[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Tutaj znajdują są tematy związane z radiem i telewizją
Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Linux Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Przykładowa ramówka Interii 24:
6:00 Interia
6:20 Pogoda
6:30 Interia
6:50 Pogoda
7:00 GeekWeek News
7:10 Zielona Interia
7:20 Pogoda
7:25 Pomponik
7:30 Horoskoperia
7:45 Tylko dobre wieści
7:55 Pogoda
8:00-11:00 Interia / Pogoda
11:00 Interia
11:15 Sport
11:20 Pogoda
11:25 Pomponik
11:30-13:00 Interia / Sport / Pogoda / Pomponik
13:00 Interia Extra
13:30 Kultura 24
13:45 Biznes
13:55 Pogoda
14:00 GeekWeek News
14:10 Zielona Interia
14:20 Pogoda
14:30 Księga kryminalna
15:00 Raport popołudniowy
15:20 Pogoda
15:25 Pomponik
15:30 Rozmowa Interii
15:45 Interia Flesz
15:55 Pogoda
16:00-19:55 Interia / Sport / Pogoda
20:00 Informacje dnia
20:25 Dziś wieczorem
20:40 Sport
20:45 Pogoda
20:50 Bliski punkt
21:00 Interia Wieczór
22:00 Bliski punkt+
22:30 Interia Extra
23:00 GeekWeek News
23:15 Zielona Interia
23:25 Pogoda
23:30 Interia
23:50 Sport
23:55 Pogoda
0:00 Interia by night
0:45 Sport
0:50 Pogoda
1:00 Pasmo powtórkowe
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Linux Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Canal+, 5.04.1999:
06.55 Pogoda+
07.00 Diabelski Młyn - filmy animowane
07.20 Aktualności filmowe
07.30 Muzyczny budzik
08.00 Futbol Mundial
08.30 (K) Kochane urwisy (The Right Connections) - komedia, USA 1997, reż. Cuck Vinson, wyk. Melisa Joan Hart, M.C. Hammer, Belinda Metz, Elisabeth Brian Hart (92 min)
10.05 Info+
10.20 Pogoda+
10.30 (K) Rozkwit i upadek Domu Guccich - film dokumentalny
11.55 (K) Góra Dantego (Dante's Peak) - film sensacyjny, USA 1996, reż. Roger Donaldson, wyk. Pierce Brosnan, Linda Hamilton, Charles Hallahan (104 min)
13.45 (K) Absolwent (The Graduate) - film obyczajowy, USA 1967, reż. Mike Nichols, wyk. Dustin Hoffman, Katharine Ross, Anne Bancroft (101 min)
15.30 (K) Tajemnice oceanów - serial dokumentalny
16.00 (K) Star Trek - Pierwszy kontakt (Star Trek: First Contact) - film SF, USA 1996, reż. Jonathan Frakes, wyk. Patrick Stewart, Jonathan Frakes (106 min)
18.05 (K) Traszka Neda 2 - serial animowany
18.35 Nie przegap
18.45 Z pierwszej piłki - magazyn piłki nożnej
19.00 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
19.00 Info+
19.15 Minisport+
19.20 Pogoda+
19.30 Gry+
19.50 Sto zdjęć naszego stulecia - serial dokumentalny
20.00 (K) Grunt to rodzinka 2 (A Very Brady Sequel) - komedia, USA 1996, reż. Arlene Sanford, wyk. Shelley Long, Gary Cole, Tim Matheson, Henriete Mantel (86 min)
21.30 (K) Szalone bale absolwentów w USA - film dokumentalny
22.20 (K) Wejście smoka (Enter the Dragon) - film sensacyjny, USA/Hong Kong 1973, reż. Robert Clouse, wyk. Bruce Lee, John Saxon, Jim Kelly, Ahna Capri (95 min)
00.00 (K) Nagła śmierć (Suden Death) - film sensacyjny, USA 1995, reż. Peter Hyams, wyk. Jean-Claude Van Damme, Powers Boothe, Ross Malinger, Whittini Wright (105 min)
01.50 (K) W szponach Brooklynu (A Brooklyn State of Mind) - dramat sensacyjny, USA 1996, reż. Frank Rainone, wyk. Danny Aiello, Vincent Spano, Ricky Aiello, Tony Danza (86 min)
03.20 (K) Naprawdę wczoraj - komedia, Polska 1963, reż. Jan Rybkowski, wyk. Andrzej Łapicki, Beata Tyszkiewicz, Ewa Krzyżewska, Gustaw Holoubek (87 min)
04.50 (K) Wampir w Brooklynie (Vampire in Brooklyn) - komedia, USA 1995, reż. Wes Craven, wyk. Eddie Murphy, Angela Basset, Allen Payne, Kadeem Hardison, John Witherspoon (98 min)
06.30 Zakończenie dnia
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

RTT Jeden, 21.03.2022:
06:00 To już dzień (w tym: Wiadomości i Pogoda co 30 minut, Sport i Biznes co godzinę)
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda
09:15 Kwadrans po dziewiątej - program poradnikowy
10:35 W obiektywie - magazyn reporterów zagranicznych
11:05 Oddział specjalny: Kalisz - serial kryminalny
12:00 Wiadomości w południe
12:17 Pogoda
12:20 Agrodziennik
12:30 Niezwykłe podróże koleją - Tunezja
13:25 Telewizyjny klub niesłyszących
14:00 Czego chce dziewczyna? - talk-show
15:00 Wiadomości
15:10 Moda na sukces - serial prod. amerykańskiej
16:05 Stało się - program satyryczny
17:00 Dziennik
17:25 Pogoda
17:30 Znak jakości - magazyn dla konsumentów
18:00 AZ-Quiz - teleturniej
18:30 Kamienice - telenowela
19:00 Dziennik
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Na pomoc!
20:00 Konfrontacje - program publicystyczny
20:55 Kocham cię, Güero - telenowela prod. meksykańskiej
22:00 Dziennik
22:30 Sport
22:38 Pogoda
22:40 Nagła śmierć - film prod. amerykańskiej
00:00 Wiadomości
00:05 Hakerzy, nowi najemnicy Putina
01:05 Wieczorówka - komedia prod. amerykańskiej
03:10 Wiadomości teletekstu RTT
03:15 Był taki dzień
03:20 Zakończenie programu
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

MTV Radio (od 28.03):
Poniedziałek-czwartek:
Pogoda, wiadomości, sport, traffic - bez zmian: Serwisy informacyjne (MTV Niusy) co godzinę o :55 (nieliczne dodatkowe wydania :25), serwisy drogowe (Muzyczna autostrada) o :15 (rano i po południu), pogoda po serwisach, sport (MTV Sport) w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych
4:00-6:00 Przed świtem
6:00-10:00 MTV Budzi!
10:00-14:00 Przerwa w pracy
14:00-15:00 MTV Bites - niusy
15:00-18:00 Wrzuć na luz
18:00-19:00 Godzina dla Ukrainy
19:00-21:00 audycje autorskie (cz. 1)
(pn) Najlepsze europejskie
(wt-śr) M jak muzyka
(cz) Hot New Chart Plus
21:00-23:00 audycje autorskie (cz. 2)
poniedziałek - Trochę o Automobilach - o motoryzacji, transporcie i pojazdach
wtorek - Tech i Gry - o technologiach, grach i tym co się dzieje w świecie nauki
środa - Polska środa
czwartek - Kortezacja
23:00-4:00 Moc nocy

Piątek:
Serwisy informacyjne co godzinę o :55 (wyjątek: 23:55-2:55, nieliczne serwisy :25), serwisy drogowe o :15 (rano i po południu), pogoda po serwisach, sport podobnie jak w tygodniu
4:00-6:00 Przed świtem
6:00-10:00 MTV Budzi!
10:00-14:00 Przerwa w pracy
14:00-15:00 MTV Bites - niusy
15:00-18:00 Wrzuć na luz
18:00-20:00 Hot New Chart
20:00-23:00 MTV Radio Night Fever
23:00-3:00 MTV Night Mix (pasmo z różnymi programami radiowymi czy setami muzycznymi)
3:00-6:00 Nightrider

Sobota:
Bez serwisów drogowych, serwisy do godziny 19, serwisy sportowe rano i w ramach Klubu MTV Radia
6:00-10:00 MTV Budzi! Weekend
10:00-11:00 Polska generacja M - muzyka
11:00-14:00 Ty wybierasz
14:00-18:00 Wehikuł czasu MTV
18:00-19:00 Gwiazdozbiór MTV Radia - wywiady z muzykami
19:00-0:00 Klub MTV Radia
0:00-3:00 Klub MTV Radia - MTV Mix
3:00-6:00 Nightrider
Niedziela:
Do serwisów i pogody dołączają trzy serwisy sportowe w godzinach popołudniowych na życzenie słuchaczy
6:00-10:00 MTV Budzi! Weekend
10:00-11:00 MTV Bites Tydzień
11:00-13:00 Spędź weekend z Jankesem
13:00-16:00 MTV Fresh
16:00-18:00 MTV Base
18:00-20:00 MTV Radio Unplugged / MTV Live (na zmianę lub w przypadku gdy koncert nie może sie odbyć)
20:00-21:00 MTV Sport
21:00-0:00 Jak w książce
0:00-4:00 Z niedzieli na poniedziałek

MTV Radio - M w muzyce!
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Pingłino
Już nie taki nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 12 lut 2021, 9:17
Lokalizacja: Warszawa Ursyn... to znaczy Malediwy
    Windows 10 Chrome

