[TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Tutaj znajdują są tematy związane z radiem i telewizją
Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji TV z Niemiec (wizja Aster City), 02.05.2022:
Das Erste:
05:30 Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Live nach Neun
09:55 Verrückt nach Meer
10:42 Tagesschau
10:45 Meister des Alltags
11:15 Wer weiß denn sowas?
12:00 Tagesschau um zwölf
12:15 ARD-Buffet
13:00 Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau um drei
15:15 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau
16:10 Verrückt nach Meer
17:00 Tagesschau um fünf
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas?
18:50 Morden im Norden
19:45 Wissen vor acht - Zukunft
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Wirtschaft im Ersten
20:00 Tagesschau
20:15 Im Einsatz für den Planeten - Die Artenretter
21:00 Hart aber fair
22:15 Tagesthemen
22:48 Das Wetter im Ersten
22:50 Sportschau
23:10 Das Energie-Dilemma - Wie sichern wir unsere Versorgung?
23:55 Go West Go East
00:40 Nachtmagazin
01:00 Tatort
02:30 Tagesschau
02:35 Hart aber fair
03:50 Go West Go East
04:35 Deutschlandbilder
04:40 Tagesschau
04:45 Das Energie-Dilemma - Wie sichern wir unsere Versorgung?

ZDF:
05:30 ZDF-Morgenmagazin
09:00 heute Xpress
09:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Wismar
12:00 heute mittag
12:15 drehscheibe
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rosenheim-Cops
17:00 heute
17:15 hallo deutschland
17:45 Leute heute
18:00 SOKO Potsdam
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 WISO
20:15 Alles auf Rot
21:45 heute-journal
22:15 Die purpurnen Flüsse
23:45 heute journal update
00:00 Ein ganz und gar verwahrlostes Mädchen
01:20 heute Xpress
01:25 The Look of Love
02:55 heute Xpress
03:00 Ku'damm 56
04:45 Leute heute
05:00 hallo deutschland

RTL:
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:30 Unter uns
10:00 Die Retourenprofis
11:00 Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein
12:00 Punkt 12
14:55 Ich klick das hin! Die Tutorial Tester
15:55 Die Retourenprofis
16:55 RTL Aktuell
17:07 Explosiv Stories
17:30 Unter uns
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL Aktuell
19:07 RTL Aktuell - Das Wetter
19:10 Alles was zählt
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Bauer sucht Frau International
22:15 RTL Direkt
22:35 Extra - Das RTL Magazin
23:25 Spiegel TV
00:00 RTL Nachtjournal
00:33 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:35 Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
01:15 Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
01:45 CSI: NY
02:30 CSI: NY
03:20 CSI: NY
04:05 CSI: NY
04:50 CSI: NY
05:35 Explosiv - Das Magazin

Sat.1:
05:30 Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Buchstaben Battle
11:00 Buchstaben Battle
12:00 Auf Streife
13:00 Auf Streife - Berlin
14:00 Auf Streife
15:00 Auf Streife - Die Spezialisten
16:00 Klinik am Südring
17:00 Die Gemeinschaftspraxis
17:30 Die Gemeinschaftspraxis
18:00 Lenßen übernimmt
18:30 Nachrichten
19:00 Blitz
19:40 K11 - Die neuen Fälle
20:15 Liebe im Sinn - Das Heiratsexperiment
22:30 Kiss Bang Love
23:30 Nachrichten - Die Nacht
23:55 Liebe im Sinn - Das Heiratsexperiment
01:50 Kiss Bang Love
02:45 So gesehen
02:50 Auf Streife - Die Spezialisten
03:35 Auf Streife
04:20 Auf Streife
05:05 K11 - Die neuen Fälle

ProSieben:
06:25 The Last Man on Earth
06:50 The Last Man on Earth
07:20 Two and a Half Men
07:45 Two and a Half Men
08:15 New Girl
08:40 New Girl
09:10 Scrubs - Die Anfänger
09:35 Scrubs - Die Anfänger
10:00 Scrubs - Die Anfänger
10:35 Scrubs - Die Anfänger
11:00 Scrubs - Die Anfänger
11:30 Scrubs - Die Anfänger
11:55 Scrubs - Die Anfänger
12:25 Scrubs - Die Anfänger
12:55 Scrubs - Die Anfänger
13:20 Scrubs - Die Anfänger
13:45 Two and a Half Men
14:15 Two and a Half Men
14:40 The Middle
15:10 The Middle
15:35 The Big Bang Theory
16:05 The Big Bang Theory
16:30 The Big Bang Theory
17:00 taff
18:00 Die Simpsons
18:30 Die Simpsons
18:55 Galileo
19:55 Newstime
20:15 Das Jenke-Experiment
22:15 JENKE. Live. Der Talk danach
23:15 Das Jenke-Experiment
01:10 Spätnachrichten
01:15 JENKE. Live. Der Talk danach
02:10 Galileo
03:10 Spätnachrichten
03:15 New Girl
03:35 New Girl
04:10 taff
04:55 Galileo
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2022, 17:37 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Niemiec (wizja Aster City), 02.05.2022, cz. 2:
Kabel 1:
05:35 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
06:20 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
07:15 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
08:15 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
09:15 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
10:15 Castle
11:10 Navy CIS
12:05 Navy CIS
13:00 Navy CIS
13:55 Navy CIS
14:55 Navy CIS
15:50 The Mentalist
16:45 Kabel Eins News
16:55 Abenteuer Leben täglich
17:55 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
18:55 Schrauben, sägen, siegen - Das Heimwerker-Duell
20:15 Snitch - ein riskanter Deal
22:35 Die Dwayne Johnson Story
23:50 Kabel Eins Late News
23:55 Phantom-Kommando
01:40 Die Simpsons - Der Film
03:05 Kabel Eins Late News
03:10 Police Academy V - Auftrag: Miami Beach
04:40 Lethal Weapon

RTLZwei:
05:15 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ...
05:55 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
06:55 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
07:55 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
08:55 Frauentausch
10:55 Frauentausch
12:55 Die Reimanns - Ein außergewöhnliches Leben
13:55 Die Reimanns - Ein außergewöhnliches Leben
15:00 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
16:00 SOS - Retter im Einsatz
17:00 SOS - Retter im Einsatz
18:00 Köln 50667
19:00 Berlin - Tag & Nacht
20:00 RTLZWEI News
20:15 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!
21:15 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!
22:15 Reeperbahn privat! Das wahre Leben auf dem Kiez
00:15 RTLZWEI News
00:30 Kampf der Realitystars
02:25 Hartz und herzlich
03:50 Erste Hilfe, letzte Rettung - Sanis in Ausbildung

VOX:
05:00 CSI: NY
05:45 CSI: NY
06:30 CSI: NY
07:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
08:15 CSI: Den Tätern auf der Spur
09:10 CSI: Miami
10:05 CSI: Miami
11:00 CSI: Miami
12:00 Shopping Queen
13:00 Zwischen Tüll und Tränen
14:00 Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?
15:00 Shopping Queen
16:00 Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen
17:00 Zwischen Tüll und Tränen
18:00 vox nachrichten
18:15 First Dates - Ein Tisch für zwei
19:15 Das perfekte Dinner
20:13 #VOXStimme
20:15 Die Höhle der Löwen
22:55 Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
23:55 vox nachrichten
00:10 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
01:10 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
02:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
02:55 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
03:45 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
04:35 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin

Welt:
06:00 Die Welt am Morgen
09:00 Welt Newsroom
12:00 Die Welt am Mittag
12:45 Börse am Mittag
13:00 Die Welt am Mittag
14:00 Welt Newsroom
17:00 Die Welt am Abend
18:15 Börse am Abend
18:30 Die Welt am Abend
19:30 24 Stunden - Die Welt Nahaufnahme
20:00 Nachrichten
20:15 Vulkane - Fluch und Segen der Lavariesen
21:00 Nachrichten
21:10 Vulkane - Fluch und Segen der Lavariesen
21:30 Wissen
22:00 Nachrichten
22:15 Insekten essen
23:00 Nachrichten
23:10 Insekten essen
23:30 24 Stunden - Die Welt Nahaufnahme
00:00 Nachrichten
00:30 V.I.P.
00:45 Global
01:00 Nachrichten
01:15 Vulkane - Fluch und Segen der Lavariesen
02:00 Nachrichten
02:15 Vulkane - Fluch und Segen der Lavariesen
02:30 Ethik
03:00 Nachrichten
03:30 Wissen
04:00 Nachrichten
04:15 Insekten essen
05:00 Nachrichten
05:15 Insekten essen
05:30 24 Stunden - Die Welt Nahaufnahme

n-tv:
06:00 Nachrichten
07:00 Der Morgen bei n-tv
11:00 Nachrichten
12:00 Nachrichten
12:30 Börse live
13:00 Der Mittag bei n-tv
13:30 Börse live
14:00 Nachrichten
14:30 News Spezial
15:00 Nachrichten
15:30 Börse live
15:45 DestinTV
16:00 Nachrichten
16:30 News Spezial
17:00 Nachrichten
17:15 #beisenherz
18:00 Der Tag bei n-tv
19:00 Nachrichten
19:15 Telebörse
20:00 Nachrichten
20:15 Motor & Sport bei n-tv
21:00 Der Abend bei n-tv
21:15 Der Grüne Salon
22:00 Nachrichten
22:15 Telebörse
23:00 Die Nacht bei n-tv
23:30 Auslandsreport
00:00 Nachrichten
00:30 n-tv Trendshop
01:00 Nachtprogramm
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

02.05.2022 (północne Niemcy, wizja Aster City)
NDR 90.3 (Hamburg):
05:00 bis 10:00 Hamburg am Morgen mit Ulf Ansorge und Nicole Steins
10:00 bis 13:00 Hamburg am Vormittag mit Maren Bockholdt
13:00 bis 15:00 Hamburg am Mittag mit Carlo von Tiedemann und Nikolai Zech
15:00 bis 19:00 Hamburg am Nachmittag mit Stephan Heller
19:00 bis 20:00 Kulturjournal
20:00 bis 22:00 NDR 90,3 am Abend
22:10 bis 00:00 NDR 1 - Die beste Musik für den Norden
00:00 bis 05:00 ARD Hitnacht

Nachrichten: stündlich und halbstündlich von 05.00 - 10.00 Uhr und 15.00 - 19.00 Uhr
Wetter, Verkehr: halbstündlich von 05.00 - 19.00 Uhr und 00.00 - 05.00 Uhr, stündlich von 19.00 - 00.00 Uhr

NDR 1 Niedersachsen (Dolna Saksonia):
05:00 bis 10:00 Hellwach mit Susanne Neuß
10:00 bis 16:00 Wir in Niedersachsen mit Sören Oelrichs
16:00 bis 19:00 Funkbilder - Der Tag mit Andreas Kuhnt
19:00 bis 20:00 Die Blaue Stunde
20:00 bis 21:00 Niederdeutsches Hörspiel: A. L. - Keen Arbeit
21:00 bis 22:00 Traumhaft
22:10 bis 00:00 NDR 1 - Die beste Musik für den Norden
00:00 bis 05:00 ARD Hitnacht

Aktuell: stündlich und halbstündlich von 05.00 - 10.00 Uhr
Regional: 06:30 Uhr, 07:30 Uhr, 08:30 Uhr, 09:30 Uhr, 13:30 Uhr, 14:30 Uhr, 15:30 Uhr, 17:00 Uhr
Wetter, Verkehr: halbstündlich von 05.00 - 19.00 Uhr und 00.00 - 05.00 Uhr, stündlich von 19.00 - 00.00 Uhr

NDR 1 Welle Nord (Szlezwik-Holsztyn):
05:00 bis 10:00 Moin Schleswig-Holstein mit Mandy Schmidt und Horst Hoof
10:00 bis 14:00 Moin! Schleswig-Holstein von 10 bis 2 mit Jan Bastick
14:00 bis 18:00 Moin! Der Tag in Schleswig-Holstein mit Julian Krafftzig
18:00 bis 19:00 Moin! Schleswig-Holstein - Zur Sache
19:00 bis 20:00 Moin! Schleswig-Holstein - Hits & Oldies
20:00 bis 22:00 Moin! Schleswig-Holstein - Von Binnenland und Waterkant
22:10 bis 00:00 NDR 1 - Die beste Musik für den Norden
00:00 bis 05:00 ARD Hitnacht

Nachrichten: stündlich und halbstündlich von 05.00 - 10.00 Uhr
Nachrichten aus Ihrer Region: 08:30 Uhr, 12:00 Uhr, 16:30 Uhr
Sportnachrichten: 15:40 Uhr und in den Nachrichten um 17:00 Uhr
Börsenmeldungen: in den Nachrichten um 08:00 Uhr, 12:00 Uhr, 14:00 Uhr, 18:00 Uhr und 20:00 Uhr
Wetter, Verkehr: halbstündlich von 05.00 - 22.00 Uhr und 00.00 - 05.00 Uhr, stündlich von 22.00 - 00.00 Uhr

NDR 1 Radio MV (Meklemburgia-Pomorze Przednie):
05:00 bis 10:00 NDR 1 Radio MV - Die Stefan Kuna Show
10:00 bis 13:00 NDR 1 Radio MV - Bei der Arbeit mit Nils Söhrens und Isabel Eulenstein
13:00 bis 16:00 NDR 1 Radio MV - Bei der Arbeit mit Ralf Markert
16:00 bis 19:00 NDR 1 Radio MV - Der Tag ...
19:00 bis 20:00 NDR 1 Radio MV - Kulturjournal
20:00 bis 20:15 Tagesschau
20:15 bis 21:00 NDR 1 Radio MV - Forum
21:00 bis 22:00 NDR 1 Radio MV - Das Beste auf Deutsch mit Karsten Stotko
22:00 bis 22:10 NDR 1 Radio MV - Der Tag kompakt
22:10 bis 00:00 NDR 1 - Die beste Musik für den Norden
00:00 bis 05:00 ARD Hitnacht

Nachrichten: stündlich und halbstündlich von 05.00 - 10.00 Uhr und 16.00 bis 19.00 Uhr
Regionale Informationen: 06:30 Uhr, 07:30 Uhr, 08:30 Uhr, 09:30 Uhr, 12:30 Uhr, 15:30 Uhr, 16:30 Uhr
Wetter, Verkehr: viertelstündlich von 05.00 - 10.00 Uhr, halbstündlich von 10.00 - 22.00 Uhr und 00.00 - 05.00 Uhr, stündlich von 22.00 - 00.00 Uhr

NDR 2:
05:00 bis 10:00 Der NDR 2 Morgen mit Elke Wiswedel & Jens Mahrhold
10:00 bis 14:00 Der NDR 2 Vormittag mit Henrik Hanses
14:00 bis 19:00 Der NDR 2 Nachmittag mit Jessica Müller & Sascha Sommer
19:00 bis 00:00 NDR 2 Soundcheck Neue Musik mit Stefan Frech
00:00 bis 05:00 ARD-Popnacht

Nachrichten: stündlich und halbstündlich von 05.00 - 09.00 Uhr und 15.00 - 19.00 Uhr
NDR 2 Update: 12:00 Uhr, 17:00 Uhr, 19:00 Uhr
Sport: 22:40 Uhr
Wetter, Verkehr: halbstündlich von 05.00 - 19.00 Uhr und 00.00 - 05.00 Uhr, stündlich von 19.00 - 00.00 Uhr

NDR Kultur:
06:00 bis 08:30 Klassisch in den Tag mit Philipp Schmid
08:30 bis 09:00 Am Morgen vorgelesen: Eine Frage der Chemie (6/15)
09:00 bis 13:00 Matinee mit Philipp Cavert
13:00 bis 14:00 NDR Kultur à la carte
14:00 bis 16:00 Klassisch unterwegs mit Jan Wiedemann
16:00 bis 18:00 Journal mit Jan Wiedemann
18:00 bis 19:00 Musica
19:00 bis 20:00 NDR Kultur à la carte
20:00 bis 22:00 Das Konzert: Konzerte aus der Elbphilharmonie
22:05 bis 22:35 Am Abend vorgelesen: Der junge Engländer (1/2)
22:35 bis 23:30 Play Jazz! mit Thomas Haak
23:30 bis 00:00 Jazz – Round Midnight
00:00 bis 06:00 ARD-Nachtkonzert

Nachrichten und Wetter: halbstündlich von 06.00 - 08.00 Uhr, stündlich 08:00 - 20:00 Uhr, 22:00 Uhr, 00:00 Uhr, 02:00 Uhr, 04:00 Uhr, 05:00 Uhr
Aktuell: 12:00 Uhr, 14:00 Uhr, 16:00 Uhr, 18:00 Uhr

NDR Info:
05:55 bis 06:00 Morgenandacht
06:00 bis 20:00 Infoprogramm
20:05 bis 20:15 Standpunkte
20:15 bis 20:30 Zeitzeichen
20:35 bis 21:00 Das Forum
21:05 bis 22:00 Intensiv-Station
22:05 bis 05:55 NDR Info und WDR 5 - Die Nacht

Nachrichten: viertelstündlich von 06.00 - 20.00 Uhr und 22:00 - 06:00 Uhr, halbstündlich von 20.00 - 22.00 Uhr

N-JOY:
05:00 bis 09:00 Kuhlage & Hardeland - Die N-JOY Morningshow!
09:00 bis 12:00 N-JOY Vormittag Mit Anne Raddatz
12:00 bis 15:00 N-JOY mit Martina Schönherr
15:00 bis 19:00 N-JOY mit dem Haacke
19:00 bis 22:00 N-JOY Play - Eure Show für neue Musik
22:00 bis 23:00 N-JOY SOUNDFILES HipHop
23:00 bis 00:00 N-JOY Mixtape Hip Hop
00:00 bis 05:00 N-JOY Top Hits von heute - Playlist

N-JOY-News: immer um halb und halbstündig von 05.00 - 09.00 Uhr
Wetter, Verkehr: viertelstündlich von 05.00 - 09.00 Uhr, halbstündlich 09.00 - 19.00 Uhr, stündlich von 19.30 - 04.30 Uhr
Ostatnio zmieniony 16 maja 2022, 12:52 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych w Austrii, 04.05.2022
ORF1:
04:50 Science Busters - Wer nichts weiß, muss alles glauben
05:10 Undercover
05:35 Melissa & Joey
06:00 Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
06:25 Die Biene Maja
06:50 Baumhausdetektive
07:00 Rev & Roll
07:25 Sing und tanz mit Freddy
07:30 Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
07:55 Okidoki Tipp
08:00 Yakari
08:15 ZIB Zack Mini
08:20 Bezaubernde Jeannie
08:45 Bezaubernde Jeannie
09:10 Scrubs - Die Anfänger
09:30 Scrubs - Die Anfänger
09:50 Scrubs - Die Anfänger
10:10 Scrubs - Die Anfänger
10:35 Malcolm mittendrin
10:55 Malcolm mittendrin
11:20 American Housewife
11:40 American Housewife
12:00 Gilmore Girls
12:40 Gilmore Girls
13:25 Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten
14:10 Q1 Ein Hinweis ist falsch
14:50 Die Simpsons
15:15 Die Simpsons
15:35 Young Sheldon
15:55 Young Sheldon
16:15 ZIB Flash
16:20 The Big Bang Theory
16:45 The Big Bang Theory
17:10 The Big Bang Theory
17:35 The Big Bang Theory
18:00 ZIB 18
18:10 Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten
18:55 Q1 Ein Hinweis ist falsch
19:40 ZIB Magazin
19:54 Wetter
20:00 ZIB 20
20:15 Dok 1
21:05 Dok 1
21:35 ZIB Flash
21:45 Dok 1
23:05 ZIB Nacht
23:25 Lincoln Rhyme: Der Knochenjäger
00:10 Hawaii Five-0
00:50 Lethal Weapon
01:35 The Good Doctor
02:15 The Good Doctor
02:55 Dok 1
03:45 Dok 1
04:15 Dok 1

