[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Tutaj znajdują są tematy związane z radiem i telewizją
Pingłino
Już nie taki nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 12 lut 2021, 9:17
Lokalizacja: Warszawa Ursyn... to znaczy Malediwy
    Windows 10 Chrome

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: Pingłino »

04.01.2022
TV Kwadrat (LokalTV)
6:00 Muzyka
6:05 Paczkomaty - poradnik we współpracy z InPost, 3/12, 2022
6:10 Pokémon: Seria: Podróże, 17/48,2020
6:35 Pokémon: Seria: Podróże, 18/48,2020
7:05 Pokémon: Sekrety dżungli, 2020
8:55 Info Białystok Flesz
9:00 Mango
10:05 Podlaskie hity muzyki - program muzyczny, 669, 2016
11:05 Radio B
13:00 Biały to kolor miłości (Ishq Ka Rang Safed), 301, 2016
13:30 Biały to kolor miłości (Ishq Ka Rang Safed), 302, 2016
14:00 Dziennik LokalTV - 14:00
14:15 Pogoda
14:20 Sport
14:25 Poznaj polskę z www.webcamera.pl
14:35 Co wiesz o ptakach? - teleturniej we współpracy z Lasami państwowymi, 25/26, 2022
14:55 Co ludzie powiedzą?, 35/40, 1995
15:25 Co ludzie powiedzą?, 36/40, 1995

16:00 Bajkolandia - Odo, 25/52, 2021
16:10 Bajkolandia - Odo, 26/52, 2021
16:25 Bajkolandia - Milo, 25/26, 2021
16:35 Bajkolandia - Milo, 26/26, 2021
16:50 Bajkolandia - Reksio, 1/52, 1967
17:00 Mango,
18:30 Info Białystok
18:55 Sportowy informator
19:05 Pogoda
19:10 Sonic X, 1/78, 2003
19:35 Sonic X, 2/78, 2003
20:00 Dziennik LokalTV - 20:00
20:30 Nanuk z Północy, 1922
21:55 Info Białystok Flesz
22:00 Muzyka
00:00 Telezakupy erotyczne
2:10 Co wiesz o ptakach? - teleturniej we współpracy z Lasami państwowymi, 1/26, 2021
2:35 Co wiesz o ptakach? - teleturniej we współpracy z Lasami państwowymi, 1/26, 2021

3:00 Filmy erotyczne
5:00 Przerwa w nadawaniu
Pogrubienie - pasmo wspólne LokalTV
Ostatnio zmieniony 12 sty 2022, 19:37 przez Pingłino, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Pingłino pisze: 04 sty 2022, 11:52 04.01.2022
Kanał 44 (TV49)
6:00 Muzyka
6:05 Paczkomaty - poradnik we współpracy z InPost, 3/12, 2022
6:10 Pokémon: Seria: Podróże, 17/48,2020
6:35 Pokémon: Seria: Podróże, 18/48,2020
7:05 Pokémon: Sekrety dżungli, 2020
8:55 Info Białystok Flesz
9:00 Mango
10:05 Podlaskie hity muzyki - program muzyczny, 669, 2016
11:05 Radio B
13:00 Biały to kolor miłości (Ishq Ka Rang Safed), 301, 2016
13:30 Biały to kolor miłości (Ishq Ka Rang Safed), 302, 2016
14:00 Dziennik TV49 - 14:00
14:15 Pogoda
14:20 Sport
14:25 Poznaj polskę z www.webcamera.pl
14:35 Co wiesz o ptakach? - teleturniej we współpracy z Lasami państwowymi, 25/26, 2022
14:55 Co ludzie powiedzą?, 35/40, 1995
15:25 Co ludzie powiedzą?, 36/40, 1995

16:00 Bajkolandia - Odo, 25/52, 2021
16:10 Bajkolandia - Odo, 26/52, 2021
16:25 Bajkolandia - Milo, 25/26, 2021
16:35 Bajkolandia - Milo, 26/26, 2021
16:50 Bajkolandia - Reksio, 1/52, 1967
17:00 Mango,
18:30 Info Białystok
18:55 Sportowy informator
19:05 Pogoda
19:10 Sonic X, 1/78, 2003
19:35 Sonic X, 2/78, 2003
20:00 Dziennik TV49 - 20:00
20:30 Nanuk z Północy, 1922
21:55 Info Białystok Flesz
22:00 Muzyka
00:00 Telezakupy erotyczne
2:10 Co wiesz o ptakach? - teleturniej we współpracy z Lasami państwowymi, 1/26, 2021
2:35 Co wiesz o ptakach? - teleturniej we współpracy z Lasami państwowymi, 1/26, 2021

3:00 Filmy erotyczne
5:00 Przerwa w nadawaniu
Pogrubienie - pasmo wspólne TV49
Dziękuję że pomagasz, ale to chyba nie tak wygląda ramówka czterdziestki dziewiątki.
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4298
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

Właśnie, też mnie się wydaje że jest inaczej. Np. TV49 nie ma ogólnopolskiego serwisu informacyjnego w ogóle.

RMF Meme, 30.05.2025:
6:00 Zejdź z śpiulkolotu! (Njusy i pogoda co półgodziny, Traf po 8:00 i 10:00)
11:00 No i dzień jest gitówa (Njusy i pogoda co godzinę, Sprinter co dwie godziny)
15:00 Viralowe popołudnie (Njusy i pogoda co godzinę, Sprinter po 16:00, Traf po 15:30 i 16:30)
17:00 Hejterska 30 (krótkie Njusy co godzinę)
20:00 Mix reMIXXX
01:00 Vibe'ująca noc
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

07.01.2022
Newonce Radio:
06:00 - 09:00 Bolesne Poranki - Piotr Kędzierski i Kuba Wojewódzki
09:00 - 12:00 Drugie Śniadanie - Tycjana i Sworo
12:00 - 13:00 Tkanka Miejska - Marta Kowalska
13:00 - 14:00 Tygodnik Kulturalny - Agnieszka Szydłowska
14:00 - 16:00 Futbol i cała reszta - Przemek Rudzki i Arek Sitarz
16:00 - 17:00 Status - Janusz Schwertner
17:00 - 18:00 La Polemica - Dominik Piechota
18:00 - 20:00 OK, Szuffle - Zuza OK i Kamil Szufladowicz
20:00 - 21:00 Harcówka - Druh Sławek
21:00 - 23:00 Święty Bass - Miły ATZ i Phunk’ill
23:00 - 01:00 Club Menu - Niko P

Oko na świat i Pogoda: od 06:00 do 23:00 co godzinę oraz o 06:30, 07:30 i 08:30
Serwis sportowy: po 07:00, 08:00, 14:00, 17:00, 21:00 i 22:00

Weszło FM:
07:00 Dwójka bez sternika
10:00 Dwaj zgryźliwi tetrycy
11:00 #KiedyśToByło
12:00 Metanol
13:00 3,05
14:00 Trójmiasto jest nasze
15:00 Magazyn Lig Egzotycznych
16:00 Czarna eLka
17:00 Program Wysokich Lotów
18:00 Wieczór w Weszło FM
20:30 Bundesliga: Bayern – Borussia Mgl
22:20 Hyde Park
00:00 Periodyzacja muzyczna

As Serwisowy: od 07:00 do 20:20 co 20 minut, 21:20, od 22:20 do 00:00 co 20 minut
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, 13:27 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

14.01.2022:
Radio FaMa (Kielce)
00.00 - 06.00 Fama nocą
06.00 - 09.00 Poranna audycja bez budzika
06.45 Horoskop
08.15 Poranny konkurs "Przedszkolaki szukają draki"
08.40 Wiadomości kulturalne
09.00 - 10.00 Radiowy koncert życzeń
10.00 - 14.00 Niesłychanie pogodne granie
12.15 Temat Dnia (gość Radia FAMA)
14.00 - 17.00 W dobrym tonie
14.20 Giełda pracy
15.00 Piosenki na życzenie
17.00 - 18.00 Godzina reporterów - najważniejsze informacje z naszego regionu, przygotowane przez reporterów Radia FAMA
18.00 - 20.00 Radioaktywna lista przebojów
20.00 - 22.00 Fama Dance - czyli DJ-e na żywo
22.00 - 23.00 Radiorandka
23.00 - 00.00 Pozdrowienia i piosenki na życzenie

Informacje z kraju i ze świata: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Informacje Radia FaMa: 7.45, 9.45, 11.45, 13.45, 15.45
Skrót Informacji Radia FaMa: 8.45, 10.45, 12.45, 14.45, 16.45
Wiadomości z dróg: 7.05, 7.30, 8.05, 8.30, 14.05, 14.30, 15.05, 15.30, 16.05

Radio Rekord (Radom)
06.00 - 10.00 Obudź się - Dawid Furch i Norbi
06:20 Kalendarium
06:40 Horoskop urodzinowy
07:20 Przegląd prasy
07:40 Konkurs poranny
08:05 Gość dnia
08:20 Płyta tygodnia
08:40 "Krótko i na temat"
09:00 Serwis informacyjny i Wiadomości sportowe
09:15 Kurs walut
09:30 Giełda pracy
10.00 - 14.00 Czas to Rekord - Dorota Rokita
10:25 Kalendarium muzyczne
10:40 Konkurs dnia
11:15 Giełda pracy
11:40 "Świat się śmieje" - ciekawostki ze świata
12:15 Sonda uliczna
13:20 Giełda pracy
13:40 "Świat się śmieje" - ciekawostki ze świata
14.00 - 18.00 Rekord na powrót - Agnieszka Mleczko
15:15 RAA - Rekordowa Auto Audycja
16:10 "Co za dzień" - przegląd wydarzeń lokalnych dnia
17:05 60 minut po polsku - godzina dla miłośników polskich przebojów
18.00 - 20.00 Rekord Przebojów: Lista Przebojów Radia Rekord - Maciej Roteiro
20.00 - 23.00 Siłownia - Maciej Roteiro
23.00 - 07.00 Noc z Radiem Rekord