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: Pingłino »

Omega TV, 03.04.2011
6:00 Dziki Zachód - western, USA 1916
8:15 Donut Shop - telezakupy
18:50 Mądra wróżka - program ezotoryczny na żywo
19:55 Pistolety - magazyn militarny, Polska 1997
20:30 Film
22:50 Kasa do wygrania
23:55 Noc Marzeń - magazyn dla mężczyzn, Polska 2011, 18+ (PREMIERA!)
0:25 Przerwa

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówka TelePol, 5.04.2022:
5:30 Telekabaret
6:00 Fungisy 2 (5-7)
6:45 Mieszkanie na szybko
7:30 Gierki+
7:50 GeekWeek News
8:00 Porannik
10:00 Jellystone
10:30 Między Nami, Misiami
11:00 Między Nami, Misiami
11:30 Hero 108
12:00 Informacje dnia
12:10 Pogoda
12:20 Maxima rozdaje Ukrainie
12:45 GeekWeek News
13:00 Remonty według Wojtka
13:30 Udekoruj mój dom
14:00 Nóż widelec
14:20 Galileo
15:20 Informacje dnia
15:30 W pół do czwartej
16:15 Informacje dnia
16:20 W pół do czwartej
17:00 Xaleje
17:30 Najlepsze lata
18:00 Najlepsze lata
18:30 Zwierzęta domowe
19:00 Cartoonito w TelePol
19:50 GeekWeek News
20:00 Informacje dnia
20:30 Dziś wieczorem
20:40 Sport
20:45 Pogoda
20:50 Bliski punkt
21:00 Xaleje
21:30 To jest wojna
22:05 Kronika
0:15 Hitman
2:00 Znikąd donikąd
3:45 Radio '89
4:45 Polska w nocy
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Delta, 14.04.2022:
05:00 Muzyka o świcie
05:30 Dzień Dobry Polsko
09:00 Projektujmy miłość - telenowela meksykańska
10:00 Gogglebox. Przed Telewizorem 15, odc. 13/17
10:55 SOS Ekipy w akcji, odc. 29/60
11:50 Damy i wieśniaczki. Ukraina, sez. 6, odc. 1/20
12:45 Wydarzenia
13:10 Pogoda
13:15 Lingo
13:45 Simpsonowie
14:45 Usłyszeć każdego - talk-show
15:45 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Spory sądowe
17:10 Lingo
17:45 Najsłabsze ogniwo
18:30 Wydarzenia
19:00 Wydarzenia Sport
19:05 Pogoda
19:10 Mecz towarzyski: Lechia Gdańsk - Szachtar Donieck
22:00 Wydarzenia
22:35 Wydarzenia Sport
22:40 Pogoda
22:45 Holiday - film polsko-niemiecki
00:40 Dobra robota, odc. 12/17
01:35 Nagi instynkt przetrwania
02:30 DeFacto
03:00 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sez. 2, odc. 8/20
04:00 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sez. 2, odc. 9/20
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówka Radia WM (obowiązująca od marca 2022 roku):
Poniedziałek-piątek:
05:30-10:00 Wstawaj, Warszawo!
10:00-14:00 WM w pracy
14:00-18:00 WM po południu
18:00-19:00 60 minut - godzina reporterów
19:00-00:00 WM wieczorem
00:00-05:30 WM nocą

Serwisy informacyjne: od 05:30 do 17:30 co 30 minut, od 18:00 do 05:00 co godzinę
Sport: po 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00
Biznes: po 08:30, 13:00 i 17:00
WM Kulturalnie: od 18:30 do 23:30 co godzinę
Traffic i pogoda: między 05:30 a 00:00 co 30 minut, od 00:00 do 05:00 co godzinę

Sobota:
06:00-10:00 Wstawaj, Warszawo! The Best Of
10:00-06:00 Weekendowy maraton hitów

Serwisy informacyjne: co godzinę
Sport: po 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00
Traffic i pogoda: między 05:30 a 00:00 co 30 minut, od 00:00 do 05:00 co godzinę

Niedziela:
06:00-09:00 Weekendowy maraton hitów
09:00-10:00 Tydzień w Warszawie i Mazowszu
10:00-00:00 Weekendowy maraton hitów
00:00-05:30 WM nocą

Serwisy informacyjne: co godzinę
Sport: po 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00
Traffic i pogoda: między 05:30 a 00:00 co 30 minut, od 00:00 do 05:00 co godzinę
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
K03a
Student
Posty: 4298
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: tam gdzie ja
    Windows 8.1 Chrome
Kontakt:

[TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: K03a »

(od @tobiasz)

Fragmenty ramówek Ósemki K1 na 8 i 15 maja 2022 roku:
8.05.2022:
5:05 Victor i Valentino
5:30 Infotekst
6:05 Z archiwum Magazynu: Magazyn Kreskówkowy - wydanie z 21.06.2019
6:30 Witaj WEEKEND! - na żywo
8:00 SpongeBob Kanciastoporty
8:25 Niesamowity świat Gumballa
8:50 Harmidom
9:15 Greenowie w wielkim mieście
9:40 Między nami, misiaczkami
10:05 Sowi dom
10:30 Craig znad Potoku
11:00 info8
11:15 Molly i Duch
11:40 Młodzi Tytani: Akcja!
12:05 Wróżkowie chrzestni
12:30 Płazowyż - The Three Armies/The Beginning of the End (powtórka)
12:55 Magazyn Kreskówkowy - wydanie specjalne (na żywo)
14:00 Płazowyż - (przed)FINAŁ SERIALU ("All In" - premiera)
15:00 Magazyn Kreskówkowy - wydanie specjalne (cd.)
16:00 SpongeBob Kanciastoporty
16:25 Niesamowity świat Gumballa
16:50 Harmidom
17:15 Craig znad Potoku
17:40 Greenowie w wielkim mieście
18:05 Pocztowa Góra
18:35 Sowi dom
19:00 info8
19:30 Studio Niedziela - na żywo (wspólnie z MK24)
20:10 SpongeBob Kanciastoporty
20:35 Niesamowity świat Gumballa
...

15.05.2022:
...
2:35 Fungisy!
3:00 Dobra nocka z Infotekstem
5:50 Powitanie i program dnia
5:55 Płazowyż: Taki jaki jest, taki jaki był - dokument
6:30 Witaj WEEKEND! - na żywo
8:00 SpongeBob Kanciastoporty
8:25 Niesamowity świat Gumballa
8:50 Harmidom
9:15 Greenowie w wielkim mieście
9:30-12:55 MARATON SPECJALNY: Płazowyż - najważniejsze momenty:
9:30 Anna czy bestia? / Przyjaciele
9:55 Podatek / Ucieczka z więzienia
10:20 Znowu razem
10:45 Marcela
11:10 Prawdziwe oblicze
11:40 Ucieczka na Płazowyż
12:05 All In (powtórka)
12:55 Magazyn Kreskówkowy - wydanie specjalne (na żywo)
13:51 Specjalny blok reklam
14:00 Płazowyż - OSTATNI ODCINEK ("The Hardest Thing" - premiera)
14:35 Magazyn Kreskówkowy - wydanie specjalne (cd.)
15:30 Trzymajmy się razem, czyli pamiętnik z Płazowyżu - reportaż (premiera)
16:20 SpongeBob Kanciastoporty
16:50 Star Butterfly kontra siły zła - Cleaved (finał z 19.05.2019)
17:15 Sowi dom
17:40 Molly i Duch
18:05 Niesamowity świat Gumballa
18:30 Harmidom
19:00 info8
19:45 Dobry Wieczór KK! - wydanie specjalne (na żywo z Los Angeles II)
20:30 SpongeBob Kanciastoporty
20:55 Niesamowity świat Gumballa
21:20 Craig znad Potoku
21:45 Greenowie w wielkim mieście
22:00 MK Niedziela - na żywo
22:45 Fineasz i Ferb
...
#SolidarniZUkrainą || #СолідарністьзУкраїною
Skupiam się na różnych wizjach Polski i wymyślonych krajach, w tym Kraju Kreskówkowym stworzonym przez Tobiasza.

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Linux Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

jeszcze dziś w jedynce
20:00 sałata
21:00 łaskotki
21:37 mortadela mortadela
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówka TelePol na 22 kwietnia 2022:

