 7.40
09:30 Arckép
10:00 Hírek. Időjárás
10:05 Muzsikáló délelőtt
12:00 Hírek. Időjárás
12:05 Népzene - Fiatalok hangja
12:35 Koncert
13:27 Koncert
15:00 Hírek. Időjárás
15:05 Muzsikáló délután
Benne​ Hírek. Időjárás: 16.00, 18.00 Hírek. Időjárás, Játék - Kulturális hírek: 17.00
19:00 Évfordulók
19:30 Koncert
20:35 Hírek. Időjárás
20:40 Koncert
22:00 Hírek. Időjárás
22:05 Ars nova
23:00 Jazz
Ostatnio zmieniony 13 lip 2022, 22:51 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki fińskich stacji telewizyjnych na 13.07.2022 (wizja Aster City)
Yle TV1:
05:25 Rajankäyntiä
05:55 Ylen aamu
09:30 Peltsin toinen luonto
10:00 Salaisuuksien kesä
11:00 Yle Uutiset
11:05 Yle News
11:10 8 minuuttia
11:20 Eurooppalainen keksintöpalkinto 2019
11:30 Syyttäjä
13:00 Yle Uutiset
13:05 Ylen aamu
13:45 Kipparikvartetti
15:05 Yle Uutiset
15:10 Viidakkoperhe
15:55 Avara luonto: Pustan villit hevoset
16:50 Novosti Yle
16:55 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset
17:10 Viidakkoperhe
17:55 B. Virtanen
18:00 Kuuden Yle Uutiset
18:30 Peltsin toinen luonto
19:00 Historia: Anne Frankin muisto
19:53 Hevosvoimia
20:00 Kandit
20:29 Yle Uutiset
20:55 Urheiluruutu
21:05 A-studio
21:35 8 minuuttia
21:45 Reykan tapaus
22:40 Minun musiikkini
23:25 Yle Uutiset
23:35 Melbournen sarjamurhaaja

Yle TV2:
06:50 Pikku Kakkonen
09:00 Sydänmailla
09:45 Uusi Päivä
10:15 Markus vs. maailma
10:40 Kapinalliset
11:05 Se tyyli
11:15 McLeodin tyttäret
12:00 Färsaaret
13:00 Tanskalainen maajussi
13:30 Kummeli
14:00 Selkämeri
14:50 Kekseliäs nikkari
15:31 Mahtikoneita ja ilmastoihmeitä
15:45 Take Us Home: Leeds United
16:26 Julia Thurén vihan valtatiellä
16:30 Uusi Päivä
17:00 Pikku Kakkonen
18:00 Luottomies
18:09 Luottomies
18:19 Yle Uutiset Alueeltasi
18:30 UEFA Women's Euro 2022 Studio
18:50 Jalkapallon naisten EM
19:48 Yle Uutiset
19:57 Jalkapallon naisten EM
21:00 UEFA Women's Euro 2022 Studio
21:15 Yle Uutiset, sää ja urheilu
21:35 UEFA Women's Euro 2022 Studio
21:50 Jalkapallon naisten EM

MTV3:
00:25 Taxi Driver
01:40 Unelma-asunto auringon alta
02:40 Masked Singer USA
03:40 Olen Julkkis... Päästäkää Minut Pois!
06:15 Aamusää
06:25 Uutisaamu
09:30 Emmerdale
10:00 Emmerdale
10:30 Kauniit ja rohkeat
11:00 Ostoskanava Tvins.com
11:55 Uutiset
12:05 Valitut Palat Collection
12:30 Olen Julkkis... Päästäkää Minut Pois!
14:00 Unelma-asunto auringon alta
15:00 Kolme Uutiset
15:05 Suomen surkein kuski
16:00 Tolpalla
17:00 Viiden Uutiset
17:05 Kesäterassi
17:30 Kauniit ja rohkeat
18:00 Emmerdale
18:30 Emmerdale
19:00 Seitsemän Uutiset
19:20 Kauppalehden Talousuutiset
19:25 Päivän sää
19:30 Kesäterassi
20:00 SuomiAreena
21:00 The Harlins
21:30 The Harlins
22:00 Kymmenen Uutiset
22:20 Tulosruutu
22:30 Päivän sää
22:35 Joonas Nordman Show: Grillikausi
23:35 Unelma-asunto auringon alta
00:30 Olen Julkkis... Päästäkää Minut Pois!
01:55 Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
02:55 Olet mitä syöt
03:50 Jahti
04:45 Meidän vauvamme - moderni ihme

Nelonen:
00:50 Arman ja Suomen rikosmysteerit
01:50 4D: Elämäni on yhtä orgasmia
02:50 Suomen huutokauppakeisari
06:00 Bing
06:05 Arpo
06:10 My Little Pony: Pony Life
06:20 Sunny Bunnies
06:25 Tuire ja Sateenkaarimaa
06:45 Pyjamasankarit
07:10 Smurffit
07:20 Miraculous: Ladybug ja Cat Noir
07:45 LEGO City Adventures
07:55 LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
08:05 LEGO Ninjago
08:20 Angry Birds Stella
08:25 Sonic Boom
08:35 Pac-Man and the Ghostly Adventures
09:00 Remppa vai muutto Vancouver
10:00 Annan herkulliset leivonnaiset
10:30 LIVE: Onnenarpa
12:25 Valitut Palat Collection
13:25 Hauskat kotivideot Suomi
14:25 Remppa vai muutto Vancouver
15:25 Suurin pudottaja Suomi
16:25 Nelosen uutiset ja sää
16:30 Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
17:30 Huvila & Huussi
18:30 Nelosen uutiset
18:50 Nelosen sää
18:55 IS Urheilu-uutiset
19:00 Sami Kurosen makumatka Pohjois-Karjalassa
19:30 Sami Kurosen makumatka Pohjois-Karjalassa
20:00 Burgerimiehet Pohjolassa
20:58 Keno ja Synttärit
21:00 Thor: The Dark World
23:20 Nelosen uutiset ja sää
23:30 IS Urheilu-uutiset
23:40 Burgerimiehet Pohjolassa