Wiadomości z kraju i ze świata: 6:00, 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 23:00
Wiadomości lokalne: 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Skrót wiadomości: 6:45, 7:45, 8:45, 9:45, 10:45, 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45, 16:45, 17:45
Prognoza pogody: 6:00-23:00 co godzinę
Informacje dla kierowców: 7:15, 7:45, 8:15, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45
Wiadomości sportowe: 7:00, 9:00, 11:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00
Informacje kulturalne: 14:40, 15:40, 16:40
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

17.01.2022:
TV Republika
05:35 Kontra
06:20 Zadanie specjalne
07:00 Polska na dzień dobry
07:01 Dzisiaj – serwis informacyjny
07:03 Prognoza pogody
07:15 Dzisiaj – serwis informacyjny
07:30 Dzisiaj – serwis informacyjny
07:32 Prognoza pogody
07:35 Kalendarz historyczny
07:45 Dzisiaj – serwis informacyjny
07:50 Chłodnym okiem
08:00 Dzisiaj – serwis informacyjny
08:02 Prognoza pogody
08:05 Prosto w oczy
08:15 Dzisiaj – serwis informacyjny
08:20 Gospodarka na dzień dobry
08:30 Dzisiaj – serwis informacyjny
08:32 Prognoza pogody
08:35 Chłodnym okiem
08:45 Dzisiaj – serwis informacyjny
09:00 Dzisiaj – serwis informacyjny
09:02 Prognoza pogody
09:15 Dzisiaj – serwis informacyjny
09:30 Dzisiaj – serwis informacyjny
09:32 Prognoza pogody
09:45 Dzisiaj – serwis informacyjny
09:47 Kultura na dzień dobry
10:00 Dzisiaj – serwis informacyjny
10:02 Prognoza pogody
10:05 Republika na żywo
14:45 Kalendarz historyczny
15:00 Po południu – serwis
15:15 Po południu
16:00 Po południu – serwis
16:15 Po południu
17:00 Po południu – serwis
17:15 Ekonomia raport - Flash
17:30 Wolne głosy
18:10 Podsumowanie polityczne dnia
18:30 Dziennikarski poker
19:00 Dzisiaj - główne wydanie serwisu informacyjnego
19:25 Sport w Republice
19:30 Prognoza pogody
19:40 Świat wieczorem
20:00 W punkt
20:25 Mówi się...
21:30 Literatura na trzeźwo
22:15 Suma dnia
23:00 Ekonomia raport
23:25 Poland Daily
23:35 Poland Daily - Weather
23:38 Poland Daily - Business
23:50 Poland Daily - Culture
00:00 Poland Daily - History
00:10 Poland Daily - Travel
00:20 Dzisiaj - główne wydanie serwisu informacyjnego
00:45 Sport w Republice
00:50 Prognoza pogody
00:55 W punkt
01:25 Dziennikarski poker
02:00 Poland Daily
02:10 Poland Daily - Weather
02:13 Poland Daily - Business
02:23 Poland Daily - Culture
02:33 Poland Daily - History
02:43 Poland Daily - Travel
02:55 Dokument w Republice - SW - Historia Solidarności Walczącej
03:35 Ekonomia raport
04:00 Poland Daily
04:10 Poland Daily - Weather
04:13 Poland Daily - Business
04:23 Poland Daily - Culture
04:33 Poland Daily - History
04:43 Poland Daily - Travel
04:55 Suma dnia

wPolsce.pl
6:00 Dzień wPolsce.pl
8:00 Witajcie! wPolsce.pl
10:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
10:05 Poranna rozmowa
10:33 Dzień wPolsce.pl
11:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
11:05 Dzień wPolsce.pl
12:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
12:05 Wywiad gospodarczy
12:25 Co wSporcie
12:40 Dzień wPolsce.pl
13:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
13:05 Mam do Was pytanie, Panowie
14:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
14:05 Witajcie! wPolsce.pl
15:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
15:05 Poranna rozmowa
15:33 Dzień wPolsce.pl
17:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
17:05 Mam do Was pytanie, Panowie
18:00 Przegląd wydarzeń wPolsce.pl
18:05 Dzień wPolsce.pl
20:00 Wieczór z...
0:06 Poranna rozmowa
0:35 Dzień wPolsce.pl
2:05 Mam do Was pytanie, Panowie
3:05 Dzień wPolsce.pl
5:05 Wywiad gospodarczy
5:30 Witajcie! wPolsce.pl
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4298
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

(by @PatrZDZ)
TVP24, 02.01.2007:
06:00 Kurier Poranek; w tym: Kurier co kwadrans; Pogoda 06:28, 06:58, 07:28, 07:58; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:42; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:10, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26
07:47 Gość Poranka
08:00 Kurier Poranek; w tym: Kurier co kwadrans; Pogoda o godz. 08:28, 08:58; Przegląd prasy o godz. 08.20, 08.42; Serwis ekonomiczny o godz. 08.23; Czym żyje świat o godz. 08.25; Serwis sportowy o godz. 08.40
08:47 Gość Poranka
09:00; w tym: Kurier co kwadrans; Pogoda 09:28; Przegląd prasy 09:12, 09:20; Serwis ekonomiczny 09:25; Serwis sportowy 06:10, 06:50, 07:20; Czym żyje świat 09:23
09:30 Kurier
09:50 Pogoda
09:55 Kurier Biznes
10:00 Kurier flesz
10:03 Kurier sportowy
10:06 Kurier kulturalny
10:10 Kurier Świat
10:25 Kamera Kuriera
10:30 Kurier
10:45 Pogoda
10:48 Kurier Biznes
10:51 Kurier sportowy
10:55 Kurier kulturalny
11:00 Kurier flesz
11:03 Kurier Biznes
11:25 Kamera Kuriera
11:30 Kurier
11:45 Pogoda
11:50 Kurier Biznes
11:55 Kurier sportowy
12:00 Kurier flesz
12:05 Kurier Świat
12:20 Kurier kulturalny
12:25 Kamera Kuriera
12:30 Kurier
12:45 Pogoda
12:50 Kurier Biznes
12:55 Kurier sportowy
13:00 Kurier flesz
13:05 Kurier Komentarze
13:20 Kurier kulturalny
13:25 Kamera Kuriera
13:30 Kurier
13:45 Pogoda
13:50 Kurier Biznes
13:55 Kurier sportowy
14:00 Kurier flesz
14:05 Agrobiznes
14:20 Kurier kulturalny
14:25 Kamera Kuriera
14:30 Kurier
14:45 Pogoda
14:50 Kurier Biznes
14:55 Kurier sportowy
15:00 Kurier flesz
15:05 Kurier Komentarze
15:20 Kurier kulturalny
15:25 Kamera Kuriera
15:30 Kurier
15:45 Pogoda
15:50 Kurier Biznes
15:55 Kurier sportowy
16:00 Kurier flesz
16:05 Rozmowa dnia
16:25 Kurier kulturalny
16:30 Kurier
16:50 Pogoda
16:55 Kurier sportowy
17:00 Kurier flesz
17:02 Plus - minus
17:30 Kurier
17:45 Pogoda
17:50 Kurier kulturalny
17:55 Kurier sportowy
18:00 Kurier flesz
18:02 Kurier Kraj
18:25 Kamera Kuriera
18:30 Kurier
18:50 Pogoda
18:55 Kurier sportowy
19:00 Kurier flesz
19:05 Rozmowa dnia
19:25 Kurier kulturalny
19:30 Kurier
19:45 Pogoda
19:50 Kurier sportowy
20:00 Kurier flesz
20:02 Telekurier
20:30 Kurier
20:50 Pogoda
20:55 Kurier sportowy
20:59 Kurier flesz
21:01 Echa dnia
21:30 Kurier
21:40 Pogoda
21:45 Kurier Biznes
21:55 Kurier sportowy
22:00 Kurier flesz
22:02 To jest temat
22:15 Plus - minus
22:30 Kurier
22:40 Pogoda
22:45 Patrol
23:00 Kurier flesz
23:05 Sportowy Wieczór
23:30 Kurier
23:55 Pogoda
00:00 Kurier Flesz
00:02 Telekurier
00:30 Kurier
00:45 Pogoda
00:50 Kurier sportowy
01:00 Kurier Flesz
01:02 Plus - Minus
01:30 Kurier
01:50 Pogoda
01:55 Kurier sportowy
01:59 Kurier flesz
02:01 Echa dnia
02:30 Kurier
02:55 Pogoda
03:00 Kurier Flesz
03:02 Zakończenie programu
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Polsat Info, 08.10.2007
06:45 TV Market
07:00 Wydarzenia
07:10 Doniesienia Medyczne
07:35 Horyzont zdarzeń
08:00 Wydarzenia
08:10 60 minut - magazyn reportażu CBS
09:00 Wydarzenia
09:10 Graffiti
09:25 Drogówka
10:00 Wydarzenia
10:10 INFORmator giełdowy
10:35 Kalejdoskop tygodnia
11:00 Wydarzenia
11:10 Interwencja Extra
12:00 Wydarzenia
12:10 Doniesienia Medyczne
12:35 Horyzont zdarzeń
13:00 Wydarzenia
13:10 60 minut - magazyn reportażu CBS
14:00 Wydarzenia
14:10 INFORmator giełdowy
14:35 Kalejdoskop tygodnia
15:00 Wydarzenia
15:10 Pogoda
15:15 INFORmator - przegląd tygodnia
15:45 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 20 lat minęło - Polskie Kroniki Filmowe
17:00 Wydarzenia
17:10 Pogoda
17:15 Drogówka
17:45 Temat dnia - program publicystyczny
18:00 Wydarzenia
18:10 Pogoda
18:15 Raz, dwa, trzy - magazyn sportowy
18:45 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Graffiti
19:45 Interwencja
20:00 Wydarzenia
20:10 Wybierz gospodarkę
21:00 Biznes Wydarzenia
21:20 Pogoda
21:25 Puls Biznesu
21:40 Post Scriptum
22:00 Wydarzenia
22:30 Sport
22:35 Pogoda
22:40 Polska - magazyn reporterów
23:00 Wydarzenia
23:20 Pogoda
23:25 Bumerang - program publicystyczny
00:00 Wydarzenia
00:10 Pogoda
00:15 INFORmator prawny
00:40 Pożegnanie
Ostatnio zmieniony 25 sty 2022, 17:09 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówka Radia Lux (od 31.01.2022)
Poniedziałek-czwartek:
05:00-09:00 Dzień Dobry Bardzo - Robert Karpowicz, Agnieszka Kołodziejska
06:00 Świat o świcie
06:25 Horoskop
07:00 Świat o świcie
07:55, 08:55 Nosel wkręca
08:00, 09:00 Świat po świcie
08:15 Gość Radia Lux - prowadzi Beata Lubecka
09:20 Horoskop
09:00-12:00 Czułe granie - Damian Michałowski
11:55 SPONTON Szymona Majewskiego
12:00-15:00 Czułe granie - Ewelina Pacyna
12:00 Wiadomości w południe
13:20 Dzwonię do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie – Michał Dzienyński
15:00-18:00 Uważam Lux - Michał Korościel i Marcin Sońta
15:15 Popołudniowy Gość Radia Lux - prowadzi Andrzej Stankiewicz
16:55 SPONTON Szymona Majewskiego
17:00-18:00 Wydarzenia Dnia Radia Lux - prowadzi Sławomir Mierzejewski
18:00-20:00 Czuła lista Radia Lux - Mateusz Ptaszyński
20:00-22:00 Coolturalny wieczór - Tomasz Kasprzyk (pn), Niezły pacjent - Michał Figurski (wt), Z jak związki - Beata Tadla (śr), Nie mam pytań - Szymon Majewski (czw)
22:00-00:00 Czułe granie wieczorem - Hubert Radzikowski
22:00, 23:00 Wydarzenia Dnia: wieczorne wiadomości Radia Lux
00:00-05:00 Czułe granie nocą