5:30 Telekabaret
6:00 Między nami, Misiaczkami (3)
6:15 Niesamowity Świat Gumballa 5 (11)
6:30 SpongeBob Kanciastoporty 12 (5a/5b)
7:00 Lulu
7:30 Studio Informacyjne: 17.04.2022
7:50 GeekWeek News
8:00 Porannik
10:00 Trudy rodzinne
10:55 Udekoruj mój dom
11:30 Xaleje 5 (13)
12:00 Informacje dnia
12:10 Pogoda
12:20 GeekWeek News
12:30 Liceum im. Tomka K
13:15 Zwierzęta domowe
13:40 Sposoby na psa
14:15 Życie po Najlepszych latach
14:45 Życie po Najlepszych latach
15:15 Sport
15:20 Informacje dnia
15:25 Pogoda
15:30 W pół do czwartej
16:15 Informacje dnia
16:20 W pół do czwartej
17:15 Eter
19:30 Cartoonito
20:00 Informacje dnia
20:30 Dziś wieczorem
20:40 Sport
20:45 Pogoda
20:50 Bliski punkt
21:00 Kurier
23:20 Posterunek graniczny
1:00 Ostatni dzwonek
2:55 Życie Pi
5:00 Polska w nocy
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Linux Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Ramówka telewizji Muszyński Jan na 28.12.2035:
5:10 Telezakupierdalacz
6:10 Wygraj i dostań wpierdol - teleturniej
6:55 Mosquito - program kabaretowy
7:45 Idealna niania
8:30 Pogoda
8:40 Porno
9:00 Sport
9:30 Shopee - 20 minut męczenia tamtą reklamą
9:50 Środki na biegunkę
10:25 Ćwicz taniec brzucha z nami!
11:00 Detektywi (5 odcinków)
14:00 Porno
14:15 Sport
14:20 Pogoda
14:30 Chityna: winna konstrukcja
15:00 Mosquito
15:45 Miodowe belki (4)
16:20 Idealna niania (57)
17:00 Sprzątaczki (22)
17:45 Mam gazetę! (52)
18:15 Safartele - dokument o zwierzętach
18:40 Czerwony ludzik (174)
19:00 Porno
19:15 Pogoda
19:25 Może jutro - film twórców "Bardzo nigdy"
21:05 MMA: Michał Winnicki vs Maciej Dobrowolski - powtórka, Liechtenstein 2000
23:30 Przyłębska - film fabularny o sędzi z TK
1:00 Film fabularny
2:45 Porno
3:00 Malanowski i partnerzy
4:00 Zakończenie programu

Dlaczego to jest kanał o farmaceucie, i dlaczego zamiast "Wiadomości" mamy jakieś porno?
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

kubq170407
Już nie taki nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2022, 18:53
    Windows 10 Chrome

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: kubq170407 »

Ramówka Disney Channel żeby wkurwić Walaszka, 04.05.2022

6:00 Dziewczyna, chłopak, itd.
6:25 Dziewczyna, chłopak, itd.
6:50 Dziewczyna, chłopak, itd.
7:15 Dziewczyna, chłopak, itd.
7:40 Dziewczyna, chłopak, itd.
8:05 30 reklam Shopee
8:20 Dziewczyna, chłopak, itd.
8:45 Dziewczyna, chłopak, itd.
9:10 Dziewczyna, chłopak, itd.
9:35 Dziewczyna, chłopak, itd.
10:00 Dziewczyna, chłopak, itd.
10:25 50 reklam Shopee
10:50 Dziewczyna, chłopak, itd.
11:15 Dziewczyna, chłopak, itd.
11:40 Dziewczyna, chłopak, itd.
12:05 Dziewczyna, chłopak, itd.
12:30 Dziewczyna, chłopak, itd.
12:55 100 reklam Shopee
13:45 Dziewczyna, chłopak, itd.
13:49 yyyy usterka techniczna
21:37 Mortadela, Mortadela
21:38 Dziewczyna, chłopak, itd.
22:03 220 reklam Shopee
23:53 jakiś filler
0:00 koniec dnia

chyba nie wziąłem dzisiaj swojego Setaloftu, przepraszam i do usłyszenia
marcinek smierdzi :oops:

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Linux Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

kubq170407 pisze: 04 maja 2022, 12:51 Ramówka Disney Channel żeby wkurwić Walaszka, 04.05.2022

6:00 Dziewczyna, chłopak, itd.
6:25 Dziewczyna, chłopak, itd.
6:50 Dziewczyna, chłopak, itd.
7:15 Dziewczyna, chłopak, itd.
7:40 Dziewczyna, chłopak, itd.
8:05 30 reklam Shopee
8:20 Dziewczyna, chłopak, itd.
8:45 Dziewczyna, chłopak, itd.
9:10 Dziewczyna, chłopak, itd.
9:35 Dziewczyna, chłopak, itd.
10:00 Dziewczyna, chłopak, itd.
10:25 50 reklam Shopee
10:50 Dziewczyna, chłopak, itd.
11:15 Dziewczyna, chłopak, itd.
11:40 Dziewczyna, chłopak, itd.
12:05 Dziewczyna, chłopak, itd.
12:30 Dziewczyna, chłopak, itd.
12:55 100 reklam Shopee
13:45 Dziewczyna, chłopak, itd.
13:49 yyyy usterka techniczna
21:37 Mortadela, Mortadela
21:38 Dziewczyna, chłopak, itd.
22:03 220 reklam Shopee
23:53 jakiś filler
0:00 koniec dnia

chyba nie wziąłem dzisiaj swojego Setaloftu, przepraszam i do usłyszenia
haha aż się uśmiałem a tak naprawdę to

NIE!
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Obecna ramówka NRJ Energy:
poniedziałek-czwartek
06:00 - 10:00 Obudź się z energią
10:00 - 14:00 10 Hitów Jeden Po Drugim
14:00 - 17:00 Siłownia
17:00 - 18:00 Energy szuka słuchaczy
18:00 - 20:00 Gorąca 20
20:00 - 23:00 Energy w klubie
23:00 - 06:00 Hit Music Only
piątek:
06:00 - 10:00 Obudź się z energią
10:00 - 14:00 10 Hitów Jeden Po Drugim
14:00 - 17:00 Siłownia
17:00 - 18:00 Energy szuka słuchaczy
18:00 - 20:00 Gorąca 20
20:00 - 22:00 Energy Party
22:00 - 01:00 NRJ Extravadance
01:00 - 07:00 Hit Music Only
sobota:
07:00 - 09:00 NRJ Weekend
09:00 - 13:00 Wasze wybrane
13:00 - 18:00 10 Hitów Jeden Po Drugim
18:00 - 22:00 Energy Party
22:00 - 23:00 Energy In The Mix
23:00 - 01:00 NRJ Extravadance
01:00 - 07:00 Hit Music Only
niedziela:
07:00 - 11:00 NRJ Weekend
11:00 - 17:00 Hit Music Only
17:00 - 20:00 NRJ Euro Hot 30
20:00 - 23:00 Energy Relax
23:00 - 6:00 Hit Music Only

RMF Gold (piątek):
6:00-10:00 Ni w 6 ni w 10
10:00-12:00 Tylko złota muzyka
12:00-13:00 10 największych przebojów Krzysztofa Krawczyka
13:00-16:00 Twoja ulubiona muzyka po południu
16:00-18:00 Legendarny Darek
18:00-20:00 Legend 20
20:00-0:00 Disco 70-90
0:00-6:00 Złota Polska Muzyka / magazyny RMF24

Planeta FM, poniedziałki:
Serwisy informacyjne ("News FM") pomiędzy 6:00 a 20:00, pogoda ("Za oknem") 7:00-15:00, informacja imprezowa o 16:55, 17:55, 18:55 i 19:55, informacja gamingowa o 13:40
5:45-6:00 Strefa gamingu
6:00-10:00 Energetyk - następca "Rannych harców"
10:00-13:00 Bartłomiej Traczyk
13:00-14:00 Gamingeria - prowadzi Hubert Jacwoń, audycja we współpracy z Gameplanet
14:00-17:00 Paweł Reszczyński
17:00-19:00 Strefa zamknięta - miks muzyczny, prowadzony różnie, ale w duecie
19:00-22:00 Fresh Top 30
22:00-23:00 powtórka setu z soboty
23:00-5:45 Playlista FM
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ulma, 15.05.2022:
05:58 Poranek Ulmy 24
09:00 Nowa Maja w ogrodzie
09:30 Akademia Ogrodnika
09:35 Plotkomania
10:10 Polityczne śniadanie Romana Bygdanowskiego
11:10 Dobra robota
12:10 Królowe życia
13:00 Fakty - wydanie specjalne
15:55 Wnętrze do poprawki - domy gwiazd
16:25 Ślub od pierwszego wejrzenia
17:25 Tak smakuje dziękuję
18:00 Totalne remonty Szelągowskiej
19:00 Fakty - wydanie główne
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Granice
22:00 Fakty wieczorne
22:50 Sport
22:55 Pogoda
23:00 Kreskówkowy tydzień
23:20 To tylko kilka dni
00:15 Aż do śmierci
02:00 Królowe życia
02:25 Królowe życia
02:50 Królowe życia
03:15 Usterka
03:40 Kto was tak urządził
04:10 Kto was tak urządził
04:40 Muzyczny budzik
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

MTV Radio (od 13.06):
Poniedziałek-czwartek:
Serwisy informacyjne bez zmian
5:00-10:00 MTV Budzi!
10:00-18:00 Gramy, nie mówimy!
18:00-19:00 Godzina dla Ukrainy
19:00-21:00 audycje autorskie (cz. 1)
(pn) Najlepsze europejskie
(wt-śr) M jak muzyka
(cz) Hot New Chart Plus
21:00-0:00 Wrzuć na luz (lato)
0:00-5:00 Przed świtem

Piątek
Serwisy bez zmian, jak od 28.03
5:00-10:00 MTV Budzi!
10:00-18:00 Gramy, nie mówimy!
18:00-20:00 Hot New Chart
20:00-23:00 MTV Radio Summer Mix
23:00-3:00 MTV Night Mix
3:00-6:00 Nightrider

Sobota:
Bez zmian, jak od 28.03 z serwisami tylko z dodatkowym serwisem o 20:00
6:00-10:00 MTV Budzi! Weekend
10:00-11:00 Polska generacja M - muzyka
11:00-14:00 Ty wybierasz
14:00-16:00 Pokój rapu
16:00-18:00 M w muzyce
18:00-20:00 Kiełbaska z grilla
20:00-1:00 Klub MTV Radia (MTV Radio Summer Mix)
1:00-6:00 Klub MTV Radia - MTV Night Mix