Yle 24:
05:55 Ylen aamu
​09:30 Uutispäivä
10:00 Yle Uutiset
11:00 Yle Uutiset
11:05 Yle News
12:00 Euronews
13:00 Yle Uutiset
13:05 Tänään otsikoissa
14:00 Yle Uutiset
15:00 Yle Uutiset
16:00 Yle Uutiset
16:10 Tänään otsikoissa
16:50 Novosti Yle
16:55 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset
17:10 HardTalk
17:40 Kotimaan kasvot
18:00 Kuuden Yle Uutiset
18:30 MOT
19:00 Yle Uutiset
19.10 Kulttuuriuutiset
19:20 Uudenmaan uutiset
19:30 Yle Uutiset Uusimaa
19:40 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
19:50 Yle Uutiset Lounais-Suomi
20:00 Yle Uutiset
20:05 Kulttuuriuutiset
20:10 Yle Uutiset Häme
20:20 Yle Uutiset Pirkanmaa
20:29 Yle Uutiset
20:55 Urheiluruutu
21:05 Kulttuuriuutiset
21:10 HardTalk
21:40 SVT uutiset
21:50 Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
22:00 Yle Uutiset, sää ja urheilu
22:20 Uutispäivä
22:50 Yle Uutiset Itä-Suomi
23:00 Euronews
23:20 Kulttuuriuutiset
23:25 Oddasat
23:30 360 grader
00:00 Yle Uutiset
00:10 Uutispäivä
00:40 Yle Uutiset Pohjanmaa
00:50 Yle Uutiset Pohjois-Suomi
01:00 Yle Uutiset Lappi
01:10 Uutisikkuna
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Brazylii na 15.07.2022 (wizja Aster City):
Globo:
04:00 Hora 1
06:00 Bom Dia SP
08:30 Bom Dia Brasil
09:30 Mais Você
10:37 Globo Notícia
10:40 Encontro com Patrícia Poeta
11:45 SPTV - 1ª Edição
12:50 Globo Esporte
13:15 Jornal Hoje
14:30 O Cravo e a Rosa - Edição Especial
15:15 Megamente
16:50 Vale a Pena Ver de Novo - A Favorita
18:02 Globo Notícia
18:05 Além da Ilusão
18:50 SPTV - 2ª Edição
19:20 Cara e Coragem
20:15 Jornal Nacional
21:15 Pantanal
22:20 Globo Repórter
23:10 The Equalizer - A Protetora
23:55 Jornal da Globo
00:45 Conversa com Bial
01:40 Cara e Coragem
02:25 Vai que Cola
03:05 Rogue One - Uma História Star Wars
04:50 Aprendendo com a Vovó

Record:
05:00 Balanço Geral Manhã
07:00 SP no Ar
08:40 Fala Brasil
10:00 Hoje em Dia
11:40 Esporte Record
12:00 Record Notícias
13:50 Tudo a Ver
15:20 Chamas da Vida
16:30 Cidade Alerta
19:20 SP Record
19:55 Jornal da Record
21:00 Todas as Garotas em Mim - TAGEM
21:45 Amor sem Igual
22:45 Bad Boys II
00:35 Jornal da Record - 24h
01:20 Programação IURD

SBT:
06:00 Primeiro Impacto
09:30 Carrossel
10:45 Esmeralda
12:00 SBT Notícias
14:30 Casos de Família
15:30 Fofocalizando
16:30 Cuidado com o Anjo
17:30 A Desalmada
18:20 Amanhã É para Sempre
19:20 SBT São Paulo
19:45 SBT Brasil
20:30 Poliana Moça
21:30 Carinha de Anjo
22:15 Programa do Ratinho
23:15 Até o Fundo
01:00 Jornal do SBT
01:35 The Noite com Danilo Gentili
02:35 Operação Mesquita
03:10 SBT Notícias

Band:
04:00 1º Jornal
06:00 Bora SP
08:00 Bora Brasil
09:25 The Chef com Edu Guedes
11:00 Jogo Aberto
12:00 Os Donos da Bola
13:00 São Paulo Acontece
14:30 Melhor da Tarde com Cátia Fonseca
16:00 Brasil Urgente
18:50 Band Cidade
19:20 Jornal da Band
20:30 Faustão na Band
22:30 1001 Perguntas
00:00 Jornal da Noite
00:55 Que Fim Levou?
01:00 Esporte Total
01:50 Planeta Selvagem
02:50 BandNews TV