Wiadomości: co godzinę przez całą dobę, od 05:30 do 09:00 i od 17:00 do 18:00 co kwadrans oraz od 09:00 do 17:00 co pół godziny
Wiadomości gospodarcze Radia Lux i Gazety Wyborczej: 06:30, 16:00
Wiadomości sportowe: 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 15:30, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00
Wiadomości kulturalne: 10:00, 14:00
Pogoda: co godzinę przez całą dobę, od 05:00 do 09:00 co pół godziny
Lux za kółkiem: od 05:30 do 09:00 co pół godziny

Piątek:
05:00-09:00 Dzień Dobry Bardzo - Robert Karpowicz, Agnieszka Kołodziejska
06:00 Świat o świcie
06:25 Horoskop
07:00 Świat o świcie
07:55, 08:55 Nosel wkręca
08:00, 09:00 Świat po świcie
08:15 Gość Radia Lux - prowadzi Beata Lubecka
09:20 Horoskop
09:00-12:00 Czułe granie - Damian Michałowski
11:55 SPONTON Szymona Majewskiego
12:00-15:00 Czułe granie - Ewelina Pacyna
12:00 Wiadomości w południe
13:20 Dzwonię do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie – Michał Dzienyński
15:00-18:00 Uważam Lux - Michał Korościel i Marcin Sońta
15:15 Popołudniowy Gość Radia Lux - prowadzi Andrzej Stankiewicz
16:55 SPONTON Szymona Majewskiego
17:00-18:00 Wydarzenia Dnia Radia Lux - prowadzi Sławomir Mierzejewski
18:00-20:00 Czuła lista Radia Lux - Mateusz Ptaszyński
20:00-00:00 Lux Dance
22:00, 23:00 Wydarzenia Dnia: wieczorne wiadomości Radia Lux
00:00-06:00 Czułe granie nocą

Wiadomości: co godzinę przez całą dobę, od 05:00 do 09:00 i od 17:00 do 18:00 co kwadrans oraz od 09:00 do 17:00 co pół godziny
Wiadomości gospodarcze Radia Lux i Gazety Wyborczej: 06:30, 16:00
Wiadomości sportowe: 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 15:30, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00
Wiadomości kulturalne: 10:00, 14:00
Pogoda: co godzinę przez całą dobę, od 05:00 do 09:00 co pół godziny
Lux za kółkiem: od 05:30 do 09:00 co pół godziny

Sobota:
06:00-10:00 Weekendowe Dzień Dobry Bardzo - Michał Adamski
07:50 Horoskop
09:05 Bilans Tygodnia - prowadzi Paweł Nadrowski
10:00-14:00 Życie jak marzenie - Marzena Chełminiak
14:00-18:00 Czas wolny - Adrian Nowak
18:00-00:00 Lux Dance
00:00-06:00 Czułe granie nocą

Wiadomości: co godzinę przez całą dobę, od 06:00 do 09:00 co pół godziny
Wiadomości sportowe: 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00
Pogoda: co godzinę przez całą dobę, od 06:00 do 09:00 co pół godziny

Niedziela:
06:00-09:00 Weekendowe Dzień Dobry Bardzo - Michał Adamski
07:50 Horoskop
09:00-10:00 Siódmy Dzień Tygodnia - prowadzi Andrzej Stankiewicz
10:00-14:00 Świat według blondynki - Beata Pawlikowska
14:00-17:00 Czas wolny - Adrian Nowak
17:00-19:00 Lux za kółkiem - Joanna Zientarska i Michał Adamiuk
19:00-21:00 Sportowy Finał Tygodnia - Marcin Powideł i Michał Korościel
21:00-00:00 Czułe granie wieczorem - Hubert Radzikowski
00:00-05:00 Czułe granie nocą

Wiadomości: co godzinę przez całą dobę, od 06:00 do 09:00 co pół godziny
Wiadomości sportowe: 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00
Pogoda: co godzinę przez całą dobę, od 06:00 do 09:00 co pół godziny
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

31.01.2022:
TVP1:
05:20 Przysięga - odc. 572; serial obyczajowy prod. tureckiej
06:05 Elif - odc. 1142; serial prod. tureckiej
07:00 Wiadomości
07:11 Pogoda
07:15 Miś Uszatek - Latawiec; serial animowany
07:30 Domisie - Domisiowa olimpiada; program dla dzieci
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17; program publicystyczny
08:25 Giełda
08:30 Ranczo s.II - odc. 21; serial obyczajowy TVP
09:35 Komisarz Alex s.XIV - odc. 171; serial kryminalny TVP
10:35 Ojciec Mateusz s.XXII - odc. 278; serial kryminalny TVP
11:25 Kasta - Na budowie; serial paradokumentalny
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:30 Agropogoda
12:35 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:45 Rolnictwo na świecie
13:00 Natura w Jedynce - Jedna Planeta. Siedem kontynentów. Jak powstawał serial?; serial dokumentalny prod. angielskiej
14:00 Elif - odc. 1143; serial prod. tureckiej
15:00 Wiadomości
15:11 Pogoda
15:15 Gra słów. Krzyżówka - /503/; teleturniej
15:40 Rynek - magazyn gospodarczy
16:00 Rower Błażeja
16:30 ALARM!; magazyn interwencyjny
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan - odc. 3913; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 4774; teleturniej muzyczny
18:35 Kasta - Dopalacze; serial paradokumentalny
19:05 Wieczorynka - Przygody misia Paddingtona; serial animowany prod. angielskiej
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:15 Pogoda
20:20 Leśniczówka - odc. 480; telenowela TVP
20:50 Teatr Telewizji - Brat Elvis; spektakl teatralny
22:05 Sprawa dla reportera
23:00 Monitor Wiadomości
23:30 Sport
23:33 Pogoda
23:35 Miej oczy szeroko otwarte - Ukraiński Sługa Narodu; film dokumentalny
00:40 Drogi wolności - odc. 8 - Pojedynek; serial TVP
01:45 Oficerowie - odc. 7/13; serial kryminalny TVP
02:45 Notacje - Ludmiła Łączyńska - Dobrowolska. Matysiakowie moja miłość; cykl dokumentalny
03:00 Zakończenie dnia