Niedziela:
bez zmian
6:00-10:00 MTV Budzi! Weekend
10:00-11:00 MTV Bites Tydzień
11:00-13:00 Spędź weekend z Jankesem
13:00-15:00 Kortezacja
15:00-18:00 Blondynka w studiu (tak, wraca Pawlikowska)
---- (to pasmo będzie zajmowane przez koncerty, wtedy będą obsuwy)
18:00-20:00 MTV Radio Unplugged / MTV Live
20:00-22:00 MTV Sport
22:00-0:00 Jak w książce
0:00-1:00 Poligon - nowa powieść dziennikarzy MTV Radia
1:00-5:00 M w muzyce


TVC, 23.05.2022:
5:30 Dzika kuchnia
6:00 TVC Info
6:10 Punkt szósta dziesięć (cz. 1) - poranek TVC
7:00 TVC Info
7:10 Punkt szósta dziesięć (cz. 2)
8:00 TVC Info
8:10 Rozmowa dnia
8:25 Klub Winx
8:55 Kronika warszawska
9:10 TVC Info
9:20 K11 - Nowe przypadki 12 (14)
9:55 Piotrkowska City
10:15 Tablica - magazyn ze szkół
10:40 Kramik TVC
10:55 Zwierzęta w Łodzi
11:15 TVC Info
11:30 Pogoda
11:35 Telezakupy
12:55 Wydarzenia Łódzkie (Toya TV)
13:15 Pogoda
13:20 Bliżej! Magazyn reporterów
13:45 Legendy opery
14:45 Kramik TVC
14:50 Pogoda
15:00 Koronka do miłosierdzia Bożego
15:15 Jak poznałem waszą matkę 4 (22)
15:45 Batman (1)
16:20 TVC Shorts (szybkie nagrania z różnych regionów dokąd dociera TVC)
16:25 Rozmowa dnia
16:45 Kramik TVC
17:00 TVC Info
17:15 TVC Sport
17:20 Pogoda
17:30 Projekt Częstochowa
17:45 Zwierzęta w Łodzi
18:00 TVC Kultura (zbiór wydarzeń kulturalnych z różnych miast w centrum Polski)
18:15 Nad Prosną - magazyn wydarzeń z Kalisza
18:30 Kaliska kronika
18:40 Mocny poniedziałek
18:45 Tomasiak gotuje
19:15 Ireneusz w ogrodzie
20:05 Pięciogłowy rekin atakuje
22:00 22.11.63 (2)
23:00 22.11.63 (3)
0:00 Pragnienie zemsty
2:30 Klejnot TV
3:30 Na osi
4:15 Na osi
5:00 Dzika kuchnia
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Jakis
Podbijacz
Posty: 123
Rejestracja: 27 mar 2022, 22:07
    Linux Firefox

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: Jakis »

zniszczona ramowka neo-trojki
12:00
Usługi

00:05
lubić

Pierwsza klasa
Serwis informacyjny

01:0
lubić

02:0
Serwis informacyjny

14:05
Angramy

15:00
Serwis informacyjny

03:0
znowu dni

04:00
Serwis informacyjny

16:05
znowu dni

05:0
Serwis informacyjny

5:05
Trzy odrodzenia: jazz i bas

18:00
Usługi

18:05
Czas na nocleg i śniadanie.

07:0
Usługi

07:0
usługi sportowe

07:0
Czas na nocleg i śniadanie.

08:0
Usługi

08:0
usługi sportowe

08:0
Czas na nocleg i śniadanie.

09:0
Usługi

09:0
usługi sportowe

09:0
Kolacja

jest dzięsiąta
Usługi

22:05
Zegar LPT

23:00
Usługi

23:05
Ukraina obsługuje język ukraiński

23:08
Zegar LPT

Holo 12:0.
Usługi

12:05
Pobawmy się sekwoją

13:00
Usługi

13:05
Jest jednym z trzech światów

14:00
Usługi

14:0
Jest jednym z trzech światów

14:5
Ukraina obsługuje język ukraiński

15:00
Usługi

15:00
stosunki prawne

16:00
Usługi

16:05
W filmie są trzy osoby

17:00
Usługi

17:05.
usługi sportowe

17:0
Trzymaj w wodzie

17:5
Ukraina obsługuje język ukraiński

Jest teraz szósta po południu.
Usługi

18:0
Trzy rzędy z rzędu

19 Powiedz.
Usługi

19:0
usługi sportowe

19:0
Trzy rzędy z rzędu

Jest 8 rano
Usługi

20:0
Część nieporozumienia

Teraz 21:0
Usługi

21:0
usługi sportowe

21:0
Część nieporozumienia

22:0
Usługi

22:05
Część nieporozumienia

Jest jedenasta w nocy
Usługi

23:0
usługi sportowe

23:0
Część nieporozumienia

Jakis
Podbijacz
Posty: 123
Rejestracja: 27 mar 2022, 22:07
    Linux Firefox

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: Jakis »

a to już jedynka

00:00 Weekend:
Transmisja radiowa Jadinka

12:
To jest to samo

13:00
Transmisja radiowa Jadinka

01: 1 stopa kwadratowa
To jest to samo

14:00 godz.
Transmisja radiowa Jadinka

2: 1 /
To jest to samo

Wtorek rano.
Transmisja radiowa Jadinka

15:00 czasu miejskiego
Nadszedł czas.

Jest czwarta po południu
Transmisja radiowa Jadinka

Wygrywają 16-0
Nadszedł czas.

16:
dobre myśli dnia

05:00 godz.
Transmisja radiowa Jadinka

Mają przewagę 17-0
Z rynku

Jest dwunasta rano.
Transmisja radiowa Jadinka

Jest dwunasta rano.
Wolna sobota z Jedi

19:00
Transmisja radiowa Jadinka

lub 20: 0
Transmisja radiowa Jadinka

08 Jesień 15 godzin
Bezpłatnie - codziennie

21:00.
Transmisja radiowa Jadinka

21:00.
Punkt wyjścia - XXV droga radiowa z Kopernikiem

lub 22: 0
Transmisja radiowa Jadinka

lub 23: 0
Transmisja radiowa Jadinka

Jest ich dwanaście.
Pamiętaj o grzechach Maryi Panny

Jest ich dwanaście.
Była już północ.

12-0 to odpowiedź
Transmisja radiowa Jadinka

12
Nadszedł czas, aby pozwolić jej odejść

12
wymagania europejskie

12
Białoruś:.

Tak samo jest dzisiaj
Sobotnie radio jazzowe

13:00
Transmisja radiowa Jadinka

13
Matysyakovy - Radiokomunikacja

Druga po południu.
Transmisja radiowa Jadinka

14:00 godz.
muzyka

14 godzin, 45 godzin
tradycyjny weekend

O 15:00 niemożliwe.
Transmisja radiowa Jadinka

15:00 czasu miejskiego
| Gdzie jesteś

Jest czwarta po południu
Transmisja radiowa Jadinka

Wygrywają 16-0
narażony na promieniowanie

Jedenaście nocy.
Transmisja radiowa Jadinka

Mają przewagę 17-0
Jedinka Dziesiom - polska nauka radiowa w 25. Centrum Nauki Kopernik.

lub 18: 0
Transmisja radiowa Jadinka

lub 18: 0
Warsztat S-13

lub 19: 0
Transmisja radiowa Jadinka

20:0 nie jest możliwe.
Transmisja radiowa Jadinka

20. 20
instrumenty muzyczne tamtych czasów

20:45 20:4
JD, przeczytaj tę książkę.

21:0 rozszerzenie nie powiodło się.
Transmisja radiowa Jadinka

21: 0 metrów kwadratowych
Pierwszy koncert zakończył się sukcesem.

Jest dziesiąta rano.
Transmisja radiowa Jadinka

lub 22: 0
Piosenka na święta Jedi

22 , 35 35
Określenie wielkości fizycznej

lub 23: 0
Transmisja radiowa Jadinka

lub 23: 0
Są tam piosenki.

23: 5 5 kieszeni
Przeczytaj to przed północą.

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Wieczorem w TV+58

19:00 Internetowe pierdoły
19:25 Gierki
19:40 Cootas

wincej ni ma bo chomik zjad
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Polsat Info, 14.01.2002 (wizja Aster City):
07.55 Kinomaniak
08.25 Supergol
08.55 Informacje
09.00 Graffiti - program publicystyczny
09.10 Kalejdoskop - magazyn reporterów
09.40 Biznes Tydzień
09.55 Informacje
10.00 INFORmator giełdowy
10.25 Przegląd wydarzeń tygodnia
10.55 Informacje
11.00 20 lat minęło - Polskie Kroniki Filmowe
11.30 Wokanda
12.00 Australijski podmorski świat - film dokumentalny
12.55 Informacje
13.00 60 minut - magazyn reportażu CBS
13.55 Informacje
14.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.30 Kinomaniak
14.55 Informacje i prognoza pogody
15.15 Informator - przegląd tygodnia
15.45 Informacje
16.10 Wokanda
16.40 Twój lekarz - magazyn medyczny
16.55 Informacje
17.00 Drogówka - serial dokumentalny
17.30 Informacje i prognoza pogody
17.45 60 minut - magazyn reportażu CBS
18.40 Temat dnia - program publicystyczny
18.55 Niewiarygodne, ale prawdziwe - serial dokumentalny
19.20 Informacje
19.35 Sport i prognoza pogody
19.50 Australijski podmorski świat - film dokumentalny
20.50 Informacje
21.05 Sport i prognoza pogody
21.10 Raz, dwa, trzy - magazyn sportowy
21.40 Graffiti - program publicystyczny
21.50 Informacje
22.05 Sport i prognoza pogody
22.10 INFORmator giełdowy
22.35 Temat dnia - program publicystyczny
22.50 INFORmator prawny
23.20 Era biznesu
23.25 Informacje i biznes infonmacje
23.40 Sport i prognoza pogody
23.55 Puls biznesu
00.10 Bumerang - program publicystyczny
00.40 Pożegnanie
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