ORF 2:
05:00 Studio 2
05:55 Wetter-Panorama
06:00 ZIB
06:10 Guten Morgen Österreich
06:30 ZIB
06:33 Guten Morgen Österreich
07:00 ZIB
07:10 Guten Morgen Österreich
07:30 ZIB
07:33 Guten Morgen Österreich
08:00 ZIB
08:10 Guten Morgen Österreich
08:30 ZIB
08:33 Guten Morgen Österreich
09:00 ZIB
09:10 Guten Morgen Österreich - Fit mit Philipp
09:27 Wetter-Panorama
09:30 Silvia kocht
09:55 Kommissar Rex
10:40 Land und Leute
11:05 Das Paradies daheim - Die schönsten Gärten Österreichs
11:50 Report
12:40 Seitenblicke
12:45 Wetterschau
13:00 ZIB
13:20 Aktuell nach eins
14:00 Silvia kocht
14:25 Sturm der Liebe
15:15 Die Rosenheim-Cops
16:00 Die Barbara-Karlich-Show
17:00 ZIB
17:05 Aktuell nach fünf
17:30 Studio 2
18:30 Konkret
18:44 infos & tipps
18:48 Lotto 6 aus 45 mit Joker
19:00 Bundesland heute
19:23 Wetter aus dem Bundesland
19:30 Zeit im Bild
19:53 Wetter
19:56 Sport aktuell
20:05 Seitenblicke
20:15 Inga Lindström: Tanz mit mir
21:50 Zurück zur Natur
22:00 ZIB 2
22:30 WELTjournal
23:05 WELTjournal
23:50 Tödliche Geständnisse
01:25 Inga Lindström: Tanz mit mir
03:05 Die Rosenheim-Cops
03:50 Seitenblicke
03:55 Die Barbara-Karlich-Show

ATV:
04:55 ATV - Die Reportage
05:25 Heinzl und die VIPs
05:30 Crazy Ex-Girlfriend
06:10 Crazy Ex-Girlfriend
06:50 Blue Bloods - Crime Scene New York
07:28 ATV Aktuell
07:30 Blue Bloods - Crime Scene New York
08:20 The Mentalist
09:10 MediaShop
11:10 Bones - Die Knochenjägerin
12:00 Hawaii Five-0
12:48 ATV Aktuell
12:50 Navy CIS
13:45 Navy CIS: L.A.
14:35 Navy CIS
15:30 Navy CIS: L.A.
16:20 ATV Aktuell
16:25 Hawaii Five-0
17:25 The Mentalist
18:20 Heinzl und die VIPs
18:25 Bones - Die Knochenjägerin
19:20 ATV Aktuell
19:40 ATV Wetter
19:45 ATV - Die Reportage
20:15 Amore unter Palmen
21:15 Klischee ade - von Männern und Frauen
22:15 ATV Aktuell
22:25 ATV Wetter
22:30 ATV - Die Reportage
23:30 Amore unter Palmen
00:35 Klischee ade - von Männern und Frauen
01:35 ATV - Die Reportage
02:25 Strafverteidiger
03:20 Married
03:35 Sleepy Hollow
04:15 Sleepy Hollow

Puls 4:
04:45 Last Man Standing
05:10 Last Man Standing
05:30 Café Puls mit Puls 24 News
10:00 Puls 24 News
10:05 MediaShop
12:15 Auf Streife
13:15 Auf Streife
14:15 How I Met Your Mother
14:45 How I Met Your Mother
15:10 How I Met Your Mother
15:35 How I Met Your Mother
16:00 How I Met Your Mother
16:25 How I Met Your Mother
16:50 Two and a Half Men
17:15 Two and a Half Men
17:40 Two and a Half Men
18:05 Two and a Half Men
18:30 Puls 24 News
18:50 Sportflash
18:55 Café Puls​ - Das Magazin
19:20 Klimaheldinnen - Das Nachhaltigkeitsmagazin
19:25 Two and a Half Men
19:50 Two and a Half Men
20:15 Navy CIS
21:10 Navy CIS
22:05 Navy CIS
23:00 Puls 24 News
23:05 Navy CIS
00:00 Navy CIS
00:50 Navy CIS
01:30 Magnum P.I.
02:15 Magnum P.I.
02:55 Magnum P.I.
03:35 Auf Streife
04:20 Auf Streife

ServusTV:
05:25 Bares für Rares
05:55 Servus Wetter
06:00 Das Wetterpanorama bei ServusTV
09:23 Servus Wetter
09:25 Servus am Abend
09:50 Leben mit Vulkane​n
10:40 Atlas
11:30 Morgan Freeman: Mysterien des Weltalls
12:13 Servus Wetter
12:15 Ancient Aliens - Unerklärliche Phänomene
13:05 Auf Entdeckungsreise - durch Europa
13:58 Servus Wetter
14:00 Bergwelten
14:55 Bares für Rares
15:55 Bares für Rares
17:00 Servus Wetter
17:05 Quizjagd
18:00 Servus Nachrichten
18:05 Servus am Abend
18:30 Bares für Rares
19:15 Servus Sport aktuell
19:20 Servus Nachrichten
19:35 Quizmaster
20:10 Servus Wetter
20:15 UEFA Champions League: Real Madrid - Manchester City
23:20 Servus Nachrichten
23:30 Klartext
00:10 So funktioniert's
01:05 Hunde auf Mission
01:50 Terra Mater
02:35 P.M. Wissen
03:20 BilderWelten
04:30 Auf legendären Routen
Ostatnio zmieniony 16 maja 2022, 12:54 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Szwecji (wizja Aster City), 11.05.2022
SVT1:
06:00 Morgonstudion
10:00 Hemmagympa med Sofia
10:20 Hopptornet
10:35 Go'kväll
11:20 The Miracle Season
12:55 Uppsnack Eurovision
13:55 Eurovision Song Contest 2022
16:10 Strömsö
16:40 St Aidans sjukhus
17:30 Sverige idag
18:00 Rapport med A-ekonomi
18:19 Kulturnyheterna
18:28 Sportnytt
18:33 Lokala nyheter
18:45 Go'kväll
19:30 Rapport
19:55 Lokala nyheter
20:00 Uppdrag granskning
21:00 Samhällskollaps
21:50 Lokala nyheter
22:00 Hitlåtens historia
22:30 Idrottens himmel och helvete
23:00 Rapport
23:15 Tack gud jag är homo
23:30 Bästa babblet
23:45 En annan sida av historien
00:00 Suits
00:45 Att mörda Pablo Escobar
02:20 Nyheter från SVT24

SVT2:
09:00 SVT Forum
12:00 Nyheter från SVT24
12:30 SVT Forum
16:00 Rapport
16:05 Flyttdagböcker
16:35 Möte med (Meänkieli)
17:05 Rapport
17:10 Lokala nyheter
17:15 Norge från luften
17:20 Nyhetstecken
17:30 Oddasat
17:45 Uutiset
17:55 Nyheter på lätt svenska
18:00 Svenska basketligan final. Norrköping - Jämtland.
20:00 Världens natur: Serengeti
20:55 Ögonblick från Svalbard
21:00 Aktuellt
21:30 A-ekonomi
21:35 Kulturnyheterna
21:45 Sportnytt
22:00 Politikbyrån
22:30 Save me
23:20 Vetenskapens värld
00:20 Världens historia: Nazisternas hemvideos
01:10 Utrikesbyrån
01:40 Sportnytt

TV3:
05:00 Extreme makeover: Home edition
06:00 Svenska Hollywoodfruar
07:00 The real housewives of Beverly Hills
08:00 Undercover boss US
09:00 Bones
10:00 Bones
11:00 Chicago Med
12:00 The real housewives of Beverly Hills
13:00 Svenska Hollywoodfruar
14:00 Lyxfällan
15:00 The mentalist
16:00 The mentalist
17:00 The real housewives of Beverly Hills
17:55 Lyxfällan
18:50 TV3 Direkt
19:00 Stugfixarna Norge
20:00 Stugfixarna Norge
20:55 TV3 Direkt
21:00 Navy CIS
22:00 La Brea
23:00 TV3 Direkt och Sport
23:20 Brottskod: Försvunnen
00:15 Navy CIS
01:10 NCIS: Los Angeles
02:05 The good doctor
03:00 Brottskod: Försvunnen
04:00 For life

TV4:
05:05 Home and away
05:30 Köket
05:45 Nyhetsmorgon
10:00 TV4Nyheterna
10:05 Malou efter tio
11:00 TV4Nyheterna
11:05 Malou efter tio
12:00 Hem till gården
12:30 Home and away
13:00 Bytt är bytt
14:00 TV4Nyheterna
14:05 En plats i solen - borta eller hemma bäst?
15:00 En plats i solen - borta eller hemma bäst?
16:00 Grand designs UK
17:00 Efter fem
18:25 Lotto, Joker och Drömvinsten
18:35 Efter fem
18:50 Keno
18:55 TV4Vädret
19:00 TV4Nyheterna
19:15 Sporten
19:20 Ekonomi
19:30 Robinson
20:00 Hjulet
21:00 Hamilton
22:00 TV4Nyheterna
22:30 Ekonomi
22:35 Sporten
22:50 TV4Vädret
22:55 TV4Nyheterna
23:00 House
23:55 Law & order: Special victims unit
00:55 CSI
01:55 Innocent
02:55 En plats i solen - borta eller hemma bäst?

Kanal 5:
05:00 Highway cops
05:30 House hunters international
06:00 Mexico life
06:20 Sofias änglar
07:05 House hunters international
07:30 House hunters international
07:50 Sommaren med släkten
08:15 Masterchef Australia
09:05 Sofias änglar
10:05 Grey's anatomy
11:10 Vägens hjältar
12:15 Alla mot alla med Filip och Fredrik
13:15 71 grader nord - kändis
14:25 House hunters international
14:55 House hunters international
15:25 Masterchef Australia
16:55 Gränsbevakarna Australien
17:25 Gränsbevakarna Australien
17:55 5 i
18:00 Vägens hjältar
18:50 5 i
18:55 Alla mot alla med Filip och Fredrik
19:50 5 i
19:55 Vägens hjältar
20:55 5 i
21:00 Sommaren med släkten
21:30 Sommaren med släkten
21:55 5 i
22:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:10 5 i
23:15 Naked attraction UK
00:20 Välkommen till Köping
01:25 Gränsbevakarna Australien
02:00 Gränsbevakarna Australien
02:30 Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:35 Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35 Highway cops
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Szwecji (wizja Aster City), 12.05.2022
SVT24:
06:00 Morgonstudion
10:00 Nyheter från SVT24
12:00 Lunchnyheter från SVT24
12:30 Nyheter från SVT24
16:00 Rapport
16:05-06:00 Nyheter från SVT24

TV4 News:
06:00 Nyhetstimmen
07:00 Nyhetstimmen
08:00 Nyhetstimmen
09:00 Nyhetstimmen
10:00 Nyhetstimmen
11:00 Nyhetstimmen
12:00 Nyhetstimmen
13:00 Nyhetstimmen
14:00 Nyhetstimmen
15:00 Nyhetstimmen
16:00 Nyhetstimmen
17:00 Nyhetstimmen
18:00 Nyhetstimmen
18:55 TV4Vädret
19:00 TV4Nyheterna
19:15 Sporten
19:20 Ekonomi
19:30 Nyhetstimmen
20:00 Nyhetstimmen
21:00 Nyhetstimmen
22:00 TV4Nyheterna
22:30 Ekonomi
22:35 Sporten
22:50 TV4Vädret
22:55 TV4Nyheterna
23:00-06:00 Nyhetsuppdatering
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki czeskich stacji telewizyjnych (wizja Aster City), 16.05.2022
ČT1:
05:05 Přes nový práh
05:30 Zajímavosti z regionů
05:59 Studio 6
09:00 Otec Brown
09:55 168 hodin
10:30 Poldové a nemluvně
11:30 AZ-kvíz
12:00 Zprávy ve 12
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30 Sama doma
14:00 Strach
15:50 Zavolajte sestričky
16:45 Cestománie
17:15 AZ-kvíz
17:40 Černé ovce
18:00 Události v regionech
18:25 Kde domov můj?
18:55 Losování Šťastných 10 a Extra Renty
19:00 Události
19:45 Předpověď počasí
19:50 Branky, body, vteřiny
20:00 Případy 1. oddělení
21:00 Reportéři ČT
21:45 Za minutu 12
22:15 Zprávy, předpověď počasí, sportovní zprávy
22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:25 Život a doba soudce A.K.
23:30 Kriminalista
00:30 AZ-kvíz
00:55 Banánové rybičky
01:25 Z metropole
01:50 Kalendárium
02:15 Dobré ráno
04:45 Ke štěstí

ČT2:
05:05 Dobrodružství do neznáma
05:59 Dobré ráno
08:30 Objevování světa II
09:25 Příběhy divočiny
10:20 Život v extrémních podmínkách (1/3)
11:15 Babylon
11:45 Nosy Be, perla Madagaskaru
12:40 Klíč
13:05 Okavango - řeka snů (3/4)
14:00 Cesty víry
14:30 Dobrodružství do neznáma
15:20 Bílá místa konce války 1944-5
15:50 Dobrodružství vědy a techniky
16:20 Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
17:20 Letecké katastrofy
18:10 Technické památky českých zemí (10/14)
18:35 Zprávy v českém znakovém jazyce
18:45 Airbus A350
19:35 Československý filmový týdeník 1972 (1409/2379)
19:50 Postřehy odjinud
20:00 Zázraky lidského génia
21:00 Události, komentáře
21:30 Neviditelná starověká města
22:25 Hlídač č. 47
00:15 Hitler: Vzestup zla (2/2)
01:50 Queer
02:15 Hra špionů: Příběhy studené války (1/3)
03:10 Tajemství železnic
03:35 Svahy bez pravidel
04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
04:25 Strážci Bílých Karpat
04:50 Král z Polanky

Nova:
05:55 Snídaně s Novou
08:35 Ulice
09:30 Utajený šéf IV
10:55 Na lovu
11:45 Tescoma s chutí
12:00 Polední Televizní noviny
12:35 Doktoři z Počátků
14:00 Mentalista
15:00 Kriminálka Las Vegas
15:55 Kriminálka Las Vegas
16:57 Odpolední Počasí
17:00 Odpolední Televizní noviny
17:30 Na lovu
18:25 Ulice
19:30 Televizní noviny
20:20 Specialisté
21:25 Specialisté
22:25 Noční Televizní noviny
22:55 Policie Chicago
23:50 Kriminálka Las Vegas
00:50 Kriminálka Las Vegas
01:45 Mentalista
02:25 Policie Chicago
03:30 Na lovu
04:15 Doktoři z Počátků
05:15 Novashopping

Prima:
06:10 M*A*S*H
07:00 Nový den
08:50 Polda
10:05 Receptář prima nápadů
11:00 Walker, Texas Ranger
11:55 Polední zprávy
12:30 Jake a tlusťoch
13:30 Kriminálka Montpellier
14:30 Námořní vyšetřovací služba
15:35 Ano, šéfe!
16:35 Policie v akci
17:35 Zprávy z regionů
17:55 Prostřeno!
18:52 Počasí
18:55 HLAVNÍ ZPRÁVY
19:35 SPORT
19:50 SHOWTIME
20:00 Farmář hledá ženu
21:15 Vysněná krása
22:20 Jak to bylo, šéfe?
23:00 První večeře
00:10 LIKE HOUSE 3
00:50 LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW
01:20 Námořní vyšetřovací služba
02:20 Jake a tlusťoch
03:20 Kriminálka Montpellier

TV Barrandov:
05:40 Co bude dnes k večeři?
06:10 ANIMÁČEK
09:00 Jak to dopadlo!?
12:30 Klenot TV
13:45 Nebezpečné vztahy live
14:45 Nebezpečné vztahy
15:45 Tajemství Vladimíra Menšíka
16:10 Šťastná Sedmička
17:15 Poklad z půdy
18:30 Naše zprávy
19:00 VIP svět
19:35 Poklad z půdy
20:50 Prezident
21:15 Aréna Jaromíra Soukupa
22:10 INSTINKTY Jaromíra Soukupa
23:10 Noční Naše zprávy
23:15 Poklad z půdy
00:15 VIP svět
00:55 Naše zprávy
01:30 Ona a on
02:05 Prezident
02:30 Aréna Jaromíra Soukupa
03:30 Noční Naše zprávy
03:35 Nebezpečné vztahy
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki słowackich stacji telewizyjnych (wizja Aster City), 16.05.2022
Jednotka:
05:15 Tajomstvo mojej kuchyne
05:55 Kniha dňa
06:00 Ranné správy RTVS
08:30 Vône sveta
09:00 Policajti z hôr
09:55 District
10:50 Duel
11:20 5 proti 5
12:00 Správy RTVS
12:25 Dámsky klub
13:50 Dedovizeň
14:30 Don Matteo
15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
16:00 Správy RTVS
16:25 Kniha dňa
16:30 Vône sveta
17:00 Policajti z hôr
17:45 Duel
18:15 Krátke správy RTVS
18:20 5 proti 5
19:00 Správy RTVS
19:45 Góly - body - sekundy
19:55 Počasie
20:00 Informácia pre tipujúcich: Keno 10, Keno Joker
20:05 Deti
21:45 Reportéri
22:20 Nočné správy RTVS
22:30 Góly - body - sekundy
22:40 Počasie
22:45 Doktor martin
23:40 Agatha Christie: Poirot
00:30 O 5 minút 12
01:50 District
02:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
03:05 Záver vysielania

Dvojka:
06:00 Môj zvierací miláčik I
06:15 Zázračný miniateliér
06:20 Detektívka Emka a kamaráti pátrači
06:35 Bob a Bobek na cestách
06:40 Yakari V
06:55 Veselá farma III
07:00 Včielka Maja
07:30 Živá panoráma
08:00 Správy - Hírek
08:05 Dobrý deň, Patria
08:30 Od prameňa - národnostný magazín
08:55 Národnostné správy
09:05 NeCelebrity
09:15 Regina
09:55 Generácia
10:20 Orientácie
10:45 Televízny klub nepočujúcich
11:15 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
11:30 Obedníček
11:35 Objím ma, prosím
11:40 Pa a Pi
11:55 Živá panoráma
12:25 Cyklopotulky
12:35 Peniaze
13:00 5 peňazí
13:05 SK dejiny
14:05 Inkvizícia (1/4)
14:35 Inkvizícia (2/4)
15:00 Inkvizícia (3/4)
15:30 Inkvizícia (4/4)
16:00 Zázraky ľudstva
16:30 Správy - Hírek
16:35 Regina
17:10 Regionálne správy RTVS
17:35 Farmárska revue
18:00 Na rybách - Petrov zdar
18:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
18:35 Objím ma, prosím
18:40 Trpaslíci
18:45 Veselá farma III
18:50 Fidlibumove pokusy
19:00 Yakari V
19:10 Včielka Maja
19:35 Môj zvierací miláčik I
19:50 Zázračný miniateliér
20:00 Budujeme Slovensko III
20:25 Pasteur & Koch: Boj s mikróbmi
21:20 Správy a komentáre
22:00 Experiment
22:30 Ja, Daniel Blake
00:05 Udalosti ČT
00:50 Správy RTVS
01:35 Záver vysielania