TVP2:
06:20 M jak miłość - odc. 1501; serial TVP
07:20 Coś dobrego; reportaż
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Pytanie na śniadanie (w tym Panorama o 09:00 i 10:00 oraz Pogoda o 09:30 i 10:30)
11:00 Panorama
11:11 Pogoda
11:15 Rodzinka.pl s.X - odc. 205; serial komediowy TVP
11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2561; serial obyczajowy TVP
12:25 Koło fortuny - odc. 1026 ed. 10; teleturniej
13:00 Panorama
13:18 Pogoda
13:20 Stepowa miłość - odc. 4; serial kostiumowy prod. rosyjskiej
14:05 Va Banque - odc. 366; teleturniej
14:35 Doktor Jan z Deekelsen - odc. 4; serial obyczajowy prod. niemieckiej
15:30 Przystanek praca; magazyn
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Koło fortuny - odc. 1211 ed. 12; teleturniej
17:00 Miłość i przeznaczenie - odc. 39; serial obyczajowy prod. tureckiej
17:45 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu - 16/124; teleturniej
19:35 Konsument; magazyn
20:05 Barwy szczęścia - odc. 2562; serial obyczajowy TVP
20:35 M jak miłość - odc. 1633; serial TVP
21:20 Kulisy serialu "M jak miłość"
21:30 Panorama
22:00 Biznes
22:05 Sport-telegram
22:10 Pogoda
22:15 997 - magazyn kryminalny
22:45 Warto rozmawiać; talk-show
23:45 Medyceusze Wspaniali - odc. 4; serial prod. włoskiej
00:55 Noc tygrysów; film fabularny prod. kanadyjskiej
02:45 Zakończenie dnia

TVP3 Warszawa:
06:00 Dzień - Miesiąc - Rok; kalendarium
06:10 Turystyczna Jazda; program turystyczny
06:30 Warszawski Dzień (w tym: Wiadomości Kuriera i Pogoda co pół godziny)
08:00 Telewizyjny Numer Warszawski
08:02 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:13 Pogoda dla Warszawy
08:15 Warszawski Dzień Extra
08:30 Żyj w przyrodzie; magazyn
08:45 Rok w ogrodzie; magazyn ogrodniczy
09:15 Ratownicy; telenowela dokumentalna
09:45 To jest temat; reportaż
10:00 Klan - odc. 5; serial TVP
10:40 Tele Motor Sport
11:15 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
11:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
11:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
12:00 Młodzież Kontra; program publicystyczny
12:45 Na ludowo; magazyn
13:00 Miłosne potyczki - odc. 61; serial obyczajowy prod. tureckiej
13:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
13:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
14:00 Od Niedzieli do Niedzieli
14:30 Gospodarka. Tu i Teraz; magazyn gospodarczy
14:45 Moja wielka, wiejska zabawa; telenowela dokumentalna
15:00 Kino Familijne: Biuro ochrony magii - Koniec drogi, część 1, odc. 19; serial prod. niemiecko-australijskiej
15:30 Mój pies i inne zwierzaki
15:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
15:55 Pogoda dla Warszawy
16:00 Kościół i Świat
16:15 Warszawski Tydzień
16:30 Na sygnale - odc. 229; serial fabularyzowany TVP
17:15 CHiP - rozmowy niecodzienne
17:30 Sala Prób
17:40 Moja Warszawa - Katarzyna Kołeczek
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
17:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
17:58 Telewizyjny Numer Warszawski
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:21 Pogoda dla Warszawy
18:23 Wiadomości sportowe
18:30 Wywiad Kuriera
18:45 Prosto z Mazowsza
19:15 Qadrans qltury
19:30 Porozmawiajmy o sporcie
19:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
20:00 Wieczna miłość s.II - odc. 215; serial prod. tureckiej
20:50 Eko patent - odc. 18; magazyn
21:00 Telekurier
21:30 Studio Lotto
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
22:07 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:09 Wiadomości sportowe
22:15 To jest temat; reportaż
22:30 Zamknięty świat; telenowela dokumentalna
23:00 Echa Dnia; program publicystyczny
23:20 Jazz nocą
00:20 Dokument w Trójce: Belmondo Wspaniały; film dokumentalny prod. francuskiej
01:20 Zakończenie programu
Ostatnio zmieniony 27 sty 2022, 12:08 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TVP Polonia, 31.01.2022:
06:00 Słownik polsko@polski - talk-show prof. Jana Miodka
06:30 W obiektywie Polonii - Wschód; magazyn
06:50 ROK 1981. Kalendarium - odc. 51
07:00 Wiadomości
07:10 Przystanek slow food - odc. 3 - Biebrza; magazyn kulinarny
07:40 Na chwałę Pana; reportaż
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17; program publicystyczny
08:25 Giełda
08:30 Pytanie na śniadanie (w tym Panorama o 09:00 i 10:00 oraz Pogoda o 09:30 i 10:30)
11:00 Panorama
11:11 Pogoda
11:15 Co na obiad - forszmak
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2491; serial obyczajowy TVP
12:00 Wiadomości
12:15 Wojenne dziewczyny s.IV - odc. 46; serial TVP
13:05 Ojciec Mateusz s.XXV - odc. 325; serial kryminalny TVP
14:00 Kulturalni PL - (597); magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Okrasa łamie przepisy; magazyn kulinarny
15:40 Ugotuj nam bajkę; magazyn kulinarny
15:55 Figu Migu - odc. 31 Eko jest niedaleko; program dla dzieci
16:10 Wieczór z Wiadomirkiem - Kleopatra, odc. 21
16:25 Rodzinka.pl - odc. 259; serial komediowy TVP
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
18:00 Gra słów. Krzyżówka - /518/; teleturniej
18:30 Barwy szczęścia - odc. 2561; serial obyczajowy TVP
19:00 Wieści Polonijne
19:20 Polacy Światu - Leon Jucewicz; magazyn
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:15 Pogoda
20:20 Klan - odc. 3913; telenowela TVP
20:50 Leśniczówka - odc. 480; telenowela TVP
21:20 Sportowy tydzień
21:50 M jak miłość - odc. 1633; serial TVP
22:40 Sprawa dla reportera
23:30 Panorama
00:00 Biznes
00:05 Sport-telegram
00:10 Pogoda
00:15 997 - magazyn kryminalny
00:45 Studio Wschód; magazyn
01:10 Focus on Poland; magazyn informacyjny
01:30 Wiadomości
02:03 Sport
02:08 Pogoda
02:10 Uwaga - Premiera! - Ostatnia rodzina; dramat
04:10 Barwy szczęścia - odc. 2561; serial obyczajowy TVP
04:40 Monitor Wiadomości
05:09 Sport
05:12 Pogoda
05:15 Focus on Poland; magazyn informacyjny
05:30 Do dziś słychać tam kamienie; reportaż
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4298
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

Nig+, 8.05.2029:
6:00 Wake up. WAKE UP! - program do śniadanka, a w nim króciutkie informacje
9:00 Kupa - program dla dzieci
9:50 Sranie
10:00 Ziarenko do nieba - program tego księdza Długosza
10:30 Telekazupy
11:00 Informacje
11:05 Informacje powtórkowe z SuperNova
11:10 Szkolna 17 - serial komediowy
11:45 Kolej - program o tramwajach
12:15 Poranne wyjce - wcale nie takie poranne nocoty
12:30 Aukcyjne Kocopoły - program z debilnymi aukcjami
13:30 Haircuts - boots and pants and boots and pants
14:00 Wstawaj Urban, zesrałeś się - talk-show satyryczny
14:30 Informacje
14:40 Pogoda dla narciarzy
14:45 Jagarico - jakieś cziperki
15:00 Baba - program kabaretowy
16:00 Pedofil - teleturniej
16:30 Gra w Skalmara - program rozrywkowy
17:30 Teleexpress
17:45 Teleexpress Extra
18:00 Teleexpress na deser
18:15 Teleexpress w krzywym zwierciadle
18:30 Czas na Wrocław - program lokalny
19:00 Informacje
19:30 Sport
19:35 Biznes
19:40 Traffic
19:45 Pogoda dla Polski, świata, narciarzy, morsowców, rybaków oraz raport smogowy
20:00 Ryj jak bułki - program kulinarny
20:30 Nowe buty - magazyn dla k**iet
21:00 Mazowsze - radom wszechczasów
22:25 Telegazeta
22:30 Test identyfikacji kanałów
22:35 Janusz Kurwa-Mekke ssie twoje jaja - program dla ubogich
23:20 Jakubie, siusiak - komedia romantyczna
01:40 Piłki - gra liczbowa
02:00 Dlaczemu? - program pulbicystyczny
02:55 Dekoder - flesz
03:00 Konserwant nadajnika dla Warszawy i Berlina do godziny 18:00
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówka Otoradia (od 04.04.2022)
Poniedziałek-piątek:
06:00-09:00 Otoradio o poranku - Olga Paszkowska i Maciej Orloś
09:00-12:00 Otoradio przed południem - Mariusz Gzyl
12:00-15:00 Otoradio po południu - Michalina Kobla
15:00-18:00 Otoradio po trzeciej - Wojciech Krzyżaniak
18:00-22:00 Otoradio wieczorem - Roman Kurkiewicz
22:00-00:00 Zero Ograniczeń - Jacek Zimnik, Janusz Płoński i Janusz Weiss (na zmianę)
00:00-06:00 Nocne pasmo powtórkowe