CBeebies (wizja Aster City), 06.06.2022:
06:00 Zagadkoboty
06:15 Zagadkoboty - Zagadkujmy!
06:25 Numeraki
06:40 Łapkozaury
06:55 Kochający Potworek
07:10 Dobranocny ogród
07:40 Tik Tak
07:50 Piotruś Królik
08:05 Blue
08:20 Tosia i Tymek
08:35 Tosia i Tymek
08:50 Mała kuchnia świata
09:05 Odlotowcy - Go Jetters!
09:20 Tomek i przyjaciele
09:35 Piotruś Królik
09:50 Yakka Dee
10:00 Teletubisie
10:20 Tik Tak
10:30 Tik Tak
10:40 Blue
10:55 Tomek i przyjaciele
11:10 Tomek i przyjaciele
11:25 Piotruś Królik
11:40 Blue
11:55 Zagadkoboty - Zagadkujmy!
12:05 Tosia i Tymek
12:20 Mała kuchnia świata
12:35 Mała kuchnia świata
12:50 Grace i niezwykłe pojazdy
13:10 Kochający Potworek
13:25 Pirackie potyczki
13:50 Hej, Duggee!
14:05 Blue
14:20 Piotruś Królik
14:35 Dom pod jabłonką
14:50 Tosia i Tymek
15:05 Tosia i Tymek
15:20 Grace i niezwykłe pojazdy
15:40 Andy i dinozaury
15:55 Andy i sekretna kryjówka - Magiczna szafa
16:05 Tomek i przyjaciele
16:20 Mała kuchnia świata
16:35 Blue
16:50 Piotruś Królik
17:05 Kochający Potworek
17:20 Tomek i przyjaciele
17:35 Jojo i babcia
17:50 Pirackie potyczki
18:15 Pies uwielbia książki
18:30 Piotruś Królik
18:45 Tosia i Tymek
19:00 Dobranocny ogród
19:30 Kręciołki
19:50 Teletubisie
20:10 Teletubisie
20:30 Łapkozaury
20:45 Brzękusie
21:00 Tik Tak
21:10 JoJo i Babcia
21:25 Tofik, pies na medal
21:40 Blue
21:55 Hej, Duggee!
22:10 Piotruś Królik
22:25 Dobranocny ogród
22:55 Tosia i Tymek
23:10 Grace i niezwykłe pojazdy
23:30 JoJo i Babcia
23:45 Nasze zwierzaki: U weterynarza
00:05 Kręciołki
00:25 Piotruś Królik
00:40 Catie i niezwykłe pojazdy
00:55 Charlie i Lola
01:10 Charlie i Lola
01:25 Nasze zwierzaki: U weterynarza
01:45 Pirackie potyczki
02:10 Dobranocny ogród
02:40 Dobranocny ogród
03:10 Nadjeżdża Pan Robótka
03:35 Pirackie potyczki
04:00 Nadjeżdża Pan Robótka
04:25 Bitz i Bob
04:40 Nasze zwierzaki: U weterynarza
05:00 Dom pod jabłonką
05:20 Kręciołki
05:40 Tofik, pies na medal
05:55 Bitz i Bob: Ty też tak potrafisz!
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

08.06.2022 (wizja Aster City)
TVP1:
05:20 Przysięga - odc. 654; serial obyczajowy prod. tureckiej
06:05 Tajemnice - odc. 2; serial prod. ukraińskiej
07:00 Wiadomości
07:11 Pogoda
07:15 Ptyś i Bill - Niepokonany latający kot, odc. 88; serial animowany
07:30 Reksio - Reksio wybawca, odc. 35; serial animowany
07:35 Przyjaciele z podwórka - Wyprawa na Marsa, odc. 21; serial animowany
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17; program publicystyczny
08:25 Giełda
08:30 Notacje - Andrzej Zbrożek. Mój Anioł Stróż; cykl dokumentalny
08:40 Ranczo s.VIII - odc. 102; serial obyczajowy TVP
09:40 Komisarz Alex s.XIII - odc. 164; serial kryminalny TVP
10:35 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 228; serial kryminalny TVP
11:25 Leśniczówka - odc. 542​; telenowela TVP
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:30 Agropogoda
12:35 Samo życie​; reportaż
12:45 Rok w Ogrodzie Extra
13:00 Natura w Jedynce - Planeta doskonała - Odc. 3 - Pogoda; cykl dokumentalny prod. angielskiej
14:00 Przysięga - odc. 655; serial obyczajowy prod. tureckiej
15:00 Wiadomości,
15:11 Pogoda
15:15 Gra słów. Krzyżówka - /390/; teleturniej
15:40 Tylko u nas - magazyn
16:00 Rower Błażeja
16:30 ALARM!; magazyn interwencyjny
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Jaka to melodia? - odc. 4756; teleturniej muzyczny
18:10 Tajemnice - odc. 3; serial prod. ukraińskiej
19:05 Wieczorynka - Stacyjkowo, odc. 100; serial animowany prod. brytyjskiej
19:15 Wieczorynka - Super Wings, odc. 130; serial animowany prod. brytyjskiej
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:15 Pogoda
20:20 Piłka nożna - Liga Narodów 2022, 2.kolejka: Belgia - Polska
23:00 Monitor Wiadomości
23:30 Sportowy flesz
23:35 07 zgłoś się - odc. 3/21; serial TVP
00:35 Roznosiciel; film fabularny prod. amerykańskiej
02:05 Notacje - Tomasz Szarota. Trójkąt Weimarski; cykl dokumentalny
02:15 Zakończenie dnia

TVP2:
06:20 M jak miłość - odc. 1546; serial TVP
07:20 Pożyteczni.pl; magazyn
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Pytanie na śniadanie (w tym Panorama o 09:00 i 10:00 oraz Pogoda o 09:30 i 10:30)
11:00 Panorama
11:11 Pogoda
11:15 Rodzinka.pl - odc. 263; serial komediowy TVP
11:50 Rodzinka.pl - odc. 264; serial komediowy TVP
12:25 Koło fortuny - odc. 989 ed. 10; teleturniej
13:00 Panorama
13:18 Pogoda
13:20 Zranione ptaki - odc. 54; serial obyczajowy prod. tureckiej
14:15 Echo serca s.II - odc. 18; serial TVP
15:10 30 ton - lista przebojów; magazyn
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Koło fortuny - odc. 990 ed. 10; teleturniej
17:00 Miłość i przeznaczenie - odc. 128; serial obyczajowy prod. tureckiej
17:45 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu - 18/131; teleturniej
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2590; serial obyczajowy TVP
20:00 Linia specjalna; program publicystyczny
21:00 Polska bez Fikcji; cykl dokumentalny
21:30 Panorama
22:00 Biznes
22:05 Sport-telegram
22:10 Pogoda
22:15 Musisz żyć​; film prod. polskiej
00:00 Archiwista - odc. 1; serial TVP
00:50 Zakończenie dnia

TVP3 Warszawa:
06:00 Dzień - Miesiąc - Rok; kalendarium
06:10 Całkiem niezła historia - Zabiera nam życie...; cykl reportaży
06:30 Warszawski Dzień (w tym: Wiadomości Kuriera i Pogoda co pół godziny)
08:00 Telewizyjny Numer Warszawski
08:02 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:13 Pogoda dla Warszawy
08:15 Warszawski Dzień Extra
08:30 Poradnik zakupowy - Odc. 31 Rabarbar; magazyn
08:50 Zielnik regionalny; magazyn
09:00 Składka. Emerytura. Przyszłość.; program poradnikowy
09:10 Policja.pl; telenowela dokumentalna
09:40 To jest temat; reportaż
09:55 Klan - odc. 445; serial TVP
10:25 wojsko - polskie.pl; magazyn wojskowy
10:45 Telekurier
11:15 Słodka kuchnia Pszczółek - Domowe pieczywo; magazyn kulinarny
11:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
11:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
12:00 Muzyka łączy pokolenia
​12:45 Agrorozmowa; magazyn
12:55 Dzikie pszczoły - Odc. 111; serial prod. greckiej
13:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
13:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
14:00 Teleplotki
14:30 Polska Morska; magazyn
15:00 Kino Familijne: Znajdź mnie w Paryżu - Nie pokonasz elity, odc. 39; serial prod. francuskiej
15:30 E - lementarz
15:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
15:55 Pogoda dla Warszawy
16:00 Studio reportażu
16:20 Z archiwum Kuriera
16:30 Komisariat - odc. 34; serial TVP
17:00 Całkiem niezła historia - Różne odsłony wojny; cykl reportaży
17:15 CHiP - rozmowy niecodzienne
17:35 Krótki film o Mazowszu - ,,Mazowieckie Mazury"
17:45 Kurier Mazowiecki
17:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
17:58 Telewizyjny Numer Warszawski
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:21 Pogoda dla Warszawy
18:23 Wiadomości sportowe
18:30 Wywiad Kuriera
18:45 Prosto z Radomia
19:15 Qadrans qltury
19:30 Kuchnia dwudziestolecia​; magazyn kulinarny
19:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
20:00 Dzikie pszczoły - odc. 112; serial prod. greckiej
20:50 Telekurier
21:20 Studio Lotto
21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:52 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
21:54 Wiadomości sportowe
22:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Argentyna
00:55 Zakończenie programu