RedeTV!:
05:00 Igreja Internacional da Graça de Deus
08:00 Leitura Dinâmica - Edição de Manhã
08:40 Bom Dia Você
10:00 Você na TV
11:40 TV Esporte Notícias
12:40 Vou te Contar
15:00 A Tarde É Sua
17:30 Alerta Nacional
19:00 Notícias das 7
19:30 RedeTV! News
20:30 Igreja Internacional da Graça de Deus
21:30 TV Fama
22:30 Operação de Risco
23:30 Extreme Fighting
00:30 Leitura Dinâmica
01:15 Operação Cupido
02:15 Te Peguei

TV Cultura:
06:15 Telecurso
07:00 Esta Manhã
07:30 Peppa Pig
07:45 Kid-E-Cats
07:50 Bubu e as Corujinhas
08:00 Quintal da Cultura
12:00 Cultura Meiodia
13:00 The Furchester Hotel
13:10 As Grandes Aventuras de Ênio e Beto
13:15 Pequenas Aventureiras
13:20 Super Grover 2.0
13:30 Elmo, o Musical
13:40 Kid-E-Cats
13:45 As Aventuras de Sunny Bunnies
14:00 Quintal da Cultura
16:45 Turma da Mônica
17:00 O Mundo de Mia
17:30 Power Rangers: Dino Fury
18:00 The Next Step - Academia de Dança
18:30 Os Under-Undergrounds
18:45 Irmão do Jorel
19:00 Jornal da Cultura
19:50 De Olho no Voto
20:20 Metrópolis
21:00 Estação Livre
22:00 Cultura Noite
22:40 Entrelinhas
23:10 Persona em Foco
00:10 Camarote.21
00:40 Direções
01:40 Jeannie É um Gênio

TV Brasil:
06:00 Sanfonas do Brasil
06:30 Vale Agrícola
07:30 Repórter Nacional
08:00 Brasil em Dia
08:15 O Show da Luna!
08:48 Meu Cavaleiro e Eu
09:24 Eu Sou um Gênio
10:03 O Poderoso Mike
10:27 Os Vizinhos Piratas
11:00 D.P.A. - Detetives do Prédio Azul
11:30 Tem Criança na Cozinha
12:00 Os Vizinhos Piratas
12:15 Edição​ Nacional
13:00 Bugados
13:30 D.P.A. - Detetives do Prédio Azul
14:00 Meu Querido Elfo
16:00 Brasil Visto de Cima
16:30 Animais em Foco
17:00 América Latina Selvagem
18:00 Os Imigrantes
19:00 Edição​ Nacional
19:40 Stadium
20:00 A Escrava Isaura
21:00 Brasil Visto de Cima
21:30 Guardiões da Vida Selvagem
22:30 Uma Loucura de Mulher
00:15 A Escrava Isaura

Rede 21:
06:00 Igreja Mundial do Poder de Deus
15:30 Clip da Hora
16:00 Os Thundermans
16:30 Futurama
17:00 Os Simpsons
18:00 Louco por Você
18:30 Brooklyn 99
18:55 Giro 21 - notícias
19:00 Big Bang: A Teoria
19:30 Dois Homens e Meio
19:55 Giro 21 - notícias
20:00 Skid
20:55 Giro 21 - notícias
21:00 Law & Order: Unidade de Vítimas Especiais
22:00 Jornal 10 - com Gabriela Mayer
22:30 Cine 21: Malèna
00:30 Ponto a Ponto
01:30 Law & Order: Unidade de Vítimas Especiais
02:30 Infomerciais

Gazeta:
06:00 Igreja Universal do Reino de Deus
07:00 Gazeta Shopping
10:15 Ateliê na TV
11:00 Revista da Cidade
12:30 Você Bonita
14:00 Mulheres
17:50 Gazeta News
18:00 Gazeta Esportiva
19:00 Jornal da Gazeta
20:00 Igreja Universal do Reino de Deus
22:00 Jornal da Gazeta - Edição das 10
22:30 Programa do Ramy
22:38 Gazeta Shopping
23:30 Paz e Vida
Ostatnio zmieniony 19 lip 2022, 12:24 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki fińskich stacji radiowych na 19.07.2022:
Yle Radio 1:
6.00 Yle Uutiset ja sää
6.10 Aamusoitto
6.35 Hartaita säveliä
6.50 Aamuhartaus
6.59 Hyvää huomenta
7.00 Yle Uutiset ja sää
7.15 Aamusoitto
7.53 Ykköskolumni
7.59 Hyvää huomenta
8.00 Yle Uutiset ja sää
8.15 Ykkösaamu
9.00 Yle Uutiset
9.05 Muistojen bulevardi
10.00 Sari Valto: Miksi näemme painajaisia?
11.00 Yle Uutiset
11.03 Arkea mullistaneet keksinnöt: Keksijä Maria, 34, ja pelastuslautta
11.40 Musiikkia
12.00 Päivän mietelause ja Turun tuomiokirkon kello lyö 12
12.05 Tiedeykkönen: Globaalin maailman synty
13.00 Yle Uutiset ja sää
13.10 Kiveen hakatut
13.35 Klassinen kattaus
14.30 Patsastelua: Sarjakuvataiteilija Ville Ranta
14.50 Kielen päällä: Stadin slangi
Stadin slangi syntyi Helsingin kaduilla poikajoukoissa, joihin haluttiin kuulua. Slangin ominaispiirteisiin kuuluvat yksinkertaiset ilmaisut, kielen värikkyys ja runsas synonyymien käyttö. Myös lainasanoja on paljon, erityisesti ruotsista. Slangi elää edelleen erityisesti Itä-Helsingin räppi-piireissä. Slangitoimittaja Virve Kuutar kertoo. Toimittajana on Jari Aula.
15.00 Yle Uutiset ja Kulttuuriuutiset
15.10 Kulttuuriykkönen
15.55 Yle News
16.00 Yle Uutiset ja sää
16.10 Faunin iltapäivä
17.00 Yle Uutiset, sää ja Musiikkiuutiset
17.10 Kissankehto - Susanna Vainiola
18.00 Yle Uutiset
18.05 Suomen romanien arkipäivä Ruotsissa: Osa 3: Aino ja Orvo Grönfors pitävät romanikielen elävänä arjessaan
18.20 Lukulamppu: Peukaloisen retket villihanhien seurassa, jakso 2
18.30 Hartaita säveliä
18.50 Iltahartaus
19.00 Yle Uutiset ja sää
19.10 Kulttuuriuutiset
19.15 Radioteatteri esittää: Kallion kimppa 6/8
19.30 Radion sinfoniaorkesteri konserttilavalla
20.40 Iltasoitto
22.00 Yle Uutiset ja sää
22.10 Sari Valto: Miksi näemme painajaisia?
23.00 Iltahartaus
23.10 Yöklassinen
00.00 Yle Uutiset ja sää.
00.10 – 6.00 Yöklassinen jatkuu