Głos Otoradia: co kwadrans
Sport w Otoradiu: 06:33, 07:33, 08:33, 15:33, 16:33, 17:33, 19:33, 21:33, 23:33
Biznes w Otoradiu: 06:47, 09:17, 11:47, 13:47, 15:17, 18:17, 19:47
Pełna kultura: 09:47, 15:47 i 17:47
Pogoda: po każdym serwisie informacyjnym
Szczytowanie: po każdym serwisie informacyjnym

Sobota:
06:00-10:00 To właśnie Weekend - Radosław Gruca i Beata Tadla
10:00-12:00 Deluxe - Ivo Vuco
12:00-13:00 W południe o sporcie - Marek Jóźwik
13:00-16:00 Otoradio po południu - Roman Mańka
16:00-17:00 Taka jest historia - Jarosław Szczepański
17:00-18:00 Motopasja - Mariusz Gzyl
18:00-19:00 Media Magazyn - Andrzej Krajewski
19:00-20:00 Czas na związki - Piotr Szumlewicz
20:00-21:00 Dochodzenie prawdy - Tomasz Piątek
21:00-22:00 Zwierciadło tygodnia - Kuba Wątły
22:00-00:00 Zero Ograniczeń - Jacek Zimnik, Janusz Płoński i Janusz Weiss (na zmianę)
00:00-06:00 Nocne pasmo powtórkowe

Głos Otoradia: co pół godziny
Sport w Otoradiu: 06:33, 07:33, 08:33, 09:33, 16:33, 17:33, 18:33, 19:33, 21:33, 23:33
Pełna kultura: 09:47, 12:17 i 15:47
Pogoda: po każdym serwisie informacyjnym
Szczytowanie: po każdym serwisie informacyjnym

Niedziela:
06:00-10:00 To właśnie Weekend - Radosław Gruca i Beata Tadla
10:00-11:00 CzyżBY? - Marek Czyż
11:00-12:00 Europa i my - Piotr Kaczyński
12:00-13:00 Maszketnik - Marta Woźniak
13:00-16:00 Otoradio po południu - Roman Mańka
16:00-18:00 Życie za miastem - Joanna Warecha
18:00-19:00 Filozofia życia - Jan Hartman
19:00-20:00 Na wspak - Konrad Szołajski
20:00-21:00 Kulturalne rozmowy - Gabi Andrychowicz
21:00-22:00 Sportowy Finał Tygodnia: Rozgrzewka - Marcin Powideł i Michał Korościel
22:00-00:00 Zero Ograniczeń - Jacek Zimnik, Janusz Płoński i Janusz Weiss (na zmianę)
00:00-06:00 Nocne pasmo powtórkowe

Głos Otoradia: co pół godziny
Sport w Otoradiu: 06:33, 07:33, 08:33, 09:33, 16:33, 17:33, 18:33, 19:33, 21:33, 23:33
Pełna kultura: 09:47, 12:17 i 15:47
Pogoda: po każdym serwisie informacyjnym
Szczytowanie: po każdym serwisie informacyjnym
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2022, 18:48 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówka ChilliLux (od 14.02.2022)
Poniedziałek-Czwartek:
06:00 - 10:00 Śniadanie do łóżka / Mariusz Rokos i Dagmara Kowalska
10:00 - 14:00 Na chilloucie / Tomasz Śliwiński
14:00 - 18:00 Dobre Wibracje / Dominika Biegańska
18:00 - 21:00 Ulewiczas / Maciej Ulewicz
21:00 - 00:00 Audycje tematyczne
00:00 - 02:00 Midnight Jazz
02:00 - 06:00 Hot’n’Chill

Audycje tematyczne
Poniedziałek:
21:00 - 22:00 Rafał Bryndal Jazz Quartet / Rafał Bryndal
22:00 - 00:00 Strona B / Rafał Turowski

Wtorek:
21:00 - 22:00 Lekkość bitu / Novika
22:00 - 00:00 Fonobłyski / Karolina Kozak

Środa:
21:00 - 22:00 Past Perfect / Rafał Turowski
22:00 - 00:00 Pinacolada / Stanisław Trzciński

Czwartek:
21:00 - 22:00 Dźwięki nieoczywiste / Kuba Badach
22:00 - 00:00 Feelin' The Blues / Sławek Turkowski

Wiadomości: od 06:00 do 10:00 co pół godziny, od 11:00 do 18:00 co godzinę
Pogoda: po wiadomościach
Wiadomości ekonomiczne: po wiadomościach o 07:30, 09:00, 13:00, 14:00 i 18:00
W pogoni za kulturą: po wiadomościach o 11:00, 12:00, 15:00, 16:00 i 17:00

Piątek:
06:00 - 10:00 Śniadanie do łóżka / Mariusz Rokos i Dagmara Kowalska
10:00 - 14:00 Na chilloucie / Tomasz Śliwiński
14:00 - 18:00 Dobre Wibracje / Dominika Biegańska
18:00 - 21:00 Ulewiczas / Maciej Ulewicz
21:00 - 01:00 Chilliset party / Sebastian Korsak
01:00 - 06:00 Hot’n’Chill

Wiadomości: od 06:00 do 10:00 co pół godziny, od 11:00 do 18:00 co godzinę
Pogoda: po wiadomościach
Wiadomości ekonomiczne: po wiadomościach o 07:30, 09:00, 13:00, 14:00 i 18:00
W pogoni za kulturą: po wiadomościach o 11:00, 12:00, 15:00, 16:00 i 17:00

Sobota:
06:00 - 10:00 Śniadanie do łóżka / Magdalena Bauer
10:00 - 12:00 Business Lounge / Kuba Sito
12:00 - 13:00 Bryki Agaty na Murawie / Agata Passent
13:00 - 16:00 Bryki Dagmary / Dagmara Kowalska
16:00 - 18:00 Trzecia planeta od słońca / Jeremi Pedowicz
18:00 - 21:00 Nastaw się na chillout / Martyna Wawryło
21:00 - 01:00 Chilliset party / Sebastian Korsak
01:00 - 06:00 Hot’n’Chill

Wiadomości: od 06:00 do 10:00 co pół godziny, od 11:00 do 18:00 co godzinę
Pogoda: po wiadomościach
W pogoni za kulturą: po wiadomościach o 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 i 16:00

Niedziela:
06:00 - 10:00 Śniadanie do łóżka / Magdalena Bauer
10:00 - 13:00 Chilli zjedz / Jeremi Pedowicz
13:00 - 15:00 Biblioteka radiowa / Agata Passent
15:00 - 18:00 Same przyjemności / Iwona Kutyna
18:00 - 20:00 Edycja limitowana / Hanna Rydlewska
20:00 - 22:00 Salon Polski / Martyna Wawryło
22:00 - 23:00 Rozmowy na koniec tygodnia / Katarzyna Janowska
23:00 - 00:00 25. Godzina / Andrzej Smolik
00:00 - 02:00 Midnight Jazz
02:00 - 06:00 Hot’n’Chill

Wiadomości: od 06:00 do 10:00 co pół godziny, od 11:00 do 18:00 co godzinę
Pogoda: po wiadomościach
W pogoni za kulturą: po wiadomościach o 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 i 16:00
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Nowa ramówka Radia SuperNova (od 07 lutego)
Poniedziałek-czwartek:
06:00-10:00 SuperNovy Dzień - Kuba Adamiak, Kasia Żochowska
10:00-14:00 SuperGramy - Dawid Wajda
14:00-15:00 SuperTemat - Artur Jarząbek
15:00-18:30 Projekt Popołudnie - Kamil Kowalski, Piotr Jachim
18:30-00:00 SuperGramy - Mateusz Kwiatkowski
00:00-06:00 SuperNova nocą

Informacje: co godzinę oraz od 06:00 do 10:00 i od 15:00 do 18:00 co pół godziny
Wawamecum, czyli z życia Stolicy: 06:32, 07:32, 08:32
SuperBiznes: 10:03, 12:03, 16:03, 18:03
SuperSport: 07:03, 08:03, 09:03, 11:03, 15:03, 19:03, 21:03, 23:03
Co, Gdzie, Kiedy - informacje kulturalne: 09:32, 12:30, 15:32
Muzyczne ucho - serwis muzyczny: 21:30
Wykop - najszybszy serwis drogowy stolicy: od 06:00 do 10:00 co pół godziny oraz od 10:00 do 18:00 co godzinę
Pogoda: co godzinę zawsze po Informacjach oraz od 06:00 do 10:00 co kwadrans

Piątek:
06:00-10:00 SuperNovy Dzień - Kuba Adamiak, Kasia Żochowska
10:00-14:00 SuperGramy - Dawid Wajda
14:00-15:00 SuperTemat - Artur Jarząbek
15:00-18:30 Projekt Popołudnie - Kamil Kowalski, Piotr Jachim
18:30-00:00 SuperParty - Przemysław Sasowski
00:00-06:00 SuperNova nocą

Informacje: co godzinę oraz od 06:00 do 10:00 i od 15:00 do 18:00 co pół godziny
Wawamecum, czyli z życia Stolicy: 06:32, 07:32, 08:32
SuperBiznes: 10:03, 12:03, 16:03, 18:03
SuperSport: 07:03, 08:03, 09:03, 11:03, 15:03, 19:03, 21:03, 23:03
Co, Gdzie, Kiedy - informacje kulturalne: 09:32, 12:30, 15:32
Muzyczne ucho - serwis muzyczny: 21:30
Wykop - najszybszy serwis drogowy stolicy: od 06:00 do 10:00 co pół godziny oraz od 10:00 do 18:00 co godzinę
Pogoda: co godzinę zawsze po Informacjach oraz od 06:00 do 10:00 co kwadrans