Polsat:
05:00 Wstawaj, Gramy!
05:45 TV Okazje
05:59 Nowy dzień z Polsat News
09:00 Malanowski i partnerzy (787)
09:30 Malanowski i partnerzy (899)
10:00 Dlaczego ja? (1027)
10:55 Gliniarze (249)
11:50 Sekrety rodziny (178)
12:45 Wydarzenia
13:15 Świat według Kiepskich
13:45 Trudne sprawy (902)
14:45 Dlaczego ja? (948)
15:45 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:40 Gliniarze​ (532)
17:40 Sekrety rodziny (328)
18:45 Wydarzenia
19:20 Gość "Wydarzeń"
19:40 Sport
19:50 Pogoda
20:00 Jak rozpętałem II wojnę światową cz. 2 - Za bronią
21:40 Poznaj moich rodziców
23:50 Wydarzenia
00:06 Pogoda
00:09 Sport
00:15 Boski żigolo w Europie
02:10 Pożegnanie

TVN:
06:00 Ukryta prawda (1226)
07:00 Kuchenne rewolucje (sez. 4, 13)
08:00 Dzień Dobry TVN
11:00 Ukryta prawda (1059)
12:00 Tajemnice miłości (3)
13:00 Ukryta prawda (1227)
14:00 Ukryta prawda (1021)
15:00 Kuchenne rewolucje (sez. 5, 13)
16:00 Fakty po południu
16:25 Pogoda
16:30 Ten moment (23)
17:00 Papiery na szczęście (7)
17:30 Ukryta prawda (1060)
18:30 Fakty regionalne
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Doradca smaku
20:10 Na Wspólnej (3437)
20:50 Skazana (7)
21:50 Kontrola (1)
22:35 Fakty wieczorne
23:05 Dług
01:25 W garniturach (10)
02:25 Uwaga!
02:40 NOC Magii
04:25 Zakończenie programu

TV4:
06:00 Modna moda
06:30 KINOmaniaK
07:00 Muzyczne listy
07:50 Strażnik Teksasu (2)
08:50 Nasz nowy dom (130)
09:50 Kochane pieniądze (28)
10:50 Nowe Sekrety Sąsiadów (11)
11:20 Nowe Sekrety Sąsiadów (12)
11:50 Septagon​ (79)
12:50 Muzyczny VIP
13:20 KINOmaniaK
13:50 STOP Drogówka (270)
14:55 Muzyczne listy - magazyn
15:45 Strażnik Teksasu (3)
16:50 Hawaje 5-0​ (24)
17:55 Hawaje 5-0​ (1)
19:00 Policjantki i Policjanci (858)
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (552)
21:00 Wielka Ucieczka (5)
22:00 Wydarzenia
22:30 Sport
22:35 Pogoda
22:40 Komenda
23:10 Po prostu walcz 2
01:15 Mistrz Dowcipu (3)
01:45 Mistrz Dowcipu (4)
02:15 Muzyczne listy
03:05 Strefa P

TV Puls:
06:00 Kobra - oddział specjalny: Krwawa forsa (11)
07:00 Puls o poranku
09:00 Nash Bridges: Śmiertelna gra (107)
10:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (476)
11:00 Prawdziwe motywy: Anonimy (16)
12:00 Puls Raport
12:30 Rodzinny interes 5: Najdroższa (220)
13:30 Lombard. Życie pod zastaw 6 (262)
14:30 Lombard. Życie pod zastaw 6 (263)
15:30 Twój Puls - program lifestylowy
16:30 Zaklinaczka duchów 3 (62)
17:30 Prawdziwe motywy: Niezły łup (20)
18:30 Puls Raport, Pogoda, Sport
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (479)
20:00 Nikomu ani słowa
22:00 Puls Raport, Pogoda, Sport
22:35 Człowiek mafii
00:25 Operacja: Zemsta
02:25 Puls Raport (powtórka)
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (261)
04:00 Z archiwum policji (12)
04:30 Telezakupy
05:00 Rodzinny interes 5: Najdroższa (220)
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

matkob24
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2022, 14:26
    Windows 10 Firefox

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: matkob24 »

Ramówka VOX FM
PON - PT
6.00 - 10.00 Pierwsza Zmiana Krzysiek Skrzypkowski, Konrad Piwowrski i Paweł Pawelec
10.00 - 14.00 W Rytmie Hitów Kamil Rutkowski
14.00 - 18.00 To Jest Dzień Iga Dudziuk i Norbert Bieńkowski
18.00 - 20.00 Wielkie Halo Michał Zarzycki
20.00 - 23.00 W Somo Porę Przemek Sasowski (PON - CZ)
20.00 - 1.00 Non Stop Polo Krzysiek Skrzypkowski (PT)
SOB
9.00 - 13.00 Jest Weekend w Rytmie Hitów Konrad Piwowrski
13.00 - 17.00 Jest Weekend w Rytmie Hitów Michał Zarzycki
17.00 - 19.00 Best Lista Iga Dudziuk
19.00 - 0.00 Non Stop Polo Krzysiek Skrzypkowski
ND
9.00 - 12.00 The Best of Pierwsza Zmiana Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec
12.00 - 16.00 Jest Weekend w Rytmie Hitów Przemek Sasowski
16.00 - 19.00 Tydzień na czerwonym dywaniku Paweł Doncbach
Ostatnio zmieniony 25 lip 2022, 15:08 przez matkob24, łącznie zmieniany 3 razy.

matkob24
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2022, 14:26
    Windows 10 Firefox

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: matkob24 »

Ramówka Radia ZET
PON - PT
5.30 - 9.00 Dzień Dobry Bardzo Ewelina Pacyna, Marek Starybrat i Robert Motyka
9.00 - 13.00 Dzień jak nie co dzień Agnieszka Kołodziejska
13.00 - 17.00 Od Ucha Do Ucha Robert Karpowicz
17.00 - 20.00 Uważam ZET Michał Korościel i Marcin Sońta
20.00 - 0.00 Plus/minus lista Radia ZET Marcin Wojciechowski
0.00 - 3.00 Jasna strona nocy Hubert Radzikowski lub Adrian Nowak
SOB
6.00 - 10.00 Dzień Dobry Weekend Michał Adamski
10.00 - 15.00 ZET Weekend Mateusz Ptaszyński
15.00 - 20.00 ZET Weekend Jakub Olszewski
20.00 - 1.00 ZET Dance Adrian Nowak
ND
6.00 - 9.00 Dzień Dobry Weekend Michał Adamski
9.00 - 10.00 Siódmy Dzień Tygodnia Andrzej Stankiewicz
10.00 - 14.00 Co na pierwsze, co na drugie Jakub Olszewski
14.00 - 18.00 ZET Weekend Mateusz Ptaszyński
18.00 - 20.00 Nie Mam Pytań Szymon Majewski
20.00 - 22.00 Sportowy Finał Tygodnia Krzysztof Wilanowski i Marcin Powideł
22.00 - 2.00 ZET Jasna strona nocy Hubert Radzikowski

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji telewizyjnych z Państwa Trybunalskiego na 04.07.2022:
RTT 1:
06:00 Poranek RTT24
09:00 TiH - Twarze i Historie
09:30 Lato w południowej Francji
11:00 Bianka – Droga do szczęścia
12:00 Dziennik
12:17 Pogoda
12:20 Tessa - Życie dla miłości
13:10 W Obiektywie - magazyn zagraniczny
13:35 Piotrkowski cud
14:00 Sound of Berlin
15:00 Wiadomości
15:12 Pogoda
15:15 Córki McLeoda
16:05 Siły natury - cykl dokumentalny
17:00 Wiadomości​ o 17
17:17 Pogoda
17:20 TiH - Twarze i Historie
17:45 Jej Szerokość Afrodyta
18:30 Regiony dzisiaj
18:47 Regiony dzisiaj - wiadomości regionalne
18:57 Pogoda
19:00 Dziennik
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uzbierany kraj - teleturniej
20:15 Grey's Anatomy - Chiurdzy
21:10 Grey's Anatomy - Chiurdzy
22:00 Dziennik
22:30 Sport
22:35 Pogoda
22:40 Safe House
00:30 Stacja 19
01:20 Grey's Anatomy - Chiurdzy
02:10 Grey's Anatomy - Chiurdzy
03:00 Zakończenie programu

RTT 2:
09:00 Niech oskarżony wejdzie
10:15 Oblicza mediów
10:55 Punkty widzenia
11:50 Bądz zdrów
12:15 Osobiście
13:10 Reporterzy Extra: Po szczycie NATO w Madrycie
14:45 Świat z góry
15:15 Razem
15:30 Sonda 3.0
16:15 Whitney
18:20 Wiadomości w języku migowym
18:30 Hawaje - Wewnątrz raju
19:15 Hawaje - Wewnątrz raju
20:00 Cuda świata
20:20 20Dwadzieścia - magazyn publicystyczny
21:00 Zwyczajny kraj
21:50 W obliczu śmierci
00:00 Babylon Berlin
00:50 Babylon Berlin
01:40 Zakończenie programu

