Tego Orzeszki! Rotysy dostają w siury.

Dział użytkownika Ofka
Awatar użytkownika
Ofka
Podbijacz
Lokalizacja: Ściernisko (WT) / Gdzieś w Małopolsce (PL) / Krzyszlin (BF)
    unknown unknown

Post autor: Ofka »

Tytuł nie ma nic wspólnego z postem. To chyba oczywiste.

@everyone Dzień dobry. Ten post jest dość ważny, albo nie ważny. Ale mam zamiar poinformować, że robię przerwę.
Tak. Tym razem naprawdę przerwę. Nie tak jak w październiku kiedy zrobiłem przerwę, ale na kilka dni. To jest prawdziwa przerwa. Wiem! Trochę się z nimi przesadza ostatnio. Najpierw Ciachoowsky (na discordzie), potem Flloras (którego na początku nazywałem Filoras), a teraz ja. A podobno robiłem tutaj na forum jakąś aktywność. Cytując słowa @134woot na Minchu, ostatnio starałem się być aktywny i byłem jako jedyny porównywalny do wielki dwójki. Powód chodzi o życie prywatne.
Od kiedy rozpoczęła się w Polsce kwarantanna, stałem się leniwszy. Niewiele robiłem rzeczy ze szkoły, nie skupiałem się na lekcjach, i w ogóle. Teraz mam ogromne zaległości i teraz nadszedł czas na ich nadrobienie. To dość trudne do zrobienia, ale nie mam wyboru. Utrudnia to fakt, że za miesiąc są egzaminy. O ile testów z języków się nie boje, to najgorzej jest z matematyką. Rownież muszę robić z tego przedmiotu przygotowania. Poza tym przez k-----wirusa dostaje na psychice załamki. Tak bardzo, że nie chce, by rodzice szli na wybory. Dlatego muszę wszystko przetrawić i zrobić przerwę w aktywności w tej naszej społeczności.
Żeby nie było nie odchodzę dzisiaj! Będę tu nadal lecz aktywności wiele nie będzie, choc w sumie nie ma w tym różnicy. Pożegnanie odwalę 11 maja, rok odkąd jeszcze jako członek dzieciarni odwaliłem próbę ataku na Memowo.

Dziękuje za uwagę.
Z poważaniem
Ovis aries
SER!
Rozwijam własną wizję Polski oraz własne państwo - Beflandię!

Awatar użytkownika
Ciachoowsky
Zasłużeni dla społeczeństwa
Lokalizacja: Ciachoogród (CL) / Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)
    unknown unknown

Re: Tego Orzeszki! Rotysy dostają w siury.

Post autor: Ciachoowsky »

> @everyone Dzień dobry. Ten post jest dość ważny, albo nie ważny. Ale mam zamiar poinformować, że robię przerwę.
Oki, tylko nie wiem, po co dałeś @everyone, może na Discordzie pisałeś?

> Tak. Tym razem naprawdę przerwę. Nie tak jak w październiku kiedy zrobiłem przerwę, ale na kilka dni. To jest prawdziwa przerwa. Wiem! Trochę się z nimi przesadza ostatnio. Najpierw Ciachoowsky (na discordzie), potem Flloras (którego na początku nazywałem Filoras), a teraz ja. A podobno robiłem tutaj na forum jakąś aktywność. Cytując słowa @134woot na Minchu, ostatnio starałem się być aktywny i byłem jako jedyny porównywalny do wielki dwójki. Powód chodzi o życie prywatne.
Ta, a nie jakaś gra na emocjach przez te wytłumaczenia. Ja opuściłem Discorda do początku wakacji z winy dzieciarni (niektórzy mówili, że niby to fałsz), Flloras z podobnej przyczyny z Discorda zniknął i teraz, z tego, co mi wiadomo, siedzi tylko na Radiowo-telewizyjnie.pl, nawet na Minchu się nie odzywa, bo ponoć coś się obraził na 134* (nie wiem, czy mogę powiedzieć, z jakiego powodu), a teraz Ty.... Tak, robiłeś :P

> Od kiedy rozpoczęła się w Polsce kwarantanna, stałem się leniwszy. Niewiele robiłem rzeczy ze szkoły, nie skupiałem się na lekcjach, i w ogóle. Teraz mam ogromne zaległości i teraz nadszedł czas na ich nadrobienie. To dość trudne do zrobienia, ale nie mam wyboru. Utrudnia to fakt, że za miesiąc są egzaminy. O ile testów z języków się nie boje, to najgorzej jest z matematyką. Rownież muszę robić z tego przedmiotu przygotowania. Poza tym przez k-----wirusa dostaje na psychice załamki. Tak bardzo, że nie chce, by rodzice szli na wybory. Dlatego muszę wszystko przetrawić i zrobić przerwę w aktywności w tej naszej społeczności.
Żeby nie było nie odchodzę dzisiaj! Będę tu nadal lecz aktywności wiele nie będzie, choc w sumie nie ma w tym różnicy. Pożegnanie odwalę 11 maja, rok odkąd jeszcze jako członek dzieciarni odwaliłem próbę ataku na Memowo.

Co do kwarantanny - na początku też byłem taki leniwszy, ale zaraz miałem większą motywację do pracy, którą mam jeszcze teraz... Tak, ja też mam egzaminy, w wolnym czasie się uczę z np. lektur, jak to robiłem wczoraj... Co do wyborów - ja nie wiem. A dzieciarnia też się przypadkiem do tego wszystkiego nie przyczyniła?

> Dziękuje za uwagę.
Z poważaniem
Ovis aries

Również dziękuję, pozdrawiam.
CIACH!
Слава Україні та Польщі, всім героям слава!

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
    unknown unknown
Kontakt:

Post autor: 134woot »

O ile ja się nudzę to czasami złapie mnie motywacja i wymyślę coś dobrego.
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
Ofka
Podbijacz
    unknown unknown

Dobra, zmiana planów. Jak się wyrobie z zaległościami to przerwę odwołam.
SER!

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
    unknown unknown
Kontakt:

Wiedziałem że wszyscy będą wracać szybciej niż zapowiadali.

Awatar użytkownika
Ofka
Podbijacz
    unknown unknown

<html>
<head>
<title>Formatowanie</title>
</head>
<body>
<h1>Formatowanie tekstu</h1>
<p>Ta strona służy do zademonstrowania znaczników formatujących języka HTML</p>
<b>Ten tekst pisany jest pogrubioną czcionką, znacznik b czyli bold </b><br>
<i>Ten tekst pisany jest czcionką pochyłą (kursywa lub italic) znacznik i </i><br>
<u>Ten tekst pisany jest czcionką podkreśloną, znacznik u </u><br>
<h1>To jest nagłówek 1 (h1)</h1><br>
<h2>To jest nagłówek 2 (h2)</h2><br>
<h3>To jest nagłówek 3 (h3)</h3><br>
<span style="color: red">Ten tekst jest pisany kolorem czerwonym</span><br>
<span style="color: green"> Ten tekst jest pisany kolorem zielonym</span><br>
<span style="color: blue"> Ten tekst jest pisany kolorem niebieskim</span><br>
<p>Za kolor tekstu odpowiada znacznik <b>span</b>.<br>
Mamy możliwość wybrania szesnastu kolorów podstawowych: black, white, silver, gray, maroon, red, Purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, aqua.<br>
SER!

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
    unknown unknown
Kontakt:

Nie rozumiem. Włącz html.

Awatar użytkownika
K03a
Student
    unknown unknown
Kontakt:

Post autor: K03a »

WŁONCZ HTML
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu mieszka Ofka”