Sobota:
07:00-13:00 SuperWeekend - Monika Król
13:00-19:00 SuperWeekend - Krzysztof Skrzypkowski
19:00-00:00 SuperParty - Przemysław Sasowski

Informacje: co godzinę
SuperSport: 09:03, 11:03, 15:03, 19:03, 21:03, 23:03
Muzyczne ucho - serwis muzyczny: 21:30
Pogoda: co godzinę zawsze po Informacjach

Niedziela:
07:00-13:00 SuperWeekend - Monika Król
13:00-17:00 SuperWeekend - Krzysztof Skrzypkowski
17:00-19:00 BestLista - Krzysztof Skrzypkowski
19:00-00:00 SuperParty - Przemysław Sasowski

Informacje: co godzinę
SuperSport: 09:03, 11:03, 15:03, 19:03, 21:03, 23:03
Pogoda: co godzinę zawsze po Informacjach
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

24 Godziny, 07.02.2022:
05:28 Dzień Dobry Polsko - powitanie
05:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody
05:45 Skrót informacji, prognoza pogody
06:00 Serwis informacyjny, serwis sportowy, prognoza pogody
06:15 Skrót informacji, prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody
06:45 Skrót informacji, prognoza pogody
06:50 Przegląd prasy ekonomicznej
07:00 Serwis informacyjny, serwis sportowy, prognoza pogody
07:15 Skrót informacji, prognoza pogody
07:25 Serwis biznesowy
07:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody
07:45 Skrót informacji, prognoza pogody
07:47 Barometr - wywiad poranka
08:00 Serwis informacyjny, serwis sportowy, prognoza pogody
08:15 Skrót informacji, prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody
08:45 Skrót informacji, prognoza pogody
08:50 Przegląd prasy zagranicznej
09:00 Serwis informacyjny, serwis sportowy, prognoza pogody
09:15 Skrót informacji, prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody
09:45 Skrót informacji, prognoza pogody
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis sportowy
10:30 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
11:00 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis sportowy
11:30 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
12:00 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis sportowy
12:30 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
13:00 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis sportowy
13:30 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
14:00 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis sportowy
14:30 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
14:00 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis sportowy
14:30 Nonstop, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
15:00 Wydarzenia Dnia, Prognoza pogody, Serwis sportowy
15:30 Wydarzenia Dnia, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
16:00 Wydarzenia Dnia, Prognoza pogody, Serwis sportowy
16:30 Wydarzenia Dnia, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
17:00 Wydarzenia Dnia, Prognoza pogody, Serwis sportowy
17:30 Wydarzenia Dnia, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
18:00 Wydarzenia Dnia, Prognoza pogody, Serwis sportowy
18:30 Skrót informacji
18:33 Teksty i konteksty
19:00 24 Godziny Wieczorem, Prognoza pogody, Serwis sportowy
19:30 24 Godziny Wieczorem, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
20:00 24 Godziny Wieczorem, Prognoza pogody, Serwis sportowy
20:30 Skrót informacji
20:33 Żadnych granic
20:47 Na wykroczeniu
21:00 24 Godziny Wieczorem, Prognoza pogody, Serwis sportowy
21:30 24 Godziny Wieczorem, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
22:00 24 Godziny Wieczorem, Prognoza pogody
22:30 Skrót informacji
22:33 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Z dnia na dzień, Prognoza pogody, Serwis sportowy
23:30 Z dnia na dzień, Prognoza pogody, Serwis biznesowy
00:00 Z dnia na dzień, Prognoza pogody, Serwis sportowy
00:30-05:28 Powtórki
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówka radia Tok FM (od 7 lutego)
Poniedziałek-piątek:
05:00-06:45 Piotr Maślak
06:45-07:00 Marek Horczyczak
07:00-10:00 Maciej Głogowski (poniedziałek) / Jan Wróbel (wtorek) / Karolina Lewicka (środa) / Roman Kurkiewicz (czwartek) / Jacek Żakowski (piątek)
10:00-13:00 Cezary Łasiczka
13:00-17:00 Jakub Janiszewski
17:00-20:00 Agnieszka Lichnerowicz
20:00-00:00 Ewa Podolska (poniedziałek, wtorek, piątek) / Paweł Sulik (środa, czwartek)
00:00-05:00 Powtórki programów (w piątki do 07:00)

Informacje i prognoza pogody: co kwadrans
Informacje o jakości powietrza: po Informacjach o 08:00 i 16:00
Informacje sportowe: 06:33, 07:33, 08:33, 09:33, 16:33, 17:33, 18:33, 20:33, 22:33
Informacje gospodarcze: 06:05, 09:05, 11:05, 14:05, 15:05, 18:05, 19:05
Informacje kulturalne: 10:17, 16:17, 18:17

Sobota:
07:00-09:00 Karolina Głowacka
09:00-10:00 Ranni politycy - Adam Ozga
10:00-11:00 Do zobaczenia - Patrycja Wanat
11:00-12:00 Po pierwsze gospodarka! - Tomasz Setta
12:00-13:00 Homo Science - Aleksandra Stanisławska i Piotr Stanisławski
13:00-14:00 Człowiek 2.0 - Jan Stradowski
14:00-15:00 Skołowani - Krzysztof Woźniak
15:00-16:00 Twój Problem - Moja Sprawa - Anna Gmiterek-Zabłocka
16:00-17:00 Tok na wysokich obcasach - Ewa Podolska
17:00-18:00 Poczytalni - Piotr Balazs
18:00-19:00 Szkoda czasu na złe seriale - Anna Piekutowska i Zuzanna Piechowicz
19:00-20:00 Kultura na tydzień - Marta Perchuć-Burzyńska
20:00-00:00 Ewa Podolska
00:00-07:00 Powtórki programów

Informacje i prognoza pogody: co pół godziny
Informacje sportowe: 07:33, 08:33, 09:33, 16:33, 18:33, 20:33, 22:33

Niedziela:
07:00-09:00 Anna Piekutowska
09:00-10:00 Magazyn Motoryzacyjny - Jacek Balkan i Sławomir Paruszewski
10:00-11:00 Wierzę w zwierzę - Dorota Sumińska
11:00-12:00 Podróże duże i małe - Przemysław Iwanczyk
12:00-13:00 Rusz się, na zdrowie - Przemysław Iwanczyk
13:00-14:00 Od kuchni - Paulina Nawrocka-Olejniczak
14:00-15:00 Magazyn Filozofa - Tomasz Stawiszyński
15:00-16:00 Praca od podstaw - Zuzanna Piechowicz
16:00-17:00 Poradnik podatkowy - Ewa Podolska
17:00-18:00 Historia Polski - Maciej Zakrocki
18:00-19:00 Sprawy różne - Karolina Lewicka
19:00-20:00 Andymateria - Anna Wacławik-Orpik i Anda Rottenberg
20:00-21:00 Wywiad Pogłębiony - Anna Wacławik-Orpik
21:00-00:00 Rytmy Sportu - Michał Waszkiewicz
00:00-05:00 Powtórki programów

Informacje i prognoza pogody: co pół godziny
Informacje sportowe: 07:33, 08:33, 09:33, 16:33, 18:33, 20:33, 22:33
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówka Anteny na 10.02.2022:

5:10 K11 - Nowe przypadki 12 (8)
5:50 Kuchnia kaszubska
6:00 Inforama
6:10 Pogoda
6:20 Nieustraszony (7-8)
8:15 Życie częstochowskie
8:30 Ryby na Pomorzu
9:00 Piotrkowska City
9:20 Co ludzie powiedzą (39)
10:00 Ryzykanci 34 (7)
11:00 Inforama
11:10 Pogoda
11:20 Zjawisko śmierci
11:45 Antena Sport
12:00 Rola
12:25 Co ludzie powiedzą (40)
13:05 Złomowisko PL
14:00 Nagi instykt przetrwania
15:00 Nieustraszony (8-9)
17:00 Inforama
17:15 Pogoda
17:25 Zagraniczni w Łodzi
17:45 Łowcy staroci
18:45 Strefa radości
19:00 Trzy chwile kabaretu
19:25 K11 - Nowe przypadki 12 (9)
20:10 Hitler - Strategia upadku
21:35 To wspaniałe życie
0:00 Laleczka (2019)
1:55 Wściekłość (2019)
3:50 Bracia Collins biorą się do roboty (3)
4:45 Prezentacja antenowa
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Nowa ramówka Radia Eska Warszawa (od 14 lutego)
Poniedziałek-czwartek:
06:00-09:00 Obudź się na Jankesa (Krzysztof Jankowski, Kamila Ryciak)
09:00-12:00 Hity na czasie (Filip Rudanacja)
12:00-15:00 Hity na czasie (Katarzyna Węsierska)
15:00-18:00 Wrzuć na luz (Jan Pirowski i Paweł Karpiński)
18:00-20:00 Gorąca 20 (Michał Sobkowski)
20:00-00:00 ImprESKA (Michał Hanczak)
00:00-06:00 Noc z Eską

