Multipleks

WWW i papier.
Awatar użytkownika
Flloras
Podbijacz
    unknown unknown

Multipleks

Post autor: Flloras »

Multipleks to gazeta dla miłośników radia, jak i telewizji. Gazeta powstała w styczniu 2019r. i jest połowicznym dziełem spółki NewReader.
Gazeta zawiera informacje o zmianach w strukturze radiowej i telewizyjnej Wootlandii, listy programów, które można odebrać przez MUXy DVB-T, także kablowo i przez satelitę, oraz program telewizyjny oraz radiowy na 2 tygodnie. Zawiera ona również dział ''Odbiornik'' w którym możemy znaleźć radioodbiorniki, tunery, anteny satelitarne, jak i te do odbioru FM i innych pasm, a wszystko jest opisane przez ekspertów włącznie z zaletami i wadami, ceną oraz sklepami oferującymi. Między innymi można tam znaleźć programy do poprawiania głosu czy n.p. programy sterujące tunerami, gdyż do każdego wydania dołączona jest płyta CD, na której znajdują się także wykazy częstotliwości stacji radiowych z Wymyśli.

Cena jednego wydania wynosi 12,90zł.

Jedno wydanie zawiera 68 stron.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2019, 18:44 przez Flloras, łącznie zmieniany 1 raz.
urodziłem się w celach humorystycznych i nie miałem na celu nikogo urazić
kluski śląskie kompot modra kapusta
każdy kto mnie znał z dsc przekażcie że tylko tu jestem

Awatar użytkownika
K03a
Student
    unknown unknown
Kontakt:

Multipleks

Post autor: K03a »

A sam program TV, zawiera tylko i wyłącznie te stacje, które są dostępne w DVB-T i DVB-T2.
I sama gazeta istnieje już od dosyć wcześniej. Z tego co wiem, pewnie już od lutego 2019, gdyż to właśnie wtedy widziałem "Multipleks" po raz pierwszy. I jeszcze należał do Oficyny Wydawniczej "Grafik". NewReader kupiło gazetę właśnie w sierpniu 2019.
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i prasa”