Markíza:
06:00 Teleráno
08:30 Zámena manželiek
09:50 Oteckovia
10:50 Susedské prípady
12:00 Rodinné prípady
12:55 Rýchle Televízne noviny
13:00 Mentalista
14:00 Mentalista
14:55 Rýchle Televízne noviny
15:00 Susedské prípady
15:55 Rýchle Televízne noviny
16:00 Rodinné prípady
17:00 Prvé televízne noviny
17:25 Počasie
17:30 Reflex
17:55 Rýchle Televízne noviny
18:00 Oteckovia
19:00 Televízne noviny
19:45 Počasie
19:50 Športové noviny
20:00 Horná Dolná
21:20 Horná Dolná
22:35 Nočné Televízne noviny
23:00 Dobre vedieť!
00:10 Zámena manželiek
01:35 Mentalista
02:25 Mentalista
03:15 Susedské prípady
04:00 Rodinné prípady

TV JOJ:
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Súdna sieň
09:20 Bez servítky
10:25 Dizajnové bývanie za babku I (9, 10)
11:30 Vysnívaný domov I (8)
12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top Star
12:50 Hranica
14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
15:00 Prestreté
16:00 Policajti v akcii
17:00 Noviny o 17:00
17:50 Bez servítky
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Počasie
20:35 Hranica
21:40 Inkognito
22:35 Noviny PLUS
23:00 Inkognito
23:55 Sedem
01:00 Bez servítky
02:10 Noviny TV JOJ
02:50 Hoď svišťom
03:20 Profesionáli
04:00 Prvé oddelenie
04:25 Prvé oddelenie
04:55 Noviny TV JOJ
Ostatnio zmieniony 16 maja 2022, 12:57 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

BBC World Service (wersja dla Europy i Bliskiego Wschodu; wizja Aster City, czas GMT); 17.05.2022:
00:05 World Briefing
00:40 Analysis
00:50 Sports News
01:05 World Briefing
01:20 World Business Report
01:30 The Documentary
02:05 World Briefing
02:20 World Business Report
02:30 In the Studio
03:00 World News
03:05 Outlook
04:05 The World Today
05:05 The World Today
06:05 The World Today
07:05 The World Today
07:30 Business Daily
07:50 Analysis
08:05 The Documentary
08:30 Discovery
09:05 The Arts Hour
10:05 World Briefing
10:20 World Business Report
10:30 World Briefing
10:40 Analysis
10:50 Sports News
11:05 Outlook
12:05 World Briefing
12:30 Discovery
13:05 Newshour
14:05 People Fixing The World
14:30 Discovery
15:05 World Briefing
15:30 Business Daily
15:50 Analysis
16:05 Europe Today
17:05 Outlook
18:05 World Briefing
18:20 World Business Report
18:30 Sport Today
19:05 The Documentary
19:30 Digital Planet
20:05 Newshour
21:05 World Briefing
21:20 Analysis
21:30 Business Daily
21:50 Sports News
22:05 World Briefing
22:20 World Business Report
22:30 In the Studio
23:05 The Arts Hour

BBC News: every half-hour
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji ukraińskich (wizja Aster City), 01.02.2022
UA: Pershij:
06.00, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 08:30 Новости
06.15, 06.35, 07.15, 07.35, 08.15, 08.35 Ранок на Суспільному
09:00 Новини
09:05 т/с Вигнанці
10:05 Д/ц Епоха великих котів
11:00 Новини
11:10 Прозоро: про соціальне
12:10 Соціальне ток-шоу По-людськи
13:00 Новини
13:10 Прозоро: про актуальне
14:00 Країна пісень
15:00 Новини
15:15 Спорт
15:20 Концерт. Арсен Мірзоян
16:30 д/с Боротьба за виживання
17:00 Прозоро: про головне
18:00 Новини
18:20 Соціальне ток-шоу По-людськи
19:10 д/с Дикі тварини
20:00 Д/ц Африка. Звір на звіра
21:00 Новини
21:40 Діловий світ
21:50 Спорт
21:55 Полюси
23:00 Бігус Інфо
23:30 Новини. Підсумки
00:05 Спорт
00:10 Погода
00:15 т/с Історії Шерлока Холмса
01:05 Прозоро: про актуальне
01:50 Невідомі Карпати
02:15 Відтінки України
02:40 Euronews

1+1:
06:00, 06:40, 07:10, 07:40, 08:10, 08:40, 09:10 Сніданок з 1+1
06:30, 07:00, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00 ТСН: Телевізійна служба новин
09:25 Життя відомих людей
10:20 Життя відомих людей
11:15 Твій день
12:00 ТСН: Телевізійна служба новин
12:20 Твій день
14:00 ТСН: Телевізійна служба новин
14:15 Твій день
14:45 Одруження наосліп - 6
16:45 ТСН: Телевізійна служба новин
17:10 т/с Крила кохання
19:30 ТСН: Телевізійна служба новин
20:15 ТСН. Проспорт
20:20 т/с Папік
21:30 т/с Дім Бобринських
22:30 ТСН: Телевізійна служба новин
23:00 ТСН. Проспорт
23:05 х/ф Убити Білла
01:15 х/ф Чотири кімнати
03:15 Життя відомих людей

Inter:
06:00, 06:30, 07:00, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00 Новини
06:10, 06:35, 07:10, 07:35, 08:10, 08:35, 09:20 Ранок з ІНТЕРом
10:00 Корисна програма
11:00 Інше життя
12:00 Новини, Інтерспорт
12:25 х/ф Близнючки
14:30 Вещдок
15:25 Вещдок
16:00 Новини
16:05 Вещдок
16:25 Вещдок. Особый случай
17:40 Новини
18:00 Ток-шоу Стосується кожного
19:00 Ток-шоу Стосується кожного
20:00 Подробиці, Інтерспорт, погода
21:00 т/с Провінціал
22:00 Слідство вели… з Леонідом Каневським
23:45 Подробиці. Підсумки дня
00:15 х/ф Перемагаючи час
01:35 т/с СБУ. Спецоперація 2012
03:15 Ток-шоу Стосується кожного
04:10 Слідство вели… з Леонідом Каневським

ICTV:
06:30 Утро в большом городе
08:45 Факты. Утро
09:15 Чрезвычайные новости с Константином Стогнием
10:10 Скрытая опасность
11:20 Репликант
12:45 Факты. День
13:15 Репликант
14:00 Нюхач
15:45 Факты. День
16:25 Нюхач
16:35 Пес
17:50 Коп из прошлого
18:45 Факты. Вечер
19:25 Чрезвычайные новости с Константином Стогнием
20:20 Гражданская оборона
21:05 Пес
22:25 Нюхач
23:00 Факты. Вечер
23:35 Нюхач
00:50 Призрачный шторм
02:35 Гражданская оборона
03:25 Я снял!
04:30 Сокровище нации
04:40 Эврика!
04:45 Служба розыска детей
04:50 Гражданская оборона

STB:
05:00 т/с Коли ми вдома
06:50 т/с Комісар Рекс
07:00 Вікна-Новини
07:10 т/с Комісар Рекс
08:00 Вікна-Новини
08:15 т/с Комісар Рекс
08:55 Битва екстрасенсів
11:30 Вікна-Новини
11:50 Битва екстрасенсів
13:10 т/с Сліпа
14:30 Вікна-Новини
14:50 т/с Сліпа
15:45 т/с Слід
17:30 Вікна-Новини
18:05 т/с Слід
19:05 Супербабуся
20:15 т/с Папаньки
22:00 Вікна-Новини
22:40 Вікна. Спорт
22:50 т/с Папаньки
23:05 т/с Доньки - матері
01:05 Хата на тата

Ukraina:
06:30 Ранок з Україною
07:00 Сьогодні
07:10 Ранок з Україною
08:00 Сьогодні
08:15 Ранок з Україною
09:00 Зірковий шлях
11:15 Історія одного злочину
14:30 т/с Водна поліція
15:00 Сьогодні
15:30 т/с Водна поліція
19:00 Сьогодні
19:55 Сьогодні-спорт
20:05 Погода
20:10 Ток-шоу Говорить Україна
21:00 т/с Надія
22:00 Сьогодні
22:30 Сьогодні-спорт
22:35 Погода
22:40 т/с Надія
23:40 т/с Розколоті сни
02:40 Гучна справа
03:35 Реальна містика

NTN:
06:20 Вартість життя
07:00 Ранкова інформаційна програма
09:30 Випадковий свідок
10:10 т/с Коломбо
11:00 Вчасно
11:30 х/ф Вантаж без маркування
13:20 Випадковий свідок
14:00 Вчасно
14:30 т/с Менталіст
16:20 т/с CSI: Маямі
17:00 Вчасно
17:30 т/с CSI: Маямі
18:30 Свідок
19:00 Вчасно
19:40 Вчасно про головне
20:00 т/с Менталіст
21:40 Свідок
22:00 Вчасно. Підсумки
22:45 т/с Ганнібал
23:45 Свідок
00:00 т/с Ганнібал
00:50 Легенди карного розшуку
02:35 Випадковий свідок

K1:
06:30 Top Shop
07:55 Мультфільми
08:45 Ух ти show
09:15 т/с Грань, 2 с-н 13 і 14 с.
11:00 Орел і решка. Кругосвітня подорож
12:55 Орел і Решка. Перезавантаження
13:55 Орел і Решка. Морський сезон
14:50 х/ф Громобой
16:30 х/ф Винуватці
18:15 Один день. Новини
18:30 Орел і решка. Кругосвітня подорож
19:30 Орел і Решка. Перезавантаження
20:30 Один день
21:00 Орел і Решка. Морський сезон
23:00 т/с Грань, 2 с-н 15 с.
23:50 Один день. Всі новини
00:05 т/с Грань, 2 с-н 16 с.
00:55 т/с Я - зомбі, 1 с-н 8 та 9 с.
02:35 Три сестри
03:25 Нічне життя

Novyj Kanal:
05:15 Абзац!
06:00 Kids Time
09:10 Мерлин
11:55 Дети против звезд
13:30 Клаустрофобы
15:30 Кто сверху?
17:30 Домик на счастье
18:00 Репортер
18:15 Погода
18:20 Домик на счастье
20:00 Кто сверху?
22:00 Армагеддон
00:00 Репортер
00:05 Погода
00:10 Армагеддон
01:25 Сторожка
03:15 Зона ночи
04:45 Абзац!

2+2:
05:30 Телемагазини
06:00 Джедаі
06:20 т/с CSI: Місце злочину
08:05 х/ф Останній замок
10:50 т/с Звонар
12:50 Загублений світ
17:55 Секретні матеріали
18:15 Джедаі
18:50 Джедаі
19:25 Джедаі
20:00 т/с Звонар-2
21:00 Новини 2+2
21:30 т/с Звонар-2
00:30 т/с CSI: Місце злочину
02:20 Секретні матеріали
02:35 Відеобімба-2
Ostatnio zmieniony 04 cze 2022, 17:48 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Belgii (wizja Aster City), 19.05.2022
Eén:
09:00 Lentebeelden
10:00 Radio 2 op Eén
12:00 Lentebeelden
12:20 Dagelijkse kost
12:35 Blokken
13:00 Het Journaal
13:30 Het Weer
13:35 Iedereen beroemd
14:00 Thuis
14:25 Dieren in nesten
14:50 Villa Politica
16:20 De Zoo - Achter de schermen
16:45 Meerkat Manor: Rise of the Dynasty
17:10 Flikken
18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het Journaal
19:40 Iedereen beroemd
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 De jaren 80 voor tieners
21:40 De dag van vandaag
22:25 Het Journaal
22:50 Het Weer
22:55 Sporza - Giro magazine
23:15 De Ridder
00:05 Thuis
00:29 Keno-uitslagen
00:30 Dagelijkse kost
00:45 Iedereen beroemd
01:05 Het Journaal (doorlopende herhalingen tot 9.00 uur)

Canvas:
09:00 Lentebeelden
10:00 Ketnet Junior
15:00 Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2022
18:00 Ketnet Junior
19:40 Sporza - Giro magazine
20:00 Terzake
21:00 Bariloche
21:50 Murder 24/7
22:40 Rockfield: The Studio on the Farm
00:10 Terzake (doorlopende herhalingen tot 9.00 uur)

VTM:
06:00 Moominvalley
06:20 Kabouter Plop
06:30 Kabouter Plop
06:35 Spirit: Samen Vrij
06:55 Hallo K3
07:25 Skilz
07:35 Skilz
07:50 De Buurtpolitie - Extra
08:05 De Avonturen van De Gelaarsde Kat
08:25 Kong - Koning van de Apen
08:50 Verhalen uit Arcadia: 3 Onder
09:10 VLOGLAB Secrets #Stories
09:35 Open Keuken met Sandra Bekkari
11:55 Echte Verhalen - De Buurtpolitie
12:25 Lisa
13:00 VTM NIEUWS
13:30 Het Weer
13:35 Familie
14:10 David
14:35 David
15:10 The Night Shift
16:05 Cougar Town
16:25 Cougar Town
16:45 Aspe
17:45 VTM NIEUWS
18:00 Echte Verhalen - De Buurtpolitie
18:30 Lisa
19:00 VTM NIEUWS
19:55 Het Weer
20:05 Familie
20:35 Huis Gemaakt
21:55 Alloo bij
23:10 VTM NIEUWS
23:40 Blind Gesprongen
00:50 The Night Shift
01:45 VTM NIEUWS (doorlopende herhalingen tot 6.00 uur)

Play4:
07:00 Feest van eigen bodem
07:25 De Gezonde Goesting
07:50 Peppe's Pasta
08:00 The Block Australia
11:05 Komen Eten
14:55 DIY
15:30 Soep!
15:50 Beach Barbecue
16:20 Huizenjagers
17:20 De Cooke & Verhulst Show Live
18:45 10 Minuten
19:00 Chateau Meiland
19:55 Huizenjagers
20:50 Blind Gekocht
22:00 De Cooke & Verhulst Show Live
23:15 10 Minuten
23:30 Control Pedro
00:25 Huizenjagers
01:20 10 Minuten (doorlopende herhalingen tot 7.00 uur)

La Une:
06:00 Le 6/8
08:00 Le 8/9
09:00 C'est vous qui le dites
10:30 On n'est pas des pigeons
11:20 Demain nous appartient
11:55 The Young and the Restless
12:40 Quel Temps!
12:55 13 Heures - Météo
13:35 Affaire conclue
14:20 Affaire conclue
15:10 Cherif
16:10 Cherif
17:20 Ici tout commence
17:55 Demain nous appartient
18:30 On n'est pas des pigeons
19:30 19 Trente - Météo
20:05 Jeudi en prime
20:35 La stagiaire
21:30 La stagiaire
22:35 Doc Shot
23:35 Nomade
23:55 OpinionS
00:05 L'agenda ciné
00:10 On n'est pas des pigeons
01:00 Quel Temps!
01:15 JT Soir - Météo (en boucle)

Tipik:
06:00 Le réveil de Tipik
08:00 Without a Trace
08:45 A Picture Perfect Wedding
10:15 Ça commence aujourd'hui
11:20 N'oubliez pas les paroles!
11:55 N'oubliez pas les paroles!
12:25 Ici tout commence
13:00 Plus belle la vie
13:30 Plus belle la vie
14:00 Revenge Delivered
15:30 Without a Trace
16:20 Ça commence aujourd'hui
17:25 Plus belle la vie
17:55 N'oubliez pas les paroles!
18:20 N'oubliez pas les paroles!
19:05 The Simpsons
19:30 The Simpsons
19:55 The Simpsons
20:20 Messieurs Pipi
20:30 Le Grand Cactus
22:25 JT Soir - Météo - Keno
22:55 L'Internet Show
23:35 Alors on change
00:30 Thir13en Ghosts

RTL-TVI:
05:00 Bel RTL
09:00 Televerkoop
12:15 Enquêtes
12:40 Martin Bonheur
12:45 RTL Info bienvenue
13:00 RTL Info 13 Heures
13:30 RTL Info avec vous
13:55 Histoires de familles
14:30 Second Opinion
16:10 Martin Bonheur
16:15 Les reines du shopping
17:20 Un dîner presque parfait
18:30 Septante et un
19:00 RTL Info 19 Heures - Météo
19:50 Tout s'explique
20:30 Downton Abbey
22:50 RTL Info Soir - Météo
23:20 Keeping Mum
01:10 Martin Bonheur
01:20 Jeux de nuit

AB3:
06:00 Wake Up Show
09:00 Petits secrets entre voisins
09:20 Familles nombreuses : la vie en XXL
10:35 Téléachat
11:05 Petits secrets entre voisins
11:25 Petits secrets entre voisins
11:50 Petits secrets entre voisins
12:15 Petits secrets entre voisins
12:40 Petits secrets entre voisins
13:05 Petits secrets entre voisins
13:30 Familles nombreuses : la vie en XXL
14:10 Familles nombreuses : la vie en XXL
14:50 Familles nombreuses : la vie en XXL
15:35 Desperate Housewives
16:15 Desperate Housewives
17:05 Desperate Housewives
17:50 Les rois de la réno
18:15 Les Infos - Météo
18:35 Les rois de la réno
19:00 Les rois de la réno
19:25 Les rois de la réno
19:50 Les rois de la réno
20:15 90' enquêtes
21:25 Appels d'urgence
22:25 Reporters
23:35 Reporters
01:00 Reporters
02:25 Reporters
03:45 Les filles d'à côté
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Luksemburgu (wizja Aster City), 20.05.2022
RTL Tele Lëtzebuerg:
06:00 Rediffusioune vu Magazin a Journal
07:00 RTL Radio Web TV
10:00 At Home TV
12:00 RTL Radio Web TV
14:00 At Home TV
15:00 Planet Music
15:30 D'Simpsons
16:00 RTL Kids / Karate Schof
16:30 RTL Kids / Grizzy an d'Lemmings
17:00 RTL Kids / Tom an Jerry
17:30 RTL Kids / Scooby-Doo a wien bass du?
18:00 De Journal Newsflash
18:02 Planet Music
18:30 De Journal Newsflash
18:32 Planet Boulevard a Planet X-Plosiv
19:00 De Magazin
19:30 De Journal
19:56 Meteo
20:00 Rediffusioune vu Magazin a Journal

RTL Zwee:
06:00 At Home TV
07:00 Rediffusioune vu Journal a Magazin
08:30 RTL Radio Web TV
12:00 At Home TV
13:00 RTL Radio Web TV
17:00 At Home TV
18:00 De Journal Newsflash
18:02 Planet Music
18:30 De Journal Newsflash
18:32 Planet Boulevard a Planet X-Plosiv
19:00 De Magazin
19:30 De Journal
19:56 Meteo
20:00 D'Simpsons
20:30 Rediffusioun vum Journal mat Franséisch Iwwersetzung
21:00 Rediffusioune vu Planet Music, Planet Boulevard a Planet X-Plosiv
01:00 At Home TV

RTL9:
06h00 Télé-achat
11h50 Drôles de gags
12h00 Alerte Cobra
12h50 Alerte Cobra
13h45 Alerte Cobra
14h40 Alerte Cobra
15h30 Les enquêtes impossibles
16h25 Les enquêtes impossibles
17h15 Les enquêtes impossibles
18h05 Top Models
18h30 5 minutes
18h35 Top Models
19h00 Top Models
19h25 Stargate SG-1
20h20 Stargate SG-1
21h05 Les trois mousquetaires
22h55 5 minutes
23h00 The Mortal Instruments : la cité des ténèbres
01h10 Instinct de survie
02h30 Alerte Cobra
03h15 Alerte Cobra
04h00 Alerte Cobra
04h45 112 Unité d'urgence
05h10 112 Unité d'urgence
05h35 112 Unité d'urgence