Eska News: co godzinę oraz o 06:30, 07:30, 08:30
Tym żyje Warszawa: 06:57-16:57 co godzinę oraz o 06:31, 07:31, 08:31
Sport: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 10:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Eska City: 17:59, 18:59, 19:59, 20:59, 21:59
Pogoda: po Eska News
Informacje dla kierowców: od 06:15 do 08:45 i od 15:15 do 17:45 co pół godziny

Piątek:
06:00-09:00 Obudź się na Jankesa (Krzysztof Jankowski, Kamila Ryciak)
09:00-12:00 Hity na czasie (Rafał Adamczak)
12:00-15:00 Hity na czasie (Katarzyna Węsierska)
15:00-18:00 Wrzuć na luz (Jan Pirowski i Paweł Karpiński)
18:00-20:00 Gorąca 20 (Michał Sobkowski)
20:00-00:00 ImprESKA (Michał Hanczak)
00:00-02:00 ImprESKA in the mix
02:00-06:00 Noc z Eską

Eska News: co godzinę oraz o 06:30, 07:30, 08:30
Tym żyje Warszawa: 06:57-16:57 co godzinę oraz o 06:31, 07:31, 08:31
Sport: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 10:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Eska City: 17:59, 18:59, 19:59, 20:59, 21:59
Pogoda: po Eska News
Informacje dla kierowców: od 06:15 do 08:45 i od 15:15 do 17:45 co pół godziny

Sobota:
06:00-07:00 Tym żyła Warszawa - Magazyn Reporterów Eski
07:00-09:00 Obudź się na Jankesa: The Best Of
09:00-14:00 Weekend z hitami na czasie (Rafał Adamczak)
14:00-19:00 Weekend z hitami na czasie (Dawid Kowalczyk)
19:00-00:00 ImprESKA (Mariusz Wasilewski)
00:00-02:00 ImprESKA in the mix
02:00-06:00 Noc z Eską

Eska News: co godzinę
Tym żyje Warszawa: 08:57-14:57 co godzinę
Sport: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 10:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Eska City: 15:59, 16:59, 17:59, 18:59, 19:59, 20:59, 21:59
Pogoda: po Eska News

Niedziela:
06:00-09:00 Hity na czasie
09:00-14:00 Weekend z hitami na czasie (Rafał Adamczak)
14:00-19:00 Weekend z hitami na czasie (Dawid Kowalczyk)
19:00-00:00 ImprESKA (Mariusz Wasilewski)
00:00-01:00 Rap 20
01:00-06:00 Noc z Eską

Eska News: co godzinę
Sport: 06:03, 07:03, 08:03, 09:03, 10:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Eska City: 15:59, 16:59, 17:59, 18:59, 19:59, 20:59, 21:59
Pogoda: po Eska News
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówka ĘĄĆ na 14 lutego 1958:
14:00 Dziennik ĘĄĆ
14:25 Lalka - film
16:15 Kultura w Kyc - film
17:55 Kino Daniela Buhu - film
19:35 Dziennik ĘĄĆ
20:00 Zakończenie programu
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówka TST (Twoja Super Telewizja) na 16 lutego 1999:
5:30 Wstaje dzionek
7:45 Robert C. - serial obyczajowy
8:10 Zaszłość - serial komediowy
8:45 Trzech kamieni i kupa - serial komediowy
9:20 South Park
9:55 Teledyski takie se
11:00 Gotuj z Hitlerem
11:25 Co? Jak możesz hejtować - program poradnikowy
11:40 Wiadomości
11:55 Pogoda
12:00 U cioci na imieninach - serial komediowy
12:30 Sąd Pawła B. - paradokument
13:20 Przyszłość - program Radom-43
13:50 Rozmowy z Ewą Drzyzgą
14:15 South Park
15:00 Taniec z ****
15:35 Dziennik PiS - serial kryminalny
16:00 To nie dyskoteka - film obyczajowy
17:55 Król Lew
20:15 Wiadomości
20:35 Kalendarz
20:40 Sport Studio
20:45 Pogoda
21:00 Sport: Liga Ekstraklas: SV Toruń - BI Kutno
23:35 Teledyski takie se
1:00 Pożygnanie
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TeDo, 18.02.2022:
05:00-06:30 Program Cbeebies
06:30 Magazyn Wczoraj - publicystyka lokalna
07:00 Informacje TeDo
07:15 Poranek TeDo
08:00 Informacje TeDo
08:15 Poranek TeDo
09:00-11:55 Program Cbeebies
11:55 Co, gdzie, za ile - informator reklamowy
12:00 Informacje TeDo
12:20-14:00 Program Cbeebies
14:00 Informacje TeDo
14:15 Piątek - to zdrowie!
15:00-16:00 Program Cbeebies
16:00 Informacje TeDo
16:15-17:45 Program Cbeebies
17:45 Dorski informator komunalny
18:00 Informacje TeDo
18:20 Sport, Pogoda
18:30 Temat dnia
18:45 Magazyn narciarski
18:55 Co, gdzie, za ile - informator reklamowy
19:00-21:30 Program Cbeebies
21:30 Informacje TeDo
21:50 Sport, Pogoda
22:00 Temat dnia
22:15 Co, gdzie, za ile - informator reklamowy
22:20-05:00 Program Cbeebies
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

TVP 3 Częstochowa, 17 lutego 2001
6:00 Echa Regionów
6:30 Kaczorek Huey - ser. dla dzieci
7:05 Fixi, Foxi i przyjaciele - ser. anim.
7:30 Raport
7:50 Pogoda
8:00 Informator MPK
8:10 Rymy częstochowskie - magazyn kulturalny
8:45 Zbrodnie

9:00 Ogrody bez granic - ser. dok. prod. ang.
9:25 Książki z górnej półki
9:30 Telewizyjny magazyn przyrodniczy
10:00 Josephine (7/8) - serial prod. francuskiej
11:30 Niewiarygodna podróż w głąb ludzkiego ciała: Od narodzenia do śmierci - serial dok.
12:30 Polska, ktorej nie wisać
12:45 Złote rączki - serial poradnikowy
13:10 Zaproszenie - program krajoznawczy
13:30 Zwierzęta z bliska - serial pryrodniczy
14:30 Kino familijne: Cyrkowcy
14:55 Zwierzęta mrożnej północy - ser. dok. prod. fińskiej
15:25 Muzyka łączy pokolenia
16:00 Dziennik Regionów
16:10 Pogoda
16:15 Teletransmisja - poradnik dla młodzieży
16:40 Teleturniej - wieża
17:00 Co, gdzie, kiedy
17:10 Na Wolności - prezentacja filmów
17:20 Częstochowska praca
17:35 Tło - rozmowa dnia
18:00 Raport
18:20 Pogoda
18:25 Sport
18:35 Aktualności radomszczańskie
18:50 Ogłoszenia drobne

19:00 Kino wieczorne: Ryba w wannie - film fabularny
20:45 Reportaż z koncertu
21:00 Dziennik Regionów
21:25 Magazyn sportowy
21:40 Pogoda
21:45 Raport
22:00 Sport
22:10 Pogoda
22:25 Częstochowska policja - program kryminalny

22:50 Kino mocne: Akcja na Cherry Street - film kryminalny prod. amerykańskiej
0:35 VIII Festiwal Muzyki Kameralnej: Kwartet Śląski
2:20 Uniwersjada Zakopane 2001 - kronika
2:50 Rozmowy Jerzego Markuszewskiego z Jackiem Kuroniem
3:05 Słowo na niedzielę
3:15 Zakończenie dnia

TelePol, 30 kwietnia 2005:
5:45 Reebok Hip Hop
6:30 Rosyjska ruletka 7 (4)
7:30 Siatka
8:05 Wolność Słowa - program publicystyczny
8:45 Rotundy - serial dramat
9:20 Domowa kawiarenka
9:50 Wystarczy chcieć
10:00 Teraz wiesz!
10:15 Nowoczesny + (trzy odcinki)
11:00 Graj na żywo
12:00 Na zawsze razem
13:00 Szafa gra
13:55 Benny Hill
14:55 Pod tramwajem (5 odcinków)
17:25 Dom na 100%
17:45 Proszę państwa do willi - magazyn remontowy
18:15 Exclusive
18:45 Informacje flesz
19:00 Klinika samotnych serc
19:55 Informacje
20:15 Sport
20:25 Pogoda
20:35 Magazyn reporterski
20:55 Rozrywka bez ograniczeń - magazyn dowcipy/żarty/filmiki
21:30 Studio Lotto
21:45 Cela
23:55 Informacje nocne
0:15 Pogoda
0:30 Taksówkarz
2:35 Retransmisje sportowe
4:55 Pożegnanie
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TV4, 07.01.2008:
05:40 Sztukateria - magazyn kulturalny
06:05 Wielkie Happy Hour - program rozrywkowy
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV Market - magazyn reklamowy
08:30 mała Czarna - talk show
09:30 Zbuntowani - serial obyczajowy odc. 51
10:30 Big Brother 4.1 - reality show
12:25 Galileo - program popularnonaukowy
13:25 Wygraj fortunę - teleturniej
14:30 Big Brother 4.1 - reality show
16:30 Zbuntowani - serial obyczajowy odc. 52
17:30 Wydarzenia, pogoda
17:45 Hot Chat - program publicystyczny
18:00 mała Czarna - talk show
19:00 Happy Hour - program rozrywkowy
20:00 Glina czy łajdak - komedia kryminalna
22:00 Wydarzenia, sport, pogoda
22:40 Big Brother 4.1 - reality show
00:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
01:25 Benny Hill - program rozrywkowy
01:50 Galileo - program popularnonaukowy
02:40 Zakończenie programu
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