TV3:
05:55 Weź no wstań!
06:50 Poranek z TV3 (w tym Dziennik o 07:00, 07:30, 08:00 i 08:30, Pogoda o 07:06, 07:33, 08:06 i 08:33)
09:10 Zamiana żon
10:05 Reporterzy. Z życia wzięte
11:00 Reporterzy. Z życia wzięte
12:00 Rodzinny interes
13:00 Dziennik TV3
13:25 Pogoda
13:30 Ulica Carska - serial obyczajowy
14:00 Na straży australijskich granic
15:00 Na straży australijskich granic
16:00 Lombard. Życie pod zastaw
17:00 Dziennik TV3
17:25 Pogoda
17:30 Z refleksem
17:55 Ulica Carska - serial obyczajowy
18:30 Straż graniczna: Kanada
19:00 Dziennik TV3
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Bez Limitu: Beata Eglemann
21:00 Ostatni skaut
23:10 Dziennik TV3
23:30 Sport
23:35 Pogoda
23:40 Bumerang
00:15 Kobiety mafii
03:10 Rolnik szuka żony
04:05 Rolnik szuka żony
05:00 Z archiwum policji
05:25 Dyżur

Tele24:
06:00 Neo FM w Tele24
09:00 Lombard. Życie pod zastaw
10:00 Lombard. Życie pod zastaw
11:00 Ale numer!
11:30 Ale numer!
12:00 Mentalista
13:00 Mentalista
14:00 Kości
15:00 Kości
16:00 Słoneczny patrol
17:00 Słoneczny patrol
18:00 Tele24 News
18:25 Sport
18:28 Pogoda
18:30 Polityczne potyczki
18:50 CheckUp - magazyn medyczny
19:00 Prawdziwe motywy
20:00 Uwaga, Kontrola!
21:00 Uwaga, Kontrola!
22:00 Tele24 News
22:26 Biznes
22:30 Sport
22:33 Pogoda
22:35 Rocky 4
00:25 Gliniarze: wysłani za granicę
01:20 Uwaga, Kontrola!
02:20 Uwaga, Kontrola!
03:15 Dzielnica strachu
04:10 Dzielnica strachu
05:05 Tele24 News - powtórka z 22:00
05:40 Polityczne potyczki

Ósemka:
06:00 Klinika na Pierścieniu Południowym
06:40 Detektywi. Na zlecenie
07:20 Szpital
08:15 Szpital
09:10 Walk the Line. Prosto do celu
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem
10:35 Szkoła
11:35 Szkoła
12:35 Damy i wieśniaczki. Ukraina
13:35 Ukryta prawda
14:35 W11 - Wydział śledczy
15:10 W11 - Wydział śledczy
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Usterka
16:40 Ciężarówką przez Stany
17:50 Express Start
17:55 Konkrety
18:20 Konteksty
18:45 Express
19:03 Pogoda
19:05 Bliżej
19:30 Królowie życia
20:00 Fixer Upper: Totalna renowacja
20:55 Fixer Upper: Totalna renowacja
21:50 Express
22:05 Express Sport
22:08 Pogoda
22:10 Para w biznesie: Filp or Flop
22:40 Para w biznesie: Filp or Flop
23:10 Posejdon
01:20 Down the road
02:05 It’s my life! To moje życie
02:30 It’s my life! To moje życie
03:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska
03:55 Sąd rodzinny
04:50 Ostatni człowiek na ziemi
05:15 Ostatni człowiek na ziemi
05:40 Express - powtórka z 21:50
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

Awatar użytkownika
134woot
Legenda wootu
Posty: 4918
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: kaczy łeb
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: 134woot »

Mega, 1 lipca 2022:
4:50 La Mexicana y el Güero (98)
5:45 Fuego ardiente. Płonący ogień (23) - też telenowela
6:30 Aktualności
6:40 Pogoda
6:50 Śniadanie Mega
8:15 Gość dnia
8:30 Bliżej! Magazyn Reporterów
9:00 Kowalscy kontra Kowalscy
10:00 Zakochani po uszy 3 (18-22)
12:30 Papiery na szczęście 2 (19-23)
15:00 Huragan (113)
16:00 Sprawy rodzinne
16:50 Wedding Bus (4)
17:45 Wypieki na 100
18:00 Aktualności
18:15 Sport
18:20 Pogoda
18:30 Design Dream. Pojedynek na wnętrza (5)
19:25 Papiery na szczęście 2
20:00 Rodzina na maxa (11)
20:45 Kuchnia - Smaczna komedia
21:45 Ostatnia piosenka
0:25 Jezioro Bodeńskie
2:00 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
3:50 One Night Squad
4:45 Kalejdoskop Polski
Rozwijam własną wizję Polski..
YouTube: 134* Polska
Discordtag: Δurα134#6929
Twitter: 134twiter
Dalszy opis: tutaj

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

Ramówki stacji radiowych z Państwa Trybunalskiego na 04.07.2022:
RTT P1:
00:05-05:00 Nocny klub
05:00-09:00 Radioranek
06:42, 08:50 Na nowy dzień
08:12 Espresso
09:00-12:00 Do południa
09:10 Wehikuł zdarzeń - kartka z kalendarza
09:14 RTT gratuluje
09:30 Scena
09:40 Pamiętniki
10:03 Spotkajmy się...
11:10 Konsument
11:45 Skrzynka pocztowa
12:00-13:00 Echo w Południe
12:25 Rozmowa dnia
13:00-18:00 Jedynka po południu
13:40 Czas to pieniądz
14:05 Słuchowisko w Jedynce: Josef Lenhart „Stowarzyszenie kapeluszowych dam”
15:10 Scena
15:45 Świat dzisiaj
16:10 PingPong
16:32 Kraj dzisiaj
18:00-19:00 Echo dnia
19:05-19:30 Muzyka przed wieczorem
19:30-20:00 Radio dzieciom
20:00-22:00 Koncert na życzenie
22:00-00:00 Klasyka filmowa

Wiadomości: co godzinę oraz w skrócie o 05:30, 06:30, 07:30, 08:30, 16:30 i 17:30
Dzienniki: 06:00, 07:00, 08:00, 12:00, 17:00, 18:00, 22:00
Wiadomości regionalne: 06:32, 07:32, 08:32, 12:50, 17:50
Radiosport: 06:08, 07:08, 08:08, 12:42, 16:03, 18:50, 22:08
Pogoda: po Wiadomościach oraz szczegółowo o 05:55, 06:55, 07:55, 12:47, 16:50

RTT P2:
00:05-06:00 Nokturn
06:00-09:00 Mattinata
06:54 100 sekund o nauce
08:03 Publicystyka kulturalna
09:05-09:35 Kontekst
09:35-12:30 Muzyka à la carte
10:05 Interiekcja
11:05 Refleksy
12:15 Kronika kulturalna
12:45-13:45 Klasyka na telefon
13:45-15:00 Koncert w porze obiadu
15:00-17:00 Parlando
17:06-17:30 Publicystyka kulturalna
17:30-18:30 Apéro
18:30-19:00 Okno na literaturę
19:10-19:40 Kontekst (powt.)
19:40-20:00 Dźwiękowe okno
20:00-22:00 Dyskoteka
22:10-22:40 Refleksy (powt.)
22:40-00:00 Muzyczne kwiaty

Wiadomości: 06:00, 09:00, 10:00, 11:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
Dzienniki: 06:30, 07:30, 08:30, 12:30, 19:00, 22:00
Wiadomości kulturalne: 07:00, 08:00, 16:30, 17:30
Pogoda: po Wiadomościach

RTT P3:
00:00-05:30 Noc w Trójce
05:30-09:00 Trójka o świcie
09:00-12:00 Trójka do dwunastej
12:00-15:00 Trójka do trzeciej
15:00-19:00 Trójka po południu
19:00-20:00 P3 kropka PTB
20:00-21:00 Zbliżenie
21:00-22:00 Blues w Trójce
22:00-00:00 Sound Garden

Wiadomości: co godzinę oraz w skrócie o 05:30, 06:30, 07:30, 08:30, 16:30, 17:30, 18:30
Info3: 07:00, 12:00, 17:00, 22:00
Biznes w Trójce: 07:40, 11:50, 17:40
Sport: 07:06, 08:03, 09:03, 15:03, 17:06, 19:03, 21:03, 23:03
Pogoda: co 30 minut
Drogowskaz: co 30 minut

RTT P4:
00:00-04:00 Nocna fala
04:00-06:00 Polska fala
06:00-10:00 To już dzień
06:40, 08:30 Na nowy dzień
08:45 To właśnie muzyka - quiz
10:00-15:00 Słoneczna fala
15:00-16:00 Pomyśl życzenie
16:00-17:00 Taneczna fala
17:00-20:00 Wieczorna fala
17:30 Płyta tygodnia
20:00-22:00 Polska fala
22:00-00:00 Nocna fala

Wiadomości: co godzinę
Dzienniki: 06:00, 07:00, 08:00, 12:00, 17:00, 18:00, 22:00
Radiosport: 06:08, 07:08, 08:08, 12:13, 16:03, 18:13, 22:08
Pogoda: po Wiadomościach oraz szczegółowo o 07:15, 08:15 i 17:15

RTT P5:
00:00-06:00 Infonoc
06:00-10:00 Poranek w P5
10:00-15:00 Dzień w P5
15:00-19:00 Popołudnie w P5
19:00-00:00 Wieczór w P5

Wiadomości: co 30 minut oraz w skrócie kwadrans po i przed
Traffic: co kwadrans
Pogoda: co kwadrans
Radiosport: co godzinę 17 minut po pełnej
Biznes: między 06:56 a 21:56 co godzinę