T.TV:
06:00 Euronews (PT)
07:00 TTV Morning
12:00 Bloomberg (FR)
13:00 Euronews (FR)
14:00 TTV Music
18:00 Wat schaff's de?
18:45 Den Telejournal
19:00 Regio Aktuell (DE)
19:45 V.I.P.
20:00 Media+ (FR)
21:00 Euronews
21:30 Den Telejournal (FR)
21:45 Dinner for You
22:15 Retro Lëtzebuerg
22:45 Regio Aktuell
23:30 Den Telejournal
23:45 Den Telejournal (FR)
00:00 Bloomberg (FR)
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Holandii, 23.05.2022 (wizja Aster City)
NPO1:
05:45 NOS Tekst-TV
06:15 Nederland in Beweging
06:30 NOS Journaal
06:40 MAX Geheugentrainer
07:00 NOS Journaal
07:10 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:40 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:10 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:40 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:10 Goedemorgen Nederland
09:30 NOS Journaal
09:40 Goedemorgen Nederland
10:00 NOS Journaal
10:15 Nederland in Beweging
10:30 MAX Geheugentrainer
10:45 NOS Journaal
11:00 NOS Journaal
11:15 Tijd voor MAX
12:00 NOS Journaal
12:57 Politieke Partijen: Volt
13:00 NOS Journaal en NOS Sportjournaal
13:20 Kook mee met MAX
13:40 NOS Journaal en NOS Sportjournaal
14:00 NOS Journaal
15:00 NOS Journaal
15:24 Op1
16:27 Het Dorp
17:00 NOS Journaal
17:10 Tijd voor MAX
17:55 Politieke Partijen: DENK
17:59 EénVandaag
18:00 NOS Journaal
18:20 EénVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:05 Khalid & Sophie
20:00 NOS Journaal
20:35 Kassa
21:30 Beter!
22:15 Op1
23:20 NOS Journaal
23:40 Op1
00:40 NOS-Journaal 20.00 herhaling
01:10 EenVandaag herhaling
01:40 NOS-Journaal

NPO 2:
05:35 Nederland in Beweging
05:50 MAX Geheugentrainer
06:10 Tijd voor MAX
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:10 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentaal
07:40 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentaal
08:10 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal met gebarentaal
08:40 NOS Journaal
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:15 Nederland in Beweging
09:30 Buitenhof
10:25 NOVA
11:00 NOS Journaal
11:15 EO Metterdaad
11:30 RegioNED
11:55 Noord-Zuid-Oost-West
12:00 Kook mee met MAX
12:20 BinnensteBuiten
12:58 Politieke Partijen: GroenLinks
13:00 NOS Journaal en NOS Sportjournaal
13:20 NOS Studio Voetbal
14:20 MAX Maakt Mogelijk Special
14:40 Rail Away
15:10 Brommer op zee
16:00 NOS Journaal
16:10 Oppassen!!!
16:35 Crux
17:05 Last Tango in Halifax
18:00 NOS Journaal
18:20 NOS Journaal Regio
18:30 Expeditie Nederland
19:10 BinnensteBuiten
19:55 Met het Mes op Tafel
20:30 Docu: De blauwe familie
21:30 NOVA
22:00 NOS Journaal
22:20 Tegenlicht: de toekomst van de EU
23:20 Lazarus
23:50 Kruispunt
00:15 De Nachtzoen
00:30 NOVA herhaling

NPO 3:
05:30 Zappelin
14:50 Zapp
18:45 NOS Jeugdjournaal
19:00 First Dates
20:00 De Gevaarlijkste Wegen
21:00 Filemon en de Complotten
21:55 Docu: Omari, geen gezeik
22:55 NOS op 3
23:05 NOS Sportjournaal
23:20 Jos
23:55 Khalid & Sophie
00:50 De Gevaarlijkste Wegen
01:50 Filemon en de Complotten
02:45 Tessa
03:30 Tessa
04:15 NOS Tekst-TV

RTL 4:
06:30 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Koffietijd
11:10 Miljuschka Kookt
11:40 The Bold And The Beautiful
12:05 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
13:05 Humberto
14:50 Ik Weet Er Alles Van!
15:30 De Verraders
16:00 RTL Nieuws
16:05 De Verraders
17:00 RTL Nieuws
17:05 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
20:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
20:30 Kopen Zonder Kijken
22:00 BEAU
23:35 RTL Nieuws
23:55 BEAU
01:25 RTL Boulevard
02:05 Teleshop 4

SBS 6:
06:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
10:00 HLF8
10:55 Droomhuis op het Platteland
12:00 Lang Leve de Liefde
12:50 Verkopen of Verbouwen
13:50 Over Gewicht
14:50 Huizen onder de Hamer
15:55 Huizen onder de Hamer
17:00 Droomhuis op het Platteland
17:55 50/50
18:30 Lang Leve de Liefde
18:59 Actienieuws
19:25 Weer.nl
19:30 HLF8
20:30 Terug: Familie Gillis - massa is kassa
21:35 Vandaag Inside
22:35 Hart van Nederland - Late Editie
23:00 Shownieuws - Late Editie
23:45 Weer.nl
23:50 Lang Leve de Liefde
00:25 50/50
01:00 Loop: Actienieuws en Hart van Nederland

RTL Z:
06:30 RTL Nieuws
08:00 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
10:00 RTL Z Nieuws
11:00 RTL Z Nieuws
12:00 RTL Z De lunchtafel
13:00 RTL Z De lunchtafe​l
14:00 RTL Z Nieuws
15:00 RTL Z Nieuws
16:00 RTL Z Nieuws
16:30 De Barometer
17:00 RTL Z Nieuws
17:30 RTL Z Nabeurs
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:35 Storage Wars
19:00 Storage Wars
19:30 RTL Nieuws
20:00 De Wondere Wereld Van Las Vegas
21:00 De Wondere Wereld Van Las Vegas
22:00 RTL Z Nieuws
22:25 Editie NL
22:45 Humberto Onderneemt
23:50 RTL Nieuws
00:10 RTL Z Extra
00:30 De Wondere Wereld Van Las Vegas
01:20 De Wondere Wereld Van Las Vegas
02:10 RTL Nieuws
Ostatnio zmieniony 23 maja 2022, 19:11 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych z Holandii, 23.05.2022, cz.1
NPO Radio 1:
06:07-09:30 Radio 1 Journaal (NOS)
09:32-11:30 Spraakmakers (KRO-NCRV)
11:32-12:00 Sven Op 1 (MAX)
12:00-12:15 Radio 1 Journaal met het nieuws (NOS)
12:15-13:00 DeNieuws BV (BNNVARA)
13:00-13:15 Radio 1 Journaal met het nieuws (NOS)
13:15-13:30 DeNieuws BV (BNNVARA)
13:32-14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
14:04-15:30 Villa vdB (MAX)
15:32-16:30 Wat nu...? (AVROTROS)
16:32-18:30 Radio 1 Journaal (NOS)
18:32-19:00 Dit is de Dag (EO)
19:04-20:00 Kunststof (NTR)
20:04-20:30 5 Dagen (NTR/POWNED)
20:32-21:30 Haagse Lobby (WNL)
21:32-23:00 Langs de Lijn en Omstreken (NOS/EO)
23:07-00:00 Met het oog op morgen (NOS)
00:04-01:00 Nooit meer Slapen (VPRO)
01:02-02:00 Mischa! (AVROTROS)
02:02-05:00 De Nacht van BNNVARA
05:02-06:00 Vroeg! (BNNVARA)

NOS-Radionieuws: Van 6.00 t/m 0.00 uur elk heel en half uur. Van 1.00 t/m 6.00 elk heel uur
Beursnieuws: ca. 12.55, 17.30 en 18.30 uur

NPO Radio 2:
06:04-09:00 Jan-Willem Start Op (BNNVARA)
09:04-12:00 Aan de Slag! (AVROTROS)
12:04-14:00 Annemieke's A-Lunch (AVROTROS)
14:04-16:00 Gijs 2.4 (KRO-NCRV)
16:04-18:00 De Wild in de Middag (KRO-NCRV)
18:04-20:00 Wout 2 Day (KRO-NCRV)
20:04-22:00 De Staat van Stasse (KRO-NCRV)
22:02-00:00 Giel (BNNVARA)
00:02-03:00 Rick van V doet 2 (POWNED)
03:02-06:00 DagNacht (POWNED)

NOS-Radionieuws: Elk heel uur en van 06.30 t/m 17.30 uur hoofdpunten

NPO 3FM:
06:04-09:00 Sanders Vriendenteam (BNNVARA)
09:04-12:00 Het Betere Werk (AVROTROS)
12:04-14:00 Timur (BNNVARA)
14:04-16:00 Twee Vier (AVROTROS)
16:04-19:00 Frank en Eva: Welkom bij de Club (BNNVARA/VPRO)
19:04-21:00 Rob & Wijnand (KRO-NCRV/AVROTROS)
21:04-00:00 3voor12 Radio (VPRO)
00:02-02:00 Yoeri Leeflang (AVROTROS)
02:02-04:00 NPO Campus (BNNVARA)
04:02-06:00 Land der Levenden (KRO-NCRV)

NOS op 3: Van 6.00 t/m 23.00 uur elk heel uur en om 6.30, 7.30, 8.30, 16.30, 17.30 en 18.30 uur
NOS-Radionieuws: Van 0.00 t/m 6.00 uur elk heel uur

NPO Radio 4:
07:02-09:00 De Ochtend van 4 (KRO-NCRV)
09:02-12:00 De Klassieken (AVROTROS)
12:02-14:00 De Muziekfabriek (AVROTROS)
14:00-16:00 Maatwerk (MAX)
16:02-19:00 Podium (NTR)
19:00-20:00 Opium op 4 (AVROTROS)
20:02-22:30 Avondconcert: Verdi's Messa di requiem (NTR)
22:30-00:00 Passaggio Late Night (KRO-NCRV)
00:02-05:00 De Nacht (AVROTROS)
05:00-07:00 Voor de Dag (KRO-NCRV/AVROTROS/MAX)

NOS-Radionieuws: om 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 23.00 en 0.00 uur

NPO Radio 5:
06:03-09:00 Goeiedag Haandrikman (MAX)
09:03-12:00 AVROtros Arbeidsvitaminen (AVROTROS)
12:03-14:00 Lunch Lekker (MAX)
14:03-16:00 Open Huis (EO)
16:03-18:00 Bert op 5 (KRO-NCRV)
18:03-20:00 De Max (MAX)
20:03-22:00 Volgspot (KRO-NCRV)
22:03-00:00 Thuis op 5 (EO)
00:02-00:10 Zendtijd voor Politieke Partijen
00:10-07:00 NPO Radio 5 Muzieknacht Nostalgia

NOS-Radionieuws: Elk heel uur

NPO FunX:
06:04-10:00 FunX Start (BNNVARA)
10:04-14:00 ClassX (AVROTROS)
13:04-16:00 Jouw Stad (KRO-NCRV)
16:04-19:00 Sander (VPRO)
19:04-23:00 Tannaz (NTR)
23:04-01:00 Slow Jamz (NTR)
01:02-07:00 FunX Non Stop

NOS op 3: Van 6.00 t/m 23.00 uur elk heel uur en om 6.30, 7.30, 8.30, 16.30, 17.30 en 18.30 uur
NOS-Radionieuws: Van 0.00 t/m 6.00 uur elk heel uur
Ostatnio zmieniony 14 cze 2022, 13:14 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 5 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych z Holandii, 23.05.2022, cz.2
538:
06:00-10:00 De 538 Ochtend met Wietze en Klaas
10:00-12:00 Greatest Hits
12:00-14:00 Niek van der Bruggen
14:00-16:00 Ivo van Breukelen
16:00-19:00 De Coen & Sander Show
19:00-22:00 Lindo Duvall
22:00-00:00 Igmar Felicia
00:00-04:00 53N8 Non Stop
04:00-06:00 Danny Blom

538 Nieuws: Elk heel uur en om 06.30, 07.30 en 08.30 uur

Radio 10:
06:00-10:00 Ekdom in de Morgen
10:00-13:00 Jeroen Nieuwenhuize
13:00-16:00 Edwin Diergaarde
16:00-19:00 SomerTijd
19:00-21:00 Edwin Ouwehand
21:00-00:00 Laat met Lex
00:00-06:00 De Nacht van 10

Radio 10 Nieuws: Elk heel uur en om 06.30, 07.30 en 08.30 uur

Sky Radio:
05:00-09:00 The Sky Non Stop Music Morning Show
09:00-13:00 Sky Non Stop @Work
13:00-16:00 Sky Non Stop
16:00-19:00 Sky Feel Good Afternoon
19:00-22:00 Sky Feel Good Evening
22:00-00:00 Sky Lovesongs
00:00-05:00 Sky @Night

Sky Radio Nieuws: Elk heel uur en om 06.30, 07.30 en 08.30 uur

Radio Veronica:
05:00-06:00 Niels van der Veen
06:00-10:00 De Veronica Ochtendshow: Ook Goeiemorgen
10:00-12:00 Ruyer's Goud van Oud
12:00-14:00 De Piepshow
14:00-16:00 De Bonanza
16:00-18:00 Marisa in de Middag
18:00-21:00 Willem Doreleijers
21:00-00:00 Jordi@Night
00:00-05:00 Oh Wat een Nacht

Radio Veronica Nieuws: Elk heel uur en om 06.30, 07.30 en 08.30 uur

Talkradio:
06:00-10:00 Patricia van Liemt
10:00-13:00 Eva Jinek
13:00-16:00 Max Westerman
16:00-19:00 Beau van Erven Dorens
19:00-22:00 Misha Melita
22:00-01:00 Willem de Ridder
01:00-06:00 Bart de Jongh

Talkradio Nieuws: Elk half uur, van 06:00 tot 10:00 uur en 16:00 tot 19:00 uur elk kwartier

Qmusic:
06:00-10:00 Mattie & Marieke
10:00-11:00 Het Foute Uur
11:00-13:00 Menno Barreveld
13:00-16:00 Wim van Helden
16:00-19:00 De Middagshow
19:00-22:00 Kai Merckx
22:00-01:00 Joost Swinkels
01:00-06:00 QMusic-Nacht

RTL Nieuws: Elk heel uur em om 06.30, 07.30, 08.30, 16.30, 17.30 en 18.30 uur

RTL FM:
06:00-09:00 RTL FM Meer Muziek Ochtendshow met Koen Hansen
09:00-12:00 Marjon Keller
12:00-13:00 Bel RTL met Colin Banks
13:00-16:00 Colin Banks
16:00-19:00 De Barry Paf Show
19:00-00:00 RTL Love Songs met Thomas van Empelen
00:00-06:00 RTL FM Nacht: non-stop

RTL Nieuws: Elk heel uur em om 06.30, 07.30, 08.30, 16.30, 17.30 en 18.30 uur

Slam:
06:00-10:00 Early Birds
10:00-12:00 Slam@Work
12:00-13:00 Housuh in de Pauzuh
13:00-16:00 Anoul Hendriks
16:00-19:00 Dimitri Kops
19:00-22:00 Het Avondcircus
22:00-05:00 Non Stop Slam!
05:00-06:00 Best of Early Birds

RTL Nieuws: Elk heel uur em om 06.30, 07.30, 08.30, 16.30, 17.30 en 18.30 uur
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych z Holandii, 23.05.2022, cz.3
Arrow Classic Rock:
06:00-09:00 Roadrunner
09:00-12:00 Classic Rock Around the Clock
12:00-16:00 Rock Temple Non Stop
16:00-19:00 RoadRunner
19:00-21:00 Rock of Ages
21:00-23:00 Classic Rock Around the Clock
23:00-00:00 Easy Rock & Ballads
00:00-06:00 Rocky Night Flight

ANP-RadioNieuws, weer en verkeer: elk heel uur, tussen 06 en 09 uur elk half uur

BNR Nieuwsradio:
06:00-20:00 Non-stop LIVE Nieuws
20:03-20:30 BNR Duurzaam
20:33-21:00 Cryptocast
21:00-00:00 Non-stop Nieuws
00:03-00:30 BNR Duurzaam
00:33-01:00 Cryptocast
01:00-06:00 Non-stop Nieuws

Sublime:
06:00-10:00 Sublime Sunrise
10:00-16:00 De Sublime Non-Stop Werkdag
16:00-19:00 Angelique's Afternoon
19:00-00:00 Sublime Classics Non Stop
21:00-00:00 The Sublime Experience
00:00-06:00 Nightcap

Elk uur van 06:30 tot 18:30 Sublime News: het Nieuws van de Vooruitgang

classicnl:
06:00-09:00 Ochtendgloren
09:00-11:00 Na de Ochtendshow
11:03-13:00 Noot naar de Middag
13:00-16:00 Classic in de Middag
16:00-18:00 Onderweg met Classicnl
18:00-21:00 Thuiskomen
21:00-22:00 Maandag Filmdag
22:00-23:00 Mind Radio
23:00-00:00 Nachtkastjesconcert
00:03-06:00 Nachtgeluiden

Elk uur van 06 t/m 19 uur en 23:00 en 00:00 uur: classicnl Nieuws

Kink:
06:00-10:00 KinkStart
10:00-13:00 Vitamine K
13:00-16:00 Kink Workflow
16:00-19:00 Kink Rush Hour
19:00-22:00 Kink in Touch
22:00-00:00 Kink Late Night
00:00-06:00 Darkroom

Elk uur: ANP RadioNieuws
Elk uur van 10:30 tot 15:30: het Nieuws van de Vooruitgang
Ostatnio zmieniony 26 maja 2022, 11:47 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Francji (wizja Aster City), 24.05.2022
TF1:
06:00 LCI Matin
06:30 TFou
08:25 Météo
08:30 Téléshopping
09:20 Météo
09:25 Familles nombreuses : la vie en XXL
09:55 Familles nombreuses : la vie en XXL
10:25 Familles nombreuses : la vie en XXL
11:00 Les feux de l'amour
11:45 Petits plats en équilibre
11:50 Les douze coups de midi
12:55 Petits plats en équilibre
13:00 Journal
13:40 Petits plats en équilibre
13:45 Météo
13:55 Le serment de Victoria
15:40 Ma vie entre ses mains
17:30 Familles nombreuses : la vie en XXL
18:30 Ici tout commence
19:10 Demain nous appartient
19:55 Météo
20:00 Journal
20:45 My Million
20:50 Météo
21:00 C'est Canteloup
21:10 Koh-Lanta
23:30 Et alors ?
00:30 Journal
01:00 Tirage de l'Euro millions
01:05 Et alors ?
02:05 Programmes de la nuit

France 2:
06:00 Le 6-9:30
06:30 Télématin
09:30 La maison des Maternelles
10:00 La maison des Maternelles
10:10 Consomag
10:20 Amour, gloire et beauté
10:40 Météo Outre-mer
10:50 Tout le monde a son mot à dire
11:20 Chacun son tour
11:55 Tout le monde veut prendre sa place
12:45 De l'ombre à la lumière
12:55 Météo 2
13:00 Journal
13:44 Météo 2
13:45 C'est bon à savoir
13:50 La p'tite librairie
13:57 Tennis : Roland-Garros
20:00 Journal
20:35 Météo 2
20:40 Basique, l'essentiel de la musique
20:44 Image du jour : Roland Garros
20:45 Une minute à Cannes
20:50 Un si grand soleil
21:10 Otez-moi d'un doute
22:50 Génération Paname
00:20 Journal
00:50 Les effrontées : le cinéma au féminin
01:45 Les effrontées : le cinéma au féminin
02:40 Danemark, Normandie : la trace des Vikings
03:35 Les grands espaces de l'Ouest américain
04:25 Pays et marchés du monde
04:35 Pays et marchés du monde
04:40 Tout le monde veut prendre sa place
05:30 Chacun son tour