Yle Radio Suomi:
04.00 Yle Uutiset ja sää.
04.02 Radio Suomen Varhaisaamu
05.00 Yle Uutiset ja sää.
05.02 Radio Suomen Varhaisaamu
05.30 Yle Uutiset ja sää.
05.32 Radio Suomen Varhaisaamu
05.50 Merisää.
05.52 Radio Suomen Varhaisaamu
06.00 Yle Uutiset ja sää.
06.10 Alueradio
06.30 Yle Uutiset alueeltasi.
07.00 Yle Uutiset ja sää.
07.15 Urheiluradio.
07.18 Alueradio
07.30 Yle Uutiset alueeltasi.
07.50 Merisää.
07.53 Alueradio
08.00 Yle Uutiset ja sää.
08.15 Urheiluradio.
08.18 Alueradio
08.30 Yle Uutiset alueeltasi.
09.00 Yle Uutiset.
09.05 Urheiluradio.
09.10 Sää.
09.11 Alueradio
09.30 Yle Uutiset alueeltasi.
10.00 Yle Uutiset.
10.03 Radio Suomen päivä
10.30 Yle Uutiset alueeltasi.
10.33 Radio Suomen Päivä
11.00 Yle Uutiset.
11.03 Radio Suomen Päivä
11.30 Yle Uutiset alueeltasi.
11.33 Radio Suomen Päivä
12.00 Yle Uutiset ja sää.
12.12 Urheiluradio.
12.15 Radio Suomen Päivä
12.45 Merisää.
12.55 Radio Suomen Päivä
13.00 Yle Uutiset.
13.10 Kutsuvieras: Teija Tiilikainen ? Hybridiuhkien edessä on oltava valppaana
14.00 Yle Uutiset.
14.03 Radio Suomen Kesäradio
14.30 Yle Uutiset alueeltasi.
14.33 Radio Suomen Kesäradio
15.00 Yle Uutiset.
15.03 Radio Suomen Kesäradio
15.30 Yle Uutiset alueeltasi.
15.35 Radio Suomen Kesäradio
15.50 Veneilysää
15.52 Radio Suomen Kesäradio
16.00 Yle Uutiset ja sää.
16.10 Urheiluradio.
16.13 Radio Suomen Kesäradio
16.30 Yle Uutiset alueeltasi.
16.33 Radio Suomen Kesäradio
17.00 Yle Uutiset ja sää.
17.10 Radio Suomen Ilta.
17.30 Mä haluun olla Nylon
17.50 Radio Suomen Ilta.
18.00 Yle Uutiset.
18.05 Vanhan discon ilta
18.50 Merisää.
18.55 Vanhan discon ilta
19.00 Yle Uutiset ja sää.
19.10 Urheiluradio.
19.13 Vanhan discon ilta
20.00 Yle Uutiset ja sää.
20.03 Radio Suomen Ilta
20.20 Kukouri - Junnun veneen tarina
20.40 Radio Suomen Ilta
21.00 Yle Uutiset.
21.03 Urheiluradio.
21.12 Yle Uutiset selkosuomeksi.
21.17 Radio Suomen Ilta
21.50 Merisää.
21.55 Radio Suomen Ilta.
22.00 Yle Uutiset ja sää.
22.10 Urheiluradio.
22.13 Kantritohtori Teppo Nättilä.
23.00 Yle Uutiset.
23.03 Yle News
23.06 Yle Nachrichten
23.09 Yöradio.
23.15 Mä haluun olla Nylon
23.35 Yöradio.
0.00 Yle Uutiset.
0.05 Yöradio - toiveiden yö.
1.00 Yle Uutiset ja sää.
1.02 Kutsuvieras: Teija Tiilikainen ? Hybridiuhkien edessä on oltava valppaana
2.00 Yle Uutiset.
2.02 Bluesministeri Esa Kuloniemi.
2.54 Yöradio.
3.00 Yle Uutiset.
3.02 Aulantai - Kai Ulmanen.
3.54 – 4.00 Yöradio.