Neo FM:
05:30-09:00 Przebudzenie
09:00-12:00 Byle do południa
12:00-13:00 Obraz dnia
13:00-17:00 Na językach
17:00-18:30 90 minut
18:30-19:00 7 przed 7
19:00-23:00 Miasto muzyki
23:00-00:00 Obraz dnia
00:00-05:30 Nocna straż

Nowiny: od 06:00 do 00:00 co godzinę, oraz o 05:30, 06:30, 07:30, 08:30, 12:30, 17:30, 18:30
Nowiny gospodarcze: 07:05, 12:05, 17:05
Nowiny sportowe: 06:05, 08:05, 15:03, 17:33, 21:05, 22:05
Nowiny kulturalne: 09:03, 18:05
Pogoda: po Nowinach
Traffic: między 06:15 a 08:45 oraz 16:15 a 18:45 co pół godziny

Class FM:
07:00-10:00 Pierwsze śniadanie
10:00-15:00 Class w pracy
15:00-20:00 Class przed wieczorem
20:00-22:00 Filmowe poniedziałki
22:00-07:00 Nocny koncert

Nowiny: od 07:00 do 19:00 co godzinę
Nowiny kulturalne: 09:03, 12:03, 15:03, 18:03
Pogoda: po Nowinach

Gold FM:
06:00-10:00 Zawsze rano - złote przeboje
10:00-15:00 Złote lata, złote przeboje
15:00-19:00 Izabela do siódmej
19:00-23:00 Od zachodu do zmierzchu
23:00-06:00 Złote przeboje nocą

Wiadomości: co godzinę od 06:00 do 19:00 oraz o 06:30, 07:30, 08:30 i 09:30
Co, gdzie i kiedy: 10:03, 14:03, 17:03, 19:03
Pogoda: co kwadrans od 06:00 do 10:00 co kwadrans oraz co godzinę od 10:00 do 23:00
Traffic: co pół godziny od 06:15 do 09:45 oraz o 15:30, 16:30, 17:30 i 18:30

News FM:
06:00-09:00 Tadeusz Żwirek i jego goście
09:00-12:00 Martyna Czajnik i jej goście
12:00-15:00 Paweł Chwastek i jego goście
15:00-18:00 Robert Śmietnikowski i jego goście
18:00-21:00 Kamila Miasteczko i jej goście
21:00-00:00 Dariusz Pawłowicz i jego goście
00:00-06:00 Muzyka

Wiadomości: co pół godziny
Sport: co godzinę, 33 minuty po pełnej
Pogoda: po Wiadomościach

Virgin Radio:
06:30-10:00 Jakub i Andrzej o świcie
10:00-14:00 Diana Radzikowska
14:00-18:00 Adriana Leśnik
18:00-22:00 Sławek Andrzejewski
22:00-06:30 Virgin Radio Music

Virgin Radio News: co godzinę od 07:00 do 18:00 oraz o 06:30, 07:30, 08:30 i 09:30
Szczytowanie: co pół godziny między 06:30 a 10:00 oraz między 15:30 a 18:00
Pogoda: po Virgin Radio News
Virgin Radio Poleca: co godzinę od 19:00 do 22:00

NRJ:
05:00-10:00 Mój poranek z NRJ
10:00-15:00 NRJ w pracy
15:00-20:00 NRJ Homerun
20:00-05:00 HIT MUSIC ONLY!

Njusy NRJ: co godzinę od 05:00 do 20:00 oraz o 05:30, 06:30, 07:30, 08:30, 16:30, 17:30, 18:30
Pogoda: po Njusach
Traffic: co pół godziny między 05:00 a 10:00 oraz między 16:00 a 19:00

Radio C:
05:00-09:00 Non Stop Poranek
09:00-13:00 Non Stop w Pracy
13:00-16:00 Non Stop
16:00-19:00 Szczęśliwe popołudnie
19:00-22:00 Szczęśliwy wieczór
22:00-00:00 Lovesongs
00:00-05:00 Noc z Radiem C

Wiadomości Radia C: co pół godziny
Raport Radia C: 07:00, 08:00, 12:00, 17:00, 18:00, 23:00
Biznes: 10:03, 12:07, 14:03, 18:07
Sport: 06:03, 07:07, 08:07, 09:03, 19:03, 20:03, 21:03, 22:03
Traffic: co pół godziny
Pogoda: co pół godziny

Strefa FM:
06:00-09:00 Magiel
09:00-12:00 Strefa dobrego klimatu
12:00-13:00 Faktograf
13:00-15:00 Strefa dobrego klimatu
15:00-17:00 Strefa po południu
17:00-18:00 Faktograf
18:00-19:00 Strefa po południu
19:00-23:00 Strefa hitów
23:00-06:00 Strefa nocą

Strefa Wydarzeń: 06:00-23:00 co godzinę, skrót 06:30, 07:30, 08:30, 12:30 i 17:30
Informacje lokalne: 06:31, 07:31, 08:31, 11:30, 12:31, 13:30, 16:30, 17:31, 18:30
Strefa Sportu: 07:06, 08:06, 17:06, 18:06, 21:03, 22:06
Strefa Biznesu: 18:08
Informacje dla kierowców: 06:29-09:59 i 15:29-18:59 co 30 minut
Pogoda: po Strefie Wydarzeń

Radio Marconi:
05:00-09:00 Dzień dobry, Południe!
09:00-12:00 Marconi w pracy
12:00-13:00 W samo południe
13:00-17:00 Marconi w pracy
17:00-18:00 Puls dnia
18:00-20:00 #The20 - lista przebojów
20:00-00:00 Marconi wieczorem
00:00-05:00 Noc z Radiem Marconi

Wiadomości: co pół godziny od 05:00 do 18:00 oraz co godzinę od 18:00 do 05:00, wydania rozszerzone o 06:00, 07:00, 08:00, 12:00, 17:00, 18:00 i 23:00
Sport: w Wiadomościach o 06:30, 07:30, 18:00, 19:00, 22:00, 23:00
Biznes: w Wiadomościach o 06:00, 07:00, 08:00, 12:30 i 17:00
Pogoda: po Wiadomościach
Wiadomości dla kierowców: co pół godziny od 05:00 do 18:00
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

matkob24
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2022, 14:26
    Windows 10 Firefox

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: matkob24 »

Ramówka RMF FM
PON - PT
6.00 - 10.00 Wstawaj, Szkoda Dnia Aleksandra Filipek i Jacek Tomkowicz oraz Tomasz Olbratowski
10.00 - 14.00 Byle Do Piątku Daniel Dyk
14.00 - 18.00 Lepsza Połowa Dnia Przemysław Skowron i Mariusz Kałamaga
18.00 - 22.00 POPLista Plus Darek Maciborek
22.00 - 2.00 Wszystko w Temacie Marcin Jędrych lub Krzysztof Urbaniak
2.00 - 6.00 Dobranocka Paulina Sawicka lub Maciej Rybak
SOB
6.00 - 10.00 Wolno Wstać Paweł Jawor
10.00 - 14.00 Przepis Na Weekend Krzysztof Urbaniak
14.00 - 18.00 Wasza Muzyka Mateusz Opyrchał
18.00 - 23.00 The Best Of RMF ON Marcin Jędrych
23.00 - 7.00 Dobranocka Paulina Sawicka lub Maciej Rybak
ND
7.00 - 10.00 Wolno Wstać Paweł Jawor
10.00 - 14.00 Przepis Na Weekend Krzysztof Urbaniak
14.00 -18.00 Wasza Muzyka Mateusz Opyrchał
18.00 - 22.00 The Best Of RMF ON Marcin Jędrych
22.00 - 0.00 Sceny Zbrodni Kamil Baranowski i Daniel Dyk
0.00 - 6.00 Dobranocka Paulina Sawicka lub Maciej Rybak

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Podbijacz
Posty: 642
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Windows 10 Chrome
Kontakt:

Re: [TV/FM] Fikcyjne ramówki radiowo-telewizyjne [+ humorystyczne]

Post autor: PatrZDZ »

TV3 News (Państwo Trybunalskie), 21.07.2022:
05:55 Poranek z TV3​ News - przywitanie
06:00 Poranek z TV3​ News (Informacje i Pogoda co pół godziny)
10:00 Newsroom (co pół godziny, Pogoda - 5 minut przed pełną godziną)
13:00 Dziennik TV3
13:25 Pogoda
13:30 Newsroom (co pół godziny, Pogoda - 5 minut przed pełną godziną)
15:00 Telegram
16:00 Na gorąco
17:00 Dziennik TV3
17:25 Pogoda
17:30 Z refleksem
18:00 Tele24 News
18:25 Sport
18:28 Pogoda
18:30 Polityczne potyczki
18:50 Biznes Raport
19:00 Dziennik TV3
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Polityka na ostro
21:00 Cztery strony świata
21:30 Z refleksem EXTRA
22:00 Tele24 News
22:26 Biznes
22:30 Sport
22:33 Pogoda
22:35 Nocne pogawędki
23:30 Dziennik TV3
23:50 Sport
23:55 Pogoda
00:00 Na gorąco (powt.)
01:00 Dziennik TV3 (powt.)
01:20 Sport (powt.)
01:25 Pogoda (powt.)
01:30 Polityka na ostro (powt.)
02:30 Pasmo powtórkowe
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
TV: TVP3 Łódź, TVN, TVN24, Polsat, TV4, Nowa TV
FM: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Polskie Radio 24, Radio Łódź, RMF FM, Radio Zet, Tok FM
DVB-S: Cyfra+

ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio/TV [FAKE]”