France 3:
06:00 Euronews
07:00 Okoo
08:30 Chroniques méditerranéennes
09:05 Vous êtes formidables
09:50 Dans votre région
10:45 Consomag
10:55 Outremer.le mag
11:26 12/13 : Les titres / Météo
11:35 12/13 : Edition de l'outre-mer
11:49 12/13 : Météo régionale
11:50 12/13 : Edition de proximité
12:00 12/13 : Journal régional
12:18 12/13 : Météo régionale
12:25 12/13 : Journal national
12:55 Météo à la carte
14:05 Un cas pour deux - Saison 25
15:15 Un cas pour deux - Saison 25
16:10 Des chiffres et des lettres
16:50 La p'tite librairie
17:00 Slam
17:45 Questions pour un champion
18:28 19/20 : Les titres
18:30 Le 18h30
18:50 19/20 : Journal​ local
19:00 19/20 : Journal régional
19:24 19/20 : Météo régionale
19:30 19/20 : Journal national
19:54 Tennis : Roland-Garros
20:49 Tout le sport
20:56 Tout le sport Roland-Garros
21:02 Météo
21:10 Tandem - Saison 6
22:00 Tandem - Saison 6
22:50 Météo
22:55 Soir 3
23:25 Tandem - Saison 2
00:15 Tandem - Saison 2
01:05 Votre télé et vous
01:45 Le grand échiquier
03:45 Slam
04:25 Questions pour un champion
05:10 Des chiffres et des lettres
05:45 Les matinales

Canal+:
06:00 La matinale
08:00 The Last Son
09:35 Les nouveaux explorateurs
10:30 L'origine du monde
12:05 Le plus
12:10 La boîte à questions
12:15 En aparté
12:45 Journal
13:00 Schitt's Creek - Saison 6
13:25 Cruella
15:35 Déjà vu
15:40 Le sens de la famille
17:10 Clean
18:45 Journal
19:05 La semaine des Champions
20:09 La boîte à questions
20:14 Stars à Cannes
20:20 En aparté
20:55 Cannes 2022
21:09 La fracture
22:45 Flag Day
00:30 L'homme de la cave
02:20 Chose mentale
02:45 Zapsport
02:50 Hockey sur glace : Tampa Bay Lightning / Florida Panthers
04:20 Late Football Club
05:10 Groland le zapoï
05:30 En aparté

M6:
06:00 M6 Music
06:50 Presto ! Le manoir magique - Saison 1
07:10 Presto ! Le manoir magique - Saison 1
07:20 Le petit Nicolas : tous en vacances - Saison 1
07:35 Le petit Nicolas : tous en vacances - Saison 1
07:45 Alvinnn !!! et les Chipmunks - Saison 5
08:00 Alvinnn !!! et les Chipmunks - Saison 2
08:15 Alvinnn !!! et les Chipmunks - Saison 2
08:30 Les aventures de Paddington - Saison 1
08:50 M6 Boutique
10:05 Ça peut vous arriver
11:35 Ça peut vous arriver chez vous
12:40 Météo
12:45 Le 12.45
13:35 Météo
13:40 Scènes de ménages - Saison 0
14:30 Bébé surprise
16:25 Les reines du shopping
17:25 Incroyables transformations
18:40 L'académie des gâteaux de Cyril Lignac
19:45 Le 19.45
20:25 Météo
20:30 Scènes de ménages - Saison 0
21:10 9-1-1 - Saison 5
22:00 9-1-1 - Saison 5
22:50 9-1-1 - Saison 3
23:40 9-1-1 - Saison 3
00:30 9-1-1 - Saison 2
01:25 9-1-1 - Saison 5
02:15 Météo
02:20 Programmes de la nuit

C8:
06:00 Gym direct
07:00 Télé-achat
08:45 Deux Vies
10:00 Touche pas à mon poste !
11:15 TPMP en #TT
12:30 Journal
12:45 William à midi
14:15 Inspecteur Lewis - Saison 9
16:00 Inspecteur Lewis - Saison 9
18:14 Le 6 à 7
19:15 TPMP : première partie
20:30 Journal
20:45 Touche pas à mon poste !
21:20 Le premier jour du reste de ta vie
23:15 Elizabeth II, 70 ans de règne de secrets et de scandales
00:45 Programmes de la nuit

TMC:
06:30 Je peux le faire !
06:35 Je peux le faire !
06:40 Je peux le faire !
06:45 TV achat
08:45 Les mystères de l'amour - Saison 29
09:50 La fête à la maison - Saison 5
10:20 La fête à la maison - Saison 5
10:50 La fête à la maison - Saison 5
11:20 La fête à la maison - Saison 5
11:50 TMC Info / Météo
12:05 La fête à la maison - Saison 5
12:35 La fête à la maison - Saison 5
13:05 La fête à la maison - Saison 5
13:35 La fête à la maison - Saison 5
14:00 Monk - Saison 6
14:55 Monk - Saison 6
15:50 Monk - Saison 6
16:45 Monk - Saison 6
17:40 Monk - Saison 6
18:35 TMC Info / Météo
18:50 Monk - Saison 6
19:45 Quotidien
21:15 Romy : 40 ans après, ultimes confidences
23:00 La piscine
01:20 Programmes de la nuit

TFX:
06:55 Petits plats en équilibre
07:00 Téléachat
09:00 Mamans & célèbres - Saison 6
10:00 Mamans & célèbres - Saison 6
11:00 Mamans & célèbres - Saison 6
12:00 Une nounou d'enfer - Saison 6
12:30 Une nounou d'enfer - Saison 6
13:00 Une nounou d'enfer - Saison 6
13:30 Une nounou d'enfer - Saison 6
14:00 Une nounou d'enfer - Saison 1
14:30 Une nounou d'enfer - Saison 1
15:00 Une nounou d'enfer - Saison 1
15:30 Une nounou d'enfer - Saison 1
16:00 Mamans & célèbres - Saison 6
17:00 Mamans & célèbres - Saison 6
18:00 La villa des coeurs brisés - Saison 7
19:00 La villa des coeurs brisés - Saison 7
20:00 Friends - Saison 4
20:30 Friends - Saison 5
20:50 Sisbro - Saison 1
21:00 Petits plats en équilibre
21:05 La stratégie Ender
23:15 TFX infos
23:25 Le retour de la momie
01:45 Programmes de la nuit
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych belgijskiego RTBF na 27.05.2022 (wizja Aster City)
La Première​:
05:00 - 06:00 Réveil Première
06:00 - 09:00 Matin Première
09:00 - 10:00 Le Mug
10:00 - 11:30 Tendances Première
11:30 - 13:00 Entrez sans frapper
13:00 - 14:30 Un Jour dans l'Histoire
14:30 - 16:00 Le Feel de Diane
16:00 - 17:00 Salut les Copions
17:00 - 19:00 Déclic
19:00 - 20:00 Au Bout du Jour
20:00 - 21:00 Le Monde est un Village
21:00 - 22:00 Sacré français !
22:00 - 23:00 Par Ouï-dire
23:00 - 23:59 Entrez sans frapper (rediffusion)
00:00 - 07:00 Rediffusions

Le Journal: toutes les heures et à 05.15, 05.30, 05.45, 06.30, 07.30, 08.30, 12.30, 17.30, 18.30

VivaCité Bruxelles:
04:30 - 06:00 Vivacité matin
06:00 - 08:00 Bruxelles matin
08:00 - 09:00 Le 8/9
09:00 - 10:30 C'est vous qui le dites
10:30 - 12:00 On n'est pas des pigeons
12:00 - 13:00 La récré de midi
13:00 - 14:30 La grande forme
14:30 - 17:00 Les ambassadeurs
17:00 - 19:00 On n'a pas fini d'en parler
19:00 - 20:00 Tip-Top la quotidienne
20:00 - 23:00 Viva musique
23:00 - 01:00 La nuit nous appartient
01:00 - 06:00 Vivacité la nuit

Le Journal: toutes les heures et à 4h30, 5h30, 16h30, 17h30 et 18h30
Infos Régionales à 6h30, 7h30 et 8h30

Musiq'3:
06:30 - 09:00 La matinale de Musiq3
09:00 - 12:00 L'odyssée
12:00 - 13:00 Choix multiples
13:00 - 15:00 Concert de 13h
15:00 - 17:00 Le temps suspendu
17:00 - 18:00 Bonjour, bonsoir!
18:00 - 18:30 Chambre avec vue
18:30 - 20:00 La Dolce Vita
20:00 - 22:00 Concert de 20h
22:00 - 23:00 Jazz
23:00 - 00:00 Présent composé
00:00 - 07:00 Les nuits de Musiq3

Le Journal à 6h30, 7h, 7h30, 8h, 8h30, 9h, 11h, 13h, 16h, 17h, 18h, 19h, 23h

Classic 21:
05:30 - 09:00 COFFEE ON THE ROCKS
09:00 - 10:00 MEN AT WORK
10:00 - 12:00 TEMPO
12:00 - 15:00 LUNCH AROUND THE CLOCK
15:00 - 15:30 TIME MACHINE
15:30 - 19:30 ON THE ROAD AGAIN
19:30 - 20:00 GENERATION 80
20:00 - 21:00 CLASSIC 21 60S
21:00 - 22:00 GUITAR HEROES
22:00 - 00:00 CLASSIC 21 METAL
00:00 - 06:00 NIGHTFLY

Le Journal à 6h, 7h, 8h, 9h, 10h, 12h, 14h, 16h, 18h, 20h, 21h, 0h, 1h, 2h, 3h, 4h, 5h

Tipik:
05:00 - 06:00 LE MEILLEUR DU REVEIL DE TIPIK
06:00 - 09:00 LE REVEIL DE TIPIK
09:00 - 12:00 ROMAIN
12:00 - 16:00 IVAN
16:00 - 20:00 SELIM ET MALOU
20:00 - 22:00 ROMAIN
22:00 - 02:00 TIPIK PARTY
02:00 - 07:00 LA NITE

Le Journal à 6h, 6h30, 7h, 7h30, 8h, 8h30, 9h, 10h, 12h, 14h, 16h, 18h, 20h, 2h, 3h, 4h, 5h, 6h
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych belgijskiego VRT na 27.05.2022 (wizja Aster City)
Radio 1:
06:00u - 09:00u De Ochtend
09:00u - 10:00u Puntje van kritiek
10:00u - 13:00u Reis Rond de Wereld
13:00u - 14:00u #weetikveel
14:00u - 16:00u Friday On My Mind
16:00u - 18:00u De Wereld Vandaag
18:00u - 20:00u Culture Club
20:00u - 23:00u Time Out
23:00u - 00:00u Belpop Late Night
00:00u - 07:00u De Nacht van Radio 1

Nieuws elk heel uur en om 06:30/07:30/08:30
Lang Nieuws om: 07:00/08:00/13:00/18:00/22:00 en 00:00

Radio 2:
06:00u - 08:00u Start je Dag in Antwerpen
08:00u - 10:00u Radio 2 Kick-Start
10:00u - 12:00u Radio 2 70 Dag
12:00u - 13:00u Radio 2 Middag in Antwerpen
13:00u - 19:00u Radio 2 Top 70
19:00u - 22:00u Radio 2 80, 90 & nillies
22:00u - 00:00u Radio 2 in de Mix
00:00u - 02:00u Radio 2
02:00u - 06:00u Radio 2 Top 70 Rewind

Nieuws om 06:00/06:30/07:00/07:30/08:00/10:00/12:00/15:00/18:00/22:00 en van 00:00 tot 06:00 ieder heel uur

Klara:
06:00u - 09:00u Espresso
09:00u - 12:00u Ampersand
12:00u - 14:00u Klara Serveert
14:00u - 17:00u Maestro
17:00u - 20:00u De Tuin Van Eden
20:00u - 22:00u Klara Live
22:00u - 00:00u Valckenaers & Vanhoudt
00:00u - 07:00u Klara Continuo

Nieuws om 07:00/07:30/08:00/09:00/13:00/18:00/23:00 en 00:00

MNM:
06:00u - 10:00u Wanne Synnave
10:00u - 13:00u Brahim
13:00u - 16:00u MNM Weekend Countdown
16:00u - 19:00u Bouger! Bouger!
19:00u - 21:00u MNM Party
21:00u - 22:00u MNM Party Mix & Match
22:00u - 23:00u MNM Party Lost Radio Show
23:00u - 00:00u MNM Party: The Road To Tomorrowland
00:00u - 01:00u MNM Party 5napback
01:00u - 02:00u MNM Party Mix It Up
02:00u - 07:00u MNM - music and more

Nieuws: ieder heel uur en om 06:30/07:30/08:30

Studio Brussel:
06:00u - 09:00u Fien Germijns
09:00u - 13:00u Joris Brys
13:00u - 17:00u De Festivalzender (live op CORE Festival)
17:00u - 21:00u De Festivalzender (live op CORE Festival)
21:00u - 00:00u De Festivalzender (live op CORE Festival)
00:00u - 03:00u Untz
03:00u - 07:00u Life is music

Nieuws: ieder heel uur en om 06:30/07:30/08:30
Lang nieuws om: 07:00/08:00/13:00/18:00/22:00 en 00:00
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki niektórych stacji radiowych Belgii (wizja Aster City), 27.05.2022
Qmusic (region Flamandzki):
06:00 - 09:00 ULRIKE D'HAUWER
09:00 - 10:00 HET FOUTE UUR MET ULRIKE D'HAUWER
10:00 - 13:00 MATTHIAS VANDENBULCKE
13:00 - 16:00 Q-TOP 40
16:00 - 19:00 JOLIEN ROETS
19:00 - 22:00 VRIENDEN VAN DE VRIJDAG
22:00 - 00:00 WORLDWIDE CLUB 20

Nieuws: van 06:00 tot 00:00 ieder heel uur

Joe (region Flamandzki):
06:00-10:00 Alain Claes
10:00-12:00 Ann werkt!
12:00-13:00 Joe Hitlijn met Ann
13:00-16:00 Carl werkt!
16:00-18:00 Jan & Heidi
18:00-19:00 Singalong
19:00-20:00 Best of 70's, 80's & 90's
21:00-00:00 Funk & Disco Fever
00:00-06:00 Joe Night Shift

Nieuws: van 06:00 tot 00:00 ieder heel uur

Nostalgie (region Flamandzki):
06:00-09:00 Astrid in de Ochtend
09:00-10:00 Simply the Best
10:00-13:00 Marcia Bwarody
13:00-16:00 Johan Henneman
16:00-19:00 Bjorn Verhoeven
19:00-22:00 Viva Vinyl met Domi Crommen
22:00-00:00 Simply the Best
00:00-07:00 All Night Long

Nieuws: Van 7.00 t/m 18.00 uur elk heel uur
Regionaal nieuws: 10.00, 15.00, 20.00, 21.00

NRJ (region Flamandzki):
06:00-10:00 NRJ GET UP
10:00-16:00 #HITMEUP & #NEWSMEUP
16:00-19:00 NRJ SQUAD
19:00-22:00 THE GET DOWN
22:00-06:00 NRJ NIGHT

Radio Contact (region Flamandzki):
05:00-10:00 Guy de Bakker
10:00-15:00 Steven Leemans
15:00-19:00 Jan van Bever
19:00-00:00 Jeroen Gorus
00:00-06:00 Contact Continu

Nieuws: Van 5.30 t/m 23.30 uur elk heel uur en om 6.00, 7.00, 8.00 en 9.00 uur

Bel RTL (region walonski):
05:00-07:00 Mon 5 à 7 Bel RTL
07:00-09:00 La Matinale Bel RTL
09:00-10:00 Où sont les fans ?
10:00-12:00 A votre service
12:00-14:00 7 à vous sur Bel RTL
14:00-15:30 Bel RTL chez vous
15:30-18:00 Les Grosses Têtes
18:00-19:00 C'est pas tous les jours vendredi
19:00-23:00 Tout pour la musique
23:00-01:00 La Collection
01:00-02:00 Où sont les fans ?
02:00-03:00 Musique de nuit Bel RTL
03:00-04;00 7 à vous
04:00-05:00 La semaine de Votez pour Moi
05:00-06:00 Les Grosses Têtes

Informations: toutes les heures
Journal: 6h00, 7h00, 8h00, 9h00, 13h00, 18h00, 22h00

Radio Contact (region walonski):
06:00-10:00 Valentino Palumbo
10:00-13:00 Gaetan Bartosz
13:00-16:00 Aurelie Sautois
16:00-20:00 Mademoiselle Luna
20:00-21:00 Premier Contact
21:00-00:00 In The Mix
00:00-02:00 Contact Urban
02:00-06:00 Non stop

Informations: toutes les heures de 5h30 à 23h30
Infos régionales: 7h15, 8h15, 12h15, 17h15 et 18h15

Nostalgie (region walonski):
5h > 9h LA NOSTA FAMILY
9h > 10h LE MEILLEUR DE NOSTALGIE
10h > 13h LE 10-13
13h > 16h LE 13-16
16h > 19h LE 16-19
19h > 22h LE NOSTA CLUB
22h > 0h LE 22-24
0h > 6h NOSTALGIE NUIT

Nostalgie Infos: 6h, 6h30, 7h, 7h30, 8h, 8h30, 9h, 10h, 12h, 13h, 15h, 16h, 17h, 18h

NRJ (region walonski):
4H-6H Hit Music Only !
6H-9H Le Wake Up Show
9H-12H Hit Music Only !
12H-15H Hit Music Only !
15H-20H C'Cauet
20H-4H NRJ Extravadance

Fun Radio (region walonski):
06h / 09h Bruno sur Fun Radio
09h / 15h Théo - des Stars et du Fun
15h / 19h Bastien sur Fun Radio
19h / 20h Le Mix du Vendredi
20h / 21h Bootleg Fun
21h / 03h Party Fun

Infos à 7h/8h/9h/12h/13h/14h/17h/18h/19h
Les Titres à 6h30/7h30/8h30
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji szwajcarskich na 09.06.2022 (wizja Aster City)
SRF 1:
06:25 Wetterkanal
08:30 G&G – Gesichter und Geschichten
08:55 Rosamunde Pilcher: Heimkehr
10:25 nano
11:00 Kulturplatz
11:30 Rundschau
12:20 Mini Chuchi, dini Chuchi
12:45 Tagesschau
13:00 Meteo
13:05 G&G – Gesichter und Geschichten
13:30 In aller Freundschaft Ep. 2
14:15 In aller Freundschaft Ep. 3
15:05 Motel Ep. 40
15:30 Einsatzprogramm
15:50 G&G Flash
17:30 Guetnachtgschichtli
17:40 Telesguard
18:00 Tagesschau
18:10 Meteo
18:15 Mini Chuchi, dini Chuchi
18:35 G&G – Gesichter und Geschichten
18:59 Tagesschau-Schlagzeilen
19:00 Schweiz aktuell
19:25 SRF Börse
19:30 Tagesschau
19:55 Meteo
20:05 SRF DOK
21:05 Einstein
21:50 10 vor 10
22:15 Meteo
22:20 Gredig direkt
23:00 NZZ Format
23:35 Tagesschau
23:45 Meteo
23:55 Delikatessen - Sunset
02:10 SwissTXT

SRF Zwei:
08:05 CO2NTROL
08:15 Es war einmal Crans-Montana
08:45 Cuntrasts
09:15 Wissen@SRF
09:45 Bianca – Wege zum Glück
10:30 Bianca – Wege zum Glück
10:30 Tessa – Leben für die Liebe
11:20 Tessa – Leben für die Liebe
12:10 Einstein
13:00 Die Goldbergs
13:20 Die Goldbergs
13:40 Tessa – Leben für die Liebe
14:30 Hanna – Folge deinem Herzen
15:20 Chicago Fire
16:05 Chicago Fire
16:50 SOKO Kitzbühel
17:40 G&G Flash
17:50 Schweizer Gesundheitswesen – Eine Geldmaschine
18:50 Comedy@SRF
19:30 Tagesschau
20:00 Fussball – Nations League, Schweiz - Spanien
23:20 Newsflash
23:25 Sport aktuell
23:45 Iron Man
01:35 SwissTXT