27.02.2022
Delta:
06:00 Dzień Dobry Polsko - Weekend
09:00 Siódmy dzień tygodnia
10:00 Projekt Cupid
10:55 Królowe życia
11:45 Ciężarówką przez Indonezję
12:45 24 Godziny
13:12 Pogoda
13:15 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver
14:15 China Express: podróż jedwabnym szlakiem
15:15 24 Godziny
15:42 Pogoda
15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - konkurs indywidualny
18:40 Pogoda
18:45 24 Godziny
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Zawód: Reporter
20:00 Damy i wieśniaczki. PL
21:00 Projekt Cupid
22:00 24 Godziny - Wydanie Wieczorne
22:32 Sport
22:37 Kronika Pucharu Świata w skokach narciarskich
22:42 Pogoda
22:45 Diabelska przełęcz - film prod. amerykańskiej
00:45 Kanał 24 Godziny

TVK:
06:00 Na topie - wywiad Marzeny Chełminiak
06:30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07:00 Mój przyjaciel Rufus
08:50 Mistrz kierownicy ucieka, cz. 1
10:50 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
11:20 Modna Moda - magazyn o modzie
11:50 Dekoratornia - magazyn
12:20 Myśl jak facet 2
14:30 Dziewczyny z drużyny
16:30 Troje pod przykrywką
17:30 Dziennik
17:52 Informacje sportowe
17:57 Prognoza pogody
18:00 Galileo
19:00 Trzej bracia
21:00 Dziennik
21:22 Informacje sportowe
21:27 Prognoza pogody
21:30 Stop Drogówka - magazyn policyjny
22:30 Snajper: Najlepsi z najlepszych
00:20 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
00:50 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
01:20 Wierna jak pies. Policjantki i Policjanci
02:50 Detektor - raport TVK
03:20 VIP - wydarzenia i plotki
03:50 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
04:20 Dekoratornia - magazyn
04:50 Telezakupy
Ostatnio zmieniony 26 lut 2022, 12:56 przez PatrZDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Point, 27.02.2022:
06:00 Muzyczny wake-up
08:30 Flintstonowie
09:00 Naruto
09:30 Dragon Quest: Przygoda Fly
10:00 Sam i Cat (2 odcinki)
11:00 Tech Week - program Kuby Klawitera
11:30 Victoria Znaczy Zwycięstwo (2 odcinki)
12:30 Nie ma to jak hotel (2 odcinki)
13:30 Z Kotarskim przez Polskę
14:30 Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
16:30 Point. Reportaż: Koniec Teamu X?
17:30 Jakubiak rozgryza Włochy
18:00 Miasta rytm. Krosno
19:00 O czym mowa?
19:15 Ploty na temat - London Calling
19:45 7 minut - wydarzenia dnia i Pogoda
20:00 Predators
22:00 Włatcy móch
22:30 7 minut - wydarzenia dnia i Pogoda
22:40 Włatcy móch
23:10 Shin-chan (2 odcinki)
00:10 Muzyczna noc
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TokSport, 01.03.2022:
07:00-12:00 Na dopingu
12:00-18:00 Strefa kibica
18:00-00:00 Sport na żywo w TokSport
00:00-07:00 TokSport night - pasmo powtórkowe

SportFlash: co 20 minut
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

03.03.2022
Blue FM:
06:00-10:00 Powstanie - Łukasz Ciechan Ciechański
10:00-15:00 Pop non-stop - Michał Żołądkowski
15:00-19:00 Pop non-stop - Jan Bajorek
19:00-23:00 Pop non-stop - Maciej Narożny
23:00-06:00 Pop non-stop

Informacje Radia Blue FM: co godzinę od 06:00 do 23:00 oraz o 06:30, 07:30, 08:30, 09:30
Sport: po Informacjach o 07:00, 09:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 i 21:00
Pogoda: po Informacjach
Informacje dla kierowców: co pół godziny od 06:00 do 10:00 oraz co godzinę od 15:00 do 19:00

Radio Klasyka:
06:30-09:30 Klasyczny poranek - Tomasz Obertyn
09:30-15:00 Muzyka klasyczna i filmowa w najlepszych wykonaniach
Zawsze po 11:00 i 19:00 - Muzyka filmowa
Zawsze po 14:00 - Chwila relaksu
15:00-20:00 Program popołudniowy - Kamil Wróblewski
20:00-22:00 Między wartkim dniem a snem
22:00-00:00 Najpiękniejsze melodie: od początku do końca

Wiadomości: co pół godziny od 06:45 do 09:15
Wiadomości dla kierowców: od 06:30 do 09:30 co pół godziny
Pogoda: od 06:31 do 09:31 co kwadrans
Co jest grane: 15:15, 16:15, 17:15, 18:15
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4298
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

(by @Garhus)

12.03.2003

PRT TV1
06:00 PRT o poranku (Dziennik w trakcie)
09:00 Dziennik, Pogoda
09:15 Poranne Espresso
09:30 Telewizja Dzieciom: Przygody Misia Colargola; serial animowany dla dzieci
09:55 Telewizja Dzieciom: Klub Małych; program dla dzieci
10:20 Telewizja Dzieciom: Czytanie na dzień dobry; program dla dzieci
10:30 Telewizja Dzieciom: Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc. 3 - O dużym znaczeniu małych rzeczy; serial animowany prod. kanadyjskiej
10:55 Telewizja Dzieciom: Animowane bajki świata; - Czerwone wzgórze; serial animowany prod. angielskiej
11:10 Telewizja Dzieciom: Gnomy
11:40 Telewizja Dzieciom: Plastusiowy pamiętnik
11:50 Telewizja Dzieciom: Mały pingwin Pik Pok
12:00 Dziennik o dwunastej, pogoda
12:30 Reporterzy; powt.
13:30 Dwa światy (18) - serial fantastyczno-przygodowy, Pol. Australia.
14:00 Nowa Ziemia (20) - serial s-f. USA 1994
15:00 Pokolenia (1071) - powt.
15:30 Dziennik po południu, Pogoda
15:50 Eurobarometr
16:00 Na zawsze razem (15) - serial obycz.; wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
17:00 Kraj się śmieje; cz. 1 - Wady...; prog. kabaretowy
18:00 Pokolenia (1072); telenowela
18:30 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
19:30 Dziennik - główne wydanie
20:00 Gole, punkty, sekundy
20:10 M jak miłość (127) - serial obycz.
21:00 Kochaj mnie - telenowela dok.
21:30 Czas pytań - program publicystyczny
22:30 Prawo i porządek (8) - serial kryminalny prod. USA
23:30 Przed północą - magazyn PRT 24
00:00 Dziennik o północy, Biznes
00:20 Kino nocnych marków; Niezwykły wieczór - film obyczajowy prod. USA (88')
01:55 Dziennik (powt. z 19:30)
02:30 Gole, punkty, sekundy (powt. z 20:00)
02:40 Pokolenia (1072) - powt.
03:10 M jak miłość (127) - powt.
04:00 Zakończenie programu

PRT TV2 (WAW)
06:00 Euronews w języku polskim
07:00 That's English - nauka języka angielskiego
07:30 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
08:00 Kiosk przy Wspólnej; poradnik dla ubezpieczonych
08:10 Diagnoza - mag. medyczny
08:30 Imperium brytyjskie w kolorze; - Spotkanie z przeznaczeniem
09:00 Podróże w czasie i przestrzeni; Wielki biały rekin
10:00 Mroczny rycerz (16) - serial fantastyczno-przygodowy prod. Wlk. Bryt, N. Zelandia
11:00 Bezpiecznie z PRT
11:30 Obraz niekontrolowany
12:00 V4 - magazyn krajów wyszehradzkich
12:30 Telewizyjny Kurier Warszawski (WAW)
13:00 Wędrówki przyrodnicze; - Niedźwiedzie złodziejskie; serial dokumentalny prod. angielskiej; wyk: David Attenborough (narrator)
14:00 Siódme niebo - familijny prod. USA
15:00 Euroquiz - prog. dla młodzieży
15:30 Rower Błażeja - prog. dla młodzieży
16:00 Moda na sukces (1862) - telenowela, USA
16:30 Łowcy antyków - program rozrywkowy
17:30 Telewizja Dzieciom: Plastusiowy pamiętnik
17:40 Telewizja Dzieciom: Mały pingwin Pik Pok
17:50 Telewizja Dzieciom: Witaj Franklin; serial anim. Kanada
18:20 Książki na zimę
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski (WAW)
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej - "Interpretacje"; reportaż Grażyny Ogrodowskiej
20:10 Dar miłości - dramat prod. USA (90')
21:30 Paragraf 148 - kara śmierci; - Mięso; [tylko dla dorosłych]
22:00 Polska bez fikcji; Święte dzieci; film dokumentalny Grzegorza Linkowskiego
22:30 Panorama - mag. informacyjno-publicystyczny
23:10 Pogoda
23:15 Telewizyjny Kurier Warszawski (WAW)
23:30 Do piekła i z powrotem. Dzieje Tanjas - film dokumentalny prod. australijskiej
00:30 W przebraniu mordercy - thriller prod. USA (101')
02:20 Euronews w języku polskim
03:30 Zakończenie programu
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Linux Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Russia Today, 1.04.2022:
6:00 There is no program, go outside!

haha fantastycznie
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio/TV [FAKE]”