YleX:
6.00 YleX Soittolista
6.30 YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka (Areena)
10.00 Uuden musiikin X: Anne Lainto & Renaz Ebrahimi
12.00 YleX Etusivu
14.00 YleX Iltapäivä: Aikku
17.00 YleX Ilta: Womma
20.00 Renaz ja Wekesa
22.00 YleX Aamu: Päivän parhaat
23.00 YleX Iltapäivä: Päivän parhaat
0.00 – 6.00 Yöradio

YleX Uutiset: 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.30, 18.00

Yle Puhe:
6.00 Puheen Aamu
10.00 Puheen Päivä
12.30 Kotimaanpeili
13.00 Diginen iltapäivä
14.00 Puheen Iltapäivä
18.00 Politiikkaradio
19.00 Pörssipäivä
20.00 Kulttuuripeili
21.00 Ulkomaanpeili
21.30 Talouspeili
22.00 Päivä tunnissa
22.50 Urheilukatsaus
23.00 Politiikkaradio (uusinta)
0.00 - 6.00 Arkisto

Yle Uutiset: puolen tunnin välein
Yle News: 9.55, 15.55, 17.50
Yle Novosti: 17.55, 22.55

Yle Vega:
00.00 Nattklassiskt
06.00 Yle Nyheter med väder- och sjörapport
06.06 Vega Musik
06.54 Andrum
07.00 Yle Nyheter med väder
07.10 Yle Vega Huvudstadsregionen
07.30 Yle Nyheter Huvudstadsregionen
07.33 Yle Vega Huvudstadsregionen
08.00 Yle Nyheter med sport, väder- och sjörapport
08.15 Yle Vega Huvudstadsregionen
08.30 Yle Nyheter Huvudstadsregionen
08.33 Yle Vega Huvudstadsregionen
09.00 Yle Nyheter
09.10 Yle Vega Huvudstadsregionen
09.30 Yle Nyheter Huvudstadsregionen
09.33 Yle Vega Huvudstadsregionen
09.54 Andrum
10.00 Yle Nyheter med väder
10.03 Vegas sommarpratare: Mats Bergman
11.00 Yle Nyheter
11.03 Sommar i Svenskfinland
11.30 Yle Nyheter på lätt svenska
11.35 Sommar i Svenskfinland
12.00 Tolvslaget från Åbo domkyrka
12.01 Yle Nyheter med pressöversikt
12.15 Sommar i Svenskfinland
12.45 Väder- och sjörapport
12.55 Ekonominyheter
13.00 Yle Nyheter
13.05 Vega Dag
14.00 Yle Nyheter
14.03 Vega Dag
15.00 Yle Nyheter
15.03 Vega Eftermiddag
16.00 Yle Nyheter med sport, ekonomi och båtvädret
16.20 Vega Eftermiddag
17.00 Yle Nyheter med väder
17.20 Vega Eftermiddag
18.00 Yle Nyheter
18.03 Vegas sommarpratare: Mats Bergman
19.00 Yle Nyheter med väder- och sjörapport
19.15 Aftonandakt
19.22 Operaguiden: Pelléas och Mélisande - triangeldrama med många bottnar
20.00 Yle Nyheter
20.03 Klassiska podden: Johann Sebastian Bach
21.00 Yle Nyheter
21.03 Den klassiska kvällen: Musik av Henry Purcell med Concentus Musicus Wien, dir. Stefan Gottfried
22.00 Yle Nyheter med väder- och sjörapport
22.15 Sportradion
22.30 Norrena & Frantz: "Jag känner mig oälskad när min man tittar på porr"
23.00 Yle Nyheter
23.03 Yle News
23.06 Yle Nachrichten
23.10 Sällskapet. En kulturpodd med samhällsperspektiv: Världens kortaste låt
23.35 Vega Musik
00.00 Nattklassiskt

Yle X3M:
06.00 X3M Nonstop
06.30 X3M Morgon
10.00 Supernova
14.00 X3M Eftermiddag
18.00 X3M:s bästa
21.00 X3M Metall
22.00 Yle Vega
00.00 Nattklassiskt

X3M Nyheter: 06.00, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 09.30, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00

Radio Nova:
06:00 Radio Novan Kesäaamu
10:00 Radio Novan Kesäpäivä
14:00 Radio Novan Kesäiltapäivä
18:00 Radio Novan Kesäilta
22:00 Paras Sekoitus

Uutiset tasatunnein
Uutisotsikot 6.30-17.30 tasatunnein
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki greckich stacji telewizyjnych na 20.07.2022 (wizja Aster City):
ET1:
05:20 Η ΛΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
06:15 Η ΛΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ
08:00 ΝΤΙΓΚΜΠΙ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΡΑΚΟΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:40 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ
08:50 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΕΤΙ
09:00 ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
09:15 ΓΙΑΚΑΡΙ (Ε' ΚΥΚΛΟΣ)
09:40 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
10:05 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΛΑΓΟΣ
10:15 ΟΙ ΥΔΑΤΙΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙ
10:29 200 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ - 200 ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΜΑΤΑ
10:30 ΚΟΜΦΟΥΚΙΟΣ, ΕΝΑΣ ΓΚΟΥΡΜΕ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ
11:30 ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ (Ε' ΚΥΚΛΟΣ)
12:30 ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ…(ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14:30 Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥΡΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ
15:00 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2022)
15:30 ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
15:45 ΟΙ ΥΔΑΤΙΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙ
16:00 Η ΙΑΠΩΝΙΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
17:00 Η ΛΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
17:59 200 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ - 200 ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΜΑΤΑ
18:00 ΩΡΑ ΧΟΡΟΥ
20:00 ΚΛΕΙΝΟΝ ΑΣΤΥ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 Η ΒΟΓΚ ΓΟΥΪΛΙΑΜΣ ΕΡΕΥΝΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00:00 Η ΠΡΟΒΛΗΤΑ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
01:00 Η ΒΟΓΚ ΓΟΥΪΛΙΑΜΣ ΕΡΕΥΝΑ
02:00 ΚΛΕΙΝΟΝ ΑΣΤΥ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 Η ΙΑΠΩΝΙΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
04:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΚΟΜΦΟΥΚΙΟΣ, ΕΝΑΣ ΓΚΟΥΡΜΕ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ

NET:
05:00 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ
09:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
09:15 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΔΕΣ & ΒΡΕΣ
14:00 ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Ο ΟΡΚΟΣ
23:00 BALTHAZAR (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 THE AFFAIR (Ε' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4
04:05 ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

ET3:
06:00 +ΑΝΘΡΩΠΟΙ
06:30 ΚΑΝ΄ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΚΡΙΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ3 -
07:30 ΛΕΣΒΟΣ ΤΑ ΛΙΟΤΡΙΒΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ -ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ3-
08:00 ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Η' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:00 ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
10:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ – ΟΡΕΓΚΟΝ
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:00 Η ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΤΗΣ ΚΕΙΤ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
16:30 SPECIAL DELIVERY
17:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
18:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ – ΟΡΕΓΚΟΝ
21:00 ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ (E)
21:30 Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (E)
22:00 ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ (E)
23:00 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ – αρχείο -
00:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
00:50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01:20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ – ΟΡΕΓΚΟΝ

ANT1:
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:30 Καλοκαίρι Μαζί
10:00 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
11:00 Μην Ψαρώνεις (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:50 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:50 Rouk Zouk (Ε)
15:50 Superstore - 2ος Κύκλος
16:20 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:20 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 5x5 (Ε)
18:45 Ποιος Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος;
19:45 Ant1 News - Κεντρικό Δελτίο
21:00 Η Κλινική
22:00 Velvet - 2ος Κύκλος
23:30 Ant1 News - Νυχτερινό Δελτίο
00:00 The 2Night Show (Best Of) - 6ος Κύκλος
01:30 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
02:30 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
03:15 Επιθυμίες (Ε)
04:00 Μπρούσκο (Ε)

Mega:
06:00 Κοινωνία Ώρα Μega
10:00 Η Ώρα Η Καλή
12:00 Η Νταντά
12:45 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
13:50 Μαρία Η Άσχημη
15:50 Η Πολυκατοικία
17:50 Δελτίο Νοηματικής
18:00 Δύο Ξένοι
19:45 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:40 Δελτίο Καιρού
20:45 Ευτυχισμένοι Μαζί
22:45 Μαύρα Μεσάνυχτα
00:35 Mega Τελευταια Γεγονοτα
01:00 Safe Sex
01:50 Διπλή Δύναμη (Double Team)
03:50 CSI Miami
04:45 Φιλοδοξίες
05:00 Βίος Ανθόσπαρτος

Star:
06:00 House M.D. – Ιατρικές Υποθέσεις
07:00 Elif
08:00 Baby Looney Tunes
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:15 Ο Σκανδαλιάρης Τοτος
09:45 PJ Masks
10:15 The Garfield Show
11:00 Wabbit: New Looney Tunes
11:45 Be Cool, Scooby-Doo!
12:15 Μπετόβεν
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ
15:00 Star News – Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
15:45 Shopping Star
17:25 Cash or Trash
18:25 Star News – Δελτία Ειδήσεων στη Νοηματική
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:45 Star News – Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:45 Star Καιρός
20:50 Two And A Half Men
21:45 Ου Φονεύσεις
00:00 Star News
00:15 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα
02:15 Τα Παλιόπαιδα
04:45 The Mentalist

Alpha:
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Style Me Up! (Ε)
07:30 Θα Σε Δω Στο Πλοίο (Ε)
08:30 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
09:30 Alpha Τώρα
13:00 Funniest Videos
14:00 Δελτίο Ειδήσεων
14:45 Ο Καβαλάρης Των FM Stereo
16:35 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:50 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
19:50 Το Σόι Σου, IV (Ε)
20:40 Το Σόι Σου, IV (Ε)
21:35 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIII (E)
22:30 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIII (E)
23:25 Νοκ Άουτ Στον Έρωτα
01:25 Νυχτερινό Δελτίο
01:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα (Ε)
03:15 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Έρωτας Με Επιδότηση ΟΓΑ, Ι (Ε)

Skai:
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 OnLine
14:00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
17:50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ
18:05 Κάτι Ξαναψήνεται (Ε)
20:00 Άπιστος
21:00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ
22:00 Άπιστος
23:00 Anon
00:00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ
00:30 Anon
01:30 Hawaii Five-0 - 2ος Κύκλος
02:30 Pose - 2ος Κύκλος
03:30 Fashion TV