TV24:
05:00 Ufsteller
07:00 Wetterbilder
09:00 MediaShop
11:00 Shivaspirit.tv
12:00 MediaShop
16:00 Baywatch – Die Rettungsschwimmer von Malibu
17:00 Baywatch – Die Rettungsschwimmer von Malibu
18:00 Baywatch – Die Rettungsschwimmer von Malibu
19:00 TV24 News
19:20 Money
19:30 TalkTäglich
20:00 Die Bestimmung – Divergent
22:00 TV24 News
22:20 Die Bestimmung – Divergent
23:15 Container Wars
23:45 Container Wars
00:15 Container Wars
00:45 Container Wars
01:15 Die Bestimmung – Divergent
04:00 Susi.live

TV3:
06:00 MediaShop
08:00 HSE
09:00 MediaShop
11:00 premiumshopping.tv
15:55 Achtung, Zoll! Willkommen in Australien
16:25 Achtung, Zoll! Willkommen in Australien
16:55 Achtung, Zoll! Willkommen in Australien
17:25 Border Patrol USA – Einsatz an der Grenze
17:55 Border Patrol USA – Einsatz an der Grenze
18:25 Achtung, Zoll! Willkommen in Australien
18:55 Achtung, Zoll! Willkommen in Australien
19:25 Border Patrol USA – Einsatz an der Grenze
19:55 TV3 News / Wetter
20:15 Adieu Heimat – Schweizer wandern aus
21:50 Adieu Heimat – Schweizer wandern aus
23:20 TV3 News / Wetter
23:40 Adieu Heimat – Schweizer wandern aus
01:10 Crank
02:50 Bauer, ledig, sucht...
04:10 Bauer, ledig, sucht...
05:30 Border Patrol USA – Einsatz an der Grenze

RTS 1:
05:50 La Suisse vue du ciel
06:05 RTS Kids
09:35 Traversons la Manche
11:10 Les feux de l'amour
11:45 Top Models
12:10 Demain nous appartient
12:45 Le 12h45
13:08 Météo
13:10 120 secondes
13:15 Née en captivité
15:05 Les Goldberg
15:20 SOKO Kitzbühel
16:15 Inspecteur Lewis
17:50 Geneva Witness
17:55 Plus belle la vie
18:25 C'est ma question !
18:55 Météo régionale
19:00 Couleurs locales
19:20 Météo
19:30 Le 19h30
20:05 Météo
20:10 Temps présent
21:15 FBI
22:00 FBI
22:45 Ramdam
00:35 A bon entendeur signé
01:25 Le Journal
01:45 Couleurs locales
02:30 Zap RTS Sport

RTS 2:
06:00 RTS Info
10:15 Svizra Rumantscha: Cuntrasts
10:40 RTS Info
12:15 Couleurs locales
12:30 A bon entendeur
13:20 Le 12h45
13:43 Météo
13:45 RTS Info
14:05 Caravane FM
14:55 Infrarouge
15:55 RTS Info
17:25 Suisse en scène
18:00 Forum
19:05 RTS Info
19:15 120 secondes
19:30 19h30 signé
20:08 Résultats du Trio Magic, Magic 4 et Banco
20:10 Football : UEFA Ligue des nations : Suisse – Espagne
23:00 Info dernière
23:25 Météo
23:30 Zap RTS Sport
23:35 Outlander
00:55 Outlander
02:05 Jeune & golri
02:25 Jeune & golri
02:15 RTS Info

RSI La1:
06:25 Il quotidiano
07:10 Mezz'ora per voi
07:35 Mezz'ora per voi
08:00 Le sorelle McLeod
08:45 Baywatch
09:40 Il fiume Reno dall'alto
10:35 Drop Dead Diva
11:20 I Durrell – La mia famiglia e altri animali
12:05 The Goldbergs
12:30 Telegiornale
12:40 Meteo regionale
12:45 Per tutta l'estate
14:20 The Coroner
15:10 Chicago Fire
15:55 Telegiornale Flash
16:00 Un caso per due
17:00 Siamo fuori
18:00 Telegiornale Flash
18:10 Zerovero
19:00 Il quotidiano
19:45 Il rompiscatole
19:55 Meteo regionale
20:00 Telegiornale
20:40 Via col venti
20:55 Meteo
21:00 Falò
22:30 Telegiornale notte
22:45 Meteo notte
22:50 Oggi Sport
23:00 Cliché
00:05 Miss Sloane: Giochi di potere
02:10 Siamo fuori
03:05 Textvision

RSI La2:
05:45 Albachiara
07:00 Radiogiornale e lanci Sport
07:20 Albachiara
08:30 Modem
09:00 Radiogiornale
09:10 Millevoci
12:00 Siamo fuori
13:00 Zerovero
13:45 Il rompiscatole
13:55 Via col venti
14:15 Telesguard
14:30 Un caso per due
15:30 Baywatch
16:15 Sui tetti delle città
17:10 Drop Dead Diva
17:55 The Goldbergs
18:45 Chicago Fire
19:30 Via col venti
20:00 Atletica leggera: Golden Gala Pietro Mennea – Memorial Pietro Mennea
20:20 Calcio: Nations League
23:20 Atletica leggera: Golden Gala Pietro Mennea – Memorial Pietro Mennea
01:25 Telesguard
01:35 Telegiornale notte
01:50 Meteo notte
01:55 Textvision
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki szwajcarskich stacji radiowych, 10.06.2022 (wizja Aster City), cz.1
Radio SRF 1:
05:00 - 09:00 SRF 1 am Morgen:
- 06:32 - 06:37 Regionaljournal
09:00 - 12:00 SRF 1 am Vormittag:
- 10:03-11:00 Treffpunkt
- 11:08-11:30 Ratgeber
- 11:40-11:48 A point
12:00 - 13:30 SRF 1 am Mittag:
- 12:03-12:13 Regionaljournal
- 12:15-12:18 Veranstaltungstipps
- 12:30-13:00 Mittagsjournal
- 13:00-13:30 Tagesgespräch
13:30 - 18:00 SRF 1 am Nachmittag:
- 13:40-13:45 3 vo 5
- 14:03-16:00 Wuko
- 16:30-16:35 Regional Diagonal
- 17:30-18:00 Regionaljournal
18:00 - 21:00 SRF 1 am Abend:
- 18:00-18:45 Echo der Zeit
- 18:50-18:57 Sport
- 20:03-21:00 Hörspiel: ARD Radio Tatort «Terrorvögel» von Monika Geier
21:00 - 00:00 Nachtexpress
00:00 - 05:00 Nachtclub

Nachrichten: stündlich und um 05:30 Uhr, 06:30 Uhr, 07:30 Uhr, 08:30 Uhr
Sport: 06:08 Uhr, 07:08 Uhr, 08:08 Uhr, 17:06 Uhr, 22:06 Uhr

Radio SRF 2 Kultur:
06:00 - 09:00 Der Morgen
- 08:06-08:13 Kultur aktuell
09:00 - 12:30 Der Vormittag
- 09:05-09:35 Kontext
- 12:10-12:30 Kultur kompakt
12:30 - 13:00 Mittagsjournal
13:00 - 17:00 Der Nachmittag
- 13:00-13:45 Klassiktelefon
- 13:45-15:00 Concerto: Ein Duo kommt selten allein
17:00 - 20:00 Der frühe Abend
- 17:06-17:30 Kultur aktuell
- 18:30-19:00 Kontext
- 19:00-19:45 Echo der Zeit
20:00 - 22:00 Der Abend
- 20:00-21:00 Passage: Mehr Stürme, mehr Regen: Das Wattenmeer im Klimastress
- 21:00-22:00 Jazz Collection: Die Pianistin Geri Allen gehört in den Jazz-Olymp
22:00 - 06:00 Notturno

Nachrichten: 06:00 Uhr, 06:30 Uhr, 07:30 Uhr, 08:30 Uhr, 09:00 Uhr, 10:00 Uhr, 11:00 Uhr, 12:30 Uhr, 15:00 Uhr, 16:00 Uhr, 17:00 Uhr, 18:00 Uhr, 19:00 Uhr, 22:00 Uhr, 00:00 Uhr
Kultur-Nachrichten: 07:00 Uhr, 08:00 Uhr, 16:30 Uhr, 17:30 Uhr

Radio SRF 3:
05:00 - 09:00 Der Morgen
09:00 - 12:00 Der Vormittag
12:00 - 15:00 Der Nachmittag
15:00 - 19:00 Der Vorabend
19:00 - 20:00 SRF 3 punkt CH
20:00 - 22:00 Sounds!
22:00 - 00:00 Sounds! Mixtape
00:00 - 05:00 Die Nacht

Nachrichten: stündlich und um 05:30 Uhr, 06:30 Uhr, 07:30 Uhr, 08:30 Uhr, 16:30 Uhr, 17:30 Uhr, 18:30 Uhr
Verkehrsinfo: halbstündlich
Info 3: 12:00 Uhr und 17:00 Uhr
SRF 3 Wirtschaft: 07:40 Uhr, 11:50 Uhr und 17:40 Uhr

Radio SRF Musikwelle:
04.00 - 06.00 Schwiizer-Wälle - Urchiges und Währschaftes zum Start in den Tag
06.00 - 09.00 Morge-Wälle - Beschwingende und sanfte Musik für den Morgen
10.00 - 15.00 Sunne-Wälle - Schlager, Chansons, Canzoni
- 12:30-13:00 Mittagsjournal
15.00 - 16.00 Wünsch dir was
16.00 - 17.00 Tanz-Wälle - Gute Stimmung am Nachmittag
17.00 - 20.00 Abig-Wälle - Schlager und instrumentale und volkstümliche Musik
- 19:00-19:45 Echo der Zeit
20.00 - 22.00 Schwiizer Wälle - traditionelles Singen und Musizieren aus der Schweiz
22.00 - 04.00 Mond-Wälle - die schönsten Titel für die Nacht

Nachrichten: stündlich

Radio SRF Virus:
06:00 - 10:00 Aufstehen, aber anders
10:00 - 14:00 Junge Popkultur, urbanes Leben
14:00 - 18:00 Neue Musik entdecken
18:00 - 20:00 Der Abend
20:00 - 22:00 Sounds!
22:00 - 00:00 Sounds! Mixtape
00:00 - 06:00 VIRUS-Mix

Nachrichten: stündlich und um 05:30 Uhr, 06:30 Uhr, 07:30 Uhr, 08:30 Uhr, 16:30 Uhr, 17:30 Uhr

RTR Radio Rumantsch:
06:00 - 09:00 BUNALUNA
09:00 - 12:00 ALLEGRA
12:00 - 12:30 INFURMAZIUN
12:30 - 13:00 SRF Mittagsjournal
13:00 - 18:00 ARCADA
18:00 - 18:15 INFURMAZIUN
18:15 - 21:00 BATTAPORTA
21:00 - 22:00 Sounds!
22:00 - 00:00 Sounds! Mixtape
00:00 - 05:00 Nachtclub
05:00 - 06:00 SRF 1 am Morgen

Novitads: 06:00, 06:30, 07:00, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00
Ostatnio zmieniony 09 cze 2022, 17:23 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki szwajcarskich stacji radiowych, 10.06.2022 (wizja Aster City), cz.2
RTS La Première
05:00 - 08:00 La Matinale
08:12 - 08:30 Tout un monde
08:36 - 09:00 Médialogues
09:00 - 09:57 On en parle
09:57 - 10:00 Chacun pour tous
10:00 - 11:00 CQFD
11:00 - 11:30 Tribu
11:30 - 12:30 Les Dicodeurs
12:30 - 13:00 Le 12h30
13:00 - 13:30 Vacarme
13:30 - 14:00 Histoire vivante
14:00 - 15:00 Dis, pourquoi?
15:00 - 17:00 Drôle d'époque
17:00 - 18:00 Vertigo
18:00 - 18:15 Le journal du soir
18:15 - 19:00 Forum
19:00 - 20:00 JazzZZ
20:00 - 21:00 La Première, live !
21:00 - 22:00 Question Genre
22:00 - 22:30 La ligne de coeur
22:30 - 22:45 Le Journal de nuit
22:45 - 00:00 La ligne de coeur
00:00 - 05:00 Programme de nuit

lnformations: Toutes les heures et à 5.30, 6.30, 7.30, 8.30, 12.30, 17.30, 18.30, 22.30

RTS Espace 2:
06:00 - 09:00 Musique Matin
09:00 - 12:00 La Petite Compagnie
12:00 - 13:00 La vie à peu près
13:00 - 13:30 Le 12h30
13:30 - 16:00 Tournée romande
16:00 - 17:30 L'oreille d'abord
17:30 - 19:00 Bazar
19:00 - 20:00 Zone bleue
20:00 - 22:30 Zanzibar
22:30 - 22:45 Le Journal de nuit
22:45 - 00:00 Symphonie fantastique
00:00 - 01:00 Zone bleue
01:00 - 06:00 Les nuits d'Espace 2

lnformations: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 et 0.00

RTS Couleur 3:
06:00 - 09:00 Saucisse 9
09:00 - 11:00 Oui Mais Non
11:00 - 13:00 La Dalle
13:00 - 15:00 Brooklyn-Maputo
15:00 - 17:00 Des plans sur la planète
17:00 - 19:00 The Jam
19:00 - 23:00 Couleur3 Live
23:00 - 00:00 Le Mix Nayuno
00:00 - 02:00 Pop Up
02:00 - 04:00 Métissages
04:00 - 06:00 Morning Glory

lnformations: Toutes les heures et à 6.30, 7.30, 8.30

RTS Option Musique:
06:00-09:00 Encore un matin
09:00-11:00 L'échappée
11:00-12:00 Sur le fil
12:00-16:00 Avec le temps
16:00-19:00 Tandem
19:00-21:00 La Fièvre
21:00-00:00 La nuit je mens
00:00-06:00 Train de nuit

lnformations: Toutes les heures

RSI Rete Uno:
05:45-09:00 Albachiara - Il Risveglio con Rete Uno
07:00 Radiogiornale, Rete Uno Sport
08:30 Modem
09:00-12:00 Millevoci
09:00 Radiogiornale, Rete Uno Sport
12:00-13:00 L'INFORMAZIONE DI MEZZOGIORNO
12:00 Radiogiornale Prima Pagina
12:06 Controcorrente
12:30 Radiogiornale, Rete Uno Sport
13:00-13:30 Eureka
13:30-16:00 Entrata libera
16:00-18:00 Senza fretta
17:00 Radiogiornale Prima Pagina
17:59-19:00 L'INFORMAZIONE DELLA SERA
18:00 Cronache della Svizzera italiana
18:30 Radiogiornale, Rete Uno Sport
19:00-19:30 Voci del Grigioni italiano
19:30-22:30 Effetto sera
22:30-00:00 Fino a tardi
00:00 Radiogiornale
00:10-06:00 La notte di Rete Uno in musica

Notiziari: ogni ora tranne le 13:00 e le 19:00
Titoli: 06:30, 07:30, 08:30, 17:30, 17:59
Bollettino finanziario: 07:20, 11:03, 16:03, 17:51, 23:03

RSI Rete Due:
06:00-09:00 Verde aurora
07:30 Radiogiornale
08:30 Radiogiornale
09:00-12:00 Laser
09:35 Capriccio
09:40 Il concerto - Musiche di Frederick Delius
12:00-13:00 Finestra aperta
12:30 Radiogiornale Prima Pagina
13:00 Radiogiornale, Sport
13:30 Colpo di scena - Marielle Franco, la gran dama di Rio di Guido Piccoli
14:00-17:00 Reteduecinque
14:32 Voi che sapete... - Terza pagina musicale
16:00 La recensione - Cinque novità discografiche recensite in diretta
17:00-18:30 Diderot
18:30 Modem
19:00 Radiogiornale
19:20 Cronache della Svizzera italiana
19:50 Colpo di poesia
20:00-22:30 Prima fila - Monteverdi: Lamento d'Arianna; Combattimento; Ballo delle Ingrate
22:35 Laser
23:00 Birdland - Charles Lloyd & Bill Frisell: visioni di Big Sur
23:30 Anime salve
00:00 Radiogiornale
00:10-01:30 Tenera è la notte
01:30-07:00 Radio svizzera classica

Notiziari: 06:30, 09:30, 10:30, 11:30, 14:30, 15:30, 16:30, 22:30
Titoli: 07:00, 08:00, 12:00

RSI Rete Tre:
06:00-09:30 Parzialmente scremato - Intrattenimento e satira sul filo dell'attualità
07:30 Radiogiornale
11:30-12:30 BuonUp! - Con Simona e Ottavio tutti i giorni dal lunedì al venerdì la tua pausa pranzo è UP!
12:30 Radiogiornale Prima Pagina, Rete Tre Sport
13:00-16:00 IL POMERIGGIO DI RETE TRE
16:00-20:00 BAOBAB
18:30 Titoli Cronache
19:00 Radiogiornale, Rete Tre Sport
20:00-22:00 Radio Monnezza
22:00-23:30 Good morning midnight
23:30-00:00 Quattro e quaranta
00:00 Radiogiornale
00:10-06:30 NOCTAMBULA - LA NOTTE DI RETE TRE

Notiziari: 06:30, 08:30, 09:30, 10:30, 14:30, 16:30, 22:30
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki włoskich stacji telewizyjnych na 13.06.2022 (wizja Aster City):
Rai 1:
06:30 TG1 - Rassegna stampa - Meteo
06:40 CCISS
06:45 Unomattina Estate
- 07:00 TG1 - Meteo
- 07:30 TG1 LIS - Meteo
- 08:00 TG1 - Meteo
- 09:00 TG1
- 09:30 TG1
- 10:30 TG Parlamento
- 11:30 TG1
12:00 Camper
- 12:30 Meteo
13:30 TG1
14:00 TG1 Economia
14:05 TG1 Speciale Elezioni Amministrative
16:50 TG Parlamento
17:00 TG1
17:10 Meteo
17:15 Estate in diretta
18:45 Reazione a catena
19:57 TG1
20:35 Soliti ignoti - Il ritorno
21:25 Porta a Porta
23:20 TG1
23:25 Via delle Storie
00:35 TG1 - Stampa Oggi - Meteo
01:10 S'è fatta notte
01:40 Italiani. Laura Bassi
02:40 RaiNews24

Rai 2:
05:40 Isabel-La morte di Isabel
06:55 Un ciclone in convento-Il Campanaro di Kaltenthal
07:45 Heartland-Un carretto per Georgie
08:30 TG2
08:45 Radio2 Social Club
09:55 Meteo 2
10:10 TG2 Italia
11:05 TG2 Flash
11:10 Rai Sport Giorno
11:20 La nave dei sogni - Vietnam
13:00 TG2 Giorno
13:30 TG2 Costume e Società
13:50 TG2 Medicina 33
14:00 Italiani fantastici e dove trovarli
14:45 Squadra Speciale Cobra 11-Il grande ritorno
15:30 Squadra Speciale Cobra 11-La principessa
16:25 Castle - Detective tra le righe-Amare e morire a Los Angeles
17:10 TG2 L.I.S.
17:15 TG2 - Speciale Referendum popolare del 12 giugno 2022 e Elezioni Amministrative
18:40 Rai Sport Sera
19:00 Meteo 2
19:05 Blue Bloods-Nella tana del coniglio
19:50 Drusilla e l'Almanacco del giorno dopo
20:30 TG2
21:00 TG2 Post
21:20 The Rookie-Festa della mamma
22:10 The Rookie-Giornata buca
23:00 The Blacklist
23:40 TG2
00:10 TG Parlamento
00:20 Meteo
00:25 Appuntamento al cinema
00:30 Calcio Totale Estate
01:35 Campionati Mondiali Paranuoto 2022
02:05 L'uccello dalle piume di cristallo
03:40 TG2 Medicina 33
03:50 Squadra Speciale Lipsia - Uomo morto
05:10 TG2 Costume e Società

