Jaką macie opinię nt. Windows 10?

Strefa Onmp-a314, do której każdy może wchodzić ;).
Również informacje o kanale "Wszystko o Linuxie i Unixie".

Fatalną (1)
1
17%
Bardzo złą (2)
0
Brak głosów
Złą (3)
0
Brak głosów
Trochę złą (4)
2
33%
Średnią (5)
1
17%
Trochę dobrą (6)
0
Brak głosów
Dobrą (7)
1
17%
Bardzo dobrą (8)
0
Brak głosów
Świetną (9)
1
17%
Doskonałą (10)
0
Brak głosów

Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Onmp314
Połowa mocy ;-)
    unknown unknown

Post autor: Onmp314 »

Możecie również podać szczegółową opinię. Chętnie zbiorę opinie!
Witam, tu Onmp314. ;)
Discord: Onmp314#7316

Usunięcie użytkownika 164
    unknown unknown

Re: Jaką macie opinię nt. Windows 10?

Post autor: Usunięcie użytkownika 164 »

Fajny system, obecnie używam. Lepszy od poprzedników, oprócz jednego. Windows XP to była legenda i według mnie Okienka z 2001 przebijają najnowsze.

Awatar użytkownika
vistafan12
:thinking:
    unknown unknown
Kontakt:

Post autor: vistafan12 »

używam macOSa od roku i jest znacznie lepszy niż windows 10

Linux Chrome

Chętnie bym się przesiadł na macOSa, ale bym musiał oddać nerkę za MacBooka bo mnie na niego jeszcze nie stać.
Będę na niego oszczędzać :)

kuhenka
Podbijacz
    Windows 10 Firefox

Post autor: kuhenka »

dvbtrecorder pisze: 08 lip 2020, 21:46 Windows XP to była legenda i według mnie Okienka z 2001 przebijają najnowsze.
jesteś zaślepiony przez nostalgie, Windows XP na początku było dziurawym badziewiem i dopiero później (w Service Packach) zdołali załatać wiele błędów. Nie zgadzam sie z tym ze ten relikt przeszłości przebija Windowsa 10, nawet pod względem wyglądu (tu wolę Vistę i siódemke). Pod względem wydajności Windows 10 jest według mnie bardzo wydajny ale na SSD. Windows 10 na HDD to masochizm. Co jeszcze, może od ciebie jeszcze usłyszymy że Windows 98 jest lepszy od Windowsa 10?
pieprzyc homofobie i transfobie!!!
mam najszybszy wuz najszybszy w miesice d=-=b

Linux Chrome

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Ty możesz woleć Windowsa 10, ja mogę woleć XPka. I nie powinniśmy wchodziś sobie w drogę.

Awatar użytkownika
Onmp314
Połowa mocy ;-)
    Linux Firefox

Post autor: Onmp314 »

System Windows 10 nie jest idealny. Ja bym dał ocenę 5, czyli średnią. Działa dobrze tylko na wybranych urządzeniach. Nawet Microsoft zmusza nas do Windows 10.

Cała prawda nt. Windows 10:
https://emedialnie.wordpress.com/2020/0 ... -wsparcia/
Witam, tu Onmp314. ;)
Discord: Onmp314#7316

Linux Chrome

O, link z mojego dawnego serwisu :)

A co do Windowsa 10: choć go lubię, to jednak nie podoba mi się sposób jego dystrybucji, czyli wciskanie na siłę.

Myślę że Windowsa FLP zaktualizuję najpierw do Visty, a potem do Siódemki. Bo Win 7 to był system na równi z XPkiem. Pamiętam jak jeszcze do maja tego roku korzystałem z tego systemu na kompie mamy, jak czasami z nią współdzieliłem. Teraz man swój z Dziesiątką wgraną fabrycznie. Z tego co już mówiłem i wyczytałem w instrukcji od mojego laptopa, producent zabronił mi instalacji tego systemu, ale czy to przypadkiem nie scam?

Linux Chrome

SlaVistaPL pisze: 09 lip 2020, 20:33
Masie pisze: 09 lip 2020, 18:08 jesteś zaślepiony przez nostalgie, Windows XP na początku było dziurawym badziewiem i dopiero później (w Service Packach) zdołali załatać wiele błędów. Nie zgadzam sie z tym ze ten relikt przeszłości przebija Windowsa 10, nawet pod względem wyglądu (tu wolę Vistę i siódemke). Pod względem wydajności Windows 10 jest według mnie bardzo wydajny ale na SSD. Windows 10 na HDD to masochizm. Co jeszcze, może od ciebie jeszcze usłyszymy że Windows 98 jest lepszy od Windowsa 10?
każdy system Microsoftu na początku to szajs, ale potem się okazuje że "fajne wspomnienia z systemem"
Właśnie. Ja to zawsze chciałem mieć tą Dziesiątkę, a jak teraz kupiłem laptopa i już nie współdzielę z mamą (a rzadko wtedy korzystałem z kompa) laptopa z Siódemką, to jednak wolałem Okienka z 2009... A najfajniej mi się pracowało z XPkiem.

Awatar użytkownika
vistafan12
:thinking:
    Macintosh Safari
Kontakt:

Post autor: vistafan12 »

Żaden system z serii Windows nie był stabilny na początku wsparcia.

Linux Chrome

Ja testowałem Linuxa i nie zamierzam na niego przechodzić. Wspominam też dobrze Siódemkę, ale to teraz już ser szwajcarski...

Linux Chrome

SlaVistaPL pisze: 09 lip 2020, 23:44
vistafan12 pisze: 09 lip 2020, 23:34 Żaden system z serii Windows nie był stabilny na początku wsparcia.
Po tym poście zachęciłeś mnie do instalacji Linuxa. Linux przynajmniej nie ma takich błędów jak Windows.
Ooo, widzę że będziesz chciał się przesiadać ;)

Ja próbowałem i to jest bardzo ciężkie. Najlepiej zaczynać od Linuxów podobnych do Windowsa - wtedy przesiadka będzie najłatwiejsza. Dopiero potem na inne dystrybucje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa Onmp-a314 i "Wszystko o Linuxie i Unixie"”