Alter:
06:00 Ώρα Ελλάδος
09:50 Ποιος Είναι Πρωινιάτικα; (Ε)
13:00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΌ ΔΕΛΤΊΟ ΕΙΔΉΣΕΩΝ
14:00 Μέρα Μεσημέρι Με Τη Μάριον
16:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:30 Ο Κυρ Γιώργης Και Οι Τρέλες Του
17:30 ΔΕΛΤΊΟ ΕΙΔΉΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΉ
17:40 Ο Κυρ Γιώργης Και Οι Τρέλες Του
18:45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20:00 The Mallorca Files - 2ος Κύκλος
21:00 Πορεία Δυτικά
23:00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:15 Μέχρι Την Τελευταία Μέρα
01:15 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
02:00 Station 19 - 3ος Κύκλος
02:45 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
03:30 Station 19 - 3ος Κύκλος
04:15 Μέρα Μεσημέρι Με Τη Μάριον (Ε)

Makedonia TV:
06:00 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
07:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου (E)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
13:00 Still Standing
14:00 Η Μαμά Μου Μαγειρεύει Καλύτερα Από Τη Δική Σου
15:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο
16:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου
17:00 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
18:00 Οι Μεν Και Οι Δεν
19:00 Ονειροπαγίδα
20:00 The Nanny
20:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
21:30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 9 1/2
22:10 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
23:05 Τμήμα Ηθών
00:00 Τμήμα Ηθών
01:00 Νόμος Και Τάξη
02:00 Κλεμμένη Ταυτότητα
03:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
04:00 Νόμος Και Τάξη (Ε)
05:00 Η Μαμά Μου Μαγειρεύει Καλύτερα Από Τη Δική Σου (Ε)
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki mołdawskich stacji telewizyjnych na 07.02.2022 (wizja Aster City):
Moldova 1:
05:00 Rapsodia satului
05:30 Moldovenii de pretutindeni. Șef Servicii Programe
05:55 Deschiderea staţiei
06:00 Mesager
06:30 Bună dimineața!
07:00 Stiri
08:00 Stiri
09:00 Ştiri
09:15 Cuvintele Credinței
10:00 O seară în familie
11:00 т/с Pe viață. Episodul 4
12:00 Ştiri
12:20 Made in Germani
12:46 Respiro
13:00 Miezul zilei
13:30 т/с Iubire și păcat. Episodul 80
14:24 Secvențe japoneze. Vioara tsunami-muzica amintirii naturii
14:30 Petalo romano
15:00 т/с Pentru fiul meu. Episodul 175
15:45 т/с Oshin. Episodul 1
16:15 Descoperiri uluitoare. Episodul 7
16:27 м/с Om Nom Stories. Episodul 1
16:30 Codul ECO
17:00 Ştiri
17:30 Cine vine la noi
19:00 Mesager
19:40 Magazin FIFA
20:10 т/с Dragoste de ochii lumii. Episodul 63
21:00 Mesager
21:40 Reporter pentru sănătate
22:15 т/с Pentru fiul meu. Episodul 176
23:00 Ştiri
23:15 х/ф Crime la indigo
01:15 Cine vine la noi
02:45 т/с Pentru fiul meu
03:30 т/с Oshin
04:00 Reporter pentru sănătate
04:30 Magazin FIFA

Prime:
05:00 "Доброе утро"
07:00 Prima Ora
09:00 Primele Stiri (rom.)
09:20 Teleshopping
09:55 "Жить здорово!".
10:55 "Модный приговор".
12:00 Primele Stiri (rom.)
12:20 Новости
12:40 Telemagazin. Oferta zilei
13:40 "Добрый день".
15:00 Primele Stiri
15:20 Новости
15:40 Teleshopping
16:00 т/с «Время правды»
17:00 Doctorii (rom.)
18:00 Primele Stiri (рус.)
19:00 "На самом деле".
20:00 Vorbeste Moldova (rom.)
21:00 Primele Stiri (rom.)
21:30 Prime time
22:00 "Время"
22:30 Т/с "Цыпленок жареный"
00:30 Primele Stiri (rom.)
00:45 "Вечерний Ургант".
01:15 "Познер". Александр Сергеев.
02:20 Ночные новости
02:40 "Мужское / Женское".
03:45 "Модный приговор".

TV7:
05:00 Информационный канал "Сегодня утром".
08:00 "Совершенно секретно. Информация к размышлению".
09:00 "Сегодня".
09:20 "Анатомия преступлений".
09:55 "До суда".
11:00 "Суд присяжных".
12:00 "Сегодня".
12:35 Т/с "Возвращение Мухтара 2".
14:30 "Чрезвычайное происшествие".
15:00 "Сегодня".
15:20 "За гранью".
16:20 Ток-шоу "ДНК".
17:30 "Чрезвычайное происшествие".
18:00 "Сotidian".
18:25 Т/с "Невский. Охота на Архитектора".
20:00 Obiectiv-europa
20:30 "Сегодня" в Молдове
21:00 "Сегодня 22:00".
21:40 Т/с "Невский. Охота на Архитектора".
22:40 "Сotidian".
23:00 "Сегодня".
23:15 Т/с "Пёс".
02:15 Т/с "Три звезды".
03:00 "Сегодня".
03:15 Т/с "Три звезды".
04:05 "Анатомия преступлений".
04:35 "Чрезвычайное происшествие".