Rai 3:
06:00 TG3 Mattino
07:30 TG3 Mattino Regionali
08:00 Agorà Estate
10:10 Elisir - A gentile richiesta
11:10 Doc Martin
12:00 TG3 - Meteo
12:25 TG3 Fuori TG
12:45 Quante Storie
13:15 Passato e Presente
14:00 TG3 Regionali - Meteo Regionali
14:20 TG3 - Meteo
14:50 Speciale TG3
17:15 TG3 L.I.S.
17:20 Piazza Affari
17:30 Geo
- 18:30 Meteo
19:00 TG3
19:30 TG3 Regionali - Meteo Regionali
20:00 Rai Sport Tre
20:10 Blob
20:30 La Gioia della Musica
20:55 Un posto al sole
21:30 Report
23:25 TG3
23:35 TG3 Regionali
23:45 Speciale TG3 Primo Piano
00:50 TG3 - Edicola 3 - Meteo
01:05 O anche no
01:40 Protestantesimo - "Francia: una questione di laicità"...
02:10 Fuori Orario. Cose (mai) viste

Rete 4:
06:00 Don Luca c'è-Come'è dura la clausura
06:25 TG4 L'ultima ora - Mattina
06:45 Controcorrente
07:35 Kojak-Due ore d'assedio
08:35 Agenzia Rockford
09:40 Hazzard-La sala corse
10:40 R.I.S. - Delitti imperfetti-Prova schiacciante
- 11:30 TG4 L.I.S.
11:55 Il segreto
12:30 La signora in giallo-Morte alle Hawaii
13:30 TG4 - Meteo.it
14:00 Speciale TG4 - Referendum
15:30 Speciale TG4 - Diario di guerra
16:42 Speciale TG4 - Referendum
18:55 TG4 - Meteo.it
19:55 Tempesta d'amore
20:30 Stasera Italia
21:20 Quarta Repubblica
00:55 TG4 L'ultima ora - Notte
01:15 Pensa In Grande
02:20 Campagnola Bella
03:50 Ieri E Oggi In Tv Special

Canale 5:
06:00 TG5 Prima pagina
08:00 TG5 Mattina
08:45 Mattino Cinque
10:55 TG5 - Flash
11:00 Forum
13:00 TG5 - Meteo.it
13:40 Beautiful
14:10 Una vita
14:45 Un altro domani
15:50 L'Isola dei Famosi
16:00 Brave and Beautiful
16:30 Un amore stellato
- 17:55 TG5 Minuti
18:45 Avanti un altro
19:57 TG5 - Meteo.it
20:40 Paperissima Sprint
21:20 L'Isola dei Famosi 2022
01:10 TG5 - Meteo.it
01:45 Paperissima Sprint
02:10 I Cesaroni
03:10 Vivere

Italia 1:
06:35 Speechless-Guerre stellari
07:00 Speechless-Silent Night
07:30 Pippi Calzelunghe-Pippi salva la casa dei nonnini
07:55 Spank tenero rubacuori
08:25 E' un po' magia per Terry e Maggie
08:55 Georgie
09:25 Dr. House - Medical Division-L'ago nel pagliaio
10:20 Dr. House - Medical Division-Insensibile
11:16 C.S.I. NY-Ossessione
12:11 Cotto e mangiato - Il menù
12:25 Studio Aperto - Meteo.it
13:00 Sport Mediaset
13:49 I Simpson
15:15 I Griffin
15:45 Lethal Weapon-Strada a doppio senso
16:40 N.C.I.S.: Los Angeles
18:25 Meteo.it
18:30 Studio Aperto
19:00 Studio Aperto Mag
19:30 C.S.I. Miami-Gioco di squadra
20:25 N.C.I.S.-Legami di famiglia
21:20 Chicago P.D.
00:00 Studio Aperto - La Giornata
00:10 Sport Mediaset - La Giornata
00:25 The Courier
02:15 Drive Up
02:50 Le avventure di Lupin III
04:20 Studio Aperto - La Giornata
04:30 Law & Order True Crime: The Menendez Murders

La7:
06:00 TG La7 - Meteo - Traffico - Oroscopo
07:00 Omnibus - News
07:30 TG La7
07:55 Omnibus Meteo
08:00 Omnibus - Dibattito
09:40 Coffee Break
11:00 L'aria che tira
12:30 TG La7
13:15 L'aria che tira
14:15 Speciale TG La7
20:00 TG La7
20:35 Otto e mezzo
21:15 Yellowstone
00:45 TG La7
01:10 Otto e mezzo
01:55 Bell'Italia in Viaggio
02:55 Fox News
Ostatnio zmieniony 14 cze 2022, 13:20 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki włoskich stacji telewizyjnych na 13.06.2022, cz. 2 (wizja Aster City):
TV8:
06:00 Sky TG24 Mattina
08:00 Il killer del piano di sotto
09:30 Quello che non ti aspetti
11:00 Alessandro Borghese - 4 ristoranti
12:15 New Girl
12:45 Alessandro Borghese - Celebrity Chef
14:00 Un compleanno fuori controllo
15:40 TV8 Flash
15:45 Un'estate molto speciale
17:25 TV8 Flash
17:30 La ragazza dei fiori
19:25 TV8 Flash
19:30 Home Restaurant
20:45 UEFA Nations League: Francia - Croazia
22:45 TV8 Flash
22:48 Escape Room
00:45 Butter
02:30 Lady Killer
03:30 Lady Killer
04:30 Coppie che uccidono
05:30 Lady Killer

Nove:
06:00 Donne mortali
06:50 Alta Infedeltà
08:50 Nove TG
09:00 Alta Infedeltà
10:20 Finché morte non ci separi
12:20 Nove TG
12:30 Finché morte non ci separi
13:20 Sfumature d'amore criminale
15:20 Ombre e misteri
17:05 Nove TG
17:15 Crimini in diretta
18:10 Ce l'avevo quasi fatta
19:05 Nove TG
19:15 Cash or Trash - Chi offre di più?
20:15 Deal with it - Stai al gioco
21:15 Il potere dei soldi
23:25 Nove TG
23:35 Robin Hood
01:35 Airport Security Spagna
03:55 Deal with it - Stai al gioco
05:10 Donne mortali

Cielo:
06:00 Case in rendita
07:00 Sky Tg24 Mattina
08:00 Chi sceglie la seconda casa?
10:00 Love it or List it - Prendere o lasciare Vancouver
11:00 Love it or List it - Prendere o lasciare
12:00 Sky Tg24 Giorno
12:30 Love it or List it - Prendere o lasciare
13:30 Celebrity MasterChef Italia
16:00 Fratelli in affari: una casa è per sempre
17:00 Buying & Selling
18:00 Love it or List it - Prendere o lasciare Vancouver
19:00 Sky Tg24 Sera
20:00 Affari di famiglia
21:00 In mezzo scorre il fiume
23:00 Flames - Amore o Performance?
00:00 Sky Tg24 Notte
00:30 Flames - Amore o Performance?
01:00 Metamorphoses
02:25 Polylove
03:40 Sexplora
04:10 Viaggio nel desiderio femminile
05:05 Sex Therapy

LA7d:
05:40 TG La7
06:05 The Good Wife-Giurati
07:00 The Good Wife-Fine
07:55 Joséphine, ange gardien-In un mare di guai
09:40 Joséphine, ange gardien-Un passato da dimenticare
11:25 Ricetta Sprint
11:35 I menù di Benedetta
12:45 La cucina di Sonia
13:15 La cucina di Sonia
13:45 Grey's Anatomy-Istinto
14:35 Grey's Anatomy-La mamma ne sa di più
15:35 The Good Wife-Una nuova vita
16:25 The Good Wife-Lo stupro
17:15 The Good Wife-Un figlio da salvare
18:15 TG La7d
18:20 Ghost Whisperer-La maledizione della nona
19:15 Ghost Whisperer-Unghia di gatto
20:10 La cucina di Sonia
21:20 Joséphine, ange gardien-Lo spirito di Halloween
23:10 Joséphine, ange gardien-Piccoli segreti tra amiche
00:55 La cucina di Sonia
01:30 Mica pizza e fichi
02:00 La Mala EducaXXXion
03:15 I menù di Benedetta
05:05 In cucina con Vissani
05:30 Meteo - Oroscopo
Ostatnio zmieniony 12 cze 2022, 13:03 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki włoskich stacji radiowych na 13.06.2022 (wizja Aster City), cz.1
Rai Radio 1:
05:05 - 06:00 Disco sveglia
06:05 - 07:00 Moka
07:30 - 09:00 Radio anch'io
09:05 - 09:30 Radio anch'io sport
09:30 - 10:30 Forrest
10:32 - 11:30 Che giorno è
11:32 - 12:00 Formato famiglia
12:32 - 13:00 Sportello Italia Recovery
13:30 - 15:00 Un giorno da pecora
15:05 - 17:00 Radio1 in vivavoce
17:05 - 17:30 Il mix delle cinque
17:32 - 18:30 Italia sotto inchiesta
18:45 - 19:00 Zapping
19:30 - 19:35 Ascolta, si fa sera
19:35 - 21:00 Zapping
21:05 - 23:00 Zona Cesarini
23:05 - 00:00 Radio1 Plot Machine
00:25 - 01:30 Tra poco in edicola
01:30 - 03:00 Stereonotte
03:05 - 05:00 Radio1 All Music

GR1: 05:00-05:30-06:00-07:00-08:00-09:00-10:00-10:30-11:00-11:30-12:00-12:30-13:00-14:00-14:30-15:00-15:30-16:00-16:30-17:00-17:30-18:00-18:30-19:00-21:00-22:00-23:00-00:00-01:00-02:00-03:00-04:00
GR1 Economia: 12:00-16:00-17:30-22:00
GR1 Sport: 08:25-13:25-19:25-00:20
GR Regione: 07:18-12:10-18:32

Rai Radio 2:
06:00 - 07:30 Caterpillar AM
07:45 - 10:30 Il Ruggito del Coniglio
10:35 - 12:00 Radio2 Social Club
12:00 - 13:30 Non è un Paese per Giovani
13:45 - 14:00 Decanter
14:00 - 16:00 La Versione delle Due
16:00 - 18:00 Numeri Uni
18:00 - 20:00 Caterpillar
20:00 - 21:00 Ti Sento
21:00 - 22:30 Back2Back
22:35 - 00:00 Soggetti Smarriti
00:00 - 04:00 I Lunatici
04:00 - 06:00 La sveglia di Radio2

GR2: 06:30-07:30-08:30-12:30-13:30-15:30-17:30-19:30-20:30-21:30-22:30
GR2 Sport: 07:40-13:40-19:40

Rai Radio 3:
06:00 - 06:45 Qui comincia
06:50 - 07:15 Radio3 Mondo
07:15 - 08:45 Prima pagina
09:00 - 09:30 Pagina 3
09:30 - 10:00 Primo movimento
10:00 - 11:00 Tutta la città ne parla
11:00 - 11:30 Radio3 Mondo
11:30 - 12:00 Radio3 Scienza
12:00 - 13:00 Il concerto del mattino
13:00 - 13:45 La Barcaccia
14:00 - 14:30 Wikiradio
14:30 - 15:00 L'idealista
15:00 - 17:00 Fahrenheit
17:00 - 17:30 Ad alta voce
17:30 - 18:00 Fahrenheit
18:00 - 18:45 Sei gradi
19:00 - 19:50 Hollywood Party
19:50 - 20:30 Radio3 Suite - Panorama
20:30 - 22:00 Radio3 Suite - Il Cartellone: Südtirol Jazzfestival - Ghost Horse & Kill The Vultures
22:00 - 23:00 Radio3 Suite - Magazine
23:00 - 00:00 Il Teatro di Radio3
00:00 - 01:30 Battiti
01:30 - 02:00 Ad alta voce - di notte
02:00 - 06:00 La notte di Radio3

GR3: 06:45-08:45-10:45-13:45-16:45-18:45-22:45

R101:
05:00 - 09:00 LA BANDA DI R101
09:00 - 12:00 PROCEDIAMO
12:00 - 14:00 CARI AMICI DI R101
14:00 - 17:00 GOOD TIMES
17:00 - 20:00 I TRAFFICANTI DI R101
20:00 - 21:00 FACCIAMO FINTA CHE...
21:00 - 00:00 R101 STORIES
00:00 - 05:00 R101 ENJOY THE MUSIC

Ultimo Minuto: dalle 04.59 alle 23.59 ogni ora
Ora di Punta: 7.15 - 8.15 - 9.15 - 18.15 - 19.15

Radio 105:
06:00 - 07:00 Avanti avanti c'è posto
07:00 - 10:00 Tutto Esaurito
10:00 - 12:00 105 Friends
12:00 - 13:00 105 Take Away
13:00 - 14:00 13 PM
14:00 - 16:00 Lo Zoo di 105
16:00 - 18:00 105 Music & Cars
18:00 - 20:00 105 Kaos
20:00 - 21:00 105 Mi Casa
21:00 - 22:00 BSMNT 105
22:00 - 00:00 105 Night Express
00:00 - 02:00 Lo Zoo di 105
04:00 - 06:00 105 Music & Cars

105 News: 07:00-08:00-09:00-13:00-19:00-20:00-21:00

Radio Monte Carlo:
05:00 - 07:00 Caffellatte con te
07:00 - 10:00 Bonjour Bonjour
10:00 - 13:00 Due come noi
13:00 - 16:00 Happy Together
16:00 - 18:00 Kay is in the air
18:00 - 20:00 Take It Easy
20:00 - 22:00 In viaggio con DiMaggio
22:00 - 01:00 Monte Carlo Nights
01:00 - 05:00 BlueMoon

RMC News: ogni ora dalle 06:57 alle 20:57

Radio Subasio:
05:00 - 07:00 Vera Torrisi
07:00 - 08:00 Gianluca Giurato
08:00 - 10:00 Gianluca Giurato e Roberto Gentile
10:00 - 13:00 Stefano Pozzovivo
13:00 - 16:00 Leonardo Fabrizi
16:00 - 17:00 Leonardo Fabrizi e Katia Giuliani
17:00 - 21:00 Katia Giuliani
21:00 - 22:00 Subasio Music Club
22:00 - 00:00 Roberta Reversi
00:00 - 05:00 Radio Subasio

Notizie: 07:00 - 08:00 - 09:00 - 10:00 - 11:00 - 12:00 - 14:00 - 15:00 - 16:00 - 18:00 - 19:00 - 22:30

Virgin Radio:
06:00 - 06:30 Free Rock
06:30 - 09:00 Rock & Talk
09:00 - 11:00 Morning Glory
11:00 - 14:00 Personal Giulia
14:00 - 16:00 Francesco Allegretti
16:00 - 18:00 Free Rock
18:00 - 20:00 Virgin Radio Generation
20:00 - 21:00 Radiocomando
21:00 - 22:00 Free Rock
22:00 - 02:00 Virgin Radio Motel
02:00 - 06:00 All Nite Rock

Virgin Radio News: ogni ora

Radio Deejay:
06:00 Deejay 6 Tu
07:00 Chiamate Roma Triuno Triuno
09:00 Il Volo del Mattino
10:00 Deejay Chiama Italia
12:00 Vic e Marisa
14:00 Ciao Belli
15:00 Summer Camp
17:00 Pinocchio
19:00 I Vitiello
20:00 Say Waaad?
22:00 Ciao Belli
23:00 Deejay Chiama Italia
00:00 Podcast
04:00 Deejay Chiama Italia

News: 7.00 - 8.00 - 9.00 - 10.00 - 18.00 - 19.00 - 20.00

Radio Capital:
06:00 THE BREAKFAST CLUB
09:00 I MIRACOLATI
12:00 IL MEZZOGIORNALE
14:00 CAPITAL RECORDS PT 1
16:00 CAPITAL RECORDS PT 2
18:00 TG ZERO
20:00 VIBE
22:00 CAPITAL RECORDS
00:00 EXTRA
01:00 CAPITAL GOLD
05:00 BEST GUEST

CAPITAL NEWS: dalle 06.00 alle 23.00 ogni ora
FLASH NEWS: dalle 06.30 alle 18.30 alla mezz'ora i titoli delle ultime notizie
CAPITAL SPORT: 08.30 - 12.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
PIAZZA AFFARI: 09:30 - 10:00 - 13:00 - 18:00
METEO: 06.00 - 07.00 - 08.00 - 09.00 - 13.00 - 18.00 - 19.00 - 20.00

m2o:
06:00 WALTER PIZZULLI
09:00 DAVIDE RIZZI
12:00 MARLEN
14:00 ILARIO
17:00 ALBERTINO EVERYDAY
19:00 ANDREA MATTEI
22:00 M2O PLAYLIST

GIORNALE RADIO: 09.00 - 11.00
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki włoskich stacji radiowych na 13.06.2022 (wizja Aster City) - cz.2
RTL 102.5:
06:00 Non Stop News
09:00 La Famiglia Giù Al Nord
11:00 W l'Italia
13:00 Miseria e nobiltà
15:00 The Flight
17:00 Password
19:00 Protagonisti
21:00 Suite 102.5
23:00 I Nottambuli
01:00 Nessun Dorma
03:00 Crazy Club

Giornale Orario: ogni ora e alle 6.30 - 7.30
Giornale Orario Europa: 8.30 e 17.30
Viaradio: ogni ora dopo il Giornale Orario

Radio Zeta:
06:00 BUONGIORNO ZETA
09:00 TURBOZETA
11:00 DESTINAZIONE ZETA
13:00 ZETAGRAM
15:00 COLLETTIVO ZETA
17:00 GENERAZIONE ZETA
19:00 APERIZETA
21:00 FATTORE ZETA
00:00 ZETA DI NOTTE
03:00 NOTTURNO ZETA

Notiziario: 07.00 - 09.00 - 11.00 - 13.00 - 15.00 - 18.00 - 20.00

Radiofreccia:
06:00 Rock morning
10:00 Good vibrations
12:00 Mezzogiorno di fuoco
14:00 Electric Ladyland
17:00 Terra di nessuno
18:00 Molo 17
20:00 L'arca dell'arte e del libero pensiero
22:00 L'ultima luna
00:00 Rebel yell
03:00 Una freccia nel buio

RDS:
05:00 Tutti Pazzi per RDS
09:00 Anna e Renzo
12:00 Petra & Giovanni
15:00 Roberta & Claudio
19:00 Filippo & Giuditta
22:00 Chiara & Beppe
01:00 Danny & Filippo Firli

RDS News & RDS Sport incluso Meteo & Traffic: ogni ora e alle 5.30 - 6.30 - 7.30 - 8.30
Notiziari economici: 10.00 - 14.00 - 19.00

Dimensione Suono Soft:
06:00-09:00 Silvia Giansanti
09:00-13:00 Roberto Gessi
13:00-17:00 Claudio Di Leo
17:00-21:00 Giulia Teri
21:00-06:00 Canzoni d’Amore

Notizario: dalle 06:56 alle 20:56 ogni ora

Dimensione Suono Roma:
06:00-10:00: La Sveglia dei Gladiatori
10:00-14:00: Laura Buono
14:00-18:00: Lorenzo Palma
18:00-22:00: Daniele Greco
22:00-00:00: Special Party

Notizario: dalle 6:00 alle 22:00 ogni ora

Discoradio:
6:00-7:00 Fabrizio Sironi
7:00-9:00 Belli Svegli
9:00-12:00 Olga Comerio
12:00-15:00 Don Cash
15:00-18:00 Valentina Guidi
18:00-21:00 Alessio Aloisi
21:00-22:00 Soulset
22:00-23:00 Rhythmic History
23:00-00:00 Partyset

Discoradio Giornale: dalle 6:30 alle 11:30 e dalle 15:30 alle 20:30 ogni ora

Radio Kiss Kiss:
05:00-07:00 I Mattinieri
07:00-09:00 Pippo Pelo Show
09:00-12:00 Good Morning Kiss Kiss
12:00-14:00 Mi Piace
14:00-16:00 Dedikiss
16:00-18:00 I Corrieri di Kiss Kiss
18:00-21:00 Portami a Casa Kiss Kiss
21:00-00:00 Io, Tu e Kiss Kiss
00:00-05:00 La Notte Vola

Kiss Kiss News: ogni ora dalle 6:00 alle 20:00
Meteo/Viabilità: ogni ora dalle 6:30 alle 19:30

Radio Italia:
07:00-09:00 Buone Nuove
09:00-12:00 Paoletta
12:00-12:20 Classifica
12:20-13:00 Mario Volanti
13:00-16:00 Mauro Marino & Manola Moshlehi
16:00-18:00 Marina Minetti & Marco Maccarini
18:00-21:00 Daniela Cappalletti e Emiliano Picardo
21:00-07:00 On Air

Radio Italia Notizie: 07:30/10:00/13:00/00:00

Radio 24:
05:00-09:00 24 Mattino
09:00-11:00 Uno, nessuno, 100Milan
11:00-12:00 Due di denari
12:05-12:09 Obiettivo salute
12:09-13:00 MELOG - Il piacere del dubbio
13:00-14:00 Linea al mondo
14:00-15:00 Tutti Convocati
15:00-16:00 Matteo Caccia racconta: Storie di rinascita
16:00-17:00 Nessun luogo è lontano
17:00-18:30 Focus economia
18:30-21:00 La Zanzara
21:00-00:00 Effetto notte
00:00-05:00 SACCHEGGI DA RADIO 24

GR24: ogni mezz'ora
Via Libera: ogni mezz'ora ai 15' e ai 45'
Meteo 24: ogni ora ai 35'
24° minuto: ogni ora ai 24'
Ostatnio zmieniony 13 cze 2022, 13:29 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki włoskich stacji telewizyjnych na 13.06.2022 (wizja Aster City), cz.3
Rai News 24:
06:00 News + Rassegna Stampa
06:30 Riepilogo News
06:33 News
06:55 Meteo
07:00 Riepilogo News
07:03 Rassegna Stampa
07:30 News
07:43 Approfondimento Sportivo
07:53 Meteo
08:00 News
08:15 Approfondimento
08:30 Riepilogo News
08:33 Rassegna Stampa
08:54 Meteo
09:00 News
09:27 Traffico
09:30 Riepilogo News
09:33 Cronache dall'Italia
09:48 News + approfondimento
09:58 Meteo
10:00 Riepilogo News
10:05 Studio24
10:27 Meteo
10:30 Riepilogo News
10:33 Studio24
10:57 Meteo
11:00 News
11:30 Riepilogo News
11:33 Cronache dal mondo
11:48 Approfondimento
11:56 Meteo
12:00 News
12:30 Riepilogo News
12:33 News - Lo Sport
12:56 Meteo
13:00 News
13:30 Riepilogo News
13:33 News + approfondimento
13:45 Wroom
13:58 Meteo
14:00 News
14:20 Approfondimento
14:30 Riepilogo News
14:33 News + approfondimento
14:45 Basta la salute
14:58 Meteo
15:00 Riepilogo News
15:05 Parliamone
15:30 Riepilogo News
15:33 Newsroom Italia
15:57 Meteo
16:00 News
16:30 Riepilogo News
16:33 Amarcord
16:48 News + approfondimento
16:58 Meteo
17:00 News
17:30 Riepilogo News
17:33 L'economia
17:56 Meteo
18:00 News + approfondimento
18:30 Riepilogo News
18:33 La bussola
19:00 News
19:30 Riepilogo News
19:33 News - Lo Sport
19:48 News + approfondimento
20:00 News
20:30 Riepilogo News
20:33 News
20:45 Approfondimento
20:57 Meteo
21:00 News
21:30 News LIS per non udenti
21:34 News
21:45 Approfondimento
22:00 News
22:27 Meteo
22:30 Riepilogo News + Headlines
22:37 Check Point
22:53 Eureka street
22:58 Meteo
23:00 News
23:15 Rassegna Stampa
23:30 Riepilogo News
23:33 Rassegna Stampa
23:57 Meteo
00:00 News
00:30 Riepilogo News
00:33 News + Rassegna Stampa
00:57 Meteo
01:00 News
01:30 Riepilogo News
01:33 News + approfondimento
01:58 Meteo
02:00 News + Rassegna Stampa
02:30 Riepilogo News
02:33 News + approfondimento
02:58 Meteo
03:00 News + Rassegna Stampa
03:30 Riepilogo News
03:33 News + approfondimento
03:58 Meteo
04:00 News + Rassegna Stampa
04:30 Riepilogo News
04:33 News
04:43 Ieri e oggi Sport
04:58 Meteo
05:00 News + Rassegna Stampa
05:30 Riepilogo News
05:33 News + Rassegna Stampa
05:57 Meteo
05:58 Traffico

Sky TG24:
06:00 TG24 - I giornali di oggi
06:30 TG24 - I giornali di oggi
07:00 TG24 Mattina
07:30 TG24 Mattina
08:00 TG24 Mattina
08:30 TG24 Mattina
09:00 TG24 Mattina
09:30 TG24 Mattina
10:00 TG24 mezz'ora
10:30 TG24 mezz'ora
11:00 TG24 mezz'ora
11:30 TG24 mezz'ora
12:00 TG24 mezz'ora
12:30 TG24 mezz'ora
13:00 Il TG delle Tredici
14:00 TG24 mezz'ora
14:30 TG24 Flash
14:35 Sky TG24 Pomeriggio
15:00 TG24 Flash
15:05 Sky TG24 Pomeriggio
15:30 TG24 Flash
15:35 Sky TG24 Pomeriggio
16:00 TG24 mezz'ora
16:30 TG24 mezz'ora
17:00 Il TG delle Cinque
18:00 TG24 mezz'ora
18:30 TG24 Flash
18:35 Sky TG24 Economia
19:00 Il TG delle Diciannove
20:00 TG24 mezz'ora
20:30 TG24 mezz'ora
21:00 TG24 mezz'ora
21:30 TG24 Flash
21:35 Sky TG24 Economia
22:00 TG24 mezz'ora
22:30 TG24 mezz'ora
23:00 TG24 mezz'ora
23:30 TG24 mezz'ora
00:00 Il TG di mezzanotte
00:30 TG24 Edicola
01:00 TG24 Edicola
01:30 TG24 Flash
01:35 Sky TG24 Pomeriggio
02:00 TG24 Flash
02:05 Sky TG24 Pomeriggio
02:30 TG24 Flash
02:35 Sky TG24 Pomeriggio
03:00 TG24 Edicola
03:30 TG24 Flash
03:35 Sky TG24 Economia
04:00 TG24 Edicola
04:30 TG24 Edicola
05:00 TG24 Edicola
05:30 TG24 Edicola

24ore TV:
06.30 Mattina24
08.30 Mondo24
08.45 Display
09.15 Parterre
10.00 Reportage24
11.15 Risparmio & famiglia
11.45 L’esperto risponde
12.15 Focus24
12.30 Reportage24
13.30 Arriva un bastimento
14.00 Focus24
14.20 Risparmio & famiglia
14.45 Display
15.15 L’esperto risponde
16.03 Arriva un bastimento
16.30 Focus24
16.45 Display
17.00 Trading
18.03 Mondo24
18.20 Arriva un bastimento
19.03 Reportage24
20.15 Arriva un bastimento
20.30 Fixing
21.45 Risparmio & famiglia
22.25 Sole domani
22.30 Serata24 Reportage
23.30 L’esperto risponde
23.45 Display

TG24: Le news ogni mezz'ora dalle 7.00 alle 9.00 ed ogni ora fino alle 22.00
Mercati24: Dalle 11.00 alle 22.30 in diretta con i mercati di tutto il mondo
Finanza24: Alle 13.45, 18.30 e 20.45 notiziari sull'andamento delle società quotate in Borsa
Meteo24: Costanti aggiornamenti con le previsioni del tempo

Class CNBC:
07:00 Caffè Affari
09:00 Linea Mercati Mattina
10:00 Trading Room
12:00 Linea Mercati Mezzogiorno
14:00 Class CNBC Risponde
15:00 Linea Mercati - Ora Wall Street
16:00 Class CNBC Risponde
17:00 Linea Mercati - Ultimi Scambi
18:00 Report - Il TG della Finanza
19:00 Class CNBC Risponde
22:00 Linea Mercati Notte
22:40 Italia Oggi TG
23:00 Report - Il TG della Finanza
00:00 La giornata di Class CNBC
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Norwegii na 13.06.2022 (wizja Aster City)
NRK1:
06:30 Nyhetsmorgen
09:00 NRK nyheter
12:00 NRK nyheter
15:00 NRK nyheter
17:00 NRK nyheter
17:30 Ođđasat - nyheter på samisk
17:45 Tegnspråknytt
17:50 Supernytt
18:00 Dagsnytt 18
19:00 Dagsrevyen med Sporten
19:40 Distriktsnyheter
20:00 Symesterskapet UK
21:00 Dagsrevyen 21
21:20 Serengeti
22:10 Det gode bondeliv
22:55 Distriktsnyheter
23:00 Kveldsnytt
00:40 Husdrømmer
01:40 Bluestown Rising
02:40 Til dommedag
03:55 Fotobonden

NRK2:
06:00 NRK nyheter
09:05 Med hjartet på rette staden
09:50 To liv
10:45 Sprek med Sofia
11:05 Hygge i hagen
12:05 Team Bachstad i Indokina
12:30 Husdrømmer
13:30 Fotobonden
14:10 Skattejægerne
14:40 Turistforeningen 150 år
16:00 Glimt av Norge
16:15 To liv
17:10 Med hjartet på rette staden
18:00 Sommerauksjon
19:00 Husdrømmer
20:00 Drømmeslottet
20:50 Gåta om Danmarks fyrste konge
21:20 Møt sensorene
22:20 Sju kontinenter, en klode
23:10 Louis Theroux
00:00 Lance
01:50 Parterapi
02:00 NRK nyheter
02:01 Ođđasat - nyheter på samisk
02:15 Distriktsnyheter
05:00 NRK nyheter

TV2:
06:00 Solsidan
06:30 Nyhetene
06:55 God morgen Norge
10:00 God morgen Norge
12:00 Hele Sverige baker
13:00 Mandelmanns gård
14:00 Gull eller gråstein
15:00 Boligjakt i Danmark
16:00 Gull eller gråstein
17:00 Sommerhytta
18:00 Dyrepasserne
18:30 18.30-Nyhetene og Sporten
18:50 Økonominyhetene
18:55 Været
19:00 Sofa
20:00 Sommerhytta
21:00 21-Nyhetene
21:25 Sporten
21:35 Været
21:40 Dag og natt
22:40 Korps United
23:40 The Rookie
00:40 Hawaii Five-0
01:35 Hawaii Five-0
02:35 Sporten
02:45 Været

TVNorge:
06:00 Bassengkongene
06:30 Sofias engler
2020, Reality, Sesong 13, Episode 9
07:25 71° nord - Norges tøffeste kjendis
08:30 MasterChef Australia
09:30 Neste sommer
10:00 Neste sommer
10:30 Huskjøp: Fortjeneste eller fiasko
11:00 Huskjøp: Fortjeneste eller fiasko
11:30 Sinnasnekker'n
12:30 Inside the Ambulance
13:30 Kongen befaler
14:30 Neste sommer
15:00 Neste sommer
15:30 Praktisk info med Jon Almaas
16:30 Brille
17:30 Two and a Half Men
18:00 Aktuelt og Været
18:15 Two and a Half Men
18:40 The Big Bang Theory
19:05 The Big Bang Theory
19:30 Alle mot alle
20:30 Neste sommer
21:00 Neste sommer
21:30 Forbrytelsene som rystet Norge
22:30 Aktuelt og Været
22:45 Naked Attraction Norge
23:35 Brille
00:30 Praktisk info med Jon Almaas
01:25 CSI: Miami
02:25 Inside the Ambulance
03:25 Åndenes makt
04:25 Gift ved første blikk USA
05:30 Bassengkongene

TV3:
06:00 Unge mødre Sverige
06:30 Superoppusserne
07:25 Superoppusserne
08:20 Dr. Phil
09:15 Dr. Phil
10:10 NCIS
11:15 NCIS: New Orleans
12:15 Hotell Helvete
13:20 Masterchef USA
14:20 The Real Housewives of New York City
15:25 The Real Housewives of Beverly Hills
16:25 3 minutter
16:30 Charterfeber
17:30 Hotell Helvete
18:27 3 minutter
18:30 I lomma på Silje
19:30 Hell's Kitchen USA
20:27 3 minutter
20:30 24 timer med Gordon Ramsay
21:30 NCIS: Los Angeles
22:30 La Brea
23:25 3 minutter
23:28 Real Detective
00:25 Svenske krimsaker
01:25 NCIS
02:25 NCIS: New Orleans
03:25 The Real Housewives of New York City
04:25 The Real Housewives of Beverly Hills
05:25 Unge mødre Sverige

V4:
06:00 Magnum P.I.
07:00 The Simpsons
07:30 The Simpsons
08:00 NCIS
09:00 NCIS: Los Angeles
10:00 Magnum P.I.
11:00 The Fresh Prince of Bel-Air
11:30 The Fresh Prince of Bel-Air
12:00 SEAL Team
13:00 Storage Wars: Miami
13:30 Storage Wars: Miami
14:00 NCIS
15:00 The Fresh Prince of Bel-Air
15:30 The Fresh Prince of Bel-Air
16:00 The Simpsons
16:30 The Simpsons
17:00 Seinfeld
17:30 Seinfeld
17:55 Siste nytt fra P4
18:00 Coast Guard Alaska
19:00 S.W.A.T.
19:55 Siste nytt fra P4
20:00 S.W.A.T.
21:00 Suicide Squad
23:25 American Sniper
02:05 Coast Guard Alaska
03:05 Agents of S.H.I.E.L.D.
04:05 Drug Wars
04:30 På glattisen
05:30 Family Guy
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki zagraniczne

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Danii na 14.06.2022 (wizja Aster City)
DR1:
06:30 DR-Morgen
08:40 Byen med det giftige vand
09:10 Cash
09:50 Fra bøllehund til bedsteven II
10:30 Antikquizzen
11:00 Antikkrejlerne med kendisser
12:00 TV-Avisen
12:10 Bonderøven 2019
12:55 I hus til halsen
13:55 Hammerslag - ved vandet i København
14:40 Kender du typen?
15:30 Nyheder på tegnsprog
15:35 Hercule Poirot
16:25 Hercule Poirot
17:15 Familien Löwander 1951
18:00 Antikquizzen
18:30 TV-avisen med Sport og Vejret
19:00 Aftenshowet
20:00 Søren Vesters have
20:30 Billet til kærlighed
21:00 TV-Avisen
21:25 Sportnyt
21:35 Fodboldens grådige bagmænd
23:05 Wallander
00:35 Gift ved første blik USA V

DR2:
08:00 P2 Radioavisen
08:05 Morgenandagten på DR2
08:30 Peitersen tilbage til Grønland
09:00 Hillary
10:00 Afghanistan - et såret land: Den sovjeti
10:55 Landsbyen
11:25 Landsbyen
11:55 Reklamer til tiden
12:35 Reklamer til tiden
13:15 Verdens smukkeste togrejser
14:00 Verdens smukkeste togrejser
14:45 Opdagelsen af Jylland
15:10 Den klassiske musikquiz
16:10 Kærlighed til kanaler VI
17:00 Deadline 17:00
17:10 Kærlighed til kanaler VI
17:55 Den klassiske musikquiz
18:50 Opdagelsen af Jylland
19:20 Sexobjekt
19:50 Europas lækreste spisesteder - Edinburgh
20:45 Dean Martin: King of Cool
22:30 Deadline
23:00 Pionererne - dansk skateboardings legend
23:30 De underjordiske byer - Kairo
00:30 Bag museets døre
01:20 Drømmen om USA: Menneskesmuglerne

TV2:
06:00 Nyhederne
06:30 Go' morgen Danmark
12:00 12 Nyhederne, Sporten og Vejret
12:25 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:10 Ja for Fanø
13:45 Ja for Fanø
14:20 Sæt pris på dit hjem
14:55 Danmarks dejligste badehoteller
15:30 Danmarks dejligste badehoteller
16:00 16 Nyhederne og Finans
16:12 Regionale nyheder
16:20 Lægehelikopteren
17:20 Go' aften Danmark
17:55 Dit sommervejr
18:00 18 Nyhederne, Finans og Sporten
18:20 Regionale nyheder
18:25 Go' aften Danmark
19:00 19 Nyhederne
19:30 Regionalprogram
20:00 Når arven splitter os
20:50 Linda P og stjerneskuddene
21:30 Mit Spanien - Jørgen Leth og Hans Pilgaa
22:00 22 Nyhederne og Finans
22:30 Regionale nyheder
22:40 Sporten
22:55 Gordon, Gino og Fred på tur
00:00 Gutterne på kutterne
00:35 Gutterne på kutterne
01:10 Lægehelikopteren

TV3:
06:00 Summer House
06:55 Vanderpump Rules
07:45 Real Housewives of Dallas
08:40 Luksusfælden
09:30 Luksusfælden
10:30 Familien fra Bryggen
11:30 Med Kniven for Struben
12:35 Vanderpump Rules
13:35 Forsidefruer
14:35 Real Housewives of Beverly Hills
15:45 Real Housewives of Beverly Hills
16:50 Luksusfælden
17:55 TV3 Nyheder
18:10 Luksusfælden
19:05 Med Kniven for Struben
20:00 Luksusfælden
21:00 Epstein's Shadow: Ghislaine Maxwell
22:20 TV3 Nyheder
22:30 The Intruder
00:20 The Sinner
01:25 The Sinner
02:25 What Men Want
04:55 Vanderpump Rules

Kanal 5:
06:00 House Hunters International
06:25 House Hunters International
06:50 Property Brothers: Forever Home
07:40 Property Brothers: Forever Home
08:30 Top Gear
09:30 Top Gear
10:40 Mother & Daughter Renovate
11:35 Mother & Daughter Renovate
12:30 Special Victims Unit
13:25 Special Victims Unit
14:20 CSI: New York
15:15 CSI: New York
16:10 CSI: Miami
17:05 CSI: Miami
18:00 15 minutter
18:20 Big Bang Theory
18:45 Big Bang Theory
19:10 Big Bang Theory
19:35 Big Bang Theory
20:00 Fanget på politiets kamera
21:00 FBI
22:00 FBI
23:00 15 minutter
23:15 Vejret
23:20 Nogen ved noget om Emilie Meng
00:20 The Eagle
02:35 Property Brothers: Forever Home
03:30 Still a Mystery
04:25 Still a Mystery
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio/TV [FAKE]”