NIT:
05.00 "День за днем".
05.45 "Дорожный патруль".
06.00 "NIT dejun"
08.00 "Сейчас".
08.25 "Публичные люди".
08.55 "Путеводитель".
09.30 "Итого".
10.00 "Сейчас".
10.25 "Итоги".
12.00 "Сейчас".
12.20 Т/с "Смерть шпионам!".
14.00 "Сейчас".
14.20 "Curier" (рус.)
14.25 "Дорожный патруль".
14.40 Викторина "Игра в кино".
16.00 "Сейчас".
16.30 "Curier" (молд.)
16.35 Т/с "Самара".
17.40 "Дорожный патруль".
18.00 "Сейчас".
18.50 "Наши люди"
19.00 "АВТОСТОП".
19.15 "Мир сладких снов".
19.30 "Curier" (рус.)
19.50 "Астропрогноз".
20.00 "Curier" (молд.)
20.20 "Дорожный патруль".
20.35 "Астропрогноз".
20.40 "Тушите свет".
20.50 Т/с "Чужая кровь".
22.00 "Curier" (рус.)
22.35 "Астропрогноз".
22.40 "Без протокола".
23.30 "Дорожный патруль".
23.50 Х/ф "Обыкновенное чудо".
02.20 Т/с "Смерть шпионам!".
04.05 "Без протокола".

Canal 2:
05:00 Vorbe bune cu Lilu
06:00 Reporter
06:30 Tema Zilei
07:00 Telemagazin. Oferta zilei
08:00 Reporter
08:30 т/с Nemilosul Istanbul
09:30 т/с Nemilosul Istanbul
10:00 Reporter
10:20 т/с Nemilosul Istanbul
11:20 т/с Nemilosul Istanbul
12:20 т/с Doctor on call
13:00 Reporter
13:15 т/с Doctor on call
13:30 Teleshopping
14:00 т/с Doctor on call. Episodul 3
15:00 Telemagazin. Oferta zilei
16:00 Reporter
17:00 т/с Nemilosul Istanbul
18:00 т/с Nemilosul Istanbul
19:00 Reporter
19:30 Tema Zilei
20:00 т/с Nemilosul Istanbul
21:00 т/с Дом Надежды
22:00 Reporter
22:30 т/с Дом Надежды
23:30 т/с Doctor on call
00:00 Tema Zilei
00:30 Povești mistice
01:30 Povești mistice

Canal 3:
06:00 Telemagazin
08:00 Ştiri
09:00 Опасные связи
09:30 Teleshopping
09:50 Опасные связи
10:20 Telemagazin
11:00 Ştiri
11:20 Русские не смеются
12:20 т/с Совершенно летние
13:20 Teleshopping
13:40 т/с Нагиев на карантине
14:00 Ştiri
14:20 Telemagazin
15:00 Решала
16:00 Дорожные войны
16:30 Бегущий косарь
17:00 Ştiri
17:25 Бегущий косарь
18:00 Вне закона. Преступление и наказание
19:00 Решала
20:00 Ştiri
21:00 Русские не смеются
22:00 т/с Два отца и два сына
22:30 Ştiri
23:00 х/ф Alvin și veverițele
00:45 Опасные связи
01:05 Ştiri
01:55 Решала
04:00 Дорожные войны

Pro TV Chișinău:
06:00 Ştirile PRO TV
09:15 Gusturile se discuta
10:30 Teleshopping
10:45 Vorbeste lumea
13:00 Ştirile PRO TV Chișinău
13:45 Teleshopping
14:00 iSanatate
15:00 Teleshopping
15:15 La Măruță
17:00 Ştirile PRO TV Chișinău
17:45 O seara perfecta
19:00 Ştirile PRO TV
20:00 Ştirile PRO TV Chișinău
21:00 Survivor Romania
23:00 Ştirile PRO TV
23:40 In Profunzime cu Lorena Bogza
00:40 х/ф Alba ca zapada si razboinicul vinator
02:40 La Măruță
04:40 Lectii de viata

N4:
06:00 Puterea a Patra
07:30 т/с Свидетели
09:30 т/с ОСА
11:30 т/с Telenovelă
13:30 т/с Străzile felinarelor sparte
15:30 т/с Polițistul în lege
16:30 т/с ОСА
18:30 т/с Паутина
19:30 OBIECTIV
20:00 т/с Свидетели
22:00 OBIECTIV
22:30 т/с Паутина
23:30 т/с Polițistul în lege
00:25 OBIECTIV

TVC21:
05:00 Школа профессий
06:00 Ведомости. Итоги недели
06:20 Fantezia gustului
06:50 Market Imobile
07:00 Ведомости
07:30 Statia de creatie
07:50 Фитнес
08:30 Ведомости
09:00 Настоящее время
09:30 Oameni si povesti
09:50 Sanatate cu stil
10:20 Market Imobile
10:30 Rusia necunoscută
11:00 Teleshopping
11:20 Important
12:20 Ведомости
13:00 Настоящее время
14:10 Market Imobile
14:20 Ромб
15:00 Bursa «Lara»
15:30 Teleshopping
15:50 Rusia necunoscută
16:20 Наша американская история
16:50 Market Imobile
17:00 Important
18:00 Настоящее время
18:30 Юрист для Вас
19:30 Ведомости
20:00 Главное
21:00 Ведомости
22:00 Настоящее время
22:30 Ведомости
23:00 Important
00:00 Market Imobile
00:30 Человек на карте
01:00 Ведомости
01:30 Ромб
02:30 Ведомости
03:00 Sector militar
04:00 Rusia necunoscută
04:30 Sanatate cu stil
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio/TV [FAKE]”